,...edie van Frans Weisz ixpositie van werk, dat Issenties raakt medelij Jet!", uitstekende In het kort bekeken Filmweek ES KLEIJEN IN BUSSUM Filmweek Arnhem Filmagenda Ameisfoort >r Bert Vos") MERSFOORT - Enkele dagen na de première tijdens de Arnhemse film- gaat de nieuwe Nederlandse film van regisseur Frans Weisz, ,,Heb me- Jet!" in Nederland in roulatie. Wat Amersfoort beteft zal dat deze week in het Grand Theatre. ,,Heb meelij Jet!" is gemaakt naar een oorspron- l; scenario van Heere Heeresma „De man op weg", uitgegeven onder de „Geef die mok eens door, Jet!" Regisseur Frans Weisz heeft het cynis- van Heeresma zoveel mogelijk vermeden en het gegeven gebruikt voor goedlopende, pretentieloze komedie. De bewerking van het script was wat ee: «betreft in goede handen van Dimitri Frenkel Frank en producer Rob du Mée. KlMhoofdrollen worden vertolkt door twee ras-komedianten, die ook voor de il jaren hun sporen verdienen. Piet Römer en Johnny Kraaykamp. Nog voor de film in première ging, deed de suggestie de ronde, dat Piet en Johnny lieuwe Nederlandse komische filmduo zouden gaan worden. Wie „Heb mede- et" ziet, zal misschien met mij van mening zijn, dat een dergelijke kom- lie best in de toekomst kan worden geprolongeerd, maar dat het aandeel van ny Kraaykamp wat de komische kant betreft, dan wel iets méér geaccen- 'd dienst te worden. De enorme mimiek van Kraaykamp kwam in „Heb medelij ra.i. te weinig aan bod. Al met al is deze nieuwe Nederlandse film beslist loeite van het bekijken waard. Ruim anderhalf uur soms kostelijke grappen et decor van Nederlands platte, maar toch wel fascinerend gefilmde land- ton Neêrlands meest kontro- jone/e objecten is wel de groene brievenbus, die sinds enige tijd Te Nederlandse voortuin siert. is een staaltje van perfekt 'urisme en de man of vrouw die ■eft ontworpen verdient een lintje de wijze waarop men er in is om iets heel simpels tot lee' moeilijks te maken Das een Maar laat het maar aan de PTT 1eelen hoe ze een dergelijk ^je vakkundig moeten wassen. de opzet was in eerste instan- \tuurlijk erg goed. Om de steeds 1e kosten van tante Pos watbm- Perken van de s taats porie- te houden, moest er wel iets worden aan de bezorging van t Zoals ook blijkt uit een be- 'eportage van onze Leusdense lopen de postbodes per dag heel ial dan niet fluitend. Wat is er indiger dan een brievenbus, die -f, QhStraat staat en niet bij huis ittii **ïe Tnanier hoef je niet - wat gexxillen best kan - eenki- ■r te lopen of te fietsen. Tijdbe- dus. Tot zover gaat (bijna) t^koord met de opzet Maar au er dan? Terwijl ons aller efds strengere eisen gaat stei e f0rmaten van de door hen te bezorgen poststukken, brengt zij zelf een formaat brievenbus op de markt, die louter ingesteld schijnen te zijn op het ontvangen van geboortekaart jes en dat soort klein spul. Men is er tegenwoordig aardig aan gewend geraakt de krant en de gro tere formaten briefpost gekreukeld uit de groene bus te moeten halen (als ze er tenminste niet van tevoren door onbekende onverlaten zijn uitgehaald), maar toch blijkt de beruchte bus nog steeds de nodige wrevel en ergenis op te wekken. Kortgeleden hoorden we het dra matische" verhaal van een mevrouw, die haar groene PTT-brievenbus was kwijtgeraakt. Iemand had de bus blijk baar nodig (of een grapjas nam de bus zomaar voor de lol mee), maar hoe het ook zij, de bus was pleite, zoals de Amsterdammer dat zo sappig weet te zeggen. Wat doe je dan in zo'n geval? Omdat je weet, dat de onderdanen van Tante Pos bij het ontbreken van een groene brievenbus geen post bezorgen, bel je de PTT met het vriendelijke verzoek een nieuwe bus te willen plaatsen Dat had je gedacht Wie argeloos een der gelijk telefoontje pleegt, wordt diep teleurgesteld in de service van onze postdienst. ,.Een nieuwe brievenbus mevrouw0 Als u het volgende bedrag overmaakt op giro nummer zoveel, dan zorgen wij voor een nieuwe bus Grapje misschien? Het blijkt bittere ernst te zijn. Als het staatsbezit wordt ontvreemd, dan dient de beheerderfster) zelf voor een nieuwe te zorgen. En geen bus- geen Post Of veel te laat. Het enige wat die mevrouw overblijft is onder verlo ren en gevonden te zetten Kwijtge raakt. een groene PTT-brievenbus. Of het effekt heeft? Misschien dat dit stukje een beetje helpt. Want eerlijk mensen, iedereen weet dat die groene bussen onpraktisch zijn. Laat ze dan toch staan.' Natuurlijk maken Piet en Johnny ongetwijfeld deze film. Een komedie op het doek brengen behoort tot de moeilijkste opgaves inde cinematogra fie Frans Weisz erkent dat zelf. Hij heeft het er moeilijk mee gehad Maar geslaagd is hij wel. Of Heere Heeres ma er gelukkig mee zal zijn is een twee de Het verhaal gaat over Tim van de Wouden (Johnny Kraaykamp) een han- deslreiziger, die na lange tijd weer eens in Friesland zijn werkzaamheden verricht Als hij op het punt staat naar huis terug te keren, naar zijn vrouw Jet, ontmoet hij Bodde, een oude vriend (Piet Römer). Dit weerzien wordt ge vierd en de twee oude gabbers halen oude herinneringen op. Tien jaar gele den waren Tim en Bodde „de plaag van het land" Hun „practical jokes" kwa men aardig in de buurt van oplichterij onder het motto- „lachen, lachten, la chen". Tim laat zich door Bodde over halen om nog eens helemaal op die ouderwetse toer er tegen aan te gaan. En dat gebeurtHet land wordt opnieuw onveilig gemaakt door Tim en Bodde, die hun oude streken nog eens in de prak tijk uit gaan testen. Ze ontmoeten een aardig fris Fries boerenmeiske (Elsje de Wijni die met hun meetrekt en een affaire neeft met Tim, twee oplichters Kwint en Dolores (gespeeld door Ton van Duinhoven en Ronnie Bierman). De oplichterspraktijken lopen uit de hand en het gevolg is, dat Tim en Bodde tenslotte alleen overblijven. Tim, die zijn vrouw Jet gedurende het hele avon tuur regelmatig heeft gebeld om te ver tellen dat hij op weg naar huis is, vindt het welletjes en Bodde weet hem over te halen naar huis terug te gaan. Als het zover is. hebben de toeschou wers zo'n anderhalf uur uitstekend ver maak achter de rug, maar zullen iet wat teleurgesteld door het zwakke slot de bioscoop verlaten Op zich een beet je jammer, maar we zullen er niet al te zwaar aan tillen, want voor de rest is „Heb medelij Jet", dankzij degoede regie, de uitstekende vertolkingen, de pittige muziek van CCC Ine (gecompo neerd door Ruud Bos) èn de goed ge timede camera-voering van Fèrenc Kal man Gall een leuke, pretentieloze film geworden. En dat is heel wat voor een Nederlandse filmproduktie, nietwaar? V. LEUSDER KRANT EUSDEN - Een prachtige over- istentoonstelling van de kleuretsen jRies Kleijen in Theater ,,'tSpant", Abraham Kuyperlaan 3, te Bus- 1 De tentoonstelling zal op zater- piddag 4 oktober om 15.00 uur ge- d worden door de journalist Pieter |ie Bos. j expositie duurt tot zaterdag 18 en is dagelijks te bezichti- 110.00 tot 16 00 uur, 's zondags 1 00 tot 14 00 uur. lis veel moois te zien op deze ten- Itelling. Het werk van Ries Kleij- |s gevoelig, zowel wat stemming lleurschakering betreft. Het werk (niveau en is filosofisch van ïn- i elk werkstuk ligt een gedachte, Idee ten grondslag Dit is zeer Itieel voor het werk van Ries hen. Het is bijzonder aantrekke- Jom je in deze gedachtenwereld tdiepen en je er aan over te geven. |elt er veel verwantschapsfacetten de beginperiode stamt een ets als „The old man and the sea". Ries Kleijnen werd getroffen door Herming- way's pure weergave van de natuur, zijn verstildheid. In de vierkant om lijste bovenmotieven van de ets heeft Ries Kleijnen de tendens uitgebeeld, die zij overigens niet alleen bij Hemingway waarnam: het oude, dat on ontkoombaar steeds méér en méér kapot wordt gemaakt door het nieuwe. Het oude is voedingsbodem voor het nieuwe, wordt uitgezogen en tenslotte geheel door het nieuwe verteerd. In de rechthoekige ets onder, impressies van de tijdeloze zee. „De wonderbare visvangst" is een frêle kopergravure in rood en paars. Wezens, getooid met een maskerach tig gelaat, halen de vangst binnen. De gravure schijnt te deinen op de zwevende, golvende cadans van zee wier. Een compositorisch knappe ets is ook „De rustdag", op een tekst uit Genesis, de laatste scheppingsdag. In De rustdag wazig groen-gele tinten. Duim en vinger van de hand Gods om vatten deze compositie. Middenin het symbolisch hart Links en rechts zon en maan Beneden onder de mensen, die reikhalzend uitzien naar het oorzake lijk verband van de schepping. Mensen, die in God geloven, mensen die twij felen; mensen die niet geloven; men sen die in de zon geloven. Kijkt u eens naar het mooie reliëf in deze ets. Naar de verhoogde witte vlakken, die bij het afdrukken volle dig moeten zijn schoongekrabd Het drukken van de etsen is voor Ries Kleijnen op zichzelf een vorm van kreatief bezig zijn. Zij maakt zelf haar afdrukken en zij beheerst dit procédé tot in de finesses. De Mayakuituur heeft haar gedurende een zeker tijdsbestek intensief bezig gehouden. De zonaanbidding sprak haar geweldig aan. Op de expositie ziet u verschillende werken, geinspireerd op deze kuituur. Zij heeft de treden uitgebeeld, waarlangs de mens moet stijgen om naar de zon, de warmte- en levensbron te komen. „Magisch vierkant": bruidsritueel. Een omheining van touw, die diende om de boze geesten buiten te slui ten. Aan de ene kant de jongens, aan de andere kant de meisjes In hun midden een oude, wijze Indiaan, die de kinderen zalfde. Aansprekende, na tuurlijke symbolen. „Verzonken stad": verdwenen, overwoekerde kuituur. Een hoge be schaving, weggezonken in vergetel heid, verminkt door barbaren. Goud, dat geestelijke bedoeling had, en dat als geld werd weggeroofd. Nostalgie over een hoogstaande civilisatie, waar met bij aan werd geknoopt. Enkele mooie kleine etsen zijn: „Mieke en Tjerk", een opnieuw zwan gere vrouw met het eerste kind, bun gelend aan haar hand. „Silence", twee wezens op één rustkussen, 's avonds vermoeid na een inspannende dagtaak. Ries Kleijnens juist gereedgekomen ets „He prayed not to die" is een schitterende compesitie, een hommage aan een vroeg gestorven vriend Hij ligt heel bleek en heel klein in zijn uitte grafje met kruis Witte hartjes reiken alle naar de zon, de kring, waarin hij een gezin wou vormen en met vrienden gelukkig wilde samen leven. Bedroefde vrouwenfiguren kla- Charles Bronson uitstekend op dreef in de film „Break out" van regisseur Tom Gries. Hier zich klaarmakend voor de grote ontsnapping. kan ik u alleen maar aanraden om er niet langer meer mee te wachten. Ook al is het oordeel over „Rollerball" nogal verschillend, één ding is zeker: het is een razend knap gefilmd spek takel. Cinema 2, 14 jaar. „Inpikken en wegwezen", tenslotte, blijft nog even in Euro Cinema Als u van kapotte, snelrijdende en achtervolgende auto's houdt, is dit een film voor u. Geweldenaar Charles Bronson kan men m het City Theater deze week zien in de film „Breakout", samen met Ro bert Duvall en Jill Ireland. Charles Bronson is een filmakteur, die in de meeste films naar voren komt als een „ruwe bolster blanke pit-" figuur, een geweldenaar, die aan het slot van het verhaal met de winst of de overwinning gaat strijken. Zo ook in „Break out" een niet onverdienstelijk avonturen verhaal van de Amerikaanse regisseur Tom Gries. Het verhaal draait om een Ameri kaanse zakenman, die terwille van het behoud van de macht over zijn concern zijn in Mexico wonende kleinzoon van een moord laat beschuldigen, zodat die voor twintig jaar inde gevangenis komt. De echtgenote van de kleinzoon laat het er niet bij zitten en huurt iemand (Charles Bronson) om de knaap uit de gevangenis te halen „Break out" is een ongecompli ceerde avonturenfilm geworden, vlot in beelden vertaald naar een waar ge beurd gegeven Met een uitstekend op dreef zijnde Charles Bronson, die op onstuimige manier de avonturier uithangt, Robert Duvall als de gevan gen kleinzoon en Randy Squad (de ma troos uit „The last detail") als het hulpje Hawk Hawkens Ook de vrou welijke hoofdrollen komen prima uit de verf, zoals Jill Ireland als de echt genote die haar man kost wat kost be vrijd wil zien en een schitterende crea tie van Sheree North als de vrouw van de sherriff, die Bronson de nodige hulp biedt bij het bevrijden van de gevangene. Kortom een uitstekende üLm voor de liefhebbers van aktie op het witte doek. City Theater, eerste week - 14 jaar. In de nachtvoorstelling van Cinema 1 kan men vrijdagavond een film zien van de bekende regisseur Joseph Losey „The Go Between" met Julie Christie en Alan Bates m de hoofdrollen Cine ma 1 - 24 uur - 18 jaar. „Blue Movie" blijft doordraaien in He prayed not to die gen, als in de Griekse tragediën Ondanks de dramatiek van het jong sterven gaat er van deze ets een le venswarmte uit. Levenswarmte, her innering, geluk, die over de dood heen reiken, vertolkt door de warme aardse kleuren geel, oranje, bruin Een tentoonstelling, die essenties raakt. Essenties, overgebracht in een subtiele taal van vorm en kleur, toe gepast door een fijnzinnig kunstenares. Anco Mali. Silence In het Grand Theatre de nieuwe Ne derlandse film „Heb Medelij Jet", van regisseur Frans Wuisz (de maker o.a. van „Rooie Sien"). „Heb medelij Jet" met Piet Römer en Johnny Kraaykamp in de hoofdrollen, ging maandagavond in Nederlandse première tijdens de Filmweek Arnhem (zie voor een re- centie elders in deze rubriek). Grand - le week - 14 jaar. De overige theaters blijven films draaien, die al enige weken te zien zijn geweest. In Studio G „Les Val- seuses", de sfeervolle film van Ber- trand Blier over twee waardeloze rand figuren „die het wel even zullen ma ken". „Het Jaar van de Kreeft", een niet slecht gemaakte film over een man en een vrouw en hun problemen, door Herbert Cunel, blijft het goed doen in Amersfoort Deze week voor de derde week te zien in Cinema 1, 18 jaar. „Rollerball" van Norman Je- wison zakt af naar de kleinere theaters en wel naar Cinema 2, waar deze uit stekende toekomstfilm van de maker van Jesus Christ Superstar, de vierde Amersfoortse week in gaat. Mocht u de film nog niet hebben gezien, dan Johnny Kraaykamp en Piet Römer in „Heb medelij Jet". 19 De Arnhemse filmweek zit er weer op en ik ken minstens één persoon die daar helemaal met rouwig om is. Misschien zijn er meer mensen die er zo over den ken, want m de marathon die zo'n film festijn is blijven alleen de allersterkst en tot het einde overeind. Dat zijn de sta tige oude dames die met genoegen ven tileren dat ze „Jan-Luc nog kennen uil de tijd dat hij nog niets, maar dan ook helemaal niets betekende" (een niveau waar Godard overigens op schijnt terug te willen keren). Of de vlotte jongens met de snelle schoudertassen, wier cine- filie geen grenzen kent en die je zondag wel weer op het fesitval in Den Haag zult kunnen aantreffen. Maar tot die groepen behoort de man die ik bedoel met. Hij heeft het hele festijn meegemaakt in een hard blauw jasje met donkere revers. Ik sprak hem toen zijn vingers, die helemaal naar het kaartjes-afscheuren zijn gaan staan ,even tijd vonden voor een dochter van de weduwe. Nog heel wat werk voor jullie als portiers, bij zo'n filmweek" Wat u zegt meneer. Ik sta hier nou iedere dag al van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Ik was hier al vanmorgen om acht uur. En straks mag ik even naar huis om te eten als die voorstelling is afgelopen Maar nou is de projector stuk gegaan en dat kost minstens twin tig minuten. Van mijn middagpauze, begrijpt u. Want ik moet weefop'tijd terug zijn. En vanavond mogen ze al lemaal wat blijven drinken. Hoe laat zal dat niet wordenEen uur of één toch gauw „Nee, meneer, geef mij maar mijn gewone werk. Da's natuurlijk ook vaak 's avonds, maar je doet je gewone dienst. Zo'n filmweek is niks. En bo vendien, voor ons duurt het veel langer dan één week Hebt u die borden buiten zien hangen9 Da's allemaal werk van ons. En schoonmaken. Niet dat het hier anders een bende is, maar voor zo'n filmweek moet het allemaal nog net iets schoner en iets beter worden. Kost wel even wat tijd. En als het straks afgelo pen is dan kunnen we weer aan de gang. Want dan is het wel een puinhoop". En hij herhaalt nog eens dat hij liever zijn gewone werk heeft. Toch blijft hij de hele iveek vriendelijk tenen een ie- der. Ook als hij voor de onmogelijke taak staat om enige honderden bios coopbezoekers hun jas terug te geven. Als de mensen vinden dat het te lang duurt beginnen ze tegen Hém wel te kankeren. Een ander moeilijk moment beleeft hij bij de première van „Heb medelij, Jet". Hij heeft dan de taak om de men sen die al naar binnen willen even tegen te houden, waarschijnlijk omdat er eerst nog wat hoog volk moest komen. Onder andere cultuur-minister Harry van Doorn, want die wil ook wel eens lachen. Menigmaal heeft de man in het blauwe jasje uit moeten leggen, dat je dan wel een kaartje kon hebben, maar je niettemin even moest wachten. En waarom dan, en waarvoor en hoe laat je er dan wel in mocht en wat dat dan eigenlijk voor flauwekul was. Hij doorstond het allemaal Met een zekere chique, die je alleen nog aantreft bij portiers van ouder wetse theaters en de platvoetige obers van vergane-glorie restaurants, klaarde hij ook het laatste klusje, waarvan ik u melding wil maken. De mouwen van het blauwe jasje een weinig omhoog geschoven was hij met een ontstopper aan het plonzen in een urinoir Hij probeerde de dichtgeslibde bak weer aan de praat te krijgen, on derwijl mopperend op de onverlaten die er peuken en kauwgom in geworpen en gespuwd hadden. Na een paar mis lukte pogingen gaf hij het op. Moet de loodgieter bijkommen", zei hij terwijl hij zijn handen even waste; „zit te diep, m het zwanehalsje. We zullen hem even bellen". En hij verdween naar een dienstruimte om een superieur van de gestagneerde lavabo te verwittigen. Deze man is blij dat de filmweek Arnhem erop zit En dat de volgende pas over twee jaar gehouden wordt K. Cinema 2 en begint eigenlijk een ge heel nieuw (nachtelijk) filmleven. Bij de première een succes, nu nog steeds goed in de markt liggend voor hen, die dat toentertijd allemaal hebben gemist, daar enorme spijt van hebben gekregen en nu hun kans inhalen. Vrij dagnacht - 24_ uur - Cinema 2 - 18 jaar. Het City Theater heeft natuurlijk vrijdagavond laat, in de late sex show het gebruikelijke portie sex te bieden. En omdat het grootste aanbod uit Tirol komt, is het deze keer weer eens zo'n produkt uit dat lustige bergland. Onder de Nederlandse titel. „Tiroler Sex Festijn" (net zoiets als „Greatest Hits" in de platenwereld) gaan beluste Beiers op de boemeltoer. U begrijpt het al: het heeft allemaal niets met Tirol te maken en alles speelt zich af in München. De stad van Franz Josef Strauss en de zijnen. Maar dat heeft er ook weer niets mee te maken. City - 23 uur - 18 jaar. Zaterdagavond kan men om kwart voor twaalf nog terecht voor een ras echte Chinese knokfilm onder de alles zeggende titel: „Karate Rivalen van Chen Chin." 18 jaar - City. In de kindervoorstelling zaterdag- en woensdagmiddag deze keer „Sjors en Sjimmie in het land der Reuzen", een Nederlandse filmproduktie die voor kinderen vanaf drie jaar goed te volgen is. Spannende avonturen voor het kleine volkje. Gezonde ontspanning. Het ver haal is als volgt: Sjors heeft van een rijke Chinees een belangrijke opdracht gekregen om in een ver land waar reuzen wonen, te zoeken naar een grondstof die OQ-4 heet. Samen met zijn vriendje Sjimmie gaat hij op reis. Al gauw worden ze achtervolgd door hun aarts vijanden, de boeven Boris en Pedro, die ook proberen het OQ-4 te bemach tigen. Als Sjors en Sjimmie eindelijk, na veel moeilijkheden met de reuzen, m bezit zijn van het OQ-4 proberen Boris en Pedro hen dit afhandig te maken. Na veel dolle capriolen slui ten de vier een wapenstilstand Maar het is erg moeilijk voor Boris en Pedro dit vol te houden. Ze proberen Sjors en Sjimmie te bedriegen, maar zoals altijd komen de twee vrienden ook nu weer als grote overwinnaars uit de bus. Deze week donderdag in de donder dagcyclus van het City Theater de vorige week in deze rubriek reeds kort besproken film „De slag om Neretva". VolgeDde week donderdag, eveneens in het City Theater, een reprise van de anti-James Bond film: „Casino Ro yal", waarin van alles gebeurt, maar weinig zaken, die iets met de tradi tionele held 007 te maken hebben. Vijf regisseurs, onder wie John Huston, kwamen aan deze uit 1967 daterende film te pas en een groot aantal beroem de sterren werkte er aan mee, zoals Peter Sellers, Ursula Andress, David Niven, Orson Welles, Daliah Lavia, Woody Allen, Deborah Kerr, William Holden, Charles Boyer, John Huston, George Raft, en ook de kleine Brit van de TV, Ronnie Corbett was van de partij. Het oorspronkelijk boek „Ca sino Royal" stond nog wel een beetje model voor het verhaal, maar ook niet meer dan dat. Het is een anti- thriller geworden, een kostbare kome die, een persiflage op het complete Bondgebeuren, bedoeld als een af sluiting van het 007-tijdperk. Compleet met alle spektakulaire zaken die bij een Bondfilm horen. Maar een afslui ting is het niet geworden. Zoals ieder een mtussen al lang duidelijk is ge worden, James Bond 007 is onsterfelijk, wie hem ook speelt. Volgende week donderdag in het City-theater, 14 jaar. Filmagenda voor Amersfoort van don derdag 2 oktober t/m woensdag 8 ok tober 1975 GRAND THEATRE Première Nederland: „Heb Medelij Jet". Aanvang: zaterdag 2 00-6.45 - 9 15 uur, zondag 1 45 - 4.15 - 6.45 - 9.15 uur, overige dagen 2.00- 8 00 uur 14 Jaar. STUDIO G 4e Week. „Les Valseuses Aan vang: zondag 2.15 - 4.30 - 7.00 - 9 30 uur; overige dagen 2.15 - 7.00- 9.30 uur. 18 Jaar CINEMA 1 3e Week: „Het jaar van de kreeft". Aanvang: zondag 2.00 - 4.30 - 7.00 - 9.30 uur, zaterdag en woensdag 7.00- 9 30 uur; overige dagen 2.15 - 7.00- 9.30 uur. 18 Jaar CINEMA 2 4e Week „Rollerball". Aanvang: zondag 1 45 - 4.00 - 6 30 - 9.00 uur; overige dagen 1.45 - 6.30 - 9 00 uur 14 Jaar EURO CINEMA 6e Week: „Inpikken en wegwezen". Aanvang: dagelijks 11.15 - 1.45 - 4.15 - 6.45 - 9.15 uur. De hoofd film begint 5 minuten na aanvang. CITY THEATER Nieuw: „Break out". Aanvang: za terdag 2.00 - 6.45 - 9 15 uur; zon dag 2.00 - 4.15 - 6 45 - 9.15 uur; overige dagen 2.00 - 8.00 uur 14 Jaar. DONDERDAGCYCLUS CITY THEATER „De slag om Nerehva". Aanvang: 2 00 - 8.00 uur. 14 Jaar NACHTVOORSTELLINGEN CINEMA 1 „The go between" Aanvang: vrij dagavond 24.00 uur. 18 Jaar. CINEMA 2 „Blue MovieAanvang vrijdaga vond 24 00 uur. 18 Jaar. CITY THEATER In de late sex show: „Tiroler sex- festijn". Aanvang, vrijdagavond 23.00 uur. 18 Jaar „Karate rivalen van Chen Chin". Aanvang zaterdagavond 23.45 uur. 18 Jaar. KINDERVOORSTELLING CINEMA 1 Zaterdag- en woensdagmiddag half twee (1 30 uur) „Sjors en Sjimmie in het land der reuzen". Geheel Nederlands gesproken. Adviesleef tijd vanaf 3 jaar A L. VOORBESPREEKKASSA Voor al deze Amersfoortse bioscopen kunt u telefonisch plaatsbespreken on der het centrale nummer 33655 (geo pend van 10.00 uur 's morgens tot 18 00 uur 's avonds). DONDERDAGCYCLUS VOLGENDE WEEK) CITY THEATER „Casino Royal" Aanvang: 2.00 - 8 00 uur. i 1 Jaar Bert Vos.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 19