■"■TYrr—.ranFaeiraraffiii A (K A i/ï richten honden een >elangrijk werk Goede vorderingen bij Leusdens jeugdhockey Spannende dagen voor Roda '46 Waterpolo-ers van De Haaien succesvol I u ichietvereniging Leusden listrictskam p ioen „Kela-tapijt" redt Leusden's snelschaak-toernooi S.V. Stetboys greep te hoog Postduiven vlogen uit Noyon V I -+ IVITEITEN VAN „DE SPEURDER" IJZIGING IN ET BESTUUR Roda'46 [).\L»bKiJAU <54 Mbi iy/t) LEUSDER KRANT Pakwerktraining voor gevorderde honden. Janus Visser. LEUSDEN - Eén van de voornaamste ngheden van de leden van de Kring- wp de Speurder is de zondagse lining (van 10.00 tot 12.00 uur) van i honden. Hiertoe zijn twee groepen irmeerd. De jonge, nog ongeoefende len, worden afgericht door de heren J. van Hout en A. C. van Schoten, groep omvat ongeveer 20 honden, irvan een drietal het eigendom is van lerikanen uit Soesterberg. Taalmoeilijkheden willen nog wel is tot kleine misverstanden leiden, chook ,,met handen en voeten praat ileen heel eind weg. De honden be- oen met de training als ze ongeveer Baanden oud zijn en ze blijven in de pnnelingengroep tot ze de „grond- pnselen van het vak" kennen. De irstof omvat vooral het uitvoeren i commando's en het leren gehoor- nen Ze moeten keurig netjes naast baas blijven lopen en gaan (en blij- i') zitten, zodra en zolang de meester I wil. Ze moeten appèl en apport elkaar kunnen houden. Dat oefenen een secuur werk, doch het schenkt i grote voldoening als het lukt. ijkbaar voor beide partijen. Bij de i hond gaat het vlugger dan bij een tere, maar met veel liefde en geduld thet wel. De gevorderde honden (momenteel stuks) worden getraind door de heer J van Weegen. Hier worden de honden klaargemaakt voor het grotere werk: speuren, vasthouden van allerhande fietsendieven of ander gespuis, springen, opzoeken van verstopte voor werpen, enz. De honden krijgen na examens bepaalde vaardigheidsgraden en -diploma's. Nu we bet toch over de Speurder hebben, nog even wat heel anders. Een reeds enige tijd in het bestuur op Groepje leden met hun honden van Kringgroep de Speurder op Don Bosco. Foto Janus Visser. een zacht pitje sudderend meningsver schil is tot een climax gekomen. Joop van Weegen heeft de voorzittershamer ter beschikking gesteld. Hij blijft wel lid van de club en gaat gewoon door met de training van de gevorderde honden. Het voorzitterschap wordt waargenomen door Leo van Hut. lEUSDEN/CENTRUM - Mooi weer veinig wind, ideale omstandigheden or de schietwedstrijden, die afge- *n zaterdag op de banen van de s.v. isden werden gehouden. Het was tellig druk op de Leusderheide. Op pistoolbaan werden de normale oefe- Sen geschoten voor Pistool en/of rolver voor de verenigingscompe- 'evandes.v Leusden Op de nieuwe iduivenbaan ,,de Vlucht" waren de iduivenschutters actief met hun 2e Ktie skeet" over 4 x 25 duiven •Ie geweerbaan was bezet door de Elnemers aan de KNSA-districts- opioenschappen 100 meter Stan- fdgeweer Groot Kaliber in drie dingen. k organisatie berustte bij de s.v. •sden onder leiding van de heer B. Wijers. Het kampioenschap 'iep vlot en kon in twee series van minuten worden verschoten. Jammer s. dat ondanks het gunstige weer de flname enigszins beneden de ver dingen is gebleven, voor wat be ft de schutters van de bezoekende buigingen, zodat uiteindelijk slechts komplete korpsen aan het kam- Kischap konden deelnemen. ;r?er was echter, dat meerdere 'utters, die zich reeds hadden aan- De'd, zonder enig bericht van ver kering wegbleven. Zij dupeerden alleen de wedstrijdleiding, maar endien hun eigen verenigingen, die volledig waren en derhalve niet schot kwamen. Individueel werd Leusdenaar D. W. Zoetmulder Dis- ttskampioen met een uitstekende lfe van 261 punten, slechts 1 punt ^en zijn persoonlijk record. Ook korpstitel bleef in Leusden met fde kop af 1000 punten werd het fste korps van de Sv. Leusden Dis trictskampioen. De uitslagen waren- Korpsen: 1 Sv. Leusden 1 1000 pnt. 2. Sv. Leusden II 833 pnt. 3. Frans Tromp (Hoevelaken) 781 pnt. Individueel: 1 D. W. Zoetmulder S.V.L. 261 pnt. 2. D. Mus Sv. Driebergen 259 pnt. 3. F. Mullaert S.V.L. 253 pnt. 4. G. Hardeman Driebergen 249 pnt. -. H. E. Wijers S.V.L. 249 pnt. 6 J. D. B. Wijers S.V.L. 237 pnt. 7. F. Boeschoten S.V.L. 234 pnt. 8. A. H. de Greef Fr. Tromp229 pnt. 9. J. 't Hart S.V.L. 214 pnt. 10. J. R. Lamsma S.V.L. 204 pnt. 13. P. v. ScherpenzeelS.V.L. 181 pnt. Op 7 juni volgt op de Leusderheide op de Pistoolbaan de onderlinge wed strijd van de Sv. Leusden op z.g. Regplica-revolvers. Voorts elke woens dagavond oefeningen Pistool/Revolver, G.K.G., K.K.G. en kleiduiven, alsmede zaterdags van 9.00 tot 14.00 uur het zelfde programma Uitslagen zondag afdeling: ASV 1 - Roda 1 APWC 3 - Roda 3 Roda 7 - Roda 5 Zaterdag afdeling: CDN - Roda 1 EFC - Roda 2 Roda 5 - Hoevelaken Programma 25 mei: Roda 1 promotiewedstrijd Programma 24 mei: Aurora Boys - Roda 1 Roda 5 - Hees 3 Uitslagen afdeling pupillen: Zomeravondvoetbal: Berry Boys - Jowi Boys Benko Boys - Edjola Boys Aljo Boys - Keesar Boys Wilver Boys - Lero Boys Jacina Boys - Wilro Boys Wilver Boys - Jacma Boys Lero Boys - Wilro Boys Aljo Boys - Benko Boys Edjola Boys - Keesar Boys 2-1 14.30 14.15 1-1 3-3 2-1 0-1 0-9 4-1 1-7 8-1 0-3 In verband met tv-voetbal zijn de wedstrijden van 21 mei verplaatst naar 23 mei zelfde tijd Programma pupillen: 23 mei: Wilro Boys - Aljo Boys 19.00 Benko Boys - Jacma Boys 19 00 Keesar Boys - Lero Boys 19.00 Henber Boys - Denkla Boys 18.00 Berry Boys - Piren Boys 18 00 Pebo Boys - Joko Bovs 18.00 28 mei: Denkla Boys - Jowi Boys 18.00 Piren Boys - Pebo Boys 18.00 Joko Boys - Henber Boys 18.00 Aljo Boys - Wilver Boys 19.00 Edjola Boys - Wilro Boys 19.00 24 mei: Toernooien Valleivogels en CJVV voor J)l, El en D2 versterkt. Programma Junioren: 24 mei: Toernooi PVC voor junioren A v 10.00 Toernooi De Glind voor adspiranten F v 830 Zomeravondcompetitie: Dinsdag 27 mei: Real Madrid - Feyenoord 18.30 Barcelona - PSV 18.30 Donderdag 29 mei: Ajax - Bayern München 18 30 FC Twente - AC Milan 18.30 LEUSDEN/CENTRUM - Er is al eens meer gezegd, dat winnen niet het be langrijkste is in de sport, maar wel het meedoen. Wel, wat dat betreft kun nen de zes jeugdteams van de Mixed Hockey Club Leusden meepraten. Het meedoen vond over het algemeen op een bijzonder prettige wijze plaats. Dat er nog (te) weinig wedstrijden ge wonnen werden is natuurlijk niet zo leuk, maar beslist geen ramp. Niet vergeten mag worden, dat het overgrote deel van de Leusdense jeugdhockeyers verleden jaar pas voor het eerst een stick kreeg vast te houden. Ze wisten wel in welke richting de bal moest worden gespeeld, maar dat was dan ook zowat alles Hockey was tot voor kort in Leusden een nog vrijwel onbekende sport. Met veel animo en onder ge schikte leiding is er inmiddels al heel wat gebeurd Zo is het dan ook niet te verwonde ren, dat de resultaten in de tweede competitiehelft al een heel wat beter aanzicht kregen. Wij vermelden hier nog de eindstanden" van de diverse elftallen, waarbij twee kanttekeningen. Door het wel bijzonder slechte weer waren de velden nogal eens onbespeel baar en niet alleen in Leusden! Daar door bleven er nog een paar wedstrijden ongespeeld. Die worden ook niet meer gespeeld, aangezien ze van geen belang meer zijn voor de bezetting van de eerste en/of laatste plaats. Verder is in de jeugdcompetitie van het district Utrecht/Gooi gebruik gmaakt van een uit Amerika afkomstig systeem van het toekennen van matchpunten, dat vooral bedoeld is voor het entameren van het aanvallende hockey. Voor een overwin ning kreeg de ploeg 6 punten, bij een gelijkspel 3 en 0 bij verlies. Daarnaast (tot een maximum van 3) nog een extra punt per gescoord doelpunt. Jongens A heeft voor een beginnende ploeg geen gek figuur geslagen. In de middenmoot eindigen tussen gerouti neerde elftallen is een beste prestatie. De ranglijst (wedstrijden, resp. pun ten) hier is. 1. Huizen A2 12 - 104 2. Laren A5 12 - 81 3. Schaerweyde A4 12 - 73 4 Leusden Al 12 - 55 5. Hilversum A4 12 - 46 6 SCHC A5 12 - 46 7. Amersfoort A4 12 - 19 Jongens B had een elftal, waarvan de kern vooral tegen het einde van de competitie steeds hechter is geworden Als „wraak" op de mindere resul taten in de competitie heeft dit team op een slof en een schoen op Hemel vaartsdag het jeugdtoernooi van Maarn gewonnen! De eindstand was hier: 1 Maarn B2 12 - 101 2. Laren B4 12 - 93 3 SCHC B5 11 - 70 4. Baarn B3 12 - 61 5. Gooische B4 12 - 51 6. Hilversum B3 12 - 29 7. Leusden BI 11-13 Jongens C en D eindigden ook in de lagere regionen van de competitie, maar speciaal hier gold de onervaren heid in zeer hoge mate. Bij de C-boys ging het nog wel, maar voor de D- jongelui hebben wij toch wel de meeste bewondering. Zij hebben slechts een maal gelijk gespeeld en scoorden in totaal drie doelpunten. En bijna bij ieder eindsignaal hoorde je. „Jongens, de volgende keer gaan we winnen!" De eindstand in C was- 1. Laren C4 14 - 118 2. Gooische C4 14-112 3. Be Fair C3 14 - 99 4. Huizen C2 14 - 63 5. Laren C5 14 - 61 6 Gooische C5 14 - 44 7. Leusden Cl 14 - 43 8. Hilversum C4 14 - 34 In de D-groep was het eindresultaat: 1. Maarssen Dl 11-98 2. SCHC D4 12 - 73 3. Kampong Dl 10 - 66 4. De Haaskamp Dl 12 - 63 5. Shinty Dl 11-37 6 Fletiomare D2 9-20 7. Leusden Dl 11-6 Meisjes A deed het niet onverdienste lijk en verschillende speelsters hebben LEUSDEN/CENTRUM - Voor Roda '46 (zondag) is gisteren de promotie competitie begonnen. Jammer, dat de K N V B. zo laat met het wedstrijd- programma voor de dag kwam. Wij hadden graag een opwekkende voor beschouwing willen brengen, zodat de duizenden Roda-supporters (net als bij het laatste treffen tussen Roda en S. V. Achterveld) de Leusdense spelers nog eens lekker konden ko men aanmoedigen Want dat heeft Roda de komende acht dagen echt wel nodig Gisterenavond speelde Roda tegen D.S.O. uit Utrecht Op het moment, dat wij deze regels schrijven, weten wij de uitslag nog niet A.s. zondag volgt al weer de tweede wedstrijd voor deze na-competitie tegen de ver liezers van Hertha(Vinkeveen) - Schalk wijk. Deze ploegen eindigden in hun afdeling gelijk op de eerste plaats en hebben ook gisteren hun beslis singswedstrijd gespeeld In de eerste klasse is nog plaats voor twee pro movendi. Roda. D.S.O. en bovenbe doelde verliezers (de winnaar ging als afdelingskampioen direct over) moe ten die twee plaatsen onderling verde len. Ongeacht de uitslag van Roda-D.SO zal zondag a.s een speciale suppor terbus naar Vinkeveen of naar Schalk wijk worden ingezet en naar gelang de belangstelling eventueel ook meer dan één Vertrektijd van de bus(sen) is 13.30 uur vanaf het BB- sportpark Supporters gelieven zich in verband met de busbesprekingen wel even te melden bij Roda-secretans C Leijenaar. Ansfnduslaan 42 in Leus den-Centrum of telefonisch onder no 033-31989 Als Roda promoveert (en heel voet- balminnend Leusden rexent hier al op!) wordt zondagavond 26 mei op grootse wijze het feit indeRoda-kanti- ne gevierd Er is dan „open huis' voor heel Leusden en verre omgeving Vanaf circa 20 30 uur is er gelegen heid de spelers, de trainer en het bestuur te complimenteren Trainer Ruud Maas heeft de beschik king over de navolgende spelers G Osnabrugge en M. Visser (doel), F Weerdestijn, B Schoonderbeek. T Tessels, G Hoogland, en R Verkerk (achter), J Droog, W. Snoek, D van 't Klooster en P. van Zandbrink (mid den), alsmede G vd Water, J de Smalen en H Hogenbijl(vóór). A Snoek en E Schoonderbeek zijn onder dok tershanden. Wij wensen Roda veel suc ces en hopen, dat de „open dag" doorgang zal vinden, maar ook, dat het een groots einde zal worden van het huidige voetbalseizoen. OOK RODA (ZA.) NOG KANS Bij alle drukte om Roda-zondag zou men bijna vergeten, dat ook het za terdagse team van deze voetbalclub de promotiekansen nog volledig in ei- als reserve voor de seniorenteams meegedaan. In dit elftal zitten een paar hockeysters, die binnen niet al te lange tijd de al wat oudere speelsters uit Dames 1 en 2 kunnen gaan opvolgen. De slotstand bij Meisjes A was 1. Kampong A2 10 - 74 2. Baarn A2 8-50 3 Leusden Al 10 - 49 4 Laren A4 10 - 44 5 Be Fair A4 10 - 30 6. Kameleon A2 8-24 Meisjes C is net zo'n ploegje als dat van de jongste jongens Het merendeel van de speelstertjes hockeyde voor het eerst en het ging op den duur toch wel leuk. Met zeer gering verschil behiel den ze toch de rode lantaarn. De stand werd- 1 Maarn Cl 8-71 2 SCHC C4 8-45 3. Phoenix Cl 8-30 4 Kampong C2 7-20 5 Leusden Cl 7-19 Voor dit jaar zit het er weer op. Mogelijk volgen er nog een paar oefen wedstrijden Wij herhalen nog eens de oproep voor die jongens en meisjes, die graag zouden willen gaan hockeyen, maar die zich nog niet als lid van de MHCL hebben aangemeld. Het kan nog, maar dan moet het wel zeer binnenkort gebeuren, want al over enkele weken moeten de clubs bij de bond de elftal len opgeven, die aan de competitie gaan meespelen. Aanmeldingen of verzoeken om inlichtingen kunnen geschieden aan het wedstrijdsecretariaat Henegouwen 33, tel. 03496-2651. gen nana neelt. Van de vijf achter stallige wedstrijden zijn er inmiddels drie gewonnen. A s zaterdag speelt Roda uit tegen de onderaan benge lende Aurora-boys Vertrek om 13.00 uur vanaf het clubhuis. Daarna vclgt nog de slotwedstrijd. Als Roda deze twee ontmoetingen wint, komen de Leusdenaren gelijk met V.O.P. Een be slissingswedstrijd tussen die twee ver enigingen zal dan uitmaken, wie van beiden promoveert naar de 2e klasse. Er zit dus nóg een Roda-feestje in de lucht Trainer Leander heeft voor zijn elf tal de keuze uit Dekker, De Kruif, De Haan, Snel, Advpcaat, Heynes, Mor ren, Dijkhuizen. Lammerts, Van Assen, De Smalen, Krijgsman en Kolthof. Een garantie voor succes, zouden wij zeg gen LEUSDEN-CENTRUM - De voetbal ploeg van Lisidunahof heeft verleden woensdag te hoog gegrepen met de wedstrijd tegen het elftal van het Don Bosco-internaat. De boys wisten, dat het een snel en slagvaardig team'zou zijn en met enige schroom werd aan de door scheidsrechter Soethof uitstekend geleide wedstrijd begonnen. En nietten onrechte, zoals spoedig zou blijken. Vrijwel direct na de aftrap scoorde Don Bosco het eerste doelpunt, dat snel gevolgd werd door nummer twee. Dat bracht de Stetboys aan het wankelen Dons Bosco wilde zich op deze vrije avond kennelijk eens lekker uitleven en geneerde zich niets Het was al 4-0, toen eindelijk de goalgetter van Stet boys aan de beurt kwam Jos Mol zorgde voor een ruststand van 1-4 Met de ogen dicht, zoals hij nader hand verklaarde, bracht invaller Gerrit Jansma de inmiddels tot 1-5 opgelopen stand terug tot 2-5. Maar dat was dan ook de laatste opleving van de boys. Ze waren finaal uitgespeeld en Don Bosco ging rustig verder met haar goaltjeskermis. De aanmerkelijk snel lere technische knobbels van de Dode- weg hielden pas op toen de stand op 2-9 was gekomen De doelpunten van Don Bosco werden op het scorebord gebracht door Peter van de Bult, Jan de Goede en Lex Hommes (elk 2 x) en door Frans Sturkeboom, Bob Ar lei en Koos van de Horst. De Stetboys hebben intussen hun lesje geleerd en voor de returnwedstrijd een afspraak gemaakt met de groepsleiders van Don Bosco, Of dat tot een beter resul taat zal leiden, menen wij vooralsnog te moeten betwijfelen De boys denken er evenwel anders over. LEUSDEN - Het 5 minuten snel- schaaktournooi dat dit jaar voor de derde keer door de Schaakclub „Leus den" wordt georganiseerd en wel op 30 mei a.s., dreigde dit jaar danig in het water te vallen door gebrek aan een sponsor, die bereid was het be nodigde prijzengeld ter beschikking te stellen. De commissie die het gebeuren moest organiseren zat dan ook danig met de handen in het haar, te meer daar de datum waarop het tournooi plaats zal vinden met rasse schreden nadert. Men begon dan ook al te vrezen dat het tournooi dit jaar geen doorgang zou kunnen vinden. En dat zou zeer betreurenswaardig zijn geweest daar de schaaksport best wat reclame in deze vorm kan gebruiken. Gelukkig bracht Kela-Tapijt uitkomst door zich spontaan als nieuwe sponsor ter be schikking te stellen en de club het benodigde prijzengeld te verschaffen. REGIONALE OPZET Het tournooi dat de vorige keren een overweldigend succes bleek te zijn wordt dit jaar enigszins gewijzigd van opzet Vorig jaar werd het als een landelijk tournooi opgezet. Dit jaar en wellicht ook in de toekomst krijgt het een meer regionaal karakter Opgrond hiervan wordt er dit jaar alleen regio naal bekendheid aan het tournooi ge geven Het tournooi zal gehouden worden op Vrijdagavond 30 mei 1975, aanvang 19.00 uur exact!!!; in de RODA-kantine op het Burg. Buiningpark, Bavoortse- weg te Leusden. Inschrijfgeld jeugd tot 18 jaar f2,-- per persoon; inschrijfgeld vanaf 18 jaar f4,-- per persoon. INDELING Gespeeld wordt in groepen van vier, beginnend in alfabetische volgorde, na iedere ronde (drie partijen) volgt her indeling naar speelsterkte. Na drie voorronden (negen partijen dus) volgt de definitieve herindeling in vijf groepen A. B. C, D en E. In deze groepen worden dan nog twee ronden van elk drie partijen gespeeld waarna om onge veer half twaalf de prijsuitreiking volgt. Waarom nu in vijf groepen ingedeeld? In het kort hierom: vorig jaar kregen de organisatoren aanmerkingen dat on danks hun verzoek toch diverse scha kers zich bewust - om prijstechnische redenen -. lieten afzakken naar groep B (er waren toen drie groepen). Bij herindeling in vijf groepen zal helech ter praktisch onmogelijk zijn er bewust naar te streven in een bepaalde groep te komen. MEER DAN F 1.100,-- AAN PRIJZENGELD Het prijzengeld wordt als verdeeld. Groep A. Ie pr. f225,-; 2epr. f 100,- 3e pr. f 60.-; 4e pr f 40,-; 5epr. f 25,- Groep B: le pr. f 125.-. 2e pr f75,- 3e pr. f40, 4e pr f30,-, 5epr. f 20.- Groep C: le pr. 160.-. 2e pr. f 35 - 3e pr. f25,-, 4ë~pr f20,-; 5epr. f 15- Groep D: le pr. f 40 -2e pr f 30,- 3e pr f20.-; 4e pr. f 15,-. 5epr f 10,- Groep E: le pr f 35.-, 2e pr. f25,- 3e pr. f20,-, 4e pr f 15,-; 5epr f 10.- Óm organisatorische redenen wordt u verzocht zich zo spoedig mogelijk aan te melden. In ieder geval vóór woensdag 28 mei 1975 om 24 00 uur en wel bij: van Santen. Wilgenlaan 1, Leusden, tel 03496-1332 De deelname is beperkt tot maximaal 140 personen Dus. heeft u belangstel ling, geeft u dan gauw op en maak deze gezellige schaakhappening mee. LEUSDEN - Maandag 12 mei werd in Leusden de waterpolo-competitiewed- strijd gespeeld tussen Haaien 2 - DKR3 De Haaien, die het niet moeilijk hadden tegen het veel langzamere DKR speelden een voortreffelijke partij wa terpolo. Het was Dirk Meiling, demid- voor die voor 1-0 kon zorgen. In het tweede partje namen de haaien weer het initiatief en het was Kees Deenik die na de vele aanvallen 2-0 kon scoren In het derde partje werd Ad v. d. Hulst voor een minuut het water uitgestuurd omdat deze een ietwat grove overtre ding beging. De bal was nu in het bezit van DKR. maar door hun zenuwachtige spel konden de Haaien de bal snel onderscheppen en opnieuw een snelle aanval opbouwen Hans van Mourik beëindigde deze aanval door 3-0 te scoren Vlak hierna was het opnieuw Hans van Mourik. de uitblinker van de avond, die 4-0 scoorde Verderdan4-0 konden de Haaien niet komen. De vol gende thuiswedstrijd voor Haaien 2 zal zijn op maandag 26 mei 20 15 uur in zwembad Leusden Hun tegenstander is dan „Fuut 1". Ook Haaien 3 moest weer uitkomen voor de competitie en wel op woensdag 14 mei te Leusden De tegenstander was het eerste team van de Forellen Het bleek in de eerste minuut van de westrijd al dat de Haaien de sterkere waren en zouden blijven De Fgellen die over weinig conditie beschikten liepen al gauw een 1-0 achterstand op, door een doelpunt van Gerard Pasker In het tweede partje kon Robert-Jan Möhlmann geheel vrij opzwemmen en. nadat hij de bal aangespeeld kreeg, ongehinderd scoren. Ook het derde partje was voor de Haaien. Uit een hard schot van Jaap Wolswinkel kwam de zege naderbij 3-0 Na deze voorsprong verslapte de aandacht van de Haaien voor het spel De Forellen zetten met al hun krach ten een aanval op waaruit hun enige doelpunt kwam 3-1 Deze aanval vergde waarschijnlijk teveel van het Forellen- team, want de ene speler na de andere werd geteisterd door zware krampen Helaas kwam het eindsignaal een paar seconden te vroeg want de Haaien bouwden net een nieuwe aanval op De Haaien, die verdiend wonnen met 3-1. vergaarden hierdoor 2 punten. De volgende thuiswedstrijd voor Haaien 3 zal zijn tegen Brandenburg 5 en wel op 18 juni om 19.45 uur. Ook de adspiranten speelden hun eerste kompetitie-wedstrijd Zij moes ten uit spelen en wel tegen de Viking Hof De wedstrijd had een nerveus karakter, maar de beide ploegen ble ken even sterk Maar helaas bleek vrouwe Fortuna de ploeg van „Viking- hof' beter gezind dan de ploeg van de Haaien De Haaien verloren deze wed strijd met 3-2. De beide doelpunten werden gescoord door Gerard van Gils en Harrv Klok. De eerstvolgende thuis wedstrijd voor de adspiranten is op maandag 26 mei om 19.45 uur te Leus- den tegen de adspiranten van de IJsel- duikers. LEUSDEN-CENTRUM - De duiven van de P V Leusden vlogen zaterdag een wedvlucht uit Noyon, Afstand 332 km. De duiven werden gelost om 9.50 uur. In concours 162 duiven. Eerst- aankomende om 13.26.41 en laatste om 13.49.44. Snelheid eerste duif 1531.72 meter/minuut. HWH no 1-2 Spec. no. 1 t/m 12. De uitslagen waren: G Dieters 1-15-17-21-23-26-27-30- 31-32-33-37-50 H v. d Hoek 2-8-10-12-19-24-29- 34-39 W Vrijhoef 3-4-5-9-11 -16-20-22- 25-28-36-42 J. Pot 6-7-35-46-53- A v. Zoeren 13-52 J Bomers 14-44. J Overeem 18-41-43. G Hoefakker 38-40-45-49 H v d Haar 47. A. Dusschoten 48 A. Schimmel 51-54.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 11