Kela woninkrijk Een chequeboekje ter waarde van ff 485,-- Voor alle kinderen leuke ballonnen Een persoonlijke attentie voor Unieke expositie Van fabriek naar konsument Dat betekent PRIJSVOORDEEL! Service... garantie... Welkom, welkom! De kinderen? Altijd meegenomen! Alle bezoekers die de kinderschoe nen ontgroeid zijn, ontvangen een boekje met 5 cheques die in waarde varieren van f 25,— tot f 1 75,—, tot een totaalbedrag van f 485,--. De geldigheidsduur bedraagt 1 jaar. Per aankoop kan per afdeling één cheque ingewis seld worden. Puur voordeel voor u bij aan kopen op de afde lingen tapijten/meube len/stoffering/gordijnen en vitrage. „Mooi meegenomen?" Zo is het maar net. In uw Kela Chequeboekje ontdekt u een Dinercheque. Want Kela denkt ook aan de inwendige mens. En wat is gezelliger - ook voor moeder-de-vrouw -dan uw aankoop bij Woninkrijk te besluiten met een exquis etentje bij het roemruchte „De Hertog van Gelre" te Scherpen- zeel? De cheque geeft u heel appe tijtelijk gratis zo'n culinair uitstapje Bonappetit! Dat moet u zien... dat moet u mee maken' Kela opent het ultramoderne Kela Woninkrijk, vol luxueuze en Wanneer u gedurende de openings week het Woninkrijk bezoekt, ontvangt u een dekoratieve Kela ta pijttegel met uw sterrebeeld in mooie kleuren, ter waarde van f 19,75 voor slechts f 6,--! Een per soonlijke attentie van Kela voor u In het Kela Woninkrijk verrassen wij heuaa u mel de nieuwste kollektie Kela tapijten f' 3 en tapijttegelswaaronder topmerken i i"i'. als Heugafelt U bewondert de komplete, daarbij pas sende interieurs Rijke, klassieke salons en lichte moderne woonruimten gekomponeerd door vooraan staande binnenhuis- architekten vanuit de veelzijdige toepassings mogelijkheden van Kela tapijt. Alleen maar een expositie? Welnee Natuurlijk kunt u al die prachtige tapijtsoorten, die stijlvolle meu belen die exklusieve stoffering, die fraai gedessineerde gordijnen vlotweg bestellen Kela geeft u graag een komplete keuze voor een een kompleet woonkomfort Is er een goede reden om voortaan direkt naar het Kela Woninkrijk te stappen voor al uw woningaanko pen? Meerdere zelfs. Om maar 'ns wat te noemen: de gegarandeerde kwaliteit. Onze eigen inkopers kopen in alle landen van de wereldmarkt de beste materialen die er te krijgen zijn. Bij de fabrikage worden diverse kwaliteitsextra's ingebouwd. Geen wonder dat Kela z'n produkten uitsluitend in z'n eigen zaken ver koopt. Speciaal voor vloerbedek king zijn er overal in Nederland Kela Tapijtshops Gemakkelijk voor u Inderdaad. Het Kela-systeem brengt interessant prijsvoordeel met zich mee. Want - eenvoudige zaak - bij de aanschaf van Kela-produkten spelen de gebruikelijke tussenhan delaren, de woninginrichters met hun hoge winstmarges, géén rol. Daardoor kunnen de prijzen belang rijk lager liggen dan u gewend bent U merkt snel genoeg dat u bij uw Woninkrijk kunt rekenen op een plezierige service. Uw Kela-adviseur doet niets liever dan u van dienst zijn Met een interieuradvies waar u wat aan hebt, een behulpzame tapijtleg- service Een vijfjarige garantie op Kela-tapijt is bijvoorbeeld iets heel vanzelfsprekends. Een bezoek aan ons Woninkrijk kunt u best beschouwen als een gezellig dagje-uit! U weet: Soesterberg ligt centraal en is ge makkelijk te bereiken met bus of auto Er is een ruime parkeergele genheid. En of u nu tijdens of na de onze openingsweek komt, wij schenken u altijd een lekkere kop koffie in onze moderne koffiebar. Voor de kinderen blijft het Woninkrijk ook na de opening een feestelijk reisdoel. Op het speelterrein kunnen zij een échte helikopter be mannen En hoewel wij 'm nog niet de lucht zien ingaan, blijft het een hoogtepuntje voor jonge vliegexperts Dus "Fasten seatbelts" en op naar het Kela Woninkrijk in Soesterberg!!! hoofdkantoor en showroom Amersfoortsestraat 22Soesterberg.Tel.03463-1327 f.

Leusder Krant | 1974 | | pagina 16