litstekend hockey lan heren 1 B.W. Peddemors, voorzitter van Drukke week voor Leusdense schakers F.C. Opstelten klopte ook F.C. Justitia Stetboys winnen alweer Quick B3 werd in Leusden kampioen Belangrijke wedstrijden van Roda Geslaagde info-avond LTV Leusden Cport Waarom.... P URSIEF Het kampioensteam: Leusden, heren 1 Ook representatie van sportgebeurtenis sen is een belangrijke taak, vooral i voor de voorzitter en wat dat betreft heeft de heer Peddemors zich weldoen J gelden. Hij was overal" bij! Hij is bijzonder actief en kan gelukkig over voldoende tijd beschikken. Hij heeft ook nog heel wat plannen in petto zoals sport voor gehandicapten, sport voor oudere Leusdenaren en het activeren van een ruimer begrip over sport vooral j bij de jeugd door instructies en het in contact brengen van andere takken van sport dan waarmee zij zich ge woonlijk bezig houden. De Leusdense sportwereld mag in alle geval met déze sportstichtingsvoorzitter niet moppe ren. Namens de krant vast gefeliciteerd met a.s. donderdag! LEUSDEN/CENTRUM - De (derde) Leusdense tennisvereniging in Leusden, de LTV „Leusden", hield maandaga vond in rest. Nieuw Leusden een Info- avond, in hoofdzaak ten behoeve van de leden van deze vereniging, die zich hadden opgegeven voor het spelen in de Trimexhal en wel in afwachting van het gereedkomen van de tennisbanen m het nieuwe sportpark Valleikanaal. De heer B Spijkman, voorlopige voorzitter van de nieuwe club, begroette een groot aantal tennisliefhebbers. Ook de voor zitter van de Sportstichting Leusden, de heer B. W. Peddemors, gaf acte de pré- sence en dit werd door de „Leusdena ren" bijzonder op prijs gesteld De heer Spijkman gaf eerst allerlei informatie over de tot dusverre plaats gehad hebbende besprekingen ter voorbereiding van de tennisplannen op het hierboven genoemde sportpark. Voorts kregen de aanwezigen inlichtin gen over de stand van zaken on.trent de tennis-accommodatie zelf. Dat e.e.a. niet van de ene dag op de andere gerea liseerd kan worden was duidelijk Daarom ook heeft het bestuur de leden USDEN/CENTRUM - Op waar- Evrijze nam Heren 1 afscheid van de [klasse met een royale 3-0 zege in de tste competitiewedstrijd van dit sei- jn. Het betrof de ontmoeting met het iral na de winterstop zeer sterke Fle- ind. Leusden heeft nooit eerder winnen van de mannen uit ,nten. Kennelijk extra geïnspireerd door hoog bezoek langs de lijn (wij za gen o.m. burgemeester A. H. v. d. Post en de wethouders W. A. van Zandbrink en J. Wagenaar, alsmede voorzitter B. Peddemors en secretaris J. van van de Sportstichting Leus- kregen wij een knap partijtje hoc- voorgeschoteld. Reeds na 5 minu- een tot bijna op de vijandelijke doorgevoerde solo-aanval van v. d. Linden succes. Met de haak zijn stick bracht hij de bal keurig iet doel, waar Heter van Breugel stond om het karwei af te wer- -0). Met vlot op-en-neergaand inder verdere doelpunten kwam hervatting hield een sterker en er spelend Leusden de gasten in de houdgreep. Halverwege helft kwam captain Rob met een voor veldhockey nieuwe truc bij een corner. Hij pushte de straf- corner op Eric Wessel, die de bal re tourneerde en voor iemand uit Dronten wist wat er gebeurde, zat de tweede treffer in het Flevolandse doel. Rustig freewheelde Leusden toen verder en 10 minuten voor het einde werd het 3-0 door Pieter van Breugel. Vlak voor tijd kwamen de Dronters nog even terug. Doelman Niek van Nieuwenhuyzen stond hen echter goed in de weg en zo bleef het bij 3-0. Pieter van Breugel en Eric Wessel (beiden ex-AMHCC) speel den een zeer goede wedstrijd en Renier de Jong (uit Jongens Al) verving als invaller Theo Mundt meer dan vol doende. A.s. zondag speelt Heren 1 in de kwart-finale van de Josselin de Jong- beker uit tegen Union (Nijmegen). He ren 5 verloor vriendschappelijk met 1-2 (Nico den Besten redde in de laatste minuut de eer) van Doorn 2 en Dames 1 kwam tegen Voorschoten met 0-7 aan het einde van de lijdensweg in deze competitie. TOURNOOI MAARSSEN In Maarssen werden voor jongens en meisjes twee E-tournooien gehouden, waarin de Leusdense afvaardigingen uitstekend voor de dag kwamen. De jongens wonnen hun wedstrijdenreeks met 8-0 in vier ontmoetingen. René v. d. Poort nam 4 goaltjes voor zijn rekening, terwijl Berend Jan en Jeroen Hilberts de 4 broederlijk deelden. Herman Krei- kamp backte perfect en ook Jaap Swie- renga speelde een beste partij hockey. De meisjes moesten vijfmaal in de wei, wonnen 3 wedstrijden, speelden 1 gelijk en verloren de vijfde. Alles bijeen goed voor de 2e prijs van hun tournooi. Wat de E-tjes betreft een paar leuke succes sen voor hun trainster Els van Nieu wenhuyzen. Jongens Dl en BI hadden nog een paar competitierestantjes, die in 2-2 resulteerden. A.s. zaterdag volgt weer een grote dag voor het Leusdense hockey. Kennelijk als gevolg van de uit stekende organisatie van de voorron den worden dan op het hockeypark aan de Noorderinslag in poules van 4 teams de kwartfinales van het bondsbeker- tournooi voor de jeugd gehouden voor jongens BI en meisjes Al. De jongens van Leusden hebben dan af te rekenen met Kampong (Utrecht), Voordaan (Groenekan) en Schaerweyde uit Zeist en de Leusdense meisjes krijgen Baarn, Phoenix uit Zeist en het Bilthoven- se SCHC als tegenstandsters. je wel zeggen. Hij deed het met veel toewijding en plezier, maar vond het helemaal niet erg toen hij in 1949 repatrieerde en de dienst kon verlaten. Aan de Haarlemse HTS voltooide hij zijn studie en als bouwkundig manager zwierf hij wat rond, totdat hij in 1953 in Doetinchem terecht kwam, waar de heer Peddemors bijna tien jaar lang aan autosport heeft gedaan. Na nog een verhuizing begon hij in Dordrecht aan een hele nieuwe hobby en met name het filmen Hij heeft er o.m. het ere lidmaatschap van de Dordtse Smalfilm- groep aan overgehouden. •USDEN-CENTRUM - De „Stich- voor Lichamelijke Opvoeding en Leusden", in het kort Sport- kting Leusden genoemd, kreeg 23 van het vorige jaar een geheel ge- igde opzet en met de heer B. W. lemors een nieuwe onafhankelijke titter. Omdat de Sportstichting re stijl nu bijna een jaar aan het is en vanwege het feit, dat hij donderdag (15 april) Abraham [it te ontmoeten, hebben wij deze de schijnwerpers op de heer ïemors gericht. Hij is geboren in Assen en begon al !°P [jeugdige leeftijd met voetbal op [Straat Op een braakliggend stuk grond |kas immers van „niemand") had- |hij en zijn vrienden hun eigen ilterrein. Wat later werd de ani- iroor voetbal veel minder en aan- )ken door de Asser TT werd „mo- ^)rt" de volgende rage. Eenstukje .karton met een wasknijper aan de voor vork maakte van je fiets een gewel- lAfdige motor Hoe harder het karton was, •les te echter werd het motorgeluid en Sfellve op straat werd ook gecrosst inhet bos en op de heide, to de tijd van de middelbare school k*am aan deze „sport" weer een ein de In de zomer kwamen tennis en wedstrijden met vliegtuigmodellen, zwevers en van die dingen met een bijna eindeloos op te winden „motor" met rubber. Het beroerdste van de vliegsport was vooral, dat hoe langer je ontwerp in de lucht bleef, je er des te verder met je fiets achteraan moest en meestal belandde het appa raat dan ook nog net in een boomtop. Zwemmen kon de jonge Peddemors zo goed, dat hij voor Drente eens mee mocht doen aan de jeugdkampioen schappen in Apeldoorn. In de winter werd geschaatst of hockey gespeeld bij H.V A., maar tegen het eind van de oorlog was ook dat afgelopen en later is er van uitgesproken wedstrijdsport niet veel meer gekomen. De heer Peddemors ging landmeet kunde studeren in Delft, maar moestin 1947 met de „7-december brigade" naar Indonesië, toen dat land nog Ne derlands Oost-Indië heette. Daarkwai.. zijn algemene belangstelling voor sport hem heel goed van pas. Hij werd welfare-officier en belast met de or ganisatie van sport en recreatie werd die taak een voorlopertje van zijn hui dige werk voor de Sportstichting, kun NAAR LEUSDEN Via Emmen kwam hij in 1972 naar Leusden. Hier woont hij nog steeds en met aan zekerheid grenzende waar schijnlijkheid mag aangenomen worden, dat hij eindelijk zijn definitieve woon plaats wel heeft gevonden. In Leusden kreeg hij al spoedig bekendheid van wege zijn brede belangstelling op sport en maatschappelijk-gebied. Drie jaar geleden werd hij gepolst voor de functie van sportstichtingsvoorzitter. Hoewel hij ook een verkiesbare plaats voor de gemeenteraad kreeg aangeboden van één onzer politieke partijen, zei hij „ja" tegen de sport, omdat hij naar zijn mening daarmee beter het algemeen belang zou kunnen dienen. Het is wel goed, dat u weet dat zo'n voorzitter schap niets oplevert behalve het ple zier in het werk en verder alleen maar geld kost. De heer Peddemors heeft de uitdaging aanvaard en werd, zoals reeds gezegd, op 23 april 1975, de nieuwe voorzitter van de Leusdense Sportstichting, die verder bestaat uit drie vertegenwoordigers van de ge meente en evenveel representanten van sportclubs. Na een jaar blijkt hem die bezigheid nog uitstekend te bevallen. Het is een werkzaam en prettig sa menwerkend team van actieve mensen met een eigen taak in de Leusdense sportwereld. Zeker nu de groei van Leusden voorlopig nog voortduurt. Uit ?t bestemmingsplan 2e fase is in de .%omende jaren nog een inwonersaan- was van 10.000 mensen te verwach ten, waarvan een groot deel betrokken is bij sport en recreatie. Op dit mo ment zijn de realisatie van een nieuw sportpark aan het Valleikanaal en de uitbreiding van het Burgemeester Bui- ningpark in voorbereiding, alsmede de bouw van een multifunctionele sporthal. Of er ook nog een afzonderlijke tennis- hal zal komen staat nu nog helemaal niet vast. Bij de desbetreffende werk groep zijn ook plannen op sportgebied in de 2e fase in studie. De Sportstichting, die inmiddels reeds heel wat werk heeft verricht, behartigt de belangen van alle takken van sport, met uitzondering van de zwemsport, waarvoor een afzonderlijke Zwembad stichting bestaat De heren G. C. van Tiel en J. Ochse hebben in beide stich tingen zitting, hetgeen de onderlinge samenwerking bevordert. Het openen van een afzonderlijk kantoor van de Sportstichting (zeer gestimuleerd door de heer Peddemors) waar secretaris J van Rootselaar voor iedere belang stellende zeer gemakkelijk bereikbaar is, gaf de stichting een onafhankelijk gezicht en op deze wijze kan ook veel efficiënter worden gewerkt aan de bevor dering van sport en recreatie, aan het uitzeven en kanaliseren van gedachten en wensen tussen gemeente en sport clubs. LEUSDEN - In de week van 29 maart tot 2 april hebben alle drie de tientallen van de Leusdense schaak vereniging een wedstrijd gespeeld voor de bondscompetitie van de Sticht Gooi- se Schaakbond. Het tweede en derde tiental speelden uit tegen respectie velijk Den Dolder II en Oud Zuijlen IV. Het eerste, inmiddels uitgescha keld als kampioenskandidaat, speelde dinsdag 30 maart thuis tegen de nog ongeslagen koploper, het vorig jaar gedegradeerde Utrecht IV. De tien Leusdenaren hebben fanatiek gestreden voor een eervol resultaat. Dat blijkt wel uit de lange duur van de meeste partijen. Na 3 uur spelen waren 2 uitslagen bekend. Boemaars won aan het tiende bord, terwijl Leijdes zijn partij aan het zesde bord verloor. In het resterende uur tot het afbre ken der partijen kwamen nog 2 uit slagen op het scorebord. Verlies voor Pronk aan het derde bord, die na heftig tegenstribbelen de tol moest betalen voor een paar onnauwkeurigheden in de beginfase der partij. Schitterende winst daarente gen voor Van Santen aan bord 7, wiens tegenstander achteraf ver klaarde in 2 jaar niet te zijn verslagen in de bondscompetitie. Bij het afbreken na 4 uur spelen dus een 2-2 gelijke stand. Na uitvoerig bestuderen van de afgebroken partijen bleek Utrecht uit eindelijk aan het langste eind te trek ken. Verlies voor Van der Laaken, en remises voor Karis, Halkes, Den Boer, De Jager en Loning. Eindstand 4/2-5/ in het voordeel van Utrecht. FRAAIE OVERWINNING Het tweede tiental speelde een uit wedstrijd tegen het hoger geplaatste Den Dolder II Het werd een keurige 6'/2"3Yz overwinning voor de Leusde naren' die helaas te laat in vorm zijn gekomen om nog mee te kunnen tellen in de strijd om het kampioenschap De overwinningen waren voor Sieswerda, Loning, Zaal, Van der Tang, Agter- berg en Visser Remise voor Kuiter en nederlagen voor Mosterd, Harlaar en Van Egdom REMISE VOOR DERDE TIENTAL Het derde tiental speelde uit tegen het ongeveer even sterke Oud Zuijlen. Wedstrijdleider Sieswerda gebruikte deze wedstrijd om een aantal spelers van de vierde groep wat wedstrijd- ervaring te laten opdoen De resul taten die tenslotte tot een 5-5 eind stand leidden, waren als volgt. Winst voor Rietveld, Van der Wetering en Sibeijn Remises voor A Kuijper, De Graaf, mevr Graafland. Schouten Verlies voor mevr Hooijer, Algoe en Hooijer. Uitslagen huiscompetitie: Groep 1: Sieswerda - Van Santen l/-/2 Groep 2: Visser - Vau der Tang 1-0 Kuiter - Van Egdom 1-0 Agterberg - Van Dokkum \/2-/2 Ladder Zaal - Mosterd 0-1 Van der Molen - Roos 0-1 ZEIST - De reeks eclatante suc cessen van onze plaatselijke zaalvoet balclub in de laatste 5 competitiewed strijden (4 overwinningen en een gelijk spel) werd voortgezet in de ontmoeting tegen de FC Justitia uit Zeist. Toch kwam deze overwinning wat moeiza mer tot stand, dan de uitslag doet ver wachten Dat bleek vooral uit het sco reverloop in de eerste helft. In de 10e minuut opende Dick Opstelten met een keihard schot grote perspectieven, maar via een strafschop kwam Justi tia nog langszij (1-1) Nadat daarna FCO-doelman Ruud Dekker bij zijn collega aan de overkant een penalty gemist had, wist Charles Krijgsman niettemin vlak voor de rust de stand tot 2-1 op te trekken Toen kort na hervatting Laurens Brun fraai scoorde, leek de zege vei lig maar met een uiterste inspanning en geholpen door een verdedigingsfout en een flinke overtreding in de FCO- achterhoede, werd het weer 3-3 Jus titia zou door gebrek aan conditie toch nog verliezen, want nadat Isaac Hoogendam en Gerrit Sprong de stand op 5-3 hadden gebracht kwam „der Bomber uit de Leusdense ploeg, Char les Krijgsman, pas goed op schot en binnen 10 minuten bepaalde hij met 4 gave treffers de eindstand 9-3 voor de FC Opstelten Krijgsman is nog steeds de topscorer van de Leusdense ploeg 19 treffers uit 12 wedstrijden De volgende wedstrijd van FC Opstel ten vindt plaats op dinsdag 13 april in het KNVB-centrum te Zeist. Aan vang 21.20 uur De tegenstander is Zwaluwen Vooruit, de ploeg die op de derde plaats staat met 4 punten meer dan FCO Bij de vorige wedstrijd wa ren reeds een aantal Leusdense toe schouwers aanwezig Komt u ook eens kijken9 DONDERDAG 8 APRIL 1976 17 O LEUSDEN/centrum - De Roda B2 - junioren hadden zaterdag de „ondankbare" taak om hun Amers- foortse collega's van Quick B3 van het kampioenschap af te houden. Dan moest er wel gewonnen wor den door het elftal van leider Ben Wittenberg. De Leusdense lilliput ters hebben hun sportieve plicht ge daan en goed tegenstand geboden (ook volgens trainer Martin Ruiten berg), maar konden het tegen de veel grotere Amersfoorters toch met redden. Reeds na 2 minuten was het 0-1 en tien minuten later zelfs 0-2. Aanvoerder Tessels voor kwam een zeker." 3e doelpunt door de bal nog uit de door zijn keeper reeds verlaten goal te trappen. Na de rust hielp het „voorzeggen" vanaf de zijlijn door leider Witten berg wel iets maar niet voldoende. Halverwege de tweede helft werd Quick definitief kampioen door toch nog op 0-3 te komen. Behalve Amersfoortse bloemen voor de kampioenen, had ook Roda voor een mooi bloemetje gezorgd. Het was een zeer sportieve wedstrijd, goed en gemakkelijk geleid door Andre Snoek. De ontmoeting le verde toch nog een Leusdens succes op, want de leider van Quick B3 is de Achtervelder Jan Schouten, die optimistisch als altijd, direct na de wedstrijd een grotendeels voorge tikt kampioenskrantje uit zijn sten cilmachine toverde. Service van de bovenste plank. LEUSDEN/CENTRUM - Donderdag 1 april speelde F.C. Stetboys de uitwed strijd tegen het sterke Josti in Huis ter Heide. Verleden jaar waren de Leusde naren daar roemloos met 7-1 ten onder gegaan. Nu echter werd het de beste wedstrijd, die de Stetboys ooit speel den, mede in verband met de reeds in het begin van de ontmoeting door Chris Sol gescoorde openingstreffer. Deze voorsprong gaf de Lisidunaboys vleu gels. De achterhoede van de Leusdena ren, bestaande uit keeper Bruin (die een grandioze wedstrijd speelde), C Die- kema, H. Comelissen, F. Lammers en H Hols was niet te kloppen. Trouwens het hele elftal toonde een geweldige inzet, waarmede ook trainer F Letschert zeer in zijn schik was Josti probeerde van alles om langszij te komen, maar de Stetboys gaven geen krimp. Zelfs niet toen midvoor D Hols uitviel. K. Kamp verving hem uitstekend. Toch bleef het voor de Leusdense ploeg een zeer moei lijke wedstrijd en pas in de laatste mi nuut bracht A. de Kluyer met een gaaf doelpunt de (eind)stand op 0-2). Voor de Boys had deze treffer best eerder mogen vallen, want pas hierna was men zeker van de winst. Moe, maar uiterst voldaan verlieten de Stetboys na het laatste fluitsignaal het terrein van de geweldige strijd MAARSCHALKSBOS Een onverwachts ingelaste competi tiewedstrijd vond maandagavond nog plaats. Stetboys ontving de eveneens nog ongeslagen leiders van de zieken huiscompetitie en wel Maarschalksbos uit Baarn De gasten namen al na een kwartier de leiding en heeft er zeer lang naar uitgezien, dat Statboys de eerste nederlaag zou moeten incasseren. Mede door de conditie van de Leusdenaren is het zover niet gekomen. Trainer/speler Letschert gaf zelf het beste voorbeeld door telkens mee ten aanval te trekken. Halverwege de tweede helft kon Hans Hols uit zo'n poging de stand weer in evenwicht brengen In de allerlaatste minuut (het was haast „nacht" gewor den) redde keeper Bruin zijn ploeg met een enorme duiksprong nog van een nederlaag. Scheidsrechter L. Punt nam hierna een verstandig besluit en floot de wedstrijd af. de mogelijkheid willen bieden om zo lang elders hun sport te kunnen beoefe nen. Op maandagavond kunnen de be ginnelingen in Amersfoort aan de slag. Definitief hebben zich hiervoor reeds 26 leden aangemeld. Onder de belange loze leiding van trainer Beerling kan dan de gewenste ervaring worden op gedaan. Voor de gevorderden (defini tief hebben 13 leden zich gemeld) is op woensdagavond gelegenheid tot spelen in de Trimexhal. Verdere plannen wor den nog uitgewerkt. Iedereen was blij, dat er met de activiteiten van de LTV Leusden een aanvang kan worden ge maakt en vol verwachting kijkt men nu uit naar hetgeen de toekomst zal bren gen. Een zeer nabije toekomst, naar wordt gehoopt. LEUSDEN/centrum - Sport is sport" wordt beweerd, maar waarom zijn er dan zoveel onder- I linge verschillen in de in de diverse takken van sport? Dat vraag ik me meer dan eens af. Waarom wordt rugby met 15-mansploegen ge- speeld en waarom is een dozijn spe lersbij korfbal voldoende? Waarom heb je elftallen bij voetbal en hoc key en waarom zijn bij soft- of bij honkbal de ploegen met 9 man al compleet? Waterpolo wordt ge speeld met een zevental spelers en volleybal heeft aan een half dozijn al genoeg en waarom kun je bastket- bal spelen met vijf man per equipe? Waarom speelt men korfbal fifty - fifty met dames en heren en waarom kunnen rokje en broekjes i bij hockey niet gemengd in de wei? Bij tennis kan het toch ook! Waarom moet voetbal tweemaal drie kwartier duren en waarom is bij hockey de speeltijd twee keer tien minuten korter? Handbalheren spelen tweemaal een half uur en waarom zijn ze bij basketbal na twee perioden van twintig minuten al klaar met hun wedstrijd? i Waarom toch al die verschillen? Kijk ook eens naar sporten, waar een net aan te pas komt Ik bedoel tennis, tafeltennis, badminton en volleybal. Bij eén van die vier geen bal maar een pluimpje en bij een ander uit dat kwartet ontbreekt weer het racket en slaat men de bal terug met de hand Waarom is een voet-, een korf-, een hand- en een volleybal verschillend van maat en gewicht? Waarom is bij korfbal het doel een rond mandje, bijbasketbal een ring met wat franje en bij voet- of handbal en bij hockey van palen en latten gemaakt9 Waarom heb- ben basket- en korfbal zelfs geen keeper? Ik vraag me nog meer af. Waarom moet een penalty of strafbal bij voetbal (11 meter), bij veld- of3 zaalhandbal resp14 en 7 meter), bij korfbal (2,50 meter) en bij hoc key (7,31 meter) vanaf een andere plaatsworden genomen? Die 7,31 meter van hockey lijkt op een En gelse maat, maar waarom is dan de breedte van het doel bij voetbal op 7,32 meter bepaald9 Waarom mag bij handbal niet van binnen de halve „doelcirkel" worden ge scoord en waarom moet dat bij hockey juist wel? Er zijn nog veel meer vragen, die ik metwaarom" kan beginnen, maar de kern van die vragen is: „Waarom die verschil len?" Ach, heel simpel dacht ik. Als alle sporten hetzelfde waren, be stond er in feite maar één sport en het mooie van de enorme verschei denheid is toch. dat juist daardoor IEDEREEN de sport kan kiezen, die hem of haar het beste ligt en het meeste plezier geeft. Dus daarom C LEUSDEN-CENTRUM - Over het algemeen gaat de meeste belangstel ling uit naar de prestaties van Roda 1 (zondag), omdat dit nu eenmaal het visitekaartje van de vereniging is. Ook Roda-zaterdag 1 mag niet mopperen en komt vrijwel iedere week in de krant. Toch zijn er nog heel wat meer rood-zwarte ploegen, die uw aandacht verdienen. Wij zullen ze hier niet al lemaal noemen, maar zondagmorgen (11.30uur) moet u vast weer eens gaan kijken naar de-dames van Roda Die doen het de laatste wedstrijden erg goed en krijgen zondag bezoek van PVCV uit Vleuten In het begin van de competitie verloor Roda uit inet 0-3, maar sindsdien is het elftal heel wat beter gaan spelen. Deze week zitten er zeker winstkansen in voor de rood zwarte dames. Een ander elftal, dat uw sympathie waard is, is het zater dagse 4e elftal Zonder dat u het in de gaten heeft gehad, is dit elftal maar stiekumweg aan de top van de rang lijst gekomen en het ziet er naar uit, dat deze ploeg straks het jubilerende clubbestuur het kampioenschap gaat aanbieden en zoveel kampioenen krijgt Leusden dit jaar ook weer niet. In de Roda-programma's kunt u zien wanneer zaterdag-vier" weer thuis speelt, in ieder geval op zaterdag 17 april om 15.15 uur thuis tegen Stroe. Zelfs van een lager elftal is winnend voet bal prettiger om aan te zien dan een nederlaag van een topploeg. Ook juni oren Al staat uitstekend geklasseerd en wat meer zegt is, dat de jongelui ook bijzonder goed spelen Al staat op dit moment, met nog 2 wedstrijden voor de boeg, op de eerste plaats. Wel iswaar een wankele toppositie, want het doelsaldo ligt maar 1 doelpunt ho ger dan dat van concurrent VVZ. Za terdag 17 april speelt Al thuis tegen KVVA A2 en een week later kan deze Leusdense ploeg kampioen worden in de thuiswedstrijd tegen Amersfoortse Boys Al. U moet de jongelui beslist eens gaan aanmoedigen. Ze hebben het nodig en uit dit elftal moet Roda 1 tzt de nodige aanvullingen putten

Leusder Krant | 1976 | | pagina 17