ieuw hockeyveld in gebruik genomen Achterveld benutte kansen tegen Utrechtse P.V.C. Achterveldse dames eindelijk op winst afeltennissers hervatten a jaa rscom petitie Recordzege voor eerste tiental schaakvereniging Nieuw seizoen van T.O.P. begonnen 4 r; Uitslagen Programma IT DE LEUSDENSE UBBLADEN ïrttoernooi Achterveld s.v. Achterveld SCHIETVERENIGING UITSLAGEN I INUEKUAG b NOVEMBER 1975 LEUSDER KRANT LEUSDEN-CENTRUM - Twee op merkelijke gebeurtenissen in het afge lopen hockeyweekeinde waren de af- scheidswedstrijd van en voor Arend Jan Kortenhorst en de ingebruikneming van iet eerste veld op het nieuwe hockey- irk achter de Wetering. De afscheids- edstrijd vond zaterdagmiddag nog ilaats op een van de oude velden aan de loorderinslag en ging tussen Heeren II :n Heeren III, aangevuld met reserves uit Heren I, allemaal met spelers uit de ichting 1974. Kortenhorst heeft vorig aar deel uitgemaakt van deze elftallen in ter gelegenheid van zijn vertrek naar iet buitenland boven zijn hockeyvrien- len hem deze afscheidswedstrijd aan. Een heel arsenaal van alle bekende en >g onbekende trucjes werden op het ras geetaleerd, totdat John Bernard buitenspel?) de stand voor III op 1-0 iracht. Het was uitstekend hockeyweer n alle spelers hadden er echt zin in. lelfs een der scheidsrechters (Kees iwierenga) speelde in de tweede helft nee. Ad Onstein verhoogde de pret oor II door een strafcorner magnifiek f te ronden. Arend Jan Kortenhorst, ie de eerste helft voor het 2e speelde n na de rust in Heren III, kreeg geen ans om zijn talenten voor de laatste ïaal met doelpunten te demonstreren, ihn Bernard besliste in feite de wed- ijd, zowat halverwege de tweede ïlft. Hij was doorgebroken tot op on- eveer een halve meter voor het veria- doel van II en kon, zij het met moei- i, de bal toch nog net aast slaan. Als een :de voorzitter wilde hij kennelijk met e oorzaak zijn van de nederlaag van en zijner elftallen! Het bleef dus 1-1 en a afloop werd er in het clubhuis gezel- g nog wat „nagekaart". ITSTEKEND VELD Zondag werden de eerste wedstrijden op het nieuwe veld aan de Wetering gespeeld. Een uitstekend veld in een prettige omgeving en het begin van een tweede sportcomplex in Leusden. Om 11.00 uur begon de wedstrijd Dames I - Forescate en in het begin van de eerste helft was beslist niet te zien, dat de Voorschotense dames aan de kop van de ranglijst staan en onze Leusdense vertegenwoordigsters vrijwel onde raan. Het veld maakte snel en goed hoc key mogelijk en wij kregen dan ook een bijzonder prettige wedstrijd te zien. Leusden hield lang stand en pas in de 19e minuut kon Voorschoten een voor schot nemen op de uitslag. Naarmate de rust naderde kwamen de gasten steeds sterker aandringen en in de 30e en 33e minuut werd de voorsprong vergroot. Ondertussen had Elly Siedsma in net Leusdense doel een strafbal gestopt! Ondanks alle raadgevingen tijdens de rust van coach Pim Goldsmann werd al in de eerste minuut na de hervatting de stand op 0-4 gebracht. Als ploeg was Forescate beter en vooral sneller en on danks de vele tegentreffers was bij Leusden ook nu weer de achterhoede het beste deel van het elftal. Het werd tenslotte 0-7. Heren I speelde vervolgens tegen Le lystad en reeds na 5 minuten benutte Rob Ponsen een strafbal. Leusden dacht kennelijk, dat men er reeds was en de inzet verslapte. Daar maakten de jon gens uit de polder een dankbaar gebruik van. Ze gaven tot tweemaal toe een voorbeeld van hoe je strafcorners moet afwerken en kwamen op 1-2. Maar Leusden ontwaakte op tijd. In de 20e X Hd* v ,h r J dl N EV V :n !.C Almita Meesters passeerde back en keepster van Forescate. doch schoot hierna jammer genoeg net naast het doel. minuut omspeelde Eric Timmer de Le- lystedelijke doelman en stelde daarna Pieter van Breugel in de gelegenheid om de score weer in evenwicht te brengen Nog voor de rust zorgde Theo Mundt met een feer fraai doelpunt voor 3-2. Ook na de hervatting was Leusden dui delijk de betere ploeg en op den duur ook die met de langste adem Lelystad verdedigde zich echter hardnekkig en liet in de 20e minuut alleen nog maar het 2e doelpunt van Pieter van Breugel toe. De 4-2 zege was evenwel het werk van de gehele ploeg. OVERIGE WEDSTRIJDEN Dames 2 verloor kansloos van Be Fair 5 en Heren 2 behaalde een regelmatige overwinning met een 1-0 rust en een 2-0 eindstand. De doelpunten waren van Stanley Douglas. Heren 3 speelde zeer verdienstelijk en in zoverre weer in de oude stijl, dat men de spanning er tot het laatste in wist te houden. Voor de rust scoorde Frank Mestrom voor Leusden en na de wisseling van speelhelft maakte Maarssen gelijk uit een straf corner. Maar daarvóór had Leusden al heel wat scoringskansen onbenut gela ten. Het venijn van deze ontmoeting zat met recht in de staart. Zo'n 5 minuten voor tijd miste Leusden een strafbal! Toch ontnam Steven Smits Maarssen nog de hoop op tenminste één van de punten. Kort voor het einde zette hij een strafcorner om in een doelpunt en daarmee bleef de volle winst in Leus den. Heren 4 verloor op een ongelukkige manier de goede, snelle en plezierige wedstrijd tegen Huizen 5. Het was 2-0 bij rust en met 3-0 kwam het einde. Hoewel hij in de voorhoede rondliep miste Leusden duidelijk de afmaker, maar bovendien ook het wedstrijdge- maar dat kwam beslist omdat hun „meester" (de heer Geutjes van de Wegwijzer) naar hen kwam kijken, want precies van toen af deden ze beter hun best! Het hele elftal van meisjes Cl zorgde zaterdagmiddag voor de eerste overwinning, jongens BI heeft de op gaande lijn nog te pakken en jongens Dl kreeg de kous op de kop. Ze hebben lang zowat naast hun hockeyschoenen gelopen van hoogmoed en die kwam nu ten val. Na met de rust nog met 1-0 voor te hebben gestaan, gaven ze de zege toch nog uit handen. Junioren: Meisjes Mini - Soest Mini Jongens Mini - Soest Mini Meisjes BI - Baarn B2 Meisjes Cl - Phoenix Cl Jongens BI - de Haaskamp BI Jongens Cl - Baarn C2 Phoenix A2 - Meisjes Al Shinty A3 - Jongens Al Laren B5 - Jongens B2 Be Fair D2 - Jongens Dl Senioren: Heren 2 en 1 - Heren 3 en 1 Dames I - Forescate I Heren I - Lelystad I Heren 2 - SCHC 7 Heren 3 - Maarssen 2 Be Fair 5 - Dames 2 Huizen 5 - Heren 4 Laren 10 - Heren 5 2-2 2-: 3-1 2-3 2-3 0-2 0-2 1-2 7-2 4-1 1-1 0-7 4-2 2-0 2-1 4-0 3-0 1-0 Het uitstekend veld liet goed en snel hockey toe. Anthonie Swierenga (rechts) hoeft niet meer in te grijpen. luk. Behalve een uitstekende Huizense doelman trof men ook nog tweemaal de paal en eenmaal de lat van het vijande lijke doel. Heren 5 verloor met 0-1 en dat geringe doelpuntenverschil mag ei genlijk net zo goed een overwinning worden genoemd. De jongens van 5 hebben het wel eens erger meegemaakt. Op een mini-veld (zówet een kwart van een normale hockey-akker) speel den de mini-hockeyers fifty-fifty. De meisjes verloren en de jongens wonnen, A.s zaterdag worden weer diverse jeugdwedstrijden gespeeld en zondag: Noordwijk I - Dames I Hilversum 4 - Dames 2 Barneveld I - Heren I Heren 2 - Be Fair 7 Amersfoort 5 - Heren 3 Heren 4 - Schaerweyde 15 Heren 5 - Schaerweyde 13 LEUSDEN - Vorige week zijn de ta- tennissers begonnen aan de eerste se- returnwedstrijden na een week rust. annecr we de uitslagen vergelijken itdie van de eerste ontmoeting tussen zelfde teams, is er weinig verrassends melden. In de le klasse A verloor TTCL 1 ook uitwedstrijd tegen CJC 1 met 2-8. iploper ZTTV 2 moest uit tegen het vechtse USS 2 genoegen nemen met 5-5 gelijkspel, waardoor CJC 1 de p overnam met 1 punt voorsprong op TV 2. T&S 2 klom nafcr de 3e plaats or een royale 9-1 zege op SVE 2. :en tegenvaller was de 2-8 nederlaag n het 2e team van TTCL in de thuis- dstrijd tegen CJC 2, vooral gezien teit dat in september de uitwedstrijd een gelijkspel eindigde. De situatie in de 3e klasse A wordt nu wel precair voor TTCL 2 en ZTTV 7 die nu 3 resp. 4 punten achterstand hebben op CJC 2. TTCL 3 wist zich SVE 4 met 7-3 van het lijf te houden. Helaas, voor de Leus- denaren, won ook TTVM 5 (van GE- VATO 2), zodat de gevarenzone nog met verlaten is. KoploperUTTC 5 ver beterde zijn positie aanzienlijk door met 8-2 te zegevieren over nummer 2 op de ranglijst REG A 2. In de 4e klasse D veranderde helemaal niets aan de stand doordat de bovenste 3 teams alle wonnen en dus noodgedwongen de óh4^ derste 3 allen verloren. Onder deze laatste groepering valt ook TTCL 4 dat met 9-1 werd ingepakt door ZTTV 9. Zolang AMEV 4 de onderste plaats be houdt, en die kans zit er dik in, loopt het 4e team geen gevaar door de afwij- kende degradatie-regeling in de 4e klas sen. Het 5e team van Leusden tenslotte werkte zich naar een 2e plaats in de 5e klasse E door met 7-3 SMASH-W 4 te verslaan. BARNEVELD 4 blijft op kop iroêLeyeavóel punten als»TTCL 5, maar met een wedstrijd minder gespeeld. De junioren waren vorige week vrij. In de komende eweken gaan zij probe ren verder zondqr puntenverlies te blij ven, zodat de wedstrijd tegen Don Bo- sco a op 24 november de beslissing gaat brengen in de 2e klasse A. jr: EUSDEN% CENTRUM - De uitgave „de Prikkel", het Leusdense korf- )lad, dreigt in gevaar te komen, om- het stencilapparaat van de Antilo- het veeft begeven. Het weekblad is e week vervaardigd op de stencil- :hine avan een bevriende relatie, h men realiseert zich wel, dat dit blijvende oplossing kan zijn. Mis- en heeft U hoevallig nog zo'n ding ins ongebruikt staan? Denkt U dan aan de Antilopen. it „de Stofwolk" het blad van de Amersfoort bleek, dat aan de afge- u negen ritten van e Midden- erland zomercompetitie niet min- dan 791 wielrenners hebben mee- lan Aan inschrijfgeld ontving de nisatie een bedrag van 1188,- en prijzen werd 1185,- besteed wel met veel, was er toch nog 1st". Bij de amateurs won Jan Sand- k het eindklassement, voor Jan ker en Evert Smits. Rob Oskam 'ij de junioren met R. Haverlag en 'rn als tweede en derde. De Leus- Dick Willigenburg werd negen- •rie Veenendaal werd winnaar bij ifhebbers en Gerard van 't Klooster |de als vierde. De beste veteraan Henk Sprong en Nico de Vries •den) kwam op de zesde plaats. De '!rsfoort"-amateurs wonnen de "gingspnjs in hun categorie. 'jdag 7 november (dus morgen) Ne RTCA haar 19e algemene ver- in het clubhuis aan de Ra- eg Aanvang 20.00 uur. De ver- g telde op 30 september jl. 70 le- 1105 donateurs en begunstigers. november a.s. wordt in de kantine een bingo/dansavond ge- AFDELING JEUGD: ACHTERVELD - Uitslagen van za terdag 1 november Junioren: Quick Al - Achterveld Al 1-0 Achterveld A2 - K V.V A A4 2-1 Achterveld BI - Limvio B2 2-0 Achterveld B2 - Soest B4 0-2 Hoogland C4 - Achterveld Cl 2-2 Limvio C4 - Achterveld C2 6-2 Pupillen: Achterveld Dl - Amf Boys Dl 0-2 Quick D4 - Achterveld D2 6-0 Achterveld D3 - De Glind Dl 4-0 Hoevelaken El - Achterveld El 1-1 Achterveld E2 - Spakenburg E3 2-1 Achterveld E3 - Soest E5 2-1 Programma voor zaterdag 8 novem ber: Junioren: Achterveld Al - Amf Boys Al 15.15 u. Achterveld A2 - S E C A3 15.15 u Soest B2 - Achterveld BI 15.15 u. A P.W C. B2 - Achterveld B2 15.15 u Achterveld Cl - IJsselmeervogels C3 14.00 u Achterveld C2 - Baarn C3 14.00 u Pupillen: Baarn Dl - Achterveld Dl 12.00 u Achterveld D2 - V.V.Z A D4 12.00 u Achterveld D3 vrij Achterveld El - C.J V V. El 13 00 u Hees E2 - Achterveld E2 13.00 u. Achterveld E3 - IJsselmeervogels 13 00 u ACHTERVELD - Ook T.O.P uit Achterveld is het nieuwe seizoen be gonnen De eerste avond van dit sei zoen waren er 28 leden aanwezig waar onder verschillende nieuwe leden. Het nieuwe seizoen werd geopend met een dansavond, die zowel door de oude als nieuwe leden ten volle werd benut. Het was voor de T.O.P meisjes jam mer dat ze op deze eerste avond om ongeveer kwart voor negen het veld moesten ruimen in verband met de re petitie van Culdoto Een en ander was blijkbaar niet goed geregeld. De T O P. meisjes zoeken nog steeds enkele leidsters zo in de leeftijd rond de twintig jaar, wie wil deze meis jes helpen en hun leidster worden. Alle inlichtingen hierover zijn verkrijg baar bij Gerda Vos tel. 1579, Hermien Hamersveld, tel. 1236 en Joke van de Heuvel, tel. 033-19769 DeT.O.P. meis jes hopen dat er toch enkele perso nen zullen zijn die zich als leidster be schikbaar willen stellen. ACHTERVELD - Achterveld toog naar Utrecht om het dit jaar 60 jaar oud geworden zijnde P.V.C. te be kampen. Al spoedig na het beginsignaal van scheidsrechter Bos had Achterveld al een goede kans ppi (e scoren. Uit een voorzét van Jan Kerkhof kopte Herman van Ruitenbeek echter te zacht in. Achterveld verkreeg hierna een licht veldoverwicht maar de schoten van midvoor Jan Kerkhof waren te on zuiver om effect te sorteren P V.C. kwam tot enkele tegenaanvallen en door te hard terugspelen van Johan v Dalen moest Achterveld een corner weggeven. Dit leverde echter niets op. In de 20ste minuut kon Cor Hoog land een dieptepass afgeven naar Wim de Jong, deze gaf voor precies in de voeten van Herman van Ruiten beek die beheerst inschoot 1-0. P.V.C. ging onmiddellijk het initiatief in han den nemen doch de verdediging sloot goed, vooral de trapvastheid van Hans Versteeg viel op. Doelman Tolboom moest een keer al zijn talenten te voorschijn halen bij een verradelijke schuiver van mid denvoor Jenner. Achterveld kwam al spoedig terug, goed gesteund door het middenveld. Uit een snelle uitval kon Herman Ruitenbeek de bal op maat aangeven aan Jan Kerkhof. Zijn schot kon in eerste instantie gekeerd worden door P V.C doelman Haggenburg, de terugspringende bal kwam voorde voe ten van Jan Kerkhof die hieruit Ach terveld op 2-0 kon zetten. P.V.C. keek na een half uur spelen al tegen een flinke achterstand aan, doch toog opnieuw ten aanval, ging betere com binaties opbouwen, maar een afwerker ontbrak. Johan van Dalen, Achtervelds linksback werd geveld door een hard schot van zeer dichtbij in zijn nek. Trainer Baas kon hem voorlopig weer in de strijd brengen, doch later moest hij vanwege deze blessure het veld ruimen Kort voor de rust counter de Johan Bekkum naar de reeds sprin tende Jan Kerkhof, die fel op de huid gezeten werd toch nog een schot kon afvuren wat echter het zijnet trof. Rust 2-0. In de 2e speelhelft kreeg de scherp opgestelde Jan Kerkhof een verre pass, schoof door naar Herman Ruitenbeek doch diens schot trof geen doel Na 3 minuten een alles in de strijd gooiend P.V.C. (zelfs de doel man stond bijna op de middellijn). Bij een overtreding mocht P.V.C. een vrije trap nemen, deze werd ui terst scherp voor het Achterveld doel geplaatst en het was H. Jenner die via een kopbal doelman Tolboom het na kijken kon geven 2-1 Jan v Dalen wisselde voor Piet van Nimwegen. P.V.C. rook de gelijkmaker en een serie aanvallen volgden. De Achter veld verdediging wist met grote moei te de strijd te controleren. De uit vallen van Achterveld waren niet on gevaarlijk doch leverden geen doelpunt op P.V.C scoorde nog tegen doch de strak leidende scheidsrechter Bos had buitenspel geconstateerd. WegeRs kramp van Piet Vos nam Arnold Voogt zijn plaats in, doch In de stand kwam geen verandering meer Een vrijwel gelijkopgaande wedstrijd, waarbij Ach terveld de kansen beter benutte dar P.V.C en alzo de overwinning behaal de Uitslagen: Achterveld 2 - V.V.Z A. 2 3-0 Kieviten 2 - Achterveld 3 3-3 Barneveld 3 - Achterveld 4 3-1 gest. Achterveld 5 - D.WS.M. 7 3-3 Programma 9 november 1975: Achter, eld 1 vrij Limvio 2 - Achterveld 2 12.00 u. Amsvorde 4 - Achterveld 4 11.30 u. Achterveld 5 - B.V.V 7 12.00 u Dames Achterveld - Hilversum 10.00 u. ACHTERVELD - Eindelijk is het de Achterveldse dames gelukt hun eerste winst in dit seizoen binnen te halen. De Achterveldse dames traden aan tegen het dameselftal uit Vreeswijk. Achterveld trad aan met de oude for matie. In onderling overleg was de jonge aanwinst ditmaal op non-actief gesteld. Dit wil niet zeggen dat deze niet meer aan bod zullen komen. Men is tot het besluit gekomen nu steeds met een vast elftal op de proppen te komen. Dat dit niet zonder succes is geweest is zondag wel gebleken. De Achterveldse dames waren steeds in de aanval, maar moesten toch wel oppassen voor de gevaarlijke Vrees- wijkse tegenaanvallen. Maar de Achter veldse achterhoede hield alles goed gesloten. In de 33ste minuut scoorde L. Kerkhof het eerste Achterveldse doelpunt. De ruststand ging in met een 1-0 stand voor Achterveld. In de tweede helft kreeg men het zelfde spelbeeld. Achterveld was steeds in de aanval, maar het lukte pas onge veer 10 minuten voor het einde om de stand op 2-0 te brengen. Het was weer L. Kerkhof die scoorde. Hoewel de keepster T. van Westerlaak nog enkele malen resoluut moest ingrijpen, bleef de stand 2-0. Het was wel een opgelucht Achtervelds elftal dat het speelveld verliet. Zondag a.s. speelt Achterveld tegen Hilversum De aanvang is om 10 00 uur. Gezondheid! ONS GENOEGEN aantal punten ITERVELD - Maandag 10novem- de 2e ronde van het kaart- van de S V Achterveld worden ®»d. Deze wedstrijd zal worden 'en inde kantine van het Kerstens- lark. De aanvang is om 20.00 uur f wel benieuwd of het aantal be- s van '72 op de eerste wedstrijd "den overschreden. Er zijn weer ital prachtige prijzen te winnen. 1. B Voskuilen 47 2 J E van Hamersveld 46 3. W v d Kletersteeg 45 4 T. Daatselaar 44 5. M Pothof 43 6 J. van Rossum 43 7 A. Vlug 42 8 G Tolboom 42 9 H J van Ruitenbeek 42 10 F Koenen 41 11 T Vos 41 12 J. Pepping 40 13 W Voskuilen 40 14. K Jonkman 40 15 H Hols 39 16. G. Valkengoed 37 17. Th v d Koedijk 32 18 J J. van Hamersveld 32 GEVONDEN: Eind aug begin sept een zonnebril met geslepen glazen op fietspad langs Torenakkerweg. Mevr. v. Dalen, Cala- brie 18. rode glacé handschoen. Lahay, Ploegschaar 7, Leusden-Centrum, tel 033-33810; bos sleutels. Finnmark 3, Leusden-Centrum, geel kindermutsje op Finnmark 1. Leusden-Centrum. ZOEKGERAAKT: Wie heeft er op zaterdagavond 18 oktober j.l in cafe-restaurant ..Nieuw Leusden per vergissing een verkeerde beige regenjas meegenomen^ Inlich tingen tel 033-21249 VERLOREN rood schooletui, handdoek met gvm- nastiekpak; ring met vier sleutels; cowboylaars, oranje-rood kinder fietsje WEGGELOPEN Wit-zwarte kater, Duitse staander, jachthond. GEVONDEN Geel kinderjack; bankbiljet; chroom Prisma horloge, vier sleutels aan een veter; nylon want; twee speelgoedbeer tjes; paar sportkousen, werphengel. LEUSDEN - Het eerste tiental speelde dinsdag 28 oktober zijn eerste wedstrijd voor de bondscompetitie. Er werd door de Leusdenaren met zoveel inzet gespeeld dat de uitslag - 8Vz voor „Leusden" en IV2 voor de ongelukkige tegenstander, „Oog in Al 2" - een hoogtepiunt in de Leusdense schaakhis torie betekende. Nog nooit werd door een tiental met dergelijke cijfers ge wonnen. Er zijn schitterende partijen gespeeld. Zo offerde Karis 3 stukken, sloeg een tegenoffer van een koningin af en zette zijn tegenstander mat. Struiwig sloeg om 10 uur in een gelijkwaardige stand remise af en dwong na hevige strijd zijn tegenstander om kwart voor twaalf tot overgave. De volledige uitslkgen waren: L. den Boer-D. Kelfkens 0-1 J. v. d. Weijden-J. Smits '/z-'te P. W. Karis-C. v. Hiel 1-0 J. Leijdes-C. d. Kuiter 1-0 J. v. Santen-W. Visser l-ö E. F. Halkes- M. F. d. Ouden 1-0 J. Boemaars-E. v. Blankenstein 1-0 AAN KOMEN LOPEN Gewonde grijs-witte poes. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de Rijkspolitie te Leus den-Zuid, bureau Arnhemseweg - Ou de Rijksweg, telefoon 033-12141 VERLOREN Plastic tas met gymkleren; kinder- bril; gouden kettinkje, zilveren ket tinkje, bos diverse sleutels; bood schappentas inhoudende portemonnee met inhoud; rode driewieler, pakketje hoeslakens; plastic kinderwagen; be- taalpas; donkerrode trui WEGGELOPEN Siamese kat, zwarte kater, Siamese kater. GEVONDEN bankbiljet; fietsmandje; step; gou den ketting. AAN KOMEN LOPEN Konijn; grijs gestreepte poes Inlichtingen over deze dieren en voorwerpen kunt u krijgen bij de Rijks politie te Leusden- politie te Leusden-Centrum, bureau Zwarteweg. J. Mosterd-H. Bruinslot 1-0 J. Pronk-N. Koole 1-0 H. H. Struiwig-H. Wijnolts 1-0 De uitslagen huiscompetitie Groep I Sieswerda-Tijmensen l-0Groep II Agterberg-Veenendaal Vz-'/i v Egdom-Berg ll2-lli v. Dokkum-Zaal 1-0 Harlaar-Wisman 1-0 Kuiter-Visser afgebr. Groep III J. Kuiper-Hooyer 0-1 mevr. Graafland-mevr. Hooyer 0-1 Rijnfrank-Stevens ll2-lli Schouten-A. Kuiper 1-0 Stoorvogel-Kessing 0-1 Groep IV De Graaf-Oomen 0-1 Sibcijn-v. Garderen 1-0 v. Wieringen-Roos 0-1 Hersbach-v. Loon 0-li v. d. Molen-AJgoe 0-1 Ladder Rietveld-Loning '/z-'/z Uitslagen jeugd: Groep I Jan Kees v. Driel-Marcel Zwiers 0-1 Wim Horst-Jan Kees v. Woerdt 1-0 Niels Jansen-Didi Utama 1-0 Groep II Frans v d Horst-Sjoerd de Jong 0-1 Peter v. d. Woerdt-Eddy Nieuwstraten 0-1 Sven v. Sligter-Guus v. d. Ende 0-1 Groep III Johnie Horst-Sikko Vermeer 1-0 Egbert Jansen-Hans Groen 1-0 Lars v. Shgter-Cornel Straver 1-0

Leusder Krant | 1975 | | pagina 15