,V. Driebergen-Rijsenberg ion de SKGV-CUP andicaptoernooi m de Eemelaar Antilopen met één been in de 2e klasse ien 1 gelijk in eerste ocompetitiewedstrijd lan Ossedrijver won eerste van avondcompetitie aienrecords Volendam Roda '46 en de ledenstop '11 Ruim 80 zwemdiploma's uitgereikt in Leusden luwe vü Duiven vlogen vanuit St Chislain Huisschakers drempelvrees? Bulkboeken 1.50 en 1.75 2.25 Behendigheids- zwemmen jERDAG 15 MEI 1975 LEUSDER KRANT 15 jTERVELD - De finale van de jKRING Gelderse Vallei-cupwed- fo vond dit jaar in Achterveld Maandagavond was het een druk- belang in ,,Ons Gebouw", waar schietbanen bevinden van de fveldse schietvereniging. Buiten it koud en guur (het was net in jeringsperiode van de IJsheili- maar binnen heet en vrij be nauwd en de spanning was te snijden. Vooral toen tijdens de eindstrijd, die ging tussen de Bameveldse Sv. de Eendracht en de Sv. Driebergen- Rijsenburg, de Barnevelders brutaal de leiding namen. Driebergen was inde finale gekomen, na achtereenvolgens Barneveld, Ame- rongen en Ermelo te hebben uit geschakeld en voor Driebergen was het IIERVELD - De tennisvereniging iemelaar" te Achterveld hield aei een handicaptoernooi. Het werd in drie ronden gespeeld, peelde een kwartier of een set. inde kende een andere handicap. tonden aan elkaar links of rechts spelen idem II: ballon aan been. te: andere hand dan normaal spelen met rok aan masker masker 0: duikerbril militaire bepakking met helm kokers aan beide armen zodat deze niet gebogen konden worden als de dames I: ballon aan racket aantal gewonnen games werd lar opgeteld. In verband met de dodenherdenking was er te weinig tijd om degenen met hetzelfde aan tal punten nog tegen elkaar te laten spelen, zodat de einduitslag, waar no dig werd bepaald door loting. De uitslag was HEREN: 1. R. Wijngaarden 2. D Tielenius - Kruijthof 3. P. Noordam DAMES: 1. G Wessels 2. E. Kolthof 3. M v. Wieringen JEUGD I: 1 Fred Enters 2. Sandra Bijneveld 3. Ruud Ochse JEUGD II: 1. Peter van der Veer 2. Karin Wolters 3. Mary Enters Dankzij de prima organisatie, de leuke handicaps en het mooie weer was het voor de vele deelnemers weer een zeer geslaagd toernooi. de derde finale. Beide vorige malen had Driebergen de eindstrijd gewonnen en bij winst in deze finale zou de wis selbeker definitief in de prijzenkast van Driebergen verdwijnen. Barneveld was wat gelukkiger geweest. In de eerste ronde werd verloren van Drie bergen, maar de Barnevelders kregen nog een nieuwe kans omdat zij de „beste verliezers" waren geweest. Vervolgens werd Achterveld (met 1 punt verschil) geklopt en daarna Prins Hendrik uit Amersfoort (met slechts 3 punten verschil). Doch de Barnevel ders kunnen schieten, want ook zij waren de twee voorgaande jaren fina list Voor de derde maal in successie stonden maandagavond dus de aarts rivalen tegenover elkaar. Wij schreven het reeds: Barneveld begon goed, doch verloor toch langzamerhand terrein. Driebergen, één van de grootste schut tersverenigingen van Nederland, kon putten uit een veel ruimer arsenaal. Dat bleek ook wel uit de uitslagen. Van de vijf Driebergse schutters ble ven er niet minder dan vier boven de 90%. Het maximum was 100 punten. De reslutaten waren: Driebergen-Rijsenburg: G. Achterberg 92 pnt; A. Stekelen burg 96 pnt G. Hardeman 96 pnt.; Huyts 91 pnt.; S. Gadella 86 pnt. To taal 461 pnt. Barneveld: A. Bauw 89 pnt.; G. v.d. Hoef 98 pnt.; C. M. v.d. Hoef 96 pnt.; H. van Zan ten 86 pnt.; G. v Lageveen 89 pnt. Totaal 448 pnt. De eindstand werd derhalve 461 - 448 voor Driebergen-Rijsenburg en hiermede verloor de Scbietkring baar trofee, want door de drie overwinnin gen sinds bet bestaan van dit cup- gebeuren won Driebergen de bokaal definitief. De ramp voor de SKGV was echter niet zo groot, want on middellijk stelde Jan Voorburg van „Buitenkist" een nieuwe wisselbeker beschikbaar. Tot slot nog een compli ment voor de uitstekende organisatie van dit grote schietgebeuren. De cup commissie, met de heer M. Pothof uit Hoevelaken aan het hoofd, heeft goed werk verricht. k.k. k.k. !DEN - Op dinsdag 6 mei werd rn de eerste wedstrijd van de ompetitie gespeeld tussen De he 2 - Haaien 1. De Vuursche lijk in het eerst partje de voor- en wel met 2-0. In het tweede vist Chris v. d. Wet de voor met twee welgemikte schoten brengen tot 2-2 In het derde ran De Vuursche opnieuw de voor- maar dit duurde niet erg lang, was Rob Hukker die de stand bracht Mede dankzij het uit- keeperswerk van Bart Wanrooy eindstand 3-3. rolgende thuiswedstrijd voor 1 zal op woensdag 21 mei om 20.15 uur te Leusden gespeeld worden. Op woensdag 7 mei speelden de Haaien 2 tegen Aquarijn te Nieuwegein. De Haaien moesten het met een ver vangingsteam stellen Ook speelden ze met een vervangingskeeper Dirk Mei- ling, die hoewel hij achterhoedespe ler is, toch uitstekend keeperswerk liet zien In het eerste partje was het de Haaien dat een offensief spel speelde, maar helaas niet tot scoren kwam. In het tweede partje was het Aquarijn dat de score opende 1-0. In dit partje werd Gerard Pasker er door de coach uitgehaald en werd Robert-Jan Mohl- mann, nu nog aspirant, ingezet. Deze maakte een goed debuut. Hij was het iDEN-CENTRUM - De eerste de avondcompetitie, georgani- loor de RTC Amersfoort werd, liefhebbers betreft, een Leus- i&gelegenheid. Johan Ossendrij- Achterveld klopte in de eind- lerard van't Klooster (Leusden- krde werd Johan van Barne- ij de amateurs en nieuwelingen iim van Empelen een beste Hel een ronde voorsprong klop- le Leusdense junior Dick Wil- René van Brakel eindigde als 3e. De eerste drie plaatsen bij de B-liefhebbers waren voor Wim Dekker sr., Ide van Wijk en Gerrit van Oostende. In Utrecht-Overvecht waren de re sultaten van de Leusdense deelne mers aan de 4e Midden-Nederlandrit: Gerard van 't Klooster (liefhebber), 2e Nico de Vries (veteraan), 3e Dick Willigenburg (junioren) 3e. Jan Sand- brink werd winnaar bij de amateurs. Wim Pater (Barneveld) en Jan Sand- brink werden 3e en 12e in Baarn en Gerard van 't Klooster pikte nog een 10e prijs in Lelystad. Op 1 juni wordt in Veluten het provinciaal kampioen schap verreden. In de competitientten wordt de con currentie van de open koersen steeds groter. Bij de liefhebbers won de Leusdenaar Gerard van 't Klooster vóór Nol Wildeman en Dick Willigen burg won bij de junioren. Jan Sand- brink deed hetzelfde bij de amateurs. Heden wordt de klassieker de Ronde van Midden-Nederland, verreden Een ,,Amersfoort"-ploeg, bestaande uit Ton Brons, Gerrit Heuveling, Rinus Snee vliet, Adrie Spelt en René van Brakel, doet hieraan mee. De juniorenploeg van dezelfde vereniging, die een gooi gaat doen naar de hoofdprijs in de z.g. kleine Ronde van Midden Nederland, bestaat uit Wim van Empelen en de Leusdena- ren Jeroen Groenestein en Dick Wil ligenburg. Start en aankomst van beide koersen is in Utrecht. DEN - De op 10 mei in het r buitenbad georganiseerde li- slrijden gingen door het koude achtige weer niet door De •oren besloten de wedstrijden 25 meter binnenbad te ver- De tijden, gezwommen in een r bad gelden echter niet als *oor de nationale kampioen- 1 De Haaienploeg was daardoor "einig gemotiveerd zich bij- 13 de spannen, maar liet zich jan zijn stuk brengen. Eeusink schoot zowel tijdens schoolslag als de 100 m vrije een haai door het water. s,e tijd op de 100 m school sneuvelde met 1.3 sec. en die op de 100 m vrij met 11 sec. Frank's nieuwe tijden werden resp. 1.36.2 en 1 08.9 Ook Thijs Noordewier ver loochende zijn felle natuur niet. Zijn tijd op de 200 m rugslag werd 2.44.4 en op de 100 m vrije slag 1.06.-. 0.7 sec. sneller dan zijn toptijd Mirjam Goed hart zwom de 200 m rugslag m 3.02.3. Op de 100 m vrije slag evenaarde zij haar beste tijd met 1.12.- en klopte Hanneke den Herder, die finishte in 1.13.7. Kitty Linse zwom de 100 m vlinderslag 0,8 sec vlugger dan ooit. Haar nieuwe recordtijd werd 1.26.2. Robert Jan Möhlmann verbeterde zijn recordtijd op de 200 m schoolslag ook al en liet 3.06.6 voor zich afdrukken. Ook de 100 m schoolslag zwom hij veel sneller dan ooit tevoren. Zijn nieuwe tijd werd 1 25 - Rina Herder bleef op de 100 m schoolslag dicht bij haar eigen record 1.47 5 Frank van den Hurk zwom de 100 m schoolslag iets langzamer dan zijn bedoeling was, maar toch nog altijd in de goede tijd van 1.20.1 Marriëtte Leusink zwom de 100 m rugslag dit keer in 1.39.- Hulde voor de sportieve prestaties van deze ploeg. LEUSDEN/CENTRUM - Uitslag wed vlucht St. Chislain Hornu. Afstand 220 km. De duiven werden gelost om 8.00 uur op 10 mei 1975. In concours 166 duiven. Aankomst eerste duif 10, 20 02 en de laatste duif 11, 16.22. H.W H no, 1-2. Spec. l-2-4-5-7t/m 12-14-15. H v d Hoek 1-3-32-35; J Pot 2- 13-20-48-51-53-54; J Overeem 4-5- 11-18-22-26, A v d Vlies 6. G Die ters 7-8-9-25-29-36-38-39. H v d Heuvel 10-34-41. W Vrijhoef 12-15- 16-19-27-50-55; G. Hoefakker 14-21- 24-30-37-44-46-49. J Bomers 17-42; A van Zoeren 23; A v Dusschoten 28-31-33-45, A Schimmel 40-43-47- 52 Het is waarschijnlijk voor voet- balminnend Leusden een geruststel ling om te weten, dat er bij Roda '46 géén ledenstop is. Dit, bij herhaling door de „reklame- dienst" van V.O.P gepubliceerde be richt, heeft alleen betrekking op jon gens. die op 01-08-'75 nog geen acht jaar zijn. En deze groep kan bij V O.P ook niet terecht. Het is maar dat u het weet J Kramer pup. secr. Roda '46. Uit de wedstrijd k.c. Antilopen - H.K.C., Gert van Nieuwenhuis in de aanval. Uit de wedstrijd k.c. Antilopen - H.K.C. Cisca Visser scoort voor Antilopen. Foto: Janus Visser ook die de stand terug bracht tot 1-1. In het derde partje wist Aquarijn nog eenmaal te scoren, waar het bij bleef. De volgende thuiswedstrijd voor heren 2 is op maandag 26 mei om 20.15 uur te Leusden. Ook heren 3 moest woensdagavond spelen, en wel tegen de veel gerouti- neerdere ploeg van Larsheim Het Haaienteam wist het grootstebeel van het eerste partje op 0-0 te houden. Maar door een verdedigingsfout kon Larsheim toch 1-0 scoren. WBur- ger scoorde vlak hierna: 1-1. Het einde van het eerste partje, met de stand 4-1 in het voordeel van Lars heim, kwam als geroepen. De zeer jonge Haaienspelers konden hierdoor weer uitgerust het tweede partje be ginnen. Het werd in dit partje 6-1. Het derde en laatste partje speelden de Haaien zeer sterk. Ze wisten nog eenmaal te scoren en de stand op 6-2 te brengen. Maar vlak voor het eind brak Larsheim nog eenmaal uit en scoorde 7-2. De volgende thuiswedstrijd voor de heren 3 is op woensdag 21 mei om 19.45 uur te Leusden. LEUSDEN - Na de geweldige resul taten in de micro-kompetitie, waar Antilopen I naar de tweede klasse KNKV promoveerde en de reserveploeg naar de reserve derde klasse KNKV promoveerde is er een zeer grote kans dat ook in het veld Antilopen I naar de tweede klasse KNKV promoveert en dat zijn dit jaar toch een paar huzaren stukjes in het negenjarig bestaan van deze korfbalvereniging. Deze promoties gaan de korfbal vereniging wel de nodige zorgen bren gen. de reserveploeg is namelijk in de eerste klasse van de afdeling blijven hangen en een promotie was voor de opbouw dringend nodig geweest Verder blijft ondanks al deze grote successen de ledenaanwas vooor wat betreft senioren en junioren beneden het zo gewenste peil. Antilopen, een vereniging met vele plezierige dingen buiten korfbal om, zo langzamerharid beschikkend over hardwerkende en enthousiaste ouders en een behoorlijk kader, kan nog vol doende oud-korfballers(sters) en nieu we leden gebruiken. De jeugd begint eindelijk te groeien en het spreek woord zegt. ,.Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst". En zo denkt het Anti- ANTILOPEN ANTILOPEN I - RDZ I Antilopen, de laatste weken al knok kend tegen zijn vorm, probeerde tegen concurrent RDZ er alles aan te doen om het talrijke publiek een mooie korfbalwedstrijd te laten zien. Door de zenuwen en een vorm van overconcen- tratie kwam er de eerste helft zeker niet wat de aanhang had verwacht Zeer ongelukkig kwam Antilopen op een achterstand van 0-1 Maar Harrie Brack kwam met een paar knappe schijnbewegingen langs zijn tegenstander en even fraai wist hij de bal in de korf te deponeren. 1-1 Ciska Visser, zeer ongelukkig met de afronding van haar doorbraken, kwam vrij onder de korf. maar een heer van RDZ tikte de bal uit haar handen. Gert Nieuwenhuis zette de toegewezen strafworp om in een doelpunt: 2-1. Vlak voor tijd kwam RDZ nog op 2-2 Na de rust een veel beter spelend Antilopen, hard zwoegend en het leek wel of de zenuwen van de beslissing waren verdwenen Fraukje Geutjes, lang loerend op haar kans, kwam hele maal vrij door en met deze prachtige doorloopbal kwam Antilopen weer op winst: 3-2. Deze wedstrijd werd voor al de wedstrijd van de dames, die veel vrijer en gemakkelijker speelden dan de heren. Brenda Toet kwam ook vrij door, maar ook hier kwam een overtreding van de tegenpartij aan te pas. Rudi Lith schoot de strafworp onberispe lijk in de korf. 4-2, en dit betekende de beslissing Antilopen I behield hier mee zijn ongeslagen record dit jaar en staat nu vijf punten voor op nummer 2, RDZ. en acht punten op HKC en de Meeuwen, met nog vier wedstrijden voor de boeg. ANTILOPEN I - HKC I Ook hier kwam Antilopen snel op achterstand door een springfout aan de lijn kwam HKC gemakkelijk op 0-1 Time de Ridder, steeds meer gebruik makend van haar eigen kansen, zette haar tegenstandster op het verkeerde been, bracht de bal geroutineerd om hoog, terwijl haar tegenstandster de hand op de bal hield De toegewezen strafworp werd helaas door Harrie Brack gemist Even later maakte hij met een schit terende doorloopbal deze fout goed. maar ook hier moest een strafworp uitkomst brengen. 1-1 Gert Nieuwen huis scoorde van afstand 2-1 Even later forceerde hij uit een doorbraak een strafworp, maar ook deze werd gemist. Strafworpen missen, dat was het hele seizoen nog niet voorgekomen en was een teken aan de wand, want er zouden er deze middag nog meer gemist worden. Ciska kwam prachtig langs haar tegenstandster, ook hier weer een strafworp. Nu was hij wel raak, Gert Nieuwenhuis scoorde 3-1. Vlak voor de rust kwam HKC nog op 3-2 van afstand Na de rust weer een veel beter spelend Antilopen in het eerste kwar tier. Rudi Lith kwam langs zijn tegen stander en onder de korf moest een zet in de rug het. scoren beletten. De strafworp zou deze middag bijna een drama worden en Rudi Lith nam de strafworp niet goed. Fraukje Geutjes deed de toeschouwers weer juichen door uit een doorloopbal 4-2 te scoren en Harrie Brack maakte direct daarna uit zijn welbekende omdraaibailen 5-2 en de ploeg zat op rozen, althans dat dacht iedereen Uit een vrije bal maakte HKC 5-3. Theo van Duinkerken kwam langs zijn tegenstander en scoorde fraai 6-3. Gert Nieuwenhuis scoorde van afstand fraai 7-3, maar HKC wist van geen opgeven. 7-4. Harrie Brack viel een kwartier voor tijd uit, wegens kramp. Heimen van Duinkerken kwam hem vervangen Weer was Rudi Lith zijn tegenstander te glad af, maar ook hier weer een strafworp Rudi Lith gaf nu het roer over aan de ijskoude George Nooy. die beheerst 8-4 scoorde. Door HKC veel te veel vrijheid te geven kwam men nog terug tot 8-5 en zelfs 8-6, maar aan de winst was niets meer af te doen. uit nog drie wedstrijden heeft Antilopen nu nog slechts twee punten nodig om de vlag te hijsen Volgende week (donderdagavond) kan Antilopen I uit tegen degradatiekandi daat Animo waarschijnlijk de vlag hijsen en dit zou een fraai resultaat zijn in de - historie van Antilopen en gèeft dé 'ploeg eindelijk adem om zon der spanning een aantal toernooien af te werken. LEUSDEN - Hoeveel mensen zijn er niet die in hun jeugd veel schaakten en vol prettige herinneringen terug denken aan de partijen die ze vroeger met vrienden of familie speelden Mis schien komt er nog wel eens iemand op bezoek waarmee ze een ouderwets partijtje spelen Of ze spelen af en toe een grootmeesterpartij na uit de krant en genieten van de schoonheid van de combinaties Het is ook mogelijk dat ze al jaren geen stuk meer aanraken. Waarom eigenlijk? Waarom worden ze dan geen lid van een schaakvereniging? Want die is er in Leusden Opgericht om een ontmoetingscentrum te zijn voor al die mensen, dus ook voor u, die graag in hun vrije tijd eens een par tijtje willen spelen TE ZWAK OM IN EEN VERENIGING TE SPELEN? Ziet u er tegen op lid te worden van een vereniging omdat u denkt tot de zwakkere spelers te gaan behoren? Be denk dat u niet de enige bent met een bepaalde speelsterkte. Iedere speler die mee wil doen aan de huiscompe titie wordt ingedeeld in een groep van twaalf, met spelers van ongeveer de zelfde speelsterkte. Iedereen krijgt dus met tegenstanders te maken die van zijn eigen niveau zijn. Het gaat er dus alleen om dat u graag schaakt Een gelijkwaardige tegenstander is er altijd. TE WEINIG TIJD OM IEDERE WEEK TE SCHAKEN? Ziet u er tegen op om lid te worden omdat u denkt niet iedere dinsdagavond vrij te kunnen maken voor de weke lijkse clubavond. Bedenk dan dat dit voor praktisch ieder van de meer dan 50 leden geldt en dat bij de opzet daar nadrukkelijk rekening meegehouden is De gemiddelde opkomst van de leden is 60% Dit blijkt voldoende om aan de huiscompetitie, aan de laddercompe titie en aan de bondscompetitie mee te kunnen doen. (De laddercompetitie is een variant op de normale huiscompe titie; u kunt dan met een bepaalde han dicap spelen tegen spelers met een hoger of lagere speelsterkte) ligt uw verwachte opkomst onder de 60%, dan beslist u aan welk van genoemde on derdelen u niet deel zult nemen CONTRIBUTIE TE HOOG? Aarzelt u nog omdat u niet weet hoe veel contributie u zult moeten betalen? Junioren vanaf 16 jaar betalen 3 gul- KOM EENS OVER DE DREMPEL! De schaakvereniging hoopt dat de huisschakers van Leusden (er moeten er veel zijn onder de nieuwe inwo ners) eens vrijblijvend langskomen in de oude RODA-kantine op het Burg Buiningspark. Iedere dinsdag vanaf kwart voor acht is er clubavord Proef de sfeer, praat wat met de aanwezige medeschaakliefhebbers. speel een par tijtje en beslis na een paar weken of u zich als lid wilt opgeven UITSLAGEN HUISCOMPETITIE den per maand; Senioren vanaf 19 jaar 6 gulden per maand Op de clubavond Krijgt u een kop koffie aangeboden door de vereniging. Als u hier reke ning mee houbt, is het duidelijk dat de contributie niet aan de hoge kant is Groep 1 Den Boer - Tijmensen Leijdes - Wisman Groep 3 Rietveld - Kessing Ladder Boemaars - Berg Struiwig - Mosterd Veenendaal - De Ridder Boschman - v d Steeg De Graaf - L Visser De Jager - Sieswerda 0-1 1-0 1-0 1-0 0-1 kompleet boek in krantenvorm van bekende Nederlandse auteurs per stuk. Nu ook in het Engels, Duits en Frans per stuk, t.w. Engelse reeks: 1 F Scott Fitzgerald „The Rich Boy" (verhalen) 2. Evelyn Waugh: „The Loved One" Duitse reeks: 1. Peter Handke: „Die Angst des Tormans beim Elfmeter" 2 Bertolt Brecht: „Der Kaukasische Kreide Kreis" Franse reeks: 1 Albert Camus: „Noces/L'ète" 2. Rabelais: „Gargantua et Pantagruel" (selectie) Verkrijgbaar bij. LEUSDER KRANT Finnmark 3 - Leusden-Centrum. LEUSDEN - Zaterdag 3 mei werd er weer voor het diploma gezwommen in het Leusder zwembad Onder het toeziend oog van de instructeurs D Hemeltjen en A. A. Kraaikamp en dat van K.N.Z.B official mevr Van As zwommen 58 kandidaten voor het A- diploma en 25 probeerden het B-di- ploma te halen Allen konden met een diploma naar huis gaan. Deze keer werden ze uitge reikt door de heer v. Tiel Geslaagden voor het A-diploma: Femke v Borselen, Peter v Zon, Eric Berg, Hendrik Jan van Es, Je roen v. d. Burgwal, Radboud Berg, Mark Hofmeijer, Mevr. G. Abbing, Mevr T. Veldhuizen, Marleen van der Horst, Christine Eikelboom. Tommy Wildenburg, Jéróme Anten, Flora van Regteren Altena, GerdaGeertruida Snij der, Karin van Lente, Petra van Aken, Dio Nyessen, Henk van Tiel, Maarten Bausch, Lieke Edith Bergsma, Mattijn Wagenaar. Frank van Borselen, Hu- bert Jan Boter, Monique Evelyn Wes ley, Marcel van der Zee, Pauline Zwe- be, Hanneke Horsman, Margreet Vreug denhil, Ronnie Woudstra, Monique Schu- ringa, Joo Hyon Brongers, Myrtle Brongers, Helga Verheugd, Petronella Babette Gaasbeek, Irene Westerhof, Bernardina M A Matijssen-Lubbers, Mevr A. de Gans, Leentje van Beek, J. H. J. v d Bos, Mevr. W. Ruler, J Leijenhorst, C. v. d. Zee, J. Brons, Erik Hoitonga, Marnix Erlend v d. Werf, Katmka van den Dool, Barbara Bennink, Gerard de Jong, Paul Valk, Monique Kuiper, Petra Borgman, Wil- ma G. Hamstra, Wilma Walet, Jea- nette de Geus, dhr. Hendnkus H. Smal, Mireille Evers, Annemieke v Eeken. Geslaagden voor het B-diploma: Hélène van Leeuwen, Peter Hamstra, Karin Muschter, Gonda de Kruif, Maya van Schagen, Karin Willemina Reurslag, Willa Kersten, Daphne Klijnstra, Hes- tia Martine Vergunst, Peter Blanken- stijn, Vincent Hattink, Mieke v. d. Pol, Gert Alexander Stein, Marleen v d. Ent Braat, Annemieke Mosterd, Robert Mosterd, Annemarie van Dorp, Ella Helena Broekstra, Paul Tolboom, Ines Balkema, Albertine Dijkema, Es- mee v d Horst, Wilhelmina Geer truida Ellen Blok. Nadine Pakker, C. H. G. Hilhorst. LEUSDEN/CENTRUM - De samen werking tussen Blijhof, Jeugdbeweging en Jeugdraad die zo'n succes was met het dauwtrappen, zal zijn vervolg heb ben Zaterdag 31 mei gaat men tezamen een wedstrijd in behendigheidszwem- men in het Zwembad Leusden organi seren. De jeugd van 6-16 jaar kan hier 's morgens van half elf tot onge veer half één aan meedoen Het is de bedoeling dat er tijdens het zwemmen opdrachten uitgevoerd worden, die echter niet te moeilijk zullen zijn. 's Avonds zullen de winnaars van dit originele gebeuren bekend gemaakt worden. Tot 24 mei kan men zich a f 1,- per persoon laten inschrijven bij de vol gende adressen. Bieneke van Willigenburg, Hakhorst 10, Leusden-C. Gerard Boogmans, Meidoornhof 25. Henk Bokkers, Heggerank 24, Leus- den-C. Dik Hemeltjen, Anna van Saksenlaan 12 te Leusden-zuid. In tegenstelling tot wat er op de affiches staat, kan men niet inschrij ven bij Annelies Dul. Zij moest in het ziekenhuis opgenomen worden

Leusder Krant | 1975 | | pagina 15