paanse korfbal bon d draait elemaal om ex-Leusdenaar TORNEO NCVB Leusden/Zuid vierde kerstwijding 2 .EONARDO TEROL BOERT GOED IN SPANJE V MISI114-11-11 Verkeerszuil omgereden Inbraken Open deur nachtdienst UN DM IfilXïO Dansavond plattelands jongeren Nieuws van P.V. Lisiduna Zalm- cocktail Filmagenda Amersfoort Verloren en gevonden Gemeente Leusden ENIRf 10S EOUIPOS ESTEPONA FUENGIROLA EIITURO MARBELLA IA GAMPANA MARBELLA JUV. NOMADS K.C. Dl INGLAIERRA 20.0011. NIEUWS UIT DE LEUSDENSE KERKEN PREDIKBEURTEN KOOKHOEKJE inderdag 18 DECEMBER 1975 LEUSDER KRANT an onze sportmedewerker). TORREMOLINOS/MARBELLA -Oq- e vacantie zit er weer op. Zaterdag irie weken geleden) en zondag tot er io de namiddag was hier weinig niets te beleven als gevolg van het verlijden van Franco. Winkel(tje)s icht eD restaurant(je)s dito. Geen luziek en op zeer vele plaatsen hin de vlaggen halfstok. De „koning" as dood, leve de Koning! Zondag- liddag vanaf drie uur herstelde zich ngzaam het normale leven Ook de jetbal begon weer te rollen. Wij trof- het wel. Tenminste, dat dachten ij, toen wij terloops vernamen, dat in het plaatselijke voetbalstadion de erby gespeeld zou worden tussen At- fetico en Juventud, de beide clubs [uit Torremolinos (luie mensen kun- eü volstaan met Torre"), i in ons beste Spaans moesten wij ^rst heel wat argwaan omtrent onze brskaart wegwerken. De Leusder frant is aan de Spaanse zuidkust énnelijk wat minder bekend dan ,,As" öf ..Dicen", de sportdagbladen van |et Iberische schiereiland, g Het geheel viel echter danig tegen De wedstrijd was zo mogelijk nog slechter dan de kwaliteit van het veld: één hard aangetrapte kleimassa zon der ook maar een sprietje gras, maar wel royaal omzoomd met reclamebor den over alles, wat de Spaanse indus trie te bieden heeft. En dat is tegen woordig nogal wat! De clubs spelen in de klasse ..segunda regional" en dat betekent zoiets als bij ons de 2e klas se uit het afdelingsvoetbal. Een derby als Roda-SVA is echter vele malen spannender en van beter gehalte dan hetgeen hier vertoond werd. De uit slag was 3-0 voor Juventud en Luis Gomez maakte alle doelpunten. Maandag was het hier weer de eers te ..gewone" dag, evenwel met uit zondering van het weer. Spanje was inmiddels weer een koninkrijk gewor den en Juan Carlos I de nieuwe koning. Overal op straat werden stickers uit gedeeld in de Spaanse rood-geel-rode kleuren met op het geel de opdruk: ,,Juan Carlos 1 Rey de Espana". Toch was dat feit het enige prettige" deel van de dag want de hemel was zwaar bewolkt en al vroeg in de ochtend begon het te regenen. Wij dachten eerst nog aan een buitje voor het stof. De gazons vroegen dringend bm regen en de bloemen en struiken in de vele gazons J Filmagenda voor Amersfoort van nderdag 18 december t/m dinsdag december 1AND theatre ..Sherlock Jones", alle leeftijden Aanvang 2.00 - 6,45 - 9.15 uur 'Zondag 2 00 - 4.15 - 6 45 - 9.15 uur :udio g ,La Béte", 18 jaar Regie Walertan Borowczyk Aanvang 2 15 - 7 00 - 9 30 uur. pondag 2.15 - 4.30 - 7 00 - 9 30 uur INEMA 1 i.Jaws". (de zomer van de witte naai), 14 jaar Aanvang 2.00 - 7 00 - 9 30 uur. aterdag en woensdag 7.00 - 9.30 uur Zondag 1.30 - 4.15 - 7.00 - 9 30uur INEMA 2 .Zo gezegd zo gedaan", alle leef tijden Aanvang 1 45 - 6.30 - 9 00 uur Zondag 1 45 - 4 00 - 6.30 - 9.00 uur. '1ro CINEMA ..Histoire d'O", 18 jaar. Aanvang 11 15 - 1.45 - 4.15 - 6.45 9 15 uur Zaterdag 1 45 - 4 15 - 6 45 - 9.15uur ity theater Vrijdag t/m dinsdag, ,.De kaping van Pelham 1 - 2 14 jaar anvang 2 00 - 8.00 uur laterdag 2 00 - 6.45 - 9.15 londag 2 00 - 4.15 - 6.45 waren ook hard aan wat vochtigheid toe. Het bleef de hele dag gieten en dat was, wat ons betreft, nu ook weer niet direct nodig Maar het bewees intussen wel, dat zoiets hier aan de Costa del Sol toch mogelijk is. Leonardo Terol. Het was dus geen strandweer en het leek ons geen slecht idee eens een praatje te gaan maken met Kees Terol, 10 jaar geleden één der medeoprich ters van de Leusdense korfbalclub de Antilopen Hij exploiteert een horeca- etablissement, Metropol" genaamd in de hoofdstraat van Marbella en dat internationaal bekende vacantieplaatsje ligt maar amper 50 km van Torre. Met het treintje naar Fuengirola en verder met de Portillo-bus. Enige navraag bracht ons al snel naar Me tropol, maar wij troffen Terol op deze pechdag daar niet aan. Zoals u verder nog zult zien, doet de ex-Leusdenaar nog heel wat meer dan het runnen van het gezellige restaurant. Wij spraken af telefonisch tot een nader contact te komen. Dat gebeurde dan ook en daar hebben wij beslist geen spijt van gehad. Wij hebben een uur of wat gepraat over van alles en nog wat en terloops een aantal sportaccommodaties in ogenschouw genomen. Dan moet je wel tot de conclusie komen, dat Spanje ook op sportgebied bepaald niet achter loopt Marbella is normaal een dorp met nog geen 10.000 inwoners. Het was ons al snel duidelijk, dat Terol zeker geen domme jongen is. In Leusden kent iedereen hem als Kees Terol, maar in werkelijkheid was Leendert zijn voornaam. Voor zijn vriendjes was het vroeger Leentje, doch op wat latere leeftijd kon die meidenaam" niet meer. Een buurman loste het probleem resoluut op door hem Kees te noemen. Dat bleef het tot hij een jaar of acht geleden naar Spanje emigreerde. Daar kon Kees weer niet, omdat het te veel op kesa (=kaas) en al ras tot een scheldnaam zou resulteren. Zo werd het weer Leendert, maar dan op zijn Spaans en wel Leonardo De zaken met Metropol liepen weldra uitstekend (en dat doen ze nog steeds) en een oude liefde kwam bij Terol weer naar boven, de korfbalsport. Hij importeerde die zuiver Nederlandse sport in Spanje en na een wat moeizaam begin gaat het thans uit de kunst Aan de zuidkust van Spanje, zo ongeveer van Malaga tot La Linea, bestaan thans 15 korfbal clubs en nog steeds wordt dit aantal groter. In Spanje wordt alleen het 8-korfbal (micro) gespeeld, o.m. in verband met de onmogelijkheid om een voldoende groot vlak terrein als speelveld te krijgen. De concurrentie op dit gebied met apartementenbou- wers is enorm Op vrijwel ieder vlak terrein wordt gebouwd. In mei van dit jaar is hier nog een groot internatio nal korfbaltournooi gehouden met 24 teams en bijna 200 spelers en speel sters. De club van Terol werd 3e na kleine nederlagen tegen Belgische en Nederlandse ploegen Op 6 januari 1976 volgt nogmaals een groot tournooi. In Marbella zelf bestaan drie clubs, elk met eerdere teams. Marbella" is 3", uur. 9.15 DONDERDAGCYCLUS ïty theater The hunting party" anvino nn o nn 18 jaar. - pa» IJ IC anvang 2.00 - 8 00 uur nachtvoorstellingen *ty theater -De sgx sekte der zwarte nonnen" 8 laar Vrijdagavond, aanvan 23.00 uur .Across 110th street", 18 jaar aterdagavond, aanvang 23.45 uur. kindervoorstelling onema 1 aterdag- en woensdagmiddag half 30 uur)' ..Popey's lachpa- aue alle teeltijden. kleutertje KIJK EENS "O CINEMA aterdagmorgen hall ell(10.30uur) Alice in wonderland", alle leeltij- en voorbespreekkassa "te" Amersloortse biosco- unt u telelonisch plaats bespreken "N*.centrale nummer 33655 U een meer(Iere dagen voor- °„spreken (geopend van 10.00 uur gens tot 18 00 uur 's avonds). MIRGERUIKE STAND LEUSDEN - Geboren: 8 dec.. Adriaan Johan, z. v A J Meerveld en M. J. L. van Hamersveld, Landweg 43. GeboreD te Amersfoort: 17 nov.: Véronique D. Veen, Calabrië 12; 19 nov Thijs van Eijs, Parelduiker 34; 19 nov.: Yuri V. van der Meel, Zonne- dauwhof 5; 21 nov Geneve M. Wallet, Ploegschaar 24; 21 nov Dorothea E. van den Berg, Hessenweg 16; 22 nov.: Elko Fousert, Kornoelje 65; 24 nov.. Debora F Tolboom, Landweg 29; 24 nov Quénne E. C. van der Kolk, Zil verreiger 21 Overleden: 2 dec.: G Pot, oud 85 jaar, 9 dec. C. B van der Bruggen, oud 88 jaar. Overleden elders: Geen. Gehuwd: 10 dec G. C Hogeboom en B. E Heijnes. Ondertrouwd: 9 dec.. Petrus Corne lls Wesenaar, Theemsdreef 406, Utrecht en Christina Elisabeth Franci- na Monden, Leusden, Bolderikhof 2; 10 dec. Jacobus Antonius Maria Vrij hoef, Leusden, Laapeerseweg 8 en Johanna Richarda van Laar, Leusden, Hessenweg 353. ACHTERVELD - Bij de politie te Achterveld is als verloren aangege ven een giro-pas, een gouden ketting waaraan een gouden trouwring met een bloedkoralen steen. VERLOREN Een paar donkerbruine wanten met bont gevoerd; damesportemonnee, por tefeuille met rijbewijs, Franse francs en Hollands geld. WEGGELOPEN Siamese kater. GEVONDEN Gazelle damesfiets, handdoek met twee zwembroekjes; grijskleunge he renfiets. AAN KOMEN LOPEN Grijs gestreept poesje; grijs poesje met wit befje en witte pootjes. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Rijkspolitie te Leusden-Zuid, bureau Arnhemseweg, Oude Rijksweg, telefoon 033-12141 met 8 ploegen de grootste club. Balon- korf, zoals de korfbalsport hier wordt genoemd, is anders georganiseerd dan in Nederland en wordt gespeeld op groen geverfde velden van beton of een ander kunststof Men heeft adspi- ranten en pupillen van 10 tot en met 15 jaar en senioren van 16 jaar en ouder. Junioren kent men niet (de An tilopen dit jaar trouwens ook niet). Terol is Marbella" kun je wel zeg gen Hij is oprichter van die club (en van de meeste anderen ook mede oprichter), voorzitter, trainer, scheidsrechter en als het moet ook speler en hij verzorgt het wekelijkse clubblad. Daarnaast is hij in feite ook de grote man van de Spaanse korfbal- bond Hij is alleen geen voorzitter omdat hij geen Spanjaard is, maar wel is hij vice-voorzitter en de tech nische directeur. Hij is ook trainer en coach van de nationale ploeg Hij verzorgt en drukt (Terol heeft ook een drukkerij) het bondsorgaan, is competitieleider, regelt de nationale en internationale betrekkingen en heeft zelfs de sportkleding van het nationale team onder zijn berusting. Marbelle, een sportstadje. Bij zijn pogingen van destijds om korfbal in Spanje van de grond te krijgen, begon Leonardo Terol begrij pelijk in Marbella omdat hij daar zijn domicilie had Hij had regelmatig con tact met de burgemeester en de wet houder van sportzaken. Terol interes seert zich voor vele takken van sport en wel naast korfbal ook voetbal (ex- Roda), judo, tennis, enz. Hij loopt thans bij b en w. zakelijk zowel als privé door de achterdeur en zonder bellen naar binnen Ze zijn goede vrienden geworden. Nogmaals, Terol is niet dom en hielp het gemeente bestuur regelmatig aan allerlei ad viezen op sportgebied Er zijn in Mar belle faciliteiten voor vrijwel alle tak ken van sport. Er is profvoetbal (in het nieuwe gemeentelijke stadion van f.5 000.000,-- met echt gras op het veld). Er is amateurvoetbal, handbal, tennis, golf, hockey en er wordt ge zeild en basketbal gespeeld en op twee plaatsen in het dorp zijn vaste korfbalvelden Dat van Marbella" ligt met een paar tennisbanen en een bas ketbalveld in een prachtig park, vol exotische planten en bloemen net boven het dorp met een machtig uitzicht op de blauwe Middellandse zee Kleedka mers met warme en koude douches en POLIDEPORTIVO PflCO CANTOS MARBELLA DESOt US een leuke bar completeren het geheel, naast de veldverlichting en de tribunes. De sportclubs mogen er gratis ge bruik van maken en krijgen zelfs bij uitwedstrijden medewerking i.z. hel vervoer der spelers Korfbal wordt al zeer attractief in deze omgeving en competitiewedstrijden, vooral tegen clubs uit buurdorpen trekken vaak hon derden toeschouwers, die hun favorie ten luid schreeuwend aanmoedigen En dan te bedenken, dat een Nederlander, een ex-Leusdenaar nog wel, dit alle maal voor elkaar heeft gebracht.Te rol heeft zelf meegewerkt aan de bouw van het korfbalcomplex. Eigenhandig schilderde hij met sierlijke zwarte en rode letters de naam van het stadion netje op een muur: campo Paco Cam pos, genoemd naar de burgemeester van Marbella Heel veel doet de heer Terol voor de korfballerij in Spanje Behalve zijn gezellige restaurant heeft hij ook een zeer knusse bar (beiden bijzonder aan te bevelen bij alle Leus- denaren, die plannen hebben hun vacan tie in Marbella door te brengen) Met zijn Nederlandse vrouw woont Kees Terol in een leuk Spaans bun- gelowtje aan de rand van het dorp in El Mirodor 81 Maar er is nog meer. Een half jaar geleden nam hij één van de vier Marbellaanse drukkerijen over. Geen groot becrijf en het was al bijna failliet. Op dit moment heeft hij, mede door zijn zeer vele (sportJrelaties, een van de best lopende zaken op dit ge bied van het dorp Niet omdat hij beter drukt dan zijn collega's, maar omdat hij zich houdt aan gemaakte afspraken en omdat als het moet het drukwerk binnen 24 uur gereed is en dat zijn factoren, die in Spanje niet overal gelden. Terol drukt het weekblad van zijn club en ook het wekelijkse program mablad van de bond. Terol drukt af fiches voor wedstrijden en tournooien op het gebied van voetbal, korfbal, zeilen, judo, vissen, enz. De onver moeibare Terol drukte een geïllus treerd 30 pagina's tellend spelregel boekje, dat veel gebruikt wordt op scholen, waar gekorfbald wordt op de gymnastiekuren. Thans is hij doende met een boekwerk van..70 pagina's op folioformaat: de officiële handleiding van de korfbalbond. Terol en zijn helpers maken ook speciale persbe richten voor de kranten, compleet met foto's en al, zodat deze geregeld door de kranten worden opgenomen, waar door de sport in de belangsSlling blijft. Boven zijn restaurant aan de Avenido Ricardo Soriano zetelt bet secretariaat van de korfbalbond, het hart van het Spaanse korfbalgebeuren. Wat zou er gebeurd zijn als Leonardo Terol, wiens voorouders ergens uit Aragon (Sp.) afkomstig moeten zijn, niet naar Marbella vertrokken was? KERSTMIDDAG VOOR DE OUDERE GEMEEN TELEDEN IN LEUSDEN-ZUID Vandaag, donderdag 18 december, is er om 16.00 uur een kerstfeest voor de oudere gemeenteleden van de Hervormde kerk in Leusden-Zuid. De kerstmiddag vindt plaats in wijkcen trum ,,'t Trefpunt" en wordt besloten met een gemeenschappelijke brood maaltijd. Voor vervoer kunt u eventueel bellen naar mevrouw Van Koenen, tel. 13040 en mevrouw Sjoerds, tel. 11456. LISIDUNAHOF Vandaag, donderdag 18 december, wordt in ..Lisidunahof" eenkapeldienst van de Hervormde Gemeente gehouden Aanvang 19.30 uur Willen de begelei ders, die zich hiervoor hebben opge geven uiterlijk om 19.10 uur op „Li sidunahof" aanwezig zijn? GEREFORMEERD DIENSTENCENTRUM Wat is in het dienstencentrum ge vestigd? postbus Het Alg. Diaconaal Bureau 2211 Het Alg Kerkelijk Bureau 202 De informatiedienst 202 Bureau Evangelie en Israël 202 Het Zendingscentrum 204 Stichting-Audiovisie 204 Stichting Gereformeerde Sociale Arbeid 203 Bureau Kerkopbouw 203 Het Evangelisatiecentrum 203 Jeugd- en jongerenpastoraat 203 Het Toerustingscentrum 202 Telefoonnummer voor alle bureau's 03496) - 3244 LEUSDEN - De Plattelands Jonge ren Gemeenschap Utrecht afdeling Leusden organisee.i op zaterdagavond 27 december om 20.30 uur een dans avond in rafé-restaurant ,,De Mof" aan de Arnhemseweg De groep, die aan deze avond zijn medewerking ver leent is „Invation" uit Nijkerk LEUSDEN-ZUID - Maandagavond 8 december werd in wijkcentrum ,,'t Trefpunt" te Leusden-Zuid de kerst- wijding gehouden van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond. In verband met het zeer bezet zijn van het Chris telijk gemengd koor „Kunst veredelt" moest deze kerstwijding zo vroeg in december plaats vinden. De liturgie van deze avond was ge titeld. „Advent: vraag- of uitroepte ken". en was samengesteld door me vrouw J. M. H Stallinga-Biesheuvel, in samenwerking met een werkgroep uit het Gewest Gelderland Begonnen wetd met het zingen van lied 323 vers 1. „Gos is tegenwoordig. God is in ons midden" De presidente mevrouw C. Janson hield een korte meditatie. De gekozen liturgie was héél bij zonder, niet altijd even gemakkelijk misschien. Mevrouw Janson las het grootste gedeelte van de liturgie. „Waaropstel len wij, temidden van alle verwarring van deze tijd ons vertrouwen?" Me vrouw J Soetekouw las afwisselend met deze vragende teksten de gedeel ten uit de Schrift en de in de litur gie opgenomen gedichten. Deze waren van Guido Gezelle, Huub Oosterhuis en Willem de Mérode. Het koor „Kunst veredelt" onder leiding van zijn dirigent, de heer Van den Brink uit Baarn, leverde aan deze indrukwekkende kerstliturgie een mooie muzikale bijdrage door het zingen van enige kerstliederen Na de pauze las mevrouw Op 't Hof het kerstverhaal voor, naar het Deens van Carl Ewald. Mevrouw J. Soetekouw droeg het gedicht van Frank Daen voor- „De Kerststal en het Kind", waarin de dichter vertelt van het Kerstfeest in zijn ouderlijk huis, dat streng gere formeerd was. Ouder geworden viert hij Kerstfeest in een Rooms-Katholiek gezin, en leert daar het geloof ken nen. Maar „De mannenbroeders wa ren fout. Zij behoorden tot het beperk te regenten regiem" De dichter raak te het geloof weer kwijt door de mis standen Verwarring en verandering zijn zijn deel Kerstfeest 1975. de dichter viert het gebeuren zonder veel vertrouwen, veel steun, zonder veel licht te zien in deze duistere wereld Datum: 21 december: LEUSDEN/CENTRUM N.H K. 9.15 u.; ds. J. W. K. Kel der, Ger.; 10.45 u.: ds. A v. Gin- kel, Amersfoort, Herv.; 19.00 u.: ds. J. Weernekers, Ger./Herv. R.K.K.: za. 19.00 u., zo. 7.45 u; 9.00 u Hoogmis, 10.30 u.; 11.30 u. LEUSDEN/ZUID N.H.K..'10.00 u.: ds. J Weernekers, Herv.; 18.30 u.: ds. L. Roetman, Ermelo, Herv. (G.B.) R.K.K Huize Don Bosco za 19 15 u., zo 10.00 u Hoogmis; 11.30 u. Achterveld Ned Herv Kerk Zo 21 dec 9 00 u.. Ds Bouw, Ede. R K Kerk. Za 20 dec 19.00 u. Mis; zo. 21 dec. 8.30 u.. H. Mis; 10.30 u.: Hoogmis; wo. 24 dec 19.30 u.: Gezinsmis, 22.30 u Plechtige Nachtmis; do. 25 dec le kerstdag. 9.30 u. Hoogmis, gezongen Willibrordus-mis; 19.00 u Plechtig Lof, vr. 26 dec., 2e kerstdag, 8.30 u. Heilige Mis; 10.30 u.: Hoogmis. Lat.-Greg za. 27 dec. 19 00 u Heilige Mis, zo. 28 dec. 9.30 u.: Heilige Mis; 10 30 u Hoogmis, Lat.-Greg., wo 31 dec. 19.00 u Dankdienst, Lat.-Greg metTeDeum;do 1 jan. Hoogmis, Ned. Marcus-mis LEUSDEN - Woensdag 10 november werd door de automobilist van K. uit Leusden een verkeerszuil op de Toren- akkerweg omvergereden. De schade zal met de gemeente worden geregeld LEUSDEN - BijdeUMEFA werd twee keer achter elkaar ingebroken. In de nacht van zondag 7 op maandag 8 no vember en opnieuwopdinsdag9novem ber Er werd een klein bedrag aan geld ontvreemd. LEUSDEN - Vooral de jeugdige ver zamelaars hebben spontaan gereageerd op de oproep om eens kennis te maken met de vereniging Commissaris jeugd, de heer T B Hamstra, kreeg ruim 20 aanmeldingen binnen Meisjes en jongens, even noteren: Zaterdag, 20 december van 10.00 tot 12.00 uur vindt er een kennismaking en ruilbijeenkomst plaats in het Clae- verenblad. Hamersveldseweg. Neem je verzameling en/of je dubbele zegels mee. Er is een gratis verloting, waar bij mooie zegels te winnen zijn. Onder jeugd wordt wel verstaan, meisjes en jongens tot 15 jaar. Voor de senioren vindt de eerst volgende bijeenkomst plaats op dins dag, 6 januari 1976 in de sporthal „Groenhouten". Aanvang 20 00 uur. De zaal is open om 19.00 uur U kunt dan de veilingkavels bekijken, kennis maken. loten kopen e.d Het bestuur zal het praatgedeelte" beslist heel kort houden Het mag bekend zijn dat de contributie maar flO.- per jaar bedraagt Het bestuur rekent op een grote belangstelling. Aangezien de contributie pas het volgend jaar ingaat, wordt een ieder verzocht ter best rijding van de onkosten 2 (twee) kwartjes mee te nemen. Hier alvast een voorgerecht voor de kerstdigen. het is een lek ker gerecht en erg eenvoudig om van te voren klaar te maken. U hebt er voor nodig: 1 blik zalm 1 pakje monchou 11/2 dl room 1 eetlepel sherry 1 citroen, zout geraspte uit of bieslook Verdeel de zalm over 4 cock tailglazen Vermeng de monchou met de room en roer tot het meng sel mooi glad is Dan de sherry en de geraspte ui of bieslook toevoegen Het is leuker met bieslook omdat er dan wat meer kleur in komt. Nu nog een paar druppels citroen, en met zout afmaken. De saus nu op de zalm gieten en een paar uur laten intrekken. De oppervalkte daar na met een beetje paprika be strooien En dames, vergeet voor al niet een uitgetand plakje ci troen op het glas te schuiven. Eet smakelijk. Japieja. LEUSDEN - „Kerstfeest is nieijw begin van leven Wij vieren op deze dag de geboorte van onze Heer Jezus Christus Wat betekent deze mens in ons eigen leven Deze gedachte staat centraal in de Kerst nachtdienst, die woensdag 24 december a s om 23 uur gehouden wordt in de Marcus- kerk aan de As->chatterweg. te Leus den-C. Voorgangers zijn ds J. J. Kooman en ds J W K Kelder, bei den tut Leusden Op deze bijzondere kerstavond zal de Gospel Group „Re formation" o.l v Mevr. Minnie Vis haar medewerking verlenen, terwijl aan het orgel de hr. H van Ree de dienst zal begeleiden.

Leusder Krant | 1975 | | pagina 11