Blijhof start met winterclubs lanten- en kledingbeurs racht ruim f 1000.- op 18e Jamboree On The Air zaterdag en zondag Open Deur- dienst in de „Marcuskerk" Ingezonden: OPBRENGST K0LLEKTE EERSTE KAART AVOND R0DA '46 EEN SUKSES Bestuur 3e openbare basisschool Losse verkoop Leusder Krant Burgerlijke stand Gemeente Leusden KOOKHOEKJE ZWANGERSCHAPS- GYM START WEER LEUSDER KRANT USDEN-ZUID - De Hervormde wendienst te Leusden-Zuid orga- rde vrijdag 10 oktober een jes- en kledingbeurs ter bestrijding e bouwkosten van wijkcentrum ,,'t iunt". 'n beurs is altijd een heel gezellig vooral als je er in deze peperdure in alles kunt kopen tegen lage prij- dames hadden stekjes ge kt, en er waren dan ook veel leuke jes en planten te krijgen tegen lut- ledragen. Pjalangiun, sinaasappel- ipjes, begonia's, papyrusplanten, eria's en noemt u maar op. Ook er leuke sierkalebassen. die zo'n vrolijk cachet geven aan je fruitschaal. En droogbloemstukjes. Voordelige kleding: kleding voor volwassenen in prijzen van 2,50, voor kinderen voor ƒ1,-. Zowel 's middags van 15.00 tot 16.00 uur als 's avonds van 19.00 tot 20.00 uur was het een drukte van belang op deze „wip-in"-beurs. Boeken kon je er krijgen voor 0,50 en 1,-. Verder stoven, gebreide pop pen, leuke botervlootjes, schaatsen, bordjes, vaasjes, flessen, poppenspeel goed. Je kan ook intekenen op poppen, poppenledikanten en kinderwagens. Iedereen vond het fijn om te profite ren van deze unieke kans om tegen lage bedragen eens iets gezelligs mee naar huis te nemen. Alles was belangeloos beschikbaar gesteld door vele enthou siaste families, die ,,'t Trefpunt" een goed hart toedragen. De opbrengst van deze „wip-in- beurs" was niet mis. Ten bate van de bouwkosten van ,,'t Trefpunt" werd door deze aktiviteit van de Hervormde Vrouwen Dienst maar liefst een bedrag van 1.045,- bijeen gebracht. Hulde aan alle organisatrices! LEUSDEN/CENTRUM - Maandag 3 november start de speel-en recreatie- vereniging Blijhof weer met de winter clubs. Vorig jaar hebben 100 kinderen, verdeeld over 5 groepen, aan deze ak tiviteit van Blijhof deelgenomen. Men hoopt dat deze kinderen dit seizoen weer komen om ó.a met nieuwe tech nieken kennis te maken. Evenals vorig jaar wordt op de avonden medewerking verleend door studenten van de Akademie voor Beel dende Vorming. De woensdagmiddagclubs leveren nog wat problemen op door het uitvallen van de stages van de huishoudschool Daarom wordt er een beroep gedaan op vaders en moeders, die 's woens dagsmiddags van 13.30-14 45uurofvan 15 00-16.30 uur met ±20 kinderen han denarbeid of creatief spel willen doen Gedacht wordt aan 2 a 3 personen per groep. Het doorgaan van deze 2 clubs hangt grotendeels af van deze medewerking INDELING CLUBS Maandag van 18 30-20.00 uur. 8en9jr. Woensdag van 13.30-14.45 uur 4en5 jr Woensdag van 15.00-16 30uur. 6 en 7 jr. Woensdag van 18.30-20.00u.. lOenlljr KOSTEN De kosten bedragen f 12,50 per kind voor het winterseizoen van november tot april. In de kerstvakantie isergeen club. U kunt de kinderen opgeven door het invullen van een inschrijfformulier, wat in het blaadje van Blijhof afgedrukt is Formulier en bijdrage inleveren bij Greet Otto, Ravenhorst 13, Leusden- Centrum. tel. 03496-2335. FILMS Woensdag 29 oktober en woensdag 24 december zullen er in het Blijhof clubgebouw aan de Ansfriduslaan weer films gedraaid worden. Deze keer zijn het oude bekende sprookjes, opnieuw verfilmd en met een Nederlandse tekst. Woensdag 29 oktober zal Klein Duimpje" gedraaid worden Een film voor klein en groot In de herfstvakantie is het de beurt aan ,.De Bremer Stadsmuzikanten' De films beginnen om 13.30 uur (buiten de verantwoordelijkheid van de redaktie) Open brief aan b.en w. en bij voldoende belangstelling zal er een tweede voorstelling zijn om 15 30 uur. Voor fl,- voor leden en f2,- voor met-leden, kunnen u en uw kinderen (of de kinderen alleen) van deze fijne films genieten. De bijdrage kunt u be talen bij het clubgebouw. VOLKSDANSEN Door de grote opkomst van de kin deren is het nodig de groep te split sen Omdat de kinderen 1 keer in de 14 dagen te weinig vinden is er be sloten de kleinsten gewoon op donder dagmiddag van 16.00-17 00 uur te la ten komen en de groteren ook op don derdag maar dan van 19.00-20 00 uur. Door de splitsing kunnen er nog enke le kinderen meedoen. De hieraan ver bonden kosten bedragen f6,- In decem ber 1975 U kunt dit betalen aan Ilona van de Berg, bij het begin van de volgende les SINTERKLAASFEEST Uiteraard zal Blijhof weer Sinter klaasfeest vieren met de kinderen van af 4 jaar Enkele leden zijn het niet eens met deze leeftijdsgrens, maar het is gewoon een feit dat kleintjes zonder geleide vaak bang zijn. Door de gro te opkomst (±300 kinderen) moeten de ouders geweigerd worden Nadere mededelingen over dit Sint Nicolaasfeest zullen nog volgen. LEUSDEN .Samen één, samen vrij Jezus verenigt, Jezus bevrijdt" Dit is het onderwerp, waarover Luitenant Kolonel Bosshardt uit Amsterdam zal spreken in de bijeenkomst die zondag 19 oktober a.s. zal plaats vinden in de ..Markuskerk" (het vroegere Herv Centrum) aan de Asschatterweg Organist Ton van Oosterom en trom pettist Gert Vaarkamp zullen zorgen voor een feestelijke begeleiding De aanvang is om kwart voor elf. Litur gieën zijn aanwezig en er is ook een kinderoppas Na afloop is er gelegen heid tot wat napraten onder het drin ken van een kopje koffie. Iedereen is van harte welkom; nodigt u ook iemand uit om mee te gaan Onze krant is op onderstaande adressen los verkrijgbaar. Leusden-C. Leusder Krant. Finnmark 3. S.V Bookstores. Torenakkerweg 16 De heer W. J Schut. Hamersveldseweg 26. Zwembad Leusden. Burg. BuiningpSrk Manege en Taveerne, „De Klaveet". Postweg 1 Achterveld: Boekhandel Vos, Hessenweg 323. Leusden-Z.: Luitjens Supermarkt. Pr. Irenelaan 9. LEUSDEN - De kollekte ten behoeve van de instandhouding van het die rentehuis in Amersfoort, georgani seerd door de Nederlandse Vereniging tot bescherming van Dieren heeft in Leusden in totaal f934,94 opgebracht. De vereniging dankt zowel kollektan- ten voor hun medewerking en de inwo ners van Leusden voor hun gulle bij dragen. LEUSDEN i'.fconder meer een suc ces". Dat waren de reacties van de deelnemers op dit goed georganiseer de kaarttournooi van de voetbalvereni ging Roda'46. Deze eerste avond van een serie van 7 avonden was voor de organisatie een uitdaging voor wat be treft het nieuwe spelsysteem. De vol gende avond is gepland op 31 okt. De uitslagen van deze eerste avond zijn: Klaverjassers: 1 Mevr A v Beek 5789. 2. B. van Ginkel 5357, 3. A Veenendaal 5320; 4 K. Hofland 5142; 5. R. Veenen daal 5100; 6 H de Ridder 5059. 7. W. v Doornik 4930. 8 W Osnabrug- ge 4925; 9. C v Ingen 4865, 10 W. van Rooyen 4863; 11. H. Brandsen 4844; 12. J Kramer 4774, 13. A. Houtveen 4743, 14 H Houtveen Hzn 4732, 15 C. Veenendaal 4731. Schutjassers: 1 A v. d. Braak 4994; 2. P Daatselaar 4809, 3. G Hilhorst 4680. 4 W Prinsen 4635; 5 S. .v. d Berg 4614. 6 A Smal 4493. heren, 1 oktober heb ik de behandeling Ie miljoenennota via de TV ge- De huidige werkloosheid en de 'erschaffing waren twee aspekten, antoonden, dat de toestand niet fleurig is Toen ik dat zo zag In mijn gedachten uit naar de te ver- wjjen investeringen van de gemeen- juBusden. In deze investeringstaat de verbeteringen van de Hors en Zwarteweg genoemd, maar tevens van het grootste belang ook de Hamersveldseweg en Hek- l te betrekken Deze wegen wor- ok erg druk bereden door au- met name de grote transport- van Pon maken veel gebruik leze weg) en dat betekent auto- ch. dat - bij gebrek aan rij den- er voortdurend verkeers- maar deze weg zou doorgetrokken moe ten worden over het Valleikanaal om aangesloten te worden op de Asschat terweg. Nu wordt er gezegd door GS, dat dit niet wordt toegestaan, maar dat zou erg te betreuren zijn Doortrekking van de Noorderinslag zou een veel betere verbinding opleveren met Ach terveld en Barneveld. Dat er langs de Asschatterweg naar Achterveld dan te vens een fietspad dient te worden aan gelegd, behoeft geen betoog, omdat vrij veel fietsers gebruik maken van deze verbindingsweg (vooral scholieren en mensen, die dinsdags naar de markt gaan of in de weekends een eind gaan fietsen). Dat een fietspad geen over bodige luxe is, bleek weer eens dui delijk, toen onlangs een fietsster door een automobilist op de Asschatterweg werd aangereden, wat de dood van de wielrijdster betekende. Als er een fiets pad zou zijn geweest, zou dit afschu welijke ongeluk dan ook gebeurd zijn? Wat dat betreft geldt hetzelfde voor de Horsterweg en voor het laatste deel van de burgemeester de Beaufortweg. De Lockhorsterweg is volgens mij de mooiste weg die Leusden bezit De weg op zich is in prima staat. Maar de sloten aan beide zijden van de weg zitten al tientallen jaren vol met troep zonder dat er blijkbaar iets aan wordt gedaan Deze sloten zijn dan wellicht overbodig en op de plaats daarvan kan op korte termijn een fietspad wor den aangelegd Een voetpad zou daar ook geen overbodige luxe zijn in ver band met het feit, dat de Lockhors terweg niet alleen een fijne wandel route oplevert, maar tevens de belang rijkste verbindingsweg met rijksweg 28 is met alle gevolgen van dien voor de wandelaars en fietsers. De histo rische brug in de Lockhorsterweg moet natuurlijk bewaard blijven, maar een nieuwe fiets-wandelbrug naast de be staande, zou dat probleem op kunnen lossen. Kortom: er is werk genoeg te doen in de gemeente Leusden Het wordt alleen de hoogste tijd, dat er een begin wordt gemaakt, vooral nu er zo'n werkeloosheid is en daarnaast het au to-verkeer steeds groter wordt door de groei van Leusden Ik hoop en vertrouw, dat de betrok kenen dit zeer belangrijke werk zul len steunen en aan zullen pakken. R. van Eijden. PS. Het is zo jammer, dat de men sen, die over deze zaken beslissen, zelf met de auto gaan. Zouden ze fietsen, dan zouden ze de problemen beter onderkennen. LEUSDEN/CENTRUM - ,,Op de ouderavond - gehouden op de Ouder- kommissie 3e Openbare Basisschool, Leusden-C. op 7 oktober j.l. - werd een ouderkommissie gekozen, bestaande uit de hierna genoemde leden: Voorzitster Mevrouw M A. Defares - van Hees, Bretagne 10 Vice-voorzitter: De heer L. Bakker, Calabnë 31; Penningmeesteresse Mevrouw E. Boerma, Dordogne 18; Vice-Penningmeester De Heer P. Rijs wijk, Travertijn 24; Sekretaresse Mevrouw p. W. Diderich- van der Meer, Azunet 12; Vice-Sekretaresse: Mevrouw M. I. von Motz - de Voogd, Esdoornhof 1" igheid aanwezig is voor onze Jgaande kinderen en oudere men- 52' let gevolg van deze belasting »et auto-verkeer is, dat vooral erder genoemde categorieën bij - meer op deze wegen durven sen, bang voor ongelukken, die nel kunnen gebeuren Nu is fiet- ■or oudere mensen erg gezond- itoren schrijven een dergelijk regelmatig voor als therapie rom vraag ik dringend om langs egen (Hamersveldseweg en Hek- ij fietspaden aan te leggen. Dan 1 gevaar voor de fietsers zijn "en en zou men tevens nieuwe tegenheid hebben geschapen. Tien met de aanleg hoeven er zijn, omdat langs deze wegen xte ruimte achter de bomen is fietspad aan te kunnen leg- e nu aan wezige sloten zouden rtegd kunnen worden er is het tevens van belang, dat beeld de fietspaden langs de Hes man één stuk met elkaar ver dorden, zodat een veilige door- fietsroute ontstaat. Hetzelfde K)r de Arnhemseweg. oorderinslag is een zeer mooie oen prachtig fietspad erlangs, Tot en met 8 oktober 1975 Geboren: Emiel, z. v. J. M. Beijer en M. Lamers, van Oldenbarneveltstraat 96; Biefke Marie, d. v. L. Venema en D. J. Meijerink, Bretagne 25; Lambertus Hendrikus, z. v. H. L. W. Voskuilen en H. W. M. Oosterwijk, Hessenweg 61. Geboren elders: Amersfoort: Egbert J. Louwerse, Bretagne 21; Tommie Trebert, Bretagne 26. Overleden: A. van Meerten, oud 70 jaar, wonende te Utrecht; G. A. Gijten- beek, oud 74 jaar, wonende te Amers foort. Overleden elders: Amersfoort: Jo seph C. Wallert, oud 60 jaar. Gehuwd: geen. Ondertrouwd te Leusden: Arnoldus Marinus Johannes Kuppen, wonende te Amersfoort, Gasthuislaan 73a en Klaasje Bolding, wonende te Leusden, Prunuslaan 10. ZUURKOOL MET WORTELS De tijd van de zuurkool komt weer aan, en dit keer maakte ik hem iets anders (en lekkerder) dan nor maal. U hebt er voor nodig: 500 gr. zuurkool 5 of 6 mooie worteltjes IV2 ons ontbijt- of rookspek wat knoflook rookworst of knakworstjes. Was de zuurkool en leg een laag in de pan, rasp daarop de worteltjes. Nu de knoflook in zeer dunne schijf jes en dan het spek. Leg nu de rest van de zuurkool in de pan en giet er een beetje water op. Als er in de zuurkool geen peperkorrels zitten, leg er dan een stuk of zes boven op. Maak de zuurkool aan de kook, draai daarna het gas zo laag mogelijk en laat het geheel IV2 uur sudde ren Kook de rookworst apart en leg ze in schijven op de zuurkool. Geef er romige aardappelpuree bij. Eet smakelijk. Japieja LEUSDEN/CENTRUM - De nieuwe cursus Zwagerschapsgymnastiek begint a.s dinsdag om 10.30 uur in het Wit-Gele Kruisgebouw. Men kan zich opgeven ter plaatse. LEUSDEN/AMERSFOORT - Het a.s. weekend 18 en 19 oktober vindt de 18e Jamboree-On-The-Air (in de wan deling meestal kortweg JOTA ge heten) plaats. Deze wereldomvatten de zendaktiviteit is speciaal voor scouting-groepen opgezet, die d.m.v. de moderne communicatiemiddelen zoals een zender/ontvanger proberen met elkaar in contact te komen. In ons land zal weer een 45-tal groepen aan deze aktiviteit deelnemen. In Amersfoort gaat deSoekwa-groep nu voor de 3e keer meedoei^. Vorig jaar deed de groep dat met wel erg veel succes, want toen won zij in de landelijke wedstrijd de wisselbe ker. Het spreekt voor zich dat de ver kenners van de Soewka-groep zich erg zullen uitsloven om die beker zo goed en zo eervol mogelijk te verdedigen Dank zij de fantastische medewer king van de leden van de afdeling Amersfoort van de VERON (Vereni ging voor Experimenteel Radio Onder zoek in Nederlands zal het groepshuis van de Amersfoortse groep gedurende het weekend weer geheel omgebouwd worden tot radiozendstation Reeds nu wijzen grote antennes op de dingen die komen gaan. In elk kontakt dat gemaakt wordt, worden naast de technische gegevens ook de gegevens over de groepen uit gewisseld en worden vragen hierover uitgewisseld. Op zo'n manier ont staat een aardig beeld voor de jeug dige scouting-leden hoe scouting in andere landen en plaatsen gespeeld wordt. Van elk kontakt komt na verloop van enige tijd een kaart binnen Niet zon der enige trots zullen de verkenners van de Soekwa-groep u kaarten laten zien van kontakten met Zuid-Afrika. Rusland. Tsjecho-slowakije, Japan en vele. vele andere stations Ook van niet-scouting stations ontvangt men n 1. na een kontakt een kaart en zodoende heeft men langzamerhand wel een hele verzameling kaarten, ook van landen, waar scouting verbodenis Dit jaar zullen de jeugdigen voor het eerst zelf gesprekken mogen voe ren met het station aan de andere kant van de lijn. Dat is het rechtstreeks resultaat van de werkgroep JOTA, die voor Nederland elk jaar weer de gehele aktiviteit voorbereidt en bege leidt. Nog maar enige dagen geleden heeft de staatssecretaris Van Huiten toestemming gegeven aan Scouting Ne derland om de jeugdleden onder be paalde voorwaarden toe te staan achter het toestel te zitten en het woord te mogen voeren. Dit, alhoewel zij nog niet gelicenseerd zijn en niet de mi nimum leeftijd van 18 jaar hebben bereikt. De beslissing van de staats secretaris maakt de JOTA voor de scouting-leden veel en veel attractie ver Tot op heden moesten zij altijd volstaan met een aaittleel in de admi nistratie, die zelfs een zendgebeuren met zich meebrengt, op zich te nemen. Binnen de werkgroep JOTA-Neder- land wordt de beslissing van de staats secretaris toegejuichd en gezien als een eerste stap op de weg, die naar een groep ..radio-scouting" leidt. De opzet van zo n groep zou moeten zijn om binnen scouting in haar veelzij digheid de hobby radio-techniek wat extra aandacht te geven. Dat zou kun nen door het zelf gaan bouwen van kleine ontvangers, die bijvoorbeeld op een vossejacht gebruikt kunnen gaan worden Toekomstmuziek00 De toekomst zal dat leren, maar in elk geval is men weer een stapje dichter bij het doel. De verkenners van de Soekwa-groep zullen hun hoofd daarover (nog) niet breken Voor hen staat een boeiend weekend voor de deur, een weekend met, naar men verwacht, tientallen contacten over de gehele wereld. Wie een bezoekje zou willen brengen aan deze aktiviteit is van harte wel kom op zaterdagmorgen of -avond, of op de zondag. Het groepshuis van de Soekwa-groep is gelegen aan Laan 1914, dichtbij het Dierenasyl ACHTERVELD Donderdag 16 oktober: Ledenverga dering sportyereniging Avanti. aan vang 20.00 uur in Ons Gebouw. Vrijdag 17 oktober: Bibliotheek van 19 00-20 00 uur. Zaterdag 18 oktober: Muziekconcours in R K Kerk, aanvang 14 00 uur. Zondag 19 oktober: Muziekconcours in R.K kerk, aanvang 13.30 uur Zondag 19 oktober, bibliotheek van 10 30-12.00 uur Maandag 20 oktober: Klaverjassen De Vor - Ons Genoegen in de Roskam aanvang 20.00 uur. Dinsdag 21 oktober: EHBO aanvang 20 00 LEUSDEN/CENTRUM Donderdag 16 oktober: ,.De Til", aan vang'20.00 uur. Filmavond. Maandag 20 oktober: Vergadering AB bank Leusden, Café Rest. Nieuw Leusden, 19.30 uur. Donderdag 23 oktober ,.De Til". Kaartavond, georganiseerd door de K J. B Aanvang 20.15 uur. Woensdag 29 oktober: Clubgebouw ..Blijhof" Film ..KleinDuimpje". Aanvang 13.30 en eventueel 15.30 uur. Niet-leden f2,-; leden fl,-. Elke donderdag: Clubgebouw Blij hof. Volksdansen voor de jeugd vanaf 8 jaar. Van 16.00-17.00 uur en van 19 00-20.00 uur. Elke donderdag: UV/V senioren socië teit. Gezellige middag vooroude re inwoners van Leusden-Centrum in de kantine van de Sporthal in Groenhouten Van 14 00-16 30uur. Elke donderdag: Clubavond klaverjas- club Leusden Troef" in café restaurant Nieuw Leusden" Vanaf 20.00 uur. Elke donderdagmorgen: Van 9.00-10.00 uur. Gezinsverzorging en bejaar denhulp van het Groene Kruis, Gebouw Wit-Gele Kruis, Rozen- gaarde 33. Elke vrijdag: Ontmoetingsgelegenheid in de Johanneshoeve, Hamers veldseweg. Vanaf 9 00 uur. Elke maandag: Herv./Ger. Jeugdclub voor meisjes van 8-12 jaar in het witte gebouwtje achter De Til (Bavoortseweg). Elke dinsdag- en vrijdagavond: De Til open vanaf 19.00 uur Hobby club om 18.30 uur Elke dinsdag: Van 18.45 tot 19.45 uur. Jeugdschaken in de Roda-kantine. Om 19 45 uur Schaken voor se nioren in dezelfde kantine Elke zondag: De Til", open van 10.00- 13 00 uur JEUGDCLUBS HERV./ GER.JEUGDRAAD In ,,'t Claeverenblad", Hamersveld seweg 102 Maandagavond: Kinderen 8 tot 12 jaar, 18.45-20.00 uur. Onder leiding van A Visser Parelduiker 11, Leusden-centrum Woensdagavond: Kinderen t/m 15 jaar, 19.00-20.30 uur Onaer leiding van H. van Dijk. Lamoen 13, Leus den-centrum Donderdagavond: Kinderen 16 jaar en ouder, 20.00-22.30 uur. Onder lei ding van MargreetSpilker, Eiken laan 50, Leusden-centrum, tel. <1 03496-2708 Zaterdagavond: Jongerensoos, 20.00- 23 00 uur Onder leiding van Ja- nette Lodders, Bruinhorst 24, Leusden-centrum, telefoon03496- 2127. Hulpdienst De Wetering Telefoonnum-'V mers 2746. 2249. Parochie Bibliotheek: Hamersveldse weg 55 ('t Ros Beyaart). Uitle- j ning zaterdag van 14 00-15.00 uur en zondag van 10.00-11.00 uur. LEUSDEN-ZUID Donderdag 16 oktober: Bibliotheek „De Boekenmolen", uitlening van 13.30 tot 17.00 uur voor volwas senen en jeugd. Arnhemseweg 83. Vrijdag 17 oktober: Bibliotheek „De Boekenmolen", uitlening van 19.00 tot 20.00 uur. Uitsluitend voor volwassenen Arnhemseweg 83. Zaterdag 18 oktober: Diner-dansant in restaurant „Oud-Leusden", Vlooswijkseweg. Zondag 19 oktober: Jeugdklub voor 12- tot 16-jarigen in wijkcentrum ,,'t Trefpunt", van 15 00 tot 17.00 uur. Maandag 20 oktober: Gezinsverzorging en bejaardenhulp van „Het Groene Kruis" in het wijkgebouw De Roo van Alderwereltlaan 13. Van 14.00 tot 15.00 uur. Dinsdag 21 oktober: U.V.V Senioren Sociëteit. Gezellige middag voor de oudere inwoners van Leusden-Zuid in klubgebouw „Roda" aan de Bavoortseweg van 14.00 tot 16.30 uur. Dinsdag 21 oktober: Bibliotheek „De Boekenmolen", uitlening van 19.00 tot 20.00 uur. Uitsluitend voor volwassenen. Arnhemseweg Vrijdag 24 oktober: 14.30 tot 17.00 uur en vanaf 19 30 uur. Jeugdgebouw Ooievaarshorsterweg. Verkoping met attracties Herv. Vrouwenver. ..Tryfosa" Oppasdienst Leusden: Voor een oppas bellen naar mevrouw C. Deenik, Kon. Julianalaan 35, Leusden-Zuid, telefoon 033-18134. Exposities Leusdenaren: Tot en met 18 oktober in „Theater 't Spant" te Bussum overzichtstentoon stelling van Ries Kleijnen. Dr. Abraham Kuyperlaan 3 te Bussum: geopend maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. 's Z-ondags van 11.00 tot 14.00 uur.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 3