.V.V. gaat gezellige lestavond houden net bingo en muziek refpunt-bazar op november Prinsenbal van de Gouden Klomp op 9 november a.s. Grote forum- avond samenwerkingsschool rijwillig jeugd- en jongerenwerk in Leusden maakt kans op rijkssubsidie Expositie Maarten 't Hart Oprichtingsvergadering Alandsbeek-West Gespreks- en bezinningsdagen op kasteel „Stoutenburg" De Wetering houdt bingo avond AANVRAGEN VIA HET GEMEENTEBESTUUR OPBRENGST K0LLEKTE HUIS BINNEN GEDRONGEN SCHADE NA UITWIJK MANOEUVRE ZATERDAG A.S. VOORLICHTINGS AVOND VOOR VROUWEN ORGANISATIES MOLENTJE GESTOLEN UITSLAGEN VAN DE BRIDGECLUB LEUSDEN BEHOEFTE.. VISHENGELS GESTOLEN ONDERDAG 31 OKTOBER 1974 LEUSDER KRANT 7 LEUSDEN - De heer G. Clooster- 30i voorzitter van de Jeugdraad Leus- 'heeft een belangrijke mededeling alle vrijwilligers, die het Jeugd- jongerenwerk in Leusden beharti- Hij ontving van de heer W Meijer, j staatssekretaris van kuituur, re latie en maatschappelijk werk een deugend bericht. In 1974 stelt CRM I gemeenten een rijkssubsidie van jOO.OOO,-- ter beschikking voor de ipiere uitbouw van het beleid ten aan- *n van het Jeugd- en Jongerenwerk »r 1975 zal dit bedrag verhoogd irden tot f 1.500.000,--. De bijdragen saen worden toegekend in door de aeentebesturen verstrekte subsidies bate van het plaatselijk vrijwilli- rswerk. Jitgangspunt is, dat het gaat om atselijk jeugd- en jongerenwerk, uitsluitend door en onder leiding rijwilligers wordt uitgevoerd. Iinsarme groepen" kunnen van deze lowe rijksregeling profiteren. Met insarme groepen" worden de cate- -,een bedoeld, die tot nu toe met El kans hebben gekregen om zich te [sikkelen. In de folder, die het rijk uitgegeven, staat: ,,Het kunnen loorbeeld groepen zijn, die geen hebben om een klubhuis te bezoe- bijvoorbeeld omdat zo'n klubhuis bun buurt helemaal niet bestaat". is moeilijk te zeggen om welke jragen het gaat. De ene gemeente voor een bepaald projekt méér beschikbaar dan de andere. Wél de folder aan, welke bedragen de aeenten bij CRM terug kunnen krij- Dai is de helft van het bedrag, voor Sen projekt wordt aangevraagd, geert per projekt tenminste f500,- ten hoogste f2 500,--. De projekten gen bestaande projekten zijn, waar- ir nu eindelijk eens wat geld be- ikbaar komt. Het mogen ook nieu- plannen zijn. Het zou natuurlijk kunnen, dat een groepje vrijwil- irs al een tijd lang met een idee maar dat niet kan uitvoe- vegens geldgebrek. 'oorbeelden van projekten, die voor ;idie in aanmerking komen zijn: injwilligerswerk, dat zich richt op kinderen of jongeren, die in wijken wonen, waar geen klub- of buurt huizen zijn. - speeltuinwerk in wijken, waar ver der weinig te doen is - groepen, die iets willen vernieuwen of verbeteren aan de samenleving, zoals milieugroepen Ook hulpver lenende groepen, als Release ko men in aanmerking - vrijwilligerswerk, dat zich bezig houdt met werkende jongeren, homo fielen, vrouwenbeweging e.d. - aktiviteiten van jeugdverenigingen voor kansarme groepen. Hoe is nu de procedure om aan geld te komen? De gemeenten dienen de vrij willigers- groep het subsidie te laten aanvra gen op het daarvoor bestemde formu lier Interim-rijksbijdragenregeling plaatselijk vrijwilligersjeugd- en jongerenwerk". Het formulier bestaat uit vier vellen Het eerste exemplaar van het formulier is zowel bedoeld als subsidie-aanvrage van de groep bij de gemeente, als rijksbijdrage-aan vrage van de gemeente bij CRM. Het tweede en derde exemplaar zijn be stemd voor intern gebruik door de gemeente. Het vierde exemplaar is bestemd als informatie-exemplaar voor de Rijksinspectie Jeugdzaken en Volksontwikkelingswerk. De gemeente stelt de aanvraag om een rijksbijdrage op de achterzijde van het eerste en het vierde exemplaar, en geeft daarbij in het bovenste vak een beoordeling van het projekt De gemeente dient de aanvraag bij de minister in, door toezending van eerste en vierde exemplaar aan de Rijksinspectie Jeugdzaken en Volks ontwikkelingswerk. Hoe lang duurt het voordat de betreffende groep een uitsluitsel ver neemt? CRM heeft een maand nodig om de formulieren te beoordelen. De gemeen te kan, als een aanvraag worut in gediend, meteen zelf beslissen of sub sidie mogelijk is. De gemeente kan ook met antwoord wachten totdat CRM de gemeente heeft laten weten, dat de zaak in orde is. Alle aanvra gers behoren altijd antwoord te krij gen van de gemeente. Tot goed begrip diene: deze rege ling is een nieuwe regeling. Zij komt niet in de plaats van andere gemeen telijke, provinciale of rijkssubsidie regelingen Als een projekt zowel in 1974 (tus sen 1 oktober en 31 december) als in 1975 wordt uitgevoerd, moet voor elk jaar een formulier worden inge vuld. Als een projekt in 1975 wordt uitgevoerd, moet dat jaartal ook op het formulier worden ingevuld. De wijze, waarop de subsidiebedra gen worden besteed, moet blijken uit een te voeren boekhouding. Die kan héél eenvoudig zijn. De gemeente moet die boekhouding wel kunnen kontrole- Tot slot deelde de heer Cloosterman nog mede, dat Gerard Boogman, die betrokken is bij het speeltuinwerk van Blijhof, zitting heeft genomen in de Jeugdraad Leusden. Nog steeds ech ter zoekt de Jeugdraad een expert voor haar financiën. Wie wil dit werk op vrijwillige basis ter hand nemen? iEUSDEN - De Unie voor Vrouwelijke jwilligers afdeling Leusden maakt eod, dat zij voor alle bejaarden .4usden, voor alle 65 plussers, een illige bingo-avond organiseert op lerdag 31 oktober. En wel inde gro- «al van de firma Pon, die weer 0! villend ter beschikking van de UW lt gesteld. et prachtige bingo-apparaat, ver- 'f rdigd door twee leden van de Bejaar- Sociëteit te Leusden-Zuid, zal op e toeren draaien onder de bekwame in? van de heer Punt. lie bejaarden, alle senioren van sden zijn van harte welkom, óók die de Senioren-sociëteiten niet en te bezoeken. Wanneer er voor teer moet worden gezorgd zullende «illigers van de UW deze taak ig op zich nemen, en u ophalen 'eer netjes thuisbrengen, kunt zich voor vervoer opgeven. 5] «usden-zuid bij: Mevrouw M. Brin- 3l 10-10710 en in Leusden-centrum mevrouw E Jansen, Galicië 4, toon 03496-1972 en in Achterveld mevrouw Vos, Emelaertseweg 21, loon 03425-1241. Prins Hendriklaan 17, telefoon Uit Leusden kunnen ook deelnemen aan deze gezellige avond de Zonne bloem-patiënten. Zij, die de bingo avond willen meemaken, en graag wil len worden vervoerd, kunnen zich opge ven bij: Mevrouw Oude Egbrink, Dal- matië 6, telefoon 03496-2301. De Muziekvereniging „Lisiduna" heeft haar medewerking voor deze avond toegezegd. Het wordt een héél gezellig feest, en de UW rekent op alle senioren van Leusden. Er worden prijsjes be schikbaar gesteld, en deUVV zou tegen iedereen, partikulier zowel als winke lier willen zeggen hebt u nog iets. dat als prijsje voor de Bingo-avond beschikbaar gesteld kan worden: alles is van harte welkom. Stelt u zich even in verbinding met één der bovenge noemde dames, en men zal uw be schikbaar gestelde voorwerpen dank baar komen ophalen' Voor de Leusdense senioren dus: bingo-avond op donderdag 31 oktober, aanvang 19.30 uur. Plaats: Grote zaal van de firma Pon aan de Bavoortse- weg. LEUSDEN - De kollekte voor onze geestelijk gehandicapte medemens, om hen nog wat zon en vreugde in hun leven te brengen, heeft dankzij uw bijdrage een prachtig resultaat gehad. Alleen al uit Leusden-Centrum konden wij het mooie bedrag van f2.817,45 overmaken. Het comité is u hier dan ook heel erg dankbaar voor. Ook de kollektanten nogmaals bedankt voor uw vrije tijd hier voor gegeven. -USDEN/ZUID - Wanneer u dit I» zijn de voorbereidingen voor de die op zaterdag 9 november «orden georganiseerd door de Her- me Vrouwendienst, al in een ver- 'rderd stadium. a's u in onze krant hebt kunnen wordt er in wijkcentrum Trefpunt", dat zo langzamerhand ontmoetingspunt is geworden in den-zuid, een bazar gehouden ten van de bouwkosten. Bij slecht wordt de bazar uitsluitend bin- gehouden in ,,'t Trefpunt" zelf nooi weer wordt er naar gestreefd °°k buiten iets te organiseren: dit een schiettent. 'eraard brengt ook het organi- van deze bazar kosten met zich medewerking wordt nog gevraagd het volgende: z°u bij u thuis kunnen zoeken naar •h. grammofoonplaten of andere dj es die nog te verkopen zijn. u die op vrijdag 1 november 19 00 tot 22.00 uur aanreiken in refpunt", of op zaterdag2novem- an 10 00 tot 15.00 uur. Entenslot- maandag 4 november van 19.00 'e|# 00 uur den, stekjes, gebak en derge lijke, die u te koop wilt aanbieden, kunt u brengen op vrijdag 8 november, 's middags zowel als 's avonds Op 8 november worden 's middags en s avonds de oliebollen huis aan huis bezorgd en verkocht, die onder de deskundige leiding van mevrouw Kuijt zijn gebakken. Kontaktadressen voor alles rondom de bazar zijn de volgende, mevrouw Bos, Prinses Beatrixlaan 15, telefoon 03490-16062, mevrouw Loth, Van Har- denbroek van Ammerstollaan 84, tele foon 03490-11554, mevrouw Sjoerds, Prinses Irenelaan 41, telefoon 03490- 11456, mevrouw Snijder, Willem de Zwngerlaan 4, telefoon 03490-10294; mevrouw Wanner, Arnhemseweg 97, te lefoon 03498-1577 Indien het u niet mogelijk is de verschillende zaken naar ,,'t Trefpunt" te brengen, neemt u dan kontakt op met één van de hierboven vermelde adressen. Deze dames zullen er dan voor zorgen, dat een en ander bij u wordt weggehaald De bazar op zaterdag 9 november wordt gehouden vaD 10.00 tot 18.00 uur. Komt u dan met uw hele gezin naar ,,'t Trefpunt": er is van alles voor iedereen et koop, te winnen of te eten en drinken! Wijkraad de wetering LEUSDEN -,,Uit goed voor u". Onder dit devies organiseert ,,de Wijkraad a.s. een gezellige Bingo-avond waarbij diverse mooie prijzen in de wacht kunnen worden gesleept. Tussen de bingo's door is er ge legenheid een dansje te maken. LEUSDEN/CENTRUM - Woensdag 23 oktober werd er bij de politie 's avonds aangifte gedaan, dat een jongeman, S. V. S., was binnengedron gen in de woning van de fam. B. te Leusden/Centrum. Mej B deelde mee, dat de jonge man uit Amersfoort was binnenge drongen, zeggende dat hij enkele voor werpen kwam ophalen, die hij in de woning zou hebben achtergelaten. Mej. B. zei, dat er niets van hem in de wo ning was, maar de jongeman ging niet weg. Toen mej. B. de politie waar schuwde, maakte hij zich ijlings uit de voeten. LEUSDEN - Een aanrijding, waar bij meerdere voertuigen waren be trokken, vond vrijdag 26 oktober plaats op de Doornseweg. Een truck, bestuurd door de heer B v P. uit Voorthuizen, wilde op de Doornseweg naar links uitwijken voor een onbekend gebleven auto, die plot seling rechts afzwaaide, toen de auto van de heer A. J K. uit 't Harde be zig was de truck in te halen. De heer A J. K. moest op zijn beurt uitwij kenen reed hierbij op de achterzijde van de auto, bestuurd door de heer L V uit Amersfoort. Deze auto stond te wachten bij het rode verkeerslicht om linksaf te slaan. Alle voertuigen liepen schade op Het gebeurde om 12.30 uur in de middag. Voorzijde Oude school te Leusden. LEUSDEN - De Leusdenaar Maar ten 't Hart houdt op zaterdag 2 no vember een ééndagstentoonstelling in hèt gebouw van de Zeilmakerij aan de Ooievaarshorsterweg. De tentoon stelling zal geopend zijn van 10.00 uur tot 20.00 uur. De ingang van de Zeilmakerij bevindt zich aan de ach terzijde van het gebouw. Maarten 't Hart heeft reeds geëx poseerd in Hengelo en Rhenen Het merendeel van de te exposeren wer ken bestaat uit tekeningen en grafiek. Daarnaast zullen ook enkele schilde rijen worden tentoongesteld De ten toonstelling wordt door bijgevoegde beschrijvingen toegelicht, die de tech niek zullen verduidelijken. Het is de eerste maal, dat in Leus den een deel van de kollektie van Maar ten 't Hart wordt tentoongesteld. Vele van de ongeveer 50 werken, die 2 no vember te zien zullen zijn, ontstonden in Leusden en omgeving. Dit is één van de redenen om het werk, zij het slechts gedurende één dag in een ge- improviseerde ruimte, te plaatsen in de omgeving waarmee het de meeste ban den heeft. LEUSDEN - Karnavalesk Leusden, met name de karnavalsvereniging, De Gouden Klomp, staat weer te popelen om de start van het nieuwe karnavals- seizoen te vieren met een grandioos Prinsenbal op zaterdagavond 9 novem ber. Als feesttempel fungeert het ge zellige Roda-klupgebouw aan het Burg. Buining Sportpark aan de Bavoortse- weg alwaar de avond om 20.00 uur be gint. Op deze avond zal de Elfde van de Elfde" gevierd worden, hetgeen in houdt dat de thans regerende Prins Hanno 1 aftreedt en de nieuwe Prins Karnaval voor het seizoen 1974-'75 gepresenteerd zal worden. Deze presentatie van de opperste feest neus in het rijk van zotten en zottin nen zal precies om elf minuten over elf uur plaatsvinden. Voor de aan- LEUSDEN/CENTRUM - De onlangs gehouden oprichtingsvergadering van de wijkvereniging Alandsbeek-West kon zich verheugen op een enorme opkomst. De bewoners van deze wijk hebben zich zeer enthousiast ingezet om de belangen van de wijk zo goed mogelijk te be hartigen. In het bestuur zijn de navolgende be woners gekozen: de heer W. Harte- veld, Travertijn 33, 3355, voorzitter; de heer W. Snapper, Porfier 2, 3232, vice-voorzitter. de heer W Deelen, Dioriet 5, 3453, secretaris, mevrouw M. Karei, Amiant 2, 3321, penning- LEUSDEN - Dinsdag 5 november 1974 zal in Lisidunahof te Leusden/ Centrum een voorlichtingsavond wor den gehouden. Deze voorlichtingsavond die zal worden geleid door dr Woort- man, is bestemd voor alle vrouwen organisaties. Aanvang 20.15 uur. Woensdag 6 november 1974, in de ochtenduren een contactmorgen van de U.V.V m de koffiekamer van Li sidunahof. Aanvang 10 00 uur. meesteres, mevrouw L. Keuss, Mela- fier 5, 1339, de heer M. Heijman, Albast 13, 2949, coordinator speel plaatsen, de heer A. Schipper. Azuriet 36, 2995. Als onderwerpen waren o.a. aan de orde: de centrale verwarming. Bijkon- trole is namelijk gebleken, dat ver schillende installaties niet goed waren afgesteld. Voor dit onderhoud zijn reeds verschillende offertes aangevraagd Eveneens is er een offerte aange vraagd voor het wassen van de ramen. Men zal hier nog nader op terug komen. Op de oprichtingsvergadering is de kon- tributie voor het eerste jaar gesteld op f25,- per gezin. De bewoners, die zich reeds hebben opgegeven als lid, kunnen de kontri- butie overmaken op bankrek. nr. 33.59.11.648 van de Rabo-bank te Leusden-centrum. (Ten name van Wijk vereniging Alandsbeek-West, Amiant 2 te Leusden-centrum). Indien men nog geen lid is, is betaling van de kontri- butie voldoende als aanmelding. LEUSDEN - Op zondag 20 oktober werd melding gemaakt van diefstal van een molen, die stond opgesteld in de tuin van de familie R. aan de Post weg. Een onderzoek is ingesteld. Er loopt nu vermoedelijk iemand met een molen rond LEUSDEN - Op dinsdag 12 novem ber a.s. om 20.00 uur, zal over de samenwerkingsschool een bijeenkomst gehouden worden in café Nieuw-Leus- den, Biezenkamp, Leusden-centrum. De bevolking van onze gemeente groeit snel. Daaronder zijn veel jonge ge zinnen - dus: veel schoolgaande kin deren. En die kinderen zijn over en kele jaren aan voortgezet onderwijs toe. Bij een groot aantal ouders rijst de vraag: waarom naar Amersfoort? Waarom in onze gemeente zélf geen voortgezet onderwijs? - als we al leen al denken aan de niet ongevaar lijke rit per fiets naar de stad De overheid heeft uiteraard bepaalde getalsnormen voor de vestiging van zo'n school of scholengemeenschap. Die normen geven aan, dat Leusden over enkele jaren maximaal één school voor voortgezet onderwijs kan krijgen. Daarin is de verwachte bevolkings groei al meeberekend. Het is de bedoeling van ondergeteken den, dat over dit onderwerp een zo breed mogelijke gedachtenwisseling met alle betrokkenen kan ontstaan, allereerst ouders, maar ook onderwij zend personeel, schoolbesturen, ge meentebestuurders, enzovoort. De initiatiefnemers, ABOP (Alg. Bond Onderw. PERS3) A'foort e.o. D. H van Rhee, voorzitter Gemeenschap pelijke Schoolraad Leusden: J. Ochse, voorzitter; Lijst Kuypers: J. T. C Kuy- pers, voorzitter; Progressief Leusden. A P. M Baede, voorzitter P.S.P.; H. P. A J. v. d. Spek, voorzitter P.P.R J. Verduin, voorzitter D'66; J. R. Visser, voorzitter P.v.d.A Ver eniging voor Openbaar Onderwijs afd. Leusden. L A Powell, voorzitter; V.V.D. afdeling Leusden. R. M.Bergs- ma, voorzitter, stellen zich voor, dat onderzocht moet worden of er een kans is tot stichting van een z.g. Samen werkingsschool voor het voortgezet on derwijs in onze gemeente Uitgangspunt daarbij is uiteraard dat voorde levens beschouwelijke overtuiging van een ieder alle waarborgen zijn ingebouwd. Hun uiteindelijke doel is het vormen van een comité, dat zich met spoed gaat bezighouden met een onderzoek van de praktische mogelijkheden. Het programma voor deze avond ziet er als volgt uit: Een korte inleiding zal worden ge houden door drs. A de Bruin, Wad- dinxveen. .Waarom een samen werkingsschool? Hoe komt die tot stand? Met wie?" De heer De Bruin is mede-oprichter en bestuurslid van een samenwerkingsschool voor Havo-Athe neum in Waddinxveen. Zijn grote erva ring vanaf het eerste uur staat borg voor veel praktische informatie - bo vendien weet hij dat op een heel pret tige manier te doen De volgende deskundigen zijn bereid, om in een forumgesprek de heer De Bruin te assisteren bij de beantwoor ding van uw vragen, de heer dr. L. C. G. Grabandt te Haarlem, tot voor kort luthers predikant, thans goeds- dienstleraar gemeentelijke Pedagogis che Akademie te Den Haag.de heer M Holl, Leusden-centrum, hoofdin- spekteur buitengewoon onderwijs, de heer D. J. Kuijper, Amersfoort, gede legeerde voor onderwijszaken in het bisdom Utrecht Als gespreksleider voor deze avond is aangezocht de heer F. van Ewijk te Bunnik. STOUTENBURG - Door de aanhoudende regen van de afgelopen weken, is de Barneveldse Beek bij Stoutenburg langzaamaan uitgegroeid tot een rivier. Voor de agrariërs in dit gebied nu niet bepaald een aantrekkelijk gedachte. hangers van de Gouden Klomp is het de grote vraag wie echter als nieuwe Prins Karnaval ontmanteld zal worden, hetgeen met het nodige plechtige han delen zal geschieden. Voor de muzikale omlijsting zorgt het combo Ed Allessie. Leden van de karnavalsvereniging De Gouden Klomp hebben vrij entree, niet leden beta len een entree van f5,- pp Ondanks de alcoholbeperking ver wacht het bestuur een groot aantal feestneuzen die desondanks met een uitstekend humeur toch in, staat zul len zijn om een grandioos feest te brouwen, een nieuwe Prins Karnaval waardig. Het zal voor de echte gezel lige karnavalsvierders geen onover komelijke zaak zijn om daarin te sla gen, met in het achterhoofd de gedach te ,,Weet je Wetje, Laat je Rijden." STOUTENBURG - Dagen van gelo vige bezinning worden gehouden op het Franciskaans Gespreks- en Be zinningscentrum .Stoutenburg", Stou- tenburglaan 5 van zaterdag 16 novem ber (aankomst voor het souper van 18.00 uur) tot woensdag 20 november (vertrek na de middagtafel van 12.30 uur). Deze dagen zijn speciaal be doeld voor mensen uit Gelderland en voor mensen uit Amersfoort en de omliggende plaatsen. Uit alle hoeken van Nederland komt men naar het bezinningscentrum .Stou tenburg". Ruim 8 OOOgastendagen wor- LEUSDEN - Op donderdag 24 ok tober j.l. werd de 3e onderlinge pa rencompetitie gespeeld. Er waren 20 paren aanwezig, zodat er in 3 groepen werd gespeeld. Met een top integrale telling. De uitslag van deze wedstrijd was voor de 8 beste paren deze avond als volgt: dhr. en mevr Van Tooren 59,788 dhr, en mevr. H. van Rooyen 58,730 dhr. en mevr. Van Hinsbergen 58,201 dhrn. Dijkgraaf 56,614 dhr. en mevr. G. van Rooyen 55,291 dames V. d. Post - Stasse 54,762 dhr. en mevr De Roode 54,233 dames Visser - Witte 51,058 mevr. De Rog van Zuydewijn - dhr. De Jong 51,058 De stand na 3 wedstrijden voor de 8 hoogst geplaatste paren wordt nu door bovenstaande uitslag, dhr. en mevr. 'Van Tooren 199,629 dames V. d Post - Stasse 184,815 mevr. V d Kallen - dhr v. d. Poll 183,164 dames Visser - Witte 177,142 dhrn. Dijkgraaf 176,243 dhr. en mevr H. van Rooyen 173,068 dhr. en mevr G. van Rooyen 171,349 dhr. en mevr Van Hinsbergen 170,582 Voor de goede gang van zaken wor den de leden er nog even op attent gemaakt, dat er op donderdag 31 ok tober a.s. gespeeld wordt in restaurant Waterloo" aan de Doornseweg den daar in één jaar gemaakt De mensen, die er kwamen, waren vol lof, en gingen geestelijk rijker naar huis. Ze zagen een en ander weer anders en beter en konden daardoor ook het leven beter aan. Pater G. Heitbrink o.f.m., de di- rekteur van het Bezinningscentrum, deelde mede, dat de belangstelling voor deze dagen van bezinning in onze eigen regio niet groot is. Dat wordt door hem zeer betreurd, en hij zou graag in het nu aangekondigde lange weekend ook Amersfoorters, Leusde- naren enzovoorts willen begroeten Hij zei: ,,De vraag, die zich aan de mensen voordoet is deze. ,,Zou dit ook niet eens iets voor mij zijn? Een paar dagen los van mijn werk en van mijn gewone leven en dan op Centrum Stoutenburg eens helemaal tot rust komen'" Juist in onze dagen leeft er een hang naar rust, bezinning, stilte, 't Kan een mens zo goed doen Centrum Stoutenburg biedt het u'" Denkt u er eens over na of u wilt deelnemen aan deze bezinningsdagen? U kunt u schriftelijk opgeven aan Stoutenburg", Stoutenburgeriaan 5 of telefonisch onder nummer 03490- 210948. LEUSDEN/ZUID - Zaterdag 26 okto ber kwam bij de politie een klacht binnen van een dame, aan de van Har- denbroek van Lockhorstlaan wonend, in wier tuin door één bepaalde hond steeds zijn behoefte werd gedeponeerd. Zij kende de eigenaar van de hond. Deze zegde inmiddels toe er op te zullen letten, dat de hond deze gewoon te zou laten varen. LEUSDEN/ZUID - Uit een schuur achter de woning van de heer H. H. uit de Van Boetzelaar van Oosterhout- laan werden enige vishengels ont vreemd De politie stelt een onder zoek in. De hengels werden op maandag 21 oktober gestolen.

Leusder Krant | 1974 | | pagina 7