I en II laten kampioens-kandidaten de modder bijten KPJ-Achterveld hoopt op grotere belangstelling F.Z.O. won verdiend van Roda (za.) 1-0 „Het startblok" startte instruktieve gespreksavonden IP.O.-Achterveld maakt haar programma bekend jeugdwerk gaat weer van start iromfiets eruggevonden Tesselschade/Arbeid adelt" ook in Leusden aktief dansavond van de pjgu speuraktie naar vermiste jongen geen voorrang vechtpartij agenda de til k.p.o.- achterveld start seizoen kerkdiensten"] Toveren kunnen we niet RONTAAL OP iEPARKEERDE ITO Verloren en gevonden Gemeente Leusden maar snel afleveren, daar zijn we voor: geboortekaartjes trouwkaarten verlovingskaartjes en wat al niet meer Leusder Krant OSDERDAG 12 SEPTEMBER 1974 LEUSDER KRANT LEUSDEN - Op een zeer drassig ,eld moest Antilopen 1 de strijd aan- inden tegen Meeuwen I, de ploeg waar na men vorig jaar 2 maal verloor jtilopen dat op papier een sterke loeg bezit met bijna gelijkwaardige «serves kwam na 4 minuten al door en prachtige doorloopbal van Harrie Irack op 1-0. Tot 5 minuten voor de rust bleef leze stand gehandhaafd waarbij wel ezegd moet worden, dat vooral de invallende dames het zwaar lichame- jjk te verduren hadden. Dit eerste aanvalsvak scoort de geeste doelpunten, maar draait als unvalshok nog steeds niet zoals men s de voorbereiding draaide. Wat telt u bet zwaarst, hierover mag de Anti lopen trainer H. v. Duinkerken nog een war slapeloze nachten hebben. Vlak oor de rust kreeg Meeuwen een ca- Jeautje in de vorm van een straf- iorp en de stand was weer gelijk. In de rust werd de hele ploeg met e tbee in de hand naar een apart lo- aaltje gedirigeerd. Dit heeft toch wel ebolpen. want na de rust kwam een veel eler Antilopen binnen de lijnen, i al na amper 5 minuten scoorde ;iska Visser onder luid gejuich van el talrijke publiek 2-1. Jeanet van de agemaat die niet kon verkroppen voor Ée rust een onverdiende strafworp te LEUSDEN-CENTRUM - Nu de va anhes weer voorbij zijn en de herfst ich aankondigt, begint ook het jeugd- ierk weer te draaien. Het bestuur in de Kath. Jeugd Beweging, de lei- ling van het jongerencentrum ,,De en de Hervormd-Gereformeerde eugdraad hebben zich over de plan- en van het komende seizoen gebo- n hebben weer vele aktivitei- n gepland. In verband met de ko- ende verbouwing (oktober-december) in het jongerencentrum zijn geen kliviteiten opgezet in verband met erbintenissen elders, maar wel zal itracht worden het werk zoveel mo- lijk door te laten gaan. Iedere za- irdagavond en zondagmiddag kan men i bet jongerencentrum dansen. Nieuw ordt de maandelijkse filmavond. Ver zijn er de bekende aktiviteiten elke zo mogelijk in een nieuw jasje illen worden gestoken. Wij komen ierop later in het seizoen terug. Eind Eptember-begin oktober hoopt men eer een volledig programma uit te even wat op de eerste plaats aan 11e bekende adressen waar jongeren jn bezorgd zal worden en verder wr iedere belangstellende in het jon- irencentrum verkrijgbaar zal zijn. LEUSDEN - De bromfiets, die zon- l 1 september in Woudenberg werd stolen werd maandag 2 september ruggevonden op de Leusderhei, ter- )1 alle onderdelen er waren afge- oopt [ACHTERVELD - Op de Hessenweg 1 zaterdag 7 september om 12.45 r een aanrijding plaats tussen een hcbtauto, bestuurd door de heer J. v. d. B. uit Leusden en een auto, ptuurd door de heer T. H. S. uit jthterveld. De Volkswagen van de heer S. stond geparkeerd op de Hes- f°*eg. De vrachtauto raakte in een ebt van de Hessenweg in een slip botste frontaal op de auto van de T. H. S. De voorzijde van de kswagen liep hierbij scbade op. hebben weggegeven, kwam prachtig langs haar tegenstandster, die niets anders overbleef dan vasthouden. Theo van Duinkerken had geen moeite met deze strafworp 2-1. Meeuwen bleef toch goed volgen en kwam via een toegewezen strafworp dichterbij 3-2. Maar ook Antilopen mocht direct daarna op de stip plaats nemen, Rudi Lith liet feilloos 4-2 aantekenen. Gert Nieuwenhuis gaf met een beheerste strafworp 5-2 wat duidelijker het ver schil in spelbeeld aan. Het laatste doelpunt van Meeuwen via een doorloop- bal was nog maar een formaliteit. De grootste dreun kreeg Antilopen te ver werken doordat Harrie Brack wegens aanmerkingen op de leiding de kleed kamer kon gaan opzoeken. Jammer voor Antilopen dat volgende week tegen me de koploper RDZ alle moeite zal heb ben voor een goed resultaat. RDZ heeft met klinkende overwin ning 10-2 en 8-4 reeds van zich doen spreken en beschikt over een jonge ANTILOPEN 2 - UNITAS I 5-3 Niemand had dit durven te ver wachten, maar de ploeg heeft zo fana tiek staan te draaien, dat Unitas met een 4-1 achterstand kon gaan rusten Een prachtige overwinning van Antilo- pes reserve-ploeg. Een jeugdploeg aan gevuld met een paar routiniers. Een spelmoment uit de korfbal- wedstrijd k.c. Antilopen-Meeu wen. Foto Janus Visser. LEUSDEN - Na het hoopvolle spel Roda (zat) van verleden week was het nu tegen FZO in Zeist maar een ma tige vertoning. Roda was niet erg ge vaarlijk en de stootkracht van de voor hoede was deze week niet om over naar huis te schrijven. Al moet wel vermeld worden, dat Roda niet bepaald geluk had, de lat stond n.l. tot tweemaal toe, Roda-succes in de weg. Maar eer lijk gezegd won FZO toch wel verdiend met 1-0. Ondanks het slechte weer was het in het bos gelegen veld van het Zeister FZO prima bespeelbaar. Ondanks de wind tegen begon Roda met een licht veldoverwicht. Dit kwam mede omdat FZO de kat nog even uit de boom keek, zoals later zou blijken Na 13 minu ten knalde de oprukkende H Morren rakelings over FZO had echter direkt antwoord, maar doelman Gerrits ont nam, de doorgebroken FZO-linksbuiten echter alle kans Het was jammer dat Kolthof in de 25e minuut net een stapje tekort kwam, na een scherpe voorzét van de goed spelende De Smalen On danks het feit dat J de Haan en Ch. Krijgsman een goede rol vertolkten op het middenveld, zakte Roda weg naarmate de wedstrijd vorderde. De druk op het Roda-doel werd steeds gro ter, maar de diverse hoekschoppen op het Roda-doel wist men nog te klaren. Vooral Th. Corbeé had hierin een groot aandeel Na rust hielden de partijen elkaar eerst nog in evenwicht, maar Roda kon echter niet tot een offensief komen Behoudens enkele cornerballen waar van er één door een FZO-er in pa niek buiten bereik van zijn doelman tegen de lat werd aangeknald, ging er weinig van Roda uit FZO ging nu ech ter meer op de aanval spelen en Roda werd prompt teruggedrongen. De 23e minuut werd dan voor Roda fataal. FZO linksbuiten Oudenhoven, pakte de bal op het middenveld, omspeelde enkele Roda-spelers. liep nog een paar meter en schoot de bal toen van 20 meter meedogenloos hard langs de kansloze doelman Gerrits. 1-0. Het was wel een tegenvaller voor Roda, en men pro beerde er ook van alles aan te doen De overigens goed spelende O Wa genaar werd vervangen door De Kruyf en zo ging het laatste kwartier lang zaam maar zeker voorbij. In deze periode werd er veel geschoten, vooral door J de Haan. die uit alles standen op doel schoot. In de laatste vijf mi nuten een serie hoekschoppen op het FZO-doel, en de fraaie kopbal van J. Lagerweij ging via de handen van de FZO-goalie tegen de lat en de bal ketste terug in het veld. Het was pech, geen gelijkmaker. De stand bleef ongewijzigd en FZO won toch wel verdiend van Roda. LEUSDEN - Donderdag 5 september kwam, de Amersfoortse afdeling van de Algemene Nederlandse Vrouwen Vereniging „Tesselschade-Arbeid- Adelt" bkjeen ter huize van mevrouw A. Krekel-Aalberse. Doel van deze bij eenkomst was de vele aanwezige Leus- dense dames te interesseren voor het werk van deze vereniging. Het was de 37-jarige Betsy Perk, die in 1871 de vereniging .Arbeid adelt" stichtte om de vrouwen met een tekort aan reele arbeid een onafhanke lijke positie te bezorgen. Op voorstel van Betsy Perk besloten de vrouwen regelmatig tentoonstellingen te hou den van voorwerpen van kunst en nij verheid, die slechts door vrouwenhan den konden worden gemaakt. Deze voor werpen moesten bij inzending worden gekeurd en na goedkeuring contant en naar waarde worden betaald. In 1872 werd een tweede vereniging opgericht, die naar Roemer Visschers begaafde dochter Maria „Tesselscha- de" werd genoemd. Deze vereniging stapte af van de eis van verplichte inlevering van werk onder de eigen naam, en men legde zich bij de op leiding meer op de praktische vak bekwaamheid toe en minder op de artistieke. Wat het allermeest nodig bleek, was verbetering van het handwerkonder- wijs en verbetering van de smaak door opvoeding en ontwikkeling. In 1949 fuseerden de beide vereni- ACHTERVELD - De openbare school „Het Startblok" start dit seizoen met een aantal gespreksavonden waarvoor steeds die ouders worden uitgenodigd, die het meest betrokken zijn bij het te behandelen onderwerp. De ouders van de kinderen van de 5e en 6e klas had den donderdag 5 september j.l. de LEUSDEN - Woensdag 4 september werd door vier man van de Leusdense politie een speuraktie ingezet naar het vijfjarige jongetje Hertzen Banning aan de Acacialaan 4 te Leusden-centrum. Het jongetje was sinds 13.30 uur zoek, en de politie begon om 16.00 uur met de speuraktie. Omstreeks 19.00 uur kon de gelukkige moeder melden, dat het ventje terecht was: hij had heel gewoon bij een vriendje gespeeld. eerste van deze reeks gespreksavon den. De opkomst bleek 100% te zijn. Onder leiding van het hoofd der school, dhr. A. H. J. Hulshof, werd het onderwerp „leren studeren" be handeld. Dit in het kader van de over gang naar het voortgezet onderwijs. Aan het einde van de lagere school gaan de kinderen naar het voortgezet onderwijs, hetzij in Amersfoort, hetzij in Barneveld. Dit zal zowel voor het kind als voor het gezin grote veran deringen teweeg brengen, die veel ei sen van het aanpassingsvermogen van beide. Gesproken werd deze avond o.a over. a verantwoordelijkheid van de leer ling voor eigen werk, b. de voorwaarden tot studeren; c geen lapmiddel; d. doel en essentie van „leren stu deren"; e. hoe de school dit wil bevorderen; f. wat kunnen de ouders doen?, g. wat kunnen de ouders en de school samen doen? Over de laatste twee onderwerpen werd zeer intensief gediscussieerd, want het kernpunt van de bijeenkomst was wat kunnen de ouders doen bij het „leren studeren" en dat bleek heel wat te zijn. Ruim twee uur werd er over dit onderwerp van gedachten ge wisseld door alle aanwezige ouders van de 5e- en 6e klassers, hetgeen resulteerde in een gezamenlijk werk plan dat als uitgangspunt dient voor de komende begeleiding. Om 10.30 uur werd de eerste gespreksavond van het seizoen beëindigd en togen de ouders (met huiswerk) huiswaarts. LEUSDEN - Zondag 8 september verleende een auto, die van de Ooie- vaarshorsterweg kwam, geen voorrang aan een auto komend uit de richting Amersfoort. Er ontstond lichte ma teriële schade. ACHTERVELD - De KPJ is het sei zoen 1974-1975 begonnen met een le denvergadering in „Buitenlust". Dat was de start van een seizoen waarin de KPJ hoopt de gestadig verminder de belangstelling van de Achterveldse jeugd, weer een duw in de goede rich ting te geven. Het ledental was tot ongeveer 70 gedaald en van de zes bestuursleden waren er nog maar 2 overgebleven. Alle reden dus om de schouders er weer eens onder te zet ten. De „oude" bestuursleden, Anton Hak en Cecilia van Dijk hebben nu ver sterking gekregen van Mariette Wou ters, Bert de Vette en Harry van Mid delaar. Gezamenlijk zullen zij trachten een programma samen te stellen wat de jeugd aanspreekt. Na deze goede voor nemens was het tijd voor wat spel en amusement. Onder leiding van de heer J. M Schouten werd geanimeerd bingo gespeeld. Maar het is dan wel opletten geblazen! Door de onderlinge conversa tie tijdens het spel werd er echt wel eens een nummertje niet afgekruisd. Bij de dia'quiz was het eveneens belangrijk heel goed op te letten. Nadat het beeld was weggedraaid, werd een vraag over dat beeld gesteld. De heer Schouten ge bruikte vele dia's van historische ge- gingen en in 1952 kwam de Koninklijke goedkeuring al. De doelstelling van de tegenwoor dige vereniging, zij het moderner ge formuleerd is nog dezelfde als honderd jaar geleden: anderen helpen zichzelf te helpen, geen liefdadigheid dus, maar materiele hulp bij zelfwerkzaamheid. Wie zijn nu nog degenen, die zich geheel vrijwillig voor deze arbeid aan melden? Vrijwel allen zijn op de één of andere wijze aan huis gebonden. Zij kunnen geen werk buitenshuis verrich ten door een zieke die zij te verzor gen hebben, door eigen ziekte, door kleine kinderen: dikwijls ook door haar leeftijd of door gebrek aan scholing in haar jonge jaren. De morele vol doening, de stimulans van een kon- takt met de buitenwereld, zijn voor haar soms een grotere voldoening dan de eigenlijke verdienste, hoe welkom die ook mag zijn. Naast deze vrij bekende aktiviteiten heeft de vereniging nog een belangrijk doel. het geven van bijdragen (zonder verplichting tot terugbetaling) aan jon geren voor haar opleiding tot een vak of beroep. Hiervoor gebruikt men het grootste deel van dekontributies van de leden aangevuld met de tenten van twee eigen Opleidingsfondsen ln de praktijk komen er nog vele omstandigheden, vooral gezinsomstan digheden aan het licht, waarbij geen Rijksstudiebeurzen of renteloze voor schotten konden worden toegekend. In de afgelopen jaren konden vele jonge vrouwen met bijdragen worden ge steund. Mogen vele vrouwen in Leusden zich als kontributante melden bij deze nut tige vereniging! LEUSDEN - De Plattelands Jongeren Gemeenschap Utrecht start haar nieuwe seizoen met een dansavond in café- restaurant „De Mof" te Leusden-zuid. De bekende groep „S.O. Four" verleent haar medewerking. De dansavond wordt gehouden op zaterdag 14 september om 20.00 uur. Op donderdag 19 september vindt de eerste vergadering weer plaats. Het is de bedoeling, dat de leden hier hun in breng leveren betreffende het komende seizoen. Het is veel beter, zo zegt het bestuur, dat de ideeën van de leden zelf worden uitgevoerd dan dat het bestuur avonden arganiseert in de hoop, dat de leden die avonden leuk zullen vinden. Tijdens de vergadering van de 19de september kunnen de leden de gehele avond hun ideeën bij het bestuur kwijt. Is er na al het serieuze gepraat nog tijd over, dan zal er een soort her sengymnastiek worden gehouden. De vergadering begint om 20.00 uur, en vindt plaats in „'t Trefpunt". Het bestuur boopt op een grote opkomst van de leden, zodat het nieuwe seizoen goed begonnen kan worden. LEUSDEN - In de nacht van maandag 2 op dinsdag 3 september vond een vechtpartij plaats in Alberts Corner. Toen de politie hiervan de melding kreeg was zij snel ter plaatse. De vechtpartij was toen echter reeds af gelopen. Binnen heerste een enorme ra vage. Serviesgoed was kapot gesmeten. Etenswaren lagen over de grond ver spreid, een ruit van een deur en een grote spiegelruit waren gebroken. Het is de politie inmiddels bekend ge worden welke personen bij deze vecht partij waren betrokken. Een onderzoek wordt ingesteld LEUSDEN-CENTRUM - „De Til", open op dinsdag en vrijdagavond van af 19.00 uur. Op zondagmorgen van 10.00 t/m 13.00 uur. - Zaterdagavonden. Aanvang 20.00 uur. - Zaterdagdansavonden. Aanvang 20 00 uur. - Zondagdansmiddagen. Aanvang 14.00 uur. - Kaartavonden (in 't Ros Beyaart") - Kaartavonden (in ,,'t Bos Beyaart") op de dinsdagen 24 sept., 22 okt. 19 nov., 17 dec. '74, 9 jan., 6 of 13 febr., 6 maart en 3 april 1975. - Bingo-avonden op donderdag 14 nov. 1974 en 23 jan. 1975. - Puzzeltochten op 18-19 of 25-26 ok tober. - Een dropping is gedacht op 28 no vember - Spelmiddagen voor de kinderen op 28 sept. of 5 okt. en 28/29 decem ber. - Karnaval op 7 en 8 februari en 10 februari 1975. - Filmavonden 3 oktober, 7 november, 12 december, 9 januari, 13 februari, 6 maart en 3 april ACHTERVELD - De KPO afdeling Achterveld begint het nieuwe seizoen met een Eucharistieviering in de pa rochiekerk om zegen af te smeken over het werk van de vereniging. Deze dienst vangt aan om 19.30 uur. Daarna worden er in „Ons Gebouw" (aanvang 20.00 uur) door de heer Van de Brink uit Baarn dia's vertoond van het Konin klijk paleis te Soestdijk. Niet alleen van het exterieur, maar van veel wat daar zoal in en om gebeurt. Het bestuur hoopt op deze eekte avond in het nieuwe seizoen veel leden te kunnen begroeten. Een week later, op donderdag gaat de KPO per fiets naar Nijkerk om daar een zuivelfabriek te bezichtigen. Men vertrekt die dag - uiteraard alleen bij goed weer - om 9.30 uur vanaf het Coöperatieplein. bouwen te Amersfoort hiervoor, win naars van deze quiz: 1 Johan Hak; 2. Wim van Middelaar; 3. Marius van Dijk; 4. Kees Hilhorst, 5 John Lorist. VERLOREN Polshorloge, bruin kunstlederen da mesjasje; herenportemonnee met in houd; bruin jack met gele streep aan de boord; gouden armband met pareltjes; rood trainingsjack met blauwe bies, polshorloge; groene kinderfiets; S.O.S. hangertje. WEGGELOPEN Grijs-Cyperse poes. GEVONDEN Bankbiljet van f 100,-; groene jon gensfiets; goudkleurige armband met □aamplaatje; damesfiets. AAN KOMEN LOPEN Grijs poesje met bruine vlek op de rug. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de politie te Leusden-centrum. VERLOREN Zwarte portemonnee met geld, blau we portemonnee met geld; toilettas met spiegel en geld; zilveren ketting; jongensbril; kinderbril; witte gymnas tiekschoen; bedelarmband. GEVONDEN Zilveren ring; zilveren armband; bedelarmband; mapje met 4 sleutels in Den Treek. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Rijkspolitie te Leusdeo-zuid. GEVONDEN Trouwring - inschr. 1-1-72 Chns- tien - Wilgenlaan 3, Leusden/C., tel. 1395 15 september. LEUSDEN/CENTRUM N H K 9.15 u. ds. J. J. Kooman, Hen.; 10.45 u. ds. P. J Wes- terneng, Barneveld (Ger.); 19 u.: ds. J. J Kooman, Herv. Ger; zangdienst m.m.v. het koor. R.K.K.: zaterdag 19 u.: gez. H. Mis, m.m.v. dameskoor; zondag 7.45 u.: gelezen H Mis; 9 u.: Hoogmis, 10 u.- Gezinsmis; 11 u.: gemeen schapsmis; 18.30 u.: Lof met ge beden. LEUSDEN/ZUID N.H.K.: 10 u.: ds. F. H. Kuiper, Herv 18.30 u.: ds. C. v. Ros- sum, Voorthuizen. R.K.K. Huize Don Bosco: zaterdag 19.15 u.: zondag 10 u.: H. Mis; 11.30 u ACHTERVELD N.H K. zondag 9.00 u.: ds. Schip per, Dordrecht. R.K. Kerk: De gehele week om 8.00 u.: H.Mis (uitgez. woe.); donder dag 19.30 u H.Mis; zaterdag 19.00 u Avondmis; zondag 'l.OOen 10.30 U.: H.Mis; 18.00 U.: Lof. AMERSFOORT Geref. Kerk. Martuskerk: 10.00 u.: ds. Heij; 19.00 u.: ds. Arnold. Kandelaar: 10 00 u.: ds. Kok; 19.00 u.: ds. Heij. Schaapskooi: 10.00 u.. ds. Hendriks; 17.00 u.: ds. Kok. Westerkerk: 10.00 u.- ds. Arnold; 17.00 u.: ds. Hendriks. ADVERTEREN KOST GELD, NIET ADVERTEREN KOST MEERVraag onze advertentietarieven. De Leusder Krant bereikt het grootste deel van inwoners van de gemeente Leusden. Uy U/ q/ Uy U/ qy U/ U/ Uy Uy Uy sly sly Uy sly si/ Uy s|y sjy U ly sly IJ .1. I. sly sL» .1. sly sis s Is s Is s IV *1* 'Ts *T"* 'T' *TS> *TN* yp» /f* yf« yf» /p» ^p» [ACHTERVELD - De K.P.O. afdeling Piterveld heeft haar jaarprogramma r'4-1975 beken(i gemaakt. Ook dit reD biedt het programma weer J® veelheid van aktiviteiten op vele Freinen van vorming, ontwikkelingen ^panning. Het bestuur heeft getracht ''Programma dusdanig samen te I "en dat elk lid er wat van haar pmjg zal vinden. Het bestuur boopt Em i me(^ewerking en een goede op- J°jnst op deze avonden. I "et programma ziet er als volgt uit: L september: Deze avond beginnen fl om 19.30 uur met een H. Eucha- F'eviering om zegen af te smeken rer bet werk van de K P.O. Daarna aen om 8 uur in het Gebouw dia's °ond van Paleis Soestdijk en van L daar in en om gebeurt. Deze i j *ordt verzorgd door de heer "e Brink uit Baarn. I!9 september: Bij mooi weer maken Alweer een fietstocht. Het plan is om in Nijkerk de melkfabriek te bezichtigen (omstreeks half tien bij de Coöperatie) Wij verwachten veel liefhebbers! 24 oktober: Een avond over onderhoud van tuinen en het aanleggen daarvan, verzorgd door Kwekerij van der Vechte. Er zullen ook dia's worden vertoond om u een indruk te geven hoe kleurrijk een tuin kan zijn. Wij hopen dat er veel belangstelling voor zal zijn. Denk om de tijd, 19.30 uur, in café Buitenlust. 21 november: Aangezien het verkeer steeds drukker en moeilijker wordt heeft het bestuur Wim Vos gevraagd een avond te geven over het verkeer, de situatie op weg, de verkeersborden enz Wij wensen u een leerzame avond toe U wordt om 8 uur verwacht in café Buitenlust. 12 december Omdat erg veel mensen weinig weten van wijn, hebben wij de heer E J Erkens uit Barneveld uit genodigd om een avond te geven over de verschillende soorten wun. over het gebruik, het bewaren en de behandeling van wijn. Vooral in deze feestmaand iets om te weten. In café Buitenlust om 8 uur kunt u komen luisteren. 27 januari. Een avond van Conimex uit Baarn Eerst een aantal kleurige dia's door de demonstratrice over het bedrijf Conimex, over de rijsttafel en de belangrijkste kant en klaar ge rechten. Daarna zal Heineken Bier en kele dia's laten zien over hun produk- ten. Na de pauze een demonstratie van Conimex-gerechten, waarbij u kunt proeven en van Heineken een glas bier krijgt aangeboden Wij hopen op een goede opkomst. Ook niet-leden zijn van harte welkom tegen betaling van één gulden. U wordt om 8 uur in „Onsi Gebouw" verwacht Wij wensen u eeni fijne avond 4 februari Het 40-jarig bestaan van onze K.P.O. Dit wordt een feestavond voor alle leden met hun echtgenoten. Verdere gegevens krijgt u nog 13 maart Het voorjaar staat voor de deur Wij willen ons in het nieuw steken. Daarom zal de heer M. Raven horst uit Stoutenburg een modeshow brengen van dameskleding. Omdat de bril een modeartikel is geworden, zal de heer J. Coenen enkele brillen erbij showen. De heer C. Westerlaak hebben we gevraagd met schoenen om alles tot één geheel te maken Wij vragen uw belangstelling hiervoor. Ook niet- leden (met één gulden entree voor de onkosten) zijn weer welkom. De show wordt gehouden om 8 uur in „Ons Gebouw" 15 april: De heer J. Schouten zal; dia's vertonen van alles wat met het 3U0-jang bestaan van Achterveld te maken heeft. Als aanvulling zal hij met ons bingo spelen.' In café Buiten lust zal deze avond worden gehouden.

Leusder Krant | 1974 | | pagina 9