'eekmarkt Leusden twee „Flanagan" van Adriaan Ditvoorst in première in Cinema I Feest •Feest met het poppentheater „De Trekwagen" INPIKKEN EN WEGWEZEN" IN WN-AFD. LEUSDEN MET OGENTEST Bruidssluier ^ilmagenda^J Grand Theatre Losse verkoop Leusder Krant ONDERDAG 28 AUGUSTUS 1975 LEUSDER KRANT IlEUSDEN/CENTRUM - Het is een iede gewoonte om de twee jaar gele- iningestelde weekmarkt in ere te hou- •n.Datgebeurt in hoofdzaak ieder jaar. dinsdag 2 september a.s. bestaat de •kmarkt twee jaar en dat betekent, it alles weer eens in een feestelijke jijsting wordt gezet. In samenwerking met de Vereniging Ambulante handel, de gemeente lusden organiseren de marktkooplie- die dag feestelijkheden, die het 'eejarig bestaan van de markt moeten mtuëren. Ter gelegenheid van dit it zal de markt dan ook van 's mor- negen tot 's middags vier uur open Alle marktkramen zullen feestelijk ..versierd. Een bijzondere attraktie is natuurlijk ;lhetpoppentheater,,DeTrekwagen" Doetinchem, dat vanaf half tien 's irgens elk half uur een voorstelling •ft. Verder zal Veilig Verkeer Neder- ,d afdeling Leusden met een kraam iwèzig zijn, waarin een ogentest zal ondergebracht. Een reclame-wagen de Nederlandse Vereniging van ibulante Handel zal voorde muzikale ilijsting zorgen, er zullen stickers wor- uitgedeeld. Deze geluidswagen zal lag ervoor ook nog een rondgang ir de gemeente maken om de inwo- •rs extra attent te maken op het feeste- jke raarktgebeuren. Het poppentheater „De Trekwagen" Doetinchem is niet de eerste de beste, [et theater, dat geleid wordt door de lie M. J. Prein, heeft een keur aan jgramma's te bieden, voor elke leef- jdaangepast. Het belooft voor jong en id dan ook bijzonder aantrekkelijk te orden, volgende week dinsdag. Veilig Verkeer Nederland, afdeling eusden organiseert op de feestelijke arkt een zogenaamde ogentest. Via in speciaal daarvoor gekonstrueerd iparaat kan iedereen, die dat maar wil, gratis de ogen testen op sterkte, ge- zich tsveld e d. De V.V.N. heeft ook een maquette opgesteld met verkeerssitua ties. Verder zal er een quiz gehouden worden waaraan enkele leuke prijsjes verbonden zijn. De poppenkastvoorstellingen van „De Trekwagen" worden gegeven voor café-restaurant „Nieuw Leusden", zoals gzegd vanaf half tien, met ieder half uur een voorstelling. Vorig jaar ontving de speel- en re- kreatievereniging Blijhof ter gelegen heid van het éénjarig bestaan der markt van de markthandelaren een ge schenk overhandigd. Ditmaal wordt er eveneens een geschenk aan een plaat selijke instelling overhandigd. Dins dagmorgen om half elf zal een dele gatie van „Lisidunahof" onder lei ding van dr. Woortman uit handen van de marktmensen een enveloppe ontvangen met vijfhonderd gulden. Voor dit geld- zo heeft men van Lisidunahof laten weten - zullen banken en dergelijke voor een zonneterras worden aange schaft. Op de fotoeen beeld van het poppen theater „De Trekwagen". AMERSFOORT - Filmagenda voor 0 speelweek van donderdag 28 au- ustus tot en met woensdag 3 septem- er. RAND THEATRE „Inpikken en wegwezen" 14 jaar. Aanvang zaterdag 2.00-6.45-9.15 u. Zondag 1 45-4.15-6.45-9 15 uur en overige dagen 2.00-8.00 uur. TUDIO G fiThe best of the New York ero tic film festival" 18 jaar. Aanvang zondag 2.15-4.30-7.00-9 30 uur en de overige dagen 2.15-7 00 en 130 uur. |k»Aril-*e<£ üi'i Siangan" 14 jWV .diusU uduu ui Aanvang zondag2.00-4.30-7.00-9.30 uur, zaterdag en woensdag 7.00-9 30 uur en de overige dagen 2.00-7.00 en 9.30 uur. IINEMA 2 ]De twee missionarissen" 14 jaar. Aanvang, zondag 1.45-4.00-6.30-9 00 uur Overige dagen 1.45-6.30-9.00 uur :UR0 CINEMA „Once upon a time in the west" 14 jaar. Aanvang: dagelijks 1 45-5.00-8.15 CITY THEATER Vrijdag t/m woensdag „Warmte en wellust op Corsica" 18 jaar. Aanvang: zaterdag 2.00-6.45-9.15- uur. Zondag 2.00-4.15-6.45-9.15 uur en de overige dagen 2.00-8.00 uur. DONDERDAGCYCLUS CITY THEATER „The wild angels" 14 jaar Aanvang: 2.00-8.00 uur. NACHTVOORSTELLINGEN CINEMA 1 „Woodstock" alle leeftijden. Vrijdagavond, aanvang 24.00 uur. CINEMA 2 „De .yibrgker" 14 jaar Vrijdagavbttd, aanvang 24 00 uur. ^'élTY-fR^ATEir „Porno sex in Bangkok 18 jaar Vrijdagavond, aanvang 23 00 uur. „Hercules in de macht van het kwa de' 18 jaar. Zaterdagavond,aanvang 23 45 uur. KINDERVOORSTELLING CINEMA 1 „Ali Baba en de 40 rovers" alle leef tijden, Zaterdag- en woensdagmid dag 1.30 uur. Adviesleeftijd vanaf 9 jaar. Enkele jaren geleden ben ik gezwicht voor de bruidssluier. .-U weet wat dat is? Natuurlijk zijn er nu enkele onwetenden, die gaan praten over zo'n keurig gordijntje voor het gezicht van een jonge bruid, maar dat is .een onbegrijpelijke vergissing. .Want als u goed om u heen kijkt, bent u in feite vergeven van bruidssluiers. In onze buurt is het tenminste een rage ge worden, waar je eigenlijk met moeite weer van af komt. Enkele jaren geleden kocht ik in een over moedige bui bij één van de kwe kers een bruidssluier. Omdat onze tuin nu niet bepaald een glanzend voorbeeld was van over dadige plantengroei èn omdat het huis waarin ik woon weliswaar experimenteel is opgezet maar met toch nog een teveel aan al dan niet gewassen beton, besloot ik een klimplant te kopen. U weet thet voor zoiets moet je niet over één nacht ijs gaan. Nog even dachten we op een stille avond een wilde struik klimop uit het bos te halen, maar ons geweten vertelde ons toch, dat zoiets eigenlijk niet kon. De kwe ker, wiens advies we inwonnen als volslagen leken, was bij'zon- .der vriendelijk en behulpzaam. Als we werkelijk de minder st ho ne kanten van onze stulp zouden willen verbergen achtef het vriendelijk groen van moeder natuur, zo vertelde hij ons, dan moesten we beslist een bruids sluier nemen. ,,Ggeit die wel hard genoeg?" vroeg mijn vrouw nog ten overvloede, want we hou den van opschieten De kweker schoot in de lach en dat had ons te denken moeten geven. .Me vrouw, die bruidssluier groeit als kool." Wij besloten tot de koop De prijs viel best mee en we hebben even er aan ge dacht een tweede exemplaar aan te schaffen, maar de kweker ad viseerde ons met een glimlach, dat we het eerst maar eens met dit exemplaar moesten proberen. U weet hoe dat gaat. Nauwelijks thuisgekomen naar de tuin ge hold, schop gepakt en een gat gegraven. Vlak tegen de muur, want het was tenslotte een klim plant. ,,'t Is maar een miezerig plantje", zei mijn vrouw en daar had ik niets aan toe te voegen. ,,Ik zal de eerste weken maar flink water geven", voegde ze er ijverig aan toe. Een goed idee. Het is nu zo'n fwee jaar ge leden, dat wij de bruidssluier in ons bezit hebben. Hetmieze rige plantje is een flinke, enorm uit de kluiten opgeschoten klim plant geworden. Naar schatting zo'n tien meter lang, omhoog geschoten naar het balkon en met veel moeite weer teruggeleid naar beneden. Een schoonheid van een plant, onstuimig bloeiend in de zomer, kronkelend naa alle kan ten, z'n weg zoekend in de nauw ste spleten en gaten die het huis rijk is. Nog niet zo lang geleden haalde ik zo'n vijf meter ten takel" uit één der luchtkokers. Gelukkig behoor ik tot één grote groep bruidssluier-bezitters, zo dat ik de wetenschap heb, het leed met velen te delen. In tegenstel ling tot vroeger, hanteren we nu de heggeschaar met grote vrij moedigheid om tenminste nog een klein plaatsje op het balkon over te kunnen houden om op een zwoele zomeravond te kunnen genieten van de stilte... Maar de bruidssluier trekt er zich niets van aan. Hij groeit, groeit, groeit Teruggekomen van drie weken vakantie hebben we ons een weg moeten banen naar het balkon. De bruidssluier had z'n kans waargenomen en drie weken zon der heggeschaar gebruikt om een nieuw (planten)rijk te scheppen. We hebben dictatoriale maatrege len getroffen om verdere expan sie te voorkomen. We geven onze bruidssluier geen water meer. Hij moet zichzelf maar zien te redden Alle gaten en kieren zijn hermetisch afgesloten. Zijn ge bied is afgebakend Het plan, om onze bruidssluier gezelschap te geven (voor de gezelligheid) heb ben we maar opgegeven. De kwe ker had ongelijk toen hij zei, dat de bruidssluier als kool zou groeien. Want hebt u een kool wel eens een meter per maand zien groeien? V Morgen barst in het nabijgelegen Amersfoort het jaarlijks terugkerende geweld, dat Keistadfeest heet, los. Misschien bent u van dergelijke manifestaties een liefhebber. Dan moet u vooral gaan kijken. Dit is dan niet de eerste keer dat ik een verhaaltje maak over feestelijkheden. Ik versloeg al eerder braderieën, Geuzenfeesten, Bierfeesten, Bevrijdingsfeesten, Carnavalsfeesten en meer van dat soort lekkernijen. Ik weet er dus van af. Wat ik dan ook altijd doe, wanneer ik een programmaboekje ontvang, is nagaan of alles er wel is Want het feestvieren in Nederland wordt geschraagd door een aantal zuiltjes, waarbij het ontbreken van één ervan fataal kan zijn. Allereerst moeten er drumbands, fanfares, harmonieorkesten en dat soort schoons zijn. Deze dienen voorzien te zijn van majorettepelotons - die de helft van ons volk overigens betitelt als marionettenpelotons -. Meisjes dus, wier voornaamste kwaliteiten bestaan uit ritmisch kunnen huppelen en de bereidheid tot het dragen van een te korte rok. Dit soort meisjes mag ik dan graag gehuld zien in panty's, met halfhoge witte laarsjes aan de voeten. Onmisbaar, maar weest u gerust: ze staan genoteerd voorde Keistadfeesten. Als u nog eens wat gaat organiseren, moet u vooral ook niet het element „historie" vergeten. Kleding uit de tijd van de middeleeuwen, paarden, wethouders die zogenaamd oud-Nederlandse teksten voorlezen van made-in-Hongkong perkament. Dat is allemaal onlosmakelijk verbonden met festiviteiten, gesponsord door de middenstand en gepushed door de VW. De Keistadf eesten blijven niet achter. Min pf meer in het verlengde van dat historische gedoe ligt het verkleden op niet-historische basis. Jarenlang hebben we die van het Zuiden voor gek verklaard vanwege hun carnavalsvieringen. Nu kun je zeggen, wat je wil, maar beneden de rivieren weten ze het dragen van rare frakken toch maar keurig tot vier dagen te beperken. Afgezien dan van de elfde-van-de-elfde en halfvasten. Maar dat zijn respectievelijk voor- en naweeën. Dan in deze contreien, waar ze zo lange tijd carnaval als een onbeschaafd ritueel der heidenen hebben beschouwd Langzaam maar ongelooflijk zeker zag je het gebeuren. Een Rotterdammer gaat eens naar zijn neefin Roosendaal, een Leusdenaar verzeilt per ongeluk in 's-Hertogenbosch in de dagen dat het daar Oeteldonk heet. En dan is het gebeurd. Willen ze in de woonplaats ook een vereniging, ook een optocht, ook verkleedpartijen. Om op mijn plattegrond van het Nederlandse Feest terug te komen- vroeger behoorde een sportwedstrijd, bijvoorbeeld een partijtje voetbal altijd tot het feestprogramma. Ook nu komt - dat nog wel voor, maar sinds de verkleedrage zich in volle omvang voordoet, moet de eerder genoemde edele balsport bedreven worden door twee verklede teams. Gekostumeerd voetbal heet dat dan. Niet dat je dan beter, attractiever en grap interessanter kan spelen. M zo. Anders is het niet leuk Onbegrijpelijk trouwens, i de eredivisie en bij Europac hebben ingevoerd. Aanvoi herkenbaar aan hun grote mond en die man in dat nar. de scheidsrechter. Maar sp zijn niet zo snel als u of ik U begrijpt waar ik heen w niks met die Keistadf eesten Op het programma komei sportevenementen voor, rt gekostumeerd voetbal Oo, om de Long John-beker ei volksloop moet je in enigs outfit verschijnen. Een fee relatieje moet het zeer z opbouwen. Maar aan mij liggen als het fout gaat me Keistadf eesten. Ik heb ze Amersfoort tijdig gewaarsi door Bert Vos. Voor de filmiefhebbers is deze week ruim voldoende in Amersfoort te be leven. In de eerste plaats (maar dan alleen omdat de film in Grand draait), „Inpikken en wegwezen" van de Ame rikaanse autohandelaar-regisseur H. B. Halicki. „Gone in 60 seconds" heeft niet zo erg veel verhaal te vertellen. Het is in hoofdzaak een film over elkaar achtervolgende auto's, waarbij allerlei mogelijke en/of onmogelijke stunts filmisch werden vastgelegd. Ha licki is zelf een schroothandelaar uit Los Angeles en weet uit hoofde van zijn beroep dan ook alles van auto's af. De man heeft met dat werk zoveel geld verdiend, dat hij besloot om een film te maken, waarin het publiek werd getoond, hoe bijvoorbeeld autoverze keringen worden opgelicht in de auto wrakken-wereld. Zelf werd hij regis seur. Ook speelt hij de hoofdrol. Een man dus, die geen last heeft van be scheidenheid. Wie het scenario heeft geschreven is niet zo belangrijk. Ze ker is, dat het niet veel moeite heeft gekost. Wie naar „Inpikken en weg wezen" gaat kijken om een film te zien, komt bedrogen uit. Zij, die hun hart hebben verpand aan op de film opgenomen beelden van een spannende achtervolging met auto's, die zit in Grand Theatre deze week op de juiste plaats. Want je kunt van de film zeg gen "wat je wilt, (pas na zo'n ruim half uur ietwat klungelig acteren komt er spanning in), maar dan is het ook veertig minuten lang raak. Halicki laat dan persoonlijk zien wat je alle maal met een auto kunt doen en ik weet zeker, dat er verschillende dingen bij zijn, die u nog niet hebt uitgepro beerdHet is de langste achter volging geworden, ooit verfilmd. Maar toch blijf ik er bij, dat de wijze, waar op de bikkelharde sfeer werd getroffen tijdens de achtervolging in „The French Connection", nadien nog niet weer is geëvanaard bij mijn weten. Alle Hali- cki's ten spijt. Grand Theatre - eerste week - 14 jaar. Veel belangrijker dan veertig minuten autorijden is de première van de Nederlandse film „Flana gan" van regisseur Adriaan Dit voorst, de man, die twee romans van Hermans verfilmde en „De Val" van Camus in beelden om zette Naar de roman van Tim Krabbé, schreven Ditvoorst en An ton Quintana het scenario Het heeft wat voeten in de aarde gehad voordat Ditvoorst deze film kon realiseren. Verschillende scena rio-schrijvers hebben er aan ge sleuteld, nadat Ditvoorst de rech ten van producent Rob Du Mee overnam. De hoofdrollen in deze nieuwe Nederlandse film worden gespeeld door Guido de Moor (als Flanagan), Eric Schneider, Jose Ruiter (dezelfde als uit „Het kind van de zon"), Anne-Will Blankers, Petra Laseur, Hans Croiset, Jo sephine van Gasteren en Coen Flink. De camara was in handen van Eddy van den Enden Op het eerste gezicht lijkt het te gaan over wraak in zijn elementaire vorm; een man - Paul Flanagan - kom na 8 jaar vrij uit de gevangenis. Al die jaren heeft hij niets gehoord van de partners - Cathy Poeleart en zijn half broer Peter Babel - waarmee hij de overval heeft gepleegd. Zodra hij op vrij voeten is, gaat hij ze zoeken, om zijn aandeel van de buit op te eisen, zijn aandeel van de buit op te eisen. Cathy vertelt hem dat Peter het geld heeft verbrand, maar daarmee neemt hij geen genoegen. Hij achtervolgt zijn halfbroer net zo lang tot hij zijn deel toch in zijn bezit heeft en vernietigt tegelijkertijd zijn eigen leven en dat van Peter en zijn gezin. In werkelijkheid is er meer aan de hand Onder dit elementaire en com merciële verhaal duikt een tweede laag op. Flanagan doet meer dan zich op zijn halfbroer wreken, omdat die hem heeft laten zitten en na 8 jaar nog probeert zijn deel van het geld voor hem ver borgen te houden. Flanagan wreekt zich op zijn milieu. Hij is de onechte Ali Baba en de 40 rovers, met Fernandel in de hoofdrol. Zaterdag- en woensdagmiddag. Guido De Moor als Flanagan. zoen van Peter's vader August, die hem altijd goed behandeld heeft, maar toch Flanagan nooit als een gelijke van Peter heeft gezien Flanagan hoor de er nooit helemaal bij, de reden ook waarom Flanagan zijn halfbroer mee sleepte in de overval: een poging tot compensatie van wat hij altijd gemist had, warmte en liefde, wat na 8 jaar gevangenis overgegaan is in wraak gevangenis overgegaan is in wraak Het gaat Flanagan niet om het geld, hij is bezig met zijn omgeving af te rekenen Hij vernietigt zichzelf en sleept in zijn val iedereen die bete kenis voor hem heeft mee, Kain en Abel in Axterdam en Brus sel anno 1975, gefilmd in de monu mentale dekors van Museum van Loon, Kasteel Zuylen, Kasteel Oud Wasse naar en in Brussel het Paleis van Jus titie. In de hoofdrollen akteurs die zelden in de bioscoop te zien, zijn maar die op het moment als Nederlands meest sophisticated en onderscheiden (Louis d'Or, Theo d'Or, Publiekprijs, Colom bia) akteurs gelden. Cinema 1, eerste week, 14 jaar. In Studio G is voor de derde week „The best of the New York Erotic Fes tival" te zien. Het is een verzameling korte erotische getinte films, die bij het bekijken niet allemaal even goed in de smaak zullen vallen. In een tijd, dat de filmkeuring vrijwel naar het rijk der historie wordt verwezen, is deze erotische verzameling eigenlijk een lachertje, als men bedenkt, dat het een selectie van de beste films moet zijn van een porno-festival (wat dat festijn in New York uiteindelijk was). In het eerste het beste porno-theatertje op de Amsterdamse Zeedijk kan men soms beter zien. Wat dat betreft is het maar een slap aftreksel van bijvoorbeeld „Immorele vertellingen" van Wale- rian Borowczyk, die zijn verhalen ten minste met vakkundige kwaliteit wist te brengen, wat lang niet altijd van de makers van deze festival-filmpjes ge- Onze krant is op onderstaande adressen los verkrijgbaar. Leusden-C. Leusder Krant, Finnmark 3. S.V. Bookstores, Torenakkerweg 16. De heer W J. Schut. Hamersveldseweg 26. Zwembad Leusden, Burg. Buiningpark. Manege en Taveerne. „De Klaveet", Postweg 1. Achterveld- Boekhandel Vos, Hessenweg 323. Leusden-Z.: Luit jens Supermarkt, Pr. Irenelaan 9 zegd kan worden. Studio G - 3e week - 18 jaar. Bud Spencer en Terrence Hill be ginnen nu aan hun vierde week in Amersfoort met de film „De twee missionarissen", met als ondertitel: „Vier vuisten voor het geloof". Ook al is de stijl - en de basis van deze twee krachtpatsers meerdere malen geimiteeTd en ook al is deze film mis schien niet direkt hun beste, toch zijn Bud en Terrence nog steeds ten volle Aiet aanzien waard, mede dankzij hun voortreffelijke acteerwerk. Cinema 2, vierde week - 14 jaar. „Once upon a time in the west", van de Italiaanse regisseur Sergio Leone, met muziek van Enrio Morricone en Henry Fonda, Claudia Cardinale en Charles Bronson in de hoofdrollen, doet het nog steeds goed in Euro Ci nema. Deze befaamde wild-westpro- duktie, van Italiaanse bodem, die tal van Amerikaanse bestsellers op dit gebied naar de kroon steekt, gaat de zesde week in. Euro Cinema, zesde week. 14 jaar. Op het programma van het City Theater staat deze week een Franse sexfilm met een Nederlandse hoofdrol speelster. Nee, niet Sylvia Kristel, maar Willeke van Ammelrooy, het pa rade-paardje van Scorpio-films. Persoonlijk geloof ik niet, dat Willeke het op Corsica zoveel beter heeft ge daan dan in Nederland, integendeel zou ik zeggen. Maar voor wie alles wil zien van Willeke (alle films bedoel ik dan), moet beslist niet verzuimen „Warmte en wellust op Corsica" te gaan zien. U hebt er de hele week de tijd voor. City Theater, eerste week, 18 jaar. Opvallend is het feit, dat „The Front page" (extra editie) van regisseur Billy Wilder reeds na één week het veld moest ruimen (en dat voor zo'n film als „Inpikken en wegwezen", om maar iets te noemen). Ongelofelijk eigenlijk en jammer voor hen, die daardoor niet in de gelegenheid waren om deze schitterende persiflage op het krantenwezen uit de jaren twintig te gaan bekijken. Erg jammer, maar wel licht dat de film als reprise nogmaals terug komt in Amersfoort. Daar wach ten we dan maar op. LEUSDEN-CENTRUM: Donderdag 28 augustus: 19.30 uur: raadzaal Vergadering van de L^eusdense raad. Elke donderdag: Clubavond klaverjas- club „Leusden Troef' in Café Restaurant „Nieuw-Leusden". Vanaf 20.00 uur. Iedere donderdagmiddag- Gebouw Blij hof - Ansfnduslaan - van 16 tot 17 uur Volksdansen. Elke donderdagmorgen: Van 9.00 tot 10.00 uur Gezinsverzorging en bejaardenhulp van het Groene Kruis Gebouw Wit-Gele Kruis, Rozejigaarde 33 Elke donderdagavond: Herv. /Geref. jeugdclub voor meisjes en jon gens vanaf 16 jaar, in ,,'t Clae- verenblad' Hamersveldseweg 102. Vanaf 20 00 uur. Vrijdag 29 augustus: 20.30 uur - Club- huis Roda - burgemeester Bui ningpark - Jaarvergadering v.v. Roda'46 Elke vrijdag- en zaterdagavond en Zondagmorgen: Ontmoetingsgele- genheid in de Johanneshoeve, Ha- mersveldseweg Van 9.00 tot 11.00 uur j Elke zaterdag: „De Til" Dansavond om 20.00 uur. Elke zondag: ..De Til". Open van' 10.00-13.00 uur. Dansmiddag om 14 30 "»r 1 Elke maandagavond: Jeugdclub voor meisjes en jongens van 8 t/m 12 jaar in ,,'t Claeverenblad Ha- mersveldseweg 102. Maandag 1 september: 20 15 uur - Clubgebouw Ansfriduslaan - jaar- j vergadering Blijhof Elke maandag-. Herv./Geref Jeugd- club voor meisjes van 8-12 jaar in het witte gebouwtje achter de Til (Bavoortseweg). Maendag 1 september: Gemeentelijk voorlichtingscentrum Zwarteweg: openbare vergadering van de com- missie Ruimtelijke Ordening over I de deelnota s tweede fase Dinsdag september: 20 uur - Kantine I Burgemeester Buiningpark - Jaar- g vergadering Schaakvereniging g „Leusden". Dinsdag 2 20.00 uur: open- B bare Fraktie vergadering Pro- g gressief Leusden. Marijke Bakker, u Aragon 28, Leusden C. 03496- 1978. Elke dinsdag- en vrijdagavond: „De- Til" ODen vanaf 19.00 uur. Hob-S byclub om 18.30 uur. Elke dinsdag: Van 18.45 tot 19.45 uurfl Jeugdschaken In de voormalige^ Roda-kantine, Burg. Buiningpark.- Om 19 45 uur: Schaken voor se-- nioren in dezelfde kantine. Dinsdag 2 september- Van 9 tot 16 uur - terrein bij de Biezenkamp:" feestelijke viering van twee jaar® weekmarkt, o.m. met poppenkast-® voorstellingen. Hulpdienst De Wetering: Telefoonnum mers 2746. 2988, 2950,3110,2756 Parochie Bibliotheek: Hamersveldse weg 55 ('t Ros Bevaart). Uitlening zaterdag van 14 00-15.00 uur en zondag van 10.00-11.00 uur. LEUSDEN/ZU1D. 1 m Zaterdag 30 augustus: 20.00 uur, Café- Restaurant De Mof: Costa Brava Drive In Show. Zaterdag 30 augustus: vanaf 9.30 uur - Onderlinge schietwedstrij- den voor iedereen ter gelegen- g heid van tienjarig bestaan Schiet- ver. Leusden e.o Schietterrein Leusderhei

Leusder Krant | 1975 | | pagina 3