root gemengd koor kwam oor eerste maal bijeen Jeugdraad Achterveld vergaderde Kantine en kleedlokalen nu centraal verwarmd Kerstmis in R.K.Kerk St. Nicolaas bezocht DWS menstelling derwijs- missie wordt ijzigd [gen worden rbeterd ieiststukjes- 1iktie erstzangavond R.K. Kerk S.V. ACHTERVELD KERSTVIERING 'T CLAEVERENBLAD DECEMBER: J JERDAG 18 DECEMBER 1975 LEL'SDER KRANT USDEN - Dinsdagavond 9 decern - hield het groot gemengd Leus- rangkoor haar eerste vergade- d restaurant ,,De Mof", nonde van de heer J. Riewald meD wij dat deze bijeenkomst ipgezet bij wijze van eerste ken- iking van de leden onderling en aarnaast te komen tot het be- o van meer zakelijke kanten, het kiezen van een voorlopig rt een dirigent, repertoir e.d. ciale gast voor deze avond was j Kortenhoff. voorzitter van stelijke Oratorium Vereniging s Deo uit Zeist. Hij zou de Jan van Spaendonck - die ook ,nt is van de Oratorium Ver- ..Laus Deo" - nader bij de izigen introduceren. De heer Kor tenhoff belichtte in het kort de kwali teiten van de heer Van Spaendonck als dirigent Hij sprak lovende woorden over diens pedagogische en muzikale talenten. Dat is niet zo verwonderlijk als men weet dat de heer Van Spaen donck in het dagelijks leven eerste repertoir van de Nederlandse Opera in Amsterdam is. De laatstgenoemde, die, uiteraard zonder microfoon, het woord van de heer Kortenhoff overnam, zei allang het vermoeden te hebben gehad dat hier in Leusden wel belangstelling voor een koor zou zijn Alleen had hij niet verwacht dat ,,die twee vrou wen" (de initiatiefneemsters de da mes V d. Heide en Van Spaendonck), zo snel bij hem zouden aankloppen om het werk waaraan zij begonnen waren aan hem over te dragen. Ondanks de negentig aanmeldingen konstateerde de spreker een geringe re opkomst Toch waren er nog altijd éénenzeventig adspirant-leden aanwe zig. REPETITIE IN ,,DE MOF". De heer Van Spaendonck merkte op dat een groot zangkoor een werkzaam middel is om kontakten te leggen, aangezien er tenminste één faktor - de muziek - ieders belangstelling heeft Door dit sociale aspekt is het van belang waar gerepeteerd wordt. Repe titie in ,,De Mof" hield in dat men na afloop wat kon blijven napraten. Daardoor kon een onderlinge band groeien. Tevens vermeldde de spreker dat de eigenaar van ,,De Mof" de aardige geste had gedaan de zaal de eerste tijd gratis ter beschikking te stellen Deze plezierige mededeling deed dan ook een hartelijk applaus opgaan. Ten aanzien van het nog samen te stellen repertoir was de heer Van Spaendonck van oordeel dat men zich daar niet van te voren op moest vast leggen Ook achtte hij het niet moge lijk om meteen al met moeilijke wer ken te beginnen. Hij gaf enkele sug gesties uit het opera- en oratorium- genre TOEKOMST. Toch richtte de heer Van Spaen donck zijn blik ook op de toekomst. waarin hij een uitvoering van de Mat- theuspassion in samenwerking met de COV ,,Laus Deo" uit Zeist zag. Om dat hij de praktische gang van zaken liever aan iemand anders overliet, gaf hij het woord aan de heer L.M. de Haas, die als voorlopig voorzit ter optrad. De heer De Haas gaf met grote kennis van zaken een kort over zicht van wat zoal gedaan moest wor den om dit zangkoor goed te laten reilen en zeilen. Hij achtte het o a van zakelijk belang dat het koor een koninklijk goedgekeurde vereniging zou worden, wat inhield dat er statuten samengesteld moesten worden De voorzitter deed een beroep op de leden hun gedachten te laten gaan over een muzikale naam voor het koor. Na de pauze kon de heer De Haas mededelen dat er een voorlopig be stuur was geformeerd, bestaande uit hemzelf als voorlopig voorzitter, de heer J Riewald, secretaris, mevrouw Drost, penningmeesteresse, de heer P. Oostelbos als lid en mevrouw Van der Heide die als kontaktlid de tele fonische kontakten zal onderhouden en niet te vergeten de heer Jan van Spaen donck, artistiek leider van het koor. Voor degenen die nadere inlichtin gen willen, geven wij het adres van mevrouw Van der Heide, Melafier 14, tel 1556, Leusden-Centrum. ji een onzer verslaggevers). BSDEN - Na overleg met de com- 1 onderwijs stelt het college van jneester en wethouders voor de lening, die de samenstelling van kommissie regelt, te wijzigen, borstel houdt in, dat het bijzon- Iderwijs in de commissie voor- Dleen vertegenwoordigd kan zijn Be leden van een schoolbestuur, Tt langer door een vertegenwoor- [vao zo'n bestuur. Dat betekent dat de heer K. J. Heeren, direkteur van de technische school ,,Don Bosco" eigen lijk niet in de genoemde commissie mag blijven zitten. De regeling is nu zo gesteld, dat de heer Heeren kan blijven zitten, maar dat zn opvolger een lid van een schoolbestuur moet zijn. Tevens wil het college de verorde ning op de samenstelling wijzigen, zodat leden van het onderwijzend per soneel, die deel uitmaken van de ge meenschappelijke schoolraad voor het openbaar onderwijs, geen zitting in de commissie kunnen hebben. In hetzelfde raadsvoorstel laat het college weten dat de Vereniging tot Stichting en Instandhouding van N.H. Scholen met de Bijbel in Stoutenburg zich graag zou laten vertegenwoordi gen door de heer J. Blok uit Achter veld. Als plaatsvervangend lid wordt de heer B. Vons, eveneens uit Achter veld voorgedragen. Tenslotte deelt het college mede. dat het secretariaat van de commissie onderwijs is overgegaan van de heer L. Boogaard naar de heer P. Houtman, chef van de afdeling Onderwijs. ACHTERVELD - Op 8 december j.l. hield de Jeugdraad/Dorpscontact Achterveld een vergadering met de deelnemersraad van de organisaties die aangesloten zijn. Na een welkoms woord van de heer Ton leinveld werd er een bestuursverkiezing gehouden. Deze verkiezing was nodig omdat dat het bestuurslid Riet Tijmensen bedankte wegens haar vertrek naar elders. Als bestuurslid werd gekozen de heer Piet Noortman. Na de bestuursverkiezing werden de nieuwe statuten en de huishoudelijke reglementen artikelgewijs besproken en doorgenomen Deze werden na en kele toevoegingen en kleine wijzigin gen aangenomen Door Ton Kleinveld werden de werkzaamheden van de Stich ting Jeugdraad Leusden wat betreft begeleiding en zoeken naar accommo datie toegelicht. Gewezen werd op het grote belang goede medewerking aan het streven van genoemde stichting te ge ven. Met goede samenwerking kan een streven naar bijv vaste jeugdaccom- modatie verwezenlijkt worden. Dit werd vooral nog onderstreept door een aan wezige huismoeder, die een goede be geleiding van de jeugd bijv. van zo 12-15 jaar op zondag als zeer nodig vond. Met de KPJ en TOP zal met het Jongerencontact Achterveld verder in deze richting worden gezocht AFSCHEID Hierna werd de freelance medewer- kersopleiding besproken. Tot slot werd door de heer Ton Keinveld van mej Tijmensen afscheid genomen. Hij dankte haar voor de tien jaar die zij voor het organisatiewerk had gegeven. Ook was er voor haar veel dank voor haar vele werkzaamheden gedaan voor jeugd en ouderen. Mej. Tijmensen dank te voor de zeer waarderende woor den en vooral voor het vertrouwen dat zij altijd zowel van de nieuw als oud Achtervelders, dit soms tot haar eigen verwondering, had ondervonden Zij had haar werk altijd met plezier gedaan en vroeg haar opvolger hetzelfde vertrou wen en hulp te geven. Hierna werd de vergadering door Ton Kleinveld ge sloten. Namens de stichting Jeugdraad Leus- den was de altijd volijverige heer Cloosterman aanwezig Namens de af deling jeugdzaken van de gemeente Leusden was aanwezig mej Wil Be rends. Jammer was wel dat van de zijde van de parochie geen enkele be langstelling was. Dit terwijl hun inte resse zeker ook de jeugd betreft Er was zelfs geen bericht van verhindering gekomen zodat men onnodig heeft zit ten wachten voor de vergadering be gon Een klein berichtje van verhin dering was zeker wel op zijn plaats geweest. in onzer verslaggevers). SDEN - Zoals gebruikelijk wordt ld vanavond ook weer voor een J|laken geld gevraagd. Bijvoor - I voor de reconstructie van de Iroekerweg. Men wil deze weg Ide brug over het Valleikanaal p de grens met de gemeente loberg verbreden van drie tot fco halve meter. Bovendien zal [egdek uit asfalt gaan bestaan, j er nu nog klinkers liggen, [sten hiervan bedragen .000,--. Naar verwachting zul- iogere overheden in de loop. der jaren 80% van dit bedrag subsidiëren. Leusden moet een bijdrage leveren in de aanlegkosten van de verkeers lichten-installatie nabij de kruising Hertekop Evenals Amersfoort zal deze gemeente 15% van de kosten voor zijn rekening nemen, terwijl de rest van het bedrag door het rijk betaald zal worden. Het bedrag, dat Leusden moet betalen bedraagt f.36.400,--. Dat is een eenmalige uitgave, want het rijk izorgt voor Exploitatie, onderhoud en eventueel vernieling van de instai-r latie. Een bedrag van f. 140.000,--wordt de raad gevraagd voor de verbetering van een aantal wegen in Leusden-Zuid Daar zijn enkele wegen, waarin plas sen blijven liggen, wat vooral bij vorst het einde voor het wegdek betekent. De oplossing bestaat uit een laag fijn grindzandasfalt ter dikte van gemid deld 3,5 centimeter. Dat kost dus bijna anderhalve ton. ACHTERVELD - Het is inmiddels alweer vijf jaar geleden dat de S.V. Achterveld haar kantine in gebruik nam Inmiddels is er al wel het een en an der aan veranderd. En nu is men weer volop bezig met een uitbreiding. 20 Augustus van dit jaar is de aannemer Ossendrijver begonnen met de uitbrei ding bestaande uit twee kleedlokalen, een bestuurskamer, EHBO-kamer, een scheidsrechterslokaal en een nieuwe berging. Ondanks deze geweldige vooruitgang bleef er toch nog een wens over. Dat was centrale verwarming door het hele gebouwencomplex. Deze wens is nu ook in vervulling gegaan. Als men aan materiaal zou kunnen komen zou de aanleg door enkele SVA leden wor den gedaan. De firma Van Loon uit Amersfoort bracht ook hier de red ding. Deze firma leverde tegen schap pelijke prijs de benodigde materialen. Nadat de materialen waren geleverd werd de heer A Horst verzocht of hij de leiding van het werk op zich wilde nemen en met enkele anderen de klus wilde klaren. Dit is gebeurd. Na opoffering van acht vrije zater dagen was het mogelijk om zaterdag 13 december de nieuwe verwarming in werking te stellen. Na controle bleek alles prima in orde te zijn. De voorzitter van de sportvereni ging kwam persoonlijk de werkers bedanken voor hun noeste arbeid en de opoffering van hun vrije zaterda gen. Onder het genot van een pilsje werd alles nog eens onder elkaar be sproken Een der werkers was zo gelukkig met.de goede afloop dat hij zijn overall uittrok en deze boven in een lichtmast hing. De heren die het werk hebben ge daan mogen zeker genoemd worden. De verwarming werd aangelegd door de heren A. Horst, T Lammers, E Barneveld, J v.d. Hengel, G. v. Putten, en als laatste mag zeker genoemd wor den Herman Vos die hoewel geen lid van de vereniging toch steeds present was en zijn aandeel leverde Het electrische gedeelte werd ver zorgd door de heren B. en H Tol boom, terwijl het schilderswerk werd verzorgd door C. van Ruitenbeek, W. Tolboom, J. Boersen en P. Bosman. De S.V. Achterveld kan dankzij deze medewerking van hun leden trots zijn op het bijna voltooide complex. De da gen van de soms stinkende en ook nogal eens ploffende oliekachel zijn voorbij ACHTERVELD - Het hoogfeest van Kerstmis wordt in de R.K kerk als volgt gevierd Woensdag 24 december is er om 19.30 uur een gezinsmis m.m.v. het kinder koor onder leiding van mevr. Van Ber gen en mej. Van de Wolfshaar. De organiste is mej. Blom De kerk is open om 19.00 uur. Om 22.30 uur zal de plechtige nachtmis met concelebra tie plaats .hebben m.m.v. het parochie- koor o.l.v. de heer Wijntjes terwijl ook de muziekvereniging haar mede werking zal verlenen o.l v de heer Reijne. Organist is de heer Van Kooy. Donderdag 25 december, le kerstdag. Om 9 30 uur de hoogmis In deze mis wordt de Nederlandse Willibrordusmis en kerstliederen gezongen. Te 19.00 uur is er een plechtig lof met uitstalling van het Allerheiligste. Vrijdag 26 december, 2e kerstdag. Dan is er om 8.30 uur een Heilige Mis en om 10.30 uur een Hogmis! De Hoogmis is in het Latijn Gregoriaans. Zaterdag 27 december, feest van de Heilige familie. 19.00 uur Heilige Mis. Zondag 28 december, 8.30 uur Heilige Mis en om 10.30 uur Hoogmis, Latijn Gregoriaans. Oudejaarsdag woensdag 31 december, 19.00 uur dankdienst voor het afge lopen jaar, Latijn Gregoriaans met Te Deum Donderdag 1 januari, nieuwjaarsdag om 10.30 uur Hoogmis Nederlandse Mar- cusmis en onzer verslaggevers) WSDEN - De Hobbyclub Hamers- p het Meisjes-gilde houden dit Jweer een kerststukjes-aktie. E- B| voorgaande jaren geschiedt dat j de kas te spekken. In het bijzonder I men een basis leggen voor de va- itie van volgend jaar. SVie! belangstelling heeft kan bij de en het meisjes-gilde kerst- f kopen a f.3,--, f.4,-- of f.5,-- en zijn te zien op vrijdag- Ja s vanaf 18.30 uur in ,,De [U kunt ze dan gelijk bestellen. kan men voor bezichtiging (stelling terecht russen 9 30 en |uur Men kan het stukje dan pen. hoewel de leden van de jjde clubs ook bereid zijn om een Her op de dinsdag of woensdag kerstmis thuis te bezorgen. Ook It mogelijk om bij de beide clubs pje op te laten maken USDEN - Voor de negende maal in ssie viert Leusden op maandag member haar Kerstzangavond. De- Pjjeenkomst, zoals in voorafgaande P« georganiseerd door de gezamen- erken va° Leusden, begint om l, eo wo«"dt gehouden in de R.K. ÜD de Hamersveldseweg. ps een gevarieerd programma ft!? me* veel ruimte voor geza- afgewisseld door vocale "mt'Illalp hl i/lronnn *>n« u .i n 1/ aoor vocale eniale bijdragen van het R.K oor o 1 v de heer Nichting; K,'er Kantonj o.l.v de heer Pie- ■L 51 K Gemengd koor o 1 v E, N'ct"'ng. een Koperensemble PWziekvereniging „Lisiduna", de B. a Vaarkamp, trompet, de or- «n de avond, de heer C J Bit ifn ^e' thema van de avond, itot wordt verhaald door n van de Chr. basisschool '■jeigeneu «en vai Jaarsveld" ^■(oor ds ^^■reerd Pr uaaiastiiuui Ia« j De avond zal worden in- W K Kelder, Ge- - Predikant te Leusden. LEUSDEN/CENTRUM - Maandag 22 december a'.s. zal de Herv. Ger. Jeugd raad een kerstviering houden in ,,'t Claeverenblad". De viering zal uit twee gedeeltes bestaan; vanaf 2 uur 's middags kunnen er kerststukjes gemaakt worden. De eigenlijke viering zal plaats vinden van 19-20 uur met o.a. kerstbrood en een warm drankje. Alle jongeren van de Gereformeer de en Hervormde gemeente worden hierbij uitgenodigd om aan deze kerst viering deel te nemen. Ook de ouderen en andere belangstellenden zijn van harte welkom, zodat men rekent op een grote opkomst. ACHTERVELD - Ondanks de zeer drukke tijd was St. Nicolaas op don derdag 4, vrijdag 5 en zaterdag 6 december te gast bij de muziekver eniging DWS te Achterveld. Hoewel de bezoeken op zo ongeveer 20 minuten waren gepland liep dit toch wel eens uit, dit gezien de gulle gastvrijheid van de bezochte gezinnen. Sommige kinderen doken zo in een hoekje als Sint met zijn Pieten binnentrad. Doch zodra zij hun cadeautjes kregen ver dwenen angst en schrik meteen. En kelen kropen zelfs bij Piet op schoot. Na circa 20 minuten werd het bezoek beëindigd en werd Sint met zijn hulpen door een DWS-lid per auto naar het volgende adres vervoerd De rit ging niet alleen naar Achterveld, doch ook naar Stoutenburg en zelfs naar Hoe velaken. Hoewel dit het eerste bezoek van Sint bij DWS was, werd dit toch zeer door hem op prijs gesteld Na be ëindigen van zijn bezoeken deelde Sint mede overal zeer gastvrij te zijn ont vangen en hij hoopte dat er volgend jaar nog meer gezinnen zullen zijn die dan een bezoek wensen. Voor zijn ver trek naar zijn land wenste Sint DWS veel succes, prees hen om hun keu rige nieuwe uniformen en de gastvrij heid van de bevolking van Achterveld en Stoutenburg HUISARTSEN IN DE GEMEENTE LEUSDEN: B. Binkhorst, Gironde 1, telefoon 2667, Leusden/Centrum. J. A. Boersma, Kon Julianaweg 5, telefoon 03425-1222, Achter veld J H. Lantink, Burg. de Beaufort - weg 61, telefoon 1210, Leusden/ Centrum. J. van Nieuwkerk, Galicië 41, telefoon 4541, Leusden/Centrum. W J. Nunnikhoven, Berken- laan 12, Leusden Centrum. Spreekuuw; Wit-Gele Kruis- gebouw, Rozengaarde, telefoon 1499, Leusden/Centrum. J. C. den Toom, Van Diepenheim Scheltuslaan 7, telefoon 3300, Leusden/Zuid. TANDARTSEN LEUSDEN: H. de Graaf, Henegouwen 24, Leusden/Centrum, telefoon 03496-3377 H H Hoff, Finnmark 1, Leusden/ Centrum, telefoon 03496-1589. D. G. Veldhuizen, Kon. Juliana- laan 64, Leusden/Zuid, telefoon 033-15404. J. W. Kerseboom Galicie 24, Leusden/Centrum,tel. 033-10374. APOTHEEK LEUSDEN: Winkelcentrum Rozendaal, To- renakkerweg. Geopend van maan dag tot en met vrijdag van 8.30 tot 18.00 uur. In de weekeinden, waarin de Artsen Binkhorst, Lan tink en Nunnikhoven dienst heb ben: zaterdag en zondag van 14.00 tot 14.30 uur en van 17.30 uur tot 18.00 uur. Bij dienst van de overige artsen is de apotheek op zaterdag en zondag gesloten. DIERENKLINIEK LEUSDEN: M J. S C. Tijmensen-v. d. Kamp, dierenarts. Landweg 321, Leusden, telefoon 03496-4488. Spreekuren maandag-, woens dag- en vrijdagavond van 19 30 uur tot 20.00 uur Dinsdag- en donderdagmiddag van 13 30 uur tot 14 00 uur Chirurgische in grepen, röntgen en laborato riumonderzoek vjlgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK LEUSDEN: - Leusden-centrum, Henegou wen 11 - dependance. Spreekuren: Ma., di.do vr. 13.30-14 00 uur. wo. 20.00-20.30 uur. - Amersfoort, Ringweg Kruis- kamp 68 - kliniek. Spreekuren: ma. t/m vr 8.30- 9.30 uur, ma t/m vr. 13.30- 14.30 uur, ma, di.,do.,vr. 18.00- 20.00 uur. - Amersfoort, Soesterweg 155 - dependance. Spreekuren, ma., di., do., vr. 14.00 uur precies; wo. 18.00- 19 00 uur. Voor inlichtingen kunt u overdag (8.00-18.00 uur) en voor spoed gevallen dag en nacht een dieren arts bereiken op telefoonnum mer 033-21827 KRUISVERENIGINGEN Groene Kruisgebouw, de Roo van Alderwereltlaan 13, tel. 033- 15818. Iedere le woensdag en 3edinsdag van de maand. Zuigelingenbureau van 14.00-15.00 uur Iedere 4e dinsdag van de maand 'kleuterbureau (op afspraak) van 14 00-16.00 uur Iedere woensdagavond zwanger- schapsgym van 20.30-21 30 uur. Iedere donderdagmorgen van 9.30-10.30 uur huisvrouwengym- nastiek (menschendieck) Iedere donderdagmorgen bejaar- dengymnastiek van 11.00-12.00 uur (menschendieck basis). Iedere maandag en woensdag uit leenmagazijn geopend van 18.30- 19.30 uur. Vrijdag van 12.00- 13.00 uur. Verder telf afspraak. Iedere donderdagavond uitleen magazijn bij zr. Laudy, Burg. de Beaufortweg 4, van 17.30-18.00 uur, verder telf. afspraak. LEUSDEN/CENTRUM Wit Gele Kruis, Rozengaarde 33, tel. 03496-1218, b.g.g. 03496- 1271. Iedere maandag, woensdag en vrijdag spreekuur huisartsen. Dr Den Toom, vanaf 13.30 uur Dr. Boersema, vanaf 15.30 uur. Dr Nunnikhoven iedere morgen om 8.00 uur Dinsdagmorgen zwangersch gym van 9 15-10.15 uur en van 10.30 11.30 uur Iedere 2e woensdag van de maand. Bespreken van kraamhulp om 14.00 uur. Zuigelingenbureaus van 14.00- 15.00 uur. le donderdag van de maand dr. Den Toom; 2e donderdag van de maand dr. Binkhorst, 3e donderdag van de maand dr. Lantink; 4e donderdag van de maand dr Boersema. Kleuterbureaus: Iedere 3e dinsdag van de maand van 14.00-16.00 uur (volgens af spraak). Uitleenmagazijn: Maandag, woensdag en vrijdag van 17.30-18 00 uur en volgens telf. afspraak Verder kunt u alle inlichtingen krijgen van: Zr. Laudy. tel. 03496-2081; Zr. de Boer, tel. 03496-3882; Zr. Rosa, tel. 03496-1218; b.g.g. 1271. Zr. van Kalkert. De leden van het Wit-Gele Kruis en het Groene Kruis moe ten voorlopig nog artikelen lenen bij hun eigen kruisvereniging. De leden van het Wit-Gele Kruis Rozengaarde 33, de leden van het Groene Kruis in Leusden/ Zuid of bij zr. Laudy, Burg. de Beaufortweg 4 STICHTING KRAAMCENTRUM: Spreekuur: 2e woensdag van de maand van 14.00-14.30 uur. Ro zengaarde 33, Leusden-centrum; inlichtingen tel. 033-22339. PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM AMERSFOORT: Tel. 033-10441. Maatschappelijk werk, gezinsverzorging en be jaardenhulp. Spreekuur: Leus den/Zuid Iedere woensdag in 't Trefpunt, tel 033-13040 Voor de afdeling gezinsverzorging en bejaardenhulp van 9.00-9 30 uur. Voor de afdeling maatschappelijk werk van 9.30-10.00 uur Leusden Centrum: Kerkelijk Centrum aan de Asschatterweg. Voor de afdeling gezinsverzor ging en bejaardenhulp van 9.45- 10.15 uur Voor de afdeling maat schappelijk werk van 10.30-11.00 uur MOEDERSVOOR MOEDERS: Voor Achterveld, Leusden-cen trum en Leusden/Zuid: mevrouw Rozendaal-Doucet, D. van Wee- destraat 4, Achterveld, telef. 03425-1853 VERLOSKUNDIGE: Spreekuur: iedere maandag van 10.00-11 00 uur in het Wit Gele Kruisgebouw, Leusden/Centrum HULPDIENSTEN Hulpdienst voor „De Wetering" Joke Blom, tel. 2746 en Heieen van Bokhorst, tel. 2249. Hulpdienst ,,Leusden/Zuid" Vervoer naar ziekenhuizen Amersfoort: telefoon 033-10294, 033-11456. GEZINS- EN BEJAARDEN VERZORGING A.J.M.D. - HET GROENE KRUIS Spreekuren gezins- en bejaar denverzorging iedere maandag van 14.00-15.00 uur Groene Kruisgebouw de Roo van Alder wereltlaan, Leusden-Z., en iede re donderdag van 9 00-10 00 uur Wit-Gele Kruisgebouw, Rozen gaarde. Leusden-C KIMDE Bloemendalse Binnenpoort 7, Amersfoort, tel. 033-33924. Leidsters mevr M Packe, mevr. S J. Hooijmans, spreek uren voor de regio: dagelijks tussen 9 en 10 uur Bureau open 9-12 uur en 2-5 uur, woens dagavond van 18-19 uur WEEKEIND-DIENSTEN GEMEENTE LEUSDEN: Alleen voor de praktijken van de artsen Binkhorst, Boersema, Lantink, Nunnikhoven en Den Toom neemt dit weekend waar 20 en 21 december: Dokter B. Binkhorst, Gironde 1, Leusden-C., Tel. 2667 25 en 26 december: Dokter Lantink, Burg de Beaufortweg 61, Leusden-C., Tel. 1210. 27 en 28 december Dokter Nunnikhoven, Berkenlaan 12, Leusden-C., Tel. :499. Spreekuur: Zaterdag- en zon dagmiddag 14.00 uur. Visites graag vóór 10.00 uur 's mor gens aanvragen. De dienst geldt van vrijdag 18.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur Arts: J. van Nieuwkerk. iel 03496-4541, spreekuur zaterdag en zondagmiddag i4.00 uur. WIJKVERPLEGING De wijkverpleging wo~dt waar genomen door: 20 en 21 december: Zuster De Boer, Zilverreiger 14, Leusden-C., Tel 3882. 25 tot en met 28 december: Zuster Van Kalkert, De Roo v Aldewereltlaan 11, Leusden-Z., Tel. 033-15818. APOTHEEK In de weekeinden waarin de art sen Binkhorst, Lantink en Nun nikhoven dienst doen. zaterdag en zondag van 14.00 tot 18.00 uur en van 17 30 uur tot 18 00 uur W inneer de artsen Boerse ma en Den Toom dienst hebben, is de ppotheek gesloten op zater dag en zondag. VERLOSKUNDIGE Voor de praktijk van mevr. A. Thuis-Paulussen en mevr C Brink-Bruvn neemt dit weekend waar: 20 en 21 december: Mevrouw Thuis-Paulussen, Kon. Wilhelminalaan 18, Amersfoort, Tel. 033-10886, b g.g tel. 033-22000. 25 tot en met 28 december: Mevrouw Brink-Bruin, Borgesiuslaan 26, Amersfoor Tel 033-15272, b g g tel. 033-22000

Leusder Krant | 1975 | | pagina 9