DE „OUDE GLORIE" VAN JAN DEN HARTOG Roda gooit niets weg dat (nog) bruikbaar is ngelukkige neder- ag voor Roda (za) Gelijkspel voor Impala volleybaldames tegen WA Impala-handballers weer op winst ikende resultaten f Roda-pupiller Roda-junioren goed op dreef I I I I HUOtlL/AU 3 UMUDLI\ 13 1J LEUSDER KRANT SPORT en traif 'S ,EUSDEN/ZUID - Jan de Hartog Hollands Glorie" is iemand an- dan Jan den Hartog van Roda's jude Glorie". Die laatste mijnheer ont in Leusden-Zuid en is op voet- gebied zoiets als de geestelijke ver ger van het veteranenelftal vanRoda Hoewel hij beslist niet om werk legen zat - hij heeft een bloeiende chitectenpraktijk - meldde hij zich nlaan als coach van Roda '46, toen bestuur van de Leusdense voet vereniging dat nodig vond. let ging in het begin om de begelei- van jeugdspelers van 16 tot 22 jaar, in het seizoen 1971-1972 speelden in reserve 4e klasse van district echt De heer Den Hartog, voor zijn Iers doodgewoon Jan, is in de aan- I van de twintiger jaren in Stolwijk Gouda) geboren. Het klinkt wat emd, maar door zijn grote activi- als passieve voetballer (hij heeft r omstandigheden zelf nimmer ge- eld) ziet hij er uit als een goede rtiger en zo voelt hij zich ook. de wedstrijden om aan de hand daarvan advies te kunnen geven voor de volgende zondag. In hèt boek van Jan den Hertog staan alle wedstrijden van zijn ploeg, compleet met uitslagen en de vermel ding der goalgetters. U kunt er in zien wanneer elke wedstrijd gespeeld is en zelfs wat voor weer het toen was. Kortom, het werd het levensboek van Roda 6. Wilt u soms weten, wat er op 24 oktober 1971 om 10 00 uur v.m in Soest gebeurde bij prachtig herfstweer (18 graden!). Roda 6 won na een ruststand van 3-1 met 5-2 van Soest 8. Gijs van Egdom (aanvoerder) maakte 1 doelpunt en Ruud Visser (3) en H. van Ginkel (1) zorgden voorde rest De scheidsrechter deed het niet slecht! RODA GOOIT NIETS WEG Roda 6 trof in haar competitie mees tal zgn. veteranenteams en toen bij de Leusdense club plannen in die richting ontstonden, had de heer Den Hartog geen bezwaren tegen het coachen van woord had het nieuwe Roda niet nodig. Ha hawat moest die man? Ieder een wist immers beter dan wie ook, wat er gedaan of gelaten moest worden. Jan den Hartog mocht van de jongens best meedoen, doch niet als trainer maar als coach. En die formule is hier uitstekend geslaagd. Ga maar eens kijken na afloop van een wedstrijd. In de competitie 1973-1974 startte Roda met de bokkenploeg. Door om standigheden, vooral na de wedstrijden, kreeg dit elftal ook de erenaam van bierploeg, doch daar willen wij het vandaag eens niet over hebben. Wie zat er zoal in dat Roda 6? Wel, Bep Brandsen (toen 38) en Huib Fremouw (39), die in 1959 of daaromtrent al in Roaa's eerste speelden. Inde voorhoede kwamen o.m. ook Arie Houtveen (35), Jan Houtveen (34), Nico Los (29) en Rien Osnabrugge (41). Nog zeer bruik bare middenvelders waren Aart (36) en Dirk van 't Klooster, Cor Vee- nendaal (28). Toon Thijmensen (38), Ad Wisman (41) en de junioren-vetera nen Rob Slim (slechts 26) en Ab. v d. Braak (25). Acnter konden worden in gezet Piet van Daatselaar (31), Cor van Nimwegen (37) en good old Willem Kraaykamp (42!). Haast niet te ge loven Er bestond alleen een keepers- probleem en dat bestaat nu nog Een doelman heeft kennelijk geen lang le ven en daarom behielp Roda 6 zich maar met de 18-jarige Gijs van Egdom Jan den Hartog, de geestelijke vader van Roda 6. ietwat verbleekte sterren van Roda 6, geflankeerd door de .directie" TWEE JAAR JEUGD eerste wedstrijd van de als Roda 6 Ie competitie deelnemende jeugd- wist hij nog goed voor ogen len. Het ging tegen Amersfoortse 7 en na een 1-1 ruststand werd de keistad 4-2. Het was een ïllend elftal, maar met nog te techniek. Nederlagen wisselden af met overwinningen (5-2 op 8, 4-0 op Limvio 5, enz.) maar dan een goede middenmoter was niet. Doch het team trof het met de coach. Jan den Hartog .akelig precies en hield er zeer jezet een soort van boekhouding Hij nam daarin een analyse op ille spelers en een ontleding van deze groep. Integendeel. Uit zijn con tacten met competitie-tegenstanders had hij er reeds de nodige ervaring mee opgedaan. Roda heeft de goede gewoonte niets weg te gooien wat nog bruikbaar is. Zelfs geen oud-eerste elftalspelers, voor wie het echte moe ten" niet meer zo nodig hoeft. Die kre gen nu een plaatsje in de veteranen- ploeg. Ook een ex-voorzitter (Piet Wendel) en een gewezen secretaris (Rob Slim) hield men achter de hand voor dit team van sterren uit vroegere tijden. Voor de coach viel het over stapje evenmin tegen. Het leeftijds verschil tussen hem en zijn spelers werd in ieder geval minder. Het zijn nu meer ouwe jongens onder mekaar. Een trainer in de ware zin van het maar mei ae iö-jarigeuijs van ngaom. Rien Osnabrugge voelde zich eigenlijk dat kon er best af Roda 6 won 12 van buiten speelde (Gijs wordt te dik!). Rien Osnabrugge voelde zich eigenlijk niet jong genoeg meer voor het grovere werk en trad meestentijds maar op als vlaggenist, want die moest er ook zijn. De opkomst bij wedstrijden was bij de veteranen meestal voorbeeldig, maar wat wilt u? Het is gewoon een hecht vriendengroepje geworden van mannen, die enkel en alleen voor de lol achter de bal aanholden, al kost het nog zoveel moeite en transpiratie Ingedeeld in de reserve 4e klasse E met allemaal min of meer gelijkge stemde ploegen uit Amersfoort, Hoog land, Soest en Harderwijk, had de bokkenploeg het eerste jaaral veel succes. De Harderwijkers VVOG 6 waren een klasse apart. Zij wonnen alles, behoudens één gelijkspel, maar dat kon er best af. Roda 6 won 12 van de 18 ontmoetingen, speelde een keer gelijk en verloor 5 wedstrijden De eindbalans vermeldde 25 punten met een score van 53 tegen 29 (w.o. .zelf moord "-doelpunten en een gemiste pe nalty). Arie Houtveen was topscorer met 19 maal raak, vóór Rob Slim met 13 treffers De grootste winstpartij was die van 23 september 1973 op VVZA 7. Hier volgt een verkort verslag" van de coach, eigenlijk alleen voor intern gebruik bestemd. ..Het werd een fris van de lever gespeelde wedstrijd, waar bij Arie Houtveen topscorer was (4x) VVZA werd vooral na de rust min of meer ingemaakt. Het ziet er naar uit, dat we nu een vaste keeper hebben en wel Gijs van Egdom. die vroeger links buiten speelde (Gijs wordt te dik!). Aart van 't Klooster raakte gebles seerd, maar bleef doorgaan. Bep Brandsen speelde ook makkelijk in de middenlinie. Na de rust ging Toon Thijmensen weg en moest een andere speler worden opgehaald en wel ,,Ab v. d Braak" Ja, zo gezapig ging dat daar, maar iedereen, de coach incluis, had op zo'n zondagmiddag de grootste pret. Op 14 oktober verloor Roda 6 uit en kansloos met 5-0 van VVOG 6. Coach: ..Ik zie die kerels kampioen worden" Hij kreeg nog gelijk ook en na afloop: ,,Bij het tegenbezoek letten op de vent met de kale kop". Of dat gebeurd is, weten wij niet, maar Roda verloor met 0-4 Toen weer wat an ders 4 november was een autoloze zondag Gelukkig moest Roda niet ver weg, naar Amersfoortse Boys 7. Alle maal heerlijk ouderwets per fiets. Roda won met 4-2 (doelpunten van Arie Houtveen 2x, Piet van Daatselaar en Rob Slim), Ook leuk was het bij Roda 6 - APWC 5, op 17 februari 1974. Een wed strijd met een bijzonder verloop. Roda begon met 8 man. Even later kwam Arie Houtveen Met 9 man tot aan de rust en nog altijd 0-0. Niet te geloven, tegen nummer 2 van de ranglijst. En de tweede helft kwam Herman Tala- pessy opdagen en grensrechter Rien Osnabrugge kwam ook nog in de wei en maakte zelfs een doelpunt. Daarna scoorde Houtveen er ééntje. APWC, dat zelf éénmaal scoorde, snapte niet hoe e.e.a mogelijk was Maar dat is hun zaak. Roda kwam met Soest en APWC samen op de 2e plaats, achter VVOG NIEUWE STERREN Rob Slim besloot definitief in het zesde te blijven spelen en nieuwe ster ren als Piet Wendel (37), Co Wethly (36), Chris Weishaupt (39) en Gert v. d. Belt (30) deden hun intrede. Uit stekende transfers! Nog steeds gold het keepersprobleem. De 16-jarige Theo Bredeman werd (een goede)gast- doelman. Van de spelerslijst werden (zonder benefiet-wedstrijd) afgevoerd Jan Houtveen, Cor Veenendaal, Toon Thijmensen, Rien Osnabrugge, doelman Gijs van Egdom en Dirk van 't Kloos ter. Ook Willem Kraaykamp ging met pensioen Als wij Bredeman, die door de oudjes overigens uitstekend werd opgevangen, vanwege zijn leeftijd even buiten beschouwing laten, waren v. d. Braak en Slim met hun 25 en 27 jaar de jongste oudjes geworden. Fremouw 40) en Wisman (42) zaten het dichtst bij hun AOW. Jan Houtveen werd 2e coach Wij hadden nu een hele beste bouwploeg in actie Architect Jan den Hartog als hoofdcoach met de assisten tie van metselaar Houtveen. Uitvoerder (u mag van ons best aanvoerder of captain zeggen) was Huib Fremouw en met de overigen als eerste klasse op perlieden werd verder knap aan de imago van Roda 6 gebouwd. De competitie omvatte voorde teams 16 wedstrijden. Het werd voor het zesde weer een heel goed jaar met 9 overwinningen, 3 maal gelijk en4 ver loren partijen Dat bracht 21 wedstrijd- punten op met een score van 76-29. Het ware te wensen dat Roda 1 dit seizoen tot deze cijfers zou komen! Topscorer in 1974-1975 was Rob Slim met 29 treffers. Als eerstejaars ve teraan werd Piet Wendel met 12 goals goede tweede. U mag nietvergeten.dat hij tussendoor nog een heel aardig bijbaantje had als Prins PAM De grootste winst werd met 13-0 (in een halve wedstrijd) geboekt op KVVA 10. Zes slimme Slimdoelpunten zaten hierbij. Roda speelde goede en zeer goede wedstrijden, maar ook minder geslaagde optredens waren te ver melden. Dat tegen Limvio 5 kreeg als kwalificatie ,,pokken-wedstrijd" en de betiteling van de ontmoeting Roda 6 - Soest 8 durven wij hier zelfs niet neer te schrijven Op 23 februari van 1975 speelde Roda. na ettelijke af gelastingen vanwege het hopeloos slechte weer, tegen VVZA 7. In die ontmoeting werd voor de eerste en tot nu toe ook voor de enige keer een speler van Roda 6 uit het veld ge stuurd. Arie Houtveen was het niet helemaal (zeg maar liever, helemaal niet!) eens met de scheidsrechter en als in zo'n geval één van de twee het veld moet ruimen is dat gewoonlijk niet de arbiter. Desondanks won Roda met 6-1. Na de met 1-2 verloren sleutel wedstrijd tegen Limvio had Rob Slim het navolgende commentaar in het ,.boek van de coach". „Tijdens de wedstrijd verzuimde de coach ons luidkeels aan te moedigen, waardoor wij niet tot topprestaties kwamen. Met zijn.,toespraak" in de rust heeft hij blijkbaar alle energie verloren. Hij heeft beloofd te gaan trainen om volgend seizoen beter aan de start te komen" Op 15 mei volgde nog een normale 6-2 zege op het reeds kampioen geworden Hoogland en met Roda 6 - Soest 8 (2-5). een zwarte en daardoor witte bladzijde in hèt boek, eindigde de-niet volledig uit gespeelde competitie. EXTRA VERSTERKING Wisman, v. d. Braak en Bredeman werden op de transferlijst gezet, waar door Rob Slim (28) Benjamin werd Weishaupt (40) en de nog steeds aan wezige Brandsen (40) en Fremouw (41) zorgden o m. voor een gemid delde leeftijd der spelers van 35,78 of bijna 36 jaar' Het bouwbedrijf" den Hartog en Houtveen bleef aan de leiding en de huidige competitie wordt derhalve met vertrouwen te gemoet gezien. Een nieuwe gast-keeper (Duinsbergen) deed zijn blijde inkomst. Nog altijd dus dat keepersprobleem. Mocht u toevallig een klasse-doelman zijn of er een weten in uw familie, j dan moet u hem eens (laten) solliciteren bij Roda's zesde Een beste kans, dat u dat baantje krijgt, ingeval u aan de nogal rekbare veteranenleeftijd vol doet. Nadat de openingswedstrijd van dit seizoen, voor de afwisseling nu eens vanwege de droogte, werd uit gesteld heeft Roda 6 de eerste thuis- wedstrijd legen Hooglanderveen 5 ge wonnen (Houtveen 2x en Slim, Wen del en v d. Belt lx) Roda 6 is voor dit seizoen ingedeeld in de reserve 4e klasse D met Hooglanderveen 5, Soest 7. Limvio 4. APWC 5. Hoogland 8. Amsvorde 5, WZA 6, Soesterberg 6 en Quick 11. Zoals u ziet een garantie voor een spannende competitie met goede kansen voor rood-zwart Het tempo ligt (misschien) wat lager dan bij de standaardteams, maar daar staat tegenover, dat je hier nog kunt genieten van het echte voetbalspel vol fijne kneepjes en listige (maar nette) trucjes, die kenmerkend zijn voor het optreden van Jan den Hatog's ,,0ude Glorie" Moet u echt eens ko men kijken Wij willen u nog wel het geheim verklappen van het succes van Roda 6. Het wekelijkse potje voet bal is leuk meegenomen als een vorm van conditietraining, maar de gezellig heid als vriendenkring blijft toch de hoofdzaak. Er wordt wat afgelachten als het zo uitkomt en zelfs ook als het be ter was van niet. De jongens lappen ook elke maand wat in een pot. Meestal komt er als het nodig iS' niet genoeg uit, maar dat is niet erg Dan wordt gewoon wat bijbetaald. Dit jaar heb ben coach en spelers een heel nieuw plan Roda 6 gaat - natuurlijk met hun vrouwen - twee dagen lang op pad Er wordt natuurlijk ook gevoet bald, maar heel belangrijk is dat er daarna ook nog gelegenheid is voor een afzakkertje (zo mogelijk zonder ,,tje"). Verder wordt ieder jaar na afloop van de competitie, bij mevrouw Den Hartog een „boom van een bloem stuk" bezorgd. Van de jongens vanRo da 6, enne. of het goed is dat Jan nog een jaartje meedoet. En tot nu toe was dat altijd goed. IERPENZEEL - Beslist onver- was de nederlaag van Roda legen een eveneens vlot spe- Scherpenzeel. Het was een bij- aantrekkelijke partij voetbal Ma in de eerste wedstrijdhelft als de betere ploeg. De Leus- denaren hadden echter weinig geluk met de afwerking van hun toch wel aardig opgezette aanvallen. Na de thee was. zeker in het eerste deel van de tweede helft, Scherpenzeel wat meer in de aanval. De Roda-defensie kon echter lang stand houden. 10 minu ten voor het eindsignaal lieten de rood-zwarten zich verrassen Een vrije trap van Scherpenzeel werd Roda noodlottig. Van den Broek maakte het klusje af en wat Roda daarna ook pro beerde (en dat was heel wat) het was en het bleef 1-0. A.s. zondag ligt de conpetitie voor de 2e klasse A stil, zodat Roda nog eens rustig over een en ander kan nakaarten. Uitslagen: Scherpenzeel 1 - Roda 1 1-0 Lelystad 2 - Roda 2 4-0 Roda 3 - Barneveld 3 2-1 Unicum 5 - Roda 5 4-0 Roda 4 - FC Horst 4 3-3 Programma: Roda 5 - Roda 6 10 00 11 03 SDEN/CENTRUM - Inderdaad, takende resultaten zelfs! Over- ;en van 10-0, 12-0, 15-0 en 3d 17-0 (de supportersclub mag de verstrekte EHBO-dozen wel a*o denken aan zaktelmachien- *ortnen hiervan het duidelijke Eo dan te bedenken, dat de «pillen dit jaar erg „zwaar" edeeld, als gevolg van de re- 1 van verleden jaar. De con- lie voor Roda's eerste elftallen aardig op. In de 12 pupillen- i lopen heel wat talentvolle Hertjes rond, die iedere zater- voor een prachtig schouw den. Wilt u voorbeelden? verden afgelopen zaterdag 13 Jden gespeeld (E5 speelde toen eerst), waarin 64 doelpun ten gescoord, waarvan 39 vóór ,e?en Ook veel tegendoelpunten peggen Accoord, maar niet in «tal zitten evenveel a.s. ster ke moeten ook rekening hou- 1 de capaciteiten van de tegen- toteressant is het pupillen- 'n ieder geval wel. De wed- LEUSDEN - CENTRUM - Ditmaal verslagen van Roda A2, A4 en B2. De resultaten Tweemaal gelijk en een maal winst. Het gaat dus niet slecht met de jongelui 13 naar hun mening eerste klasse-spelers trokken zater dag naar TOV in Baarn. Roda wilde profiteren van het kleine keepertje in het TOV-doel en begon zeer on- stnjden zijn beslist het aankijken waard. Het spel van de jongens is frank en vrij en practisch nog niet beïnvloed door destructieve neigingen. Door de enorme toeloop van veel nieuwelingen is inmiddels het 13e elf tal van de pupillen geboren. Een leuk detail is, dat twee jongedames de wekelijkse begeleiding van dit elf tal (E5) op zich genomen hebben. Ook hier is duidelijk de invloed van „het jaar van de vrouw" aanwezig De pupillen-commissie is bijzonder blij met de nieuwe velden aan de Cen- trumweg en wenst de elftallen en de leiders/leidsters verder veel succes E5 krijgt nog bericht waar en hoe laat de jongens moeten spelen. stuimig, doch tegen de verhouding in scoorde TOV de eerste treffer Een donderspeech van coach Hoog land deed wonderen. Aanvoerder Es- veldt en middenvelder M. Brouwer brachten de stand op 1-2 De ge moederen raakten verhit door een buitenspeldoelpunt van TOV, dat toch weer werd afgekeurd en in de aller laatste minuut kreeg Roda een penalty tegen, die werd benut Met 2-2 kwam het verlossende eindsignaal. Bij Hoevelaken A3 - Roda A4 ver gat, volgens onze „correspondent" A de Kruif te doelpunten en „zoals het dan meestal gaat maakte Hoeve laken net voor rust 1-0". Direct daar na werd het zelfs 2-0, maar toen kreeg Ronald het op zijn heupen en maakte in 3 minuten 2 doelpunten, voor Roda. waarmee de 2-2 eind stand werd bereikt Na een snelle openingstreffer in de wedstrijd Roda B2 - IJsselmeervogels B3 van Mar cel v. d Venne kwamen de vogels in de laatste minuut van de eerste helft op 1-1 Onmiddellijk na de rust zorgde Ronald de Haas voor 2-1, maar 5 minuten later werd het 2-2 Het leek er op, dat de wedstrijd in een gelijkspel zou eindigen, doch Coen van Dijk en wederom Ronald de Haas dachten er anders over en zorgden in de 56e en 58e minuut voor de eind stand van 4-2 LEUSDEN - De Impala volleybalda mes hebben afgelopen zaterdag een ge lijkspel en daarmee het eerste competi- tiepunt behaald tegen het Amersfoortse WA. Het stond van te voren vast, dat de Impala dames het moeilijk zouden krij gen in deze uitwedstrijd, welke gespeeld werd in een drukke Sporthal de Koppel te Amersfoort. WA is al jaren een van de topploegen uit het Amersfoortse vol leybal, zodat een goede uitslag voor de in de promotieklasse debuterende Impale dames een prima resultaat zou zijn. Coach Henk Hoogewaard had maar liefst negen dames meegenomen om een zo gunstig mogelijke uitslag te verkrij gen. De eerste set gaf een gelijk opgaande strijd te zien met bij tijd en wijle lang niet onaardig volleybal. Er werd door de Leusdense ploeg aardig aangevallen en ook het blok zat redelijk in elkaar. Tot 9-9 hielden beide ploegen elkaar in evenwicht. Toen begon de balans in het voordeel van Impala uit te slaan en vooral dankzij een sterkere aanval wis ten de Impala dames de eerste set met 15-9 te winnen. De tweede set begon met een over wicht voor WA. Impala kwam met 6-2 achter te staan, maar voornamelijk door goed serveren van Anneke Schoonbeek werd deze achterstand omgebogen naar een 10-6 voorsprong. WA achtte zich echter nog niet verslagen en via 12-9 en 13-11 wisten de Amersfoortse dames een 13-13 stand te bereiken. Hoewel Impala nog 14-13 wist te scoren, lukte het de Leusdense ploeg niet de beslis sende 15e punt te maken. Integendeel, voornamelijk dankzij enkele Impala missers in de aanval wist WA deze set met 16-14 te pakken, zodat de stand weer in evenwicht was. De derde set gaf een konstant Impala overwicht te zien. Regelmabg scorend kwam Impala ruim voor te staan WA had in deze fase van de strijd duidelijk moeite met het stop pen van de service, zodat aan een goede aanvalsopbouw niet gedacht kon wor den. Via 4-1,8-2 en 13-4, won Impala de derde set met 15-4. WA gaf zich echter nog niet gewonnen. In een set die geen groots spel opleverde bleken de WA dames iets beter te zijn en behielden steeds een voorsprong. Hoewel Impala goed terugknokte en een 8-3 achterstand tot9-7 wistte verkleinen, werden ertoch teveel fouten gemaakt om de set in het voordeel van de Leusdense dames te beslissen WA won uiteindelijk met 15-9 zodat een gelijk spel het resultaat was van een aardige en soms spannende wedstrijd, waarin Impala het zien dat er dit jaar m de promotieklasse een rede lijke klassering best in kan zitten, mits er maar geknokt wordt. Deze week komen de Impala dames weer in het veld en wel tegen het sterke Dindoa uit Ermelo Het is voor Impale een thuiswedstrijd, zodat er met steun van het eigen publiek wel licht een goed resultaat in zit. De wed strijd wordt a.s. zaterdag 11 oktober om 16.00 uur in de sportzaal De Meent te Leusden gespeeld. Het eerste herenteam komt a.s. don derdag, 9 oktober in het strijdperk in de uitwedstrijd tegen het sterk geachte Olympia 3 in Soest. Het is de vraag of Impala in staat is de overwinningsreeks door te zetten, omdat Olympia vooral aanvallend tot erg veel goeds in staat is. Deze wedstrijd wordt gespeeld in de Sporthal Beukendal te Soest en begint om 21.00 uur. Het verdere programma voor de Im pala teams de komende week ziet er als LEUSDEN - Zondagmiddag 12 uur begon de returnwedstrijd^ van de Impala-handballers tegen het tweede herenteam van Fidelitas. De eerste wed strijd in Leusden was door Impala met ruime cijfers gewonnen. Nu verliep de wedstrijd echtermet zojmakkelijk voor de Leusdenaren. De Leusdenaren waren nl. niet in sterkste opstelling, hoewel de twee ingezette spelers van het tweede team het uitstekend deden. Impala opende de score door een schot uit de tweede lijn. Men bouwde de score wel regelmatig uit maar toch was het vertoonde spel matig, het „liep" niet. Fidelitas was nogal gelukkig doordat enige van richting veranderde schoten doel troffen De rust brak aan met de stand 6-3 van Impala. Na de thee een direct fel aanvallend Fidelitas. Impala vocht terug, maar toch werd de ver- schilmarge kleiner. Bij 10-9 mocht Im pala een strafworp nemen. Deze werd benut en vanaf dat moment gaf Impala volgt uit. Woensdag 8 oktober, 19.00 uur: Spirit 5 - Impala 4, dames 4e klasse b. 20.45 uur: Impala 2 - WA 4, heren 3e klasse a. Donderdag 9 oktober: 19.45 l uur. Impala 6 - Wilhelmina 4, heren 4e I klasse; Impala 4 - SH 71 3, heren 4e klasse; Spirit 6 - Impala 5, dames 4e klasse a; Avanti - Impala 2, dames 2e klasse. Opmerkelijk en typerend voor de steeds grotere omvang van de vereni ging Impala is het feit, dat op deze dag en op dit uur op alle vier de velden van de Amersfoortse Sporthal „de Koppel" Impala teams aan het werk zijn. 21.30 uur: Spirit 5 - Impala3, heren3e klasseb. Impala 3 - Surf 71-2, dames 3e klasse. I I nl de wedstrijd niet meer uit handen. Beide teams scoorden nog eenmaal en bepaal-] den daarmee de eindstand op 10-12 voor Impala. Een matige vertoning wat be treft het vertoonde spel Programma handbalvereniging „Impala-Leusden". Donderdag 9 oktober: training in sport zaal „de Meent", Groenhouten. Er zal op deze avond een half uurtje trainings- tijd opgeofferd worden ter bespreking van het komende zaalseizoen. Alle le den worden verwacht!!! Zaterdag 11 oktober: s avonds oefen wedstrijden tegen handbalvereniging BS'74 te Bunschoten. Zondag 26 oktober: Start zaalhand- competitie. Programma nog niet be- kend.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 15