ffhe way we were" - Sydney Pollack's op de „great American Dream" I'l'IcM mmm Dokter EN TEN SLOTTE. Richard Arlen overleden USDER KRANT - FILM DONDERDAG 1 APRIL 1976 19 Door het succes van „Smokkelschip Lucky Lady" met Liza Minnelli, Jtiie Hackman en Burt Reynolds in het Amersfoortse Grand Theater, blijft Uzi voortreffelijke avonturen-komedie nog een week. Als u deze film nog iet hebt gezien: toch maar eens gaan. Nieuw in Studio G is de film van de jerikaanse regisseur Sydney Pollack: „The way we were" met Robert Herd, Barbra Streisand en Patrick 0' Neal in de hoofdrollen. Nieuw ook de film in het City Theater, waarin men Wiileke van Ammelrooy op- jeuw in een Franse (sex-) film kan bekijken: „Op de Franse toer." Voor letloverige worden alle programma's geprolongeerd. [.LACK'S „AMERICAN Amerikaanse regisseur Syd- I Pollack is één van de weinige Bywoodfilmers die tegen de ver- tking in konsekwent politiek in [speelfilms stopt. Politiek blijft jhet algemeen taboe in Holly- jod, tenzij het geld oplevert. Een manier om toch politiek te j, is dat niet op een individua- Jsche manier te doen, maar je te Eten op een collectieve politiek. Back doet dat. Hij richt zich op de fat American Dream, die door de En heen op een ondergang aan- Ivent, zoals Pollack dat aangeeft feijn films. Terwijl Amerika zich- f kastijdt via zijn schandalen als fctergate en alle vuile was buiten ngt, zo is Pollack al jaren bezig j de Amerikaanse ziel bloot te Een via zijn subtiele filmverha- r In Studio G draait deze week n van die films: „The way we we- met Barbra Streisand, Robert Jdford en Patrick O' Neal in de lofdrollen. Barbra Streisand. DOOR BERT VOS McCARTY'S HEKSENJACHT Het verhaal van ,,The way we were" omvat een periode van zo'n 25 jaar: het tijdperk, waarin de New Deal van Roosenvelt aan het aflo pen is, de Tweede Wereldoorlog, de tijd van de heksenjacht op kommu- nisten en vermeende kommunisten onder senator McCarty. Het ver haal speelt zich af van 1937 tot de vijftiger jaren, de jaren dat Holly wood de vertolker bij uitstek van de American Dream is. In „The way we were" speelt Pa trick O' Neal de rol van filmregis seur Bissinger, die van zijn huis een filmenclave heeft gemaakt en zich veilig omringt waant door films, sterren en scenarioschrijvers. Maar zijn besloten wereld van de film dringt de werkelijkheid van de hek senjacht en de Koreaoorlog door. In zijn huis worden afluistermikro- foons ontdekt. Daarmee dringt het geweld door in het huis van Bissin ger. Pollack licht in deze film het slechte geweten van Hollywood door, kompleet met de heksenjacht op kommunisten door McCarthy. Pollack, (in de tijd dat het verhaal plaats vindt is hij maar een jongen), heefrde kommunistenjacht niet aan den lijve ondervonden, maar de manier waarop hij het gegeven ver filmde in „The way we were," laat duidelijk zien, dat hij die sfeer uit stekend aanvoelde De regisseur Dokters hebben het tegenwoor- g erg moeilijk. Niet alleen zijn ze oor de publieke opinie van ivoren )rens gehaald en met een behoor- jke klap op de begane grond van e gewone mens terecht gekomen ok in andere opzichten is het vak an geneesheer niet meer wat het is eweest. Vroeger was de huisarts piets als een heilige medicijnman me opgrond van zijn kennis in staat yverd geacht om je ziekte binnen de Jkortst mogelijke tijd te genezen Maar dat niet alleen. De dokter was je huisvriend, die vaker langskwam toor gewoon 'n simpel kopje koffie, lan voor een ernstige ziekte waar mee je op dat moment had te kam- )en. Een man, die je kinderen net 50 goed kende als je zelf. Nu is dat grotendeels anders geworden. Veel van de geneesheren zijn weer via hun specialisatie op hun ivoren to ren gekropen, waar ze voor de ge wone mens alleen maar te bereiken zijn via een soort visum (het ver- wijsbriefje). Anderen zijn lang zaam maar zeker getransformeerd lot simpele „pillen-op-recept- verstrekkers", die nauwelijks de tijd hebben om hun patiënten langer dan twee minuten aan te horen al vorens tot een haarscherpe diag nose te komen. Weer anderen zijn ware psychologen, die het vak beoefenen met een flair, die respekt afdwingt. Over zo'n psycholoog vertelde kortgeleden een collega van me een kostelijk verhaal, dat ik u niet wil onthouden. Het gebeurde ergens in de regio, waa\ een viertal trouwe cofé-bezoekers aan een tafeltje in een plaatselijk café op zeer heftige wijze aan het kaarten was. De aarten werden nogal fors op de af el gesmeten om kracht bij te zet- en aan de blufférij, die er dan neestal achter steekt. Dat ging een hele tijd goed, ook al bleek, dat het afeltje in kwestie sommige slagen met moeite kon verwerken. Maar een hele mooi kaart van één der klaverjassers gaf de doorslag, Let terlijk en figuurlijk. Met donderend geweld klapte het tafeltje, zwaar beladen met een hele rij piepkleine i borrelglaasjes, tegen de vlakte. Geen paniek, niets aan de hand. Bedachtzaam knielden de vier kaarters neer bij het verongelukte tafeltje en konstateerden droogjes, dat er een poot was gebroken, j „Daar moet een dokter bijkomen,I was de diagnose van eén van hen. j Daar waren de anderen nog met opgekomen, maar ze vonden het een uitstekend idee De dokter werd gebeld met de mededeling, dat er in het café iemand met een gebroken poot lag. Of de dokter zo vriendelijk wou zijn om even te komen kijken. Nou, de dokter was zo vriendelijk. Hij was nog wel eventjes met een patient bezig. maar hij hoopte zo snel mogelijk te komen. Dat gebeurde. Dokter kwam binnen en vroeg naar de patient. 1 Het was doodstil in het café. Ieder een keek gespannen toe naar wat er zou volgen. De klaverjassers ble ven eveneens onbewogen en leid den de dokter naar het tafeltje, dat inmiddels ergens scheef m de hoek stond. Dokter bekeek de gebroken poot enige tijd aandachtig, schudde zijn hoofd en zei: „Dat ziet er niet zo best uit, daar moet iets aan ge daan worden." Hij opende zijn kof fertje en begon de poot te spalken, zonder een spier te vertrekken. Er kwam een zalfje overheen en het geheel werd keurig netjes omwon den met zwachtels. Na enige tijd stond het tafeltje weer keurig recht overeind„Dat was het dan heren," zei de dokter, terwijl hij zijn koffertje dichtklapte. „Prettige voortzetting van de dag en voor zichtig met de patient Nauwelijks was de deur achter hem dichtgesla gen of het gelach in het café barstte los. Maar voor eventjes, want nog geen minuut later ging de deur weer open en kwam de dokter weer bin nen. Met een vel papier in de hand. „Heren," zei hij met een glimlach tegen de vier klaverjassers die op de goede afloop reeds een borreltje hadden genomen, „ik heb hier nog de rekening Zestig gulden. Of u maar even wilt afrekenen V. Scène uit: The way we were. Bissinger, wordt door hem uitgete kend als een man, die zwicht voor zijn eigen principes en- om aan de jacht te ontkomen- mee huilt met de wolven. Sommige insiders herken nen in deze figuur enkele bekende regisseurs, die dezelfde weg gingen en zichzelf verloochenden. Daar naast is er dan nog de scenario schrijver Hubbell (Robert Redford), die na zijn liefde voor Katie, een opstandige linkse aktiviste (Barbra Streisand) tenslotte moe geworden door de concessies die hij aan de Hollywoodcensuur moest doen, zijn eigen weg gaat. Niet met Katie. Een soort berusting in het onver mijdelijke. Maar berusting is voor Pollack al lang geen afdoend antwoord meer. In zijn vroegere films hield Pollack zich voornamelijk bezig met de konfrontatie tussen droom en wer kelijkheid. Deze romantische bena dering ruilde hij steeds meer in voor een realistischer benadering, die na „The way we were" uit 1973 nog sterker wordt geaccentueerd in Pol lack's nieuwste film uit 1975: „The Yakuza" met Robert Mitchum in de hopfdrol. De kollektieve Ameri kaanse droom heeft alleen maar bloedbaden aangericht. Pollack is één van de weinige Amerikaanse filmers die dat in beeldend proza omzet en via zijn (politieke) films de ondergang van die droom langzaam maar zeker werkelijkheid laat wor den. HET VERHAAL Voor hen, die het filmverhaal graag van tevoren kennen, volgt hier een korte inhoud: In het vooriaar 1937 zitten Katie Morosky en Hubbell Gardiner op dezelfde universiteit.... Katie werkt keihard, is bijzonder politiek be wust en is de activiste van de cam pus. Ze neemt zichzelf, het leven en haar studie bloedserieus^Hubbell is precies het tegenovergestelde. Hij is knap en charmant, heeft een prima schrijverstalent en is dan ook de „wonderboy" van de universiteit en tevens middelpunt van rijke vrienden. Z'n vaste vriendin is Ca rol Anne. Na enige jaren (de wereld voert in middels haar tweede grote oorlog), ontmoet Katie, Hubbell in 'n café. Hij is nu bij de Marine. Ze loodst hem mee naar haar huis en gaat met hem naar bed. In de daaropvol gende maanden verdiept hun ver houding zich. Nog steeds voelt Ka- Willeke van Ammelrooy in moei lijkheden in de film „Op de Franse toer" tie zich niet op haar plaats bij Hub- bell's vrienden. Wel moedigt zij Hubbell aan om z'n boek af te ma ken. Uiteindelijk trouwen ze met elkaar. Het loopt naar 1950. Katie en Hubbell verhuizen naar Holly wood waar Hubbell het scenario voor de film naar zijn boek gaat schrijven. Katie is in verwachting en ze leven een idyllisch leven. Tot het moment dat het comité voor on Amerikaanse activiteiten 'n com munistenjacht in Hollywood ver wacht. Katie en Hubbell raken bij anti-comité-aktiviteiten betrokken. Katie is bang dat haar communisti sche sympathieën Hubbell's carrière zullen schaden, en stelt 'n scheiding voor. Hij is het er mee eens en ze gaan - na de geboorte van hun kind uit elkaar. Het is nu rond '55. In New York is Katie druk in aktie met een „Ban-de -Bom-campagne. Op straat ontmoet ze Hubbell weer Ze houden nog steeds van elkaar, maar het is te laat voor liefde. Studio G - le week - 14 jaar. GEPROLONGEERD Zoals gezegd is de amusante avonturen-komedie „Smokkelschip Lucky Lady" in het Grand Theatre geprolongeerd. Met Liza Minnelli, Burt Reynolds en Gene Hackman in de hoofdrollen, is deze door Stanley Donen geregis seerde film beslist de moeite waard om te gaan bekijken. Het verhaal speelt zich af in de tijd, dat Amerika was „drooggelegd" en de Amerika nen zich in het openbaar zo netjes moesten gedragen, dat zij geen al cohol mochten drinken. Een zware tijd voor de liefhebbers van een pot- tiger drankje dan thee of cola en daarom werd er al spoedig een op lossing voor gevonden: dranksmok kelen. Smokkelschip Lucky La dy" vertelt op een luchtige manier hoe drie avontuurlijke vrijbuiters er in slagen om rijk te worden van deze smokkel. Donen weet er een kostelijke geschiedenis van te ma ken, die steeds leuk blijft ondanks geweld,"Waaraan Donen niet ont kwam, maar die hij met gevoel voor humor en met oog voor detail ver filmde. Pittige dialogen en rollen, die door de hoofdrolspelers met zichtbaar plezier feilloos worden vertolkt, maken deze film tot een brok puur amusement. Entertain ment, noemen ze dat in Amerika. Derde week - Grand Theatre - alle leeftijden. Hoewel je er vroeger veertien jaar voor moest zijn, mag je tegen woordig naar James Bond in „Veel liefs uit Moskou" kijken als je jon ger bent. De film staat geprogram meerd voor alle leeftijden, ook al is dat natuurlijk een understeatment, want ik zou mijn kinderen er beslist niet heensturen als ze nog geen veertien zijn. Maar tijden ver anderen, dat blijkt uit de maat staven, die tegenwoordig voor films worden aangelegd. Binnenkort hoeft het helemaal met meer. Dan ga je maar, of het nou Sneeuwwitje is of Tiroler alpenpret, iedereen is welkom. In ieder geval blijft „Veel liefs uit Moskou" nog een weekje. Voor de liefhebbers, die maar niet genoeg kunnen krijgen van die glo rietijd van de geheime diensten en bean Uonnery, als de enige, echte 007. Cinema 1 - derde week - alle leeftij den. Eveneens geprolongeerd is „Emmanuelle, nummertje twee," De Antimaagd. Deze gaat de vijfde week in en de belangstelling voor deze film schijnt nog steeds te stij gen. Dat is ergens verbazingwek kend als je bedenkt, dat er zo weinig in gebeurt, dat je er makkelijk bij in slaap kunt vallen. Tenzij u met ge spannen aandacht en heerlijk ge prikkeld de erotische verrichtingen van Sylvia Kristel tot het bittere eind kunt blijven volgen. U bent dan een gelukkig mens, die met weinig tevreden is. Cinema 2 - vijfde week - 18 jaar. Dirk Bogarde en Charlotte Ram- pling spelen de hoofdrollen in de film „The Nightporter," waarin de nachtmerries van de concentratie kampen en de gewelddadige sfeer van het nazisme weer op een ge vaarlijk subtiele manier tot leven wordt gebracht door de Italiaanse regisseuse Liliana Cavani. Je moet er toch echt wel een liefhebber van zijn Tweede week - Euro Cinema - 18 jaar. OP DE FRANSE TOER In het City Theater kan men deze week opnieuw een Franse film be kijken met onze bloedeigen interna tionale filmster Willeke van Am melrooy in de hoofdrol. „Op de Franse toer" is de titel van dit pro- dukt, dat uiteraard voldoende sex- elementen in zich draagt om geheel in Willeke's stijl te blijven Hoewel je je wel zo langzamerhand afvraagt of onze Nederlandse filmsterren, zoals Sylvia en Willeke zich alleen maar via hun blootje een weg naar de internationale filmwereld kun nen banen. Zou dat toch iets te ma ken hebben met kwaliteit en karak ter? City Theater - eerste week -18 jaar. NACHTVOORSTELLINGEN In de nachtvoorstellingen van het City Theater kan men vrijdagnacht eerst gaan kijken naar „De hete nachten van Dracula." (La fille of Dracula) van regisseur Jess Franco. Opnieuw worden we gekonfron- teerd met een versie van de oude Dracula-legenda van Bram Stooker. Hoewel de oorspronkelijke schrij ver van dit intussen befaamd ge worden boek zich wellicht in zijn graf zou omdraaien als hij in staat zou zijn al die films over zijn gees- terprodukt te zien, is „Hete nachten van Dracula" voor de echte lief hebber van de horror-film waar schijnlijk toch wel een nachtelijk bezoek aan het City Theater waard. Want de dochter van Dracula heeft ook al de slag van het bloedzuigen te pakken en is daarbij ook nog een erg warmbloedige vrouw. Waar mee de erotiek zich mengt met de horror. Voor elck wat wils, zoge zegd. Vrijdagnacht, City Theater, 18 jaar. Zaterdagnacht kan men kijken in de nachtvoorstelling van het City Theater naar de film „De meedo genloze doder" (The untouchable one). Jason Pai Piau speelt de hoofdrol, maar die naam zal u niets zeggen denk ik. Wat duidelijker is, is het feit dat het een Chinese vecht film is, waar alle technieken van nobele vechtkunst worden getoond. Karate, Kung Fu, zwaardvechten. Enfin u ziet maar. Het gaat in ieder geval om opium-smokkel in de ha ven. En Tai Liu wenst daar niet aan mee te doen. En u begrijpt, dat zoiets altijd de ergernis van anderen oplevert, vandaar. City, zaterdagnacht - 18 jaar. F T T T T T T T Vorige week heb ik jullie op deze plaats wat verteld over de sex-lectuur in de plaatselijke boekhandel. Vandaag gaan we een plankje lagernaar de da mesbladen. Van de blote vrouwtjes naar hun aangeklede seks-genoten. Iedere week worden er 666.016 Mar grieten, 506.376 Libelles, 101.480 Vi va's, 638 032 Story's en 160.000 Week enden verkocht. Maar, hou je even vast, vier tot vijf maal zoveel mensen lezen die bladen. U kent dat wel. lite raire uitwisselingen tussen buurvrou wen: als jij nou de Libelle uithebt, stop hem dan bij mij in de bus, dan krijg jij mijn VivaHet resultaat is dat drie kwart van de Nederlandse vrouwen en bijna de helft van alle mannen weke lijks de hapklare brokken van de da mesbladen naar binnenwerkt. Dat las ik van de week ergens, en het verbaasde me. In de eerste plaats is het natuurlijk vreselijk droef dat zo ontzet tend veel mensen deze grijze eenheids worst, hoe kleurrijk hij er soms ook uit mag zien, tot zich blijven nemen. De informatieve waarde van de bladen, die de huisvrouw zo heerlijk huisvrouw laat zijn, stijgt niet uit boven een hand leiding om zelf enkele plankjes voor het raam te hangen, waarop je zo leuk cac- tusjes kan zetten. En, hoeveel van die ellende-plankjes zie je tegenwoordig met overal hangen? Daarnaast natuurlijk de hele rim ram van koninklijke huizentobbende filmsterren, full-color vijflingen en keuken- en woontips (waarmee je dan gelijk de interesse-wereld van een vrouw afbakent binnen de vier muren van het huis). Overigens heeft Libelle een aantal jaren geleden een eigen verslaggeefster KINDERVOORSTELLINGEN In Cinema 1 is het zaterdag- en woensdagmiddag weer aantreden geblazen voor een spannende avon turenfilm: „Robin Hood en de schel men". Wie kent Robin Hood niet, de held van de Britten? Verborgen in de bossen is hij steeds op jacht naar de rijkdommen der rijken om de armen te helpen. Nobel avontu- renwerk. Voor jong en oud. In Euro Cinema kunnen de kleu ters hun hart ophalen, zaterdag om half elf en kwart voor twee en woensdag om kwart voor twee. Dan draait namelijk de grote „Walt Dis ney Tekenfilm Parade," met maar liefst twaalf tekenfilms, waarin alle Disney figuren tot leven komen en de jonge toeschouwertjes spanning en humor zullen brengen. Een heer lijk tekenfilmfestijn voor jong en oud. in Vietnam gehad. Maar dat was het niet helemaal. Het aantal abonnees liep terug en dan blijkt de ware bestaansre den van het spul: het moet geld opleve ren. Dus terug uit Vietnam, de keuken weer in. Maar ook verbazingwekkend is het, dat bijna de helft van de Nederlandse mannen bij Prinses Gracia in de keuken kijkt. Damesbladen zijn dus helemaal geen damesbladen. Zijn dames- en he renbladen, maar ze staan op naam van de dames. Want als man kijk je natuur lijk wel uit om je te abonneren op „Vi va, voor vrouwen van deze tijdMaar ondertussen. Het waren eveneens mannen, die donderdagavond nogal honend begon nen te lachen, toen het nieuwe raadslid Corry Verduin-Munnik, de enige vrouw in de raad, verklaarde dat zij ook spe ciale aandacht zou hebben voor speci fiek vrouwelijke problemen, omdat mannen daar, zeker gevoelsmatig, toch nooit helemaal het fijne van weten. Ik ben nu al helemaal in voor mevrouw Verduin Naast de opmerking over vrouwen problemen, zei ze nog min stens twee zinnige dingen, wat voor een raadslid een mooi gemiddelde genoemd mag worden. Corry Verduin vindt dat de gemeente te veel ambtelijke klets koek in haar stukken doel. Wat aan de raad gepresenteerd wordt is voor een normaal mens soms niét te volgen. En mevrouw Verduin gaat er vanuit dat raadsleden ook maar normale mensen zijn En bovendien is het voor de pers ook makkelijkervoegde zij er spon taan aan toe. Maar last but not least: het was ook mevrouw Ver duin, die hardop durfde te zeggen, dat de fraaie argumentatie omtrent het woonwagenkamp bij sommige raadsleden (let wel: sommige raadsleden) gebaseerd was op een niet al te grote bereidheid om die mensen hier op te nemen Leusden haalt de was binnen. Misschien wat Viva-achtig uit gedrukt. Maar niettemin: Corry Verduin voor vrouwen, journalisten en zigeuners. Ik mag dat mens. K. HOLLYWOOD - Richard Arlen, filmacteur uit de tijd van de stomme film die destijds de overgang naar de sprekende film had overleefd en de hoofdrol speelde in de eerste film die een Academy Award kreeg, is zondag op 75-jarige leeftijd overle den. Hij was vier weken geleden in het ziekenhuis Riverside opgenomen na een ernstige aanval van emfy seem. Arlen heeft in een tijdsperk van 50 jaar aan meer dan 200 films meegewerkt Hij trad op met Jean Parker, Betty Grable, Richard Widmark, Andy Devine, Mary Bryan, Fay Wray en Virginia Bruce. Hij speelde vooral in avonturen films zoals „Danger on wheels," „Legion of the lost flyers," „Lucky devils", „Power drive", „Forces landing" en „Warlock" en ver diende toen tot 200.000 dollar per jaar, die hij in zaken stak en in land belegde. De laatste jaren trad hij voor ra dio en televisie op. Hij is driemaal gehuwd geweest en heeft een zoon en een dochter. Uit Walt Disney's fekenfilmpara de Sommige vrouwen vallen op dergelijke types Maar daar had Carl Schwietert niets aan. Essef op T.V. Duidelijke informatie Zaterdagavond heb ik met stijgende verbijstering gekeken en geluisterd naar ene meneer van Rooijen, die staatssekretaris van financiën schijnt te zijn. In de aktualiteitenrubriek Brandpunt van de KRO was deze me neer verschenen om het één en ander te komen vertellen over de belastin gen, want het is al bijna weer 1 april en dan moeten de belastingaangiftes op weg zijn naar de inspekteur. De vragen die Carl Schwietert stelde, waren interessant genoeg om een boei end antwoord te verwachten. Maar nee hoor Meneer van Rooijen wist niets te vertellen. We kregen alleen maar antwoorden in de trant van: „Daar kan ik u echt niets over zeg gen", of „Op die cijfers kan ik echt niet ingaan". Het enige wat we te horen kregen was het feit, dat het personeelsbestand van de belasting dienst nog steeds aan het groeien is om een steeds strengere controle te kunnen uitvoeren Maar dat wisten we reeds We zijn er ook van over tuigd, dat meneer van Rooijen en de zijnen het zwartgeld, de steekpennin gen en dat soort zaken goed zullen aanpakken. En die bestrijding van de werkloosheid is natuurlijk ook aardig meegenomen, ook al wordt dat dan wel van onze belastingcenten betaald Maar als je mij vraagt of die meneer van Rooijen terecht in de aktualitei tenrubriek moest opdraven om te ver tellen wat ie niet te vertellen had, nou nee We zijn nu wél duidelijk geibformeerd over de staatssekreta ris. Een mooie, nietszeggende jongen. Ondanks het feit, dat de science fiction de laatste jaren ook in Neder land enorm populair is geworden (vrij wel elke uitgeverij van naam heeft een eigen SF-reeks in haar fonds), blijft de TV op dit punt schromelijk in gebreke. Wat dat betreft staat ze op hetzelfde peil als de filmindustrie die tot nu toe ook niet verder is geko men dan afzichtelijke horror-verhaal tjes over afschuwelijke mannetjes die de wereld bedreigen. Enkele jaren geleden konden we via onze beeld buis nog kijken naar „De avonturen van de Enterprise", maar ook dat was niet alles, ook al was het een verdienste lijke poging tot meer volwassen SF. De TROS is op dit moment de enige omroep, die SF in haar programma's doet en wel via de voortreffelijke Engelse jeugd-SF-serie „Doctor Who" Engelse jeugd-SF-serie,.Doctor Who". Het is echter een jeugdserie en daar mee zijn we eigenlijk waar we zijn willen: men is nog steeds van mening, dat de SF nog niet volwassen is, nog thuishoort in de kinderstripwereld Met de moderne techniek moet het mo gelijk zijn - ook in Nederland - een goede SF-reeks te maken. Er zijn boe ken genoeg, die zich daar uitstekend voor lenen. En als dat alles niet moge lijk is omdat het meeste geld in Ne derlandse nostalgische serie's wordt gestoken, wel het buitenland - toch al de grootste TV-leverancier - heeft beslist wel méér te bieden dan de geijkte politie-series Maar het is mogelijk, dat onze televisie-makers meer van „Sil de strandjutter" en dat soort verhalen houden. En wie zijn wij, dat we daar iets tegenin kunnen brengen'* Voorlopig blijven we met plezier naar „Doctor Who" kijken. Een TROS-programma. MONITOR

Leusder Krant | 1976 | | pagina 19