VINCA" 1 Indianenfeest bij afscheid kleuters van „de Springplank" Zesde klas St. Jozefschool hield feestelijk afscheid Tuincentrum FINALE-WEDSTRIJD SCHOOLYOETBAL V Speurtocht naar de „Vrijheid" succes dankzij inzet Op motor naar Israël Examen uitslagen M. A. van Geresteyn AFWEZIG Onder invloed Doorgereden na ongeval Vrachtauto kwam te slippen Auto gevonden Sigaretten automaat gekraakt Diefstal eetwaren Poedelnaakt'.Mishandeling Auto tegen boom Trottoirs geen rijwielpad Vergiftiging van honden LEUSDER KRANT STRIP FF Mj*AGËND£ |£fiEMEENIE LËUSDEN PREDIKBEURTEN ZIJ STEUNEN DE TOUR DE JUNIOt DONDERDAG 4 JULI 1974 0ND 1 1" F 1 F 1 1 1 1 LEUSDEN/CENTRUM - Donderdag 27 juni werd het afscheid van de oud ste kleuters van de Chr. Kleuterschool ,,de Springplank" op feestelijke wijze gevierd. Het was de bedoeling om op het grasveld rond de school een india nendorp te bouwen, maar helaas hadden de weergoden een slechte bui. Het indianenfeest ging echter toch door. De wigwams werden gewoon in de gangen opgezet en het plezier in de gangen was er niet minder om. Alle kinderen waren als indiaan ver kleed (de kleuterleidsters en kweke lingen natuurlijk ook) en ze zagen er prachtig uit In het dorp werden 's morgens aller lei leuke spelletjes gedaan en tussen de middag smulden de kinderen van de pannekoekenmaaltijd. 's Middags was het weer gelukkig iets beter zodat de geplande speur tocht door het dorp toch door kon gaan De 42 kinderen die van school gingen, waren hiervoor in 3 groepjes inge deeld die vrolijk door Leusden trok ken. Om half drie waren de ouders wel kom op school om iets van het feest mee te maken en afscheid te nemen van de leidsters. Bijna alle ouders maakten van deze gelegenheid gebruik. De kinderen kregen als afscheids cadeau een mooie plaat mee naar huis, waarna de fijne vakantie begon, voordat ze naar de „grote school" gaan. dankbaar zoveel medewerking en begrip van u allen te hebben on dervonden". ACHTERVELD - Het afscheid van de zesde klas van de St. Jozef school is een feestelijk gebeuren geweest, alle ouders van de leerlingen waren voor deze avond uitgenodigd en zij waren ook present. De eigenlijke afscheidsavond werd voorafgegaan door een dienst in de Parochiekerk. Na het welkomstwoord van de heer L. Weimer, het hoofd der school, werd een 22 punten tellend feestpro gramma in vlot tempo afgewerkt Hierin namen ook de leerlingen van de lagere klassen afscheid van de 6e klassers. Onder leiding van hun on derwijzeres) was hier veel werk van gemaakt Er kwam zelfs geluidsap paratuur aan te pas om het effect van de macarebe dansen te verhogen. Na de pauze werd het programma geheel verzorgd door de 6e klassers. De sketches „De klas van juffrouw Pennewip" „Agent Bonnema" en de „Televisiequiz" vielen bij de aan wezige ouders goed in de smaak. De ze sketches werden afgewisseld door zang van de leerlingen. Aan het einde van de avond sprak de heer Weimer tot de kinderen, die op het punt stonden, de school te verlaten. „Een jaar lang hebben wij met elkaar opgetrokken. En al met al kan ik nu zeggen dat jullie een sportieve klas zijn geweest. Jullie toonden je weet gierig. Er was ook wel eens tijd voor een grap, maar als er gewerkt moest worden, dan werd er ook gewerkt. Er heerste een gezonde sfeer in de klas. Een sfeer die noodzakelijk is om tot goede resultaten te komen. Nu gaan jullie het oude vertrouwde verwisselen voor het nieuwe, de diverse vervolgscho- len. Ik wens jullie daar heel veel succes aldus de heer Weimer. Hij dankte de ouders voor de goede samen werking die hij van hen had ondervon den „Die zo noodzakelijke samenwer king is goed geweest. Het kontakt ouders-leerkrachten is uitermate be langrijk en is in grote mate medebepa lend voor het uiteindelijk resultaat dat het kind op school behaalt. En het voor komt tevens het tegen elkaar utspelen van de ouders en de leerkrachten. Ik ben De heer Weimer dankte ook de mede werksters en de chauffeurs die hebben meegewerkt aan het welslagen van de z.g. .driedaagse" die de 6e klassers in Arnhem hebben meegemaakt en waarvan de kinderen unaniem zeiden „het was hartstikke goed" De leden van het oudercomité ont vingen van het hoofd der school dank voor de organisatie en verzorging van de afscheidsavond. Een verzorging die „af" was. Ook de leerkrachten van de lagere klassen en het school bestuur betrok de heer Wiemer in zijn dankwoord Ook met hen was de samen werking goed geweest in het afgelopen schooljaar. Mevrouw Kleinveld - Sij- mons dankte namens het schoolbestuur de heer Weimer en zijn collega's voor de zorg die aan deze kinderen gedurende zes jaar is besteed. De organisatoren van deze avond, de leer krachten en de kinderen die hebben meegewerkt om de avond te doen slagen ontvingen ook van haar een pluimpje. En met „Heel veel succes in de toekomst" tot de kinderen, werd de avond besloten. -6- Wat er verder gebeurde speelde zich in enkele minuten af. „Ik gaf order de tweede boot te strijken, vertelt de oude Wouter, „mijn schoondochter rende naar haar hut en greep haar doch tertje, Paula dat lag te slapen. Mijn zoon had een kistje gegrepen uit de kombuis en bond daar een paar zwem vesten om heen. Het kindje werd in het kistje gelegd en zo gingen ze in de boot. Wij waren toen nog met z'n ze ventienen en er was gelukkig plaats genoeg in de boot. Als laatste ver liet ik het schip, dat slagzij begon te maken en elk ogenblik in de diepte kon verdwijnen. Ik had nog net tijd de scheepspapieren bij elkaar te grissen. Niemand kon er aan denken nog iets anders te redden. Toen de boot los Alles voor de tuin. Griekse exotische vazen. Groene en bloeiende planten. Cactussen. Snijbloemen. Kamerplanten. Aardewerk enz. enz. Iedere dag geopend. Vrijdags tot 21.00 uur. Achterveldseweg 25, Barneveld. Tel. 03420-3824. sCHTERVELD-JEUGDDORP - Vrijdag 1 werd op het Jeugddorp de finale- /edstrijd gespeeld van de competitie m het schoolkampioenschap van de .H. Donnerschool Het waren de groe ten 4 van de hr. K A. Vaartjes en groep van de hr J D Haaksman. Als scheidsrechter trad op de hr. T v. d. Toorn. Na tien minuten spelen scoorde Tonny v.d Brink het eerste doelpunt voor groep 5 met een daverend schot in de rechter bovenhoek van het doel dat ver dedigd werd door Jan de Bruin. Even later maakte Kenneth Dap op on navolgbare wijze de gelijkmaker en ging de rust in met gelijke stand 1-1. In de tweede helft bepaalde Dirk Koning met een fraaie kopbal de stand op 2-1. En ook al oefende groep 4 sterke druk uit op het doel van de tegenpartij, het lukte niet in de resterende speel tijd de gelijkmaker te scoren. Het talrijke publiek genoot van een sportieve en spannende wedstrijd waarin er slechts van een gering krachtsverschil sprake was LEUSDEN - Burgelijke Stand Leus den t/m 26 juni 1974. Geboren: 19 juni: Marien Frans, zoon van P J C. Keizer en S. A. Bos (Terberghorst 23); 20 juni: Hen- drika, dochter van H. J. ter Maaten en A van Ginkel (Postweg 6a); 21 juni. Marchien Elisabeth, dochter van E. B van Bolhuis en N. A van der Meulen (v Oldenbarneveltstraat 45), 22 juni Maartje Margaretha, dochter van H. M A. Daamen en M W. E. van Huet (Wiggerslaan 12), 22 juni: Hugo, zoon van M C. Huisman en M. Philippo, (Walter van Amersfoort- straat 41); 26 juni: Claudia, dochter van E. J. Schreuder en W. M. van Plateringen (Burg de Beaufortweg 41); 17 juni te Amersfoort: Frederika Louise, dochter van H. A. van Nieuw- kerk en A. G. van Eist (Gagelhof 33). Ondertrouwd: 21 juni: Gerrit Heij (Leusden, Hamersveldseweg 50b) en Sara Jildou Kuiper (Valburg, Kerk straat 19); 26 juni Johannes de Groot (Leusden, Walstro 12) en Fransina Agatha (Zeist. Laan v. Vollenhove 1857). Gehuwd: H. de Graaf en M. J. C. Elsackers; W. B G. Elferink en A. M. M. Noorlander. Overleden: Petrus Wilhelm Arler, oud 47 jaar; Antonius van den Hengel, oud 93 jaar. was gaf ik order zo hard mogelijk weg te roeien, want je zag de „Europa" steeds dieper zinken en je weet net zo goed als ik, Rob, dat je in zo'n geval niet met een kleine roeiboot in de buurt van een zinkend schip moet blijven, want dan heb je kans door de zuiging me? in de diepte te worden getrokken. Nu, de mannen roei den wat ze konden" J. H. Lantink, huisarts Waarnemend dokter B. Binkhorst, te Leusden-C. Gironde 1, tel. 03496-2667 LEUSDEN/ZUID Donderdag 4 juli: Bibliotheek „De Boekenmolen" Uitlening van 14.00 tot 17.00 uur voor volwassenen en kinderen, Arnhemseweg 83. Vrijdag 5 juli: Bibliotheek „De Boe kenmolen' Uitlening van 19 00 tot 20.00 uur. Uitsluitend voor volwassenen, Arnhemseweg 83. Oppascentrale: Voor een oppas bellen naar mevrouw C. Deenik, Kon. Julianalaan 35, Leusden-zuid, tel. 03490-18134 Tentoonstellingen van Leusdenaren: Ries Kleijnen, Dalmatie 12 te Leusden-centrum (tel. 03496-2321) exposeert kleurenetsen in „Ga lerie Valk", Valkestraat 31 te Amersfoort, tot en met 10 juli. De Galerie is geopend, dinsdag t/m vrijdag 13.30-17.00 uur, za terdag 11.00-18.00 uur. Vrijdag 5 juli: „de Til" open van 19.00 tot 23.00 uur LEUSDEN Artsen: Voor de praktijken van de artsen Boersema, Den Toom, Binkhorst en Lantink, zal het aanstaande weekend waarnemen dr Van den Berge, prak tijk dr Boersema, Julianaweg 5, Ach terveld, tel. 03425-222. Spreekuren zaterdag en zondagmid dag 14 uur. Aanvragen voor visites gaarne voor 10 uur 's ochtends. De dienst geldt van vrijdag 18 uur tot maandagmorgen 8 uur. Wijkverpleging: De wijkverpleging wordt waargeno men door. zr v. Kalkert, de Roo van Aldewereltlaan 11, Leusden-zuid, tel. 03490-15818 Apotheek: Openingstijden apotheek Leusden maandag t/m vrijdag 8.30-18.00uur In de weekenden waarin de artsen Binkhorst en Lantink dienst hebben: zaterdag en zondag van 14 tot 14.30 uur en van 17.30 tot 18 uur. Wan neer de artsen Boersema en Der. Toom dienst hebben is de apotheek zaterdags en zondags gesloten. Dierenartsen: Dr Tijmensen afwezig t/m 7 juli. Voor de dependance Henegouwen 11 Leusden/Centrum van de dieren artsenpraktijk Amersfoort is de dienstdoende dierenarts te bereiken onder telefoonnummer 03490-21827. Sociale dienstverlening: Prot. sociaal centrum te Amers foort: tel 03490-10441. Maatschap pelijk Werk, gezinsverzorging en bejaardenhulp. Spreekuur iedere woensdag inLeus- den/Zuid in 't Trefpunt, tel 03490- 13040. Afd. gezinsverzorging en be jaardenhulp van 9.00 uur tot 9.30 uur Afd. Maatschappelijk werk van 9.30 tot 10.00 uur. Leusden/Centrum in het Hervormd Centrum, Asschat- terweg. afd gezinsverzorging en be jaardenhulp van 9.45 uur tot 10.15 uur. Afd Maatschappelijk werk van 10.30 tot 11.00 uur. Informatie-adres. mevr. J. M. Sijder-Huisman, Willem de Zwij gerlaan 4 te Leusden/Zuid, telefoon 03490-10294. Aktie moeders voor moeders: Voor Achterveld, Leusden/Centrum en Leusden/Zuid: mevr. M. L. Roozendaal-Doucet, D. van Weede- straat 4, Achterveld, tel. 03425- 853. ACHTERVELD - Vooral mede dankzij de inzet van de goede leidster mej. Toos van Hamersveld, heeft de meis jesclub „Tieners Op Pad" een bijzon der leuke wandelsensatie tocht mogen beleven. Naast de vreugde over het slagen van deze tocht is er nog een ander bericht: Toos van Hamersveld treedt binnenkort in het huwelijk. Dat is een enorm verlies voor T.O.P. want zij was een uitstekende leidster die op prettige wijze de tieners bezig hield. Tussen de levendige drukte door van de AchterveldseSmt-Jozef- schoolver- ACHTERVELD - Zondagnacht om streeks één uur vond er een fikse botsing plaats tussen twee personen auto's. G. H. uit Hooglanderveen ver klaarde - de volgende dag tegenover de politie - vijf of zes biertjes te hebben gedronken. Daarna kroop hij achter het stuur. Met grote snelheid schampte hij langs een betonnen paal en botste toen tegen een stilstaande auto - waarin twee oudere mensen waren gezeten - op, op de hoek Jan van Arkel- weg-de Verjaegde Ruyterweg. Daarna reed de autocoureur, binnen de be bouwde kom, zonder naar iets om te zien, met grote snelheid door. Hij nam de bocht Jan van Arkelweg-Hes- senweg op onverantwoorde wijze. De stilstaande auto van P. K. uit Achter veld werd totaal vernield. De volgende dag meldde zich de dader van de aanrij ding Proces-verbaal werd opgemaakt. LEUSDEN - In de nacht van zater dag 29 op zondag 30 juni omstreeks tien voor één werd een vrouw aan gereden op de Verjaeghde Ruterweg door een tot nu toe onbekend gebleven auto. Er is alleen bekend dat de kleur van de auto geel is. Geen der omstan ders had het kentekennummer van de auto genoteerd. Zaterdag 6 juli: „da Til" afsluiting seizoen. Dansen met de groep „Pathos" aanvang 20.00 uur. Entree f3,-. AMERSFOORT - Openstelling van de Stadskwekerij „Groot Randwijk" aan de Heiligenbergerweg te Amers foort. Donderdag 4 juli: 19.00-21.00 uur. Woensdag 10 juli 14.00-16.00 uur. Donderdag 11 juli: 19.00-21 00 uur. 7 jïïll. LEUSDEN/CENTRUM N.H.K 9.15 u.: ds. J. J Kooman; 10.45 u.: ds. J. J. Kooman, 19 u.: ds P. Kuyper, Lochem Herv.Ger. R K.K.: zaterdag 19 u. avondmis m.m.v. dameskoor; zondag 7.45 u.: vroegmis; 9 u.: Lat. mis; 10 u.: gezinsmis; 11 u.: gemeen schapsmis met samenzang; 18.30 u.: Lof. LEUSDEN/ZUID N.H.K.10 u.: ds. J. Weernekers, Herv. Ger.; 18 30 u.: ds. C. v. Dop, Amersfoort, Herv R.K.K. Huize Don Bosco; zater dag 9.15 u zondag 10 u Hoog mis, 11.30 u. De pastoor van Hamersveld deelt mee dat de missen met ingang van zaterdag 6 juli tijdens de vakantieperiode zullen aanvangen: zaterdags om 7 uur, zondags om 7.45 uur, 9.30 en 11.00 uur. ACHTERVELD N.H. Kerk: zondag 9 u. ds. Ab- bringh, Hoevelaken R.K. Kerk. De gehele week om 8 u. H. Mis (uitgez. woe.); donderdag 13.30 u.: H. Mis; vrijdag 19 30 u.. avondmis; zaterdag 11 u.: H. Mis; om 19 u. avondmis; zondag 8 en 10.30 u.: H. Mis (10.30 u.. Ned. tekst) 18 u.: Lof. AMERSFOORT Geref. Kerken (Vrijgem.): Martuskerk 10.00 u.: ds. Kok; 19.00 u.: ds. Van Benthem, Nijkerk. Kandelaar 10.00 u.. ds. Hendriks; 17.00 u.: ds. Kok. Schaapskooi: 10.00 u.. Geen dienst; 17.00 u.: ds. Hendriks. Westerkerk 10.00 en 17.00 u.: Geen dienst VERLOREN EN GEVONDEN LEUSDEN - Verloren en gevonden voorwerpen in de gemeente Leusden: VERLOREN Zwemabonnement Marijn Woudstra; zonnebril met blauwige glazen en zil verkleurig montuur; portemonnee met 4 cent; bruine portemonnee met bank biljet van f25,- en klein geld; le prijs judo - gouden medaille; gouden ket tinkje met een kompasje van rood goud, jongenshorloge met bruine band en fietssleutels; jongenshorloge „Mar ti", bruinkleurig kunstlederen meisjes jack, ketting met slot voor bromfiets; duikershorloge met bruin lederen band GEVONDEN boek; blauw kioderjack; zwart spijker- jack; blauwe paraplu; peddels en werp hengels; pakket kleren. AAN KOMEN VLIEGEN Parkiet WEGGELOPEN Siamese kater met oranje halsband. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Rijkspolitie te Leusden-zuid. laters, gingen de "Tieners Op Pad" om te proberen de wandelsensatiétocht tot een goed einde te brengen. Vele deelneemsters hadden nogal last van de slappe lach zodat de afkorting T.O.P. weldra haar betekenis kreeg: Tot Ons Plezier Uitslagen, eerste prijs de groep van Marijke v. d. Berg, Eveline Hak, Margaret van Druten, Thea van Druten, Annette v. Valkengoed en Gemma Hak. Tweede prijs, de groep met Dorothé Groenestein, Ria Wouters, Gemma Schouten, Helma Schouten en Maria Vos. Derde prijs, de groep met Bea Beek hoven, Bea van Hamersveld, Elly Hil- horst, Marion v.d. Burgwal en Ans de Jong. Vierde prijs, de groep met Margaret v. d. Hengel, Marijke v.d. Berg, Hartini Ngadimin, Marja de Jong en Elly v.d. Burgwal. Vijfde ereprijs, de groep met Yvonne v Hamersveld, Yvonne Wittebrood, Elly de Jong Marian Dijkhof en Karin v.d. Berg. De huldiging vandeprijswinnaressen vond plaats, al zittend, op de weegbrug van de Coöperatie; vanzelfsprekend waren het alleen ludieke prijsjes. En allen keerden blij huiswaarts terug! ir, u I ensdSI kindt; ACHTERVELD - Het Achterveldse echtpaar Jos en Mieke Beyer vertrekt deze week voor een reis dwars door Europa naar Israel op de motor. Zij zijn beiden echte motorsportenthou siasten en zij hopen in ca. 8 dagen de reis te volbrengen. LEUSDEN - Een eenzijdig verkeers ongeval vond donderdag 27 juni plaats op de Doornseweg. Een vrachtauto moest zó sterk afremmen voor de verkeerslichten dat hij kwam te slip pen. Bij deze manoeuvre werd een lichtmast „ontworteld". Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. De lichtmast en de rechtervoorkant van de vrachtauto werden vernield. LEUSDEN - In Den Treek werd donderdag 27 juni een Morris aan getroffen, die toebehoorde aan een eigenaar in Amersfoort. FILMAGENDA AMERSFOORT - FilmageudJ dê speelweek van donderdag t/m woensdag 10 juli 1974. GRAND THEATRE Van donderdag t/m woensdag pillon". 14 jaar. CINEMA AMICITIA Van donderdag t/m woensdu I grote krachtpatser. Elke midda I ciale vakantieprijs f3,50. I Vrijdagavond in onze Elvisf-L manifestatie, „Elvis on tour". I vang 23.00 uur. Alle leeftijdea Prijs f4,50, C.I.P. f3,00. Zaterdagmiddag 2.00 uur, middag 1.30 uur en woeni dag 2.00 uur. Groot kinde „Zet je zorgen op zij" Alle tijden. - CITY THEATER Alleen donderdag, „De ter^H naar de apenplaneet". 14 jaar I Vrijdag t/m woensdag „Blauwei I voor twee binken". 14 jaar. Vrijdagavond, „Fandango ranch". Aanvang 23.00 uur U Zaterdagavond: aanvang 23V Nachtvoorstelling: „40 gestole weren". 18 jaar. AANVANGSTIJDEN GRAND THEATRE Dagelijks ook zondag: 2.00 ei uur. CINEMA AMICITIA Zaterdag: 6.45 en 9.15 uur Zondag: 4.15-6.45-9.15 uur. Woensdag: 4.15 en 8.00 uur. Overige dagen: 2.00 en 8.00 CITY THEATER Zaterdag: 2.00-6.45 en 9.15 Zondag: 2.00-4.15 en 9.15 uur Overige dagen: 2.00 en 8.00 ACHTERVELD - Het secre* van de Tour de Junior Achli deelt mede dat zij inmiddels als pc bereid hebben gevonden- Batavm mia, Heuga Tapijt, Heiland vei ringen, Voorbij's Beton, Bouvrt Jan Ossendrijver Achterveld, Kei pijt, Melitta en TBS Gietijzer. LEUSDEN - Dinsdag 25 juni door de politie een patient van en Schild" in Den Treek aangeti en teruggebracht naar zijn plaal herkomst. LEUSDEN - Bij de firma Scti de Hamersveldseweg werden opw dag 26 juni in de nachtelijke twee sigarettenautomaten broken. Er werd een hoeveelheil garetten en geld ontvreemd td bedrag van ongeveer f200,- LEUSDEN - Aan de R.K.-school voor beroepsonderwijs LHNOenMHNO „De Vuurvogel" te Amersfoort slaag den uit Leusden de volgende T-kan- didaten: Corne Daatselaar, Lida van den Hengel, Thea Jansen. De volgende kandidaten P aanvul lend T uit Leusden: Marga Voorburg, Annie Schothorst. Geslaagd voor het MAVO 4 diploma aan de Andreas-MAVO te Amersfoort uit Leusden: Jeanette Lodders, Aalt Vreekamp (Stoutenburg). LEUSDEN - In de nacht van w dag 26 juni werd van de kiosk au Burgemeester Van Buining Sport I een luik geforceerd. Er werd eenlft veelheid snoep, chips en eetwares vreemd tot een bedrag van f 50,-ali LEUSDEN - Vrijdag 28 juni vond een geval van openbare schennis in Den Treek plaats. Een 70-jarige man bevond zich poedelnaakt in het bos. Enkele getuigen zijn komen opdagen en de man zal één dezer dagen aan de tand worden gevoeld. LEUSDEN - Om 1.00 uur in de nacht van zaterdag 29 juni vond een eenzij dig ongeval plaats op de Hessenweg hoek Stoutenburgerlaan. De auto van de heer P. P. M v. H. botste daar frontaal tegen een boom. De heer P. P. M. v. H. zei de macht over het stuur te zijn kwijtgeraakt. De auto is total loss. De gelukkige bestuurder liep alleen een dikke vinger op. LEUSDEN/CENTRUM - Op dinsdag 25 juni moest de politie weer een groot aantal mensen bekeuren, die met het een of andere voertuig op de voetpa den en trottoirs van Leusden/Centrum reden. De politie verzoekt de ouders van de kinderen, speciaal in deze va- kantietijd, de kinderen op het hart te drukken niet met rijwielen op de voet paden te fietsen. De oudere personen zelf worden verzocht hiertoe het voor beeld te geven. LEUSDEN - Aan de Koedijken Stoutenburg werden een tweetal gens van 13 jaar lastig gevallet een jongeman van circa 20 jaar wilde de beide jongens in de meenemen. Hij dwong ze een s? te roken, hetgeen de beide jmT weigerden. Hierop kreeg één tl twee jongens een schop. De jongt beloofde de jongens, dat hij 'sat zou terugkomen om hun een broc. te geven. De politie postte, mai man kwam niet opdagen. LEUSDEN - Een geval van tiging van twee honden vond dag 26 juni plaats te Achterveld honden, waarvan er één los li?| één aan de lijn was gehouden, eigenaars aan de Verjaeghde Rtf weg stiervan 's morgens om 7 J5 door middel van vergif. De rar" houd van de honden werd opge« naar het laboratorium voor Vee senijkunde te Utrecht. De diei kon aan de verschijnselen reeds^ stellen, dat het hier een vergi" betrof door strichnine. Van de ontbreekt elk spoor. Daar de ene hond aan de lijn gehouden, moet de strichnine ergens op straat hebben bevond&l politie verzocht de oudrs de kir"" er op attent te maken geen sn< die op de grond vallen, op te daar voor hen hetzelfde gevaar strichmne-vergiftiging op straat staat.

Leusder Krant | 1974 | | pagina 6