De heer J. Tijmensen nam na 32 jaar afscheid Onderiinge gp wedstrijden van Avanti- jeugd :htervelders naar stille nmegang in Amsterdam Afwisselende kreatieve avond van de KPJ- kring Amersfoort Activiteiten A.M.B.C. Achterveld in 1975 olitievaria islaagde ansavond eugdraad Ouderavond Hummeltjes Honk 4 maart a.s. oefenavond EH.B.0. HERSENSCHUDDING VOOR BROMFIETSER ACHTERVELD ACHTERVELDSE BIJDRAGE 00K NAAR ZEIST Moorkop K.P.J. Achterveld draait op volle toeren DE HESSENKAR" JAARVERGADERING. VAN DE FOK- EN CONTROLE-VERENIGING ACHTERVELD EN OMSTREKEN ACHTERVELD - Door de kleuter school Hummeltjes Honk te Achterveld wordt op donderdag 27 februari, van daag, een ouderavond gehouden Door de heer Voogd zal een lezing worden gehouden. Het belooft een zeer interes sante avond te worden Alle kleuter- ouders worden om half acht in Hum meltjes Honk verwacht. ACHTERVELD - De Achterveldse E.H.B.O houdt zijn oefenavond, zowel voor de nieuwe leden als voor de ge diplomeerden op 4 maart a.s. Ons kantoor te Leusden/C is op werkdagen geopend van 10-12 en van 14 tot 16 uur. 27 FEBRUARI 1975 LEUSDER KRANT ACHTERVELD - De Fok- en Con trole-vereniging Achterveld en Om streken hield op maandag 17 februa ri j.l. haar jaarvergadering in de Roskam te Achterveld. Om 20.00 uur werd de vergadering door de voorzit ter L. R. Huurdeman geopend. Naast een hartelijk welkom aan de 25 leden en de controleur Zieltjes werden ook hartelijk welkom geheten het erebe- stuurslid J. Tolboom, de Hoofdcontro leur voor de Stichting Rundveeverbete ring in Utrecht, de heer M. H. Par- dijs, collega stamboekfokker, T. v. d. Pol uit Nijkerk en een drietal mon sternemers. Ook de heer A. M. van Zandbrink, directeur van de RABO bank en Handelsvereniging toonde zijn belangstelling door de vergadering bij te wonen. Ook voor hem was er een hartelijk welkom. In zijn inleiding wees de voorzitter op de achterstand in de nieuwe com puter, waardoor het jaarverslag zeer onvolledig was De achterstand wordt echter snel ingelopen en als alles straks goed is geregeld en ingebracht, dan zal de computer nog in ruimere mate dan voorheen goed cijfer-materiaal verstrekken, nuttig voor de bedrijfs voering. Verder stond de voorzitter nog even stil bij twee feiten te weten: in het afgelopen jaar de koe Greta 20 van J Tijmensen het predicaat ster- koe behaalde en de koe Gerritje van A. G. Voorburg de levensproductie van 100.000 kg melk overschreed. Hij fe liciteerde de beide fokkers met het behaalde succes. Hierna werden de no tulen van de vorige jaarvergadering voorgelezen, die ongewijzigd werden goedgekeurd en getekend. Bij de behandeling van de ingekomen stukken werd medegedeeld dat de jaar vergadering van de Bond van Fokver- enigingen op woensdag 19 februari 1975 zou worden gehouden in hotel De Engel te Houten. Het jaarverslag van de controleur was vooraf aan alle leden toegezon den. Door de controleur werd nog eens onderstreept waarom dit jaarverslag zo onvolledig was. Ook het financieel verslag was van te voren de leden toegezonden. Dit verslag gaf geen reden tot op- of aanmerkingen. De kascommissie ver klaarde bij monde van de heer G. W. v.d. Burgwal dat bij gehouden controle alles goed en juist bevonden was. De resultatenrekening over 1974 werd nu door de vergadering goedgekeurd. Hierna volgde de verWbzing voor een lid van de kascommissie daar de heer G. A. Kok als zodanig aftredend was en zich niet meer herkiesbaar stelde. Zijn opvolger werd de heer W. E. v.d. Hengel. Bij de bestuursverkiezing werd het aftredend bestuurslid J. Druiff met grote meerderheid van stemmen her kozen. Daar de heer J Tijmensen, aftredend als secretaris- penning meester zich ook niet meer herkies baar stelde werd voor deze functie ook een verkiezing gehouden. A Is nieuw bestuurslid werd gekozen de heer W. B. M. Tolboom. Daar men de functies wil gaan scheiden zal bij een volgende vergadering worden bekend gemaakt wie de functie van secretaris en wie die van penningmeester zal vervul len. Nadat dit achter de rug was werd door de voorzitter het woord gericht tot het aftredende bestuurslid J. Tij mensen. De heer Huurdeman dankte de heer Tijmensen voor het zeer vele, in zijn 32-jaar lange bestuursfunctie HTERVELD - Het is al weer heel jareo geleden dat zeker zo'n 50 ïrvelders deelnamen aan de nach- te Stille Ommegang van Amster- Het ligt io de bedoelijg dit ge- M», ook voor de Achtervelders, in te herstellen, korte geschiedenis van het Mi- van Amsterdam houdt het volgende Hijkens een oorkonde uit 1345 was *n zieke man die de Hostie had 'braakt en deze was in het vuur ;ht gekomen en verbrand. Als boe king werd er een jaarlijkse pro- Ie gedaan en zouden er gebeds kringen zijn gevolgd. Er werd een gebouwd en de weg er naar toe du nog Heiligeweg. In 1421 en hrandde de kapel af maar werd ouwd in 1578 werd de Kapel ge- A„!°°r de Hervormde Eredienst. werd de Kapel afgebroken, flral in tijden van nood was de essie bijzonder lang, ook nog di- aa de oorlog van 1940-1945 als baarheid dat 5 moeilijke jaren -inde waren. Juist nu de welvaart root is kan men zijn dankbaarheid Betuigen, en dit niet'alléén als er is. Stille Ommegang zal dit jaar en Behouden van zaterdag op zon- i"t 15-16 maart a.s. Bij vol le deelname vertrekt er vanuit mid- Achterveid om half elf zaterdag- 10 15 maart een bus die om kwart 6 uln H917 -rsveld zal zijn en ^eeks elf uur in Hoogland. Om half 1 is er een H. Mis in de Petrus auius Kerk te Soest. De Misinten- wl in: ,,Dat wij in Christus dur- jeiuigen. Nwaau wordt alleen door etd overwonnen. De reis gaat dan Amsterdam voor de Stille Omme gang en omstreeks drie uur hoopt men weer thuis te zijn. Bedevaartgangers voor de Stille Om megang naar Amsterdam kunnen zich (de reiskosten zijn slechts vijf gulden) opgeven bij de heer J. E. G. v. d. Broek, Hamersveldseweg 38 te Ha- mersveld (tel. 03496-1208). LEUSDEN-CENTRUM Din sdagochtend 18 februari om ongeveer 8 uur vond op de Asschatterweg, kruising Meidoornhof. een aanrijding plaats. De bromfietster J.Van O. uit Leusaen reed op de Asschatterweg. De bestuurder van een auto, G.D.K. uit Leusden, komend van de Meidoornhof, verleende geen voorrang aan de brom fietster. Een botsing was het gevolg. De bromfietster moest met een her senschudding naar het ziekenhuis worden gebracht. De bromfiets werd aan de voorzijde beschadigd. De auto aan de linker zijkant. Bij de jongens was de uitslag als volgt. 1 Frank Schoonderbeek 34 '2 pnt. 2. Hartono Ngadinim 33/2 pnt. 3 Erik Wissink 33 pnt. 4. Henk-Ries v.d. Hengel 31% pnt. 5. Henk Noach 31 pnt. 6. Bas v.d Hengel 30% pnt. 7. Ronald Stalenhoef 27% pnt. De punten werden als volgt gegeven: rek ringen brug paard totaal. Ie. 9 8% 9 8 34% 2e. 8% a 8% 7% 33% 3e. 8 8 9 8 33 4e. 8% 8 8 7 31% 5e. 8 7% ö'/i 7 31 6e. 8 7% 7% 7% 30% 7e. 6% 7% 7 6% 27% Bij de meisjes was de uitslag: 1. Corine Lons 33% pnt 2. Hartini Ngadimin 33 pnt. 3. Ilja Huppelschoten 32 pnt. 4. Annet van Valkengoed 30% pnt. 5. Marijke Hazeleger 30 pnt. 6 Marjan van Ruijtenbeek en Karin Christina elk 29% pnt. 7. Yvonne van Hamersveld 281/, pnt. 8. Gemma Kok. Magaret van Dru- ten en Eveline Hak elk 27% pnt 9 Ria van Valkengoed 26% pnt. Bij ae meisjes werden de punten als volgt gegeven. brue balk 1 mat paard totaal. r-% 33 32 30% 30 29% 29% 28% 27% 27% 27% 26% Zowel bij de meisjes als bij de jongens mochten de nummers 1, 2 en 3 een medaille in ontvangst nemen. Nogmaals allen hebben echt hun best gedaan doch de zenuwen hebben bij verschillende deelnemers(sters) een rol gespeeld 1. 8 »'A 8/2 8/2 2. IV, 8'/, 8 9 3 7 8 9 8 4. 8 n, v/2 T/z 5. 7'/, 7 VA 8 v/, 6.M.V R.71/, 61/, 8 6. K.C. VA 7 VA TA 7. V/z VA VA 6 8.G.K. 6 *'A 7 7 8 M.v.D.7 6% 7 7 8.E.H 6% 7 VA 6 A 9. 7 6'/, 6 7 CHTERVELD - Door de politie [t medegedeeld dat enkele inwoners Achterveld blijkbaar nog niet op de rte zijn betreffende de bepalingen de Algemene Politie Verordening de gemeente Leusden, betreffende ®ende honden. In deze verordening Dl bepaald dat het verboden is eo binnen de bebouwde kom op de tore straat los te laten lopen, ujn er klachten binnen gekomen dat zljn hond even loslaat op de km- peelplaatsen. Dit is niet de bedoe- Voor ouders en kinderen niet ils de kinderen bevuild van de Iplaats terug komen. Nu het voren tje onder de aandacht is gebracht de politie niet meer waarschuwen, verbaliserend op gaan treden. tteosdagavond 19 februari om on er 22.40 uur ging de brandweer- ie Er bleek brand te zijn in een eoschuur van de heer Westerlaak, icgde Ruyterweg 5. De schuur geheel in orde gebracht voor de aegst van 2000 eendagskuikens. zouden de volgende dag worden ge- tht Teneinde de kuikens warm te en ontvangen waren de acht gas- 50, hangend aan diverse balken, Edaan Op onverklaarbare wijze id van deze lampen naar beneden Hen De op de grond gestrooide [rullen begonnen hierdoor tebran- Een der buren zag de vlammen aarschuwde terstond de eigenaar, gewaarschuwde brandweer was jdig ter plaatse. Na blussing bleek nog al mee te vallen. Het hout was met eens aangetast. Slechts le platen tempex waren gesmolten lechts een goede vierkante meter het houtkrullen liggend plastic gesmolten. De verzekering dekt chade Dank zij de oplettendheid de buren en het snel ter plaatse yan de brandweer kon erger worden omen. De kuikens komen nu drie i later. CHTERVELD - Zterdag 22 fe- ari j.l. organiseerde de Jeugdraad chterveid een dansavondje voor de erveldse jeugd van 13 t/m 15 jaar. was deze jeugd de vorige maal baar heel goed bevallen, want er ten er ongeveer 60 jongens en meis- aanwezig Deze dansavond vond ts in zaal Buitenlust van Jan Voor- die nadat de reeds besproken 1 werd afgezegd door de eige- ur direct alle medewerking ver- Bde Discjockey Jackie wist er al spoedig de stemming in te krijgen, t was evenals de vorige keer weer i echte gezellige jeugdavond. Nu de ehterveldse jeugdraad succes heeft Bft deze avonden zal op 22 maart a.s. r zo'n dansfeest worden gegeven. als secretaris-penningmeester, voor de vereniging gedane werk. Hij ging in op verschillende hoogtepunten tijdens deze bestuursloopbaan, zoals het orga niseren van fokdagen in 1946 - 1954 en 1959, met daarnaast verschillende re gionale fokdagen. Ook werd nog aange haald het in 1962 mee tot stand hel pen brengen van aankoop woning en aanbouw van laboratorium. Het in 1965 tot stand brengen van een aanschaf can vier meetapparaten. Dat was wel vooruitstrevend maar vroeg toch een grote uitgave. Verder werd naar voren gebracht dat Tijmensen niet alleen secretaris-penningmeester van deze vereniging was doch dat hij ook nog bestuurslid van de Bond van Fokver- enigingen was en verder nog verschil lende plaatselijke en provinciale be stuursfuncties bekleedde. Als blijk van dank en waardering voor de 32-jarige bestuursfunctie en net vele door hem verrichte werk, werd de heer Tijmen sen een album aangeboden, waarin verzameld gegevens en foto's van hoog tepunten van de vereniging vanaf de op richting op 12 februari 1919 tot heden Na de uitreiking van de album stel de de voorzitter de vergadering voorde heer Tijmensen te benoemen tot ere- bestuurslid en tevens tot adviseur van de vereniging, zodat men in de toe komst nog vaak gebruik zou kunnen ma ken van zijn rijke bestuurservaring. De vergadering keurde dit voorstel goed met een daverend applaus. Vervolgens sprak het erebestuurslid J. Tolboom enkele woorden van dank aan Tijmensen, dit voor de 31 jaar die hij met hem had mogen samen werken Tolboom bood de heer Tijmen sen een aardige attentie aan Nu was het woord aan Tijmensen die de voorzitter en de hele vereni ging hartelijk dankte voor het leuke en spontane afscheid. Verder haalde hij enkele herinneringen uit het ver leden op Las zijn eerste jaarverslag over het jaar 1945 voor en vergeleek dat met nu. Toen b.v vermeldde het financiële verslag een jaarbedrag van f.83 777,81 Ook ging hij nog even in op de geweldige vooruitgang in de pro- duktie en vergeleek dit met cijfers. In 1943, 222 koeien, gemiddeld 3088 kg. melk met 3,32% vet en 330 vet- grammen per dag. Nu in 1974, 1955 koeien met een gemiddelde produktie- 1973: 5112 kg. melk, 4,02% vet en 3,36% eiwit vetgrammen per dag. In 1943 330 vetgrammen per dag, in 1948 voor het eerst boven de 400, in 1955 voor het eerst boven de 500 en in 1968 voor het eerst boven de 600. Ook haal de hij nog even aan dat in 1948 de K.I. zijn intrede deed en in 1959 zes leden begonnen met eiwit onderzoek Nu in 1975 zijn beiden algemeen van toepas sing. Zo terugblikkend over die 32 jaar als bestuurslid had hij ook mogen meemaken dat in de fokvereniging de eerste keur-stamboek koe verscheen, daarna de eersteprefente stammoeder, de eerste ster-koe en als mooi slot in 1974 de eerste 100.000 kg. koe. Dankbaar aan dit alles te hebben mo gen meewerken beeindigde hij met volle tevredenheid zijn bestuursfunctie in de hoop nog vele jaren de resultaten van de vereniging in Achterveld in goede gezondheid te kunnen volgen. Hierna sprak de heer Pardijs nog over de veeverbetering vanaf 1943, noemde de met succes bestreden dier ziekten zoals T B C. abortus, mond-en klauwzeer en dekinfectie. In 1943 kost te dit de boer nog veel geld en nu zijn dank de georganiseerde dierziekte be strijding, bovengenoemde dierziekten bijna geheel verdwenen. Ook noemde de heer Pardijs het aan deel dat de heer Tijmensen hierin plaat selijk en provinciaal heeft gehad. Hij wenste de heer Tijmensen nog vele jaren van gezondheid en vitaliteit toe. Tijdens de rondvraag waren er slechts twee vragen van huishoudelijke aard. Na de rondvraag werd door de heer T. v.d Pol een causerie gehouden over zijn studiereis naar Amerika en Canada. Hierbij werd speciaal aandacht besteed aan het Amerikaanse zwart bont veeras. Tr verduidelijking van zijn cau serie toonde de heer v.d Pol een aan tal zeer interessante dia's. De heer v d Pol eindigde zijn causerie met de woorden Onze conclisie kan zijn een kleine kern zeer goede gebruiksdieren. Doch wil men dit toepassen ter verbe tering van de Nederlandse veestapel, die in wezen zeer goed genoemd mag worden, dan moet men toch wel een zeer overwogen en voorzichtige keus maken. De voorzitter dankte de heer v.d. Pol hartelijk voor zijn zeer leerzame inbreng tot het slagen van de verga dering, wenste allen wel thuis en sloot de vergadering. ACHTERVELD - Maandag 24 fe bruari j .l. organiseerde de gymnastiek vereniging Avanti te Achterveld een onderlinge wedstrijd tussen een groep jongens van 10 t/m 12 jaar en een groep meisjes tussen 12 t/m 15 jaar. Er werd gewerkt aan de brug, balk, lange mat, paard, rek en ringen. Er werd zowel door de meisjes als door de jongens zeer goed werk geleverd. Ook was er een behoorlijke onderlin ge naijver Het was wel jammer dat er zo weinig belangstelling was van ouders en anderen. 9 LEUSDEN - ACHTERVELD-HOOG LAND - Zaterdagavond 22 februari werd in Concordia" in Hoogland de jaarlijkse kreatieve avond van de KPJ gehouden. De publieke belangstelling was groot. Ook de deelnemers waren talrijk. Dit kwam mede door het feit dat er twee optredens waren van de jongerengroep van de K.J.P. afd. Hoogland, de„Zoef- biliies". Het eerste optreden werd verzorgd door de afdeling Hoogland met het stuk ..Astnx endeSunminxers". Asterixen Ceasar waren in hoogst eigen persoon aanwezig. Hierna volgde de afdeling Achterveld met een modeshow. De mannequins, Wim als badgast en Hans als keuken man, zullen worden afgevaardigd. Als derde in de rij van optredens volgde Eemnes met een herenhuishouden onder de titel ..Het jaar van de vrouw". Nadat er het een en ander misgelopen was, waren de mannen wel van mening dat de vrouwen het huishouden maar weer moesten gaan doen. Dit gebeurde dan ook toen de vrouwen een voor een, ontslagen van hun betrekking, thuis kwamen. De „Zoefbillies" voerden het stuk De Zigeunerbruiloftop met de nodige volksdansen De zaal mocht alleen maar tijdelijk toezien hoe de akteurs hun moeite beloond zagen met kippepootjes als feestmenu Leusden wilde het thema ,,Mens of dier of dier'of mens" uitwerken. Het was een moeilijk optreden met goede zang maar soms moeilijk te begrijpen inhoud Tot slot van de optredens wisten de „Zoefbillies" de zaal te boeien met hun spel „19toen, 19heden, 19straks". De jeugd heeft de toekomst en dat is ACHTERVELD - Tijdens een radiouitzending van de Tros van het programma „Boter, Klaas en Prijzen, werd verzocht een opdracht te willen vervullen. Deze opdracht was bestemd voor de bakkers De bakkers werd verzocht de grootste Moorkop te bakken die mogelijk was en als deze klaar was zo spoedig mo gelijk naar de studio te willen brengen. De oudste zoon van de Achter veldse bakker Schouten zag hier wel iets in en toog direct aan het werk. Het resultaat van zijn arbeid was een Moorkop van 30 cm Hij is met zijn moorkop met de meeste spoed naar de studio gereden en kwam daar als eerste aan Na hem kwamen er nog 19 bakkers de studio binnen met hun moorkop. Twee moorkoppen bleken groter te zijn dan de moorkop van Schouten. Voor onze bakker uit ons kleine dorp toch een mooi resultaat om van de twintig als derde te eindigen. Na afloop werden de moorkoppen geschonken aan be jaarden en zieken in een zieken huis. Voor deze mensen opdie dag ook weer een fijne verrassing. dan ook zeker van toepassing voor de „Zoefbillies". Als besten kwamen de afdelingen Eemnes en Hoogland uit de bus Deze worden, evenals de afd. Achterveld, afgevaardigd naar de Provinciale Kre atieve Dag in Zeist. De „Zbillies" mogen een gastoptreden verzorgen met het spel „19 toen, 19 heden, 19 straks" De jury, bestaande uit Ria, Dirk en Henk gaf nog enkele tips om het spel wat te verbeteren Een applaus en een aardigheidje in de vorm van een fles wijn waren dan ook wel verdiend Daarna was het nog gezellig vertoe ven in „Concordia" terwijl er ge danst kon worden op muziek van disco „disjo en co" van Anton Shoonderbeek. ACHTERVELD - Nu de jaarlijkse feestavond en de jaarvergadering weer achter de rug zijn begint voor Ach terveld de auto-, motor- en bromfiets club weer de tijd van de activiteiten. Donderdag 27 februari a.s. om 20 00 uur is er een theorie-avond in hotel café-restaurant De Roskam, Hessen weg 212 te Achterveld. Toen bleek dat een nieuw gezamenlijk reglement KNAC/KNMV niet voor 1975 gereali seerd kon worden heeft LCC-commis- sie in overleg met de scheidsrechters een zeer uitvoerige aanvulling en cor recties op het reglement 1972 opge steld Deze aanvulling en correcties zijn in handig pocket-formaat in druk gegeven en zijn per 1 februari gereed gekomen en tegen de gereduceerde prijs van f 1,50 te bestellen. Daar er dus geen wijzigingen zijn op het re glement 1972 hebben wij de heren J. Wimmers (afd Bestuur KNMV) en V d Bank bereid gevonden een toe lichting te komen geven Ieder die dus in het nieuwe seizoen hoge ogen wil gooien kan op deze avond vragen stellen en een deskundig antwoord krij gen. Tevens is er gelegenheid een .droog - rit" te rijden. De AMBC hoopt vele leden op deze avond te mogen begroeten Dus niet vergeten, donderdag 27 februari a s Rittenprogramma 1975: 16 maart openingsrit; PCC-rit KNMV- regl. 14 00 uur 20 april voorjaarsrit, KNMV-regl 14.00 uur 5 mei bevrijdingsnt; gezelligheids- rit 14.00 uur 20 juli tourrit, gezelligheidsrit 19.00 uur 21 september Amstelrit, KNMV-regl. 14 00 uur 19 oktober Herfstrit; KNMV-regl. 14.00 uur De rit van 16 maart telt wel mee voor het clubkampioenschap, maar geldt voor de leden van „AMBC Ach terveld" niet mee voor het Provin ciaal Club Kampioenschap, daar Ach terveld deze rit organiseerd. PCC-ritten 1975: 1. 2 maart De Meern 2. 16 maart Achterveld 3. 13 april Ganzerijders 4. 27/28 september De Slipper Inlichtingen over het meedoen met deze PCC-ritten kunt u inwinnen bij W. Meinten. H van Viandenstraat 9, Achterveld (U), tel. 03425-1983 H. Lemaire. Langegracht 25, Amers foort, tel 033-14222. Dus tot besluit: le rit, Openingsrit 16 maart a.s. start bij hotel De Roskam, Achterveld aan vang 14.00 uur Tot ziens aan de start. ACHTERVELD - Dat het de Achter veldse K.P.J. goed gaat blijkt wel uit het groeiend ledenaantal Het leden aantal is de 90 al gepasseerd en men hoopt spoedig de 100 vol te maken. Ook zijn er volop activiteiten Op 18 februari jl was er een discussie avond in de zaal bij Jan Voorburg. Deze avond was de ontwikkelingshulp het onderwerp. Spreker was de heer G. Wortel uit Eemnes, die zelf aan ont wikkelingshulp had meegedaan. Hij bracht zijn causerie op voortreffelijke wijze, ledereen, er waren 40 personen aanwezig, werd geboeid door de ver toonde dia's en de vertelde verhalen. Het was een zeer leerzame en een goed geslaagde avond. Zaterdag 22 februari j.l. was er een kreatieve avond in Hoogland De Ach terveldse K.P.J. deed hier ook aan mee en wel met succes. Achterveld bracht n.l. een modeshow. Ladyspeaker was Margreet Traa. Verder deden mee, Harry van Middelaar, Marijke Horst, Martin van 't Klooster en de broers Hans en Wim de Vette Deze laatste twee en de lady Speaker deden het volgens de jury zo voortreffelijk dat ze ook op Provinciaal niveau mogen op treden op zondag 2 maart a.s. in de schouwburg „Boslust". Zeker voor deze personen een waar succes en ook voor de Achterveldse K P.J. Op dinsdag 4 maart a.s. zal er worden begonnen met het trainen voor het volleybal tournooi dat zal worden ge-* houden in Amersfoort. Deze training zal worden gedaan in de Achterveldse gymnastiekzaal van 19.00 tot 20.00 uur. De schaatsavond op 25 februari te Utrecht was ook geheel volgeboekt. Een groeiende afdeling dus met veel activiteiten. ACHTERVELD - Uitslag klaverjas- wedstrijd in de Hessenkar van vrijdag 21 februari 1975. Aantal deelnemers 44. Aantal punten: 1. G. Horst 5044 2. C. Hoogland 4880 3. W. Vos 4790 4. W. Tolboom 4719 5. E. Wouters 4682 6. G. Voskuilen 4654 7. G Hamersveld 4637 8. Mevr Hoogland-Wouters 4632 9. Ten Hoven 4574 10. P. van Nimwegen 4555 11. M van Wieringen 4472 12. Mevr. Boersen 4438 13. W. van Wieringen 4419 14. P. Smink 4414 15. H. Eggenkamp Jr. 4394 16. R. Dekker 4340 17. Mevr. v. d. Burgwal-Lammes 4278 18. E. v. d Kooi 4261 19. H. de Jong 4255 20. Mevr. Donselaar 4226 21 T. Vos 4199 22. K. v. 't Klooster 4163 Het door G Horst behaalde aantal punten mag zeker niet onvermeld blij ven. Dit is de eerste maal dat een derge lijk aantal punten werd gescoord. Uitslag na de vijfde ronde: 1. G Voskuilen 23417 2. P van Nimwegen- 22989 3. T. Born 22612 4. H. Eggenkamp Jr. 22585 5. W. Tolboom 22062 6. E. v. d. Kooi 21828 7. M van Wieringen 21804 8. W. van Wieringen 21548 9. G. Hamersveld 21019 De zesde ronde wordt gespeeld op vrijdag 7 maart.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 9