uidelijke Alandsbeek-Oost- ewoners tevreden over wijk let probleem Rozendaal C. Herder heeft mooiste volière Open Deurdienst Inbraak in telefooncel 0MMENTAREN N MENINGEN Losse verkoop Leusder Krant AGENDA L SPER KRANT - RUIMTELIJKE ORDENING DONDERDAG 19 FEBRUARI 1976 eenkwzer verslaggevers) ilSDEf. - De bewoners van het lijkf gedeelte van de wijk Alands- Oost lijken aardig tevreden te met hun huisen en de woonomge- 0„ een maandagavond gehouden emakingsavond met het gemeente- „r lieten de ongeveer 160 aanwe- „iikbewoners in ieder geval wei- lichten horen. De voornaamste die HJdens het vragenuurtje y0ren kwamen, waren zaken als eteró bewegwijzering in de wijk, erplaatsen van onhandig staande .raaien en de mogelijkheid tot «Kgen van een steigertje in de billende waterpartijen .1 gemeentebestuur had de bewo- van de laatste wijk van de eerste maandagavond uitgenodigd voor biiëenkomst in de kantine van Pon Burgemeester A,H van der Post iaarde in het begin van de avond, leze bijeenkomst gezien moest wor- als een vervolg op de ontmoeting, het gemeentebestuur in april vo- jaar heelt gehad met de bewoners het noordelijk gedeelte van Alands- -Oost De heer Van der Post schetste in zijn inleiding een beeld van de ontwik keling van Leusden. Hij memoreerde onder meer hoe de geschatte omvang van het aantal inwoners van de gemeen te in de loop der jaren steeds was te ruggelopen. De nog te bouwen 3000 woningen in de tweede fase zouden volgens de heer Van der Post moge lijk eerst na 1980 een verder vervolg kunnen krijgen. „Maai dat wordt na 1980 bekeken. Het is niet de bedoeling dat we hier gaan bouwen voor leeg stand". aldus de burgemeester Vervolgens wees de heer M. C. van der Woude van het architektenburo Zuiderhoek uit Baarn op verschillende karakters van de diverse wijken in Leusden. Hij typeerde Alandsbeek-Oost als een wijk waar „met-rationeel" gebouwd is Bij Alandsbeek-Oost heeft duidelijk de woonfunctie voorop gestaan. Rechtlijnigheid hebben we wil len vermijden. Ik geloof dat we daar in geslaagd zijn", aldus de heer Van der Woude. De heer P de Maar, groendeskundi- ge van Dwars, Hedenk en Verhey, sprak vervolgens over het groen in de wijk. Hij benadrukte dat de eigen tuinen in Alandsbeek-Oost een belangrijke rol spelen ,,Ik weet dat de smalle verka veling het niet makkelijker maakt om er iets van te maken Daardoor dreigt de wijk een wat versnipperd aanzien te krijgen. Daarom wil is er sterk voor pleiten de zaken gezamelijk aan te pakken Het effect zal er zeker gro ter door worden", aldus de deskundige, die vervolgens aan de hand van enkele tekeningen liet zien hoe er gezamelijk iets met de achtertuinen gedaan zou kunnen worden. Als laatste spreker voor de pauze vertelde de heer J H. Roggenkamp, chef van de hoofdafdeling Openbare Werken en Bouwinspectie, het een en an der over de speelgelegenheden in de wijk. De gemeente stelt f 40.000,-- beschikbaar. Met dat bedrag kunnen de inwoners zelf drie grote en zes klei ne speelplaatsen inrichten. Roggenkamp liet wat mogelijkheden zien en gaf ook de weg om via enkele vergaderingen tot de realisatie te komen. Na de pauze sprak de heer Slui ters, voorzitter van de wijkvereniging Alandsbeek-Oost, tot nog toe alleen aktief in het noordelijke gedeelte Hij liet weten, wat de wijkraad de afge- Onze krant is op onderstaande adressen los verkrijgbaar. Leusden-C. Leusder Krant, Finnmark 3. S.V. Bookstores. Torenakkerweg 16. De heer W J Schut. Hamersveldseweg 26 Zwembad Leusden, Burg. Buiningpark Manege en Taveerne. („De Klaveet", Postweg 1 Achterveld: Boekhandel Vos. Hessenweg 323. Leusden-Z.: Luitiens Supermarkt. Pr. Irenelaan 9 lopen maanden gedaan heeft en bena drukte dat men zo spoedig wil komen tot een wijkraad voor heel Alandsbeek- Oost. Binnen afzienbare tijd zal men een uitnodiging ontvangen voor een bij eenkomst waar de verkiezing van een dergelijke raad moet plaatsvinden. Tenslotte waren dan de aanwezigen in de gelegenheid tot het stellen van vra gen. Met de PTT zal de mogelijkheid een brievenbus in de wijk. Binnen an- een brievenbus in de wijk. Binnen an derhalve maand zal de inrit van de Noorderinslag op de Waterhoen verbe terd worden. Samen met de wijkraad gaat de gemeente bekijken, welke snel- heidsbeperkende maatregelen er ge nomen kunnen worden op de Grienden en de Beemden. Het plaatsen van red dingshaken tenslotte, zag de heer Rog genkamp niet direkt zitten, maar ook dit zal verder bekeken worden. 3RISM 66 adat] het stuktuurplan Leusden-Ha- v f .-sveld door de raad was goedge- 2i7 rd, is de gemeente Leusden in snel po begonnen met de bouw van nieu- woodv. ijken via artikel 19 van de 0[t op de ruimtelijke ordening. Bou- 64Ïvia dlt uitzonderings-artikel be st inde, dat de gemeentelijke over al mocht beginnen met bouwen «■dDER dat er een vastgesteld be- igsplan zou zijn. Toentertijd i argumentatie gebruikt, dat len snel moest bouwen voor de woningnood en de provincie ging daar mee blijkbaar akkoord. Tijden veran deren en intussen zal het niet helemaal zo gemakkelijk meer gaan om via ar tikel 19 te bouwen, ook al ziet het er naar uit, dat dit nog het geval zal zijn met het eerste deelplan in de tweede fase. Hoe het ook zij, de hele eerste fase is gebouwd, zonder dat er wettelijk vastgestelde bestemmings plannen bestonden. Die komen nu lang zaam maar zeker op tafel. Deze week begint er lijn te komen in het ontwerp- bestemmingsplan De Wetering, die nu gedetailleerd ten toon wordt gesteld. De inspraak van de bevolking, die vóór de bouw tot het minimum was beperkt, wordt nu enigszins hersteld. Er kunnen nu nog detailwijzigingen wor den aangebracht. De eerste wijk, die in de eerste fase werd gebouwd, is de wijk Rozen- daal (ten onrechte Eurowoningen ge noemd, naar de exploitatiemaatschap- pij, die de woningen bouwde taktie: Bert Vos (verantw.), tel. Marnix Kreljns, tel. 3792. fcktie-adres: Postbus 11 Finnmark 3) Leusden/Centrum. "oon 03496-1495, t 3.9. 03420-3141 toestel 17. 30NNEMENTSPRIJS: 24,- PER JAAR. «lültingstermijn: jlnsdagmiddag 12 uur. 3 EEN KRANT JWTVANGEN? leer u vóór donderdagavond ^uur de Leusder Krant niet hebt [ngen, bel dan onze HOOFD- IT. telefoon 033-10691. eer hij - om wat voor reden ook piet te bereiken is. kunt u kontakt en met onze INSPECTEUR IRGING, overdag telefonisch ereiken onder telefoonnr. b3141na vijf uur: tel. 03420- NABESTELLEN FOTO'S De meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u na bestel en (met uitzondering van archief- en historische foto's) bii fooruitbelaling van 3,50 per -xemplaar (formaat 13x18 cm) P 9if°: 871441 Ln.v. de B.D.U. jZ' 'e. Barneve|d met duidelijke rermelding van gewenste foto, MntaL nummer van krant, pagina Hm. 0 werd geplaatst. U Junt ook kontant betalen op ons «moor Fmnmark 3 - Leus- en/Centrum. Ongeveer 14 da- 8«n na betaling ontvangt u de "Wenste foto's thuis. Dpflave abonnementen, adver tenties en betalingen kunt u doen Lausden/can,O0r ^mnmark 3, LEUSDER KRANT uitgave van de BDU- ptenkombinatie te Barneveld. tennisbaan en een avontuurlijk speel- eiland. De lantaarnpalen, stoepranden, delen van de rioleringen en vijvers, bestratingen e.d. die op de begro ting van de GroensLchting waren op gevoerd, behoorden volgens de heer Wagenaar allemaal tot de extra's, waar uiteraard voor betaald diende te worden. Waarom die extra stoepran den, (waar is in Rozendaal trouwens een extra stoep te vinden?) bestratingen e d.? Dat zou uitgezocht worden. Wat is er nu allemaal extra in Rozendaal te vinden ten opzichte van gelijkwaardi ge Leusdense woonwijken? Ook dat zou uitgezocht worden. De heer Wage naar was met ons van mening, dat de mogelijkheid inderdaad bestond, dat bewoners van Rozendaal het hoe en waarom van de Groenstichting wellicht niet helemaal begrepen Er zou duide lijkheid worden verschaft Wij zouden wachten op die duidelijkheid, alvorens wij het interview zouden publiceren. Wij - en ook de bewoners van Rozen daal - wachten nog steeds Intussen waren sommige groendes- kundigen tot de konklusie gekomen, dat andere wijken een gelijke hoeveelheid, zo niet meer groen hebben, dan Rozen daal Die konklusies zijn helaas nooit eens zwart op wit gepubliceerd, maar misschien zijn er deskundigen, die in staat zijn het uit te rekenen Intussen worden de bewoners van Rozendaal gekonfronteerd met de volgende feiten Rozendaal - een groen paradijs, het paradepaard van de gemeente, doelwit van tal van excursies. Deels op kosten van de bewoners Wethouder Wagenaar, tevens voorzitter van de Groenstichting verklaarde in 1974 dat binnen de kortst mogelijke tijd duidelijkheid verschaft zou worden over de struktuur van de Groenstichting Rozendaal. Na twee jaar is daar nog niets van gebleken Eind 1971 werden de eerste woningen betrokken, nadat met veel tamtam in 1970 de eerste vier modelwoningen met het complete plan door Eurowo ningen b.v. en de gemeente werden gelanceerd Dat de verkaveling van de woningen later wat smaller uitviel dan was aangekondigd (van 157 nri naar 147 m2) doet hier niet direkt ter zake. maar is wel een feit. Op 16 april 1974 werd het ontwerp-be- stemmingsplan eindelijk ter visie ge legd Eind april 1974 kwam het plan Rozendaal ter sprake in de raad en werd duidelijk, dat de gemeente kon rekenen op een stroom van bezwaar schriften, vooral omdat men had ver zuimd van tevoren het plan te ge spreken met de Groenstichting, een Leusdens fenomeen, dat alle groen van Rozendaal behartigt Het gevolg was, dat het plan kort daarna werd inge trokken om dat overleg alsnog te ple gen. Daarna viel er een stilte. Die stilte is tot nog toe wat betreft Rozendaal niet weer verbroken.. Een ding nog is in dit verband mis- schoen belangrijk raadslid J J Mandemaker bedankt als lid van het Groenstichtingsbestuur omdat het ge brek aan inspraak de bekende druppel was. In februari 1974? nog voordat het ontwerp-bestemmingsplan ter visie werd gelegd, hadden we een nogal uit voerig interview met wethouder J Wagenaar, tevens voorzitter van de Groenstichting. Onderwerp van dit op de band opgenomen gesprek was: ..Wat is er eigenlijk aan de hand met Rozen daal? Wat is de reden, dat bewoners van Rozendaal via de Groenstichting maandelijks een fors bedrag moeten dokken voor o m groenvoorzieningen in hun wijk?" Er is niets aan de hand met het plan Rozendaal, werd toen nadrukkelijk gezegd. En de bewoners van deze wijk betaalden ruim f40,-per maand voor de Groenstichting. vooralle extra's die de wijk heeft gekregen Ge noemd mag worden een zwembad, een 1 Woonwijken in Leusden worden keurig netjes in het groen gezet. Het onderhoud wordt gedaan door de gemeente 2. Iedere bewoner van een wijk krijgt een gratis boom aangeboden door de gemeente 3. De gemeente betaalt de inrichting van speelplaatsen op de pleinen en op de speciale plaatsen in de wijk (Alandsbeek oost - zuidelijk ge deelte mag opdit moment 140.000,- voor dit doel besteden, lezen we). 4. Wijkverenigingen krijgen een sub sidie Kortgeleden werden subsi dies van f500,- verstrekt door de raad. De Groenstichting, een door de overheid afgedwongen verzame ling van Rozendaal-bewoners, moeten de zaken zelf maar rege len Geen subsidie 5. Bewoners van andere woonwijken in Leusden hebben de beschikking over een achter- èn voortuin. In Rozendaal is de voortuin maar gemakshalve bij het plein getrok ken De bestrating moest echter wel worden betaald door de be woners (via de Groenstichting), ook al was niet om die bestrating gevraagd. 6 Het is de bewoners van Rozendaal niet toegestaan om hun privé-ter- rein, grenzend aan de pleintjes, met groen te beplanten. De af zichtelijke betonnen plantenbakken mochten niet worden opgefrist met een leuke kleur 7. Het gevolg is wel. dat nog steeds volslagen onbekenden het privé- terrein voor de garage als par keerplaats gebruiken, temeer om dat geen duidelijke afscheiding is aangebracht en ook niet door de bewoners aangebracht mag wor den. 8. In het plan De Wetering bijvoor beeld. zal het toegestaan worden, dat bouwsels in de tuin worden geplaatst, zoals onderkomens voor dieren e.d. Dakkapellen behoren ook tot de mogelijkheid, zo lezen we In Rozendaal mag zoiets niet. 9 Als bewoners van andere wijken bepaalde suggesties hebben over verbetering van hun wijk, dan is het niet onmogelijk, dat die sug gesties door de gemeente worden uitgevoerd. In Rozendaal moet de Groenstichting dit opknappen 10. Wie als Rozendaal-bewoner klach ten heeft, moet bij de Groenstich ting zijn. Maar omdat sommige zaken door de gemeente worden behandeld, wordt men vaak van het kastje naar de muur gestuurd. We kunnen zo nog wel een tijdje doorgaan, maar er is méér te vertel len. Ook over hetantennesysteem.dat nooit goed genoeg is geweest om goed gekeurd te kunnen worden door de PTT. zullen we het maar niet hebben Die jarenlange ellende wordt binnen kort eindelijk opgelost, zo hebben we met blijdschap vernomen. De reke ning zal wel naaif de Groenstichting (dus naar de bewbners) worden ge stuurd. I Inmiddels is e$ wéér twee jaar verstreken sinds het ontwerp-bestem mingsplan Rozefldaal ter visie werd gelegd en weer is ingetrokken om de inspraak te regelen De Groenstichting heeft inmiddels talloze malen verga derd, ook al is de belangstelling van de zijde van de bewoners hiervoor mi niem, de inspraak kan nu best ge regeld zijn Maar nog steeds geen nieuw ontwerp-bestemmingsplan Wethouder Wagenaar (voorzitter Groenstichting). altijd al een voort varend man geweest, niet gewend aan langzaam handelen, beloofde in 1974 een volledig overzicht van alle extra voorzieningen die Rozendaal heeft ge kregen en de andere wijken niet In dit geval moeten we spijtig konstate- ren, dat de snelheid van handelen van de heer Wagenaar inzake de Groen stichting en met name deze kwestie te wensen overlaat Na twee jaar mo gen we toch wel ^ets verwachten? Overigens is het ons volstrekt on duidelijk -waaronrhet ontwerp-bestem mingsplan Rozendapl, twee jaar nï de eerste lervisièj-l^gging. oog sLqe^Tiiet is afgerond. We hebben wel een suggestie. Liqui deer de Groenstichting. Het is een onding gebleken. De toentertijd zo prachtig voorgespiegelde samenwer king van hecht verbonden bewoners is in de praktijk met haalbaar, omdat het een gedwongen samenwerking is. Wij zijn van mening, dat de gemeente de Groenstichting dient over te nemen, de financiële zaken moet afronden en de wijk Rozendaal gelijk dient te stel len met andere wijken. Blijven over het zwembad en de tennisbaan. Maar die hoeveD geen veertig gulden per maand per bewoner te kosten. Die er fenis moet door de bewoners dan maar worden gehandhaafd, ook als is een zwemabonnement op het burg Bui- ningzwembad wellicht goedkoper Bert Vos LEUSDEN/CENTRUM - Wat betreft de leden van „de Vogelvrienden", onze plaatselijke vereniging van houders en kwekers van heeft de heer C. Hèrdér (HhmWfveldSeWeg) de mooiste volière van Leusden. Mevr S. Tjemkes, Dalmatié 70, kwam bij de keuring als 2e uit de bus. De Vogel vrienden hebben de goede gewoonte tweemaal per jaar de volières van de leden door een speciale en onbevoor oordeelde commissie te laten keuren. Daarbij wordt bijzonder gelet op de ge- zondheidstoestand en de voeding der vogels, nestgelegenheid, enz., alsmede op de algehele verzorging, de beplan ting en verdere aankleding der volières. LEUSDEN - Op22 februaria.s. wordt eén Open-Deurdienst gehouden in de Marcuskerk aan de Asschatterweg te Leusden-Centrum De aanvang is 19.00 uur Ds J. Weernekers uit Leusden spreekt over het thema ..Jezus is nooit in Bangladesh geweest" Muzikale me dewerking verleent het koor ..Sjofar" uit Amersfoort o.l v. Piet de Vries, die eveneens de organist is m deze dienst. Bij de ingang van de kerk wordt een liturgie uitgereikt U bent allen van harte welkom LEUSDEN - Zondag 15 februari werd door onbekenden ingebroken in de te lefooncel aan de Torenakkerweg. De geldlade van de cel werd geforceerd, en het vertelefoneerde geld werd van de PTT afhandig gemaakt. De Politie heeft de zaak in onder zoek. De bekroonde volière van de heer C. Herder. ACHTERVELD Donderdag 19 februari: Bejaardensoos Ons Gebouw 13.30 u. K.P.O.-excursie naar PGEM te Har derwijk Vrijdag 20 februari: Bibliotheek 19 00 - 20 00 uur. Zaterdag 21 februari: Feestavond AMBC Achterveld. Jan Voorburg aanvang 20.15 uur Zondag 22 februari: Bibliotheek 10.30 - 12.00 uur Dinsdag 24 februari: Jaarvergadering AMBC Achterveld De Roskam aanvang 20 00 uur. LEUSDEN/CENTRUM Zaterdag 21 februari: Clubgebouw Blijhof' Instuifhobbyclub van 9 30 tot 12.00 uur. Voor alle leeftijden. Entrée f 0,75. Maandag 23 februari, 20.30 uur. openbare vergadering Montessori- werkgroep bij Anne Brouwer, Ar dennen 19 Zaterdag 28 februari: „Clubgebouw ..Blijhof' Carnaval voor de jeugd van 10 00-13.00 uur. Toeganggra tis. Zaterdag 28 februari: ,,de Til". Car naval voor iedereen vanaf 14 jaar Aanvang 20.00 uur Entree f3,- Muziek A en Z kwintet Maandag 1 maart: ,,de Til". Carnaval voor de jeugd van 8 t/m 13 jaar Entree f 1-Muziek ..The Bel lows Van 19.00 t/m 21 30 uur. Donderdag 26 februari:de Til Jaar vergadering ABTB, 19 30 uur Eu charistieviering, daarna de jaar vergadering Elke zondag: ,,De Til". Open van 10 Ó'J tot 13 00 uur Elke dinsdagmorgen: Koffiedrinken voor alle bejaarden in de Marcus kerk Van 9 30 tot 11 30 uur. Kos ten 1 kwartje. Elke dinsdagmiddag: Sociëteit voor dames en heren van 60 jaar en ouder om gezellig te kaarten. Van 14 30-17.00 uur Johanneshoeve, Hamersveldseweg. Elke donderdagmorgen: Van 9.00 tot 10.00 uur. gezinsverzorging en bejaardenhulp van het Groene Kruis, gebouw Wit-Gele Kruis, Rozengaarde 33. Elke vrijdag: Ontmoetingsgelegenheid m de Johanneshoeve. Hamersveld seweg Vanaf 9.00 uur. Elke dinsdag- en vrijdagavond: ,,De Til" Open vanaf 19.00 uur. Hobby club om 18.30 uur Hulpdienst De Wetering: Telefoonnum mers 2746, 2249. Parochie Bibliotheek: Hamersveldse weg 55 ('t Ros Beyaart). Uitle ning zaterdag van 14 00 tot 15.00 uur en zondag 10 00 tot 11 00 uur. Elke dinsdag: Van 18 45 tot 19.45 uur Jeugdschaken in de Lockhorst- kantine. Om 19.45 uur schaken voor senioren in dezelfde kantine. Elke woensdag: „Lisidunahof" repe titie koor ..De Treecksangh", van 19.45-21 45 uur Elke donderdagmiddwg: Zonnebloem en welfareclub Van 14.30 tot 17.00 uur voor dames die van handwer ken houden, in de Johanneshoeve, Hamersveldseweg Elke donderdag: Clubgebouw Blijhof, Volksdansen voor de jeugd vanaf 8 jaar. Van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Elke donderdag: UW Sociëteit. Ge zellige middag voor mensen van Leusden/Centrum, die behoefte aan gezelligheid hebben. In ^ie kantine van de Sporthal in Groen houten Van 14.00 tot 16.30 uur. Elke donderdag: Clubavond klaverjas- club Leusden Troef" in café- restaurant „Nieuw Leusden" Vanaf 20 00 uur JEUGDCLUB HERV./ GEREF.JEUGDRAAD In ,,'t Claeverenblad", Hamersveld seweg 102. Maandagavond: Kinderen 8 tot 12 jaar, 18.45 tot 20.00 uur Onder leiding van A. Visser, Parelduiker 11, Leusden/Centrum. Woensdagavond. Kinderen t/m 15 jaar, 19 00 tot 20 30 uur Onder leiding van H van Dijk, Lamoen 13, Leus- den/Centrum. Donderdagavond: Jongeren van 16 jaar en ouder, van 20.00 tot 22.30 uur Onder leiding van Margreet Spel- ker. Eikenlaan 50. Leusden/Cèn- trum. tel 03496-2708 Zaterdagavond: Jongerensoos van 20 00 tot 23.00 uur. Onder leiding van Janette Lodders, Bruinhorst 24, Leusden/Centrum, tel. 03496- 2127. ALANDSBEEK-OOST Oppascentrale overdag voor noodgeval len de heer en mevr. Kok, Gorzen 12, tel. 3367 's Avonds mevr. v Staalduinen. Parelduiker 3, tel. 033-31091. Kosten tot 24.00 uur f7,50; na 24.00 uur f 10,-. BurenhulpdieDst: maandag- en vrij dagavond mevr. v d. Berg, tel. 4055; dinsdag en donderdag mevr. Knipscheer tel 033-14331; woens dag- en vrijdagochtend mevr. Glas, tel. 3353. 's Morgens tussen 9.00 en 10.30 uur; 's avonds tussen 19.00 en 20.00 uur. De crèche dinsdag van 9;15 tot 12 00 uur mevr Wahle, Goudplevier 21, tel. 4239, kosten f5,- per ochtend LEUSDEN/ZUID Donderdag 19 februari Bibliotheek „De Boekenmolen' Uitlening van 13.30 tot 17.00 uur Voor volwassenenen jeugd Arnhemseweg 83. Donderdag 19 februari: Openbare bij eenkomst vande afdeling Welzijns zaken van de gemeente in wijkcen trum ,,'t Trefpunt' aan de Arn hemseweg Onderwerp, oprichting van een akkommodatie in Leus den-Zuid, die het wegvallen van de Grote Kuip. de huisvesting van de bibliotheek en verschillende kulturele evenementen zal kunnen opvangen en onderbrengen. Alle inwoners van Leusden-Zuid kun nen ideeen lanceren. Vrijdag 20 februari: Bibliotheek „De Boekenmolen Uitlening van 19.00 tot 20.00 uur. Uitsluitend voor vol wassenen. Arnhemseweg 83 Zondag 22 februari: Jeugdklub voor 12 tot 16 jarigen in wijkcentrum „'t Trefpunt" aan de Arnhemse weg Van 15.00 tot 17.00 uur. Maandag 23 februari: Gezinsverzorging en ouderenhulp van het Groene Kruis in het Wijkgebouw De Roo van Alderwereltlaan 13, van 14.00 tot 15.00 uur. Dinsdag 24 februari: U.V.V. sociëteit Ontmoetingsmiddag voor mensen van Leusden-Zuid, die van gezel ligheid houden. In het klubgebouw van „Roda" aan de Bavoortseweg Van 14 00 tot 16.30 uur. Dinsdag 24 februari: Bilbiotheek „De Boekenmolen'Uitlening van 19 00 tot 20.00 uur. Uitsluitend voor vol wassenen. Arnhemseweg 83 OPPASCENTRALE LEUSDEN Voor een oppas bellen naar mevrouw C Deenik, Koningin Julianalaan 35, Leusden-Zuid, telefoon 033-18134. EXPOSITIES VAN LEUSDENAREN: MAX VAN HAASEN Pentekeningen in „Galerie Eijlders" in Zandvoort, Haltestraat 77 (telefoon 02507-5104) Van 21 februari tot en met 28 maart 1976. Galerie Eijlders is geopend van woensdag tot en met zondag van 13.00 tot 17 00 uur

Leusder Krant | 1976 | | pagina 3