Gouden huwelijksfeest echtpaar Weiresonne Jaarprogramma van de KPO-Hamersveld chterveld viert vier dagen ng het 40-jarig bestaan van DWS Kampweek Meisjes Gilde erg geslaagd evenement Bedrog I IRVERGADERING SVA USDEN Naaktzwemmers verwijderd Cinderella bij de KPO K0NTAKT- BIJEENK0MST HARTSTICHTING Tour de Junior houdt wedt- vergadering BIJEENKOMST NBP BIJEENKOMST NCVB Bekeuringen bij controle Total loss na botsing i MUZIEK IS ACHTERVELD ingezonden) ERDAG 4 SEPTEMBER 1975 leusder krant 9 CHTERVELD - Vanwege het veertig bestaan van de Achterveldse mu- vereniging ,Door Wilskracht Sterk' er in het aktieve dorpje vier dagen worden gevierd. Het buitenge en zal plaats hebben op vrijdag 12 ^^aterdag 13 september a.s. en het !"0te binnengebeuren twee dagen in ok tober a.s. Het initiatief is tevens ge- iQpeo om het jubilerende D.W.S. aan 52we uniformen te helpen. De pro- ^mmasamensteller heeft het feest nig opgezet dat alle Achterveldse nigmgen zich nu met man en vrouw- fcrlêbt kunnen inzetten, zonder dat het eigen verenigingskas geld behoeft tosten Praktische jubileumwerk- obeden zullen onder meer worden ivoerd door de Achterveldse Ep.j." met vlugfietsrace en kop- redstrijden, de Carnavalsverenig- □«-„De Puupenkoppen" met de vro- lijfe'sliert, de „Tour de Junior" met JfSdloopwedstrijden boven de vijver en'toegangsgelden innen bij alle evene menten en ..Culdoto" met jong Ach terveld talent. Op vrijdagavond 12 september 1975 het buitengebeurenprogramma iek is Achterveld". Alle lagere jlkinderen mogen dan mee doen ljeen grote verkleedpartij. En dat kan dan staan in het teken van luziek De kinderen kunnen hunei- fantasie laten werken. Zo kunnen of buurtschappen of straten .men met eigentijdse muziekkorp- allerlei zelf gemaakte muziek- Ij en allerhande muziekinstrumen- loals potten en pannen, toeters, Hes wat leven maakt. Ook uitge- eenlingen en duo's kunnen hier- leelnemen als troubadours, straat- anten, tingeltangelmuzikanten, ïorgels, wagentjes enz. Het op- ten is om half zeven ophetschool- [êïn en in optocht gaat het via een straten van de nieuwbouw en ,,De nkar" naar het buitengebeuren de Hessenweg. Want de Hessenweg het Postkantoor en ,,De Hes- is dan voetgangers en sprin- lomein van de feestelingen, idat het vanwege de koopavond mogelijk is dat de winkeliers [stand innemen wordt erop gere- dat alle Achterveldse verenig en clubs een stand innemen en an de opbrengst wordt geschon- tan de 40-jarige DWS en het uni- fonds. Er zijn al verenigingen ee stands innemen zodat het dan .lijft bij enkele kramen. De voet- xemging heeft een stand met doel- iten en de damesvoetbalclub neemt iStand in met de verkoop van lehands boeken en tijdschriften, leisjesclub TOP gaat oliebollen Het Feestcomité Achter- draait het Rad van Avontuur. eliers schenken gratis waar- en. De Achterveldse verenig- die ook een schenking willen aan het 40-jarige DWS kunnen io kracht inzetten door een stand te nemen. Opgave hiervoor wordt gaarne ingewacht bij de secretaris van het Feestcomité Achterveld W. Hilverts, Walter van Amersfoortse- straat 2. Gaarne deze week nog op gave daar de marktstands moeten worden besproken Naast de vele ver- enigingsattractie's komen er enkele majorettekorpsen midden op de Hes senweg optreden met shows en zullen accordeonisten, de Boerenblaaskaüel en „De Puupenkoppers" alle feest vierenden in slingerdansen meetrek ken. ACHTERVELDS JONG TALENT Voor de eerste keer in Achterveld zal op het podium van de ,,Tour de Junior" op vrijdagavond ..Achtervelds Jong Talent" optreden Als jonge ar tiesten treden o m al op de 12-jarige Martin van Klooster als Ivan Heylen met ..Boereboereboerebrok" en de 11-jarige Mary Enters met de car navalshit van Ria Valk. Achterveldse goochelaars, jongleurs, zangers, rijm- zeggers, muziekmakers enz die ook willen optreden kunnen zich hiervoor opgeven bij het bestuurslid van de to neelvereniging Culdoto" mevr. M. van Dalen-Voskuilen, Jan van Arkel- weg 21, tel. 1926. SNELFIETSLANGZAAMAAN- RACE EN DRAADLOOP- WATERWEDSTRIJDEN Voor zaterdagmiddag 13 september is het de samensteller van het program ma gelukt om weer eens iets anders te organiseren wat nergens anders is ge weest. En dit gebeuren is te bewonderen tussen 2 en 5 uur met de koppelwed strijden midden opde Hessenweg. Hier aan kunnen deelnemen koppels (dus man- vrouw/jongen-meisje) tussen de 25 en 75 jaar. Het spel zal plaats hebben midden op de Hessenweg en de kop pels dienen o.m. de volgende opdrach ten te vervullen: ringsteken, bussen gooien, hard schieten in rechte lijn, korfbal onderuit gooien, steltlopen, bussen stapelen, zingen, hoepelen, springstok, kruiwagenrace, skippy bal en zo meer. Het moet een leuk vermaak worden voor de koppelstrij ders en kijkers De inschrijving is geheel gratis. Voor een goede orga nisatie is het wel wenselijk zich tij dig op te geven bij o.m. de heer W. Hilverts secretaris feestcomité of Antoon Hak, Klettersteeg 10, tel. 1912 Wacht u a.u.b. niet tot het laatst. Er wordt gerekend op zo'n dertig tot veertig gezellige, dikke, dunne, lange en niet zulke jonge koppels Het gaat er dus echt om om lol te maken en te hebben Dan is er op dezelfde zaterdagmiddag een vijfmansestafette (of vijf vrou wen) fietswedstrijd De deelnemers fietsen zich de mikmak en mpeten maar zien hoe ze vooruit komen tot het volgende punt waar de fiets wordt overgenomen door de volgende ploeg genoot. Een ploeg bestaat uit vijf deelnemers en het inschrijfgeld is per persoon een gulden. Verenigingen, clubs, cafè's en bedrijven kunnen hier voor inschrijven en mogen allerhande leuke reclame voeren. De uitwerking van het gebeuren is in handen van de KPJ DRAADLOOPKABEL- WEDSTRIJD 's Avonds tussen 8 en 9 uur is er een draadkabelloopwedstrijd over de vijver ,,de Heidebloem". Over de vij ver wordt door bouwbedrijf Ossen drijver een kabel gespannen De deel nemer kan zich, over de draad lo pende, in evenwicht houden door een lange lat in zijn handen mee te voe ren. ledereen kan zich hiervoor in schrijven bij W. Meinte, Hendrik van Viandenstraat 9 of Johan Ossendrij ver, Klettersteeg 3, kosten één gulden per persoon. Mogelijk dat dit water- gebeuren een duotreffen wordt en daar om is het nog beter om met twee per sonen tegelijk in te schrijven. De orga nisatie is in handen van de Tour de Junior. ACHTERVELDSE VER ENIGINGEN OP DE BRES VOOR DWS Voor de vrijdagavondfeestviering wordt stellig gerekend op de inzet van o.m. de Achterveldse vereniging- de Zonnebloem, tennisclub, EHBO Jeugdraad, Vrije Kwasten, Nederlands Katholiek Vakverbond. ABTB, Bejaar- densoos, Avanti, biljartclub de Ros kam. auto-motorclub, ruiterclub de Singels, kegelclub en misschien nog meerdere verenigingen. Ook de scholen kunnen met eigengemaakte creatieve ^pulletjes een stand innemen. Er zijn nog meer mogelijkheden ais pony rij den, sprekershoek, waarzegster, speer werpen, spijkerslaan, koekhappen, enz. OPBRENGST VOOR UNIFORMFONDS DWS De 40-jange Achtervelds muziek vereniging heeft heel wat jaren gele den tweedehands pakken aangekocht die nu of te klein of versleten zijn. Nu zijn er slechts enkelen die stellen dat de leden ook voor de kosten van hun eigen club dienen op te draaien. Maar dat is zeer betrekkelijk. Want een muziekvereniging bestaat uit de gratie van een beperkt aantal leden, kan niet selectief indelen zoals b.v. bij een sportvereniging, heeft enorm hoge uitgaven en omdat het geen entree kan heffen (zoals b.v. wel mogelijk is bij een voetbalclub, zwembad o.a.) kan men onmogelijk bestaan van de eigen contributie. Nu met het veertig jarig bestaan kan Achterveld dan ook niet achter blijven om DWS in nieuwe uniformen te steken De programiriasameiistèi- lér' van het feestelijk géDèwen tekent dan ook op de ledenkracht en inzet ting van alle andere Achterveldse ver enigingen, clubs en scholen voor de 40-jange muziekvereniging en voor de nieuwe uniformen. hereniging bestaat 1976 dertig jaar TERVELD - Maandag 25 augus- leld de S.V. Achterveld haar jaar- idering. Het is een goede jaar- Idering geworden. Omstreeks acht ■r opende voorzitter Legdeur de Vergadering met een zeer korte in leiding. De voorzitter rekent voor het tomende seizoen, dat zwaar zal wor- ien, op misschien wel een kampioen schip van het eerste elftal. Dit temeer har de vereniging dan dertig jaar be- Wit en het Kerstenssportpark vijf ■Vfeleden in gebruik werd genomen. verslagen van de secretaris P. >mink, de notulen van de vorige jaar-' W^dering en het jaarverslag, werden loor hem op geestige wijze voorge wen en hadden dan ook aller instem- Jeugdsecretans C. van Marwijk, facht zijn dank uit aan het bestuur Jori.de- goede financiële medewerking ültoral aan de ouders van autobe- voor de enorme medewerking het vervoer van de elftallen naar wedstrijden in de omgeving. Het was geweldig wat er door dit onderdeel werd gepresteerd Zoals te verwachten was, kreeg de voorzitter weer heel wat te verwerken wat betreft het jaar verslag van de penningmeester W. J. Schouten, de man die in alle eerlijk heid al 28 jaar de vereniging dient Na de voorlezing van dit verslag wilde de heer J Ochse nog meer openheid hebben. Dit is door hem al op meerdere jaarvergaderingen gevraagd. De boeken staan onder driemaandelijkse controle van een erkent accountantskantoor te Amersfoort. Dat de kascommissie- leden mej. B. v. Ruitenbeek en de heer G. P. J. Wijntjes ook nog eens niet tot kaskontrole zijn overgegaan (ken nelijk vergeten) ligt niet aan het be stuur, dat wel toe moest geven dat een derde kascommissielid H. Kerk hof, al geen zitting meer had. Omdat het meer is voorgekomen dat een gekozen en benoemde kascommissie nu niet bepaald uitblonk in tijdige controle Groente-fruit-Delicatessen Leusden-Zuid, Pr. Irenelaan 13. Telefoon 033-11133. Leusden-Centrum, Torenakkerweg 24. Telefoon 03496-4189. Vêjdag: Griekse DRUIVEN rosaki kilo1.95 Zaterdag: Zoete MELOEN per stuk1.75 Maandag: Gesneden SPITSKOOL >/2 kilo0.65 ÜJlsdag BOSPEEN per bos1.25 nsdag PREI kilo0.75 derdag: HANDPEER Triumph; l'/2 kilo 1.75 Aanbiedingen gelden ook vrijdag en dinsdag op de markt. 'N DE WINKELS DEZE WEEK: 1 Pak komo HUISVUILZAKKEN van 3.45 voor2.95 1 literpot JUS D'ORANGE van 1.49 voor1.29 1 groot blik BOTERHAMWORST van 1.98 voor1.79 LEUSDEN/CENTRUM - Woensdag 27 augustus 1975 was het vijftig jaar geleden dat de heer en mevrouw Wei- resonne-Niezen in het huwelijk traden. Uiteraard een feit wat gevierd moest worden en dat werd dan ook gedaan in Café-Restaurant Nieuw-Leusden met kinderen, kleinkinderen en verdere fa milie. De heer Weiresonne komt uit Bra bant, zijn vrouw is echter een Amers- foortse. Zo kwam het dat ze uit haar ouderlijk huis trouwden, nu is dat pand op de Havik van het Leger des Heils. Eerst woonden ze in Amersfoort. De heer Weiresonne was in dienst en werd overgeplaatst naar Gouda Daar hebben ze gewoond van 1934-1939, waarna ze weer naar Amersfoort vertrokken. Een avontuurlijk leven heeft hij ge leid, waar hij echter niet te veel over wil vertellen. (,,Dat komt wel als ik 80 of 90 ben"). Na de oorlog is de heer Weiresonne naar Indie geweest. Daarna heeft hij erg veel werk ver zet voor de reklassering waar zijn vrouw ijverig aan mee hielp Ook voor het kerkblad van de Herv. Kerk heb ben ze zich altijd ingezet. Nu doen ze het beiden wat rusti ger aan. Zijn hobby's zijn nu wandelen, fietsen, maar bovenal tuinieren. De tuin is z'n lust en z'n leven. Haar hobby is nog steeds het huishouden. van de boeken, stelde de voorzitter voor om geen kas ommissie meer te benoemen. Na uitvoerig heen en weer gepraat tussen de voorzitter en de heer Ochse werd toch maar weer een kascommissie gekozen, waarin nu zit ting hebben: A. Wessels, G. Wijntjes en B. Tolboom. De oude kascommissie mag alsnog de kas controleren. Men sloot met een batig saldo Op de volgende jaarvergadering zul len de cijfers geprojecteerd worden. Er zit dan wel de kans in dat er dan nog heel wat meer over de wirwar van cijfers gepraat zal worden dan nu het geval was. Het door mej. B. van Ruitenbeek opgestelde jaarverslag (zij was met vakantie) werd door de leidster van de damesvoetbalafdeling mevr M. Bou- tens-Kerkhof op een leuke manier naar voren gebracht. De dank werd uitge bracht aan mevr. Van Westerlaak- Kerkhof voor de vele door haar ver richte werkzaamheden, maar wegens gezondheidsredenen kan zij helaas niet meer de dames voetbalafdeling van dienst zijn. Er zijn 20 Achterveldse damesvoetbalsters en er wordt ge speeld in de hoogste klasse van de af deling Utrecht van de K.N.V.B. Wegens drukke werkzaamheden zag de heer P Vos zich genoodzaakt zijn bestuursfunctie ter beschikking te stel len. De sympathieke P. Vos had veel werk verricht met betrekking tot de samenstelling van het huishoudelijke reglement en de statuten. Voorts had hij zich belangeloos ingezet voor de bouw van het clubhuis en de nu op handen zijnde verbouwing. De regle mentair aftredende bestuursleden W Schouten en H. v d. Goes werden her benoemd. Het bestuur werd gecom pleteerd door de fluitende lottoformu lier-ophaler W. Hoetveen. Hierna bracht de heer H. de Jong mede namens zijn medewerker W. Houtveen een keurig verslag uit over de lotto-inkomsten die de club een winst gaf van meer dan vijf duizend gulden. Verslaggever De Jong bracht zijn dank uit aan de heren J. G Lorist en C. W v d. Breemer voor hun medewerking. Tevens attendeerde hij op het feit, dat heel wat formulieren 27 Augustus zijn ze echt in de bloe metjes gezet Er was enorm veel be langstelling op de receptie Ook het diner daarna met de familie was erg gezellig Samen met de 2 dochters, hun zoon (4 echtgenoten), de acht kleinkinderen en veel broers en zusters en andere familie werd het gouden jubileum ge vierd. LEUSDEN/CENTRUM - De politie te Leusden werd ervan in kennis ge steld, dat op dinsdag 26 augustus on bevoegden, en nog wel naakte, zich bevonden in het zwembad Rozendaal Deze naaktzwemmers bleken in Rozen- daal op bezoek te zijn geweest, en de sleutel van het zwembad van één der bewoners te hebben gekregen De politie verwijderde de ongenode gasten met zachte drang uit het privé- zwembad ACHTERVELD - Een mevrouw uit Achterveld las in een bepaald dagblad een advertentie van een firma voor thuiswerk. Zij schreef daarop en kreeg vuld en door haar ondertekend, kreeg In deze brief werd één en ander uit een gezet doch ook stond er bij dat zij gelijk met het ingevulde formulier binnen zeven dagen 1. 30.-- moest over maken Nadat het formulier was inge vuld en door haar ondertekend kreeg zij toch het heldere idee om de plaat selijke politie even te bellen. Daar kreeg zij te horen dat de betreffende zaak nep was. Zij heeft tenminste haar dertig gulden in de zak kunnen houden. Een goede raad voor ieder die op een dergelijke advertentie schrijft nooit geld te storten, alvorens goede inlich tingen te hebben ingewonnen. verkeerd worden ingevuld, zo ontbreekt vaak het codenummer en ook andere gegevens worden of verkeerd ingevuld of helemaal niet ingevuld Zulke fou ten kunnen er toeleiden dat een even tueel gewonnen prijs door de lotto- commissie in Den Haag niet wordt uitgekeerd. Na het voorlezen van het totoverslag van Jaap Schouten bleek dat het eind bedrag was zes duizend gulden. In dit bedrag was echter inbegrepen de vijf duizend gulden van de lotto. Vorig jaar was de winst ruim f1500,--, al dus het verslag van Jaap Schouten en nu was dat - door de vier ingestelde speelmogelijkheden - gestegen tot maar liefst f6000,--. Dat wil nog niet zeggen dat de vereniging rijk is, want gezien de nieuwbouw zit men nog voor een aan vaardbare schuldenlast. Tijdens de rustige rondvraag werden enkele vragen gesteld. De voorzitter kon de vragenstellers vrij goed van een antwoord bedienen. Ook kwam tijdens deze rondvraag het kantinebeheer weer eens naar voren Verder werd de waar dering uitgesproken dat alles in de kan tine en de kleedlokalen helder en in orde was Uit alles bleek dat de R.K. Sportver eniging Achterveld springlevend is en dat er veel wordt georganiseerd. Met een bruisend enthousiasme zal het sei zoen 1975-1976 worden gehaald om zich dan weer in te zetten voor het zesde lustrum. Tijdens deze jaarvergadering bleek dat er zeer binnenkort weer grote dingen gaan gebeuren in het Kerstens sportpark te Achterveld Onlangs is er een derde veld aangelegd, en een gravel trainingsveld met uitstekende verlichting, terwijl ook de parkeer ruimte werd uitgebreid. Inmiddels is het bouwbedrijf Ossen drijver uit Achterveld begonnen met de grondwerkzaamheden voor debouw- uitbreiding. In de bouwuitbreiding zullen worden ondergebracht een EHBO- behandelkamer, een bestuurskamer, twee nieuwe kleedruimten, een nieuwe bergruimte en twee scheidsrechters- kamers. Ook zal het gehele gebouwen complex van verwarming worden voor zien. Als dit alles gerealiseerd is kan men zeker zeggen, mede door de centrale ligging van de gebouwen, dat het sport park in Achterveld zek?r het mooiste eD meest praktische sportpark is in de wijde omgeving. buiten verantwoording van de redaktie Nu iedereen weer aan het werk is en de vakantie er al lang en breed op heeft zitten, wil de KMG u graag ver tellen hoe hun vakantie geweest is. Het begin was erg sportief Met 28 in totaal is men 's maandags 14 juli om half 9 op de fiets naar Arnhem vertrokken Om ±2 uur waren we bij blokhut De Princehof, wat de hele week ons thuis zou zijn. De week werd in een bepaald thema ibeleefd. Het thema was een Interna tionaal kamp De eerste dag was Ne derland aan de beurt. In de verdere week kwamen respectievelijk Italië, Frankrijk, België en Duitsland aan de beurt. Erg leuk was de film ,,Hup Frankrijk" die woensdagavond werd gedraaid. Maar het klapstuk van de week was toch wel het maken van een Manne ke Pis (iedere groep maakte er één), wat zeer veel hilariteit opwekte. Hoe wel deze week de zon niet zo fel heeft geschenen, hebben we ontzettend veel plezier gehad. Maar we gaan niet alleen op vakantie, we komen iedere week bij elkaar. Praten, handenarbeiden en spelen sa men. Alle meisjes zijn welkom Daarom hier de tilden wanneer de clubs draaien en als fp zin hebt om eens een keer te komen kijken, kom dan op die tijd dat jouw leeftijdgenoten er zijn. De kosten voor een heel (school)jaar zijn f20,-. We zijn gevestigd in de Til. Maandagavond 18.30-19 30 uur: meis jes van 13/14 jaar Leidster Dé- siree Spaay, Langesteeg 1 Maandagavond 19-45-20.45 uur meis jes van 15/16 jaar. Leidsters: Aggie Bleize, Akkerwinde 2, Wil ly Roest, Langesteeg 6a Donderdagavond 18.30-19 30 meisjes van 11/12 jaar. Leidster Monique Spaay, Langesteeg 1. Vrijdagmiddag 16.00-17 00 uur. meis jes van 8-10 jaar. Leidster Doro- theé van de Berg, Hamersveldse- weg 59. Correspondentie-adres; W Roest, Langesteeg 6a We hopen echt eens wat nieuwe ge zichten te zien. En laat de naam KMG je niet afschrikken. Manneke Pis doet het echt' LEUSDEN/CENTRUM - Dinsdag 9 september zal de K.P.O.,afd. Hamers- veld haar eerste bijeenkomst in het sei zoen 1975-1976 houden. De avond begint om 19.30 uur met een Eucharistie-viering in de parvehiekerk. Tegenover de kerk - in de Johannes- hoeve - zal de avond verder ver zorgd worden door Cinderella" Men begint daar om 20 00 uur met het vol gende programma 1. Inleiding over huishoudtextiel. 2 Pauze (bezichtigen van Cinderella- produkten). 3. Vertonen van dia's over het pro- duktieproces. 4. Gratis verloting. ACHTERVELD/STOUTENBURG - Nu hart- en vaatziekten zo allerwege in de belangstelling zijn komen te staan, kan het voor een ieder van groot belang zijn hier iets meer over te weten. Wat kan men doen om de ziekte te voorkomen. Welke maatre gelen kunnen bijdragen tot een snelle en doeltreffende behandeling. Hoe kunnen hartpatiënten worden ge holpen om de handicap van hun ziekte te overwinnen? Wilt u hier inderdaad meer over weten. Bezoek dan de kon- taktbijeenkomst op maandag 15 septem ber 1975. Deze bijeenkomst die om 20.00 uur begint zal worden gehouden in de kantine van de Verpleegkundige Acadmie aan de Larixlaan te Leus den-Centrum. In veel gemeenten is er al een zeer grote belangstelling voor de be strijding van deze volksvijand Laat Leusden, Achterveld en Stou- tenburg hier zeker niet bij achter blij ven. Van Achterveld en Stoutenburg verwacht men een grotere belangstel ling dan op de vorige kontaktbijeen- komst. Er waren toen zegge en schrijve drie personen uit Achterveld en Stou tenburg aanwezig Dat kan zeker be ter. Vooral omdat dit iets is wat onze belangstelling behoeft. Ach- tervelders enStoutenburgers, laatje niet in de kaart kijken en zorg dat men op genoemde datum met een flink aantal op deze bijeenkomst aanwezig is. Men hoopt dat de verenigingen die een schrijven van de Nederb.idse hart stichting hebben ontvangen zeker pre sent zullen zijn met hun leden ACHTERVELD - Op vrijdagavond 5 september houdt de werkcommissie van de Tour de Junior Achterveld een werkvergadering in café Buitenlust. De bijeenkomst begint om acht uur. Zij die niet kunnen komen worden ver zocht dit even door te geven aan de heer Joh. Ossendrijver. LEUSDEN-CENTRUM - De K.P.O. Hamersveld heeft haar jaarprogramma al weer kant en klaar. Er staan weer gezellige en interessante dingen op het programma wat er als volgt uitziet: Dinsdag 9 september: Demonstratie- avond Cinderella met gratis ver loting. Woensdag 8 oktober: Deze avond wordt verzorgd door de Ned Spoorwegen. Wij geven deze avond in samenwer king met de Ned. Plattelands - vrouwen uit onze gemeente Woensdag 12 november: Bingo of spel- avond en bespreking van de enquê te-formulieren die U van ons krijgt. Woensdag 17 december: Viering van onze kerstavond. Woensdag 14 Januari: Pater F. J. Heek- man geeft een lezing Pater Heek- man is bij U bekend van de Volks hogeschool ,,Ons Erf' tevens Geestelijk adviseur van de K.P.O. Woensdag 10 maart: Lt. Bosshart van het Leger des Heils uit Amsterdam geeft een lezing over de Evange lisatie en sociale hulpverlening in de binnenstad van Amsterdam, daarnaast houden wij onze jaar vergadering. Woensdag 14 april: Sluitingsavond. Dit seizoen besluiten wij met een fon dueavond. Wilt u verder inlichtingen dan kunt U zich wenden tot een van de bestuurs leden. Mevr. E. Blom-de Groot, voorzitster Kanaalweg 5, Leusden-C. Mevr. M Pienk-Besselink vice-voor zitster, Hakhorst 12, Leusden-C: tel 03496-1286. Mevr Burgstede-Grotevheen, pen- ningmeesteresse, Tabaksteeg 2, Leus- den-Z; tel. 03496-1570 Mevr. S. J. van Hurk-v. Kesteren secretaresse, Kon. Sophielaan 19, Leusden-Z; tel 033-11495. Mevr. Lagerweij-Flament, 2e secre taresse, Ravenhorst 25, Leusden-C, tel. 03496-2281 LEUSb£w/Cr,ivrRUM - De Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen zal donderdag 11 september haar eer ste bijeenkomst in het seizoen 1975- 1976 houden. Deze avond zal mevrouw C. Booy, schoonheidsspecialiste te Leusden, een lezing met demonstratie houden over huidverzorging De avond zal om 20.00 uur beginnen in het Kerkelijk Centrum aan de As- schatterweg LEUSDEN/CENTRUM - Maandag avond 8 september zal de Nederland se Christen Vrouwenbond haar eerste bijeenkomst in het nieuwe seizoen hou den. De avond zal plaats vinden in het Kerkelijk Centrum aan de Asschat- terweg en om 20.00 uur beginnen Gast deze avond is mevrouw J. Schneider- van Egten uit Den Dolder, die een te- zing zal houden over het onderwerp .Vrouw, Gezin, Maatschappij en Kerk". LEUSDEN - Bij de dagelijkse kon- trole op dinsdag 26 augustus moest de Leusdense politie de bestuurder van een personenauto bekeuren, omdat hij reed met een defect remlicht Bij de verkeerslichten op de Noor derinslag moesten weer drie bestuur ders van auto's worden bekeurd we gens het rijden door rood licht. LEUSDEN/ZUID - Een aanrijding tussen twee auto's vond zondag 24 au gustus plaats te 18.45 uur op de Arn- hemseweg. De auto, bestuurd door de heer R. uit Neeritter (Limburg) kwam met te hoge snelheid uit de richting Woudenberg. De bestuurder raakte daardoor de kontrole op de wagen kwijt, en kwam bij de Vieweg op het linker weggedeelte terecht. De auto botste hierdoor tegen de auto, bestuurd door de heer De B. uit Doorn. Er ontstond zeer zware maeteriële schade. Eén der auto's was total loss. Slijterij-Wijnhandel H. E. v. d. Hengel HAMERSVELDSEWEG 56, LEUSDEN-C. TEL. 03496-1259. AMSTEL BIER van 13.68 voor 10.50 nu 9.75 DRY SACK SHERRY van 11.95 voor 8.95 WILLIAM LAWSON WHISKEY van 13.95 voor 10.95 MARTELL COGNAC van 19.95 voor 17.95 LET OP ONZE ETALAGE AANBIEDINGEN.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 9