„Blijhof'bruist weer van aktiviteiten Carnaval nadert ook inPuupekoppenland SCHIETVERENIGING r PJGU-leden aten boerenkool Schade bij aanrijdingen Carnaval in „De Til" Dieren beschermers in aktie Bromfietser gewond Achterveld wint EHB0- kampioenschap Te diep in glaasje gekeken Bekeuringen op Beaufortweg Reebok gedood CARNAVAL, FILM EN INSTUIF Losse verkoop Leusder Krant AGENDA EMEENTE LEUSDEN Filmagenda Ameisfoort MSDER KRAlÏÏ^TS^sËuTotiEUwT DONDERDAG 12 FEBRUARI 1976 binnenbaan overlast EUSDHN/CENTRUM - „Schutters individualisten", wordt altijd be rd DjI zal dan wel waar zijn, r o 1 beslist niet op vergaderin- Dat bleek afgelopen vrijdag dui- jk op de 10e algemene ledenver- 'ring in de Schietvereniging Leus- e o in rest. Nieuw Leusden. Zo- een kwart van de leden was aan- I» toen voorzitter J. de Vries i.even na achten iedereen welkom Ie en verder ging met een over- I van hetgeen in het afgelopen Was gebeurd. Bijzonder prettig ;1 hij, dat er eindelijk uitzicht komt de realisering van een eigen ac- modane in Leusden Onplezieri- was. dat de heer D. Meerveld, een1 penningmeesterschap van 5 als zodanig was afgetreden. De G van Zoest had hem inmiddels 'volgd en kon blijven rekenen op medewerking als een soort van penningmeester, hoewel die rang ije Sv 1 niet officieel beslaat Voor ;eer vele aan de vereniging bewe- diensien werd Meerveld benoemd Ëlidljvan verdienste. Voorzitter De ■s overhandigde hem, onder een •rend applaus van de overige schut- 'Shet bijbehorende eremetaal, j notulen van de vorige vergadering Ie diverse jaarverslagen over 1975 fjSleririjwel geen problemen Alen werd wel eens iemand op zijnnuill- gez>. maar het ging allemaal in zeer prettige steer De heer 11 leis kwam van de kascontrolecorn- •iie in de w W en weid opgevolgd de hut-I J Kollschoten Hel enige co. dat de kascommissie had (ove- üns zonder i ie kunnen aantonen) was 'kort van circa 5000kleiduiven Van 'itoiale taarverbruik mei zo n heel it ged- elle maar liet gaat toch al- nog min dingen van meer dan een /peltje per sluk. Ook echte duiven Igivnngal eens de neiging om op •rklaarbare wijze Ie verdwijnen werd verder mei zo zwaar aan id Óok al omdat in de toekomst beten controle zal worden in- leid ïhalve penningmeester was Dick rveld ook leider van de compe- 'eme ifhankelijk iwsbiad voor de leente Leusden 'erschijnt tedere donderdag. ledaktie: Bert Vos (verantw.j, tel. ,495; Marnix Kreijns, tel. 3792. - •ktie-adres: Postbus 11 Jnmark 3) Leusden/Centrum. Ifoon 03496-1495, 1. 03420-3141 toestel 17. INNEMENTSPRIJS: 24,- PER JAAR. Jluitingstermijn: linsdagmiddag 12 uur. 3EEN KRANT 3NTVANGEN? A/anneer u vóór donderdagavond 18 uur de Leusder Krant niet hebt jntvangen, bel dan onze HOOFD- \GENT telefoon 033-10691 /Vanneer hij - om wat voor reden ook niet te bereiken is, kunt u kontakt ien met onze INSPECTEUR •RGING, overdag telefonisch tereiken onder telefoonnr. -3141na vijf uur tel 03420- NABESTELLEN FOTO'S De meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u na bestellen (met uitzondering van archief- en historische foto's) bij vooruitbetaling van 3,50 per exemplaar (formaat 13 x 18 cm) Op fliro: 871441 t.n.v. de B.D.U. O-v. te Barneveld met duidelijke Vermelding van gewenste foto. aantal, nummer van krant, pagina waarop de foto werd geplaatst. U kunt ook kontant betalen op ons Putoor Finnmark 3 - Leus- rCentrum. Ongeveer 14 da- na betaling ontvangt u de inste foto's thuis. flve abonnementen, adver- ties en betalingen kunt u doen ons kantoor, Finnmark 3, den/C. DE LEUSDER KRANT een uitgave van de BDU- jntenkombinatie te Barneveld titie 12 meter knielend KKG. De di verse eindstanden waren daarbij Afdeling A: gemidd. 1 B Koelewijn 94,44 2 W Hopman 93 44 3 H Setz 92 72 4 D Zoetmulder 91.94 Afdeling B: gemidd. 1 1 Manten 91.1 2 J Kuiper 89 6 3 H v.d Tweel 88 2 4 R Ekama 85.1 Afdeling C: gemidd 1 F de Boer 85 3 2 J Steehouwer' 84 6 3 R Koelewijn 75 4 Afdeling D: gemidd. 1 T Cremers 85 6 2 A Crekers 82 1 3. H Creiners 77.2 4 T van Vulpen 67 8 MEEST ENTHOUSIAST De overige competities waren door verschillende omstandigheden niet helemaal uit de veil gekomen, maar de heer G v.d Wal werd wel de meest enthousiaste schutter van 1975 De heer P van Scherpenzeel stelde vooi het KKG-schieteneennieu we competitie-opzet in het vooruitzicht en pleitte ook voor het onderdeel pis toolschieten met zwart kruit Na de pauze vonden enkele bestuurs(her)ver- kiezingen plaats De heer C. Maring verdween uit het parlement ende heren P de Vos en H Kroon kwamen er in Herkozen werden de periodiek altreden de heien D Meerveld en R. Noom Hierna kwam de heer D Zoetmulder voor het voetlicht met een uitgebreide toelichting op de bouw van de binnen banen van de SvL in Leusden-centrum. Dit zeer volledige betoog werd ge ïllustreerd met eenk(l)eunge maquette op schaal 1 100. waarbij de secreta resse van de schietvereniging verklap te. dat Dave Zoetmulder er heel wat avonden aan gelrobeld had Het resul taat was er dan ook naar en ontlokte iemand de opmerking Geweldig'Stond het er maar vast' VALLEIKANAAL Het complex zal. als alles naar w ens verloopt, gerealiseerd worden op een driehoekig stuk grond in het nieuwe sportpark ..Valleikanaal en wel tus sen het kanaal ende Liniedijk. Er wordt uitsluitend met kleinkalibei geschoten (12 en 25 inetei pistool en 25 en 50 meter geweer) De onder toezicht van Gemeente en Delensie en in overleg met de wijk raad van de Weteringgenomengeluids- proeven zijn zeer gunstig verlopen. Definitieve resultaten zijn nog niet exact bekend, maar van geluidsoverlast ol van enig gevaar (mede door de bij zondere constructie) is geen sprake. Met ..grover geschut blijlt men schie ten op de Leusdei heide Onder leiding van de heer Zoetmulder worden een bouw- en een linanciele commissie gevormd om de plannen verder uit te werken Men heelt met opzet niets ondernomen vóór alle proeven zijn ge daan en de vergunningen verwacht kun nen worden om de zaken niet eenzijdig te beinvloeden Verwacht wordt, dat over twee jaar de ledenvergadering in de nieuwe accommodatie gehouden kan worden Rond die tijd bestaat de schiet vereniging Leusden 12', jaar. Met de bespreking van de wapen- groepen KKG (Meerveld), Luchtgeweer (Zoetmulder) - met enige hilariteit viel het woord ..windbuks' maar dat moet net zoiets zijn als ,ping-pong voor taleltennissers - GKG( Van Scher penzeel), Pistool (o.m Rosier) en Klei - duiven vmeerdere sprekers), alsmede de rondvraag kwam tenslotte, toch nog ruim na middernacht, het einde van deze zeer levendige vergadering met een sluilingswoord van voorzitter J de Vries. LEUSDEN/CENTRUM - De speel- en recreatievereniging „Blijhof" heeft weer een aantal aktiviteiten op touw gezet. Uiteraard komen deze naast de vaste dingen zoals het volksdansen, de winterclubs en de instuifhobbyclub, die eens in de 2 weken wordt gehouden. FILMS Er staan weer twee filmmiddagen op het programma en wel op 18 februari en 28 april Beide kleurenfilms zijn met Nederlandse tekst en dus ook echt voor de kleintjes geschikt Zowel 18 febr. als 28 april zullen er twee voorstellingen zijn die om half twee en half vier beginnen. De toe gangsprijs bedraagt voor leden 1.- en voor niet-leden 2,-. CARNAVAL Ook Blijhof doet dit jaar mee aan het carnaval, noewel men het hier op een andere manier viert dan gebruikelijk is Zaterdag 28 februari is er 's morgens van 10 00 tot 13 00 uur gratis kinder feest. Het is niet de bedoeling dat de kinderen verkleed komen, maar dat ze hun carnavalstenue zelf maken. Er mo gen wel gekke hoeden schoenen, e.d. meegenomen worden Om ongeveer 12.00 uur zal er een optocht gehouden worden, zodat ieder een kan zien hoe fraai de jeugd zich uitgedost heeft. Uiteraard mogen de ouders ook wel even hun neus om de deur van het clubgebouw steken om de creativiteit van hun kinderen te bewon deren. Voor de leukste creaties zullen er wat prijsjes zijn. die na de optocht uitgereikt woiden. INSTUIFHOBBYCLUB Zaterdagmorgen 21 februari is er weer instuifhobbyclub voor jong en oud. De deuren van het clubgebouw staan open van 9.30 tot 12.00 uur zodat u of uw kinderen kunnen binnenvallen wanneer dat schikt. De kosten voor zo'n ochtendje knutselen zijn drie kwartjes. Deze instuifhobbyclub staat volko men los van de winterclubs. U kunt dus komen wanneer u wilt. Ook de aller kleinsten zijn welkom. VOLKSDANSEN Bi) het volksdansen zijn wat plaatsen vrij gekomen, zodat jongens en meisjes die hier wat voor voelen mee kunnen doen. De kosten hiervoor zijn 6,- Het volksdansen gebeurt op de don derdag van 16.00-17.00 uur en van 19.00-20.00 uur. Het is voor de jeugd vanaf acht jaar. ACHTERVELD - Steeds dichter na dert de dag dat men in Achterveld- Puupenkoppenland weer Carnaval gaat vieren. Het groot carnaval zal plaats vinden op vrijdag 27 januari in het 100-gram-gebouw in aanwezigheid van Prins en Raad van Elf. De zaal gaat open om 20 00 uur. De avond zal wor den verzorgd door de Boerenkapel en Dansmariekes, Eddy v.d Brink en zijn magisch orgel en de band Los Donjos. Zoals u ziet weer een uniek gezelschap om het plezier er in te brengen. Tevens zal op deze avond weer de Krentenpuup worden uitgereikt. Aan wie dit zal zijn is nog de grote vraag. Zondagmiddag om 13 00 uur zal de grote Carnavalsoptocht plaats vinden Veel gecostumeerden. praalwagens en groepen zullen hieraan deelnemen Aan het hooid van de stoet zal D.W.S. «Ie toon aangeven terwijl de stoet wordt gesloten door een draaiorgel Er is die midzag weer een wissel- beker beschikbaar benevens nog di- verse andere prijzen Na de optocht zullen de kinderen in het lüO-gram- gehouw weer hun carnaval kunnen vie ren en zullen zij worden beziggehou den door de Prins met zijn Raad en de dames van de Raad De ouders kunnen hun kinderen weer alhalen om 17.00 uur. De optocht vertrekt van het Cooperatieplein De route zal dan nog nader worden bekend gemaakt. Maandag 1 maart is het de avond voor de tieners van 13 tot en met 17 jaar Het is dan een echte tiener- avond. Ook die avond zal er weer een prijs zijn voor de beste en leukste gecostumeerde tiener Dinsdag 2 maart wordt dan het carna val besloten met een carnavalsavond voor de bejaarden. Ook zij worden dit jaar weer niet vergeten. De Prins met de Raad van El! en hun dames zullen ook weer aanwezig zijn De oud jes kunnen er wpI op rekenen dat liet voor hen die avond ook goed met de beentjes van oe vloer zal zijn LEUSDEN - Met onder meer een boerekoolmaaltijd hebben de leden van de Plattelands Jongeren Gemeenschap Utrecht jongstleden vrijdagavond het 25-jarig bestaan van hun organisatie gevierd. In het jeugdcentrum 't Claeverenblad aan de Hamersveldseweg hadden de jongeren zich om acht uur verzameld. Men begon met de maaltijd, die met ijs besloten werd. Na de boerekool maakten vele van de aanwezigen gebruik van de gelegenheid om te dansen. Aanstaande zaterdag organiseert de PJGU afdeling Leusden een dansavond in café-restaurant ,,De Mof" aan de Arnhemseweg in Leusden-Zuid. De aanvang is om 20.30 uur. ACHTERVELD - Op 5 tebruan vond op de Hessenweg ter hoogte van per ceel 64 een aanrijding plaats tussen twee motorvoertuigen De heer A.v V uit Sloutenburg was achteruit het er! komen al rijden. Op het moment dat v V. over de Hessenweg verder wil de rijden passeerde de heer M L. v D uit Achterveld Een aanrijding volg de. Er ontstond alleen materiele scha de Eveneens vond op 5 februari omstreeks 23 00 uur een aannjding plaats tus sen twee personenauto's tei hoogte van de Barneveldsebeek op de Stoutenbur- gerlaan. De heer G W uit Amersfoort reed in de richting Sloutenburg. Uil tegenovergestelde richting naderde de heer J. J v H uit Hoevelaken Ten einde elkaar te kunnen passeren week de heer W iets naar rechts uil en kwam hierbij in de met sneeuw be dekte en vastgereden wegberm Plot seling zag de lieer W. de smalle brug Hij remde waardoor hij ver moedelijk slipte vanwege de gladheid. Juist voor de brug kwamen de voer tuigen met de linkerspatborden tegen elkaar Alleen materiele schade LEUSDEN/CENTRUM - Ook in het jongerencentrum ,,de Til" zal eind februari en begin maart carnaval wor den gevierd. Zaterdag 28 februari is er om 20.00 uur feest voor iedereen vanaf 14 jaar. Het ,,A en Z-kwintet" zal voor de muziek zorgen en de en tree bedraagt f. 3,--. Maandag 1 maart kan de jeugd van 8 t/m 13 jaar in ,,de Til terecht voor het zottenleest ,,De Bellows zullen dan van 19.00 t/m 21 30 uur alle carnavalshits laten horen De en tree is deze avond 1 1,--. Dinsdag 2 maart is er nog een alzakkertje Ei- worden dan gezellige plaatjes gedraaid De leiding zal zo nodig het aantal deelnemers beperken. Deze maatregel is noodzakelijk omdat .de Til anders overbevolkt zou kunnen raken en dan kan er moeilijk meer leest gevierd worden Voor de jeugd heelt men de entree prijzen zo laag mogelijk gehouden Dit houdt echter niet in dat er slechte muziek zal zijn, want de stichtingdraagt bij in de kosten hiervoor Algaande op voorgaande jaren zal de jeugd (en natuurlijk ook ouderen) weer uitbundig het carnavalsfeest vieren. LEUSDEN - Verontruste dierenbe- schermers/lielhebbers maakten de po litie er opmerkzaam op dat in de lelie vrieskoude van maandag 2 lebru- an twee jonge paarden aan de Midden weg in Leusden-centrum in de wei stonden De politie ging een en ander (controleren. De paarden bleken extra krachtvoer te krijgen, en er was een soort beschutting gemaakt, waarin zij tegen de ergste kon konden schuilen Onze krant is op onderstaande adressen los verkrijgbaar. Leusden-C Leusder Krant Finnmark 3 S.V Bookstores. Torenakkerweg 16 De heer W J Schut. Hamersveldseweg 26. Zwembad Leusden. Burg. Buiningpark. Manegeen Taveerne. ..De Klaveet". Postweg 1 Achterveld: Boekhandel Vos. Hessenweg 323. Leusden-Z: Luitiens Supermarkt. Pr Ireneiaan 9 ACHTERVELD Donderdag 12 februari Bejaarden- soos Ons Gebouw 13.30 uur Vrijdag 13 januari Bibliotheek 19-20 uur Zondag 15 februari: Bibliotheek 10 30- 12 00 uur Dinsdag 17 februari: E H B O Ons Gebouw 20 00 uur Donderdag 19 februari K.P.O naar Harderwijk P.G.E M LEUSDEN - Zondagavond 8 lebruari kwam de heer G. uit Leusden op de Burg De Beaulortweg zodanig met zijn bromliets te vallen, dal hij ernstig aan het hoold gewond raakte De politie moest de heer G naai het ziekenhuis vervoeren ACHTERVELD - Vrijdag 6 februa ri hield de Katholieke Nationale Bond van Utrecht de Rayonwedstrijden te Vinkeveen De Achterveldse EHBO nam aan deze wedstrijden deel met twee ploegen, die een eerste en een vijfde plaats wisten te behalen. De Achterveldse ploeg, bestaande uil mevr. Theunissen, mevr Wester- iaak en mevr Jansen-Reijnders wis ten onder leiding van mevr Theunis sen 180 punten te verzamelen, wat voor deze ploeg een eerste plaats be tekende De leidster, mevr Theunis sen behaalde een tweede plaats met 66 punten De andere ploeg, bestaande uit de heren B Smink. leider. B Jansen en A Nagelkerke behaalde een vijlde plaats met 132 punten De leider van deze ploeg de heer B Smink, behaalde een derde plaats met 65 punten Ach terveld behaalde zo met zijn ploegen en leider(ster) een zeer prachtig re sultaat. Gezien het succes van de eerste ploeg gaat deze ploeg, bestaan de uit mevr Theunissen. mevr Wes- terlaak. mevr Kerkhol en mevr. Jan- sen-Reijnders op 6 maart a s deel nemen aan het Districtskampioenschap dat zal gehouden worden te Cothen Mocht de Achterveldse ploeg er in slagen om ook daar eerste te wor den dan zal de iraaie wisselbeker de- linitiel in het bezit van Achterveld komen Deze beker is dan vijl maal door Achterveld gewonnen waarvan drie maal achtereen LLUSDEN - Bij zijn surveillance vond de politie op majndug 2 lebru ari op de verkeersheuvel van de Noor- derinslag een auto met bestuurder De autobestuurder de heer M. uit Leusden. had te diep in het glaasje gekeken en moest zijn auto verla ten De poluie maakte proces-verbaal op Een zevental automobilisten moest op dinsdag 3 februari weer worden be keurd. omdat ze de bestaande verkeers borden bij de burgemeester De Beau lortweg en de Groene Zoom negeerden, en ovei het Hetspad gingen rijden De automobilisten schijnen op dat punt 'bijzonder hardleers te zi)n LEUSDEN-CENTRUM Donderdag 12 februari: ,,De Mof Vergadering VVD Woensdag 18 februari: .BlijhofFilm voor groot en klein Half twee en hall vier Leden f 1-niet le den 12,-. Zaterdag 21 februari: „Clubgebouw Blijhof" Instuifhobbyclub. Van 9.30-12.00 uur. Entree fO/75. Elke zondag: ,,De Til" Open van 10 00 tot 13.00 uur Elke dinsdagmorgen. Koffiedrinken voor alle bejaarden in de Marcus- kerk Van 9.30 tot 11.30 uur Kos ten 1 kwartje Elke dinsdagmiddag Sociëteit voor dames en heren van 60 jaar en ouder om gezellig te kaarten. Van 14 30-17 00 uur Johanneshoeve, Hamersveldseweg Elke donderdagmorgen Van 9.00 tot 10.00 uur, gezinsverzorging en bejaardenhulp van het Groene Kruis, gebouw Wit-Gele Kruis, Rozengaarde 33. Elke vrijdag: Ontmoetingsgelegenheid in de Johanneshoeve Hamersveld seweg. Vanaf 9.00 uur Elke dinsdag- en vrijdagavond: ..De Til' Open vanaf 19 00uur. Hobby club om 18 30 uur Hulpdienst De Wetering: Telefoonnum mers 2746. 2249 Parochie Bibliotheek Hamersveldse weg 55 ('t Ros Beyaart) Uitle ning zaterdag van 14 00 tot 15.00 uur en zondag 10 00 tot 11 00 uur i Elke dinsdag: Van 18 45 tot 19 45 uur Jeugdschaken in de Lockhorst- kantine Om 19 45 uur schaken voor senioren in dezelfde kantine i Elke woensdag: ..Lisidunahof" repe titie koor ,,De Treecksangh", van 19 45-21 45 uur Elke donderaagmiddwg. Zonnebloem en welfareclub. Van 14.30 tot 17.00 uur voor dames die van handwer ken houden, in de Johanneshoeve, Hamersveldseweg Elke donderdag: Clubgebouw Blijhof, Volksdansen voor de jeugd vanaf 8 jaar Van 16.00 tot 17 00 uur en van 19 00 tot 20.00 uur Elke donderdag- UW Sociëteit Ge zellige middag voor mensen van Leusden/Centrum, die behoefte aan gezelligheid hebben In de kantine van de Sporthal in Groen houten Van 14 00 tot 16 30 uur Elke donderdag: Clubavond klaverjas- club ..Leusden Troef" in café- restaurant „Nieuw Leusden" Vanaf 20 00 uur JEUGDCLUB HERV./ GEREF.JEUGDRAAD In ,,'t Claeverenblad", Hamersveld seweg 102. Maandagavond: Kinderen 8 tot 12 jaar, 18 45 tot 20.00 uur Onder leiding van A Visser, Parelduiker 11. Leusden/Centrum Woensdagavond: Kinderen t/m 15 jaar, 19 00 tot 20.30 uur. Onder leiding van H van Dijk, Lamoen 13, Leus den/Centrum Donderdagavond: Jongeren van 16 jaar en ouder, van 20 00 tot 22.30 uur Onder leiding van Margreet Spel- ker. Eikenlaan 50, Leusden/Cen- Irum. tel 03496-2708 Zaterdagavond. Jongerensoos van 20 00 tot 23.00 uur Onder leiding van Janette Lodders, Bruinhorst 24, Leusden/Centrum, tel 03496- 2127 ALANDSBEEK-OOST Oppascentrale overdag voor noodgeval len de heer en mevr Kok, Gorzen 12, tel 3367 's Avonds mevr. v Staalduinen, Parelduiker 3, tel 033-31091 Kosten tot 24 00 uur 17,50. na 24 00 uur f 10,- Burenhulpdienst: maandag- en vrij dagavond mevr v d Berg, tel. 4055, dinsdag en donderdag mevr Knipscheer tel 033-14331, woens dag- en vrijdagochtend mevr. Glas, tel. 3353 's Morgens tussen 9.00 en 10 30 uur; 's avonds tussen 19 00 en 20 00 uur De crèche dinsdag van 9 15 tot 12.00 uur mevr Wahle, Goudplevier 21, tel 4239. kosten f5,- per ochtend LEUSDEN/ZUID Donderdag 12 februari: Bibliotheek „De Boekenmolen Uitlening van 13 30 tot 17 00 uur Voor volwas senen en jeugd Arnhemseweg 83 Vrijdag 13 februari Bibliotheek ..De Boekenmolen Uitlening van 19 00 tot 20.00 uur Uitsluitend vooi vol wassenen Arnhemseweg 83 Vrijdag 13 februari: Konsert en show door harmonie-orkest „Lisiduna met majorettes en tamboers. 20 00 uur In de grote zaal van Pon aan de Bavoortseweg 2 Zaterdag 14 februari: Uitvoering van het blijspel ..De consul van Co- corico door toneelvereniging ,.De Eendracht In de toneelzaal van „Don Bosco aan de Dodeweg 6 Zondag 15 februari Joegoslavische dansdag met Regio-Centrum in ..Huize Don Bosco aan de Dode weg 6, van 11.00 tot 16.00 uur Maandag 16 februari: Gezinsverzor- ging en ouderenhulp van het Groe ne Kruis in het Wijkgebouw De Roo van Alderwereltlaan 13, van 14.00 tot 15 00 uur. Dinsdag 17 februari: UW Sociëteit Ontmoetingsmiddag voor mensen van Leusden-zuid. die van gezel ligheid houden In het klubgebouw van „Roda aan de Bavoortseweg Van 14 00 tot 16.30 uur Dinsdag 17 februari: Bibliotheek „De Boekenmolen Uitlening van 19 00 tot 20.00 uur Uitsluitend voor vol wassenen. Arnhemseweg 83. Woensdag 18 februari: Bingo-avond voor de senioren van geheel Leus den in de zaal van Pon aan de Ba voortseweg Zaal open om 19.00 uur 19 30 uur: kopje kolfie. 20.00 uur opvoering van het toneelstuk ..Kornelia als huisknecht door de NCVB Na de pauze bingo-spelen onder leiding van de heer L Punt Donderdag 19 februari. Openbare bij eenkomst vande afdeling Welzijns zaken van de gemeente in wijk centrum t Trefpunt aan de Arnhemseweg. Onderwerp op-, richting van een accommodatie in Leusden-zuid, die het wegvallen van de Grote Kuip de huisves ting van de bibliotheek en ver schillende kulturele evenementen zal kunnen onderbrengen Alle in woners van Leusden-zuid kunnen hun ideeen lanceren. OPPASDIENST LEUSDEN Voor pen oppas bellen naar mevrouw C Deenik. Koningin Julianalaan 35, Leusden-zuid. tel 033-18134 Filmagenda voor Amersfoort van donderdag 12 februari toten met woens dag 18 februari GRAND THEATRE „De klokkenluider van de Notre Da me alle leeltijden Aanvang 2 00 - 8 00 uur (uitgezon derd maandag en woensdag) Zaterdag 2 00 - 6 45 - 9.15 uur Zondag 1.45 - 4 15 - 6.45 - 9 15 uur STUDIO G „Een les in liefde en ..Het zeven de zegel, 18 jaar Aanvang 2 15-8.15 uur. CINEMA 1 .Jaws' (De zomer van de witte haai), 14 jaar Aanvang 2 00 - 7 00 - 9.30 uur. Zaterdag en woensdag 7.00 - 9 30 uur Zondag 1 45 - 4 00 - 6 30 - 9 00 uur CINEMA 2 „Shampoo Aanvang 1.45 - 4.00 - 6.30 - 9 00 uur EURO CINEMA „Flossie - Venus uit Zweden 18 jaar. Aanvang 11.15 - 1 45 - 4.15 - 6.45 - 9.15 uur Zaterdag 4 15 - 6 45 - 9 15 uur Woensdag 11 15 - 4.15 - 6.45 - 9 15 uur. CITY THEATER Vrijdag t/m woensdag ..Juggernaut 14 jaar Aanvang: 2 00 - 8 00 uur. Zaterdag: 2.00 - 6.45 - 9 15 uur Zondag 2 00 - 4.15 - 6.45 - 9.15 uur DONDERDAGCYCLUS CITY THEATER „De veroveraars van de Pacific' 14 jaar Aanvang 2 00 - 8 00 uur NACHTVOORSTELLING CITY THEATER „Ontucht in de achtertuin 18 jaar Aanvang vrijdagavond 23.00 uur De mokervuist 18 jaar Aanvang zaterdagavond 23.45 uur KINDERVOORSTELLING CINEMA 1 Zaterdag- en woensdagmiddag om hall twee (1 30 uur) ..Walt Disney's lachparade alle leeltijden KLEUTERTJE KIJK EENS EURO CINEMA Zaterdag om hall ell en hall twee 10 30 en 1.30 uur) en woensdagmid dag om hall twee (1.30 uur): „Vrijbuiters van het woud' alle leeltijden VCOFBESPREEKKASSA Voor al deze Amersfoortse biosko- pen kunt u telefonisch plaats bespre ken onder het centrale nummer 33655. U kunt eèn ol meerdere dagen vooruit bespreken (geopend van 10 00 uur s morgens tot 18 00 uur 's avonds). De auto van de heer de G uit Leus den kwam op de Kolonel van Rooyen- weg in aanraking met overstekend wild De reebok werd gedood, door de po litie in beslag genomen en naar de poe lier gebracht De auto van de Leusde- naar werd rechts vóór beschadigd

Leusder Krant | 1976 | | pagina 3