Wat doen de wijkverpleegkundigen Uit het logboek van de politie Rustige schoolraad vergadering KvK gaat bedrijfsleven onderzoeken KERKDIENSTEN Burgerlijke stand Gemeente Leusden Losse verkoop Leusder Krant I Nabestelling foto's J Na overschrijving/storting ven 350 I j BDU - Barneveld. Verloren en gevonden Gemeente Leusden i^vi^cnuAU y OKTOBER 1975 LEUSDER KRANT (Van een onzer verslaggevers) LEUSDEN - Wekelijks kunt u in onze medische informatierubriek lezen, wie van de wijkverpleegkundigen er dienst heeft. U ziet dan om beurten de namen van bijvoorbeeld zuster Van Kalkert, Kerkdiensten 12 oktober LEUSDEN-CENTRUM N.H K 9 15 uur Ds J W K. Kel der. Ger. Bed. H Avondmaal; 10 45 uur Ds J.J Kooman.Herv. bed H. Avondmaal 19.00 uur Ds J J Tissink, A- mersfoort. Ger./Herv R.K-K Zaterdag 19.00 uur; zondag 7.45 uur. 9.00 uur: Hoogmis, 10.30 uur, 11.30 uur. LEUSDEN/ZUID N H.K.. 10 00 uur Ds. J Weerne- kers. Herv Bed H. Avondmaal; 18.30 uur: Ds P v. Staveren, Leusden. Ger /Herv Jeugddienst R.K.K Huize Don Bosco Zaterdag 19 15 uur; zondag 10.00 uur; Hoog mis; 11.30 uur. LEUSDEN - Geboren: 25 sept. Theo- dorus Carolus, z.v. F. C. Stapelbroek en C. E. S. Schoonderbeek, Landweg 41; 26 september: Marcel Edward George, z v G. Oudenaarden en A. M. D. A. Matthijssen, v. Oldenbar- neveltstraat 35; 27 september. Mar cel Christiaan, z v J. J. Z. Gro tenhuis en H. M. van Burgsteeden, Deliana van Weedestraat 5 Geboren te Amersfoort: 28 augus tus. Jacky Deibert, Ereprijshof 4; 9 september. Marjoke Heneweer, Dio- net 14; 11 september: Jacobus P. Hulsenbek, Azuriet 20, 15 september: Matthijs van der Veen, Hamersveld- seweg 116A. Overleden: 24 september P. Hout huis, oud 79 jaar. Overleden elders: Geen. Gehuwd: 25 september: H J Kok en J H. Wittebrood; 25 september A C Wolswijk en M J. van Tol; 26 september: T. A. Tijmense en B. M. de Vente; 30 september. D. Troost en B Filiprovic. Ondertrouwd: Geen. zuster Rosa en zuster Dignum. Maar weet u eigenlijk wel, waar deze zus ters en hun collega's zich mee be zig houden? De wijkverpleegkundigen zelf hebben de indruk dat u dat niet voldoende weet. Vandaar dat zij een overzichtelijk verhaal samenstelden over hun bezigheden. Daarvan kunt u hieronder kennis nemen. ,Wij beginnen nu eens met de wat minder bekende aspecten van ons werk, om te eindigen met wat wij bekend menen te mogen veronderstellen. - bezoeken ten behoeve van de geeste lijke gezondheidszorg. Daaronder valt bijvoorbeeld het begeleiden van cliënt en gezin. Tijdens deze bezoeken wordt getracht onlustgevoelens en spanningen die tot ziekte kunnen leiden, bespreek baar te maken Een en ander kan leiden tot verwijzing naar andere instanties waaronder het maatschappelijk werk en gemeentelijke instellingen. - bezoeken van reuma-, revalidatie-, kankerpatiënten en ander chronisch zieken Bij deze bezoeken gaat het om het begeleiden van patiënt/cliënt en gezin tijdens, ziekte, herstel, inva liditeit of overlijden. Bovendien kun nen wij de patiënten dan stimuleren tot het doen van oefeningen, die nodig zijn om de aktiviteiten van het dage lijks leven weer zo zelfstandig mogelijk te kunnen verrichten. - voorlichting geven over allerlei on derwerpen Bijvoorbeeld over een ziek te als roodvonk en de medische fol- low-up. Verder over het gebruik van hulpmiddelen, voeding, leefwijze et cetera. - bezoeken in het kader van de tuber culosebestrijding. Hierbij gaat het niet alleen om het begeleiden van patiënt en gezin, maar ook om het opsporen van contacten. - bezoeken in het kader van de be jaardenzorg. Wij houden ons ook bezig met het begeleiden van bejaarden en hun omgeving Daaronder valt bijvoor beeld het stimuleren van en zonodig hel pen bij die verrichtingen die bijdragen tot zo lang mogelijk uitoefenen van akti viteiten van het dagelijks leven. Ook onder voorlichting valt de informatie, die wij geven over gezondheid, voe ding, hygiëne, veiligheid in huis, ver warming en dat soort zaken voor de bejaarden. Ook bemiddelen wij bij re creatie-mogelijkheden voor bejaarden en gehandicapten. Ook het organiseren van bejaardengymnastiek is werk voor de wijkverpleegkundigen. Tenslotte, wat de bejaarden betreft, geven de zusters ook wasbeurten aan bejaarden, wan neer de hulpkrachten dat niet kunnen. - bezoeken van aanstaande moeders, zuigelingen en kleuters. Tijdens deze bezoeken geven wij on der andere voorlichting en adviezen omtrent voeding, hygiëne, veiligheid, leefwijze en gericht periodiek genees kundig onderzoek. Wanneer er vragen en problemen ten aanzien van de opvoe ding zijn, dan kunnen de ouders die met de wijkverpleegkundigen bespre ken. Wanneer het nodig is kunnen we verwijzen naar andere personen en in stanties, zoals de huisarts het Me disch Opvoedkundig Buro en de sociaal- psychologische dienst. Wij organiseren ook moeder- en kleutercursussen. Vrij wel iedereen zal het werk kennen, dat de wijkverpleegsters opdeconsultatie- buro's doen. het onderzoeken van baby's en kleuters. - nazorg ziekenhuispatiënten - hulp bij ziekte Bij het verplegen van zieken gaat het in de eerste plaats om het verrichten van een aantal verpleegkundige han delingen. Daarnaast instrueren wij de huisgenoten en hulpkrachten, die zich met de verzorging van de patiënt dage lijks bezig houden. Ook bij hen geven de wijkverpleegkundigen adviezen over voeding en leefwijze Dikwijls moet ook het gezin van de zieke begeleid worden Wanneer het nodig is, wordt ook in deze gevallen verwezen naar an dere personen en instanties". Aldus het overzicht van de werkzaamheden van de wijkverpleegkundigen. Wellicht heeft u er zaken in ontdekt, waarvan u niet wist dat zij binnen het werkter rein van de kruisverenigingen lagen. Mocht u daarover contact op willen nemen met een van de wijkverpleeg kundigen, dan kunt u adres en tele foonnummer vinden in onze wekelijkse rubriek „Medische Info". Daar komt u ook altijd te weten, wie van de zus ters de weekeind-dienst waarneemt. LEUSDEN/ZUID - Op de Doornse- weg vond zaterdag 27 september om 12.30 uur een aanrijding plaats, waarbij drie auto's waren betrokken. De be stuurders A. B. uit Den Haag en J. L. K. uit Harderwijk van twee per sonenauto's, rijdend op de Doornse- weg, veranderden van richting op een zodanige manier, dat dit door de be stuurder A. H uit Urk van een daar achter rijdende personenauto niet werd opgemerkt Er ontstond een ketting botsing, die zware materiele schade opleverde. Er kwamen gelukkig geen pekoonlijke ongelukken voor Zondag 28 september werd in Den Treek een bromfiets gevonden. De eigenaar van de bromfiets kon worden achterhaald, en kon zijn vervoermiddel weer in bezit nemen. De Rijkspolitie moest zondag 28 september twee bromfietsen uit het verkeer nemen, omdat ze waren op gevoerd. Nadat de politie de diverse onderdelen er had afgehaald, konden de eigenaars hun bromfietsen en de onderdelen weer op het buro in ont vangst komen nemen. LEUSDEN/ZUID - Woensdag 1 ok tober vond om ±18.15 uur een aanrij ding plaats op de Arnhemseweg ter hoogte van de Trekerweg. Drie per sonenauto's werden daarbij bescha digd. De twee auto's, bestuurd door de heren H. v.d. W. uit Woudenberg en P. R. P. uit Leusden, reden over de Arnhemseweg richting Amersfoort. Door een verkeersmanoeuvre van een voor deze auto's rijdende auto, die links af de Trekerweg op sloeg, moesten de beide auto's inhouden. De heer P. R P. merkte dit te laat op, en botste op de achterzijde van de auto van de heer H. v.d. W., die hierdoor terecht kwam op de achterzijde van de auto van de heer W S. uit Nijkerk. Er ontstond alleen materiële schade. Donderdag 2 oktober moest de poli tie opnieuw een opgevoerde bromfiets uit het verkeer nemen, die toebehoor de aan twee inwoners uit Leusden. Na demontage op het buro konden de eigenaars hun karretje en de (clan destien aangebrachte en) verwijderde onderdelen weer in bezit nemen. Het opvoeren van bromfietsen is de laatste tijd weer aan de orde van de dag in Leusden. Regelmatig komen klach ten bij de politie binnen over geluids hinder, door deze bromfietsen ver oorzaakt, en over het berijden van voetpaden door crossende bromfiet- HUISARTSEN IN DE GEMEENTE LEUSDEN: B.Binkhorst, Gironde 1, telefoon 2667, Leusden/Centrum J. A. Boersma, Kon Julianalaan 5, telefoon 03425-1222, Achter veld J. H. Lantink, Burg. de Beaufort- weg 61, telefoon 1210, Leusden/ Centrum J van Nieuwkerk, Galicie 41, telefoon 4541, Leusden/Centrum. W. J. Nunnikhoven, Berkenlaan 12, Leusden/Centrum Spreek uur. Wit-Gele Kruisgebouw, Ro- zengaarde, telefoon 1499, Leus den/Centrum. J C den Toom, Van Diepenheim Scheltuslaan 7, telefoon 3300, Leusden/Zuid. TANDARTSEN IN DE GEM. LEUSDEN. H. de Graaf, Henegouwen 24, Leusden/Centrum, telefoon 03496-3377 H H Hoff, Finnmark 1, Leusden/ Centrum, telefoon 03496-1589. D G Veldhuizen, Kon Juliana laan 64, Leusden/Zuid, telefoon 033-15404 APOTHEEK LEUSDEN: Winkelcentrum Rozendaal, To- renakkerweg. Geopend van maan dag tot en met vrijdag van 8 30 tot 18.00 uur In de weekeinden, waarin de artsen Binkhorst, Lan tink en Nunnikhoven dienst heb ben: zaterdag en zondag van i4.00 tot 14.30 uur en van 17.30 uur tot 18.00 uur. Bij dienst van de overige artsen is de apotheek op zaterdag en zondag gesloten. DIERENKLINIEK LEUSDEN: M. J. S. C. Tijmensen-v. d. Kamp, dierenarts Landweg 321, Leusden, telefoon 03496^4488. Spreekuren: maandag-, woensdag en vrijdagavond van 19.30 uur tot 20 00 uur. Dinsdag- en donder dagmiddag van 13.30 uur tot 14.00 uur Chirurgische ingrepen, rönt gen- en laboratoriumonderzoek volgens afsnraak. Dierenkliniek Leusden: Inlichtin gen telefoon 03496-4488 DIERENARTSENPRAKTIJK Dierenartsenpraktijk Amers foort: Voor de dependance Hene gouwen 11 te Leusden/Centrum is de dienstdoende dierenarts te bereiken onder nummer 033- 21827 KRUISVERENIGINGEN Groene Kruisgebouw, de Roo van Alderwereltlaan 13, tel. 033- 15818. Iedere le woensdag en 3e dinsdag van de maand. Zuigelingenbureau van 14.00-15 00 uur. Iedere 4e dinsdag v. d maand kleuterbureau (op afspraak) van 14.00-16.00 uur. Iedere maandag van 14.00-15.00 uur spreekuur voor gezins- en bejaardenhulp. Iedere woensdagavond zwanger- schapsgym. van 20.30-21.30 uur. Iedere donderdagmorgen van 9.30-10.30 uur huisvrouwengym- nastiek (menschendiech). Iedere donderdagmorgen bejaar dengymnastiek van 11.00-12 00 uur (menschendiech basis). Iedere maandag en woensdag uit leenmagazijn geopend van 18.30- 19.30 uur. Vrijdag van 12.00- 13.00 uur. Verder telf. afspraak. Iedere donderdagavond uitleen magazijn bij zr. Laudy, Burg. de Beaufortweg 4, van 17,30-18.00 uur, verder telf. afspraak. LEUSDEN/CENTRUM Wit Gele Kruis, Rozengaarde 33, tel. 03496-1218, b.g.g. 03496- 1271. Iedere maandag, woensdag en vrijdag spreekuur huisartsen. Dr. Den Toom, vanaf 13.30 uur. Dr. Boersema, vanaf 15.30 uur. Dr. Nunnikhoven iedere morgen om 8.00 uur. Dinsdagmorgen zwangersch. gym van 9.15-10.15 uur en van 10.30 11.30 uur. Iedere 2e woensdag v. d. maand. Bespreken van kraamhulp om 14.00 uur. Donderdag van 9.00-10.00 uur. Bespreken van gezins- en be jaardenhulp. Zuigelingenbureaus van 14.00- 15.00 uur. le donderdag v d. maand dr. Den Toom; 2e donderdag v. d. maand dr. Binkhorst, 3e donderdag v.d. maand dr. Lan tink: 4e donderdag v. d. maand dr Boersema. Kleuterbureaus: Iedere 3e dinsdag van de maand van 14.00-16.00 uur (volgens af spraak). Uitleenmagazijn: Maandag, woensdag en vrijdag van 17.30-18.00 uur en volgens telf. afspraak Verder kunt u alle inlichtingen krijgen van: Zr. Laudy, tel. 03496-2081; Zr. de Boer, tel. 03496-3882; Zr. Rosa, tel. 03496-1218; b.g.g. 1271. Zr. van Kalkert. Tel 033-15818. De leden van het Wit-Gele Kruis en het Groene Kruis moe ten voorlopig nog artikelen lenen bij hun eigen kruisvereniging. De leden van het W. G. Kruis Rozengaarde 33; de leden van het Gr. Kruis in Leusden/Zuid of bij zr. Laudy, Burg. de Beau fortweg 4. STICHTING KRAAMCENTRUM: Spreekuur: 2e woensdag van de maand van 14 00-14 30 uur. Ro zengaarde 33, Leusden-centrum, inlichtingen: tel. 033-22339. PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM AMERSFOORT: Tel 033-10441 Maatschappelijk werk, gezinsverzorging en be jaardenhulp Spreekuur: Leus- den/Zuid: Iedere woensdag in 't Trefpunt, tel. 033-13040. Voor de afdeling gezinsverzorging en bejaardenhulp van 9 00-9.30 uur Voor de afdeling maatschap pelijk werk van 9.30-10 00 uur. Leusden/Centrum Kerkelijk Centrum aan de Asschatterweg. Voor de afdeling gezinsverzor ging en bejaardenhulp van 9 45- 10.15 uur. Voor de afdeling maat schappelijk werk van 10.30-11 00 uur. MOEDERSVOOR MOEDERS: Voor Achterveld, Leusden-cen trum en Leusden/Zuid: mevrouw Rozendaal-Doucet, D. van Wee destraat 4, Achterveld, telef 03425-1853 VERLOSKUNDIGE: Spreekuur: iedere maandag van 10.00-11 00 uur in het Wit Gele Kruisgebouw, Leusden/Centrum. HULPDIENSTEN Hulpdienst voor ,,De Wetering" Joke Blom, tel 2746 en Heieen van Bokhorst, tel 2249 Hulpdienst ,,Leusden/Zuid Vervoer naar ziekenhuizen Amersfoort: telefoon 033-10294, 033-11456 GEZINS- EN BEJAARDEN VERZORGING KIMDE Bloemendalse Binnenpoort 7, Amersfoort, tel. 033-33924 Leid sters: mevr. M. Packe, mevr S. J. Hooijmans, spreekuren voor de regio: dagelijks tussen 9 en 10 uur. Bureau open: 9-12 uur en 2- 5 uur, woensdagavpnd van 18-19 uur. WEEKEIND-DIENSTEN GEMEENTE LEUSDEN: Alleen voor de praktijken van de artsen Binkhorst, Boersema, artsen Binkhorst, Boersema, Lantink, Nunnikhoven en Den Toom neemt dit weekend waar. Dr. W. J. Nunnikhoven, Ber- kenlaan 12, tel. 03496-1499. Spreekuur: Zaterdag- en zon dagmiddag 14.00 uur Visi tes graag vóór 10.00 uur 's mor gens aanvragen. De dienst geldt van vrijdag 18.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur. Arts: J. van Nieuwkerk, spreek uur zaterdag- en zondagmiddag 14.00 uur. WIJKVERPLEGING De wijkverpleging wordt waar genomen door: Zr. v. Kalkert, De Roo v. Aldewereltlaan 11, Leus- den/Zuid, tel. 033-15818. APOTHEEK In de weekeinden waarin de art sen Binkhorst, Lantink en Nun nikhoven dienst doen zaterdag en zondag van 14.00 tot 18 00 uur en van 17.30 uur tot 18.00 uur. Wanneer de artsen Boerse ma en Den Toom dienst hebben, is de apotheek gesloten op zater dag en zondag. VERLOSKUNDIGE Voor de praktijk van mevr. A. Thuis-Paulussen en mevr C. Brink-Bruyn neemt dit weekend waar: Merr. Thuis-Paulussen, Kon. Wilhelminalaan 18, Amers foort. Tel. 033-10886 b.g.g. dokterscentrale, tel. 22.000. Onze krant is op onderstaande adressen los verkrijgbaar. Leusden-C. Leusder Krant, Finnmark 3. S.V. Bookstores. Torenakkerweg 16. De heer W J Schut, Hamersveldseweg 26. Zwembad Leusden, Burg. Buiningpark. Manége en Taveerne, „De Klaveet". Postweg 1. Achterveld: Boekhandel Vos, Hessenweg 323. Leusden-Z.: Luitjens Supermarkt, Pr. Irenelaan 9. LEUSDEN/CENTRUM - Woensdag 1 oktober kwamen de leden van de ge meenschappelijke schoolraad voor het openbaar onderwijs in de gemeente Leusden weer bij elkaar. Deze keer stonden er weinig belangrijke punten op de agenda, zodat voorzitter J. Ochse de vergadering al rond half 10 kon besluiten. Vrij lang werd er gediscussieerd over het bedrag per leerling. Al eer der was op een vergadering opgemerkt dat dit moeilijk te hanteren is wat betreft de bibliotheek. Een school met weinig leerlingen zou op deze manier immers nooit een fatsoenlijke biblio theek op kunnen bouwen. Men zou graag een andere manier van delen zien en hierover zal dan ook advies gevraagd worden aan B. en W. Over het samenstellen van een soort handleiding voor het onderwijzend per soneel waren de meningen nogal ver deeld. In zo'n handleiding zou een veelsoortige informatie aanwezig moe ten zijn. De heer Hulshof ziet dat niet zo zitten. De heer de Boer zou het wel makkelijk vinden. Uiteinde wordt dit punt doorverwezen naar hoofdenberaad nadat de heer j. Veldhuizen (gemeente) blijk geeft weinig voor te voelen zulke karwei! op te knappen. Dat kunnen de hoo! zelf wel doen. Het gedrag van de kinderen1 schoolzwemmen laat nogal wat te* sen over. Dit blijkt uit een kh die binnengekomen is van dezweml stichting Er wordt nogal eens het en ander vernield Er zal wat m toezicht nodig zijn. In de rondvraag uit de heer Huli zijn onvrede over de gang van zal Hij vindt dat er te lang gepraat wo over relatief onbelangrijke onder* pen en zou graag andere agendapm zien. Voorzitter Ochse antwoordt dat dereen vrij is agendapunten in te oen en dat men dat ook graag zou want het is niet altijd eenvoudl| behoorlijke agenda samen te ste sers. Een en ander noopt de politie andermaal over te gaan op een ver scherpte controle inzake de bromfiet sen. Op de Leusderheide werd vrijdag 3 oktober een gedeeltelijk gesloopte bromfiets aangetroffen. Aan de hand van het framenummer kon de eige naar van de vrijwel nieuwe brom fiets, merk Yamaha, worden opge spoord. De bromfiets bleek gestolen te zijn in Amersfoort. Met een be droefde blik kon de eigenaar alles wat er nog over was van zijn mooie brom fiets in bezit komen nemen. In het gebouwtje van de Hockey club werd op vrijdag 3 oktober inge broken. Door twee luiken te verbreken en de ruiten te vernielen konden de daders zich toegang verschaffen tot het gebouwtje, dat aan de Noorder inslag is gelegen. Ontvreemd werden enkele kratten met bier en frisdranken. De politie stelt een onderzoek in. Dat de daders nog méér van hun gading dach ten te vinden, blijkt wel uit het feit, dat zij zaterdag 4 oktober opnieuw inbraken in het hockeygebouwtje. Uit de cantine kon echter niets meer wor den ontvreemd omdat de Hockeyclub alles wat de moeite van diefstal waard kon zijn uit het gebouwtje had verwij derd. De inbrekers kwamen voorniets, en zullen in de toekomst ook geen suk- ses hebben, daar de Hockeyclub geen risico's meer neemt. Van een geparkeerd staande auto werd op zaterdag 4 oktober de imperial ge stolen. De politie stelt een onderzoek in naar de daders. 1^ Foto's, die in dit nummer zijn ge- J publiceerd kunnen worden nabe- I 1 steld (met uitzondering van histo- rische prenten, archief-foto's e.d.). I per exemplaar (formaat 13 x 18) met duidelijke vermelding welke foto wordt bedoeld plus het aantal, ontvangt u de foto(s) thuis. l i I Giro: 871441, ten name van ae AMERSFOORT - De Amersfoortse Kamer van Koophandel zal één dezer dagen een onderzoek houden onder het bedrijfsleven in de regio Eemland. Doel van deze jaarlijkse studie is het verkrijgen van inzicht in de regionale ontwikkeling van het bedrijfsleven over 1975 alsmede deperspektievendiezich in de verschillende ondernemingen voor het komende jaar aftekenen. Uit het totale bestand van 6000 ingeschre venen is daartoe een naar grootte- klasse en branche representatieve steekproef getrokken, die 2000 bedrij ven omvat Eenzelfde onderzoeK zal tegelijker tijd door nagenoeg alle andere Kamers van Koophandel in Nederland ter hand worden genomen. Daardoor wordt het mogelijk de regionale uitkomsten in een landelijk kader te plaatsen. De verlangde gegevens hebben slechts een globaal karakter. Ondermeer wordt gevraagd naar de ontwikkeling -dus niet naar het exakte niveau-van omzet, voorraad, bedrijfsresultaat, investe ringen en personeelsbezetting. Een en ander zal per bedrijfstak worden ge analyseerd. Deze gegevens zijn voor de Kamer van veel belang bij het vervullen van haar adviesfunktie aan de overheid omtrent het te voeren (regionaal) economisch beleid. Ook de deelnemende ondernemingen zelf kunnen met de resultaten van deze studie hun voordeel doen. Doordat de gemiddelde resultaten per bedrijfs tak zullen worden gepubliceerd, kun nen individuele bedrijven zelf verge lijkingen trekken. De resultaten van deze enquête naar de regionale bedrijfsontwikkeling zul len aan het begin van het nieuwe jaar worden gepubliceerd. VERLOREN Polaroid zonnebril, herenbril, sla- venarmband; gouden ring; oranje re genbroek; zwart diplomatentasje, por temonnee. WEGGELOPEN Zwart poesje. GEVONDEN Portemonnee; zwarte damesfiets; blauwe sleuteletui met sleutels; por- temonneetje. AAN KOMEN LOPEN Grijs poesje. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Rijkspolitie, bureau Zwarte- weg, Leusden-centrum. VERLOREN Dameshorloge, merk „Union", ver zekeringsbewijs HLH 847; zilveren identiteits-armbandje met inscni ..Marinda". gouden medaillon, bril in bruin etui. WEGGELOPEN Bruine, middelgrote bastaardi met bruine halsband; zwarte kat. GEVONDEN Bankbiljet van f 10,-, achterwiel! een fiets, voetbalschoenen, zwartj geel, maat 7, suède jack; protemos met inhoud. AAN KOMEN LOPEN Witte hond met rood riempje. Inlichtingen worden graag versti door de rijkspolitie te Leusden-i Arnhemseweg-Oude Rijksweg, tel 033-12141. VERLOREN Zilveren kettinkje en bedelarmta je, in sportzaal Groenhouten Cai Jacobs. Stadh. laan 6, Leusden-Z. 033-33347. 9 t/m 16 oktober. AMERSFOORT TENTOONSTELLINGEN MUSEUM FLEHITE, Westsingel, 50: Permanent dinsdag t/m zaterdag 10.00-12.00 uur, 14.00-17.00 uur: Han vaardigheid... verleden tijd? KAPELHUIS, Krankeledenstraat 11: T/m 8 november dinsdag t/m vrijdag 13.00-18.00 uur: 3e lustrum: 4 wissele posities door een 100-tal kunstenaars. JULIANA VAN STOLBERGKAZERNE, Appelweg: Permanent dinsdag en woensdag 14.00-16.00 uur: Historische ontwikkelt! van het regiment van de geneeskundige troepen. GALERIE VALK, Valkestraat 31: T/m 15 oktober dinsdag t/m vrijdag 13.30-17.00 uur, zaterdag 11.00-181 uur, zondag 14.00-17.00 uur: Henk Vink-schilderijen en tekeningen PLOEGHHUIS, Muurhuizen 157: 10 oktober 19.00-22.00 uur; 11 oktober 11.00-17.00 uur; 12 oktober 14.0 17.00 uur: JuanSala Dantonja-schilderijen. ZolderKarei Sierag-schüdenje DIVERSEN POPPENTHEATER TOERMALIJN, Koppelpoort Iedere woensdag 15.00 uur en iedere zaterdag 11.00 en 15.00 uur voorstelfi gen: Het mannetje in de put. TINGIETERIJ, Kamperbinnenpoort: Te bezichtigen werkdagen 9.00-18.00 uur. MARKTHAL, Breestraat 23: 11 oktober 13.00-18.00 uur: Speeltuinvereniging Kruiskamp: Kindermiddi 12 oktober 19.00-22.00 uur: Turkse muziekavond. DE BRUG, Schuilenburgerweg 2: 11 oktober 20.00 uur: Gereformeerd kamerkoor Amersfoort. FILMHUIS, Appelmarkt 14: 9-15 oktober: Voorstelling: Dillinger is dood. ST. AEGTENKAPEL, 'T ZAND 12 oktober 12.00 uur: Koffieconcert m.m.v. Ank Mulder, fluit en Jan Gf thuysen, piano. WIJKCENTRUM NEPTUNUSPLEIN: 13 oktober 20.00 uur: Voordrachtsavond over en van Hans Chr. Andera GRAND THEATER, Snouckaertlaan: 14 oktober 20.15 uur: Table Manners; 15 oktober 20.15 uur: Ikslaap wel op bank. BAR DANCINGS SOCIËTEIT AD FUNDUM, Muurhuizen 165: Open woensdag en zaterdag 20.30 uur, zondag 10.30 uur. BAR DANCING PAX, Hof. SOCIËTEIT PLEXAT, Valkestraat: Open woensdag, vrijdag en zaterdag vanaf 20.30 uur. BAR DANCING THE SCAFFOLD, Achter de Arnhemse Poortwal 39a. BAR DANCING DE HOEF, Arnhemsestraat 31. BAR DE GROOTE SLOCK, Zevenhuizen 7. BAR BODEGA DE ROOSTTR, Zevenhuizen 9. BAR CLEMENSHOF, Hof 14b DE HUIFKAR, Krommestraat 70b, 20.00-23.00 uur. SOEST GALERIE DE DRIE RINGEN, Kerkstraat: t/m 13 oktober dinsdag t/m zaterdag 11.00-17.00 uur; zondag 14-17 Tentoonstelling: Het monument in de beeldende kunst. ARTISHOCK, Steenhoffstraat 46: T/m 24 oktober maandag t/m zondag 14.00-17.00 uur: Peter Rolf en R» Bente-bewegende objecten. OUDE KERK 12 oktober 15.00 uur: Nederlandse Cantorij o.l.v. Maarten Kooy. SOES TERB ERG LUCHTMACHTMUSEUM, Vliegbasis: Iedere zaterdag 10.00-16.00 uur: Collectie van vliegtuigen, curiositeit foto's over de geschiedenis van het vliegen.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 6