Hockey-heren kloppen aan kampioenspoort iM BC-Achterveld begint leizoen met Achterveldse dames nu uitgebekerd ichterveld werkt zich degradatie-zone LEUSDEN I IJSKOUD DE BESTE PLOEG NAVOND UITLEG KNMV-REGLEMENT )LLE WINST VOOR SVA C PORT URSIEF s.v. Achterveld Afdeling Utrecht Roda'46 DONDERDAG 11 MAART 1976 19 LEUSDEN/CENTRUM - De ijskoude oostenwind maakte het afgelopen wee keinde het verblijf op de hockeyvelden niet bepaald tot een aangename bezig heid. Uitgezonderd misschien bij de topper Weesp-Leusden en dan met name alleen nog maar voor de Leus- dense ploeg, die in dit treffen ijskoud de beste was en een waarlijk hartverwar mend partijtje hockey op de grasmat bracht. Het betrof een uiterst belangrijk duel, ook wel aangeduid met „vierpun ten" of sleutelwedstrijd, want in Weesp kwamen zondag de nummers 1 en 2 van de ranglijst tegenover elkaar. Wekenlang werd er naar uitgekeken en eindelijk was het dan zover Beide elftallen hadden zich duidelijk naar deze wedstrijd toegeleefd. Leusden (opvallend beter geconcentreerd) en Weesp (öp van de zenuwen) begonnen zeer verschillend aan het karwei, dat beslissend zou zijn voor het gehele sei zoen. De zeer ontstuimige start van de thuisclub deed voor Leusden het ergste vrezen en hield een minuit op 10 aan, doch het schier tomeloze geweld resul teerde niet in succes. Daarentegen nam Leusden, nadat Weesp wat uitgeraasd was, de zaken volledig in handen en met bij tijd en wijle bnllant spel van de voorhoede werden de Weespers met hun neus op de feiten gedrukt. Ene Timmer maakte dankbaar ge bruik van een rebound in de 20e minuut en toen Pieter van Breughel 5 minuten voor de rust met een fantastisch mooi doelpunt de stand op *-2 had gebracht, nam Leusden het gas een klein beetje terug. De gasten bleven ook na de her vatting de betere ploeg, maar Weesp wilde nog lang met berusten in een drei gend verlies en kwam langzaam maar zeker gevaarlijk terug. De 10e minuut voor het einde had een keerpunt kun nen zijn. Weesp kreeg toen een strafbal te nemen, doch die werd gemist. De Leusdense ploeg, practisch volledig aan het eind van haar krachten, groef zich voor eigen doel in en met een zucht van verlichting kwam tenslotte het einde. De gehele Leusdense ploeg heeft een aandeel gehad in de zege. Toch nog een paar complimentjes: Rob Ponsen bracht vooral het laatste kwartier de rust in het elftal en de beide Eric's (Wessel en Timmer) vormden de hechte schakels Dames 1 is inmiddels weer 4e-klasser geworden. Na de grote aderlatingen aan het einde van het vorige seizoen heeft de aanstromende jeugd nog een te grote achterstand op de „oudjes". Wellicht volgt in het komende sieon de door braak. Talent is in voldoende mate aanwezig. Kijk maar eens naar Meisjes Al. Heren 2 speelde in de eerste helft beduidend sterker dan Kampong 11 maar scoorde niet. Na de thee benutte tussen voor- en achterhoede en in de aanval waren Theo Mundt en Pieter van Breughel erg actief, maar nogmaals; de overwinning kwam voor rekening van heel Leusden 1. De MHCL speelt op 4 april de laatste competitiewedstrijd en Weesp heeft nog twee ontmoetingen te goed. Zonder op de toekomst vooruit te lopen moet een blik op de ranglijst wel zeggen, dat Leusden klopt aan de poort van het kampioenschap De stand aan de top 1. Leusden 11 gesp. 19 pnt 2. Weesp 10 gesp. 16 pnt. OVERIGE WEDSTRIJDEN Na het grandioze succes van MHCL's visitekaartje kunnen wij kort zijn met de karakterstieken van de overige wed strijden. Dames 1 veerloor volgens het bekende recept, hoewel beter gespeeld werd dan de uitslag doet vermoeden. Afko Schoonbeek uit een strafbal en bracht Kees Swierenga (zowaar uit een velddoelpunt!) de stand op 2,0. Zo'n 10 minuten voor afloop kwamen de Utrechters met een knallend hard schot uit een strafcorner terug op 2-1 en op slag van het laatste fluitsignaal werd het zelfs nog 2-2. Heren 3 speelde de laatste competitiewedstrijd anders dan anders en kwam zelfs met 2-0 vóór (Peter Ver schoor was de boosdoener). Toch ging de rust in met 2-2 en Leusden herstelde zich pas enigszins toen het intussen reeds 2-5 was. Frank Mestrom redu ceerde het verlies tot 3-5. Ook voor he ren 4 was het de laatste competitiewed strijd. Wel werd verloren met 2-3, doch dit was veel beter dan de 1-7 van de vorige keer. Bij heren 5 waren de blij- makertjes weer bezig al werd het nu slechts 0-5 tegenover de 0-10 van de vorige wedstrijd tegen de a.s. kampioe- Meisjes Al hadden mm of meer een walk-over en de hele voorhoede deelde in de productiviteit met al weer Joyce van Zandvoort en Viola Bakker (3 resp. 2 doelpunten) als grote goaltjesjageres- sen. Meisjes El verloor in een leuke wedstrijd en jongens BI haalde fors uit met 5-0. De eerste ontmoeting tegen hetzelfde Gooische B4 werd met 2-9 verloren. Trouwens, in alle Leusdense elftallen is een belangrijke vooruitgang te zien t.o.v. het vorige seizoen. De re sultaten van trainer John Bernard zijn bij BI dus heel goed zichtbaar Rob Bannink en Eric Hoekstra scoorden elk tweemaal en Evert-Jan van Zandvoort vertolkte een hoofdrol als middenvel der. Jongens Cl scoorde ook tweemaal en de meisjes uit deze categorie verlo ren ditmaal met het kleinst mogelijke verschil. De jongens van Al gingen flink de boot in en wat de jeugd betreft was de klapper van de week (en als de maand wat verder gevorderd was ook de pluim van de maand) voor jongens B2. Goed keeperswerk en een uitste kende aanvalspatroon vormden de ba sis voor de zege en Renno Koopmans, Sjoerd de Jong en Hans van Burken wa ren de uitblinkers. Jongens Dl won ge woon leuk en jongens El speelde 1-1 met een doelpunt van Jeroen Hilberts. UITSLAGEN: MEISJES Al - Schaerweyde A4 8-0 meisjes El - Hilversum El 1-2 jongens BI - Gooische B4 5-0 jongens Cl - Laren C5 2-4 SCHC B4 - meisjes BI (br.) 3-1 Gooische C3 - meisjes Cl 1-0 Phoenix A2 - jongens Al 5-3 Gooische B5 - Jongens B2 0-5 Be Fair D3 - jongens Dl 0-3 Hilversum El - Jongens El 1-1 heren 2 - Kampong 11 2-2 heren 5 - Gooische 9 0-5 USHC 1 - dames 1 8-0 Kampong 5 - dames 2 afg. Weesp 1 - heren 1 0-2 Schaerweyde 11 - heren 3 5-3 Culemburg 2 - heren 4 3-2 Het steeds beperkter wordende pro gramma vermeldt voor de komende week behalve de jeugdwedstrijden op zaterdag o.m. de bekerontmoeting Amersfoort 3-heren 1 en op dinsdag morgen om 10.00 uur de huisvrouwen- wedstrijd Leusden-Doorn. Dat wordt dinsdagmorgen dus geen warm eten. 'HTERVELD - Kortgeleden hield to-motor en bromfiets Club Ach- |ld haar jaarvergadering in de im. Er waren slechts 10 leden tzig en het voltallige bestuur. Op vlotte wijze werd de agenda af- De scheidende voorzitter de W. Meinten werd opgevolgd door -•heer K. Lorist. Nadat de heer Lo- rist de heer Meinten dankt voor alle goede diensten, die hij de club heeft bewezen, overhandigd de heer Mein- sjan de voorzittershamer aan de nieuwe voorzitter zLorist. Meinten wenste de club nog heel veel succes toe. De heer De Ridder wordt met alge mene goedkeuring als nieuw bestuurs lid opgenomen. Ook werd op deze ver gadering de kwestie van de contri butie besproken. Uit deze bespreking bleek dat diverse kosten de laatste jaren zodanig gestegen zijn, dat een De contributie voor het jaar 1976 wordt dan ook gesteld op f. 10,00. Het inschrijfgeld voor een rit blijft zoals het is. f 5.-- voor een lid en f. 7 50 voor niet leden. Inmiddels is ook het nieuwe regle ment voor orienteringsritten klaar ge komen. Om aan de wens van vele le den tegemoet te komen wordt van daag, donderdag 11 maart in de Ros kam om 20.00 uur door enkele K.N. M.V mensen een uitleg gegeven over dit nieuwe reglement eventueel gevolgd door een droogrit Ook kunnen er deze avond vragen worden gesteld Het is wel aan te bevelen deze avond te be zoeken, omdat men dan volledig op de hoogte kan zijn van dit nieuwe re glement voor de rit die op zondag 14 maart a.s gereden zal worden volgens dit nieuwe reglement. Deze orientatietit, tevens openingsrit 1976 is uitgezet door de nieuwe voor zitter van A.M B.C. de heer Lorist. Hij is uitgezet volgens het K.N.M.V reglement 1976 en wordt gecontroleerd door de heer J v. d. Bank De lengte van de rit is ongeveer 50 km. Start om 14.00 uur Men kan vanaf 13.30 uur inschrijven in hotel De Roskam. Inmiddels is ook de kalender voor 1976 bekend geworden. Die ziet er als volgt uit: donderdag 11 maart om 20.00 uur in de Roskam uitleg nieuwe K.N.M.V reglement; zondag 14 maart KNMV-rit. Openings rit uitzetter K. Lorist, controleur J v d Bank; zondag 11 april KNMV-rit 14.00 uur Grasrit, vrijdag 30 april Gezelligheidsrit 9.30 uur Koninginnent; ,u2ohüarg 2} roti K'.üV^nTI «OJrar.Arn - stelnt; zondag 25 juli Gezelligheidsrit 19.00 uur Tour de Junior, zondag 12 september KNMV-rit 14.00 uur PCC rit 3; zondag 10 oktober KNMV-rit 14.00 uur slotrit Voor alle ritten kan men inschrijven in hotel de Roskam te Achterveld Van de vijf KNMV-rittentellendednebeste ritten mee voor het clubkampioenschap De provinciale clubkampioenschap- kalender ziet er als volgt uit; PCC-rit 1 3/4 april organiseren de Ganzenrijders, PCC-rit 2 24/25 april organiseren Slip per; PCC-rit 3 12 september organiseren A M.B.C Achterveld; PCC-rit 4 25/26 september organise ren De Meem. Het bestuur van de A.M.B.C. hoopt dat haar leden weer een succesvol seizoen zullen hebben en een mooie plaats zul len weten te bereiken. ACHTERVELD Zaterdagmorgen moesten de Achterveldse dames in een thuiswedstrijd in de bekerronde de strijd aanbinden tegen het elftal van DWS V. Hoewel het een bijzonder leuke en sportieve wedstrijd was, kon Ach terveld het toch niet to t winst brengen. In de eerste helft speelde Achterveld met de wind mee en bleef sterk aanval len. Dit kon echter niet verhinderen dat na ongeveer tien minuten spelen de snelle rechtsbuiten van DWSV handig gebruik maakte van een misverstand in de Achterveldse achterhoede. Zo was de stand al heel spoedig 0-1 in het na deel van Achterveld. Achterveld gaf echter de moed niet op en juist voor de rust wist L. Kerkhof de stand op 1-1 te brengen. In de tweede helft was het een sterk aanvallend DWSV dat al spoedig de stand op 1-2 wist te brengen. Hoewel Achterveld er alles aan deed om ook te scoren, was het toch weer DWSV, dat scoorde en de stand op 1-3 bracht. Even voor het eindsignaal werd L. Kerkhof door de keepster van de tegen partij onderuit gehaald. Dit leverde een strafschop op, die door L. Kerkhof werd genomen. Zij wist wel te scoren, zodat de wedstrijd met een 2-3 stand eindigde. Wel jammer voor de dames van Ach terveld die door dit verlies nu uitgebe kerd zijn. ICHTERVELD - Achterveld is bezig om zich uit de degradatiezone te werken. Ni de teleurstellende resultaten van fr laatste week kon nu eindelijk eens succes geboekt worden. Dorestad uit •Wijk bij Duurstede werd met 1-0 ver slagen Achterveld verscheen niet ge heel volledig binnen de krijtlijnen. De vervangers voor Hans Versteeg enAn- toon Hak waren resp. Gerbrand Boer- sen en Bertus van Houten. Na de toss vin scheidsrechter Bouma koos Do restad de schuin over het veld staande felle oostenwind mee. Deze wind be ïnvloedde het spel gedurende de hele Pldstnjd, want er werden weinig goed gfttgevoerde combinaties tentoon ge- Jpreid De eerste 15 miuten van de strijd TOkarin Achterveld het meest in de aan val was kwam men niet verder dan «en Schot van Jan Kerkhof uit een gporzet van Herman v. Ruitenbeek, wjt echter niets opleverde. Dorestad gevaarlijk m de counter, doch J® geen moment voor het heiligdom I doelman Tolboom komen daar de rdediging sloot als een bus Ach- rveld bleef drukken, forceerde een _irtal corners, die echter geen suc- SLS°£teerden vanwege de goed kop ende Dorestad verdediging Kort voor s kreeg Jan Kerkhof onverwacht j® vnje schietkans, doch de goed I^oreskd doelman had weinig moeite met het te sslappe schot. ILf a u4rust een veelvuldig aanval- Achterveld. Jan Kerkhof was ge- ig veel aan de bal switchte van het midden- naar de rechtervleugel, maar zijn passes leverden geen doel punt op daar er geen afmaker was Cor Hoogland en Herman v. Ruiten beek lieten soms aardige een-twee combinaties zien doch dit gaf voor de resoluut ingrijpende verdediging uiteindelijk weinig problemen. De schotloosheid van de voorhoede zowel Achterveld als gasten, was wel kenmer kend voor deze wedstrijd, want de beide doelwachters hebben deze middag geen moeilijk werk gehad, 5 minuten voor tijd forceerde Achterveld een corner. Jan Kerkhol plaatste zich ach ter de bal, schoot de bal hard voor het doel, waar inmiddels Johan van Da len onrechtmatig werd aangevallen Scheidsrechter Bouma floot af en wees resoluut naar de beruchte witte stip, penalty! Felle protesten van Dorestad voor de in hun ogen te zware beslis sing, brachten de scheidsrechter niet van zijn ingenomen standpunt af. Her man van Ruitenbeek voltrok het vonnis en zijn lage schuiver verdween in de beneden hoek Achterveld leidde met 1-0 Scheidsrechter Bouma kreeg di rect hierna een tik uitgedeeld door Dorestad-speler Gernt Duys, waarop deze.uit het veld werd gestuurd. Do restad ging met 10 in de aanval pro berend om nog gelijk te maken wat met lukte daar de Achterveld verdedi ging, zij het soms met de grootste moeite, stand kon houden. 2 kostbare punten kon Achterveld aan zijn punten totaal toevoegen en een iets veiliger stand op de ranglijst kan worden in genomen. De komende wedstrijden tegen D.V.S.A Rivierwijkers en de drager van de rode lantaarn P.V.C. uit Utrecht kunnen nu met vertrouwen tegemoet worden gezien. Verdere uitslagen. Dorestad 4 - Achterveld 5 1-2- Programma Zondag 14 maart DVSA l(Amerongen) - Achterveld 1 14.30 uur HDS 2 12 00 uur Soest 5 12.00 uur Achterveld 2 Achterveld 4 DAMES Achterveld - Nijenrodes 10.00 uur Uitslagen zaterdag 6 maart, afdeling Jeugd. Achterveld Al - Roda Al 0-2 KVVA A4 - Achterveld A2 3-3 Achterveld BI - Quick BI 2-0 Achterveld B2 - De Glind BI 2-2 VVZA C3 - Achterveld Cl 1-2 Hoevelaken C2 - Achterveld C2 5-2 Pupillen: CJVV - Achterveld Dl 4-0 Achterveld D2 - APWC D3 4-0 VVZA D7 - Achterveld D3 2-1 Achterveld El - Hoogl veen El 2-1 IJsselm v. E3 - Achterveld E2 2-2 VVZ "49 E4 - Achterveld E3 2-3 Achterveld E4 - Quick E6 6-0 Programma voor zaterdag 13 maart: Afdeling jeugd: Junioren: Achterveld Al - Hees Al 15.00 Achterveld A2 - Hoevelaken A2 15.00 Baarn BI - Achterveld BI Achterveld B2 - APWC B2 SEC C5 - Achterveld Cl De Glind Cl - Achterveld C2 Pupillen: Roda D2 - Achterveld Dl KVVA D2 - Achterveld D2 Achterveld D3 - Amsvorde D3 Achterveld El - Hoevelaken El Achterveld E2 - Hoevelaken E2 Achterveld E3 - APWC E5 Amf. Boys E5 - Achterveld E4 Programma zondag 14 maart: Senioren: DVSA - Achterveld 1 Achterveld 2 - HDS 2 Achterveld 4 vrij Achterveld 3 - Achterveld 5 Dames: Achterveld - Nijenrodes 13 45 13.45 13 45 13.45 12.00 13.00 13.00 13.00 12 00 12.00 11.00 14.30 12.00 12.00 10.00 LEUSDEN/CENTRUM -Eén van de onderafdelingen (of onderbonden) van de Koninlijke Nederlandse Voetbal Bond is de afdeling Utrecht. Daarin spe len o m. de Leusdense clubs Roda '46 en SV Achterveld De afdeling Utrecht, die dit jaar 75 jaar bestaat, moet wel een belangrijke afdeling zijn, want I Utrechtgeeft emplooi aan niet min- I der dan 270 bestuurs- en commissiele den, waaronder 3 dames. Dat heb ik eens voor U uitgezocht op een voetbal loos weekend. Al snuffelend vond ik nog een paar zaken, die U wellicht inte resseren. 1 n de normale veldcompeti- ties spelen 224 clubs, onderverdeeld in een viertal groepen Die van het zon dagse afdelmgsvoetbal is met 76 de grootste. Dan volgt het zaterdag- afdehngsvoetbal met 60, de zondag in de KNVB spelende groep (53 clubs) en de zaterdag KNVB-ers (35 verenigin gen.) Voor de wedstrijden van die 224 clubs (uiteraard met een veelvoud aan elftal len) beschikt de afdeling Utrecht over ruim 600 scheidsrechters, waaronder een 30-tal dames. Ik heb ook uitgeturfd, waar die vrolijke fluiters elk weekend vandaan moeten komen. Dat het me rendeel in de grote(re) steden woont is duidelijk en zo levert de stad Utrecht er 113. Met 60 en 40 komen Hilversum en Amersfoort ook goed voor de dag. Toch huisvest Lelystad met 25 man relatief wel de meeste arbiters Qua inwoners is die nieuwe stad in Oostelijk Flevoland vrijwel net zo groot als Leusden, waar echter slechts 6 (waarvan 1 in Achter veld) fluitisten hun domicilie hebben en in Barneveld zitten er 7. 54 van de eerder genoemde 224 clubs hebben dameselftallen m de zondae- en zaterdag-competities van het afde lingsvoetbal Ik kan me ook voorstel len, dat men hier geen scheidsrechters- tekort heeft. Het fluit toch wel anders dan bij mannen! Van de 68 beschikbare arbiters zijn 12 van het vrouwelijke ge slacht. Het zaalvoetbal (met F.C. Opstelten en Pon Voorwaarts uit Leusden), dat de laatste tijd enorm in opkomst is, omvat thans circa 150 clubs en beschikt over een 60-tal fluiters en in het zomera vondvoetbal zorgen rond de 50 in stemmig zwart gehulde arbiters (buiten de keuze uit de 600 van het „winter- voetbal") voor het doorgaan van de wedstrijden van bijna 300 bedrijfself- tallen (w.o ook Pon Voorwaarts), voetballers staan er gekleurd op en elke club speelt in eigen clubkleuren. In de afdeling Utrecht zijn de combinaties rood-wit (53 verenigingen) en blauw wit (51 stuks) beslist favoriet en vor men samen bijna de helft uit de 20 kleu rencombinaties. Op ruime afstand ach ter de kopgroep volgen groen-vnt (21), zwart-geel, (16). De middenmoot be staat uit llx blauw-geel, lOx oranje- wit en rood en oranje-zwart zijn elk 9x vertegenwoordigd. Wit shirt plus witte broek, m.i toch wel de eenvoudigste uitvoering en in de goede periode van Real Madrid vooral door die Spaanse club gemanifesteerd, valt met 3 navol gers erg tegen Ook rood-groen, rood- en oranje-blauw, rood-wit-blauw, als mede paars-wit en paars-geel en met 1 club per club zijn kennelijk niet erg ge wild. Met uitzondering van rood-wit- blauw kan ik het eigenlijk ook wel in denken. Ze zijn wel exclusief, maar zou U in paars-geel durven spelen? C. LEUSDEN-CENTRUM - 'Afgelopen week weer wisselende resultaten voor de Leusdense tafeltennissers. TTCL 1 (2-8) en 4 (0-10) verloren, terwijl TTCL 2 en 3 elk met 9-1 tot winst kwamen. 'De biljartvereniging Leus den is in de klasse C2A (KNBB district Eemland) na 13 van de 18 wedstrijden 6e met 46 tegen 45 pun ten. 'Op 17 en 18 april a s. (Pasen) organiseert de Mixed Hockey Club Leusden voor de 2e maal een groot toernooi op het „sportpark" Noor derinslag. compleet met tent, direc tiewagens, brandweermateriaal en cir ca 150 semi-veteranen 'Verleden jaar heette die wedstrijdenreeks het „Bouw- fondstoernooi" Voor dit jaar wordt gezocht naar een toepasselijkere naam 'In de gemeentelijke cantine op het BB-park wordt op 17 april het toer- nooifeest gehouden voor MHCL-le- den (senioren en oudere junioren) en hun gasten. 'Het 2e herenieam van de MHCL, verleden zondag uitgeschakeld voor de kampioenstitel, gaat op 24 april kegelen! Voorlopig voor één keer, maar wie weet? 'Op Paas maandag (19 april) organiseert de Leus dense hockeyclub, eveneens voor de 2e keer, een hockeytoernooi voor C- junioren *Op 20 maart a.s worden in sportzaal De Meent de finales gespeeld van de clubkampioenschappen enkel spel van de Badmintonclub Leusden Aanvang 10 00 uur 'De Biljartvereni ging Leusden houdt op 27 maart a.s. een ,,open dag", waarbij vooral de nadruk gelegd wordt op de verbete ring van het onderlinge contact tussen de verschillende Leusdense sportver enigingen 'Vrijdag 19 maart volgt in sportzaal De Meent het 2e gedeelte van het door Impala georganiseerde recreatie-volleybaltoernooi Aanvang 19 00 uur Op 14, 21 en 28 maart worden resp. te Hilversum, Soest en Amersfoort(finalel)delaatsteTAPA- ntten gehouden 'Detoerafdeling van de RTC „Amersfoort" opent op 20 en 21 maart het seizoen met „Veluwe- sterritten" (toeristisch wielrijden) over 30, 60. 90 en 120 km. Informa ties: Henk Fijnenberg jr., Harderwijk (03410-14810 van 8 00 tot 16 00 uur), j 'De ARTC „De Pedaalridders" orga niseert van 23 t/m 27 augustus een internationale avondvierdaagse in Amersfoort voor amateurwielrenners. Waar en hoe laat wordt nog nader be kend gemaakt De kostenraming be draagt meer dan f30.000,-! 'De Leus dense wielerveteraan Nico de Vries kan behalve wielrennen ook uitstekend kla verjassen (dit is ook minder vermoei- end). Hij won met 5192 punten de eer ste Pedaalndders-klaverjasavond.' j I Pupillen: Uitslagen: IJsselm v Dl - Roda Dl - 1-2 VVZA D2 - Roda D2 1-1 Hees Dl - Roda D3 2-0 Roda D4 - TOV D2 1-0 IJsselm v D3 - Roda D5 1-3 Roda D6 - Soest D4 3-1 Hoevelaken D3 - Roda D7 afg Roda D8 - Soest D6 2-1 Roda El - Soest El 0-1 Soest E2 - Roda E2 1-1 Spakenburg E3 - Roda E3 0-0 Roda E4 - Amf Boys E3 2-1 Roda E5 - APWC E5 0-1 APWC E6 - Roda E6 0-4 Programma: Roda Dl - VVZ '49 Dl 13.00 Roda D2 - Achterveld Dl 12.00 Quick D3 - Roda D3 v 12 30 Soest D3 - Roda D4 v 11.00 Roda D5 - SEC D3 12 00 Hoogland D3 - Roda D6 v 11.15 Cobu Boys D2 - Roda D7 v 12.15 Hoevelaken D3 - Roda D8 v 12.15 Roda El - VVZ '49 El 13.00 Roda E2 - Soest E2 11 00 Roda E3 - SEC E3 11.00 Roda E4 - SEC E4 11 00 VVZ '49 E5 - Roda E6 v 12.00 Quick E5 - Roda E5 v 12.30 j Junioren: Achterveld Al - Roda Al 0-2 HVC A2 - Roda A2 5-0 Roda A3 - Spakenburg A2 0-0 Roda A4 - Baarn A3 3-4 Advendo BI - Roda BI 1-1 IJsselm.v B3 - Roda B2 2-3 Roda B3 - KVVA B3 2-1 CJVV B3 - Roda B4 1-0 Baarn C3 - Roda C2 5-1 Roda C3 - IJsselm.v. C3 1-2 Programma junioren: Soest A2 - Roda Al v 15 30 IJsselm v. A3 - Roda A2 v 13.30 Roda A3 - VVZA A2 16.15 j Roda A4 - Hoogl.veen A2 16 15 VVZ '49 BI - Roda BI v 14.15 Roda B2 - Limvio B3 15 00 IJsselm.v. - Roda B3 v 14.30 Roda B4 - Amf Boys B2 13.45 Limvio C3 - Roda Cl v 13.00 Roda C3 - Hoevel. C3 13 45 1 Afmelden vrijdagsavonds tussen 7-8 uur, tel. 033-42463. Senioren: Uitslagen zaterdag: SOVA - Roda Zwart Wit - Roda 5 Roda 6 - VOP 4 Programma zaterdag: Eemncs - Roda Vriendschappelijk: Roda 3 - Roda 4 Cobu Boys 5 - Roda 5 Uitslagen zondag: Roda 1 - Zebra's Roda 3 - Roda 4 KVVA 5 - Roda 5 Soesterberg 5 - Roda 6 Roda 8 - Roda 7 Programma zondag KVVA 1 - Roda 1 Amf Boys 4 - Roda 2 Roda 3 - Quick 5 VVOG 4 - Roda 4 WZA 5 - Roda 5 Amsvorde 5 - Roda 6 Roda 7 - Quick 13 Roda 8 vrij Dames: Vriendenschaar - Roda 2-1 7-01 5-0 16.15 14.00 14.00 2-0 1-3 1-4 2-0 1-4 14 30 14.30 1 11.30 14.30! 14.3C 14 3C 11.3C 9.3C

Leusder Krant | 1976 | | pagina 19