Impala volleybal slechte wedstrijden Haaien winnen toernooi in Zeist Eerste tiental nog ongeslagen De Puupekoppen kloppen De Vor Problemen tussen KNWU en Tour de Junior- organisatie geheel opgelost 50 straf worpen beslisten laatste schoolkorfbalstrijd y> -r^ Geslaagde kaartavond Roda '46 Nieuwjaars receptie Roda '46 Waterpolo- scheidsrechter- cursus start 12 januari SCHAKEN WOENSDAG 31 DhLEMöbK 197D I Inhaalwedstrijden j LEUSDEN/ACHTERVELD - Met i uitzondering van een paar inhaalwed strijden (zonder SVA en Roda) begint i het tweede gedeelte van de voetbal competitie pas weer op 10 en 11 januari met een volledig programma. Althans op papier, want juist in deze tijd kunnen de weersomstandigheden een grote rol spelen in het al dan niet doorgaan van de geprogrammeerde wedstrijden. Roda (zondag) is tot nu toe 13 maal in actie geweest en vergaarde 9 punten. Op het eerste gezicht met zo veel, maar de Leusdenaren spelen dit seizoen in een hogere klasse dan in het vorige en dat valt gewoonlijk niet mee. Roda won van de Zebra's, Amersfoortse Boys en Ministerpark en speelde gelijk tegen KWA, WZA en Domstad. De rood zwarten hebben nog 9 ontmoetingen voor de boeg en hebben op dit moment een voorsprong van 2, resp. 4 punten op de Zebra's en Ministerpark Er zijn nog voldoende kansen om niet als laatste of voorlaatste te eindigen. De nummers 11 en 12 degraderen t.z.t. naar de 2e klas se. SV Achterveld staat er wat gunstiger voor. De mannen van trainer Baas haal den tot dusverre 11 punten uit evenveel wedstrijden. SVA won van VVO '65, DVSA, Veensche Boys en PVC. De eer ste wedstrijd tegen Barneveld werd ge lijkgespeeld (de tweede verloren), evenals de return tegen WO '65 en de uitwedstrijd tegen Dorestad. Nog 7 ontmoetingen hebben de Achtervelders in het verschiet. Daarin kan nog veel gebeuren. Theoretisch kunnen de oran- jewitten nog kampioen worden en zelfs ook degraderen, maar wij zien ze als goede middenmoters eindigen. Roda-zaterdag, ook een klasse hoger dan in het vonge seizoen, staat nog lang niet veilig. Uit deze afdeling degraderen eveneens twee clubs. De voorsprong op Rood Wit bedraagt slechts 1 punt en de afstand tot Barneveld, waarvan onlangs thuis met 1-2 werd verloren is 3 pun ten. Bovendien is Rood Wit twee wed strijden achter op Roda, maar de Leus denaren hebben de kansen nog geheel in eigen hand. Zij moeten nog naar Bar neveld toe en spelen nog tweemaal tegen het Puttense Rood Wit. In 11 wedstrijden behaalde Roda 8 punten en wel via vier overwinningen (waarvan driemaal uit!) op Hees, Veensche Boys, EFC '58 en Unicum. In de nog reste rende wedstrijden moeten de Leusde naren zich o.i. veilig kunnen stellen. Het (inhaal)programma voor a.s. zondag luidt: LA Fortitudo - Domstad (1); Nederhorst KWA (2). 2 B Dorestad - Veensche Boys (3); DVSA - PVC (1). LEUSDEN Voor de beide eerste teams van Impala waren de resulta ten van de voor de kerst gespeelde wedstrijden niet best. De dames ver loren die zaterdag van SW 2 uit Soest, terwijl ook de beren het in de uitwedstrijd tegen SSS niet verder brachten dan een 2-1 nederlaag. De wedstrijd van de dames begon met een vertraging van ca. 20 minu ten, doordat het arbitrale duo zeer laat kwam opdagen. Aanvankelijk was het SW dat de toon aangaf. Im pala kon mede door het vrij gebrek kige combinatiespel van de Leus- dense dames geen vuist maken, met als gevolg dat SW snel op een 8-0 voorsprong nam. Pas na een time out kon Impala, voornamelijk door sterk serveren wat terug doen en werd de achterstand tot 6-9 ver kleind. Toen was het echter gedaan met deze opleving en moest Impala toestaan dat SW de eerste set met 15-6 won. In de tweede set begon Impala uit een ander vaatje te tap pen. De aanval werd regelmatig goed gelanceerd, zodat Impala met 6-0 voorkwam. SW liet dat echter niet op zich zitten en begon goed terug te komen. Nadat de stand tot 6-6 gelijk gekomen was, hielden bei- ploegen tot 9-9 de zaak in even wicht. Toen was het echter door de sterkere service van Impala, als mede de goede aanval, waarbij vooral de aanval door het midden zeer effectief was, dat de balans naar Impala doorsloeg, zodat met 15-10 deze set gewonnen werd. De derde set vertoonde aanvanke lijk een gelijkopgaande strijd. Na 5-5 moest Impala SW opnieuw laten gaan De Soester dames waren in de verdediging goed op dreef, zodat veel aanvallen van Impala in goede tegenakties werden omgezet. Met 10-15 moest Impala deze set aan SW laten. Impala begon de beslis sende vierde set goed. Er werd een 4-0 voorsprong genomen, die echter niet vastgehouden kon worden. SW toonde zich een taaie tegenstander, die voor elke punt knokte en niet door een achterstand uit het lood te brengen was. Via 6-6 kwam Impala met 8-6 achter te staan. In deze fase van.de stnjd werd het gevaarlijke wapen van Impala, de service, niet effectief genoeg gebruikt, omdat er nogal wat ballen fout geslagen wer den. Ook werden er vrij veel netfou- ten gemaakt. Na nog tot 10-11 bij gekomen te zijn moest Impala ook deze set en tevens de wedstrijd aan SW laten. Eindstand Impala - SW: 1-3 (6-15, 15-10, 10-15 en 13-15). De heren verging het afgelopen donderdag in Barneveld in de uit wedstrijd tegen SSS 2 ook niet zo best. De Barnevelders bleken in het begin van de wedstrijd over betere zenuwen te beschikken dan Impala, zodat de Leusdense ploeg snel tegen een ruime achterstand opkeek, hoewel tegen het eind van de set Impala nog aardig terugkwam, was het vertoonde spel van die kwaliteit dat SSS niet bedreigd kon worden (15-11). Ook in de tweede set kwam Impala niet tot het spel wat we van de ploeg gewend zijn SSS bleek sterker, vooral omdat de Barnevel ders meer lijn in hun acties wisten te brengen. Een 15-12 nederlaag was hier het gevolg van. In de derde set kwam Impala wat beter voor de dag. Met een vnj simpel uitgevoerd sys teem konden de Leusdenaren SSS onder druk zetten, zodat een voor sprong genomen werd, die ondanks een inzinking halverwege deze s$t vastgehouden kon worden, zodat deze set met 15-12, alsmede een kostbaar wedstnjdpuntje mee naar Leusden genomen kon worden. Weer een enigszins moeizame wed strijd van de Impala-ploeg, die klaarblijkelijk in uitwedstrijden zeer kwetsbaar is, omdat tot op he den van de 5 uitwedstrijden er slechts een gewonnen kon worden, terwijl de ploeg thuis alles gewonnen heeft. Wellicht dat de tweede helft van de competitie betere resultaten dienaangaande te zien geeft. Ie prijs J. Kramer 2e pnjs W. Voskuilen 3e prijs H. de Jong 4e prijs J de Haan 6107 pnt. 5878 pnt. 5804 pnt. 5753 pnt. ACHTERVELD - Op uitnodiging van de firma De Vor werd vrijdag 19 de cember een klaverjaswedstrijd gespeeld tussen het personeel van De Vor en de Puupekoppen. De Puupekoppen waren blijkbaar geschrokken vén al de over winningen die het personeel van De Vor had behaald tegen de andere verenigin gen. De opkomst van de Puupekoppen was zeer gering. De wedstrijd die werd gehouden in De Hessenkar kon echter toch doorgaan omdat de Puupekoppen werden aange vuld met andere liefhebbers. Zo werd het toch nog een geslaagde kaartavond die nog door de Puupekoppen werd ge wonnen o k. De eindstand was: De Puupekoppen 50581 punten tegen De Vor 46380. De uitslag was als volgt: 1 H Vos 4813,2 J. van Dalen, 4765; 3. C. Hoog land, 4653; 4. mevr J. Hoogland, 4652 5 P. van Nimwegen, 4647; 6. H. v. d Goes, 4448; 7. W. v. d. Heuvel, 4296; 8 G. Voskuilen, 4293; 9. G. Horst, 4184 10. mevr. v. d. Goes, 4107; 11. G. Bou tens, 4092; 12. C. J Voorneveld, 4086 13. J. Lammers,4040; 14. mevr. Hilverts 4030; 15. F Kerkhof, 4009, 16. G Bom, 3964; 17. Jan Hamersveld, 3837; 18. H. de Jong, 3749; 19. W. Hilverts, 3686, 20. G Snunk, 3628; 21. mevr A Tolboom, 3388; 22. E. Tolboom, 3297; 23. mevr. M. Boutens, 3212; 24 mevr. M. Pater, 3139. ACHTERVELD - De vanzelfsprekend zeer opgewekte tourbaas van de Ach- terveldse Tour de Junior deelde ons mede, dat in een reeks onderhandelin gen met de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie de moeilijkheden tussen beide organisaties zijn opgelost KNWU- consul J. Oskam deelde Wout Mein- ten mondeling het besluit van de wie lerbond mede De schriftelijke bevesti ging van dit verheugende bericht wordt zeer binnenkort verwacht Hiermede is voor 1976 en volgende jaren het voort bestaan van de Tour de Junior ge waarborgd. Wat velen niet meer voor mogelijk hielden, stond voor Meinten als een paal boven water: er moet een oplossing in het conflict te bereiken zijn. Welnu, Meinten c.s zijn geslaagd. Weliswaar heeft het Achterveldse comité water in de wijn moeten doen, maar de Tour is gered. Er mag geen reclame gemaakt worden via de kle ding en de fietsen van de renners. Wij zijn er evenwel van overtuigd, dat Meinten met de sponsors van de Tour toch wel een tot een acceptabele regeling zal komen Een gevolg van het succes van de besprekingen met de KNWU is, dat de rennertjes van de vooral in zuiderlijk Nederland werken de Nederlandse Wielerbond niet meer in Achterveld mogen starten Daar staat tegenover, dat niet alleen KNWU- leden mogen meerijden, maar eventu eel ook licentiehouders van de offici ële buitenlandse wielerbonden. Op pa pier heeft Meinten de Tour-1976 reeds rond Die zal plaatshebben van 26 t/m 31 juli 1976, een week na de bouw - vakkersvacantie. In ploegen van 5 a 6 rennertjes kunnen exact 102 jongens aan de start komen Wij stellen ons voor, u van het verdere verloop der voorbereidingen op de hoogte te houden. LEUSDEN/CENTRUM - In de met allerlei kerstattributen stemmig ver sierde Roda-kantine organiseerde de ac tiviteitencommissie van de Leusdense voetbalclub op 19 december een zeer geslaagde kaars-kaartavond. Het ,,kaars"-gedeelte duurde ongeveer een half uur en diende in hoofdzaak om tot een gezellige sfeer te komen en dat ge lukte wonderwel. Om half negen gingen de kaarsen uit en de electnsche verlichting aan. Het „kaart"-gedeelte van de avond begon met een hartelijk woord van welkom van de heer J. van Santen in zijn functie van voorzitter van de in de aanhef van dit verslag bedoelde commissie, die verder bestond uit mevr. A. Snoek en de heren P. Steenbergen, P. Daatselaar en J. de Kruyff en die hadden hun handjes vol aan de organisatie. 52 klaverjassers, 12 schutjassers, zelfs 10 met-jassende dames en nog een paar loslopende Roda-enthousiastehngen hadden ge volg gegeven aan de lokroep van de vele mooie en vooral rond de feestda gen nuttige prijzen Bij de klaverjassers ontstond al direct een hevig gedrang om de posities, die recht gaven op een prijs en tenslotte formeerde zich de navol gende kopgroep: LEUSDEN/CENTRUM - Ook de dinsdag voor Kerstmis was een beste dag voor vele Leusdenaren (en Achter veldse) moeders. Honderden school kinderen waren op deze dag van de kerstvakantie bezig met micro- korfbalwedstrijden in sportzaal „de Meent". Het jeugdbestuur (mevr. M. Costa-van Dijk en de heer H. Brack) van de Leusdense korfbalclub de Antilopen organiseerde de wedstrijdenreeks. Zij werden geholpen door senioren van de vereniging. Om 9.00 uur begon de eer ste wedstrijd en de laatste eindigde (na 50 strafworpen!) tegen 16.00 uur. Het was een dag vol spanning en sensatie en het enthousiaste aanmoedigingsge- schreeuw van de supporters kende af en toe geen grenzen. De wedstrijden duurden 20 minuten en vooral Achterveld, waar nota bene niet op school of in clubverband wordt gekorfbald, kwam overweldigend aan de start: Onze Wereld met vier en Sint Jozef met twee achttallen Ook in de eindstanden kwamen de Achtervelders (met twee eerste plaatsen) uitstekend voor de dag. De allerlaatste wedstrijd ging tussen Wegwijzer 1 en Sint Jozef 2 en deze groeide naar een onverwacht hoogtepunt De wedstrijd zelf eindigde gelijk, zodat strafworpen de beslissing moesten brengen. Acht worpen per ploeg. De vermoeidheid na zo'n lange sportdag speelde mee en natuurlijk ook de zenuwen De eer van de school stond op het spel en een mooie glan zende beker. Maar na tweemaal 8 strafworpen stonden de rivalen nog ge lijk. Ook de tweede serie bracht geen beslissing Met „ach's" en „oh's" wer den de missers en treffers begroet en het oorverdovende lawaai deed de sport zaal in haar voegen trillen. Ook toen de derde serie strafworpen geen winnaar aangewezen had, werd afgesproken, dat de eerstvolgende treffer beslissend zou zijn. Desnoods zou men doorgaan tot twaalf uur 's nachts. Maar dat hoefde gelukkig niet, want nadat de Wegwijzer de bal net naast het bodemloze mandje had gemikt, maakte Jos Houtveen, de aanvoerder van Sint Jozef, aan alle spanning een einde. Hij kreeg strafworp nummer 59 fei!l0°s door de korf. De diverse eindstanden waren Poule A: 1. Palet 1 2. Hobbit 1 3. Onze Wereld 2 Poule B: 1. Sint Jozef 1 2. Wegwijzer 2 3. Onze Wereld 4 Poule C: 1. Onze Wereld 1 2. Sint Jozef 2 3. Antilopenselectie (buiten mededin ging) Poule D: 1. Wegwijzer 1 2. Onze Wereld 3 3. Hobbit 2 De heer J. Costa reikte de prijzen uit. Ook dit toernooi had zo'n succes, dat het in 1976 zeker zal worden herhaald. Maar het is voor de voorbije wedstnj- denreeks nog niet afgelopen. In het a.s. voorjaar zullen de vier poule-winnaars nog moeten uitmaken, welke school nu het allerbeste is en die mag daarna mee doen aan het landelijke schoolkorfbal- toernooi, dat gehouden wordt m Utrecht. De schutjassers kwamen volgens de controlekamer als volgt op de ranglijst: le prijs J. Pauw 4549 pnt. 2e prijs A. v. d. Braak 4518 pnt. 3e prijs W. Kreikamp 4365 pnt. 4e prijs J. Houtveen 4334 pnt. SPANNENDE ZEVENKAMP De klaver- en schutjassers konden zich als halve professionals zelf best redden, maar de 10 dames die niet di rect om te kaarten (maar om de gezel ligheid) naar de Roda-cantine waren gekomen, moesten worden bezig ge houden. De heer J van Santen belastte zich met die taak en zo te zien met zeer veel geduld en genoegen. Het werd een slopende zevenkamp, bestaande uit dammen, sjoelen en schaken en voorts uit flipperen, kwartetten, jokeren en mens-erger-je-nieten. Een zeer gevari eerde en spannende aangelegenheid met telkens weer wisselende kansen op de hoofdprijs. Wie het sjoelen gewon nen had, kon met flipperen de voor sprong weer gemakkelijk verliezen en de winnares van het oer-Hollandse mens-erger-je-niet had weer moeite met de stukken op het schaak- en het dam bord. Zo ging het stuivertje wisselen en de gehele avond door en eigenlijk was op een gegeven moment iedereen wel blij, dat het afgelopen raakte. Er werd wat afgesjouwd op die vrije vrijdagavond maar het was wel erg plezierig en de eindstand werd: le prijs mevr. Kreikamp 2e prijs mevr. Te Loo 3e prijs mevr. v. d. Berg 4e prijs mevr. Tessels De kaartavond ging beslist niet uit als de bekende nachtkaars. ZEIST - Zaterdag 20 december werd in Zeist een polotoernooi ge houden, waarbij de Leusdense ploeg De Haaien het moest opnemen tegen De Vuursche II, Larsheira 1 en Zeist II. De Haaien, die een vrij jonge ploeg ingezet hadden, moesten het in hun eerste wedstrijd opnemen tegen een oude bekende uit de zo mercompetitie, namelijk De Vuur sche. De Haaien die sinds jaar en dag hun eerste wedstrijd verliezen, de den dit ook nu. Ze verloren met een kleine 1-0, doordat De Vuursche in de laatste dertig seconden wist te scoren. Dat De Haaien verloren was een geluk voor de toeschouwers, omdat er nu drie ploegen met hetzelfde aantal punten op de eerste plaats stonden. De tot nu toe afgewerkte wed strijden werden als volgt genoteerd: Zeist - Larsheim 4-0; Haaien - Vuur sche 0-1; Vuursche Zeist 2-3; Haaien - Larsheim 6-0. Na de laatstgenoemde wedstrijd moest De Vuursche het opnemen tegen Larsheim. Larsheim, dat het verlies zo laag mogelijk moest hou den om De Haaien nog een kans op de eerste olaats te geven, werd fel aangemoedigd door De Haaienspe- lers. Hierdoor werden de spelers van De Vuursche nerveus en gingen slecht spelen. Dit leidde tot een kleine 2-0 overwinning voor De Vuursche. In de laatste wedstrijd ging het erom wie uiteindelijk de winnaar zou worden, want bij gelijk aantal punten, ging het doelsaldo meetel len. Zowel de spelers van Zeist als van De Haaien gingen bezig hun kansen te berekenen. De doelsaldi waren op dat moment: Larsheim 0-12; Vuursche 3-5; Zeist 2-7 en De haaien 1-6. Uit deze doelsaldi bleek dat De Haaien met twee doelpunten ver schil moesten winnen, wilden ze be slag leggen op de eerste plaats. Maar op zulke spannende wed strijden gaan ook de zenuwen een rol spelen. Het liep een beetje stroef bij De Haaien waardoor ze een ach terstand van 3-2 opliepen. Maar in het tweede partje waren De Haaien hun zenuwen kwijt en liep het spel erg soepel. Iedere aanval van Zeist werd al m de kiem gesmoord en De Haaien waren voortdurend in de aanval. Het was dan ook niet te ver wonderen dat ze hun 3- achter stand op en 6-3 voorsprong wisten op te bouwen. Doordat dit ook de eindstand werd, werden De Haaien met één doelpunt verschil winnaar van een spannend en goed geslaagd waterpolotoernooi dat zeker voor herhaling vatbaar is. LEUSDEN - Vrijdag 19 december speelde het eerste tiental van de schaakclub Leusden" zijn derde wed strijd voor de bondscompetitie, uit tegen Zeist 3. Zowel Leusden als Zeist hadden hun twee voorgaande wedstrij den gewonnen. Voor beide tientallen dus een belangrijk treffen. Doordat derde bordspeler Karis zijn partij al gewon nen had, hij had n.l. al vooruit gespeeld omdat hij vrijdag verhinderd was, startte Leusden met een 1-0 voor sprong. Een handicap was dat er drie invallers waren. Den Boer, Van der Laaken en op het laatste moment ook Van Santen hadden afgezegd. Zij werden vervangen door de beren Visser, Lo ning en Mosterd. Welke laatste daar voor zijn wekelijkse kaartavond moest afzeggen. In verband met de 1-0 voor sprong was de taktiek van de Leusde naren zo min mogelijk risico te nemen. Dit resulteerde al gauw in remises van achtereenvolgens Boemaars, Mos terd en Struiwig. Daarna slaagde de Ja ger en Visser erin hun partij te win nen. 4%-l% voor Leusden dus. Op het eerste gezicht leek alles goed te gaan. Teamleider Veenendaal keek echter zorgelijk. Van de overge bleven partijen stond Van der Weijden een paard achter, Halkes stond een paard achter tegen 3 pionnen, Pronk dreigde te bezwijken onder een aan val van zijn tegenstander en Loning was verwikkeld in een wilde strijd waar nog weinig van te zeggen viel. Nadat 3% van de 4 uur verstreken was, had Leusden er twee nullen bij. Zowel Van der Weijden als Pronk hadden moe ten opgeven. Daarna braken enkele emotievolle minuten voor Halkes aan. Hij maakte een fout waardoor zijn te genstander de stelling kon binnendrin gen en een pion buitmaken. De partij leek verloren. De Zeistenaar wilde echter te veel ineens en verwaarloosde even de verdediging. Hiervan kon Hal kes profiteren. Het lukte hem een pion te laten promoveren, waardoor hij zijn partij won en Leusden de overwinning bezorgde. Loning en zijn tegenstander, die beiden in tijdnood en in de proble men zaten, besloten daarop tot remi se. 6-4 voor Leusden dus. De weg naar het kampioenschap ligt nog open De volgende hindernis voor het eerste tiental komt 6 januari wanneer tegen het ook nog ongeslagen Den Dolder 1 gespeeld moet worden, gespeeld moet worden. UITSLAGEN HUISCOMPETITIE Groep 1: Boemaars - Van Santen 1-0 Karis - Pronk 1-0 Halkes - Mosterd 1-0 Karis maakte zijn rentree in de eer ste groep met een overwinning op Pronk In de van hem bekende stijl vol offerwendingen won hij op fraaie wijze. Van Santen leed zijn tweede nederlaag in successie. Boemaars had zich voorbereid door de Franse verde diging zoals Van Santen die altijd speelt eens goed te bestuderen En met gunstig resultaat, want na 10 zetten gaf zijn tegenstander op. Groep 2: Harlaar - Kuiter /-/2 Visser - Wisman l/2-/2 Loning - Van Egdom %-/ Van der Tang - Van Dokkum 1-0 Groep 3: Kessing - Leeuwenkamp 1-0 A Kuijper - Hooijer 1-0 Stevens - Mevr. Hooijer 1-0 Rietveld - mevr. Graafland 1-0 Rijnfrank - J. Kuijper 1-0 Schouten - Stoorvogel /-l/2 Groep 4: Algoe - Van der Wetering 0-1 De Graaf - Sibeijn <)-| Van der Molen - Straver H Jeulink - Roos 0-1 WINST VOOR JEUGDVIJFTAL Het jeugdvijftal van Leusden" s« ook zijn tweede bondswedstrijd vaoê seizoen Ditmaal uit tegen Baarol De 5 spelers van Leusden waren Leo4 Rijke, Marjan Hooijer, Steven Biest* veld, Jan Kees van Driel en Jan K« van der Woerdt. Leo en Steven gare het goede voorbeeld door binnen ta haii uur hun tegenstander mat te ten. Marjan stond een vol stuk ad ter Ze won echter de laatste pion n haar tegenstander en kon toen r eindspel van 2 stukken tegen 1 sï remise opeisen. Jan Kees van i Woerdt maakte zijn verkiezing tot vu te vijftalspeler volkomen waar dn wederom te winnen. Jan KeesvanDn miste nog wat wedstrijdroutine In opening raakte hij te vlug een ri aan, zag dat de zet niet goed zou zij wilde een andere zet doen, maarq tegenstander eiste ..aanraken zetten" en won een pion Jan Ke heeft zich daarna taai verdedigd, n hij moest tenslotte toch de strijdt? geven. 3%-l% voor .Leusden" UITSLAGEN JEUGD Groep 1: Didi Utama - Wim Horst I Marcel Zwiers - J. K v. d Woerdt! I Niels Jansen - Marjan Hooijer I Jaap Zweinenberg - Steven Biesfo I velddi Groep 2: Sven van Sligter - Sjoerd de JongI Eddy Nieuwstraten - Eko Bousema! I Roland v Veen - Peter v d Woerdt! I Groep 3: Hans Groen - Arjen Pronk 11 Erik Straver - Lars van Sligter Johnnie Horst - Dick Romeijn Dick Romeijn - Sikko J. Vermeer!! Cornel Straver - Johnnie Horst if Hans Groen - Egbert Jansen FEESTAVOND Voor de jeugd werd 16 deceö een feestelijke avond georganisR Om het schaken niet helemaal te fi waarlozen, maar het toch anders! anders te doen werden partijen minuten gespeeld waarbij de ven zers afvielen Winnaar werd JaapZ» nenberg. Hij kreeg een stripW 2 stripboeken werden verloot onder andere jongelui, terwijl ïedereea een flesje limonade, een koek ei grote sinaasappel kreeg. als tegen het a.s. zomerseizoen heli tal waterpoloteams nog groter I (en in die richting wordt krachOj werkt) hebben een zestal Haaien, na lijk H. Abbing, H. van Mounk, At Hulst, J. Oskam, J. Wanrooy en V. ceo Wegen, zich aangemeld voor de ca B leiding van de heer A. van Der? Amersfoort startende scheidsrecöd, cursus. Op 12,19 en 26 januanen^J en 9 februari a.s. (aanvang 20.004*wc 00: zijn m hotel Monopole op het Staöc plein de cursusavonden. LEUSDEN/CENTRUM - Evenals in andere takken van sport, dreigt door de grote toeloop van nieuwe leden ook in de waterpoiqwereld een tekort aan scheidsrechters te ontstaan. De meeste sportbonden'verplichten de aangeslo ten verenigingen tot het leveren van tenminste evenveel arbiters als het aan tal aan de competitie deelnemende teams Bij de polo-afdeling van de Haaien voldoet men nog aan deze eis, maar om niet in moeilijkheden te raken LEUSDEN/CENTRUM - Zoals* vele jaren gewoonte is gewond] Roda '46 ook 1976 beginnen u*I nieuwjaarsreceptie. Deze vindt H op zaterdag 3 januari a s vaoj tot 18.00 uur in Roda's clubhuis*! Burgemeester Buiningpark stuur van de Leusdense voetbal^] ging ontvangt gaarne iedereen, te maken heeft met Roda milieleden, donateurs enanderfWj stigers, plaatselijke verenigitfj zusterclubs van elders, enz een is welkom. De traditionele ..medewerkers] van Roda "46 op zaterdag 1"!] 1976 in het clubgebouw begint**] uur. Deze avond organiseert jaar als erkentelijkheid t v *1 (al dan niet stille) medewerk de vereniging. Zonder al deze^f loos optredende mensen kjn**] sportonderneming het tegenweer»! meer stellen. En dat wete" Roda COp nel. .Ug (K>«8 bod Qj in fcq di «odsl let A,

Leusder Krant | 1975 | | pagina 14