Achterveldse geitenfokker landelijk kampioen ivantHfolleyballeis sterk van start Vergadering „Puupekoppen" E.H.B.0. houdt jaarvergadering Woudenberg zitvoetbalde in Achterveld Dorpskontaktavond op 11 oktober Klaverjassen egint weer Bingoavond Let op uw bromfietshelm IDAMES MINDER GELUKKIG ACHTERVELD MEE AAN DE LEIDING Programma Achterveld NIEUWS UIT ACHTERVELD GEBOOR TEKAAR TJES Natuurlijk bestellen bij de Leusder Krant! s.v. Achterveld Ons Genoegen DONDERDAG 2 OKTOBER 1975 LEUSDER KRANT alm i t-K v e.l,u - Zoals reeds diver- j Achterveldse verenigingen met hun wnterprogramma zijn begonnen begint Dok as. vrijdag 3 oktober weer het klaverjastournooi bij café de Hessen- De aanvang is om 20.00 uur. ACHTERVELD - Zoals heteengoede Carnavalsvereniging betaamt denken Prins en Raad van de Achterveldse Carnavalsvereniging ,,De Puupekop pen" al weer aan de leut en de gein van het komende seizoen 1975-1976. Daarom worden alle Puupekoppen (Ook degene die dit willen worden) uitgenodigd voor de algemene ledenver gadering die zal worden gehouden op maandag 13 oktober 1975 in café Buiten- lust aan de Hessenweg te Achterveld, aanvang van deze vergadering is 20.00 uur stipt Tevens wordt de leden verzocht hun ACHTERVELD - De sportvereniging Achterveld organiseert zaterdag 4 ok tober a.s. een bingo-avond voor haar leden en donateurs in de kantine op het Kerstens sportpark. Aanvang 20.00 uur. contributie reeds te willen voldoendoor storting bij de Rabobank te Achterveld t.n.v. de Carnavalsvereniging De Puu pekoppen. Ook kan er betaald worden tijdens de algemene ledenvergadering bij de penningmeester de heerWester- laak. Nog even het te betalen bedrag: voor echtparen is dit f25,- en voor alleenstaanden f 15,-. Na ontvangst van het contributiegeld krijgt een ieder zo vlug mogelijk zijn lidmaatschaps kaart thuis. Men hoopt dat op de ledenvergadering alle leden aanwezig zullen zijn. ACHTERVELD - De Achterveldse EHBO houdt op dinsdag 7 oktober 1975 om 20.00 uur haar ledenvergade ring in Ons Gebouw De agenda voor die avond ziet er als volgt uit: 1. Opening 2. Notulen 3 Mededelingen 4. Verslag van de secretaris 5 Verslag penningmeester 6 Verslag kascommissie 7 Benoeming kascommissie 8. Bestuursverkiezing 9 Rondvraag en sluiting. De aftredende bestuursleden zijn mej. A Wijntjes die zich herkiesbaar stelt en de heer H Berg die zich niet meer herkiesbaar stelt Het bestuur heeft voor de plaats van de heer Berg als kandidaat gesteld de heer W. Hilverts. Ook de leden kunnen kandidaten stel len. Deze moeten schriftelijk voorde vergadering worden ingediend. Het be stuur verwacht een grote opkomst en hoopt dat iedereen op tijd aanwezig zal zijn zodat ook om 20.00 uur de vergadering een aanvang kan nemen. Ook is het programma voor de wer kende leden voor het seizoen 1975-1976 vastgesteld De oefenavonden worden op de navolgende data gehouden 21 oktober, 28 oktober, 4 novemner, 11 november, 18 november, 25 novem ber, 2 december, 6 januari, 20 janua ri, 3 februari, 17 februari, 2 maar, 16 maart en 30 maart. Wilt men het in zijn.bezit zijnd diploma geldig hou den en ook practisch en theoretisch bij blijven is het beslist noodzakelijk dat men minstens zes oefenavonden aanwezig is Het is natuurlijk wel aan te bevelen dat men zeker om prac tisch en theoretisch bij te blijven meer oefenavonden bezoekt. Men zal zelf on der vinden dat men hoemeer oefenin gen men bezoekt hoe makkelijker en practischer er bij daadwerkelijke op tredens zal worden gewerkt. Een spelmoment uit het zaal-zit voetbal-duel. ACHTERVELD - Tijdens de lokale (eitenkeuring die op 4 augustus j.l. te Achterveld werd gehouden door de Hooglandse, Leusdense en Achter- feldse fokvereniging werden de bok a een geit van de heer Torsius uit ffiterveld aangewezen om deze fok- ereniging op de op 27 september te .eeuwarden gehouden landelijke gei- eokeuring te vertegenwoordigen. Op deze keuringen die om de vier j^r worden gehouden en wel om de eurt te Leeuwarden, 's-Hertogen- osch en Utrecht komen de beste ieren van de geitenfokverenigingen t het hele land bijeen. Op de keu ring te Leeuwarden waren ongeveer 300 dieren aanwezig. Er waren zowel Toggenburgers als witte geiten. Daar de Toggenburgergeit van Tor sius enkele dagen voor deze lande lijke keuring ziek was geworden werd alleen zijn Toggenburger bok naar Leeuwarden gezonden. Terwijl er en kele eerste prijzen vielen od de uit de provincie utrecnt ingezonden geiten kwam Torsius met de beste resulta ten uit de bus. Zijn Toggenburger bok won het landelijk kampioenschap. Ze ker een grote eer voor deze Achtervel- der. Temeer daar deze bok geen im port maar eigen fok was. Ook is het wel het vermelden waard dat deze bok in 1973 en 1974 ook al kampioen was van de provincie Utrecht. Het was voor de heer Torsius wel een hele ge waarwording toen de uitslag bekend werd gemaakt en hij zijn bok als eerste het veld op zag komen voor het défi lé dat onder het spelen van het Friese Volkslied werd gehouden. VERSCHILLENDE PRIJZEN Ook op de op 20 september te Utrecht gehouden provinciale geitenkeuring kwamen de leden van de eerder ge noemde vereniging zeker niet slecht uit de bus. Ook hier werden verschillende eerste en tweede pruzen weggenaaia. Bij de Toggenburgerlammeren behaal den de heren C. Meerveld, J. Leijen- horst en H. Torsius allen uit Stou- tenburg een eerste prijs. Bij de geiten van 1 jaar en ouder behaalden de heren Bakker en Lage- maat uit Leusden en Torsius uit Stou- tenburg allen een tweede prijs. De witte lammeren leveren ook nog een eerste prijs op voor Bakker uit Leusden en een tweede prijs voor mevr Voskuilen uit Achterveld. De heer Bakker uit Leusden wist bij de eenjarige en oudere dieren ook nog een eerste prijs weg te halen. Bij deze provinciale keuring waren er ook schapen ter keuring aanwezig. ACHTERVELD - Door de politie te Achterveld worden de bromfietsbe stuurders en hun passagiers er op attent gemaakt dat het wegnemen van bromfietshelmen blijkbaar een sport aan het worden is De bromfietsbe stuurders zijn hier dikwijls zelf de schuld van Het komt herhaaldelijk voor dat als men even een winkel of een cafetaria binnengaat men zijn helm op de bromfiets laat liggen Het is verschillende malen voorgekomen dat bij het naar buiten komen de helm ver dwenen was Er kan niet genoeg op gewezen worden dat men de helm bij zich moet houden en niet achteloos op de bromfiets laten liggen. Ook deze keuring leverde voor de leden van de vereniging nog prijzen op. J. Rijnders uit Leusden won met zijn ram een eerste prijs, J. Reemst uit Leusden kreeg met zijn dier een twee de prijs, terwijl de heer Torsius met een derde prijs uit de bus kwam. Iffl ACHTERVELD - Dc volleyballeden nn de Achterveldse sportvereniging lUDti speelden op 10 september j.l. m hu eerste competitie wedstrijd. De Uteren traden aan tegen V.V.A. Na een g loeizame start in de eerste set, waar bij V.V.A. bet initiatief stevig in handen Weid, moest aanvoerder/coach Jan van Houten bij de stand 6-2 een time-out unvragen om zijn spelers te inspi- tren. Dit leverde echter weinig resul- Ut op. V.V.A. liep steeds meer uit. lij de stand 9-3 werd de tweede time- ht aangevraagd waarin de aanvoerder lijn spelers aanspoorde tot meer con centratie en inzet. Dit hielp blijkbaar 'el want Avanti kwam zeer sterk terug a won de eerste set met 15-12. Bij de tweede set was Avanti de Ploeg die op een regelmatige wijze «n voorsprong opbouwde. Nu was het *-V.A dat tweemaal een time-out aan joeg echter met weinig resultaat. De Wede set werd door Avanti gewonnen 0 |et 15-8 Ook in de derde set bouwde Avanti voorsprong op die er mocht zijn. kh bij de stand 13-3 verslapte de aan- *cht van de Avanti-spelers hetgeen als ïsultaat had dat de smashes buiten de jijen of in het net terecht kwamen. Ij de stand 13-8 werd een time-out fraagd door Van Houten om zijn spe ws even goed onder handen te nemen. Whad een goed resultaat want deze erde set werd gewonnen met 15-8. 'janti won zijn eerste compeitite- 'edstnjd dus met 3-0 (setstanden ({2.15-8 en 15-8). TWEEDE WEDSTRIJD ^.24 september speelde Avanti zijn *eede competitiewedstrijd tegen S.H. die ook door de Achtervelders werd [onnen Hier was het ook net als bij de eerste wedstrijd weer een moeizaam begin in de eerste set. Coach Bakker had twee time-outs nodig om zijn spe lers te inspireren. Dat dit wel had ge holpen bleek uit de eindstand van de eerste set. Deze werd door Avanti met 15-11 gewonnen. In de eerste helft ging het bij Avanti prima, doch toen kwam de klad er in. Door misverstan den werd er slecht gespeeld en kwam er een tussen stand van 14-9. Na de time-out kwam Avanti echter zeer sterk terug. Dit kon niet meer resul teren in winst. Avanti verloor deze set met een verschil van twee punten: 13-15. De derde set werd heel goed ingezet. Avanti speelde goed aanval lend en het initiatief bleef in handen van Avanti. De schade voor S.H. 71 bleef door hun goed verdedigingsspel beperkt tot twee punten. Avanti won deze set met 15-13. DAMES Het dames-volleybalteam van Avanti was niet zo gelukkig als de heren. Dit team is ten opzichte van het vorige seizoen sterk gewijzigd Het team trad aan tegen Vios. Gedurende de eerste set gelukte het de Avanti-dames onvol doende de passes op maat te geven Hierdoor waren de spelverdeelsters nauwelijks in staat tot het geven van redelijke set-ups. Het gevolg hiervan was dat de Avanti-dames de eerste set verloren met 4-15. De tweede set was al heel wat beter. De ploegen gingen ongeveer gelijk op. Ondanks het nu betere spel gelukte het toch niet om deze tweede set te winnen Toch beter als de eerste want nu ver loor men met 12-15. De derde set was weer minder dan de tweede. Nu verloren de Achterveldse dames met 6-15 zodat Vios deze wedstrijd met 3-0 won. Als de Avanti-dames echter blijven trainen zoals zij nu bezig zijn, zullen zij zeker terug komen en heel wat sterker gaan spelen dan zij nu de eerste wedstrijd hebben gedaan. NOG PLAATS Men heeft zich bij het bestuur en de leden van Avanti wel al afgevraagd of men in Achterveld niets om volleybal geeft of dat het nog niet voldoende bekend is dat in Achterveld volleybal wordt gespeeld. Zowel bij het dames als bij het heren volleybalteam zijn er nog enkele plaatsen open voor spor tieve en enthousiaste mensen die graag willen volleyballen. De Achtervelders staat bekend als sportief en velen be drijven wel de een of andere sport. Laten degenen die nog geen sport be drijven of graag willen volleyballen eens bij Avanti gaan kijken. Mogelijk dat men er dan ook zin inkrijgt om deze tak van sport te gaan beoefenen Elke dinsdagavond trainen dames van 19 00 tot 20.30 uur en de heren van 20.30 tot 22.00 uur. De training ge schiedt onder deskundige leiding van een gediplomeerde Nevobo trainer. Het moet in Achterveld toch mogelijk zijn om met meerdere teams aan een vol- leybalcompetitie mee te kunnen doen. LEUSDEN - ACHTERVELD - Elke week wordt het competitiever loop spannender. Met de nederlaag tegen KDS verloor Nederhorst haar leidende positie. Het betekende voorts dat thans geen der 35 clubs uit de drie afdelingen, waarin Leusdense clubs spelen, nog in het bezit is van de volle winst. Roda '46 en VVZA won nen voor het eerst en Roda zelfs zeer verdiend. Alleen Domstad, An keveen en KVVA in de le klasse A (zo.) en Eemnes, Unicum en Lely stad in de zaterdagse 2e klasse A zijn nu nog ongeslagen. Vijf clubs zitten nog te wachten op de eerste overwinning en wel de Zebra's, Dore- stad en VSK uit de zondagcompetitie en Scherpenzeel en Barneveld bij de za terdagvoetballers. le KLASSE A (ZO.) Uitslagen: Baarn - VVZA 0-1 LDomstad - ASV 65 0-0 •^Fortitudo - Ministerpark 4-2 Amersfoortse Boys - KVVA 1-1 Zebra's - Roda '46 KDS - Nederhorst 0-2 3-1 KDS 5 3 117 11-6 ASV '65 4 2 2 0 6 6-2 Domstad 4 2 2 0 6 5-1 Nederhorst 4 3 0 16 8-5 Fortitudo 5 3 0 2 6 8-5 KVVA 4 1 3 0 5 7-6 Baarn 4 2 0 2 4 4-3 Amf. Boys 4 1 1 2 3 5-6 Roda '46 4 1 1 2 3 5-7 VVZA 4 112 3 1-3 Ministerpark 5 1 0 4 2 4-12 De Zebra's 5 0 1 4 1 3-11 Ankeveen wint a.s. zondag thuis van Baarn en Ministerpark zal hetinNaar- dan niet klaren tegen Domstad. In Amersfoort is KVVA te sterk voor Fortitudo (Cothen). Roda'46 ontvangt de Amersfoortse Boys (aanvang 14.30 uur) en als de Leusdenaren net zo aanvallend spelen als de afgelopen zondag, zal de overwinning op het Bur gemeester Buiningpark blijven. Ne derhorst klopt thuis de Hilversumse Zebra's en VVZA zal het in Amers foort erg moeilijk krijgen tegen KDS, de koplopers uit Utrecht. 2e KLASSE B (ZO.) Uitslagen: Veensche Boys - VVO '65 0-1 Unitas - PVC 1-0 VSK - Barneveld 3-3 Dorestad - Achterveld 1-1 DVSA - Rivierwijkers 4-2 Achterveld 5 2 2 1 6 9-4 Rivierwijkers 5 3 0 2 6 11- 6 Unitas 5 2 2 1 6 6-4 VVO '65 5 2 2 1 6 3-4 DVSA 5 3 0 2 6 13-14 Veensche Boys 5 2 1 2 5 8-7 PVC 5 2 1 2 5 5-6 Dorestad 5 0 4 1 4 4-5 Barneveld 5 1 2 2 4 8-11 VSK 5 0 2 3 2 3-9 Ook de afgelopen zondag was het in Zondag 28 september: HDS 2 - Achterveld 2 1-1 Scherpenzeel 3 - Achterveld 3 0-4 Achterveld 4 - Quick 9 2-2 SDO 10 - Achterveld 5 3-4 PROGRAMMA Achterveld 1 - VSK 1 14.30 Achterveld 2 - Amf. Boys 4 12.00 Maluku Muda 2 - Achterveld 3 12.00 NSC 3 - Achterveld 4 12.00 Dames: Houten 1 - Achterveld 1 deze afdeling weer kermis Drie van de vier koplopers verloren en de vier de. SV Achterveld, speelde gelijk. Niet minder dan 5 clubs leiden nu met slechts 6 punten uit 5 wedstrijden. Barneveld, als voorlaatste op de ranglijst, heeft maar 2 punten achterstand op de kop groep. Ook a.s. zondag wordt weer vuurwerk verwacht. In Utrecht speelt PVC gelijk tegen de Veensche Boys uit Nijkerkerveen Barneveld kan thuis van het Veenendaalse Unitas winnen en hetzelfde resultaat verwachten wij van SVA in Achterveld tegen de Utrechtse staartploeg VSK, zeker nu de Achter velders er zo goed voorstaan. De Utrechtse Rivierwijkers moeten in staat zijn om minstens 1 van de punt jes te pakken van het bezoekende Do restad VVO ontvangt in Utrecht DVSA uit Amerongen met een beste kans op puntenverdeling. 2e KLASSE A (ZAT.) Uitslagen: Barneveld Lelystad - Advendo - ACHTERVELD - Waar je al niet naar toe moet voor het maken van een sportverslag Het is te gek. Maar wij hebben ons wezenloos gelachen. Afge lopen week waren wij te gast bij Jan Voorburg. In zijn bar Buitenlust werd zitgevoetbaldDat was nog niet eer der vertoond in Achterveld en wat het inhield werd spoedig duidelijk. Het spul vond plaats in de met een parketvloer voor dat doel uitzonderlijk geschikte grote zaal Vrijwel al he! meubilair was daaruit verwijderd, op twee tafels na, die op hun kant gezet de doelen vorm den Het doelvlak was het tafelblad, twee meter breed en ongeveer een me ter hoog Elk „elftal" had een keeper en vijf spelers. De strijd ging tussen min of meer vaste Buitenlust-cliènten. De kle ding van Z.F.C de Laan leek veel op die van S.V.A maar wat er in zat kwam uit Woudenberg De tweede ploeg had meer weg van Roda, maar- kwam desondanks uit Achterveld. Op zo hier en daar anderhalve kniekous na, werd barrevoets gespeeld. Zittend moesten de spelers zich zij-, voor- of achterwaarts bewegen en uit deze niet erg riante positie, met de bal (een „drietje") de stevigheid van het vijandelijk tafelblad testen. Een zeer vermakelijk tafereeltje, als uit een maxi-kleutercrêche Om de spelers in staat te stellen de volgende dag weer gewoon aan het werk te gaan, duurde het hele gedoe niet langer dan driemaal een kwartier, hetgeen overigens voor de meesten al meer dan genoeg was. Al in de eerste minuut miste Buitenlust een penalty. Er werd meer op de zaalverhchiing dan op het tafelblad gemikt. En dat mocht blijkbaar niet. Ook de Laan schoot van dichtbij nog over. Terwijl de scheids rechter net een pilsje pakte scoorde Bui tenlust. Maar dat feest ging mooi niet door. „Niet gezien is geen goal" aldus de flierefluiter en grensrechters ter con sultatie waren niet aanwezig. Nog in de eerste periode kwam Woudenberg met 2-0 voor. Eerst uit een flitsende schui ver en voorts via een carambole langs de lambrizering, wat blijkbaar wel toe gestaan was De Laan verdiende de voorsprong al was het alleen maar om dat ze een week in retraite geweest wa ren op het sportcentrum van de KNVB in Zeist. Alle spelers werden tijdens de rust uitstekend hoogstpersoonlijk verzorgd door de eigenaar van het etablissement. In een oogwenk was Voorburg verlost van een blad pilsjes. Het talrijke pu bliek, minstens tien man sterk, liet zich met toeters en bellen goed horen. Dat bracht de schuivers in een hogere ver snelling. Er ontotond groot tumult toen de scheidsrechter onverwachts zijn fluit verloor. Toen dit mankement hersteld was, nam de Beer van Woudenberg het recht in de vorm van de ronde bal in eigen hand. Hij verhinderde aldus een regelmatige voortzetting van het eve nement en dat mocht niet. Hij kreeg een heleboel het leek wel op een vroege sinterklaas. Eerst, bij gebrek aan een gele kaart, een bierviltje, dan een straf- bal tegen en bovendien 2 minuten straf. Het kwam voor hem wel goed uit, want nu had hij de tijd om een hoog nodig plasje te plegen. Achterveld profileerde van een spe lersovermacht en bracht de stand op 2-1, maar verloor daarbij Toon Stapel broek voor twee minuten toen hij per ongeluk expres een tegenstander, de broek zowat van zijn bips afstroopte. Een trap van de bal in de maag van onze fotograaf kostte Achterveld een strafschop en de Laan kwam voor met 1-3. Na de tweede rust gingen de arties ten met een tweede pilsje achter de kie zen vrolijk verder. Het geluid van bre kend glas betekende dat de arbiter niet verder meer kon drinken. Tegen de wind in schuifelden de Achtervelders naar 2-3 en met de Jannendorptruc werd het zelfs 3-3. Er was nog van alles mogelijk, maar er gebeurde eigenlijk niets. Jan Voorburg, die zelf niet meedeed, had de hoofdprijs uit een loterij toen een loeihard schot rakelings langs een grote kroonlamp tegen het plafond te pletter sloeg, tot grote spijt van het pu bliek, naar Stapelbroek kreeg wel zijn tweede bierviltje. Ook de bal kreeg kuren en verdween achter een deur, waar duidelijk„He- ren" op stond. Het spel werd alsmaar feller. Wel leuk om te zien, maar leven sgevaarlijk. Als dat maar goed bleef gaan.Niks hoor, in een mum van tijd dreunden twee Woudenbergse ballen tegen het Achterveldse tafelblad (3-5) Kennelijk kreeg de arbiter last van een te hoog biergebruik, want een over gaande misser telde hij toch maar voor de Buitenlusters, die van verbouwe reerdheid vergaten te protesteren (4-5). De Achterveldse doelman ging mee in de aanval. Dat gaat bij zitvoetbal in 9 van de 10 gevallen goed, maar dit was was duidelijk het 10e geval want het werd4-6 en net voor het einde zelfs 4-7. Woudenberg won hiermee de door de Laan beschikbaar gestelde wisselbeker, een soort Eurocup, die verdacht veel leek op een melkbus. Geen de. spelers bleek ernstig gewond en de gehele ver lichting deed het nog. Voorburg had er wel spijt van, dat hij zijn parketvloer niet voor de aanvang van de wedstpjd in de was had gezet. Dan was die met een uitgeboend geweest. Er bestaat in Nederland nog geen zit- voetbalbond (in Japan en Noord-Korea wel, maar dat is wel te ver weg). Mocht u op een personeels- of sportvereni gingsavond, of voor een leuke bruiloft sparty, behoefte hebben om een potje te gaan zitvoetballen en u heeft er een kratje bier voor over, dan kunt u per telefoon 03498-1278 (G. Vink, voorzit ter ZFC de Laan) of 03425-1327 (Bui- tenlustschuivers) de beschikking krij gen over een gerenommeerde zitvoet- balploeg als sparringpartner. Succes is verzekerd! ACHTERVELD - S.V Achterveld, afdeling jeugd, uitslag van zaterdag 27 september 1975: Junioren: Achterveld Al - V.V.Z.A. Al 1-0 Achterveld A2 - Hooglanderveen A2 1-0 - Eemnes afg. Hoevelaken 1-0 Hees 4-1 EFC '58 - Veensche Boys 1-1 Roda '46 - SOVA 0-4 Rood Wit - Scherpenzeel 1-0 Eemnes 4 3 1 0 7 8-1 Advendo 5 3 1 1 7 13- 4 SOVA 4 3 0 1 6 10- 3 Unicum 4 1 3 0 5 3-2 Lelystad 4 1 3 0 5 2-1 Rood Wit 4 2 1 1 5 3-2 Veensche Boys 5 12 2 4 3-6 Hoevelaken 5 2 0 3 4 5-9 EFC '58 5 1 2 2 4 7-11 Roda '46 5 2 0 3 4 3-8 Hees 4 112 3 7-7 Barneveld 3 0 12 12-8 Scherpenzeel 4 0 13 12-6 De topper voor de komende zondag is ongetwijfeld Eemnes-Unicum (Le lystad). Beide ploegen zijn nog onge slagen Naar onze mening is de zege voor de thuisclub. Hoevelaken wisselt goede wedstrijden af met slechte. Nu Barneveld op bezoek komt lijken de winstkansen het gunstigst voor de thuis club. Hees zal in Soest minstens de helft van de buit kwijtraken aan Lely stad en de Veensche Boys zullen het m Nijkerkerveen niet redden tegen Advendo uit Ederveen. Scherpenzeel ontvangt Roda '46 en na de „vergis sing" van afgelopen zaterdag zien wij ditmaal de Leusdenaren aan het langste einde trekken. Rood Wit blijft met een vrije zaterdagmiddag in Putten. 2-1 0-4 0-0 4-4 2-0 3-0 Achterveld BI - S.E.C. B2 Achterveld B2 - vrij Achterveld Cl - Hoevelaken Cl Achterveld C2 - K.V.V.A C4 Pupillen: Achterveld Dl - A P.W.C. Dl S.E.C. D3 - Achterveld D2 Roda D8 - Achterveld D3 Achterveld El - Amsvorde El afgelast Limvio E2 - Achterveld E2 1-3 Achterveld E3 - Quick E5 1-2 Programma voor zaterdag 4 oktober 1975 S.V. Achterveld afdeling Jeugd: Junioren. Achterveld Al - Hoogl. veen Al 14 15 u. Limvio A3 - Achterveld A2 14.15 u. Amf. Boys BI - Achterveld BI 15 00 u. K V V.A. B4 - Achterveld B2 14.15 u Achterveld Cl - Hoogl. veen Cl 15 00 u Achterveld C2 - C J V V C2 13.45 u Pupillen: Hoevelaken Dl - Achterveld Dl 14 .15 u Achterveld D2 - Roda D5 12 00 u. Achterveld D3 - Quick D6 13.00 u. S.E.C. El - Achterveld El 13 00 u. Achterveld E2 - Soest E3 13.00 u. V V.Z.A E4 - Achterveld E3 13.00 u. ACHTERVELD - Uitslag onderlinge schietwedstrijd Ons Genoegen: 1 J. E. van Hamersveld 49 punten 2. B Voskuilen 48 punten 3. W J. Lagerweij 48 punten 4. G. Valkengoed 44 punten 5 M Pothof 44 punten 6. J van Nimwegen 43 punten 7 G Tolboom 42 punten 8. W. Voskuilen 41 punten 9. Th. v d. Koedijk 41 punten 10 A. Vlug 39 punten 11. J. Voorburg Gz. 39 punten 12. J. J van Hamersveld 34 punten 13. F. Koenen 34 punten ACHTERVELD - Zoals reeds eer der werd bekend gemaakt zal de dorps kontaktavond worden gehouden op zater dag 11 oktober a.s in Ons Gbouw Voor jonge gezinnen kan eventueel voor oppas worden gezorgd als men voor 4 oktober a s. de strook bevestigd aan het huis aan huis bezorgde programma inlevert op de kaartverkoopadressen. De kaartverkoop adressen zijn. Garage Kleinveld. Hessenweg, tel 1209; Bakkerij Huppelschoten. Kerkdijk, tel. 1412; Bakkerij Schouten, Hessenweg, tel 1216; Fam Boelsma, D. de Wee- destraat 3, tel 1754; Fam Krijger, J de Bijestraat 1. tel. 1976, Fam Tijmensen, Klettersteeg 1, tel. 1386. Indien nog kaarten voorradig ook nog vanaf half acht aan de zaal. De kaart verkoop a f.4,-- begint op 1 oktober.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 13