cox 189 1 kilo bananen 89 1 kilo witlof 198 1 kilo bovenpoot met veel vlees 428 1 kilo blanke varkens fricandeau 1098 1 kilo hamlappen99 1 kilo fijn gekruide braadworst 4281 1 kilo mooie vaikensrollade (fijn gekruid) 10.48 4 echte Wiener schnitzels 498 150 gram Saksische smeerworst 98 KONSUMENTENMARKT WOUDENBERG ALTIJD VASTE LAGE PRIJZEN BIJ HOOGVLIET Dagelijks die vaste prijzen en een assortiment artikelen om van te watertanden. 0»x .,0 ,issW*s 9ra°VQ8 W* GROENTE EN FRUIT SLAGERIJ literfles Nutricia chocomel 139 pakje Brio__±i 59 500 gr. Honig vlugkokende macaroni.98 koffer Omo569 grote flacon Jif groot pak Frolic blik Whiskas Lassie toverrijst literblik Unox kippesoep sponsdoekjes 3 stuks grote bus Proset haarspray Prodent tandenborstels 3 stuks 300 gram boterhamkorrels pak de échte Bastognekoeken /SM» sft« 800 gr. gesneden witbrood 800 gr. gesneden bruinbrood (dagvers) 1 liter volle melk 1 liter halfvolle melk 116 40 dobbertjes theezakjes 139 dubbelpak Mimosept .225 blik hele Chinese sperzieboontjes 105 koffer Tricel fosfaatvrije waspoeder 449 Verkade San Francisco 119 BuÏÏërscöïchof mocca CK Parallelweg 22, Woudenberg 89 298 198 85 129 repen 5 stuks W" WOENSDAG 14 JANUARI 1976 LEUSDER KRANT vervolg van pagina 16 balvelden en een verhard trainings terrein, plus het mooie SVA-clubge- bouw. De grote feestavond werd ge houden in Ons Gebouw De gemeente raadsvergadering van 22 oktober stond voor een groot gedeelte in het teken van de sport Op de begroting stond o m een bedrag van f365.000,- voor de bouw van een gymnastiekzaal in Ach terveld Grote moeilijkheden rezen om trent de subsidie-verlening aan Roda voor de clubhuisbouw, die in plaats van de oorspronkelijk geraamde kosten ad circa f80.000,- nu f 165.000,-zou moeten kosten Dick Opstelten had iets moois ontworpen, dat wel maar ..veel te groot en veel te mooi" vond het gemeentebestuur en over een eventuele subsidie kwam men toen niet tot een accoord Daar zou later op teruggeko men worden. Trouwens - dat kwam uit de vergadering duidelijk naar voren - de gemeente had geen geld! In nummer 28 schrijft de Leusder Krant over de benoeming van mr A H v d Post tot nieuwe burgemeester van Leusden De plannen Rossenberg en Ro- zendaal kregen hun straatnamen en Leusden ging, wat de huisvuilophaal dienst betreft, over op plastic zakken Gemeentelijk sportnieuws, in de be groting voor 1971 zal een bedrag wor den opgenomen voor de uitbreiding van het zwembad Gehoopt wordt ook, dat de reeds lang in petto zijnde sportnota kan verschijnen Bij de Tour de Junior ontstonden de eerste strubbelingen met de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie over de reclame op de truitjes van de rennerties Nummer 33 van onze krant annonceerde de ingebruikneming van een eigen kantoor door de Leusder Krant en wel aan de Finnmark 3 op 24 december 1970 Tot dan toe werd alles geregeld via de BDU m Barneveld De vestiging temidden van de abon nees en adverteerders zou een enorme verbetering betekenen. Inmiddels lagen de sportactiviteiten buiten stil vanwege een winterstop SNOEK Die winterstop gold kennelijk niet voor de heer H Vreugdenhil uit Leus- den-Zuid, want op 21 december ving hij in de haven van Dronten een kanjer van een snoek 1.15 meter lang en met een gewicht van 12 kilogram! De inge bruikneming van het eigen kantoor van onze krant werd vertraagd en met een ware regen van verbeterde club- records sloten de Haaien het jaar 1970 af Met de beste wensen ter gelegenheid van de jaarwisseling van directie, redac tie en administratie verscheen het eerste nummer van de Leusder Krant van 1971 met naast de naam de toevoeging. Redactie Bert Vos en als adres Finnmark 3 te Leusden-centrum. De Leusder Krant was van toen af een echte kiant uit Leusden en voor de Leusdenaren. Het aantal kolommen per pagina kwam' van 6 op 7 en gevraagd werd om het sportnieuws voorlopig naar de Finn mark te zenden, aangezien de heer G. C. J. Dietrich door drukke werkzaam heden niet meer in staat was zijn mede werking aan onze krant naar behoren te verrichten. De nieuwe (nood)ijsbaan aan de Hamersveldseweg bleef door dooi maar eén dag open Ook aan de Kerkdijk in Achterveld was maar één dag ijsvermaak De Roda-bosloop had maar zeer weinig deelnemers en het koppel G. Hoogland - K. de Kruyff werd winaar. Eveneens weinig belangstel ling trok de nieuwjaarsinstuif van Roda-zaterdag. Peter Kuvpers werd 2e bij de nieuwelingen in een wielerveldrit in sneeuw en ijs Het was toch een goede dag voor de Leusdense renners van de renclub „Amersfoort", want Dick Wil- ligenburg won bij de adspiranten en Ge rard van 't Klooster was de beste ama teur. No. 37 (14-1-1971) bracht de opening van een nieuwe taveerne in het ruiter- centrum de Klaveet. Impala-handbal en volley wonnen hun zaal wedstrijden, maar de Antilopen verloren en Roda en SVA speelden vanwege de winterstop zaalvoetbal bij de Cobu-Bovs in de kei- stad. Hoewel er op dat moment geen schaatsgelegenheid was, werd op 22 ja nuari 1971 de IJsclub Zwanenburg op gericht met de heren J. H. Lantink, J. Dijkstra, M. de Vaal, R. M. Bergsma, J. Bannink, J. Berendsen N. Steketee in het voorlopige bestuur. In het volgende nummer van de krant droevig nieuwc uit Achterveld. Op 63-jarige leeftijd overleed de heer A. P. G. M. Kerstens, ruim 30 jaar actief in het Achterveldse sportleven en in 1946 mede-oprichter van SVA. In Leusden nam het voorbe reidend werk t.b.v. het Roda-clubhuis een aanvang. Het „hart van Roda" zou nu 1.32.000,- moeten kosten (waarvan 75.000, door eigen inbreng en zelfwerkzaamheid gedekt was). De clubhuiscommissie bestond uit de heren D. Opstelten, J. P. H. v. d. Berg, P. A. M. VVendel en A. J. Houtveen. Het bouw bedrijf J. Mater (Roda-lid) zou het club huis bouwen. eL Hoogvliet Waar vindt u de Konsumentenmarkt Woudenberg van Hoogvliet? Heel eenvoudig: bi] de spoorwegovergang tussen Woudenberg (schuin tegenover de melkfabriek) de Parallelweg in Dan rechtdoor 300 meter, daarna rechtsaf en u ziet de Konsumentenmarkt Woudenberg recht voor u. Openingstijden. dinsdag t/m vrijdag van 9-18 uur vrijdagavond koopavond tot 21 uur zaterdag van 9-17 uur 's maandags gesloten

Leusder Krant | 1976 | | pagina 20