pala volleybalteams laaiden volle buit binnen Zwemkamp De Haaien tegen Davos nadert Hockey-dames boven aan de ranglijst ülopen 3 heeft nog een Je kans op kampioenschap i Uit de Leusdense clubbladen 7> 'T<\Lk\p- k r wiïm tS» IsgiSég v ZêÈr' §mSmÊit %2'4lï WEte :'!n!l itUHHUW TtSSJi Toernooiagenda LTV Lockhorst Mariette en Frank Leusink 3e en 5e in Speedo- wedstrijden WH»''ra Uitslagen s.v. Achterveld Dames s.v. Achterveld verloren JERDAG 11 FEBRUARI 1975 LEUSDER KRANT jiSDEN - De afgelopen week heb- liofel het eerste berenteam als Lrste damesteam van Impala weer jiiimale aantal punten binnenge- I De heren speelden afgelopen du tegen bet derde team van Vlos Eersfoort, een team dat aanvan- Toogal bevreesd werd, vanwege L(t,ousiasme en de technische Wellen, waarover de meeste Vios- kiltijd beschikken. Deze kapaci- L varen echter niet voldoende om L-ala-mannen te bedreigen. Reeds («erste set nam Impala direkt af- h van de Keistedelingen, die niet Inl bleken om een afdoend ant- 4 te vinden op de Impala aan hebt, wat voornamelijk tot uit te kwam in een aantal uitgekook- ^scbe plaatsballen die de Vios- e regelmatig ontregelden. Vios [is deze set met wisselvallig spel sog acht punten te scoren zodat 1S.8 overwinning het resultaat 1 In de tweede set overklaste Im- I je Amersfoorters volledig. Met [ukialitatief hoogstaand spel gaven sdeoaren volledig de toon aan. (rillend was tevens het goed func- ude penetratiesysteem bij Im- I «aar de Vios-mensen duidelijk raad mee wisten. Een meer dan Me 15-1 setzege was dan ook Eg verdiend. De derde set gaf het- jebeeld te zien. Opnieuw eenster- bpala. aanvallend zowel als ver erf, en slechts tegen het einde set was Vios in staat wat terug Ed en enige punten te maken. Impa rl de tegenstander echter niet ver in 4 punten komen zodat een 15-4 het gevolg was. Opnieuw 0 overwinning voor de Impala- i, die nu mei maar liefst 7 punten [sprong de ranglijst aanvoeren, zo dat een kampioenschap bijna niet meer aan de neus van de Leusdense volley ballers voorbij kan gaan. Nadat eerst donderdag 27 februari AGAVS aan de zegekar gebonden gaat worden is op woensdag 5 maart de belangrijke wed strijd tegen Wilhelmina, de ploeg die op de tweede plaats staat en ongetwijfeld met alle macht voor de laatste kans zal gaan vechten. Zowel de wedstrijd tegen AGAVS op 27 februari als te gen Wilhelmina op 5 maart beginnen om 9 uur en worden gespeeld in de Sporthal De Koppel te Amersfoort. De Impala-dames hebben het afge lopen zaterdag in de thuiswedstrijd tegen het derde team van de Vios damesafdeling lang niet gemakkelijk gehad. De Leusdense dames startten overdonderend. Voornamelijk door het uitstekende aanvalsspel van Impala kreeg Vios geen schijn van kans en werd de eerste set maar liefst 15-0 in het voordeel van Impala. In de tweede set begon Vios meer vat op het spel van Impala te krijgen, hetgeen tot uitdruk king kwam in goede aanvallen, die die de Impala-verdediging keer op keer voor problemen stelden. En omdat Impala eveneens goed op dreef was ontspon zich een interessant duel, wat in eerste instantie doorde Amersfoort- se dames werd gewonnen. Met 15-11 wist Vios deze set te winnen. In de derde set hadden beide teams duidelijk last van zenuwen. Het sprankelende was uit de wedstrijd verdwenen en het ging erom welke ploeg de beste knok- kersmentaliteit bezat. Impala bleek over de beste zenuwen tp beschikken en pakte deze zo belangrijke set met 15-12. De vierde set begon Impala erg sterk. Er werd snel en goed een 5-2 voor sprong gepakt, hetgeen veel enthousias te reacties aan het aanwezige jeugdige publiek ontlokte, hetgeen echter door sommige speelsters klaarblijkelijk niet zo erg op prijs werd gesteld Impala bleef doorgaan en liep uit naar 10-4 Toen kon Vios echter terugkomen. Voornamelijk omdat Impala niet in staat was om de service van Vios goed te stoppen zodat er geen redelijke aanval uitkwam kon Vios zelfs tot 14-12 terug komen. Op het beslissende moment hielden de dames van coach Roos van de Doe het hoofd koel en scoorden het be slissende laatste punt, 15-12 en een 3-1 eindzege voor Impala, zodat de eerste plaats op de ranglijst niet in gevaar is gekomen. Ook in de volgen de wedstrijd van de Leusdense dames komt deze topjx>sitie niet in gevaar, omdat Impala in staat moet worden geacht om op donderdag 6 maart Spi rit 2 te verslaan. Het verdere programma voor de Im pala-teams ziet er voor de komende weken als volgt uit: Woensdag 26 februari: Dames 4e klasse: Impala 3 - WA 7 a 20.15 uur Heren 3e klasse: Uni Cornus 2 - Impala 2 a 21.00 uur Donderdag 27 februari: Heren 2e klasse: Impala - AGAVS a 21.00 uur Heren 4e klasse: Impala 4 - Impala 5 a 19.30 uur Woensdag 5 maart: Heren 2e klasse: Wilhelmina - Impala a 21.00 uur Alle wedstrijden worden gespeeld in de sporthal De Koppel te Amers foort. •EN - Na het kampioenschap iolopen I en II is er nog steeds :1e kans dat Antilopen III zich [uosluiten bij I en II. Antilopen Iknml gecoached door Kees v. ca als debutant dit jaar uit- H io de afd. res. Ie kl.evenals 'ft?*0 's door eeD overwinning 3 aan de kop gekomen en dit ijoa niemand verwacht, iedereen Antilopen gelederen dacht dat dit lemen genoeg zou ondervinden :bt te handhaven in de le kl.maar is minder waar. Als men a.s. don- wint gaat de vlag in de top en de unieke situatie plaats dat !o II en UI samen in één poule een ploeg promotie gaan spe- •r 2 plaatsen in de res. kl. V. Deze promotiewedstrijden 1 maart a.s. 's avond plaats sporthal ,,De Dreef" in Utrecht. D.S.V. 3 - Antilopen 3. 2-3. i middag werd Antilopen 3 ge- d door John Costa, de succes- Iccach van Antilopen 2. Zijn talent [bij deze middag overduidelijk gebruik makend van de lengte ploeg en de paar routiniers die ploeg rondlopen, kwam de An- ploeg furieus uit de startblok- fiDSV lang geen gemakkelijke te- pier moest alle zeilen bijzet- lit een prachtige doorloopbal ont- «it een prachtige combinatie de Rus Kemler 0-1 en dit gaf vleugeltjes. 5 mjnuten later t zijn vrouw Rus Kemler van af- ü-2 feilloos door de mand. D.S V. geen enkele grip op 't knappe gospel. Vlak voor de rust kwam e van Duinkerken langs haar te ister, maar zij kreeg geen Door een overtreding van DSV bj een strafworp toegewezen, ie Nieuwenhuis, veel pech heb- met zijn schoten, zette deze *orP beheerst om in een doel- J*3 Na de rust een heel ander wt zich nog lang niet bij een ne- wilde neerleggen. Al na een oinuten kwam DSV door een door- jl op 3-1 en even later mocht DSV ralworp nemen, maar Antilopen Jle geluk dat deze veel te onge deerd werd genomen. Antilopen veel paniekeriger spelen, kreeg ook echt moeilijk. 5 minuten b)o mocht DSV al weer op de stip 'nemen, maar scoorde nu wel Antilopen ging bal bezit spelen, weerden er nog de nodige foutjes "t. maar DSV zag geen kans 'te profiteren. Antilopen hield •w 2-3 vast tot het einde en pakte door het verlies van koploper de koppositie over-en moet a.s. •fdng winnen om zich kampioen «ett noemen. SPjUtTA I - ANTILOPEN I Antilopen ploeg kreeg van de opdracht niet op het scherp snede te gaan spelen naar te a er een leuke wedstrijd van ,iD en 't zou leuk meegenomen jde winst dan ook nog werd aparta ging Antilopen overigens tegemoet en probeerde ÉM** uit zijn ritme te halen, dit gelukte hen het eerste kwartier wonder wel en men kwam door 3 prachtige doel punten achter elkaar op 3-0. Antilopen kwam door een doorloopbal van Theo van Duinkerken op 1-3 en door een twij felachtige strafworp kwam Sparta daar na op 1-4. Antilopen ging in een hogere versnelling draaien, uit een prachtig genomen vrije bal scoorde Brenda Koet vanuit de hoek van het vak 2-4. Aanvoerder Gert Nieuwenhuis had slechts een heel klein kansje nodig om van halve afstand' 3-4 te scoren. Fraukje Geutjes kwam knap langs haar tegenstandster en kon slechts ten koste van een overtreding worden gestopt. Gert Nieuwenhuis zette deze strafworp beheerst om in 4-4. Rudi Lith spelend voor de geblesseerde Rob Geutjes kwam met een geweldige doorloopbal de ploeg op 4-5 brengen, waarmee tevens de rust aanbrak Na de rust een veel rustiger Antilopen, Harrie Brack schoot zijn ploeg met een droog schot van af stand op 4-6. Sparta kwam door een prachtige doorloopbal op 5-6. Gert Nieuwenhuis scoorde van afstand direct daarna 5-7 en de machine kwam op gang. Harrie Brack scoorde weerga loos 5-8. Ciska Visser werd daarna uitgewisseld voor Jeanet van de Lage- maat Brenda Koet scoorde van afstand 5-9. Fraukje Geutjes scoorde fraai, ook al van afstand 5-10. Sparta ging steeds harder spelen, waar de scheids rechter veel te weinig tegen optrad Sparta kwam terug tot 7-10. Harrie Brack die van te voren wist dat hij zou worden uitgewisseld, liet met een geweldige doorloopbal zien ook zo een doelpunt te kunnen maken 7-11. Harrie Brack werd hierna uitgewisseld voor George Nooy. Theo van Duinkerkeh goed spelend deze middag, kwam door een omdraaibal vrij onder de korf, maar werd vastgehouden. Alles wat Sparta was protesteerde tegen de toegewezen strafworp. Gert Nieuwenhuis gaf geen krimp op de stip en scoorde beheerst 7-12. Even later zelf van afstand nog maals raak 7-13. Invaller George Nooy scoorde even later van afstand zeer fraai 7-14 Vlak voor tijd kwam hij schitterend langs zijn tegenstander maar ook hier volgde een overtreding Rudi Lith zette de strafworp beheerst om in 7-15. Een knappe afsluiting van Antilopen I, dat nogmaals liet zien niet voor niets kampioens te zijn ge worden en ook heeft laten zien over de nodige reserves te beschikken. LEUSDEN - De Gravelton, het club blad van de LTV Lockhorst ging met het februari-nummer reeds haar vijfde jaargang in. Op pagina 1 prijkt een (duidelijke) foto van het verenigings bestuur, opdat nu een ieder kan weten wie, wie i** De Prikkel, schenkt uitvoerig aan dacht aan de behaalde micro-kampioen schappen door Antilopen 1 en 2. Het eerste team is inmiddels gepromoveerd naar de tweede klasse van de Koninklijke Nederlandse Korfbal Bond. Voor het tweede achttal ligt promo tie naar de derde klasse van de KNKB in het (bereikbare) verschiet. Terecht merkt men op, dat dit in een dorp als Leusden, met zovele sportvereni gingen, een geweldige prestatie is. 't Stickertje meldt, dat de Mixed Hockey Club Leusden op 3 en 4 mei a. s. meedoet aan het Mixed Senioren Toernooi in Wageningen. Uit de wedstrijd Barneveld - M.H.C. Leusden. Een doelworsteling voor het Bameveldse doel Foto Janus Visser. I I rf; "iiüiiiiiiiiiilllllll MmiV Een spelmoment uit de wedstrijd Impala - Vios 3. Foto Janus Visser LEUSDEN - De tijdens de paas vakantie door de L.Z. P.C. De Haaien georganiseerde internationale zwem kamp tegen de Zwitserse zwemclub uit Davos nadert snel. Uit de ouders van de kinderen, die in de herfstvakantie de re turnwedstrijd in Davos zullen mee maken, is een organisatiecommissie benoemd, die zich de komende weken vooral zal bezighouden met de ontvangst en het onderdak brengen van de Zwitserse kinderen, ploegleiders en ou ders, alsook met het opstellen van een westrijd- en ontspanningsprogramma. Initiatiefnemer, trainer - coach de heer C. van Oosten onderhoudt wekelijks telefonisch- en telexcontact met de Pre sident van de Schwimmverein Davos de heer Scodella om de organisatiecom missie van de noodzakelijke gegevens te voorzien. Iedereen verheugt zich nu reeds op de gebeurtenissen die spoedig gaan komen. SLUITINGSTERMIJN VAN ONZE KRANT IS: DINSDAGMIDDAG 12 UUR INLEVEREN KOPY BIJ MEDEWERKERS: TOT MAANDAGAVOND 18 UUR. LEUSDEN CENTRUM - Officieel wordt het iennisseizoen van de Leus dense Lawn Tennis Vereniging Lock horst geopend op 13 april 1975 met het Opemngstoernooi In tegenstelling tot voorgaande jaren wordt dit toer nooi op één dag gehouden. De opzet van het geheel is het entameren van de kennismaking. Men meent dit doel het beste te bereiken met een organisatie op één dag. Het gaat een soort „open dag" worden met mogelijkheden om een balletje te slaan, al dan niet gecombi neerd met het gebruiken van een drank je. Vooral aanbevolen voor nieuwe leden. De verdere toernooi-agenda ziet er vooralsnog als volgt uit: 15 april tot 17 juni 1975: Echtparentoernooi. 4 t/m 17 augustus 1975. Onderlinge clubcompetitie voor senioren en junio ren (afzonderlijk). 7 t/m 14 september 1975: Gezelligheidstoernooi met invi tatie. Eerste helft oktober 1975: Fami- lietoernooi. Gehele seizoen: Ladder- wedstrijden. LEUSDEN/CENTRUM - Het afge lopen weekeinde is voor de senioren van de Mixed Hockey Club Leusden een zeer rendabele aangelegenheid geweest. Beide dames-elftallen wonnen met dui delijke cijfers. Heren II verloor welis waar, doch met het kleinste verschil in doelpunten. Heren I won en Heren III deed natuurlijk hetzelfde. Wie had trou wens van het derde anders verwacht? Het 4e elftal was vrij. BAARN 1 - DAMES 1 Verreweg het belangrijkste resul taat was de grandioze zege van da mes 1 in de uitwedstrijd tegen Baarn Met deze voortreffelijke revanche op de destijds geleden nederlaag (toevallig ook met 1-3) tegen dezelfde hocke - standsters zijn de Leusdense hockey- dames bovenaan de ranglijst gekomen Leusden 10 gesp. 16 pnt. 30-13 Baarn 9 gesp 13 pnt. 21-10 VVV 9 gesp. 12 pnt. 16-12 Met Baarn is inmiddels afgerekend. Tegen VVV heeft Leusden in Amster dam met 4-0 gewonnen en gezien het wel zeer grote verschil in doelcijfers behoeft de thuiswedstrijd van a s. zondag beslist geen probleem te worden Bo vendien ontmoeten Baarn en VVV elkaar binnenkort voor de tweede maal. Als dip wedstrnd in een gelijk spel zou eindigen hebben alle drie de koplopers er wat aan. Maar nu ter zake. Dames 1 startte in Baarn zeer resoluut en opende vrij kort na het begin de score Welis waar maakten de gastvrouwen nog voor de rust gelijk, doch in de tweede helft was Leusden heer en meester, of beter gezegd dame en meesteres. De spelver- houding leek gelijk, doch inde Leusden se aanvallen zat aanmerkelijk meer raffinement Doelpunten konden dan ook niet uitblijven. Almita Meesters (2x) en Nita Kem- mink zorgden er voor in deze sleutel- wedstrijd, die eigenlijk toch nog vrij gemakkelijk door Leusden werd gewon nen met 1-3. Dames I speelde een de gelijke partij hockey en invalster Dineke Huizinga deed het bijzonder goed. Da mes II had thuis al even weinig moeite met Huizen IV en won gedecideerd met 4-1. BARNEVELD I - HEREN I Ook Leusdens eerste heren-elftal bleef op het goede pad in de uitwed strijd tegen Barneveld Hoewel de gas ten beslist sterker speelden viel het toch niet bepaald mee Barneveld is nu eenmaal een ploeg, die voor ver rassingen kan zorgen Dat bleek ook nu weer en al heel spoedig keek Leus den tegen een achterstand aan Hierdoor werden de Leusdenarpn wakker gescnuu en er ontstond een doorlopende druk op het Barnevelds doel. Een strafpush werd als vanouds door Rob Ponsen keurig benut. Niet hard. maar haarzuiver geplaatst, onder het motto als-ie de doelplanken maar haalt. Na de met 1-1 ingegane rust bleef Leusden gevaarlijker. Het erg hobbe lige veld maakte het spel niet mooier, doch dit werd voldoende gecompen seerd door de spanning, die naarmate de wedstrijd vorderde, steeds groter werd Erik Timmer bracht al vrij snel de stand op 1-2. Uit een tweede straf- bal (deze maal liet specialist Ponden de eer aan een ander) werd wel ge scoord, doch het doelpunt werd afge keurd In de laatste 10 minuten ont ketende Barneveld nog een geweldig offensief, doch de Leusdense achter hoede hield stand. De streekderby eindigde met een kleine, doch ver diende 1-2 overwinning voor de MHC Leusden. Heren II komt er steeds be ter in en speelde uit tegen Laren XII een leuke wedstrijd, die met een kleine nederlaag (2-1) eindigde Heren III trad in Baarn aan met een door vakan tie en afzeggingen wat geïmproviseer de voorhoede, die het toch niet slecht deed. Het nieuwe geheime wapen van Leusdens derde heet Stanley Douglas Deze aanwinst speelde voor het eerst mee En niet erg bescheiden, want hij maakte maar meteen twee doelpunten. Peter Lodewijks zorgde voor het 3e doelpunt en met de twee treffers van Baarn VI werd het een 3-2 zege voor Leusden en nog steeds heeft Heren III geen enkel verliespunt opgelopen! JEUGDU1TSLAGEN Jongens A - Laren A5 4-5 Jongens B - Laren B4 0-9 Meisjes C - Phoenix C 1-2 Laren C5 - Jongens C 3-1 Maarssen D - Jongens D 12-0 Kampong A2 - Meisjes A 3-0 Programma a.s. weekeinde: Zaterdag vanaf 12 30 uur diverse jeugdwedstrijden Zondag: Dames I - VVV 1 12.30 uur Dames II - Schaerweyde VIII 11.00 uur Heren 1 - Flevoland I 14 00 uur Heren II - Huizen III 12.30 uur Heren III - Gooische IX 11.00 uur Barneveld III - Heren IV uit De onlangs opgerichte Hockeyclub Bunschoten komt het vak leren in Leusden. Het heren-elftal speelt za terdag (14.00 uur) een oefenwedstrijd tegen Heren IV. Om 11.00 uur speelt een Leusdense mixed jeugdploeg tegen een dito uit het palingdorp. Toen Bar neveld verleden jaar de eerste wedstrijd tegen Leusden speelde brachten de gas ten eieren mee. Wat zal het nu worden? Toch wel erg, als je niet van paling houdt. LEUSDEN - Tijdens de zaterdag 22 februari in het 25 m. bad „Den Hommel" te Utrecht gehouden Spee- do-jaargangwedstrijden behaalden Mar- nette en Frank Leusink uitstekende resultaten. Marriette (1965) zwom de 100 m. vrije slag in 1.25.-- waarmee zij de derde plaats in de kring Utrecht bezette. Haar broer Frank (1962) ver beterde zijn eigen record op de 100 m. rugslag met 2 sec. en tikte aan in 1.21.- Daarmede plaatste hij zich als vijfde in de kring Utrecht. Kanna van Holst Pellekaan (1966) was dit keer op de 100 m. vlinderslag wat minder goed op dreef. Ze finishte in 2.12 - Dat er slechts drie deelnemers uitkwamen is een gevolg van het feit, dat de L.Z. P.C. de Haaien zich strikt houdt aan de gestelde limieten ACHTERVELD - Zondag j.l. werd de voetbalwedstrijd Unitas - Achter veld gespeeld. De wedstrijd Unitas - Achterveld is voor Achterveld altijd een heel moeilijke opgave geweest. De Achterveldse dames gingen met de sterkste opstelling het veld in. Uni tas ging direct in de aanval en speelde vooral over de vleugels, die bijzonder snel waren en die de Achterveldse achterhoede handen vol werk bezorgden. Na ongeveer 10 minuten spelen werd het 1-0 voor Unitas. Achterveld gaf zich echter niet gewonnen en probeerde de bakens te verzetten. Ondanks dit hield Unitas het heft in handen. Met nog 10 minuten te spelen m de eerste helft werd het 2-0. Dit was zeker verdiend want Unitas was op dat mo ment de betere ploeg. Na de thee leek het wel of de Ach terveldse dames de bakens gingen ver zetten. Met snelle Achterveldse uit vallen Kwam nu ook het Unitas doel in gevaar Doch het 100ste doelpunt van L. de Vette wilde maar niet ko men Het hele Achterveldse elftal vocht nu voor elke meter grond Doch ook Unitas bleef komen en probeerde de voorsprong te vergroten Maar door slecht en te gehaast schieten gingen vele goede kansen voor Unitas ver loren. Ondanks de soms felle aan vallen van Unitas wist de Achterveldse Achterhoede, met aan het hoofd T. van Westerlaak, waarvan wel gezegd mag worden dat zij de heldin van het veld was, veelvuldig en goed in. Zo bleef de schade beperkt tot 2-0 voor Unitas Moe gestreden, maar toch voldaan gingen de Achterveldse"dames naar huis met de hoop dat a.s. zondag het 100ste doelpunt van L de Vette zal komen. Zondag 3 maart wordt de wedstrijd Achterveld - D.W.S. gespeeld aanvang 10.00 uur. ACHTERVELD - Uitslagen SV Ach terveld 23 februari 1975. Achterveld 1 - Wijk bij Duurstede 5-0 (vriendschappelijk) Quick 4 - SVA 2 1-5 Quick 4 begon met goede aanvallen op te bouwen, waardoor de gasten alle hens aan dek moesten zetten om doel punten te voorkomen. Bij één der schaarse tegenaanvallen was het Wim de Jong, die de stand op 1-0 voor SVA wist te brengen. Na de rust wist SVA met de regelmaat van de klok de stand op te voeren met goede doel punten van Jan Boersen lx en Wim de Jong 3x. Quick kon slechts de eer redden Invaller-scheidsrechter Van Ruitenbeek leidde de wedstrijd zeer behoorlijk. SVA blijft door deze over winning volop meedoen voor het kam pioenschap. NSC 2 - SVA 3 2-1 Veensche Boys 3 - Achterveld 4 3-3 Dames: Unitas - Achterveld 2-0 S.V. Achterveld afdeling jeugd. Uitslagen van 22 februari jl.: Amf. Boys A - Achterveld A 2-1 Soest b - Achterveld a 2-1 IJsselmeerv b - Achterveld a 3-1 Achterveld b - Hoogland d 4-3 Pupillen: Quick 1 - Achterveld 1 2-2 V.V.Z '49 2 - Achterveld 2 0-0 Achterveld 3 - Amf. Boys 3 0-4 IJsselmeerv. 1 - Achterveld 1 1-1 Spakenburg 3 - Achterveld 2 1-2 Achterveld 3 - Roda 5 1-5 Wedstrijdprogramma voor zaterdag 1 maart a.s.: Roda A - Achterveld A 16.15 uur Hoogland C - Achterveld B 15.00 uur Amsvorde b - Achterveld a 16.15 uur Achterveld a - Quick b 15.00 uur Achterveld b - V.V.Z. '49 b 13.45 uur Pupillen: Achterveld 1 - H.V.C. 1 12 00 uur V V.Z.A. 3 - Achterveld 2 13.00 uur Achterveld 3 - K.V.V.A. 4 13.00 uur Achterveld 1 - Quick 1 13.00 uur Achterveld 2 - IJsselmeerv. 3 12.00 uur V V.Z.A. 5 - Achterveld 3 13.00 uur ACHTERVELD - Hef programma van de voetbalvereniging SVA voor a.s. zondag luidt. Achterveld 1 - Barneveld 1 14.30 u. Achterveld 2 - Limbio2 12.00 u Achterveld 3 - Lelystad 2 12 00 u. Dames Achterveld - DWSV 10.00 u.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 19