Leusden's nieuwe binnenbad feestelijk geopend leusder krant I LEUSDEN - De Leusdense zwemmers, leden van de Haaien, de scholieren van teel anderen zijn sinds kort niet meer zo afhankelijk van het Amersfoortse Sportfondsenbad dan zij voordien waren. Veel zwem-aktiviteiten kunnen sinds kort in Leusden's nieuwe binnenbad worden beoefend. Vorige week vrijdagmid dag werd dit feit officieel gevierd met de ingebruikstelling van het nieuwe bad in aanwezigheid van enkele honderden genodigden, die allemaal vol bewon dering waren voor deze voor Leusden prachtige accommodatie. De heer Armbrust, Ljie namens de KNZB acte de presense gaf en het bestuur van de Zwembadstich- jing complementeerde met de nieuwe aanwinst, wees er op dat een 25 meterbad tal van voordelen heeft ten opzichte van een 50-meterbad. „Wees blij met dit bad!" 10 zei hij. Distriktscoramissaris Armbrust memoreerde, dat Leusden voor uitstrevend is, want in Amsterdam-Noord (met 120.000 inwoners), was men ortgeleden met de bouw van een dergelijke accommodatie als in Leusden egonneo. Hij wees er verder op, dat indien Leusden de beschikking gaat krij- |en over topzwemmers, er geen trainingsproblemen behoeven te zijn, omdat met teun van de KNZB in overleg in het wedstrijdbad van het Amersfoortse Sport- pndsenbad getraind zal kunnen worden. Het officiële sein voor de opening van et bad gaf burgemeester rar. A. H. van der Post aan het slot van zijn toespraak Dor de genodigden. Leden van de polo- en zwemclub De Haaien uit Leusden [braken" door de papieren muur heen onder luid geknal van ontploffend vuur- ierk en doken het bad in, terwijl enkele meisjes van de Haaien met een groot pandoek aankondigden, dat men erg blij is met Leusden's nieuwste zwemaccom- modatie: HOERA, HET BAD IS KLAAR! Na afloop van deze plechtigheid werd bet openingsfeest 's middags voorgezet in het restaurant van het bad met ver- cbillende toespraken waarbij tal van geschenken en bloemen werden overhan- Jgd. 's Avonds hield de Zwembadstichting open huis, waar druk gebruik van werd gemaakt. De Nijmeegse zwemclub NZC 21 gaf toen demonstraties kunst- xwemmeD, terwijl de Haaien een polo-demonstratie gaven. Zaterdagmiddag was bet de beurt aan de jeugd van Leusden, die elkaar tijdens zogenaamde „volks- iwemwedstrijden" hebben getest op sterkte en uithoudingsvermogen. Al met al een enorm geslaagd zwemfestijn - het nieuwe bad waardig. ONDERDAG 4 APRIL 1974 (Van de redaktie) m ..Burgemeester van der Post zei in zijn openingsspeech om „Dat uit- l'breiding nu reeds noodzakelijk was, .toont aan dat het in de jaren 1966-1967 :van het toenmalige gemeentebestuur - onder burgemeesterschap van de heer Burning - een wijs besluit is geweest om tot de stichting van een buitenbad - met een klein instructiebad - over te [gaan. Het moet dan ook de hier aan wezige heer Buining terecht voldoening [schenken, dat amper zeven jaar later deze uitbreiding reeds noodzakelijk was iaarbij dient u bovendien nog in aan- Bierking te nemen, dat de gemeente voor rente en aflossing van de kosten de uitbreiding van dit bad een »edrag van 2,4 millioen gulden heeft gegarandeerd De totstandkoming van deze objecten stimuleerden de oprichting van diverse sportverenigingen. Het gevolg hiervan op zich is een tekort - en dat geldt met tame voor de veldsporten - aan sport helden. Het is dan ook plezierig te kunnen 'ermelden, dat binnenkort in concreto ndacht wordt geschonken aan de uit breiding van het Burg. Buiningpark. t? Zo dadelijk gaan wij met zijn allen dit kostbare en kostelijke bad bewon deren Ik zelf juich het van ganser harte toe. dat dit bad geschikt is om ook onze i gehandicapte medemens zwemgenoe- ^en te verschaffen Dat dit voor de in- tbruikname reeds landelijk bekendis, _Jlijkt uit het feit, dat de Nederlandse Invaliden Sportbond voor de organisatie van op 25 mei a s. te houden titelwed- strijden gebruik van ons bad gaat maken De deelnemers aan die wedstrijden wil ik thans reeds veel genoegen toewensen Op een door het bestuur van de Zwem- Sadstichting ter gelegenheid van de opening uitgegeven folder staat ver meld ,.29 maart 1974 Vlag in top". Bij aankomst heeft u het kunnen zien. tj,De vlag is in top" Daarom ben ook ik met dat bestuur bijzonder verheugd, dat de bevolking van Leusden thaos het gehele jaar door kan zwemmen. En. als ik zwemmen leg, bedoel ik ook zwemmen. „De burgemeester heeft zojuist ge steld, dat het - als voorzitter van de Zwembadstichting - meer op mijn weg ligt om een aantal van u persoonlijk te bedanken. En daar sta ik dan Voor af wil ik echter stellen, dat mijn dank een ieder betreft. Wanneer iemand door mij niet persoonlijk wordt ge noemd, betekent dat niet, dat ik haar of hem minder dankbaar ben Mijnheer de burgemeester, dan zal ik maar met u beginnen. In de eerste plaats dank ik u voor het feit, dat u ons mooie bad in gebruik heeft willen stellen. Bovendien wil ik in u - als voorzitter van raad en college - de gemeente - en dan van hoog tot laag - dankzeggen voor alle aandacht, mede werking. werkzaamheid enz. enz. aan deze uitbreiding gegeven Ik wil deze dank tonen, door u mevrouw Van der Post dit boeket voorjaarsbloemen aan te bieden. Toen bleek, dat het bestaande bad onvoldoende ruimte bood om onze schooljeugd voldoende zwemonderricht te doen geven en aan uitbreiding werd gedacht, waren de heer Coers, toen nog direkteur van de Stichting Utrecht se Provinciale Raad voor de Lichame lijke Opvoeding en de sport, en de he ren Van Arkel en Stoel, inspecteurs voor de lichamelijke opvoeding onze eerste raadgevers Zij waren het die ons op het spoor voor deze uitbreiding heb ben gezet Na het vertrek van de heer Coers werden met zijn opvolger de heer Wage goede verhoudingen aange knoopt, getuige het feit, dat de heren Wage en Van Arkel tezamen op 15 augustus van het vorige jaar de eerste steen voor deze uitbreiding hebben ge legd WERKGROEP Zoals in ons land gebruikelijk, werd in verband met de plannen tot uit breiding in mei 1970 een werkgroep ingesteld, bestaande uit de heren G G. van Tiel, bestuurslid Zwembadstichting, J. H. Roggenkamp, technisch adviseur, A. Grit, chef-badmeester, ir H P. Kreulen, vertegenwoordiger LZ&PC ,,De Haaien", later opgevolgd door de wp aat moment werd de „papieren fleur" naar het nieuwe bad doorbroken floor jeugdige leden van de LZ&PC De naaien onder luid geknal van vuur- *erk. „Hoera, het bad is klaar!" Vermeldde een groot spandoek. Hierna was er gelegenheid voor de nodigden de totale accommodatie te fzichtigpn. waarvan druk gebruik werd femaakt. I In het sfeervolle restaurant van het twembad-complex werd de openings- ^ceptie gehouden, waarop tal van spre- ïrs hun gelukwensen aanboden aan het ïstuur van de Zwembadstichting. Ook erden er veel geschenken over en weer mgeboden, zodat het bijna een „pakjes- t •Jron(I leek, zoals men op 5 december pleegt te houden. Niet alleen het bestuur .van de zwembadstichting, de werkgroep, aar ook de uitvoerders werden in het >nnetje gezet HQï°rzitter w A van Zandbrink van oe ^wembadstichting opende de rij van •prekers en hield de volgende toespraak u heer C. van Ooster. Deze werkgroep heeft zich - onder de bezielende leiding van de heer Van Tiel - met niet aflatende ijver van haar taak gekweten. Heren onze dank voor het feit, dat u - in tegenstelling met zovele andere werkgroepen in ons land - spoedig met afgeronde voorstellen bent geko men. Nadat de ontworpen plannen het fiat van het Stichtingsbestuur de zwembad commissie van de vereniging Neder landse gemeenten en de gemeente lijke autoriteiten verkreeg, werden de zo noodzakelijke bijdragen aan het rijk en de provincie gevraagd. Het ver heugd ons zeer dat de provincie Utrecht reeds een subsidie van f75.000.00 heeft toegekend Ik spreek de hoop uit, dat het minis terie van cultuur, recreatie en maat- In de eerste plaats wil ik thans reeds onze „Haaien" gelukwensen met het feit, dat de verenigingsactiviteiten nog meer tot ontplooiing kunnen komen Ook is „De Haaien" dank verschuldigd voor de medewerking rond de opening UITBREIDING ZWEMLES In de oude accommodatie kregen 2 klassen van de basisscholen (i 650 leerlingen) 20 minuten per week zwem onderricht. Thans kunnen 3 a 4 klassen der scholen (lOOO a 1400 kinderen) Het moment van de officiële ope ning jeugdige Haaien-leden sprongen door de papieren muur van het nieuwe zwembad (dit „gat zal straks toe gang geven tot het oude instruktiebad) onder luid geknal Na een rondje te hebben gezwommen werd een spandoek rondgedragen waarop in grote letters HOERA HET BAD IS KLAAR' Burgemeester Van der Post tijdens zijn openingstoespraak. schappelijk werk in deze spoedig het goede voorbeeld van het provinciaal bestuur zal volgen PARKEREN De bouw van het bad gaf ten aanzien van het parkeren op het sportcomplex veel ongerief Het is daarom dat ik de medewerking van de Sjxirtstichting en alle overige gebruikers van de gehele accommodatie zo waardeer, omdat de auto's buiten het complex geparkeerd moesten worden. GOEDE KEUS Ik geloof wel te mogen stellen, dat de keus van het bad, te weten een ont werp van architect Brouwer uit Twello een goede is geweest. Dit is overigens niet verwonderlijk, omdat het goede Tip-bad in IJsselstein het voorbeeld voor Leusden is geweest Met schoon heidsfoutjes in dat bad hebben wij ons voordeel kunnen doen. Ook de samenwerking met de ar chitect de aannemer Tip Combine uit Twello en de uitvoerder, de heer De Jager, alsmede de ambtenaren van het gemeentelijk bouwtoezicht was ge weldig Het gevolg van deze goede sa menwerking is. dat het bad binnen de gestelde termijn gereed is gekomen Ook de situatie rond ons bad stemt ons tot volle tevredenheid. Ten deze mag genoemd worden de medewerking van het plaatselnke Aannemersbedrijf van de heer Schoonderbeek en Zn., de fa Schoonhoven en onze eigen ge meentelijke plantsoenendienst. De entrée vormt hierdoor een goed geheel met het gebouw. Ik kan het niet genoeg zeggen: een ieder dank. dank, en nog eens dank. U zult het mij niet kwalijk nemen wanneer ik nu enkele van de aanwezi gen vraag naar voren te treden Gedu rende enige tijd is als administrateur van onze stichting de heer Van Zoeren werkzaam Administratief is hij ten nau.vste bij dit bad betrokken. Ik wil thans de heren Van Tiel, Roggenkamp. Grit en Van Zoeren, ver gezeld door hun dames, vragen naar voren te treden. Dames, u heeft uw mannen de laatste tijd in ons aller belang weinig thuis gezien. Ik kan u de tijd die u hen heeft moeten missen niet vergoeden, maar uit dank wil ik u wel gaarne dit boeket overhandigen. Heren, de inzet van u vieren is groot geweest. Het stichtingsbestuur is u daarvoor zeer erkentelijk. De mooiste voldoening voor uw werk is vandaag de opening van ons bad. Daarnaast vinden wij het prettig wanneer u aan deze periode een persoonlijke herinnering overhoudt. Daarom hierbij - onder dank - een geschenkenbon DANK AAN PERSONEEL Mijnheer Grit, 'als chef-badmeester heeft u met uw personeel een drukke tijd achter de rug. Bij uw werk heeft u veel hinder van die bouw ónder- vonden Wees er van overtuigd dat wij voor u en de uwen veel respect hebben Als dank daarvoor bied ik u deze envelop aan, om met de inhoud daarvan met het personeel de opening op gezel lige wijze te kunnen vieren Vervolgens wil ik de heren De Jager, de uitvoerder Van Tip en de heer Bos, opzichter - eveneens vergezeld door hun dames - verzoeken naar voren te komen. Ook deze heren hebben veel tijd aan het bad gegeven, waardoor de dames vaak alleen thuis zaten Daarvoor ook voor u een boeket voorjaarsbloemen VAKWERK Heren, u beiden beschouwden het bad min of meer als uw persoonlijk eigen dom. Mede daardoor is een bijzonder goed stuk vakwerk tot stand gekomen, waar wij veel waardering voor hebben Daarom ook voor u een herinnering aan de bouwperiode. Mijnheer De Jager, u bent een natuurliefhebber, die vaak het veld intrekt We meenden u een plezier te doen met een attribuut het welk u in het veld kunt gebruiken (een veldkijker - red.) Mijnheer Bos, voor u dit geschenk, hetwelk hopelijk een aanwinst voor uw woning in Groen houten zal betekenen Tot slot zal ik mij tot het maken van enige opmerkingen beperken, omdat omtrent het bad zelf al veel in de pers is geschreven. Marijke van Engelen. Nederlands kampioene kunstzwemmen onder de twaalf jaar tijdens haar sierlijke de monstratie van ,,A little swan" wekelijks 45 minuten zwemles krijgen Het bad geeft meer mogelijkheden voor het recreatief zwemmen Vooral ten aanzien van het zwemonderricht aan kleuters geniet ons bad een goede naam Door ons nieuwe bad zullende wachttijden voor zweminstructie aan zienlijk worden bekort. Behalve voor het schoolzwemmen en door „de Haaien", zal het bad ook worden gebruikt door a. de leerlingen van de opleidings school voor gemeentepolitie „De Boskamp", b het meisjesinternaat „deHohorst", c. het verpleegtehuis „De Lisiduna- hof" Bij de opening van het buitenbad op 27 april a s zal ook die accommo datie - met name de kleedgelegenheid en de toiletten - aanmerkelijk zijn ver- oeterd Ook het bestaande instructie- bad zal dan aan het gehele complex zijn aangepast. U ziet reeds dat ons bad nu ook de beschikking heeft over een restaura tie, waar de heer Van Wegen de scep ter zwaait". Aldus de heer Van Zand brink Uiteraard was het ook een bijzon dere dag voor de zwem- en waterpolo club De Haaien Voor hen betekende de opening van het nieuwe binnenbad- complex niet alleen meerzwem-facili- teiten op het gebied van de training en de wedstrijden, maar de vereniging kreeg tevens de beschikking over een sfeervol „clubhuis" in de vorm van het bij het complex behorende restaurant, dat door de familie Van Weegen wordt beheerd. De voorzitter van de Haaien, de heer JDokter hield een gloedvolle toespraak om één en ander te onderstrepen. De heer Dokter; „Ik beo blij dat ik namens de Haaien een woord tot u mag richten. Eigenlijk is dit een voorrecht, want ik ben er van overtuigd, dat ieder lid van de Haaien wel wat zou willen zeggen om te onder strepen hoe blij ze zijn met dit nieuwe bad. Het is voor onze vereniging een belangrijke aanwinst. Het betekent voor ons, dat we (zij het voor veel geld) verhuizen van een bekrompen huisje naar een eroot comfortabel huis met veel luxe. Toen enige jaren geleden de geruchten de ronde deden, dat Leusden een overdekt zwembad zou krijgen - er werd zelfs gedacht aan een ballon-over kapping voor het buitenbad - kwamen de ze geruchten bij ons over als het be kende spreekwoord uit de zakenwereld: „Een goed geloof en een kurken ziel, dan blijf je drijven! hetgeen echter ook zou kunnen betekenen: Veel beloven en weinig geven doet de gek in vreugde leven. Wie had echter toen kunnen denker dat dat geloof inderdaad zou leiden tot drijven, al is het dan niet op de kurken- ziel, maar in het water van dit schit terend nieuw overdekt zwembad. Na lange voorbereidingen en bere keningen kwam de werkgroep - waarin De Haaien vertegenwoordigd waren door de heer P Kreulen - tot het besluit toch een 25-meter overdekt bad te ad viseren en de werkgroep vond bij het bestuur van de Zwembadstichting geluk - kig een goed gehoor Nadien moest onze vertegenwoordiger, de heer Kreu len, de aktieve werkgroep verlaten en werd opgevolgd door eveneens een zeer deskundig iemand, de heer C. van Oosten. Dankzij zijn kennis van zwem men en zwembaden en dankzij het be grip bij de bouwers en de medewer king van de Zwembadstichting, zijn er enkele praktische wijzigingen aange bracht Deze wijzigingen zijn niet alleen voor onze Haaien belangrijk, maar ze ker ook voor de schoolzwemmers en anderen. Tijdens de bouw groeide niet alleen het zwembad, maar ook het enthousiastme bij onze leden Vooral de poloërs hebben zich jarenlang moe ten behelpen De eerste kennismaking van onze leden met het nieuwe bad verliep niet even vlekkeloos, want men was ner veus Men vergat zelfs de stopwatches in te drukken Bovendien was men gewend aan een achttien-meterbad, en onze getrainde zwemsters en zwem mers hadden daar in het begin de groot ste moeite mee. Nu is men gewend en we zijn ervan overtuigd, dat de be tere trainingsmogelijkheden tot betere prestaties zullen leiden „De heer Dokter memoreerde de goede ver standhouding - ondanks de kleine pro bleempjes - tussen het bestuur en de le den van de Haaien, de zwembadstich ting en het zwembadpersoneel De heer Dokter hoopte dat toekomstige menings verschillen (en die kunnen altijd ont staan) zouden vergezeld gaan van het bekende Achterhoekse carnavalslied Het geft allemaol niks want wie hold van mekaar" ,Ook al sloeg Adam later Eva met suikerbuiten voor de kont, het slaan met suikerbieten zal moeilijk op één van ons zijn uit te proberen Ik zou hier liever van willen maken „Heer Van Tiel, doe de Haaien een pleziertje Zet met een vrolijk gezicht de tribu nedeur op een kiertje U zult dan merken: de Haaien zijn van goede wil Zij slaan u beslist niet met een sui kerbiet op uw bil Alle ouders kunnen dan genieten van hun spruiten Als die trainen staan zij er niet meer buiten Want behalve op zaterdagmiddag en zondagmorgen Genieten alle Haaien en ouders graag zonder zorgen". De heer Dokter besloot zijn lange speech met het feliciteren van het bestuur van de Zwembadstichting. Hij overhandigde namens de Haaien een prachtige wedstrijdklok. Zowel voor het bad als voor het zwembadpersoneel werd een bloemetje overhandigd Ten slotte dankte hij de familie Van Wegen voor hun gulle ontvangst en hoopte dat het restaurant een waar „Haaien- nest" zou worden. Ook mevrouw Van Wegen kreeg een bloemetje aangeboden Om nog eens extra te onderstrepen, dat de Haaien het restaurant als hun domein hadden gekozen, overhandigde hij de heer Van Wegen een door mevrouw Van Oosten ontworpen en ge bakken tegel met het embleem van de Haaien, met het verzoek daarvoor een goede plaats aan de wand van het restaurant te willen zoeken KLOK Chef-badmeester Grit vond, dat het bad nog niet compleet was. Namens het personeel van het Leusder zwembad bood hij voorzitter Van Zandbrink een prachtige koperen bel aan „Ik hoop, dat we hem niet te vaak hoeven te ge bruiken om bij u aan te bellen", voegde de heer Grit er (hoopvol) aan toe. 36E BAD De heer J G A van Belt van het aannemingsbedrijf Tip-Combine uit Twello. de bouwer van het zwembad feliciteerde de zwembadstichting met de aanwinst en memoreerde, dat dit bad het 36e bad is, dat Tip-Combine heeft gebouwd Hij prees de korrekte houding en uitstekende begeleiding van de dienst gemeentewerken en stak een pluim op de hoed van de heer Van Tiel, die namens de werkgroep iedere vrij dagmiddag aanwezig was op de bouw om het wel en wee van de bouw te bespreken Overigens was de heer Van der Belt niet erg te spreken over het overheidsbeleid. „De vergunningen ko men erg slecht af", zo zei hij, „en dat is bijzonder jammer, want het betekent vaak, dat er te weinig werk is voor goede krachten, die dan voor de bouw verloren gaan." Het aannemersbedrijf schonk de Zwembadstichting een complete vlag- gemast met vlag, twee klokken en bovendien een groot deel van de planten in het complex De heer F Korzelius, voorzitter van de Biljartvereniging Leusden kompli- teerde het zwembadstichting-bestuur met het nieuwe bad en bood een wissel- beker aan voor de op 25 mei a.s nationale wedstrijden van de Neder landse Invaliden Sportbond Tip- Combinatie bood f 100,- - voor dit doel, evenals het gemeentebestuur van Leusden. De genodigden, onder wie het voltal lige college van b en w met hun echt genotes, verschillende raadsleden met ega en oud-raadsleden, vertegenwoor digers van verschillende sport- en algemene Leusdense verenigingen, ge meentesecretaris Brouwer en echtge note en gemeente-voorlichter de heer Polak met echtgenote, de heer B. Ver schuur, direkteur van de Amersfoortse ASLOS, tevens voorzitter van de lande lijke kontaktraad, de heer Armbrust, distriktscommissaris van de KNZB, adjudant Hartman van de rijkspolitie met echtgenote en vele, vele anderen Voor de opening van het bad werd het parkeren door de genodigden op voor treffelijke wijze geregeld door leden van de Leusdense rijkspolitie. 's Avonds hield men van 19.30 tot 22.00 uur open huis en vele Leusde- naren maakten van de gelegenheid ge bruik om al of niet met hun kinderen de nieuwe zwemaccommodatie in ogenschouw te nemen. „De Haaien" boden elke bezoeker en bezoekster een bon aan voor een gratis consumptie, die door het publiek tijdens een gezel lig babbeltje in het splinternieuwe res taurant werd genoten. „N.Z.C. 21" uit Nijmegen gaf een demonstratie kunstzwemmen, die het aankijken waard was. Marijke van Engelen, Nederlands kampioene kunst zwemmen (onder de 12 jaar), liet een sierlijke demonstratie, getiteld ,,A little swan" zien, waarbij zij het graci euze en statige zwemmen en onder duiken van een zwaan op treffende wijze weergaf „De diefjes" was een grappige interpretatie van twee jonge meisjes, die het sluipen en kruipen van inbrekers imiteerden, en daar veel succes mee oogstten „Harlekino", gezwommen door Judith van den Berg, werd met schalkse gebaren uitgebeeld Voordat de Nijmeegse zwemclub het tweede gedeelte van haar fraai kunst zwemmen ten beste gaf, speelde de Leusdense polo- en zwemclub „De Haaien" een duchtig spelletje water polo. Scheidsrechter George Dietrich had er zijn handen vol aan. Veteranen en jongere leden van „De Haaien" deden mee en hoewel het „Haaien" tegen „Haaien" waren, werd er zéér fanatiek gespeeld Het water en de bal spatten naar alle kanten en burge meester Mr A H. van der Post en zijn echtgenote die even kwamen kijken, konden maar nauwelijks een droog plekje om te staan vinden. De lengte van de spelers varieerde van 1.40 meter tot 2.15 meter De speaker zei: „Omdat vele spelers een groot stuk van hun bovenlijf boven water brengen, denkt u misschien dat ze op de bodem kunnen staan. Niets is minder waar, want daar is het bad gewoon te diep voor. Door een goede opwaartse been slag bereiken ze dit." De match ein digde met een vriendschappelijk be vochten 2-1 zege. En van het krachtige mannengeweld weer terug naar de lieftallige zwem- stertjes uit Nijmegen „Fiddler on the roof'gezwommen door Mirjam Jansen was beslist een aardig nummer, en zij vertolkte de rol van vioolspeelster zowel op de kant, vóórda* ze het bad insprong, als in het water met veel élan. „Japanse dolls" bracht de kampi oene Marijke van Engelen en haar medeclubgenote Judith van den Berg met bevallige waaiers ten tonele Alle meisjes voerden eerst op de kant van het bad enkele balletachtige passen en bewegingen uit, hun zwemdemonstratie karakteriseren, sprongen dan het water in en vertolkten hun rol. Eigenlijk was het erg jammer, dat er voor dit kunstzwemmen geen hoge tri bune bestond, zodat je ver van bovenaf de bewegingen onder water óók had kunnen zien Nu zat een ieder bijna gelijk met het water en gingen de koprollen en duikelingen onder water voor vrijwel iedereen verloren „N.Z.C.21" uit Nijmegen beeindigde haar geslaagde demonstratie met het nummer „Sunrise", waarbij een groepje van zes zwemsters de opgaande zon uitbeeldde. De vele bezoekers bleven nog lang napraten en deden „het open huis" alle eer aan. LEES VERDER OP PAGINA 14

Leusder Krant | 1974 | | pagina 9