ZOMERMODE ■#r. Ondergoed in vakantiestijl Foundations en lingerie voor een lange hete zomer Romantische nachtmode uit groot moederstijd DONDERDAG u", JüWi Is»i-A ,*--VrV*V, - - Nog even en we Kunnen ons weer heerlijk koesteren in de warme zon! Als de voorspellingen uitkomen, krij gen we heel wat mooie dagen! Triumph International Wala heeft er in ieder geval op gerekend en brengt luchtig ondergoed, waarin we ook kunnen zonnebaden! Niet alleen handig om mee op vakantie te nemen, maar ook heel slim voor wie tussen werktijd door even gelegenheid heeft om op een rustig pie'Kje te zonnen.! Op de afgebeelde foto's, broekjes! met beha's in jeans-trïcot die be-| doeld zijn als foundations, maar ook! heel geschikt zijn als tweedelig bad-l pak! Ook het gestreepte camisooltjer en T-shirt op effen broekjes geven! allerlei mogelijkheden en wie 's nachts! eens wat anders wil dan een pon oil pyama kan met zo'n bedrukt hemdje! compleet met shorts zó de boulevard op! De nieuwe voorjaars- enzomermode is vrouwelijker dan ooit! Lange wui vende rokken met stroken en kant; wijde pofmouwen en V- of boothalzen, ja zelfs strapless japonnen met klei ne bolero's geven de modebewuste vrouw 74 weer een geheel nieuwe image! Triumph International Wala wilde niet achterblijven en brengt daarom ook voor boudoir en slaapkamer vlinder lichte ponnen van batist versierd met kant en broderie anglaise in zachte pasteltinten of bestrooid met tere boe ketjes voorjaarsbloemen. Er zijn allerlei modellen veelal in de prinsesselijn - verhoogde taille - mee stal gecombineerd met ijle-negligé's of doorgestikte ochtendmantels in su- perlicht batist die feestelijk genoeg zijn om zó in een koets te stappen! "S #p>;.v Foundations zijn voor het meren deel der vrouwen onmisbare attri buten in haar garderobe! Zelfs de superslanken, waarvan men zou den ken dat ze niets nodig hebben, blijken toch ook vaak behoefte te hebben aan enige steun. Afgezien van het feit dat de meesten zich prettiger en veiliger voelen in modieuze dessous, wat aan hun kleding nu eenmaal een vrouwelijk cachet geeft. Vanzelfsprekend echter zijn het de mollige, zware en ver slapte figuren die aangewezen zijn op een goede foundation. En gelukkig is deze niet zonder meer alleen nog funktioneel, maar nu ook uitgebalan ceerd tot een aktueel mode-artikel. De beha's zijn geperfektioneerd tot werkelijk aantrekkelijke kledingstuk jes, gemaakt in de lichtste en meest verfijnde materialen. Succesvol zeker de „moulded" modellen waar bij de bustevorm in de cups zijn perst, zodat hiermee een verslai buste geheel wordt opgeheven Ei totaal nieuw procédé, waaraan geen coupenaadje e.d. meer te pas komt Gestart als „Butterfly" in kleine ma ten, nu ook in de serie Taillana ei Amorteen met elastische zijpandjes voor de volslanken. Voorts is er eet keur van biha's met triangelcups - twee driehoekjes die de buste natuurlijk mo deleren - en de „fond de robe' mo dellen met aangeknipte schouderban den, die geheel zijn afgestemd op de bijpassende onderjurken, momenteel weer aktueel door de japonnenmode! Ze zijn bovendien antistatisch en plak ken dus niet meer aan de bovenkle ding. Met het oog op de „blote ruggen' rage die deze zomer zal doorzette:! is de serie Variette met variabele! schouderbandjes die zowel als halter om de nek als gekruist over de rug| aan de zonnejurk kan worden aange past. Al deze beha's kunnen gekora- bineerd worden met bijpassende slips en onderjurken, zodat men altijd eea set kan samenstellen. De kleuren hier voor zijn mais, mint, koraal, poudre, champagne en het nu weer modieuze zwart en wit. Jonge sportieve meisjes kunnen hun hart ophalen aan de jeans- serie die Triumph Wala nu volop u zijn kollektie heeft. In jeans-rood.; blauw en bruin zijn deze leuke beha's en broekjes niet alleen bedoeld als foundations, maar ook heel geschikt als modieuze bikini voor strand es vakantie-doeleinden. Naast de corselets en vele panties, al of niet met pijpjes, de corsislip - soepele corseletjes met haak- es oogkruisje - is er een nieuwe panty ontwikkeld die onzichtbaar is onder de pantalon. Vervaardigd uit zacht glanzend lycra-charmeuse heeft dez- panty „Pony" een in vorm gesneden achterpand door middel van één rond lopende naad, waardoor geen ander* naden zich onder de pantalon kunne: aftekenen. Ook op het gebied van nacht kleding is er veel veranderd. Behalve de klassieke nachthemden u fijne materialen, vaak gegarneerd met kant of borduurwerk en meestal voor zien van een bijpassend negligé zijn er speelse modellen in tricot en bastist Vooral het knielange T-shirt bedrukt met grappige dessins blijkt een best seller, evenals de kinderlijke baby dolls geborduurd met kruissteekjes Bodyshirts in bedrukt tricot - dit zij' poloshirts met aangeknipt broekje zijn tevens op rok of lange broek te dragen waarbij hinderlijk opkruipt van het shirt uit de boze is. Pyama's met bedrukt hesje en effea broek hebben uitlopende pijpen, ter wijl deze bij de shorties juist mo dieus smal zijn aangesloten. Al deze modellen evenals de diagonaal ge streepte tricotmodellen zijn niet allee: geschikt voor lange zomerse nachten, maar ook heel fijn voor strand en va kantie en als vrijetijdskleding in huis en tuin! Triumph- Wala b.v.

Leusder Krant | 1974 | | pagina 6