IVinst voor ïandballers Kleine vijftig zwem diploma's uitgereikt Te weinig ouders op Haaien-instuif „Zaterdagavondvoetbal" bij Roda '46 geslaagd Belangrijke overwinning volleyballers )K R Winst voor Impala- handbalsters Zaalvoetbal toernooi Roda-pupillen I Dooe de 1-2 uitslag bij KDS - VVZA de resultaten van de eerder ge ilde inhaalwedstrijden is de stand deze afdelingvc 1 Roda '46 WOENSDAG 14 JANUARI 1976 mala- LEUSDEN - De heren van Impala qCL eeldeo zondag 11 januari hun tweede Klstrijd tegen Amersfoort II. De rste wedstrijd tegen Amersfoort II eft Impala gewonnen met 8-4. Deze eede wedstrijd moet Impala ookwin- willen de heren nog kampioen in hun afdeling. Impala had de bal uit, er werd gelijk n omloop ingezet waar een goal uit iQoest vallen wat helaas niet lukte, ipala opende wel de score en er ?rden regelmatig goals gemaakt van- t de linkse en rechtse hoeken, zodat al gauw met 4-0 voor stonden. De Amersfoortse handballers konden tzettend hard gooien, en dat merkten verdediging en de keeper van Im- la gauw want de tegenpartij klom op t 4-3 Impala liep langzaam weg van de genpartij men mocht een strafworp ^men die goed benut werd. De stand >rd toen 7-3 voor Impala, rd toen 7-3 voor Impala Toen de eerste helft van de wed strijd voorbij was had Impala een voorsprong van 10-5. Na de rust ging Impala onvermoeid verder. De syste men draaiden af en toe lekker en er vielen leuke goals vanaf de cirkel en de linkse hoek. Amersfoort mocht een strafworp nemen wegens een over treding van Impala die goed gestopt werd door de Impala-keeper. De stand was intussen 13-8 voor Impala. De Leusdenaren liepen verder weg van hun tegenpartij. Door een paar afstand schoten en strafworpen was de stand inmiddels 17-10 voor Impala. De heren uit Leusden speelde een gewonnen par tij Na het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter was de stand 20-11 in het voordeel van Impala. WEDSTRIJDPROGRAMMA IMPALA HANDBAL Zondag 18 januari: Dames vrij. Damesiunioren: LEUSDEN - In het zwembad Leusden zwommen zaterdag 10 januari 49kinde ren voor hun A- of B-diploma De zwemprestaties van hen allemaal kon den de goedkeuring wegdragen van de beoordelingscommissie en KNZB offi cial mevr. A. van As-Kerkmeester. Zo konden er dus 34 A- en 15 B-diploma's mee naar huis genomen worden. De geslaagden zijn: DIPLOMA A René van Erk, Amersfoort; Mariélle Merts, Purmerend, Paul van der Kamp, Schiedam; Sandra Weishaupt. Assen. Johanna Hendriksma, Gouda, Robert d€ Groot, Hoevelaken. Esther Willemse Zaandam; Sandra Kompier, Amers foort, Robert Nijhuis, Amsterdam; Martin Peereboom, Rotterdam-Daphne Verhoeven. Hoevelaken, Frank van Splunter, Zogveld, Victor Rohde, Naar- den. Jacqueline Evers, Amersfoort, Haico Boerma, Utrecht; Walter Urbach, Den Haag; Remco Kroes, Amsterdam, Mike van Ravenzwaai, Amsterdam. Nico Beekelaar. Voorburg; Helma Hoek. Amersfoort. Maristella Scheef- der, Amersfoort; Mark Jansen. Bruns-| sum. Yvonne Mikkers, Heerlen, Bart van Bekkum, ETde; Marije Brouwep Voorschoten. Paul Karei, Vijfhuizen; I Karin Hartogsveld. Leusden; Anke dén Boer. Schiedam. Manëlle Buisman. I Wageningen. Erwm H M. Dam. Castri- cum Maschinka Slenters, Hillegom. Marianne v. Dijk, Zwijndrecht. Marjan I Schaapman. Amersfoort, Anne-Marie F den Otter. Amersfoort DIPLOMA B Majelle Boogaard. Leusden, Sandra Jansen. Zevenaar. Astrid Canters. Amersfoort; Fester Leenstra. Den I Haag, Peter Leenstra. Den Haag; Ka- tinkïi Fruin.'Vèenendaal, Feddo Harte lust, Deri Haag; Irene Annette Weste- ra. Woerden; Aldert Jeroen Westera, j Woerden, Roelof Oudeman, Amersfoort; Nicole Nierop, Amersfoort, Maureen Brigit Klok. Amersfoort. Chantal Heii- tink. Antony Frankrijk 1 Frank van j Borselen. Waddinxveen, Femke van Borselen, Waddinxveen Heren 2 - Impala UD 3 13.00 uur Schuilenburg, A'foort Heren 1 - Impala - Fidelitas 2 15.00 uur Schuilenburg, A'foort Zondag 25 januari: Heren 1 - SSVV - Impala 10 50 uur Utrecht Damessenioren: Amersfoort - Impala 14 50 uur Schuilenburg. A'foort Heren 2: Impala 2 - H.M S 4 16.35 uur Schuilenburg, A'foort LEUSDEN/ACHTERVELD - De za- frdagwedstrijden gingen het afgelopen eekeinde merendeels door. Alleen 1 Leusden en Ermelo waren de velden obespeelbaar. Hierdoor, maar vooral anwege de knappe prestatie van Rood- fit, dat in Putten het Soester Hees op -1 kon houden, kwamen RodaenRood- fit in puntenaantal op gelijke hoogte. De oodwitten hebben echter een iets be- »r doelgemiddelde dan de roodzwarten, a de zondagafdeling gingen slechts wee ontmoetingen door. Ie KLASSE A (ZO.) ,rn 13 9 1 3 19 23-8 ZA 13 8 3 2 19 15-8 65 13 6 5 2 17 25-16 ®itudo 12 6 2 4 14 19-13 WA 12 4 6 2 14 17-13 stad 12 5 4 3 14 17-12 OK 14 6 1 7 13 20-21 mf Boys 13 5 2 6 12 19-18 ^erhorst 11 4 1 6 9 16-18 46 13 3 3 7 9 14-20 yfcebra's 13 2 3 8 7 13-27 isterpark 13 2 1 10 5 12-36 Het programma voor a s. zondag met ~|en haakjes de resultaten van de irste ronde luidt: 2e KLASSE B (ZO.) Alleen PVC - Urutas (1-2) ging afgelopen zondag door en met inbegrip van de reeds gespeelde inhaalwed strijden is de stand van zaken hier: Unitas Veensche Boys WO'65 DVSA Rivierwijkers Achterveld Dorestad Barneveld PVC VSK 13 8 12 1 19 22- 15 22-12 14 10-10 12 27-28 11 18-13 11 17-15 10 10-12 10 17-26 8 12-17 6 10-21 Lelystad 13 8 4 1 20 30-9 Advendo 13 8 2 3 18 27-12 Hees 13 8 2 3 18 31-19 Eemnes 12 8 1 3 17 25-13 Veemsche B. 13 5 3 5 13 14-22 Sova 12 5 2 5 12 19-14 Hoevelaken 12 6 0 6 12 14-17 Unicum 12 3 4 5 10 9 13 EFC '58 12 3 4 5 10 13-25 Scherpenzeel 13 3 3 7 9 9-15 Rood Wit 11 3 2 6 8 9-16 Roda '46 11 4 0 7 8 9-20 Barneveld 13 2 10 5 13-27 Programma voor 17 januari a .s. (2-1) (2-D - (3-1) (2-0) (2-2) 1 - Domstad (0-0) 1 - Fortitudo (0-2) '65 - Amersf. B (0-2) [sterpark - De Zebra's (2-1) IKV VA - KDS (3-2) jRoda '46 - Nederhorst (2-4) VVZA en Baarn, de beide lijstaan voerders, krijgen Domstad en Fortitu- jdo op bezoek Wij verwachten winst Ivoor de jongens uit Amersfoort en jBaarn, waarmee zij hun Utrechtse jen Culemborgse achtervolgers voor lopig voorgoed op afstand hebben gezet. |De Ankeveense Sportvereniging weet iwel raad met de bezoekende Amers foortse Boys en in Naarden spelen de twee staartclubs Ministerpark en de Zebra's (Hilversum) tegen elkaar. Voor |Roda zal een tweede zege van Minis terpark op de gestreepten de beste uitslag zijn De Leusdenaren moeten dan natuurlijk zelf wel winnen van Ne derhorst Gezien de krachtsverhou dingen in de eerste wedstrijd, dieRoda grotendeels met tien man moest spelen, zit dat er toch wel in Zeker nu de ontmoeting op het Buiningpark plaats vindt Dit belangrijke duel begint om 14.30 uur. KVVA - KDS eindigt niet ver van een gelijkspel. A.s. zondag wordt gespeeld Veensche Boys PVC Unitas - Barneveld. VSK Achterveld Dorestad - Rivierwijkers DVSA - VVO '65 De Veensche Boys winnen in Nijker- kerveen van hun Utrechtse bezoekers en leider Unitas is in Veenendaal tot meer doelpunten in staat dan Barne veld. Achterveld moet naar het Utrecht se VSK, waarvan de oranjewitten des tijds per abuis hebben verloren. Dat zal nu vast niet gebeuren. Dorestad wint in Wijk bij Duurstede van de Utrechtse Rivierwijkers eninAmeron- gen spelen DVSA en VVO uit Utrecht wel gelijk 2e KLASSE B (ZAT.) De uitslagen van het afgelopen week einde waren: Lelystad - Barneveld 3-0 Advendo - Unicum 3-1 Rood Wit - Hees 1-1 Veensche Boys - Scherpenzeel 0-1 Unicum - Lelystad Eemnes - Advendo Hoevelaken - EFC '58 (0-0) (1-0) (0-3) (0-1) (0-0) Hees - Roda '46 ^Veensche B. - Rood Wit De Lelystedelijke derby lijkt dui delijk een zege te gaan worden voor Lelystad", niet alleen de leider van deze afdeling, maar ook beschikkend over een veel schotvaardiger voor hoede dan Unicum. Eemnes en het Ederveense Advendo ontlopen eikaar weinig in kracht en dit geldt eveneens voor Hoevelaken en de EFC '58 uit Ermelo. Mogelijk hebben de thuis clubs wat betere kansen. Roda moet naar Soest om te trachte ook het twee de duel tegen Hees te gaan winnen. Heet staat hoog op de lijst en is thuis nog ongeslagen, maar verspeel de vooral de laatste weken nog al eens een puntje. Bovendien speelde Roda tot dusverre uit beter dan thuis. Het lijkt ons toe, dat de Leusdenaren niet vergeefs naar Soest zullen gaan. Veensche Boys - Rood Wit lijkt dui delijk een verlies voor de Puttense roodwitters te worden. LEUSDEN - Het damesseniorenteam van Impala-handbal boekte zondag 11 januari, een overwinning. In de Expo- Ml te Hilversum won Impala met 15-3 van HHC. In de eerste helft werd de leiding al direct door Impala genomen. Impala had totaal geen moeite met de tegenstandsters. De dames speelden op break-out, waaruit ook enkele doelpunten vielen. De verdediging van HHC was gemakke lijk te passeren, zodat de cirkelloops- ter een aantal malen kon scoren. De ruststand was 9-2. Na rust kon HHC npg slechts eenmaal scoren. Bij Impala ging de conditie meespre ken en werd er minder druk op HHC uitgeoefend. Toch moest de keepster van HHC nog zes maal de bal uit het Tm net halen. Al met al een leuke wed- strijd van de dames van Impala tegen de dames van HHC. RODA PROGRAMMA LEUSDEN/CENTRUM - Weinig ïser gevoetbald in het afgelopen weekeinde Zondag helemaal niet en zaterdag een klein beetje. Aannemend dat het komen de weekend wel gespeeld wordt, volgt hieronder (naast de jongste uitslagen) het programma Afdeling junioren: Uitslagen: Roda A 4 - Hoevelaken 1-1 Roda C3 - de Glind Cl 4-2 Programma 17/1/1976: Roda Al - Quick A2 15.45 u Roda A2 - Hees Al 14 30 u. APWC A2 - Roda A3 13.30 u Achterveld A2 - Roda A4 14.45 u Roda BI is vrij IJsselmeervogels B3 - Roda B2 10.45 u. Hooglanderveen BI - Roda B3 13.30 u. Roda B4 - APWC B2 13 15 u Roda Cl - Hoevelaken Cl 14.30 u Roda C2 - Soest C4 12.00 u Roda C3 - Hoevelaken C3 12.00 u. Eventueel afmelden vrijdagavond tus- dat de .Jaatste wedstrijd zou beginnen Afdeling pupillen: Programma 17/1/1976: Roda D3 - Scherpenzeel D2 11 00 u Roda D6 - Scherpenzeel D3 11 00 u E-pupillen vanaf 8 00 uur (voormid dag') sportzaal Groenhouten. Senioren zaterdag: Uitslagen: Roda 1 - Roda Jun A 3-2 F C Horst 4 - Roda 4 2-7 Programma 17/1/1976: Hees 1 - Roda 1 14.30 u. I Horst 2 - Roda 2 15.00 u Roda 4 - Hierden 2 15.00 u Roda 5 - Unicum 11.00 u Roda 6 - VOP 3 13.00 u. Senioren zondag: Programma 18/1/1976: Roda 1 - Nederhorst 1 14.30 u Achterveld 2 - Roda 2 12 00 u Soesterberg 3 - Roda 3 12.00 u. VVZA 4 - Roda 4 11.30 u Roda 5 - Hoogland 6 11.30 u. Roda 7 - KVVA 8 11 30 u Roda 8 - Soesterberg 7 11 30 u Dames: CDN 1 - Roda 1 12.00 u j LEUSDEN/CENTRUM - Het was ui termate gezellig op de nieuwjaarsinstuif van de Haaien, die vrijdag voor het eerst in de geschiedenis van de Leus- dense zwemvereniging werd gehouden. Toch had de organisat or van deze a\ond in het goed bereikbare rest. Nieuw Leusden een wat andere samen stelling van het gezelschap verwacht. De heer A. C. Fieseler had gehoopt op (heel wat) meer ouders van de Haaien- jeugd. Er is toch al zo weinig gelegen heid tot contact met die ouders en vooral in het belang van de kinderen zou een beter samenspel wenselijk zijn Maar goed, het was niet anders en de j avond werd desondanks een succes. Er was gelegenheid voor een gezellig praatje, versierd met een drankje en een hartig hapje en voor hen, die daar zin in hadden, was de mogelijkheid van een dansje. Misschien dat bij een volgende gelegenheid de nu niet aanwezige ou- I ders toch nog warm te krijgen zijn voor 'n experiment als dit Rest voorlopig al- 1 leen nog de vraag: „Hoe?" A.S. ZATERDAG LEUSDEN/CENTRUM - Na het ge- slaagde zaalvoetbaltournooi van vorig jaar organiseert de pupillencommissie j van Roda'46 ook dit jaar in sport zaal de Meent (Groenhouten) een der gelijk evenement voor mini-voet ballers Behalve Roda 46 zullen teams van Scherpenzeel, Limvio-Baarn en DVSA-Amerongen deelnemen. Voor el ke club is een prijs beschikbaar. Het tournooi begint om 9 00 uur precies en duurt tot ongeveer 13 30 uur Er wordt gespeeld in drie poules. Eerst de E3-teams. dan pm;ongeveer 10 15 uur de E2-ploègeh' yh vervolgens om 11 30 uur de jonger^ van E1Allemaal op tijd komen en veel supporters mee brengen' Vóór het ..grote" tournooi is er een uur lang de gelegenheid voor de teams van E4. E5 en E6 om on derling wedstrijdjes te spelen. Als iedereen er om uiterlijk kwart voor acht is, kunnen de leiders de ploegen formeren en snel om 8 00 uur be ginnen. De volgende dag. zondag 18 jan uari, organiseert de KPJ bij DonBosco voor de 5e keer de traditionele pres tatieloop. waaraan altijd veel Roda- pupillen meededen. Ook dit jaar sti muleert de pupillencommissie de deel name Prestatielopende pupillen krij gen hiervoor 5 punten voor het klas sement van ..de pupil van het jaar." Bovendien verdient een ieder, die de 1500 meter binnen de 20 minuten uit loopt, een mooi vaantje. Inschrijven vanaf 12.30 uur Start 14.00 uur. Kos ten f 1.- pp en hollen maar LEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag werd bij Roda '46 weer eens een feestje gebouwd. Het betrof nu de „medewer kersavond", met een tweeledig doel. Op de eerste plaats als uiting van erken telijkheid van het bestuur t.o.v. de vele leden, die belangeloos allerlei taken in het clubleven verrichten. Het tweede doel van de „personeelsavond" leek meer bedoeld als een zoethoudertje en met name het zoethoudertje voor de echtgenotes, de verloofdes en de vaste en losse vriendinnen van de medewer kers. Het bestuur van de Leusdense voet balclub weet drommels goed, dat zon der hun goedvinden weinig of niets te recht komt van het werk van de vereni- gingssteunpilaren. Vandaar dat het, wat men vroeger graag zwakke geslacht noemde, volledig in de feestvreugde deelde. Reeds nu staat voor het ko mende jaar vast, dat er geen huiselijke moeilijkheden zullen ontstaan, als de mannen zo nodig al weer naar het Bui ningpark moeten. VOETBALWEDS1R1JD Hoewel zaterdag en zondag de regen gezorgd had voor een voetballoos week einde, zagen wij onwillekeurig de feest avond als een vervangende wedstrijd. Alleen de bal ontbrak, maar als je daar voor de lampen op het toneel neemt, heb je er zelfs een reservebal bij. Voor zitter J. P. H. v. d Berg verrichtte de aftrap via de microfoon en begon met een hartelijk woord van welkom aan het bijna 200-koppige publiek, vooral aan het vrouwvolk. Bijzonder welkom wa ren de officials, waarmee de vroegere bestuurs- en commissieleden W. R. Snoek, C'. Leyenaar. A. Houtveen en D. Opstelten (hier en daar met het predi kaat: senior) werden bedoeld. Het enige erelid van Roda. de heer W. Vrijhoef, werd natuurlijk ook met vergeten. Spreker was dankaar voor de groei (tot 40 elftallen en rond de 600 leden) en bloei (de promotie van diverse teams) van en bij Roda '46. Hij was absoluut zeker, dat e.e.a. alleen bereikt was door de enorme persoonlijke inzet van alle medewerkers, het begrip van hun we derhelften, de onderlinge samenwer king en de sfeer in de vereniging. Dne bezwaren, die je tegen de me dewerking nogal eens hoorde (het hoeft eigenlijk niet, het brengt geen cent op en je krijgt alleen maar kritiek) wa ren volgens de heer v. d. Berg afkomstig van lieden, die bij de training altijd ach teraan lopen en bij de polonaise voor aan. Knap gevonden en bovendien waar! Scheidsrechter J. van Santen ver tegenwoordigde (als voorzitter) de ge hele actualiteiténcommissie. Wij Ver-3' namen dat het oorspronkelijke pro gramma kort voor de uitvoering de mist was ingegaan. Dat gebeurt met competi tiewedstrijden ook wel eens, maar nu moest met grote spoed voor een ver vangend gebeuren worden gezorgd Dat desondanks de avond zo geweldig geslaagd is, pleit wel voor de flexabili- teit van de heer Van Santen en zijn grensrechters. Na wat te zijn ingespeeld begonnen de ploegen met hun acties en zij hielden de oog- en oorgetuigen de hele avond uitstekend bezig. Voor de „Tempting Six", volgens hun eigen aankondiging afkomstig uit Groenhouten en zeer wijde omgeving, was het derhalve een thuiswedstrijd. Zij traden ook het meest en het langst op de voorgrond. Kwaliteit verloochent zich niet Dit ploegje kwam op 3 januari jl. precies op de helft van de leeftijd, die Roda op 15 september a.s. hoopt te bereiken. Nog voor de rust werd het op een gegeven moment erg spannend. Er kwamen allerlei toestan den aan te pas en toen kregen wij een solo van Riny v d. Lee, een zeer druk doenerig talent uit Laren. Wat hij in zijn 25 minuten durende parodie allemaal uithaalde viel bij het publiek zeer in de smaak. Als hij zo goed kon voetballen als gekke bekken trekken enz., zou het een goede aanwinst voor Roda 1 kun nen zijn. In de pauze kwam de heer v. d Berg nog even terug om alle Roda-dames te huldigen. Hij deed dit d.m.v. en k(l)eu- rige bos voorjaarsbloemen te overhan digen aan de dames Van Santen, Daatse- laar. De Kruyfi, Steenbergen, Kramer, Ruitenberg en Maas. Ook de heer en mevrouw J. Kramer, die zelfs op deze feestavond liever op bun, vaste stekkie achter de bar bleven, deelden in de hul diging. Het was ook vanavond prettiger, door de ploeg van Joop Kramer bediend te worden dan door om het even welke pastoor. Daarna gingen de Tempting Six lustig verder Zij werden in hun to meloos geweld nog eenmaal onderbro ken door een amusante uitval van de muzikale clown Rexis en zijn zonen, waarbij vooral de communicatie d.m.v. een viool en een klarinet tot plezierigp reacties leidde Roda kreeg nog eep nieuw clublied aangeboden en alle aanwe zige dames een trommeltje anti-slankmakers van een bekend Bel gisch merk. Pas ver m de kleine uurtjes maakte de scheidsrechter een einde aan de wedstrijd, die verdiend werd gewon nen door Roda's actualiteitencommis- sie. LEUSDEN - De heren van Impala hebben afgelopen donderdag drie be langrijke punten behaald in de thuis wedstrijd tegen BG SV 1. De overwinning van Impala is eigen lijk alleen in de tweede set even in gevaar geweest. Voor de rest van de wedstrijd waren de Leusdenaren dui delijk sterker dan de ploeg uit Baarn Impala begon goed. Al vrij snel werd een voorsprong genomen en omdat BG SV niet in staat bleek om tot doeltreffend aanvalsspel te komen ein digde deze set in een verdiende 15-9 overwinning voor Impala De tweede set werd gekenmerkt door vele fouten aan beide zijden van het net Zowel aanvallend als verdedigend kwamen de Impala-mannen met tot aanvaardbaar spel. Daarom was BG SV in staat om een aanvankelijke ach terstand in te lopen en zelfs een 14-14 gelijkspel te bereiken Het was tenslotte toch Impala dat de set pakte en wel met 16-14. In de derde set ging het veel beter met de Impala ploeg. Tot 10-1 liep de goed draaiende formatie van Ed Smits uit, voordat BG SV wat terug kon doen De voor sprong was echter zo comfortabel dat de eindzege niet meer in gevaar kwam. Met 15-6 werd de derde set en daarmee de wedstrijd op naam van Impala ge schreven GOED BLOK De dames verging het afgelopen za terdag wat minder goed in de uitwed strijd tegen GVC 2 Na een langdurige sight-seeing door Hilversum werd uit eindelijk de zaal bereikt waar de wed strijd gespeeld zou worden De GVC- ploeg bleek nog al aan de lange kant, zodat er een goed blok tegenover de Impala aanvallen gesteld werd Dit bleek een te grote handicap, zodat de eerste set met 15-13 naar de Hil- versumse dames ging De tweede set ging goed. Impala nam snel een voor sprong van zo'n zes punten, maar GVC kwam echter goed terug Impala bleek toch echter wat sterker en won de set met 15-13 De derde set duur de zeer lang en alles ging zeer moei zaam Er werd bij Impala rommelig volleybal gespeeld. De meeste aan vallen werden door het sterke blok van GVC gekeerd Impala bleef echter doorzetten, zodat deze enigszins saaie vertoning uiteindelijk toch in het voor deel van Impala beslist werd (15-17) Impala bleek echter al het kruid ver schoten te hebben, want in de laatste set geloofden de dames er niet zo erg meer in, zodat opnieuw een gelijk spel behaald werd, een uitslag waar Impala nu wel een abonnement op schijnt te hebben. ZESDE PLAATS De dames staan echter op de helft van de competitie op een alleszins redelijke zesde plaats en wellicht zit er nog meer in. Dit kan a.s zaterdag reeds blijken in de uitwedstrijd tegen het sterke VIOS 2 uit Amersfoort Vios leunt zo'n beetje tegen de kopgroep van de ranglijst aan, maar de ploeg heeft afgelopen week nummer één op de ranglijst, SSS verslagen, zodat de Amersfoortse dames heel wat in hun mars hebben. He* zal voor Impala een hele toer zijn om een gunstige uitslag te behalen. De wedstrijd wordt gespeeld in de Amersfoortse sport hal De Koppel en begint zaterdag middag om 17.00 uur Voor de heren staat donderdag 20 januari de uitwed strijd tegen het Nijkerkse NVC op het programma Aangezien er in de af deling waar Impala in uitkomt van weinig krachtsverschil sprake is, is het moeilijk om een voorspelling van de uitslag te doen. De wedstrijd wordt gespeeld 111 de Sporthal te Nijkerk en begint om 20 30 uur

Leusder Krant | 1976 | | pagina 17