eringe nederlaag r Stetboys Huzarenstukje van Leusdense dames- en herenhockeyteams Mixed semi-veteranen hockey- toernooi in Leusden Haaien vierde bij nationale tienkamp iportersvereniging kr FC Stetboys Schakers verloren laatste wedstrijd 1^1 de Vries won anenrit Handballers op winst in leuke wedstrijd Kattenplaag in Leusden? Bomen ontvreemd Eerste wedvlucht van postduivenclub Honden blijven een probleem in Leusden Oefenwedstrijd van Roda tegen kampioen Achterveldse dames uitgebekerd ra s.v. Achterveld Impala/handbal j I M£l 1975 DE LEUSDER KRANT ;den/CENTRUM - Men mop- jl eens, dat de post zo laat be- ordt in Leusden. Na deaanmer- ïerbeterde openingstijden van t.-kantoor gaan ook de post ers blijkbaar op een hoger tem- Op 24 april werd er al ijve- getraind in de voetbalwed- tegen de Stetboys. Wij hebben tjongens niet eerder zo hard alien als op die donderdagavond pon-terrein Maar dat moest ook it de Lisiduna-boys kwamen beter voor de dag dan in hun ledstrijden pswaar nog steeds voortdu- lerlagenreeks kreeg, wat het ilpunten betreft, al weer een acht en wij verwachten bin- de eerste overwinning. Mis- op 1 mei tegen de Leusdense ir? Dat zijn mannen met een leven. In de ontmoeting te- juo lopen gewende postmannen |er nog niet in. door het grote enthousiasme voor het merendeel uit dames supporters-legioentje, hiel- ïtboys lang stand. Bert van de de posterijen in de eerste iswaar een 1-0 voorsprong, vóór de denkbeeldige thee üekenverzorger Jos Mol de veer in evenwicht. Het was bij- (nsjes langs de lijn en daarom iieidsrechter Bijlsma (de grote lilaar van alles over de ijs- sport!) de rust maar kort. Onze foto graaf kreeg maar amper de tijd voor het schieten van een paar plaatjes en hup, daar ging het weer. Bij Mies Bouman kun je vrijdags om de zoveel weken lachen, maar bij de Stetboys elke donderdagavond. Daar mee willen wij echt niets onvriendelijks zeggen, maar lachen kón je. Trouwens ook de zeer speciale inzet van de P.T.T.-ers was soms vermakelijk. Eén liep er rond, die vroeger minstens korporaal geweest moet zijn. Nu is hij corpulent! Ondertussen werd de wedstrijd op geluisterd door de voor koninginnedag oefenende Harmonie Lisiduna. Wel wat verderop, maar heel goed hoorbaar. Stetboys raakte hierdoor wel wat uit de maat en de postjongens profiteerden daar meteen van. Bert van de Bunt schoot, toevallig in de juiste richting, de bal hoog voor het Stetboys-doel, waar de overigens best meevallende reserverkeeper het laatste duwtje gaf naar 1-2. Henk van Veenendaal schui felde daarna dwars door de verbaasde Stetboys-verdediging met 1-3 als re sultaat en de postaanvoerder Nol van Lier toonde zich een ware captain en maakte het karwei af. Met 1-4 verloren aldus de Stetboys, maar wij vernamen ondertussen, dat de nog steeds niet van de grond ko mende damesvoetbalafdeling van Lisi- dunahof, de Woortman-Girls, is om gebouwd tot supportersclub van de boys f M fEN/CENTRUM - Wij kregen adelijk briefje van Joke van enthousiaste voorzitster van rtersclub van de Stetboys, de van Lisidunahof, met het it in onze krant op te ne- i, dat gebeurt dan hierbij. |i werd in Lisidunahof een nieu- iging geboren en wel een sclub voor onze Stetboys, die lal duwtje van gillende sup- p de achtergrond hard nodig [Maar veel van de leden van fcrtsclub moeten werken als fes spelen, zodat wij dan maar I klein aantal onze kelen schor I schreeuwen, met als gevolg, I twee dagen na een wedstrijd 7 onze stem lopen te zoeken. |tu wat aan doen. s helpen aanmoedigen, zo- i stem wat kunnen sparen l/CENTRUM - Zaterdag de R.T.C. Amersfoort wedstrijden. Gerrit Heuve- ór Jan Vlastuin bij de ama- Wildeman was de beste lief de Leusdenaar Gerard van (r als 2e. Ide van Wijk klop per Wim Dekker sr. bij de morgen was het de beurt edaalndders voor het inrich- le 2e rit voor de gezamenlij ke Jan Sandbrink won bij vóór Cees 't Lam. Bij «Qwas Wim van Empelen win- to de Vries uit Leusden was He veteraan en Ene Prinsen liefhebber. ^renners reden hun eerste Midden-Nederland-compe- Jfcjk. Vooralsnog met weinig 'ri Flos (8 jaar) en Peter flQ (14 jaar) haalden met een lde beste resultaten. ■junioren-klassieker Noord se eindigde Dick Willigen- isden) eveneens op de 8e faterdag 3 mei wordt de l&terdag 3 mei wordt de J°mpetitie voortgezet met ümrit bij Aart Jansen op de ■we (aanvang half drie) en tu beglnt om halftien de i Midden-Nederland-compe- trecht-Overvecht. En dat hielp toch wel, want de post kon op den duur het hoge tempo van de groen-witte Bavoortseweg-bewoners niet meer volgen. Met een sterker Stet- boysteam, dat echter pech had met het schieten (maar ook Ben Pon en Dave Zoetmulder schieten wel een mis!) eindigde de zeer plezierige Leusdense derby. F.C. Stetboys (met reserves) en scheidsrechter H. Bijlsma. en de volgende dag normaal ons werk kunnen doen. U kunt natuurlijk ook lid worden van onze supportersclub, die er dan op rekent dat u regelmatig uw ge zicht laat zien, of liever nog uw stem laat horen. Kosten zijn hieraan niet verbonden en de wedstrijden, die ge speeld moeten worden komen allemaal in de krant., Er wordt nooit op zondag gespeeld, zodat u b.v. Roda '46 te allen tijde trouw kunt blijven, maar er wordt wel tegen Roda gespeeld. U kunt zich ook opgeven tijdens de wedstrij den, want bij elke wedstrijd ben ik aanwezig Komt u ook eens kijken?" Joke van Beek voorzitster van de supportersclub Voor eventuele informaties kunt u (zolang de directrice van Lisidunahof dat goed vindt) terecht aan het volgen de adres: p/a Bavoortseweg 99, Leus den-Centrum. Telf. 03496-2224. Afde ling Heelveld. Ipostbestellers in vrije-tijdskostuum. Het merendeel der spelers netjes lirmen over elkaar, de klassieke houding van echte voetballers. LEUSDEN/CENTRUM - Drie van de vijf hockey-wedstrijden van het afgelopen weekeinde leverden zeer fraaie uitslagen op. De promotie-wed strijden van Heren III en Dames I waren echte huzarenstukjes en meis jes A boekte een verrassend grote zege op het toch niet zwakke Be Fair A4. In het Leusdense meisjes-elftal lopen nogal wat beloftevolle speel sters rond. De uitslagen waren: Heren III - Maarn II 2-1 H.D.S. - Dames I 0-1 Meisjes A - Be Fair A4 9-1 Jongens C - Gooische C4 3-6 Fletiomare - Jongens D 1 6-0 Heren III haalde het huzarenstukje uit om in de promotiekompetitie II, dat reeds 2 overwinningen achter de rug had, haar eerste nederlaag toe te brengen. Leusden en Maarn eindigden in deze na-kompetitie beiden met 4 matchpunten uit 3 wedstrijden: I. Leusden 3 1 2 0 4 pnt. 2. Maarn 3 2 0 1 4 pnt. Door de overwinning van Leusden op Maarn is Heren II op de eerste plaats gekomen, waarmede de pro motie een feit werd. Proficiat! Ja, de oudjes" doen het nog best. Het blijft opmerkelijk, dat onze semi-ve- teranen tot nu toe in de normale en in de promotie-kompetitie nog steeds on geslagen zijn gebleven. De veel jeugdigere ploeg van Maarn speelde haar eigen spelsysteem. Met keiharde klappen, dwars over het ge hele veld, werd de voorhoede aan het werk gezet, waarbij het hobbelige Leus dense terrein bepaald in hun voordeel uitviel. Het stoppen van harde ballen is voor de verdediging onder deze om standigheden niet altijd even eenvoudig en elke misser betekent direkt een groot gevaar. Uit zo'n situatie kwam Maarn 10 minuten voor de rust aan haar doelpunt. De doorgebroken middenvoor lokte doelman Roelf Smedema uit zijn kooi en kon gemakkelijk scoren (0-1). Heren III, gewend aan het terugkomen uit een aanvankelijke achterstand, begon ook nu geladen aan de tweede wedstrijd- periode. De eerste 10 minuten kon Maarn het Leusdense geweld nog aardig in bedwang houden, totdat Leusden ge lijk maakte uit een goed door Peter Verschoor aangegeven lange corner, recht op de stick van Kees Swierenga. Zijn push kwam via het lichaam van de Maarnse doelman terug het veld in, waar Arend-Jan Kortenhorst gretig van profiteerde (1-1) Vlak hierna herhaalde Leusden dit grapje, maar in de ogen van de scheidsrechter stond Arend-Jan nu buitenspel en daarom ging het feest niet door. Maarn kwam nu helemaal on der de indruk van het door Leusden vertoonde spel, dat door Peter Ver schoor bekroond werd op de van hem bekende frommelige wijze (2-1). Daar mee maakte hij een in de eerste helft gemiste kans voor open doel weer goed. Het lag toen echt niet aan de stick, maar aan de man, die hem vasthield. Maarn probeerde nog van alles, doch de gast heren hielden stand, met het hierboven reeds aangehaalde resultaat. DAMES 1 GOED GESTART Ook de Leusdense dames zijn aan de promotie-kompetitie begonnen en wel met een bijzonder fraai resultaat. De verre uitwedstrijd-tegen Houdt Dapper Stand uit Den Haag/Wassenaar leverde al direkt 2 matchpoints op, die in deze halve kompetitie in feite dubbel tellen. Als Dames I op Koninginnedag van Hermes uit Den Helder wint, is het zaakje reeds gepiept. Het was zondag, ondanks de op het spel staande belangen, een zeer plezierige wedstrijd. Leusden had in de eerste periode wel pech. Tot vier maal toe kon een verdedigster de bal nog van de doellijn wegwerken, tot grote opluchting van de reeds gepas seerde Haagse doelvrouwe. Dat HDS de Leusdenaren met kon bijbenen lag volgens de gastvrouwen aan hun ge middelde te hoge leeftijd (voorhockey- sters dan wel te verstaan) van 24 jaar. Ze moesten eens weten, dat juist ver leden week het Leusdense elftal een ge middelde van op de kop af 30 jaar heeft bereikt! Doch vertelt u dat maar niet verder. HDS miste nog een dot van een kans om de score te openen. Een wat slordig (of waren het de zenuwen?) genomen strafbal haalde niet eens de Leusdense doellijn. Dit gaf Dames I, dat eigenlijk zonder veel illusies naar Den Haag ge reisd was, opeens weer moed. Marion Ponsen, die tot nu toe al haar straf- corners, wel hard maar net naast had geslagen, schoot nu raak. Achteraf bleek dat het enige doelpunt van de wedstrijd, zodat Leusden met 1-0 won. Leusden speelde overigens een bijzon der goede wedstrijd. Els van Nieuwen- huyzen en Marion Ponsen, de verbin dingsspelers tussen de verdediging en de voorhoede deden het uitstekend. Ook de vleugelverdedigsters en de ausput- zer, ach eigenlijk het gehele elftal, speelde meer dan verdienstelijk. De spitsen Nell Bendien en Almita Meester, die anders voor de goaltjes moeten zorgen, kregen vandaag geen kans. De Haagse keepster stond ze telkens in de weg. LEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag en zondag organiseert de Mixed Hockev Club Leusden voor de eerste maal in Leusden een groot hockey-toernooi Deelnemende verenigingen zijn: Amersfoort, Culemborg, Maarssen, Soest en verder Rood-Wit (Aerdenhout), Hurley (Amsterdam), de Waele (Rid derkerk), de Haaskamp (Amerongen) en Schaerweyde (Zeist). Leusden ver schijnt met twee teams. Zaterdag be gint het treffen om 12.00 uur en zon dag om 10.00 uur. De wedstrijden du ren 25 minuten. De eerste klap is der halve minstens een daalder waard. De accommodatie op het hockey-com plex wordt tijdelijk uitgebreid met een grote tent van 8 x 13 meter, die dienst zal doen als ontvangst- en verpozingsruimte. Tevens worden 6 schaftwagens (als kleedgelegenheid) en een aantal toiletwagens geplaatst. Bol- tini in het klein! Buiten het wedstrijd- gebeuren vindt er nog heel wat plaats. Zaterdag rond 16 00 uur zal volgens gewoonlijk goed ingelichte bron de swé gereed zijn met alles, wat daar bij hoort. Als dit in de smaak valt volgt zondag een tweede ronde. Op zaterdag, aanvang 21.00 uur, is de grote feestavond. Wat er allemaal ge beuren gaat in de Roda-kantine wordt u daar wel duidelijk. De in hockey- kringen vermaarde Temping Six" verzorgen het muzikale gedeelte. Ver der zal in het kader van het Bouw fonds (want daar gaat al die heisa om} een kanjer van een opblaasbare booi (netto draagvermogen 250 kg.) „Ameri kaans" verkocht worden. Tot de wed strijden heeft een ieder gratis toegang en op het zaterdagse feest zijn, even eens kosteloos, welkom alle Leusdense hockeyers/sters vanaf 15 jaar en hun introducé's, alsmede de gasten van het toernooi en een aantal officiële ge nodigden. Wat de te verdienen prijs betreft is nog niet alles bekend. Vast staat, dat de „A.G.A.-beker", de wisselprijs zal zijn, „versierd" door Roelf Sme dema, de keeper van Heren 3. Ook de Groen-groep (aanleg hockeyvelden e.d.) zou een beker in het vooruitzicht heb ben gesteld. Meerdere toezeggingen zijn gedaan, doch wij wachten maar rustig af. JEUGDTOERNOOI 5 MEI Gebruik makend van de toch aanwe zige extra accommodatie wordt op maandag 5 mei, ook aan de Noorderin slag een jeugdtoernooi gehouden met deelname van Amersfoort, Barneveld, Soest en twee teams van Leusden zelf. Elke vereniging verschijnt met een jongens- en een meisjeselftal uit de C- klasse. De wedstrijdenreeks begint om 10.00 uur. Afdeling Jeugd: Uitslagen van zaterdag 26 april: Soest B - Achterveld A 2-2 Spakenburg b - Achterveld a 0-0 SEC d - Achterveld b 4-0 Pupillen: Achterveld 1 - SEC 1 3-1 Hooglanderveen 1 - Achterveld 2 2-2 Scherpenzeel 2 - Achterveld 3 6-1 Achterveld 1 - Soest 1 1-1 Soest 3 - Achterveld 2 0-0 Cobu Boys 1 - Achterveld 3 8-1 Programma voor zaterdag 2 mei: Achterveld A vrij Achterveld B vrij Spakenburg b - Achterveld a 13.45 Achterveld a vrij Achterveld b - Amsvorde b 13.45 Pupillen: Roda 1 - Achterveld 1 11.00 Achterveld 2 - VVZ'49 2 13.00 Amsvorde 2 - Achterveld 3 13.00 KVVA 1 - Achterveld 1 13.00 Amsvorde 2 - Achterveld 2 13 00 Achterveld 3 - Amf. Boys 3 13.00 Uitslag 27 april: Veensche Boys 4 - Achterveld 5 2-1 Programma 4 mei: Achterveld 1 - Zwaluwen Vooruit 2.30 Zwaluwen Vooruit 3 - Achterveld 3 2.30 Achterveld 4 - Zwaluwen Vooruit 5 12.00 Achterveld 5 - Roda 5 12.00 Achterveld 2 gaat op toernooi bij Kie vieten in Voorthuizen aanvang 12.00 LEUSDEN - Donderdag j.l. speel de het derde tiental van de schaakclub tegen HSG 3. Het was hun laatste wed strijd van dit seizoen in de bonds- competitie. Kennelijk waren de laat ste loodjes wat aan de zware kant want ze verloren met 3%-6%. Over winningen voor Rijnfrank, mevr. Hooijer en invaller Simon de Rid der. Remise voor Kessing. Voor de huiscompetitie werden de volgende wedstrijden gespeeld- Groep 1: De Jager - Wisman 1-0 Tijmensen - Boemaars 1-0 Struiwig - Leijdes 0-1 Groep 3: Kessing - mevr. Hooijer 1-0 Laddercompetitie: Berg - Mosterd /-/ Kans - Visser 1-0 V. d. Steeg - Van Egdom 0-1 Agterberg - Veenendaal 0-1 Rijnfrank - V. d. Tang 0-1 Boschman - Sieswerda 0-1 Den Boer - Rietveld 1-0 Kuiter - J Kuijper 1-0 A. Kuijper - Hooijer 1-0 Nu voor veel spelers de huiscompe titie bijna of helemaal is afgelopen, ziet men dat een toenemend aantal lad derwedstrijden wordt gespeeld. Hierbij komen spelers uit verschillende groe pen tegen elkaar uit. Door de sterkere speler een bepaalde handicap te geven wordt getracht het verschil in speel- sterkte te compenseren. Dat dit in de praktijk aardig lukt blijkt uit de sa menstelling van de kopgroep Bij de bovenste 5 bevinden zich thans 1 spe ler uit groep 1, 2 uit groep 2,1 uit groep 3 en 1 uit groep 4. Een voordeel van de laddercompetitie is verder dat het steeds mogelijk is nieuwe leden direkt mee te laten spelen. Uitslagen jeugd: Groep 1: Ruud Drager - Steven Biesterveld 1-0 Jan Aart v Twillert - Sander v. d. Tang Jan Kees v. d. Woerdt - Leo de Rijke 0-1 Groep 2: Eko Bousema - Peter v. d. Woerdt 1-0 Jan Kees van Driel - Sjoerdde Jong 1-0 LEUSDEN - De finale V2n de Natio nale tienkamp werd zondag 27 april in het 50-meter sportfondsenbad ver- zwommen. Ondanks een eerder opge lopen fikse achterstand wistdeHaaien- ploeg er bij elke ontmoeting een flink stuk vanaf te knabbelen om uiteindelijk op een zeer eervolle vierde plaats te eindigen. De eindstand was als volgt: 1. B.Z.P.C. - Bodegraven 3.626.- 2. Kon. A Z./HDZ (A'dam) 2.882.- 3. Njord '59 Haarlem 2.777.- 4. De Haaien Leusden 2 553.- 5. Zeist - Zeist 2.542.- 6. Watenand - Monnikendam 2.517.- 7. 't Gooi - Bussum 2.279.- 8. Warande - Oosterhout 2.110.- 9. W.Z.V - Waalwijk 1 580.- 10 Katwijk - Katwijk 1.297.- De tevreden Haaienploeg ging niet alleen met een fraaie beker en gedenk- tegels, die ter gelegenheid van het 25- jarig jubileum van 't Gooi werden mee gegeven, naar huis, maar ook nog met 1 behaalde limiet op de 100 m vrije slag meisjes 0/10 en vier nieuwe club- records. Marnette Leusink zwom de 100 m vrije slag meisjes 0/10 in 1.20.9 waarmee zij de limiet voorde N.K. haalde en een nieuw clubrecord. Karina van Holst Pellekaan zwom deze afstand in 1.31.2 zes seconden sneller dan ooit. Marcel Fieseler en Charles Pallandt deden over deze afstand voor jongens 0/10 1.48.6 en 1.54.5. De 200 m wisselslag meisjes en jongens 0/12 werd aldus gezwommen: Caroline Enthoven 3.32.3 Astrid v Ginkel 3.37.5 Lex van Dijk 3.40.7 Remco Kelder 3.59.1 De 100 m rugslag meisjes en jongens 0/14 leverde voor Thijs Noordewier met 1.12.7 een nieuw clubrecord op. Frank Leusink tikte aan in 1.21.-, Kitty Linse in 1.31.- (een verbetering van bijna 7 sec.!) en Astrid ten Sel- dam 1.30.4. De 100 m schoolslag meisjes en jongens 0/16 eindigde voor Robert Jan Mohl- mann in 1.25.5. Frabk van den Hurk 1.20.5, Monique Fieseler 1.45.2 en Hanneke den Herder 1.40.3. Op de 100 m vrije slag dames en heren tikten Mark ten Seldam en Frank v. d. Hurk aan in 1.05.1 en 1.06.6, terwijl Hanneke den Herder en Kitty Linse er 1.15.9 en 1.16 8 voor nodig hadden Op de 200 m vlinderslag verbraken Mark ten Seldam em Frank Leusink beiden het clubrecord. Mark's tijd was 3.01- (heren), die van Frank Leusink 3.06 9 (jongens o/14), een verbetering van bijna 10 sec. Henk van den Heuvel deed er 3.06.5 over. Thijs Noordewier sloot het pro gramma af met de 200 m rugslag. Zijn tijd was 3.42.2. Een voortreffelijke, sportieve prestatie van de Haaienploeg, waar trainer de heer C. van Oosten terecht trots op was. LEUSDEN - Zondag jongstleden speelden de handballende heren uil Leusden tegen L.V.V. 2 uit Laren. Om half één klonk het eerste fluitsig naal van de scheidsrechter. Beide ploe gen hielden elkaar tot 2-2 in evenwicht waarna Impala kon uitlopen tot 5-2, mede door uitstekend werk van de Impala doelman bij break-outs van L.V.V. 2. De rust brak aan bij die 5-2 stand. Doordat de L.V V.-spelers erg fel op de bal speelden was het moeilijk om systeem te handballen of om op de cirkel te spelen. In de 2e helft liep Impala toch uit, mede doordat de speel wijze van de gastheren nogal wat ener gie eiste. Toch bleven beide ploegen LEUSDEN - Een andere klacht kwam op donderdag 24 april bij de politie binnen over de kattenplaag, die Leus den teistert Volgens vele inwoners van Leusden is er geen tuintje en geen vogeltje meer veilig voor de grote aan tallen loslopende katten. Vooral in de nieuwbouw, die nog leegstaat stikt het van de katten De katten hebben nesten met jongen- Over enkele weken zal de kattenstand in Leusden daardoor nog meer worden uitgebreid met loslopende katten De suggestie werd gedaan om van gemeentewege maatregelen te nemen, eventueel een kattenvanger aan testel len. LEUSDEN-CENTRUM - Een inwoner van Leusden-centrum kon de politie op dinsdag 22 april mededelen, dat vijf bomen uit de groenstrook door onbekende mannen in een blauwe Ford werden geladen Het kenteken van de Ford werd door hem genoteerd. De po litie heeft de zaak in onderzoek. blijk geven een goede conditie te bezit ten waardoor tot het laatste fluitsignaal goed en fel gehandbald werd Tegen het einde van de wedstrijd nep Impala nog iets uit doordat L V V verdedigend enige steken liet vallen. Eindstand 6-13, een verdiende overwinning van Impala op een zich sportief verwerende Larense ploeg. Door deze overwinning blijven de heren senioren 1 van Impala meedingen naar het kampioenschap. Er zijn 4 wed strijden te spelen waarvan 2 tegen medekoploper S.V.V.U. uit Utrecht Deze 2 wedstrijden beslissen dus eigen lijk over het kampioenschap. Op zon dag 11 mei om 13.00 uur vindt het eerste treffen plaats tegen S.V.V.U aan de Koningsweg - hoek - Laan van Maarschalkerweerd te Utrecht. Uw aanmoedigingen zullen onmisbaar zijn Programma „Impala" Handbalvereni ging: Za. 3 mei: 14 00 uur - meisjesadsp. Impala - Kleritas. Zo. 4 mei 11.45 uur. heren 2 - UD3 - Impala 2. Andere teams vrij Uit de handbalwedstrijd Impala - H.M.S. 4. Ria Horst is doorgebroken en probeert te scoren. Foto: Janus Visser. LEUSDEN - CENTRUM - Eindelijk was het dan zover. Zaterdag deed de Leusdense postduivenhoudersvereni- ging voor de eerste keer sinds haar bestaan mee aan een wedvlucht. De duiven werden gelost in Roosendaal. In concours waren 183 duiven. Aan komst eerste duif: 12.39.14 en aan komst laatste duif: 13.22.31 (HWH no. 1.2.). De uitslagen waren V. d. Hoek 1, 8, 15, 18, 19, 31. Vrijhoef 2, 3, 9, 13, 14, 23, 24. 26, 27, 33, 34, 35, 38, 43, 44, 51, 53, 55. Dieters 4, 16, 17, 21, 30, 37, 42, 45, 46. 47, 49. Schimmel 5. 6, 11, 19, 36, 39. Pot 7, 32, 52, 60. Bomers 10. Hoefakker 12, 22, 25, 41, 48,57,59,61. V. Zoeren 28, 40. Dvereem 29, 50 Rijnders 54. V d. Heuvel 56. 58. LEUSDEN - Ook op 25 april klach ten bij de politie over hinder van los lopende en bijtende honden. Het is een moeilijk probleem voor de politie Een loslopende hond kan een hele dag gaan zwerven, voordat hij huiswaarts keert en de politie heeft er de tijd niet voor om zo'n hond op zijn zwerftocht te achtervolgen. De politie vangt wel eens honden, neemt ze mee naar het bu- ro of geeft ze af aan het asyl. Maar het publiek stoort zich er weinig aan. en laat de honden steeds weer opnieuw los LEUSDEN/CENTRUM - Om zo goed mogelijk voorbereid te zijn op de zware wedstrijden voor de aanstaande promotie-competitie voor een plaatsje in de eerste klasse, speelt Roda '46 zondag een oefenwedstrijd (aanvang 14.30 uur) op het B B-park tegen het inmiddels reeds gepromoveerde Utrechtse R.U.C., de onbedreigd kampi oen geworden ploeg uit de afdeling van Roda. De Leusdense ploeg speelt op volle sterkte Inmiddels is één der tegenstanders van Roda voor de na-competitie be kend geworden. Dat is D.S.O. uit Utrecht (2e klasse A). De kandidaar uit de 2e klasse C is nog een vraagteken. ACHTERVELD - Het is de Achter veldse dames niet gelukt om in Hoog landerveen een ronde verder te ko men. Er werd van Hooglanderveen verloren met 4-1. Achterveld speel de met twee debutanten en wist tot aan de rust de schade te beperken tot 1-0. Na de rust kwam Hooglanderveen op een wat gelukkige wijze op 2-0. Vrijwel kort daarop werd het 3-0 door een penalty. Daarna werd het zelfs 4-0. De scheidsrechter mevrouw Brundel kende Achterveld een straf schop toe, die resulteerde in een doel punt: 4-1. Achterveld is dus uitgebe kerd en kan zich nu de laatste drie wedstrijden concentreren op de com petitie.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 15