^ulpententoonstelling De Bongerd ;aar- 'ergadering IBTB MEDISCHE- EN SOCIAAL-MAATSCHAPPELIJKE „INFO Kaboutertje Peppy stichting kraamcentrum: protestants sociaal centrum amersfoort: moedersvoor moeders: verloskundige: hulpdiensten gezins- en bejaarden verzorging weekeind-diensten gemeente leusden: DONDERDAG 19 FEBRUARI 1976 11 Tulpenfestijn op „De Bongerd". ISDEN - Half oktober hebben en- inmoeders en kinderen van de d zelf hun tulpen geplant achter gBool. Eind januari zijn de tulpen de assen in gegaan. Ze waren toen nog idelijk klein. Ieder kind had zijn naam j de pot gezet en werden toen in de "ff! assen verdeeld, het waren 200 potten, i iedere pot zaten 4 tulpen. Iedereen }tte zijn tulp op de vensterbank, en zijn tulp zorgvuldig. En om- 1 wcit de leerkrachten het te zonde vonden 1 ne"u ze maar te laten staan, is er een •.weldige tulpententoonstelling ont- o«aan. ue!t Donderdag 12 februari was het zo- prc-r.-'Toen werd 's avonds de grote ten- onstellmg gehouden. De kinderen idden 's middags de aula fraai ver- sierd. Alle tulpen werden mooi naast elkaar opgesteld. Het hoofd ven de school de heer Boon, zocht de eerste, tweede, en derde prijs uit per klas. De twee eerste prijzen van de eerste klassen waren: Monique van Muyden, en Martin Roelfsema. De eerste prijs van de tweede klas: Robin Terpstra Eerste prijs van de derde klas: Manon Ferrageaut. Eerste pnjs klas 4/5- Camille Roos Eerste prijs klas 5/6: Rene van Luyn 't Was 's avonds een drukke, gezellige avond. Er werden dia's gedraaid, over de tulpen en de bloembollenvelden. Ook werd er al eerder op de dag door de kinderen voorgelezen over de tulpen, dat werd opgenomen op de cassettere corder en 's avonds afgedraaid Me vrouw Defares zorgde dat er voor de ouders koffie was, en voor de kinderen limonade. De aula was versierd met tekeningen, zelfgemaakte bloemen, en gekleurde stencils, en alle kinderen hadden hun ouders overgehaald om te komen kij ken. De volgende dag toen de foto's ge maakt waren, mochten de kinderen hun tulpen mee naar naar huis nemen. geschreven door Astrid Kinds en Ma rianne v.d. Werve. ISDEN/CENTRUM - De A B T B jersveld zal donderdag 26 februari ^jaarvergadering houden welke gegaan zal worden door een Eu- tieviering in de Parochiekerk, ïucharistieviering zal om 19.30 ^fehouden worden t.i.v. de Gees- ijkladviseur Pastpor H. A. M. Kit- f, de leden Isaac Herder en Her- Daatselaar en tenslotte voor iuw Voskuilen-van 't Klooster, jaarvergadering zal in ,,de Til" gehouden Aftredend is de heer [Al Herder, die zich herkiesbaar Tegenkandidaten kunnen tot de lering worden ingediend. Ook aan 40 jarig bestaan zal aandacht be- worden. Tot slot zal er een Quiz worden gehouden onder het L.Ken uw Gemeente" VERLOREN EN GEVONDEN Politie Achterveld, telefoon03425-1657 Verloren Een dames polshorloge. Weggelopen Een bastaard herdershond, heeft een zwart dek Gevonden Plastic zak waarin hemd met korte mouwtjes, een gebreide kinderwant Verloren: Enige weken geleden groene laarzen maat 32 (Bart) bij speel plaats achter Galicië Calabrié 18 - tel. 1892. VERLOREN Zilveren kettinkje met sterrenbeeld I steenbok, rood penne-etui inhoudende oorbellen, knijptang; sleutelbos met I vijf sleutels aan hanger, drie auto- I sleutels in etui merk'Sunbeam, oude blauwe vouwfiets; rode jongensfiets; plastic tas met zwemspullen, witte wollen handschoen, lederen rechter handschoen; wit-zwarte zwemtas met inhoud WEGGELOPEN Spierwitte poes. GEVONDEN Paar met wol gevoerde wanten, por temonnee van Marokkaans leder met geld. donkerblauw meisjesvest metro- de roosjes. AAN KOMEN LOPEN Cyperse kater, grijze poes. Inlichtingen over deze dieren en voorwerpen worden gaarne verstrekt door de Rijkspolitie te Leusden-Zuid, Arnhemseweg Oude Rijksweg, tele foon 033-12141 Dominee Snoei sprak voor NCVB LEUSDEN - Dinsdagavond 10februa ri hield de Nederlandse Christen Vrou wen Bond afdeling Leusden-Zuid haar maandelijkse bijeenkomst in Wijkcen trum ,,'t Trefpunt" Presidente mevrouw C. Janson open de de vergadering, en heette in het bij zonder de spreker van deze avond, ds. Snoei uit Amersfoort hartelijk wel kom. Gezamenlijk werden gezongen van Psalin 81 de verzen 1, 2 en 11. waarna mevrouw Janson voorging in gebed Hierna werd gelezen uit Mattheus 14 ..Jezus gaande «ver het meer waar over zij een Jo'rte meditatie hield In vol geloofsvertrouwen op Jezus' woord gaat Petrus over het water naar Jezus toe Dan blijkt echter zijn men selijkheid. en twijfelt hij In Petrus herkennen wij onszèlf. Wij moeten net als hij afleren op eigen kracht te vertrouwen, en slechts naar Chris tus zien, die ons kleine gelooi wil versterken. Daarna werden de ver zen 34 en 28 van Psalm 119 gezon gen. Mevrouw Op t Hof las de notu len van de vergadering van januari voor. DIASERIE Toen was het woord aan dominee Snoei, predikant-direkteur van de Her vormde Bond voor Inwendige Zending op Gereformeerde Grondslag. Aan de hand van dia's gaf ds Snoei een beeld van het werk. dat door de Inwendige Zending wordt verricht Hij begon te vertellen hoe Gideon van God de opdracht kreeg het land van de Midianieten te verlossen, en het volk Israel, dat de afgoden diende, weer terug te brengen tot God. Gideon moet gaan evangeliseren, want het blijkt met de Godskennis van het volk slecht gesteld te zijn Inwendige zending wil ook zeggen evangelisatie in eigen land. Genoem de Bond werkt met 16 evangelisten, verspreid over het gehele lanu, vooral in de grote steden. BUITEN KERKELIJKEN Onstellend groot is momenteel het percentage buitenkerkelijken Werd in 1849 volgens een statistiek opgege ven. dat niemand buitenkerkelijk was. i dus 0%, in 1975 is dit percentage on geveer 23%, dus bijna een kwart van de mensen, die mets van het Evangelie afweten. De Bond van Inwendige.Z.eüdyig brengt hqt Evangelie doo™rmddél van huis - 1 bezoeken, jeugdzo^gwerk, kinderbij- belklubs. rekreatiewêrk Willendé me dewerkers tot goede kontakten komen, dan zullen zij ondanks tegenkanting toch Christus' opdracht aanvaarden die zegt Gaat heen. in deze uw kracht Na deze boeiende lezing volgde de pauze. Bij de koflie kwain een traktar tie van mevrouw Kuyper. die deze da gen 25 jaar getrouwd mocht zijn. Mevrouw Janson deed enkele mede delingen. Op 5 maart belegt de Wereld I Vrouwen gebedsdag in t Trelpunt' een ontmoetingssamenkomst De pre sidente spoorde alleN.C V B leden aan hieraan deel te nemen Voorts deel de mevrouw Janson mee welke evene menten er voor de afdeling op het i prgramma staan ANDER REISJE In de volgende vergadering hoopt het Bestuur een vogstel te doen om in plaats van een reisje dit jaar iets anders te ondernemen Om een voor beeld te noemen 's middags een eks- kursie naar het Wolkreativiteitscen- trum in Veenendaal, met daarne in ,,'t Trelpunt' een broodmaaltijd. De vergadering zal hierover een uitspraak kunnen deen Mevrouw. Janson bedankte de schei dende ziekenbezoeksters, mevroüw Van Oosteifon£-La?gei;wey qn mevrouw De Graaf voor hun werk" in het afgelopen jaar Zij oqtvingdn evenals de'altiid aktieve mevrouw Van Loènen, een aar dige attentie. De nieuwe ziekenbezoeksters zijn voor dit jaar. mevrouw Van Ooster- om-Wanner en mevrouw Van der Spaa Tiidens de pauze was er gelegenheid om lektuur, grammofoonplaten en der gelijke te kopen ten bate van de In wendige Zending. Er werd nog gelegenheid gegeven om dominee Snoei vragen te stellen Met een dankwoord aan de spreker sloot mevrouw Janson de vergadering Lied 257 werd gezamenlijk gezongen Dominee Snoei eindigde met het dank gebed Kerkdiensten 22 FEBRUARI ACHTERVELD Ned Herv. Kerk. Zondag 22 februari 1976 aanvang 14.30 uur Ds. Schimmel uit Harderw ijk R.K. Kerk. Zaterdag 21 februari 19.00 u H.Mis Zondag 22 februari aanvang 8.30 u.. H Mis; zondag 22 februari aanvang 10 30 u.Hoog Mis. LEUSDEN/CENTRUM Marcuskerk: 9.00 u.' ds. J YV'. K. Kel der, Ger 1030 u ds. J J. Kooman, Herv.; 19.00 u.: ds. J Weernekers, Ger /Herv. Opendeurdienst. R.K.K.: zaterdag 19.00 uur; zondag 7 45 uur: 9.00 uur Hoogmis; 10.30 uur; 11.30 uur; 18.30 uur: Lof. LEUSDEN/ZUID Dorpskerk 10.00 uur: ds. J Weerne kers, Herv.; 1830 uur ds. J. J. Kooman, Herv. R.K.K. Huize Don Bosco; zaterdag 19.15 uur; zondag 10.00 uur: Hoogmis, 1130 uur ..Pepp! Peppy! Kom eens gauw kijken wat we hebben gevonden! Schiet eens een beetje op, anders rolt het weg, kom nu kijken!" Onder aan het trapje van Pep py's huisje staan Basje Groen rok en Molly de mus. Terwijl ze op het kaboutertje wachten turen ze aandachtig naar de grond, naar iets dat daar ligt en lang zaam heen en weer rolt. Het Lijkt op een bal maar het heeft allemaal scherpe punten. ,,Als Peppy nu maar gauw. piept Molly, zeg Bas, heb jij geen pijn aan je pootjes van dat duwen tegen die pnkbal? Wat een eind was het hè, om hem hier heen te krijgen ,,En of" zucht Basje. het kik kertje. ..Een punt is zelfs dwars door mijn zwemvliezen gegaan. Kijk, er zit een gaatje in." „Oh, wat erg" piept Molly medelijdend, ,,ik zou.ha. daar is Peppy al. Misschien weet hij wat het is" ,,Zo jongens" zegt Peppy, ,,wat is er eigenlijk aan de hand? Ik hoor jullie moord en brand schreeuwen, ik daal mijn lad dertje af en wat zie ik? Een mus, een kikkertje èn nog een malle bal met punten" ..Weet jij het ook niet Peppy?" vraagt Basje, ..vind je het geen vreemde bal? Hij rolt soms uit zichzelf heen en weer. We hebben hem gevonden en liet bos -en we dachten dat jij misschien 1UU weteft.watheus. - Peppy tuurt aandachtig naar de vreemde bal. Voorzichtig raakt hij één van de punten aan ,.Au!" roept hij en dan zegt hij ,,'t Spijt me jongens, maar ik weet het ook niet. Maar misschien ik heb in mijn huis een heel dik boek over vreemde dingen in het bos Dat zal ik eens heel gauw gaan halen. Wacht even hoor!" Even later komt Peppy hijgend met het dikke boek uit zijn huis je Hè, het is ook zo zwaar! Hij legt het op het mos neer en slaat de bladzijden één voor één om terwijl hij en zijn vriendjes naar de plaatjes kijken. Wat staat er veel in dat dikke boek! Alle maal dingen die in het bos voor komen. allerlei soorten bomen, struiken, bloemen, paddestoelen, dieren kabouters en nog veel meer. Als ze bijna op de helft zijn roept Peppy opeens ,,Ja, Kijk hier eens. op dit plaatje"' Lijkt dat niet erg veel op de bal met punten?'" ,,Ja, dat is hem!" piept Molly en Basje knikt hevig. ,,Wat staat erbij, Peppy? Lees eens voor? En dan leest Peppy hier naast ziet u een bal met recht opstaande stekels Het is een egel die zich opgerold heeft. Dat doen egels altijd als ze gevaar rui ken, want dan kunnen ze zich beter beschermen. Egels zijn nachtdieren en ze houden erg van melk „MelkjJgroept Peppy, ,,een egel! Daar heb ik wel eens va ker van gehoord! Zou de egel nu uit de bal kruipen als we hem wat melk geven7 Vlieg eens gauw- naar boven Molly, er staat nog wat melk in een kokosdop in mijn keukentje'" Als Molly terug is metdemelk zet Peppy de dop vlak voor de bal neer. ,,En nu héél stil zijn" fluistert hij, „misschien heeft hij dorst en kruipt hij er uit" De dieren houden zich muis- stil en samen met Peppy kijken ze in spanning naar de stekelige bal. Eerst gebeurt er een tijdje niets, maar dan dan begint de bal te bewegen. Hij rolt eerst een eindje naar rechts dan een eindje naar links Dan blijft hij liggen en langzaam, heel langzaam komen er een paar pootjes tevoorschijn, de stekels gaan langzaam liggen en nu zien -ze ook Act kopje van de egel De bal is opeens een dier ge worden met een kop, pootjes en een rug met platliggende lan ge gepunte haren. Twee kleine kraaloogjes kijken scherp naar het dopje met melk. Peppy en de dieren houden de adem in. Wat zal er nu gebeu ren7 Even nog draaien de kraal oogjes van links naar rechts en dan schuifelt het egeltje snel naar de dop met melk Het steekt zijn snuit er in en. het be gint te drinken' De vriendjes kijken elkaar ver baasd aan Wat een vreemd beest! Ze willen iets gaan zeggen maar Peppy fluistert ,,Ssst, niet pra ten. Egeltjes zijn heel erg ver legen. Als je hem nu bang maakt rolt hij zich weer op tot een bal en dan hebben we nog niets Laat hem eerst maar even het dopje leegdrinken Zodra dat gebeurd is kijkt het egeltje tevreden rond Hij gaat op zijn buik liggen en is zeker van plan om een dutje te gaan doen. Maar dan gaat Peppy toch naar hem toe „Blijven jullie eerst maar even hier" zegt hij tegen Molly en Basje. Hij sluipt voor zichtig naar het egeltje toeenals hij vlakbij is zegt hij zachtjes: „Dag egeltje. Ik ben Peppy de kabouter en ik zal je geen kwaad doen. Heeft de melk goed ge smaakt7" Het egeltje kijkt naar Peppy met grote schnkoogjes „W-wie, w-wat. stamelt hij, „ik d-dacht, die m-melk. voor m-mij. ,,Ja natuurlijk" lacht Peppy, „die melk was echt voor jou hoor Wees maar niet bang, ik zal je niets doen. Ik wil alleen graag even een praatje met je maken En mijn vriendjes ook Ze heten Basje en Molly Maar als het egeltje de die ren ziet, gilt hij het uit van angst: „Nee!" roept hij, „zij wilden me pesten' Ze duwden me over het bospad „Zij wilden je helemaal niet pesten" zegt Peppy kalm. „Zij wisten alleen niet wie je was Ze dachten, dat jij iets was om mee te spelen Als je zo opge rold bent lijk je ook net een speelbal' Nou, en toen zijn ze naar mij toegekomen met jou om te vragen wat voor een bal jij was Haha. en nu ben je ook een dier, net als zij. Kunnen wij geen vriendjes worden, alle dieren zijn mijn vriendjes! Hoe heet je eigen lijk?" „Ik heet Pnempje Prikant woordt het egeltje, „maar zullen jullie echt aardig tegen me zijn, anders ga ik weer als bal hoor „Natuurlijk, Pnempje'" roe pen de dieren en Peppy zegt: ,,Kom jongens, laten we Pnem pje meenemen naar boven, dan kunnen we in mijn huisje nog samen wat melk drinken. De drie dieren gaan het trap je op en Peppy klimt achter ze aan met het dikke boek onder zijn arm. II HUISARTSEN IN DE GEMEENTE LEUSDEN: B Binkhorst, Gironde 1, tele- t: loon 2667, Leusden/Centrum. J A Boersma, Kon. Julianaweg 5. telefoon 03425-1222, Achter- fe'.vel.l J H. Lantink, Burg. de Beaufort weg 61, telefoon 1210, Leusden/ 'Centrum J van Nieuwkerk, Galicië 41, telefoon 4541, Leusden/Centrum. J Nunmkhoven, BerkenlaaTT 12, Leusden/Centrum. ^Spreekuur Wit-Gele Kruisge- Jouw. Rozengaarde, telefoon 1499, Leusden/Centrum, j C. den Toom, Van Diepen- Hjim Scheltuslaan 7, telefoon 300. Leusden/Zuid ANDARTSEN LEUSDEN: H de Graaf. Henegouwen 24, ^■lleiisden/Centrum. telefoon 113436-3377. H H Hoff. Finnmark 1. Leusden/ Centrum, telefoon 03496-1589. C G. Veldhuizen, Kon Juliana- 11 ~-in 84. Leusden/Zuid, telefoon 033-15404. 3 W Kerseboom, Galicië 24 ,403J7S4den/Centn"n' ,ele,oon °33"' Keus 1. 1037 APOTHEEK LEUSDEN: Vinkelcentrum Rozendaal, To- enakkerweg. Geopend van maan- °ag tot en met vrijdag van 8 30 18 00 uur In de weekeinden aann de artsen Brinkhorst, •antink en Nunnikhoven dienst zaterdag en zondag van 14 00 tot 14.30 uur en van 17.30 uur tot 18.00 uur. Bij dienst van ue overige artsen is de apotheek zaterdag en zondag gesloten. DIERENKLINIEK LEUSDEN: M J. S. C. Tijmensen-v. d. Kamp, dierenarts Landweg 321, Leusden, telefoon 03496-4488. Spreekuren, maandag-, woens dag- en vrijdagavond van 19.15 tot 20.00 uur Dinsdag- en don derdagmiddag van 13.30 tot 14.00 gen- en laboratoriumonderzoek volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK Spreekuuradres: Henegouwen 11, Leusden-C. Ma t/m vr 13 30- 14.00, di en do 18.00-18 45 Spreekuuradres: Kapelweg 58, Amersfoort Ma. t/m vr 11 30- 12 00, ma wo. en vr 18.00- 18.45. Spreekuuradres: Soesterweg 155, Amersfoort Ma. t/m vr 15.30- 16 00. Kliniek: Ringweg Kruiskamp 68, Amersfoort. Ma. t/m vr 8 30- 10.00, ma. t/m vr. 13 30-15 00 u ma. t/m vr. 18 00-20 00 Weekenddienst: Uitsluitend Ring weg Kruiskamp 68, Amersfoort Voor noodzakelijke behandelin gen: za 8.00-9.00, 12.OOen 18.00 uur, zo. 12.00 en 18 00 uur Voor spoedgevallen kunt u tele fonisch een dierenarts bereiken. 033-21827 KRUISVERENIGINGEN Groene Kruisgebouw, de Roo van Alderwereltlaan 13, tel. 033- 15818. Iedere le woensdag en 3e dinsdag van de maand. Zuigelingenbureau van 14.00-15.00 uur Iedere 4e dinsdag van de maand kleuterbureau (op afspraak) van 14.00-16.00 uur Iedere woensdagavond zwanger- schapsgym. van 20.30-21 30 uur. Iedere donderdagmorgen van 9 30-10.30 uur huisvrouwengym- nastiek (menschendieck). Iedere donderdagmorgen bejaar- dengymnastiek van 11.00-12.00 uur (menschendieck basis). Iedere maandag en woensdag uit leenmagazijn geopend van 18.30- 19 30 uur Vrijdag van 12.00- 13 00 uur. Verder telf. afspraak Iedere donderdagavond uitleen magazijn bij zr. Laudy, Burg. de Beaufortweg 4, van 17.30-18.00 uur, verder telf. afspraak. Het zuigelingenbureau van dr. J. C den Toom is met ingang van 20 januari 1976 alleen nog volgens afspraak Afspraken kunt u maken bij het Groene Kruisge bouw of op de bureau's zelf. Tel 033-15818 LEUSDEN/CENTRUM Gr. Kruisgebouw, Krooneend 26, Alandsbeek, tel. 2813. Consultatiebureau^ voor ba by's: le do middag, dr. Nunnikhoven en 3e do. moreen. 2e do middag, dr Binkhorst. 3e do middag, dr. v Nieuwkerk en le do. namiddag. 4e do middag dr Binkhorst. Alle bureau s volgens afspraak. Consultatiebureau's voor kleu ters; le en 2e ma middag v.d maand volgens afspraak Inlichtingen hierover bij zr v. Bremen, Daan Fockemalaan 20, Amersfoort, tel. 033-17968. zr Laudy, Burg de Beaufort weg 4. 2081. Wit Gele Kruis, Rozengaarde 33, tel. 03496-1218, b.g.g. 03496- 1271. Iedere maandag, woensdag en vrijdag spreekuur huisartsen Dr. den Toom, vanaf 13.30 uur. Dr. Boersema. vanaf 15.30 uur. Dr Nunnikhoven iedere morgen om 8.00 uur Dinsdagmorgen zwangersch gym van 9.15-10 15 uur en van 10.30- 11.30 uur Iedere 2e woensdag van de maand. Bespreken van kraamhulp om 14.00 uur Zuigelingenbureau's van 14.00- 15.00 uur. le donderdag van de maand dr den Toom, 2e donderdag van de maand dr. Lantink. 3e donderdag van de maand dr. Lantink, 4e donderdag van de maand dr. Boersema Alle bureau's volgens afspraak. Kleuterbureau's: Iedere 3e dinsdag van de maand van 14.00-16 00 uur (volgens af spraak). Uitleenmagazijn: Maandag, woensdag en vrijdag van 17 30-18 00 uur en volgens telf afspraak. Verder kunt u alle inlichtingen krijgen van: Zr. Laudy, tel. 03496-2081. Zr de Boer. tel 03496-3882; Zr Rosa, tel 03496-1218. b g g. 1271 Zr. van Kalkert De leden van het Wit-Gele Kruis en het Groene Kruis moe ten voorlopig nog artikelen lenen bij hun eigen kruisvereniging De leden van het Wit-Gele Kruis. Rozengaarde 33; de leden van het Groene Kruis in Leusden/ Zuid of bij zr. Laudy, Burg. de Beaufortweg 4 Spreekuur 2e woensdag van de maand van 14 00-14.30 u^r. Ro zengaarde 33, Leusden-centrum, inlichtingen tel. 033-22339 Tel 033-10441 Maatschappelijk werk, gezinsverzorging en be jaardenhulp Spreekuur: Leus- den/Zuid Iedere woensdag in 't Trefpunt, tel 033-13040 Voor de afdeling gezinsverzorging en bejaardenhulp van 9.00-9.30 uur. Voor de afdeling maatschappe lijk werk van 9.30-10 00 uur. Leusden/Centrum: Kerkelijk Centrum aan de Asschatterweg. Voor de afdeling gezinsverzor ging en bejaardenhulp van 9.45- 10 15 uur Voorde afdeling maat schappelijk werk van 10 30-11.00 Voor Achterveld. Leusden/Cen trum en Leusden/Zuid: mevrouw Rozendaal-Doucet, D van Wee- destraat 4, Achterveld, telefoon 03425-1853 Spreekuur: iedere maandag van 10 00-11 00 uur in het Wit Gele Kruisgebouw. Leusden/Centrum. Hulpdienst voor „De Wetering Joke Blom, tel 2746 en Heieen van Bokhorst, tel. 2249. Hulpdienst „Leusden/Zuid" Vervoer naar ziekenhuizen, Amersfoort: telefoon 033-10294, 033-11456. A.J.M.D. - HET GROENE KRUIS Spreekuren gezins- en bejaar denverzorging iedere maandag van 14.00-15.00 uur Groene Kruisgebouw, de Roo van Alder wereltlaan, Leusden/Zuid, en iedere donderdag van 9.00-10.00 uur Wit Gele Kruisgebouw, Ro zengaarde, Leusden/Centrum. KIMDE Bloernendalse Binnenpoort 7, Amersfoort, tel 033-33924 Leidsters mevr M Tacke, mevr S. J. Hooijmans, spreek uren voor de regio dagelijks tussen 9 en 10 uur Bureau open: 9-12 uur en 2^5 uur ARTS Alleen voor de praktijken van de artsen Binkhorst. Boersema. Lantink. Nunnikhoven en Den Toom neemt dit weekend waar- ARTS Dokter Den Toom, Van Diepenheim Scheltus laan 7, Leusden-Zuid, tel 03496-3300. Spreekuur: Zaterdag- en zon dagmiddag 14.00 uur. Visites graag vóór 10.00 uur 's mor gens aanvragen. De dienst geldt van vrijdag 18.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur 'Arts: J van Nieuwkerk, tel. ,'03496-4541spreekuur zaterdag en zondagmiddag 14.00 uur. WIJKVERPLEGING De wijkverpleging wordt waar genomen door: Zuster Dignum, Walter van Amersfoort- straat 36, Achterveld, tel. 03425-1333. APOTHEEK In de weekeinden waarin de art sen Binkhorst, Lantink en Nun mkhoven dienst doen zaterdag en zondag van 14 00 tot 18 00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Warmoer de artsen Boersema en Den Toom dienst hebben is de apotheek gesloten op zaterdag en zondag VERLOSKUNDIGE Voor de praktijk van inevr A. Thuis-Paulussen en mevr C. Brmk-Bruyn neemt dit weekend waar. Mevrouw Thuis-Paulussen, Kon Wilhelminalaan 18, Amersfoort, tel. 033-10886. b.g.g. 033-22000.

Leusder Krant | 1976 | | pagina 11