HAAIEN ZWOMMEN BIJ KOUD WEER VALLEIVOGELS PROMOVEREN Kampioenskansen van Lookhorst stijgen Achterveld verliest bij Bunnik '73: 1-0 DUIVEN- UITSLAG Onderlinge wedstrijden Impala- meisjes gymnastiek succesvol STETBOYS WONNEN Zomeravondcom petitie voor Roda- pupillen werd een succes BESLISSINGSWEDSTRIJD RODA (ZA)-VOP JEROEN GROENESTEIN WON AVONDRIT 1-0 tegen Hees ZATERDAG SPORTDAG Flakt voetbal toernooi 36 medailles en vijf groene pulli's uitgereikt DONDERDAG 5 JUNI 1975 LEUSDER KRANT LEUSDEN-CENTRUM - De laatst gehouden avoodrit van de RTCA werd een goede koers. Wim van Empelen bracht leven in de brouwerij en toen Jeroen Groenestein (Leusden) en Max de Vries mede aan de leiding kwamen, leek de zaak beslist. Dick Willigenburg (Leusden), Gerrit Heuveling en Ton Brons kwamen echter toch nog bij de leidersgroep, waaruit De Vries (lekke band) wegviel. In de fel le eindspurt bleek Groenestein de rap ste, vóór Wim van Empelen, Dick Wil ligenburg, Ton Brons en Gerrit Heu veling De Achtervelder Johan drijver won de sprint bij de liefhebb waar Nol Wildeman en Thijs de j( 2e en 3e werden. Paultje Ossendri uit Achterveld had zaterdag bij jeugd een leuk succes. In het kampioenschap van de pro cie Utrecht werd de Barnevelder i Pater winnaar bij de amateurs en Willigenburg uit Leusden eindigde 3e bij de junioren. De 7 Leusdense wielrenners, die gebrek aan een Leusdense wielert lid zijn van Amersfoortse verenig^ willen best reclame gaan maken-, hun woonplaats. Zou erinLeusden^ wielersportminnende zakenman tei den zijn, die wat ziet in deze van reclame voor Leusden en zijn bedrijf? Gedacht wordt aan u rungspakken met reclame (dat j van de bond) voor de zeven Leusdi leden van de RTC Amersfoort ea de ARTC de Pedaalridders. LEUSDEN - Met angst in de schoe nen gingen de Stetboys afgelopen don derdag naar zwakzinnigeninrichting Ee- meroord in Baarn om de strijd aan te binden met de voetbalclub van Eemer- oord. Deze angst was gerechtvaardigd want in maart van dit jaar verloren de boys van Eemeroord met 6-0. Net als vorige week was er bij de boys echter weer een enorme vooruit gang te bespeuren. Technisch en tac tisch werd er knap gevoetbald. Na 20 min resulteerde dit in een 0-1 s voor de boys door een gaaf doel; van Dik Hols. Doordat captain Fr Letschert te veel meeging in de< val kwam Eemeroord door eeni snelle een twee combinatie op l-i, ook de ruststand werd. Na rust hadden de boys weinig; blemen met Eemeroord. De verdek zat bijzonder sterk in elkaar en raii als Charles Piekema, Adne Bnui Frans Letschert maakten geen to» Het gehele Stetboyselftal speelde goed en de score liep snel uit naar door doelpunten van Hans Hols, Ci Sol, Jos Mol en nogmaals Chris So! een grandioze kopstoot in de reci bovenhoek. Donderdag 5 juni s; Stetboys om zeven uur tegen hei ziekenhuis uit Hilversum op heli rein van Elisabethziekenhuis te Art, foort. LEUSDEN - De zomeravondcompe titie voor de pupillen is een groot sukses geworden. Behalve een zeer enthousiaste jeugd kwamen ook vele ouders een kijkje nemen en zij heb ben gezien met welk een groot elan de jeugd zich in het voetbalspel ver diept. Het is werkelijk ontspanning door inspanning op de prachtige ac commodatie van het Burg. Buiningpark. De 15 elftallen, 8 ,,D" pupillen en 7 ,,E" pupillen, hebben zes weken ge streden voor wat ze waard zijn. Bij de ,,D" pupillen bleken de Wilro Boys veruit de sterkste. De mannen van Wim Kreikamp en Rob Tolhuizen won nen alle zeven wedstrijden op hun slof jes Het doelsaldo 52-3 spreekt wat dat betreft boekdelen. Bij de ,,E" pupillen gingen de Jowi ,,Boys" van Jos Herder en Wim v. d. Bremer met een neuslengte verschil als eerste over de finish Hier bleek het krachtsverschil maar gering. De eindstanden zijn: ,,D" Pupillen: Wilro Boys 7 gesp 14 pnt. Aljo Boys 7 gesp. 11 pnt. Keesar Boys 7 gesp. 9 pnt. Lero Boys 7 gesp. 7 pnt. Benko Boys 7 gesp 6 pnt. Edjola Boys 7 gesp. 5 pnt. Wilver Boys 7 gesp. 5 pnt. Jacma Boys 7 gesp. 0 pnt. ,,E" pupillen: Jowi Boys Joko Boys Berry Boys Denkla Boys Piren Boys Henber Boys Pebo Boys 6 gesp. 6 gesp. 6 gesp. 6 gesp 6 gesp. 6 gesp 6 gesp 11 pnt. 10 pnt. 6 pnt 6 pnt. 3 pnt. 3 pnt. 3 pnt. A.s. zaterdag gaat Roda '46 met de hele afdeling pupillen het seizoen af sluiten met de jaarlijkse sportdag. Alle pupillen worden uiterlijk kwart voor negen in het clubhuis verwacht. Dus ook iedereen die pas lid geworden is. De elftallen worden met deze nieuwe leden aangevuld. Zorg er voor dat je op tijd bent, want als de indeling heeft plaatsgehad kan er niemand meer bij. 's Morgens zijn er diverse spelen en 's middags is er een erewedstrijd en daarna grote prijsuitreiking met huldi ging van diverse kampioenen. Tussen de middag, van 12 tot half 2 is het pauze om thuis te eten. Ouders rekent u daarop? En als het effe kan komt u op deze dag eens een kijkje ne men? Het is de moeite waard. LEUSDEN/CENTRUM - Het eerste zondagteam van Lockhorst won zondag thuisspelend gemakkelijk met 7-1 van Brisk I. Ook Lockhorst II won met het zelfde grote verschil (1-7) in de uit wedstrijd tegen Manger Cats II. Toch ging het hier wat moeizamer want Mar- gitte Bloemendal bijvoorbeeld verloor haar eerste set kansloos met 1-6. In de tweede set kwam zij van een oor spronkelijke 2-5 achterstand nog knap terug tot 7-5. Door de beslissende derde set met 6-3 te winnen werd het tenslotte toch nog een zege voor de Leusdense speelster. Ook Henk Noordkamp begon met moeilijkheden en verloor zijn eerste set met 1-6. De tweede en de derde set leverde echter met 6-2 en 9-7 de over winning op, zodat voorzitter Noord- kamp zijn zoon niets te verwijten had. Bij winst in de thuiswedstrijd van a.s. zondag tegen Rhijnauwen wordt Lock horst II kampioen. Ook het 3e van Lockhorst heeft door de resultaten van afgelopen zondag uit stekende kampioenskansen gekregen Lockhorst III klopte Hilverheide reso luut met 6-2 Lockhorst IV bleef ook al op het goede pad en won met 6-2 van Oudenrijn II. Door het goede werk van Jos de Bondt en Trees van Haarst werd het dames-dubbelspel gewonnen met 7-5 en 7-6 Trees won met Philip Kamerbeek ook het gemengd-dubbel spel. Na een verloren en een gewonnen set ging via 7-5 de game toch naar Leusden. Lockhorst V. een veelbelovend jeugdteam vol goede wil maar nog met te weinig ervaring, speelt ook inde se niorenklasse, maar heeft het daar niet gemakkelijk. Van Naarden II werd met 2-6 verloren Ondanks hun verliespar- tijen komen de jongelui iedere week weer met de beste bedoelingen op het gravel. In de zaterdag-competitie speel Lock horst I a s zaterdag thuis een kampioenswedstrijd tegen 't Schild uit Woudenberg. De winnaar van deze be slissingswedstrijd mag daarna voor de promotie spelen Ook het herenteam staat zaterdag voor een kampioenswed strijd. Tegen wie is momenteel nog niet bekend. Alle goede dingen gebeuren in drieën en dat is ook bij Lockhorst het geval Het zaterdagse Lockhorst II speelt het komend weekeinde eveneens een beslissingswedstrijd voor een kans op promotie. Het worden dure dagen voor de Leus dense Lawn Tennis Vereniging, want al die kampioenschappen zullen op de één of andere wijze wel gevierd moeten worden. In de woensdagmiddag-jeugdcompetitie van distrikt Amersfoort werd het Leus dense jeugdteam (t/m 12 jaar) kampioen Erik Hoksbergen, Gre Markerink, Caro- lien Wenink, Wilco Plasmeyer en Rolf Bok hebben het bijzonder goed gedaan. LEUSDEN-CENTRUM - Op het Ro- da-terrein in Leusden was het zater dagmiddag belangrijk drukker dan an ders. Vooral in deze tijd van het jaar. In de zaterdagse 2e klasse van dis trikt Utrecht waren de Scherpenzeel- se Valleivogels en Hees uit Soest ge lijk geëindigd op de 2e plaats. Een be slissingswedstrijd was nodig om uit te maken, welke van de twee ploegen het komende seizoen een klasse hoger mag spelen. Die beslissingswedstrijd werd in Leusden op het BB-park gespeeld. Een leuke .bijverdienste" voor Roda (een derde deel van de recettes), die goed van pas kwam, omdat er de laatste dagen bij de rood-zwarten nogal eens een feestje werd gebouwd. Over de wedstrijd zelf kunnen we kort zijn. Gezien de op het spel staande belangen kon geen perfect partijtje voet bal worden verwacht Dat werd het dan ook niet. Wel een ontmoeting vol span ning en onverwachte momenten De Scherpenzeelse ploeg met de secre taris van de Leusdense Sportstichting als aanvoerder (de heer J vanRootse- laar deed het uitstekend) was over het ACHTERVELD - Voor de 3e Beker ronde van de Voetbalbond afd. Utrecht speelde Achterveld vorige week in Bun- nik. Het in de eerste klasse spelende Bunnik (een fusieclub van het voorma lige Eendracht maakt Sterk en Bun nik) waaruit nu Bunnik '73 ontstaan is, begon met een sterk offensief. Maar LEUSDEN - Op 7 juni organiseert Flakt luchttechniek voor de zesde keer een voetbaltoernooi tussen 10 Amers- foortse bedrijfselftallen, te weten Pon, Ruitenbeek, Verhoeven, Hapam, Van Amerongen. Haceka, Asbesta, Bakker, Centropa en Flakt. Het voetbaltoernooi wordt gehouden op de terreinen van het Kerstens sport park in Achterveld. De wedstrijden wor den in twee poules gespeeld, en begin nen om 10.00 uur. De finale-wedstrij- LEUSDEN-CENTRUM - Het is Roda gelukt, alle achterstallige wedstrijden te winnen, zodat de zaterdagploeg uit Leusden op gelijke hoogte is geëindigd met het Amersfoortse VOP Vandaag wordt tussen deze twee elftallen een be den beginnen om 16 30 uur. De arbitra ge is in handen van KNVB-scheids- rechters slissingswedstrijd gespeeld op het ter rein van de Amersfoortse Boys aan de Metgensbleek in de Keistad. Aanvang 18.30 uur De winnaar van deze wed strijd promoveert naar de eersteklas- se van de zaterdagafdeling van het KNVB-district Utrecht. Het is een hachelijke zaak om de uit slag van deze ontmoeting te voorspel len en daarom laten wij het maar aan het (nood)lot over. Voor de vertrek kende Roda-trainer zou het overigens een leuk ..meenemertje" zijn, wan neer de Leusdenaren erin zouden sla gen de promotie tot een feit te maken Supporters zijn daarom van harte wel kom, want het zal vanavond beslist niet vanzelf gaan! OOK BESLISSINGSWED STRIJD VOOR RODA 4 Nog juist op tijd voor deze editie kregen wij de minder prettige me dedeling, dat ook Roda 4 (zo.) nog een beslissingswedstrijd voor de boeg heeft Minder prettig, aangezien het niet gaat om promotie, maar om te ontkomen aan een dreigende degra datie uit de reserve 3e klasse van de afd. Utrecht. De wedstrijd van Roda LEERSUM - Van de zaterdag 31 mei iii het 25 meter Bosbad te Leersum georganiseerde kring-zwemwedstrijden blijft geen prettige herinnering over. De wind was koud en de buitentempe ratuur veel te laag voor zwemmers en bezoekers. Warme kruiken, winter jassen en dekens bleken ontoereikend om de natte, wachtende zwemmers van half zes tot kwart voor acht warm te houden. Het is dan ook niet te verwonderen, dat de verkleumde Haaien B-ploeg zonder inspiratie zwom. Degenen, die toch in staat bleken onder deze barre omstandigheden hun persoonlijke re cord te verbeteren waren: Carolien Leydes op de 100 m school slag meisjes o/14 in 1 40 2 Thijs Woudstra op de 100 m. school slag jongens o/14 in 1.38.5 en Mir jam Goedhart 100 m. vlinderslag da mes in 1.35.6. De anderen bleven ditmaal maar al te begrijpelijk beneden eerder gelever de prestaties, zonder dat zij slecht zwommen. algemeen wat meer in de aanval en na een kwartier maakte Hans v d Ham het eerste en zoals later zou blijken het enige doelpunt van de wedstrijd. Het bleef verder wat rommelig, maar toch wel spannend, omdat de uitvallen van Hees zeer gevaarlijk waren, doch Van Rootselaar en zijn mannen hielden het hoofd koel en de wedstrijd in handen. Het bleef 1-0 en de Valleivogels mogen het volgende seizoen proberen, zich in de eerste klasse waar te maken Vermeldenswaard is nog, dat ook hier de Utrechtse KNVB-afdeling wat vreemd handelde. Na het geharrewar met Roda. DSO en Hertha was ook nu kennelijk een ernstige communicatie- storing de oorzaak van het bijna niet doorgaan van de ontmoeting Pas vrij dagavond laat kreeg de scheidsrechter te horen, dat hij de wedstrijd moest leiden. Grensrechters waren helemaal niet verschenen en na een klein half uur wachten en onderhandelen werd besloten om van elke vereniging maar iemand als vlaggenist te laten optreden. Voor dit soort wedstrijden toch eigenlijk geen bevredigende oplossing, hoewel de grensrechters het beslist niet slecht deden Frank v. d Hurk RECORD De 100 m. schoolslag heren zwom Frank van den Hurk zaterdag in het 50 m. natuurbad in Soest in 1.18.2 doorbraak van de nationale barrière en een nieuw clubrecord jongens o/16 en heren. Op de 200 m. wisselslag heren eindigde Frank van den Hurk als eerste in 2.41 5 vóór Mark ten Seldam, die tweede werd in 2 44.8. Mariette Leusink werd eerste op de 100 m. rugslag meisjes O/10 in 1 38.2 en Hanneke den Herder tweede op de 200 m. wisselslag dames in 2.58.6 Frank Leusink zwom de 200 m. wis selslag heren 3.3 sec. sneller dan zijn persoonlijke record en tikte aan BETERE TIJDEN Op zondag 1 juni werden wea mietwedstnjden gezwommen end» keer gelukkig in het 50 m. bintë m Bussum. De tijden van de ro« werden dan ook aanzienlijk beter die in het buitenbad in Soest. Nui brak Thijs Noordewier de limieti 100 m. vrije slag in 1.04.2 F van den Hurk zwom de 100 m. sd slag in 1.20.2 iets langzamer da terdag, maar de 200 m. wisse in 2 41.2 met Mark ten Seldam bi achter zich in 2.42.- Thijs Nor wier zwom dit nummer in 2.43.6F Leusink in 2.49.- alweer 2,6 s sneller dan in Soest en Hanneh Herder tikte aan in 2.57.4. Mariette Leusink zwom de 4K vrije slag in een nieuw clubrectf van 6 14.3 een verbetering van 21 op haar persoonlijk record!!! Tenslotte zwom Karina van Hols» lekaan de 100 m. vrije slag in 1 de verdediging van Achterveld kon na 10 minuten al onder de druk vandaan ko men en kwam tot enkele goede tegen aanvallen. De schoten van Wim de Jong en Herman Kerkhof waren echter te onzuiver om doel te treffen. Bunnik kwam spoedig terug en for ceerde enkele corners Bij een van de hoekschoppen kon doelman Geurt v Putten bij een mooie kopbal slechts ternauwernood redding brengen. Johan van Bekkum stuwde vanaf het middenveld opnieuw de Achterveldse voorwaartsen naar voren met keurige ballen. Jan Kerkhof kopte juist tegen de paal Uit een pass van Herman Kerkhof, 4 (waarin o.m secretaris C. Leyenaar speelt) gaat tegen het 4e van VVZA uit Amersfoort enwordt eveneens ge speeld op het terrein van de Amers foortse Boys en wel op zondag 8 juni a.s. Aanvang 11 30 uur. Eigenlijk nog meer dan bij Roda (za) - VOP heeft Roda a s. zondag steun nodig van zoveel mogelijk supporters om dit zware kar wei winnend af te sluiten. U weet dus waar u op 8 juni verwacht wordt. deze avond veel aan de bal, schoot Jan Kerkhof in het zijnet. Bunnik nam opnieuw het initiatief over, gesteund door de sterke wind. De buitenspelbal werd door het trio Hans Versteeg. Wout Schouten en Cor Hoogland goed gehanteerd en de meeste aanvallen van Bunnik liepen dood. In de tweede speelhelft ging Bunnik met een serie goed opgezette aanvallen geleid door Jan van Hanegem (een broer van Willem uit Rotterdam). Na een kwartier van grote druk waarin men niet kon scoren vanwege de stugge Achter veldse verdediging kwam Achterveld tot goede tegenaanvallen en kon Bunnik door het weggeven van hoekschoppen Achterveld van de winst afhouden. Hier na begon Bunnik het klasse-verschil toch langzaam maar zeker uit te druk ken. Rechtsbuiten Van Hanegem kon 15 minuten voor tijd een goede pass af geven en hieruit kon middenvoor Wie man geheel vrijstaande onhoudbaar doelman Geurt van Putten het nakijken geven 1-0 Ben van Middelaar verving johan Hak in de aanval, doch de schaarse tegen aanvallen sorteerden geen effect LEUSDEN/CENTRUM - UÜ van de wedvlucht van zaterdag vanuit Corbeil, zuidoostelijk vu rijs. 80 Duiven in concours. Al 444 km. De duiven werden gelei 7.10 uur. Aankomst eerste, resp* velijk laatste duif om 14.53.1 15.36.41 uur. Snelheid eersU 957,04 meter/minuut. H. W. H. 1 Spec. 1 t/m 6. Rest 7. De enigszins verrassende was: A. van Zoeren 1. H. van de Hek 2 -3-12 G Hoefakker 4-18-20-21 W. Vrijhoef 5-13-16-19-22 G Dieters 6 - 9 - 11-15-17 J Pot 7 - 8 - 10 - 25. A. Schimmel 14. bruik maken van telmachines om vlot en feilloos de resultaten te kunnen op maken Organisatorisch klopte alles perfect! Begonnen werd met de meis jes van 6 t/m 10 jaar en het was wer kelijk verbazingwekkend, wat deze hummeltjes (want met alle respect voor wat ze ons voorschotelden waren de meesten toch echt maar kleine hummeltjes, vooral in vergelijking met de soms wel angstig grote toestellen) in een betrekkelijk korte tijd geleerd hebben Rond half drie was de prijs uitreiking voor deze groep. Vooral de allerjongsten stonden trots op het ere-schavotje toen voorzitter Kuilboer hun ten aanschouwe van zo velen de gouden-, zilveren- of bronzen medail le omhing De heer Raayen volgde voor de bijbehorende K N.V.G.-diploma's en elke nummer één kreeg bovendien een kanjer van een poster van het gymna- stiekverband. De eerste uitslagen wa ren: 6 jr 1 Edmee Gosselink 28,- pnt 2. Carlien Douw 27,9 pnt. 3. Else de Jong 27,1 pnt. 7 jr 1 Ilse Miggels 31,9 pnt. 2 Karin Pot 30,4 pnt 3 Monique Kuiper 29,9 pnt 8 jr 1 Janina v Opijnen 32,6 pnt. 2 Henny Kruysbergen 32,2 pnt. 3 Leomeke de Greef 31,4 pnt. 9 jr 1. Loes Uilenbroek 30,9 pnt 2. Tinka Gijzen 30.- pnt 3. Caroline v Kampen 28,9 pnt. 10 jr. 1. Helen Kleyn 32,9 pnt 2. Tiny Miedema 32,4 pnt. 3 Ellen Roseboom 30,5 pnt. In de volgende leeftijdsgroep van 11 t/m 15 jaar waren de resultaten al weer wat beter en met de leeftijd en ervaring stegen ook de punten. Hoewel de meisjes over het algemeen met de behaalde punten dicht bij el kaar bleven - de concurentie was ook wel erg groot - vormde Yvonne Sans wel een flinke uitschieter bij de 15- jarigen. De uitslagen in de tweede groep waren 11 jr. l.JolandaSanders 32,4 pnt 2 Anelies Zwartepoorte 32,-pnt 3 Jacqueline v. Gameren 31,6 p. '12 jr 1 Corrie v.d Water 32,4 pnt. 2. Ingrid Rering 32, 2 pnt 3 Margret Versteeg 31,6 pnt. José Traa (1), geflankeerd door Tamara ter Cock (2) en Janette Lagerweg (3), ontvangt de bekers de uit handen van de heer E. R. Raayen. 13 jr. 1. Pauline de Haan 32,6 pnt 2. Irma den Herder 31,- pnt. 3. Inge Bloemendal 30,8 pnt. 14 jr. 1 Anneke Broeders 32,2 pnt. 2. Ria Linting 28,6 pnt. 3. Maaike Pot 28,2 pnt. 15 jr. 1. Yvonne Sans 34,4 pnt. 2 Marina Scheper 31,4 pnt. 3 Ellen Galenstin 30,3 pnt. Tegen 15.30 uur begonnen de meis jes van de keurgroepen aan hun kar wei. Ter onderscheiding van de „ge wone" turnsters waren hun pakjes met groen afgebiesd Het zenuwachtig ge giechel verstomde snel toen met de oefeningen werd begonnen, want het werd nu bittere ernst. Eerst kwam de leeftijdsgroep van 8 t/m 12 jaar aan de buert en daarna dé meisjes van 13 t/m 16 jaar. Hier waren de resulta ten- 8-12 jr 1. Gré Markerink 34,4 pnt. 2 Ingrid Otten 32,2 pnt 3. Hilde Heckeman 31,2 pnt. Hier feliciteerden de meisjes elkaar al „professioneler" bij het bestijgen van het schavotje. 13-16 jr. 1. José Traa 36,- pnt. 2. Tamara Ter Cock 33,4 pnt. 3 JeanetteLagerweg 33,2 p José Traa kreeg naast de prachtige wisselbeker (voor één jaar?) ook nog een kleiner exemplaar om te behouden. Tenslotte kregen de vijf vóór-turn sters José Traa, Jeanette Lagerweg, Janetta van de Veen, Alie Wittenberg en Yvonne van de Bos de „groene trui", ten teken van hun bevoegdheid om de leidsters te mogen assisteren. De jury-leden, de leidsters en de lei ders en de vóór-turnsters kregen als dank voor hun medewerking een mooie bos bloemen en voorzitter Kuilboer sloot de bijzonder goed verlopen wed strijden af met een dankwoord tot de bezoekers en de beste wensen aan de deelneemsters voor hun verdere turnloopbaan. LEUSDEN/CENTRUM - De gehele zaterdagmiddag leek de sportzaal in Groenhouten bij perioden op een mie rennest. Het was de grote dag van de onderlinge wedstrijden van Impala, waaraan een record-aantal van 350 meisjes van 8 tot 16 jaar deelnamen. Opvallend was de heersende dicipli- ne, want één blaas op het fluitje van de heer E. R. Raayen, die als tech nisch commissaris van Impala-gym- nastiek de leiding van de organisatie had, deed wonderen. De krioelende in keurige turnpakjes gestoken meis jes stoven uiteen en zaten in een mum van tijd op hun plaatsen. In de sportzaal waren naast elkaar twee banen uitgezet, elk bestaande uit een brug met ongelijke leggers, een evenwichtsbalk, een lange mat en een (voltige)paard. Voorzitter R. J. Kuilman opende het gymnastiekfeest met de vooral bij de jongste meisjes zeer talrijke op de tribunes aanwezige ouders en verdere belangstellenden van harte welkom te heten. Hij memoreerde de ijver en toewijding van de meisjes, die wekenlang ontzettend hard voor deze onderlinge wedstrijden geoefend hadden. Dat was dan ook heel goed te zien, want de oefeningen verliepen zeer Groepje deelneemsters met o.a. Alie, oanetta en Yvonne, drie van de vijf vóór-turnsters, die later de „groene trui" zouden krijgen. Dat moest ook wel, want het zeer omvangrijke programma, waaraan zo'n 35 volwassenen in de leiding hun handen meer dan vol hadden, kon slechts vol ledig worden afgewerkt, als het gehele feest keurig volgens het schema kon blijven lopen Nou, dat lukte met eni ge moeite bijzonder goed. De meisjes waren ingedeeld in leeftijdsgroepen vlot en echte ongelukjes kwamen dan ook niet voor. VIER GROEPEN De meisjes traden op in vier groe pen en de jury, voor deze gelegenheid versterkt met bevriende relaties uit Soest en Hilversum, moest zelfs ge in 2.51.6 Waarschijnlijk als g* van de kou wist verder niemaK een persoonlijke recordverbeteru komen. De overige resultaten in Soest ren aldus: 200 m. vlinderslag heren: Henk van den Heuvel 3 100 m. rugslag meisjes o/lO: Karina van Holst Pellekaan 1 100 ra. schoolslag dames: Maaike Snijder 1.1 Annelies van Beek 1 100 m. schoolslag heren: Robert Jan Mohlmann 1 200 m. wisselslag dames: Kitty Linse 200 m. wisselslag heren: Thijs Noordewier 2 Thijs Noordewier.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 16