intilopen gaan propaganda roor hun sport maken Eerste herenteam Impala handbal ongeslagen kampioen lockey-balans ubertus Bransen, mede-oprichter van Roda Komende week mogelijk twee kampioenen bij Impala-volleyballers )P ZATERDAG 8 MEI A.S.: NA MONSTERZEGE OP LIMVlO: Eindspurt Impala-gym nastiek haalde flink uit leusder krant-sport donderdag 6 mei 1976 19 C PORT P URSIEF LEUSDEN-CENTRUM - De plaat- Llijke korfbalclub ,,de Antilopen" Lft de stellige indruk dat nog heel at in Leusden wonende mensen niet onvoldoende weten wat korfbal is. dat terwijl de Antilopen al meer tien jaar bestaan. In september 1965 opgericht, groeide het ledental tl zeer spoedig tot boven de honderd. Op dit moment bedraagt het aantal leden 120 en dat vinden de korfballers haar een vreemde zaak. T gij de enorme groei van het ïnwoner- ll van Leusden bleef het ledenbestand de Antilopen vrij constant. Juist verband met een paar aspecten, bi] alle andere teamsporten ont- teken. was een flinke groei heel brmaal geweest Korfbal is de enige fote sport (aantal bondsleden circa j 000) van Nederlandse origine en bk de enige teamsport, die gemengd boeiend wordt Man en vrouw en Centueel zoon(s) kunnen onderdak vin- jn bij dezelfde sportvereniging De Intilopen vragen zich af, of er hier Jel voldoende propaganda gemaakt is hor de korfballen). Zij nemen voor- Isnog aan van niet en daar wordt nu rat aan gedaan. Op zaterdag 8 mei trekt een bonte toep Antilopen van straat tot straat kn de ene wijk naar de andere in Leus- den-Zuid en -Centrum. Achterveld komt, als de aktie aanslaat, later aan de beurt. Van 10,00 tot 12 00 uur door kruist men Zuid en daarna tot 18 00 uur Centrum. Pupillen, adspiranten en senioren crossen op een door een tractor voortbewogen versierde aan hanger en met een geluidswagen heel Leusden door. Er worden kleurige informatiefolders uitgedeeld en wan neer men ergens bij een geschikt grasveldje komt, bestaat de kans, dat u vergast wordt op een mini-partijtje korfbal U wordt dan tevens geatten deerd op de ..open korfbaldag", die een week later op het Burg. Buining- park georganiseerd wordt. Ook al zo iets om er eens met het hele gezin heen te gaan Daar wordt dan echt ge korfbald en verder vinden er allerlei demonstraties op dat gebied plaats En niemand houdt u tegen, als u zelf eens een bal door de korf wilt gaan mikken In tegendeel. De bedoeling van het geheel is te trachten het le denbestand wat op te vijzelen. Zo'n propaganda-aktie kost natuurlijk geld en omdat de clubkas weliswaar niet leeg maar ook niet overvol is. willen de Antilopen de kosten (vooral die van de aktie op 8 mei) bestrijden uit de opbrengst van de tijdens de rondgang door Leusden te verkopen sinaas appelen Het schijnt nu de goede tijd te zijn voor deze gezonde zuidvruch ten en u hoeft er niet eens apart voor naar de markt Bovendien koopt u mèt de sinaasappels een heleboel dank en erkentelijkheid van de Antilopen. LEUSDEN/CENTRUM - Op 15 sep- mber 1946 kwamen de heren H. ansen, H. Th. Broekman, J. Vrij- ef. B Bloemendal en G. Hoogland jeen in het café van Tinus v.d. Pol tn de Hamersveldse Zwarteweg. Niet leen voor een borrel of een pilsje, aar in hoofdzaak om even een voet- lclub op te richten. Dat was het gin van RODA, waarvan de naam rd gevormd door de beginletters van ^cht Op Doel Af. van de vijf mede-oprichters heeft Ie anderen overleefd en dat is Hu- rtus Bransen (zonder d voor de s, als hij nadrukkelijk stelde) en mede verband met het naderende zesde strum van Roda willen wij vandaag schijnwerper richten op de man, binnenkort 30 jaar lid is van de msdense voetbalonderneming. Bransen heeft de gezegende leeftijd reikt van 73 jaar, maar dat zou je niet ggen als je met deze Roda-suppor- r m hart en nieren een babbeltje lakt over zijn club Het is echter it anders, maar laat ons beginnen bij begin Bransen heeft met Roda heel t avonturen beleefd. Hij is in De Bern (Gem Vleuten) geboren en voet- lde in zijn jeugd bij het Utrechtse V Lang voordat Hamersveld Leus- n zou gaan heten verhuisde hij hier- Hamersveld was een agrarische meenschap. waar zelfs een voetbal- ib ontbrak Toen de jongens van de imersveldse- en de Asschatterweg, itijds vrijwel de enige straten van bebouwde kom, bij het voetballen straat met de veldwachter en in de {Handen met de boeren) steeds meer ;t ondervonden, staken de vaders van jongens de koppen bij elkaar en u as reeds wat bij Tinus v.d Pol is )eurd Jet eerste eigen voetbalveld" lag ist het zustersklooster aan de Ha- rsveldseweg. Een klein lapje grond de vorm van een vierkant, dat ineen appe kettingbotsing heeft gezeten, iar zo lang er slechts ,,wild" of iendschappelijk werd gespeeld tegen hterveld. Leusbroek (daar bestond een club) en andere omliggende latsen, had iedereen daar vrede mee. et echter de heren van de KNVB, tn Roda zich daarbij aansloot. Wat waren die lui lastig! Omdat er ergens in Zuid-Limburg al een Roda bestond, moest de naam van onze club worden gewijzigd en dat werd toen v.v. Ha mersveld Ook het veld werd niet goedgekeurd en ..Hamersveld" kreeg voor goed geld het recht van gebruik op een weiland van boer Voskuilen in de Wetering Een jaar later verhuisde de club naar een wei van boer Vrij hoef aan de Hamersveldseweg. De boe ren werkten niet erg met de voetbal club mee Op een kwade dag vonden de voetballers net voor het begin van een wedstrijd het speelveld helemaal om geploegd' Evert Daatselaar van de Zwarteweg bood hulp, maar een sei zoen later zat men alweer aan de Asschatterweg bij Anton Daatselaar op een weiland Ook dat was geen blij vertje en voor de uiteindelijke ver huizing op 15 augustus 1964 naar het huidige complex op het Burgemees ter Buiningpark heeft Hamersveld", dat intussen weer omgedoopt was tot .Roda '46" (mèt het geboortejaar mocht het weer wel van de bond) nog een paar jaar op een door de gemeente gekocht stuk land van Gradus v.d Hen gel in het tegenwoordige Alandsbeek gespeeld. GEEN LOLLETJE Nee, het was beslist geen lolletje om vroeger in het bestuur van Roda te zitten Met alle respect voor de heer J.P.H. v.d Berg en zijn collega's in de tegenwoordige top van de club kan gerust gezegd worden, datdevoet- balleiders van toen heel wat meer werk en zorgen hadden Neem Huber- tus Bransen eens als voorbeeld Offi cieel was hij penningmeester (meer dan 7 lange jaren) maar behalve het vele werk om de contributie (een kwartje per week) binnen te krijgen, moest hij ook de entree-kaartjes (ad. f.0,35) ver kopen en bovendien had hij het beheer van het snoep- en drankwinkeltje op het veld Daarnaast moest hij met zijn medebestuurders voor het begin van de wedstnjden eerst de grazende koei en van het veld zien te krijgen, de .hopen" opruimen, doelpalen in- en later weer uitgraven, de netten aan de doelen bevestigen, de hoekvlaggen plaatsen en ook nog even de kalklijnen trekken. Alleen grasmaaien was niet nodig dat deden de koeien. Het vroegere bestuur deed het graag ook al omdat hun kinderen dan aan de gang konden gaan. Bep Bransen, een zoon van Hubertus, die op zijn 18de jaar in Roda 1 speelde met o a. Jo en Hans Vrijhoef. Bob Bloemendal, de Glismeijers en zo, is nu nog wekelijks actief voor de club. al is het dan maar in Roda 6. de veteranenploeg van coach Jan den Hartog. Hubertus Bransen is nog altijd verknocht aan zijn Roda Hij is 30 jaar lang onafgebroken lid ge bleven en heeft derhalve meer dienst jaren' dan wie ook. Hij geniet ondanks zijn jaren gelukkig nog altijd een uit stekende gezondheid fhij fietst nog naar Amersfoort alsof het niets is) en of Roda nu thuisspeelt of uit, maakt voor Bransen geen verschil. Hij is nog iedere week als supporter bij zondag 1. Weer of geen weer deert hem niet al vindt hij het wel eens jam mer. dat hij tegenwoordig minder doel punten ziet dan in vele vroegere jaren. Hij heeft hobby's genoeg om zijn vele vrije uren door te brengen maar tegen het eind van de week begint zijn hart toch weer sneller te kloppen Het wordt dan weer tijd om naar de roodzwarten te gaan en hoewel hij best tegen een nederlaag kan, geniet hij intens als Roda een winnende partij heeft gespeeld. Wat zou hij het mach tig mooi vinden als ,,zijn" voetbal club nog eens kon promoveren naar de KNVB. Het kampioensteam van Impala Handbal, het eerste herenteam. LEUSDEN - De heren senioren van Impala speelden afgelopen zondag hun laatste handbalwedstrijd in de veld- handbalcompetitie 1975 - 1976 tegen Limvio 3 uit Baarn. Voor de aanvang van de wedstrijd werden de heren handballers, trainer en coach in de bloemen gezet en dit alles werd op de gevoelige plaat vastgelegd. Toen men de bloemen aan de kant had gelegd kon de wedstrijd beginnen. In de begin-fase van de wedstrijd had Impala geen geluk, men schoot tegende paal of de bal ging net naast Maar toen Impala het eerste doelpunt maakte wa ren ze niet meer te stoppen. Er werd veel op break-out gespeeld en dat kon Impala doen omdat ze veel sneller was dan de gastheer. Toen de eerste dertig minuten voorbij waren had Im pala al een flinke voorsprong genomen van 12-3. Na rust ging Impala gewoon verder met doelpunten maken, wat aardig luk te. De gastheren werden helemaal weg gespeeld. cnm.einriP aaQ- val met vier man, tegenover een ver dediger van Limvio. Bijna iedere aan val werd omgezet in een doelpunt. Zodat de gastheren van Impala een flinke nederlaag van 30-8 kregen te slikken Impala heeft deze wedstrijd gemak kelijk gewonnen en ze zijn ongeslagen kampioen geworden in de 3e klasse D, maar de heren handballers zijn er nog niet Om 2e klas te spelen moet men eerst promoveren Impala moet met nog drie teams strijden om twee plaat sen die recht geven op promotie. Spelmoment uit de wedstrijd van het heren haDdbalteam van Impala. LEUSDEN/centrum - Op een eventueel eindspurtje van een der plaatselijke hardfietsers in de Ronde van Leusden moet ik nog wachten tot 26 mei. U trouwens ook, maar op het ogenblik is een andere eindsprint aan de gang en wel in het gevecht op leven en dood van de zaterdagvoetballers in de 2e klasse A om als. rog aan het dreigende degradatiespook te ontkomen. Een vast gegeven is slechts, dat twee clubs dit trieste lot staat te wachten De vraag was nog: Wie van de acht?" Op 28 februari, ik prikte zo maar een da tum. hadden de volgende clubs (met daarachter het aantal ge speelde wedstrijden en de be haalde punten) de twijfelachtige eer om de staartgroep te vormen- 6. Veensche Boys 15-15 7. Sova 15-14 8. Rood Wit 14-13 9. Scherpenzeel 15-12 10. EFC '58 15-11 11. Unicum 14-1C 12. Roda'46 13-8 13. Barneveld 14-8 Met één oogopslag was te zien, dat de positie van Barneveld be slist niet benijdenswaardig was en dat het Roda toen ook al niet erg voor de wind ging. Niet alleen de inflatie ging verder, maar ook de voetbalcompetitie. En hoe? Barne veld herstelde zich voorbeeldig en haalde uit de volgende 8 ontmoe tingen maar liefst 11 punten Uni cum en EFC bleven niet achter met 810uit8resp. 10 uit 7 en zelfs Roda verraste vriend en vijand met 8 uit 9. terwi/l Sova nog 8 punten uit 7 wedstrijden peurde Heel wat min der succes hadden Scherpenzeel 5 uit 7. de Veensche Boys 5 uit 8 en het op 28 februari nog zo redelijk goed staande Rood Wit slechts 4 uit 8. Sova, EFC en Unicum hebben inmiddels het vege lijf (zo goed als gered en de staartmoot redu ceerde tot 5 candidaten voor de 2 degradatieplaatsen en die vormen het volgende rijtje: 9. Veensche Boys 23-20 10. Scherpenzeel 22-17 11. Barneveld 22-17 11. Rood Wit 22-17 13. Roda'46 22-16 En dat met nog maar twee wed strijden te goed (Veensche Boys nog één). Wie van de acht werd dus wie van de vijP Er is nog hoop en hoop doet leven, maar ik durf ér niet eens een slag naar te slaan Het is me het eindspurt/e welI Mensen met een zwak hart moeten zaterdag maar niet naar Barneveld-Roda gaan ki/ken. C. LEUSDEN - De volleybalkompetitie zit er voor wat betreft Impala bijna op De komende week worden de laatste wedstrijden gespeeld Wedstrijden, die hoogstwaarschijnlijk voor Impala nog twee kampioenen zullen opleveren. Zowel in de vierde klasse als in de derde klasse A hebben Impala teams volop kans op een kampioenschap. LEUSDEN-CENTRUM - Het hockey- izoen 1975-1976 is weer voorbij en enals verleden jaar willen wij dit sluiten met een overzicht van de rrichtingen der „kromhouters". ginnend met de jeugd zien wij dat Qgens Al en BI de kampioensboot I hebben gemist. De kopgroep uit de teling Al is: SCHC A4 16-120 Leusden Al 16-116 Baarn A2 16-106 Shinty A3 16-103 Gooische A4 16- 90 Net iets meer geluk (of wat minder ^h?) zat er nog een kampioenschap De laatste wedstrijd ging evenwel 't 2-3 verloren en daarmee ver een ook de laatste kans op de titel. afdeling van Jongens BI was de Pgroep: Kampong B3 16-108 Leusden BI 16-104 Hilversum B3 16- 99 Gooische B4 16- 98 Voordaan B3 16-95 'n een heroische eindsprint, die net s te laat was ingezet, kwam BI niet r<ter dan de, vooral gezien de enorme ïcurrentie, toch nog zeer fraaie Plaats. Jongens B2 perste er even 's een formidabele eindspurt uit, ljr dan in een poging om de rode "taarn nog van zich af te schudden. Een paar puntjes kwam de zeer jeug dige ploeg, die toch wel erg zwaar was ingedeeld, nog te kort Het staartje van de ranglijst vertoonde het volgende beeld: 8. Soest B2 18-70 9 Gooische B5 18-58 10. Leusden B2 18-54 De competitie voor Jongens Cl kwam niet aan haar einde, maar dat had geen invloed meer op de stand. Ook hier was het Leusdense elftal ingedeeld bij overwegend oudere jongens, zodat toch nog een goede prestatie is gele verd De eindstand" onderaan werd 7. Huizen C2 14-70 8. Leusden Cl 15-40 9. Gooische C4 16-37 Ook jongens Dl heeft de kansen kranig verdedigd. In het vorige seizoen gingen alle wedstrijden verloren en nu hebben de D-ers toch nog even aan de top kun nen ruiken. Opmerkelijk is wel, wat met een paar jaar serieuze training is te bereiken en dat ziet u aan de stand: 1 Be Fair D2 18-154 2. Kameleon Dl 17-134 3. Leusden Dl 18-133 4. Schaerweyde D3 18-109 In de afdeling van Meisjes Al vin den wij een duidelijke kopgroep van drie zeer sterke ploegen. Leusden kwam wat laat (eigenlijk te laat') in het seizoen aan haar topvorm en daardoor niet meer aan de top van het volgende lijstje: 1. Maarn Al 14-112 2. Schaerweyde A3 14-107 3. Leusden Al 14-102 4. Kampong A3 14- 51 Meisjes BI bleef net onder de mid denmoot en eindigde als volgt: 5. Schaerweyde B3 16-65 6 Leusden BI 15-54 7. Amersfoort B3 16-39 en ditzelfde geldt ook voor het jongste meisjesteam van Cl 5. Amersfoort C2 14-55 6 Leusden Cl 13-38 7. Gooische C3 14-28 SENIOREN Bij de senioren werd Heren 1 overtuigend kampioen van de 4e klasse in de landelijke kompetitie Leusdens visitekaartje promoveerde naar de 3e klasse Met wat versterking van het elftal moet men zich daarin wel kunnen handhaven. Leusden 1 won 12 van de 14 gespeelde wedstrijden, verloor er 1 en eindigde 1 x gelijk. De eindstand, die u nog tegoed heeft is: 1. Leusden 12-21 2. Weesp 12-16 3 Lelystad 12-12 4. Sarto 12-11 5 Barneveld 12-11 6. Flevoland 12-9 7. Meeuwen 12- 2 In de le klasse van district Gooi- Utrecht heeft Leusden 2 het vooral in de laatste 4 wedstrijden lelijk laten zitten. Na 10 wedstrijden had men 14 punten vergaard en uit de laatste vier w^s de oogst slechts 2 van de 8 pun ten. Heren 2 eindigde aan de kop van de staartgroep of zo u wilt als staart- ploeg aan de top 1 Baarn 3 14-22 2. Laren 7 14-21 3 SCHC 7 14-19 4 Leusden 2 14-16 5 Soest 5 14-11 In de 2e districtsklasse was Leus den 3 uiterst evenwichtig met 16 pun ten uit 16 wedstrijden en een doelsal do van 32-30 Een 4e plaats was het resultaat In de 3e klasse van het Goois-Utrechtse district speelden (in afzonderlijke groepen) Leusden 4 en 5, waarbij het vijfde zich terecht de blij - makersvan de tegenpartij noemde Overigens vragen wij ons af, waarom ..vier" zich een dergelijke titel ook niet heeft aangemeten. Toch nipten beide ploegen zo nu en dan nog wel een slokje uit het glas en de animo heeft er zeker niet onder geleden Over Dames 1 kunnen wij kort zijn. Die ploeg taalt niet naar publiciteit Wij zeggea slechts Goed geprobeerd, maar er zat niet meer in dan 2 gelijke spelen Dat zal het komende seizoen hopelijk beter gaan, want het elftal wordt drastisch verjongd. Ook Dames 2 had een heel zwaar seizoen en ein digde als laatste van de zeer lange middenmoot op de 7e plaats in de volgende rangschikking: 5 USCH 3 14-10 6. Schaerweyde 6 14-10 7 Leusden 2 14- 9 8. Gooische 7 14- 2 Tenslotte de eindstanden van het zaalhockey, waarbij het herenteam als 4e klasser echt leuk meedraaide in de 3e klasse: In de vierde klasse gaat de strijd maar liefst tussen twee Impala teams. Het vierde herenteam is hier nog in de slag met het vijfde herenteam Heren vier is uitgespeeld en heeft een voorsprong van 3 gewonnen sets op he ren vijf, dat a s. donderdag moet pro beren d m v een 3-0 overwinning op Uni Cornus 5 deze drie punten in te lopen en aldus, dooi^gelijk met het vierde te eindigen, een "beslissings wedstrijd te forceren. Verliest het vijfde in deze wedstrijd echter ook maar een set dan is het jeugdige vier de team kampioen. Een spannende situatie dus, die mis schien a s. donderdag om kwart voor acht s avonds z n ontknoping vindt Deze wedstrijd wordt gespeeld in de Amersfoortse sporthal De Koppel en vele supporters van Impala zullen wellicht de weg naar deze sporthal weten te vinden temeer omdat wat la ter op deze avond ook het tweede he renteam een kampioenschap kan beha len. Door een 3-0 overwinning, afgelopen week op Spirit 4 behaald, zijn de he ren v i het tweede in de situatie be land dat ze a s donderdag de 6e mei aan één gewonnen set genoeg hebben om kampioen van de derde klasse A te worden Hoewel de tegenstander, WA 5 een lastige tegenstander ge noemd kan worden, lijkt een set een duidelijk haalbare kaart, zodat de kans er dik inzet, dat Impala donderdag nog eens twee kampioenen kan gaan huldigen In ieder geval belooft het een span nend avondje te worden, daar in de Amersfoortse Sporthal De wedstrijd van het tweede tegen WA 5 begint om half negen Het eerste damesteam besloot af gelopen zaterdag de kompetitie met een duidelijke 3-0 zege op het laag ge plaatste GVC 2 Zonder moeite wer den de eerste twee sets met resp 15-5 en 15-7 gewonnen. De derde set kostte wat meer moeite. Aanvankelijk liep GVC uit. maar Impala beschikte duidelijk over meer klasse, zodat de dames, gecoached door de na wegens ziekte langdurige .afwezigheid weer te ruggekeerde Henk Hoogerwaard, de achterstand inliepen en de set met 15-11 wonnen Een goed kompetitiebesluit voor Im pala dat kan terugzien op een debuut in de promotieklasse, dat met het be reiken van een vijfde plaats in de eind- ranglijst alleszins geslaagd genoemd kan worden. 1 SCHC 2 2. Maarssen 1 3 Leusden 1 4. Huizen 1 5. Culemborg 1 6. Fletiomare 1 10-16 10-15 10-13 10-12 10- 2 10- 2 De damesploeg heeft ook op dit front zware beproevingen moeten doorstaan al werd het overgrote deel der nederlagen ,,op de nipper" ge leden. 1 Shinty 10-16 2 Baarn 10-12 3. Barneveld 10-11 4 Phoenix 10-10 5. Huizen 10- 8 6 Leusden 10- 3 LEUSDEN - Zaterdag 1 mei deden de meisjes van de selectiegroep van Impala', afdeling gymnastiek, mee aan de B-wedstrijden van rayon West- Vluwe te Hoogland De meisjes 12-16 jaar sleepten daar de eerste prijs weg. De groep, bestaande uit, José Traa, Gré Markerink, Yvonne Sans, Yvonne Mols, Hilde Heckeman, Monique Evers, Carolien Wenink, Truus Kooyman en Hetty Traa. turnde een zeer goede i wedstrijd, waarbij vooral de oefenm- gen op de lange mat opvielen door hun I grote klasse! De meisjes 9-11 jaar waren door het missen van de geblesseerde In grid Otten en Helen Klijn erg gedu peerd, maar de overige meisjes Hen- ny Kruijsbergen, Ilse Miggels, Anne- mieke Bakker. Renate Kuilboer, Jani- ne van Opijnen, Sandra Meinen en Ca- rola Kruyswijk. wisten toch nog be slag te leggen op de derde prijs. Bij de totaalklassering werd Impala eervol tweede, want de beker ging dit jaar naar S.V. Hoogland LEUSDEN/CENTRUM - Heden avond om 20.00 uur begint de fi- nale om de Cup van de Schietkring Gelders Vallei in „Ons Gebouw" te Achterveld. De eindstrijd gaat (al weer) tussen SV de Eendracht uit Barneveld en de SV Driebergen- Rijssenburg. Laatstgenoemde ver eniging is de bekerhouder. Vrij kort na de rust van de damesvoetbalwed strijd Roda - DOS gingen de dames uit Utrecht in staking. Nadat DOS op een 0-2 achterstand was gezet (een uitstekende prestatie van Roda') vertrok het merendeel van de ploeg kleedkamerwaarts en toen de reste rende Utrechtse dames een 3e doel punt niet konden voorkomen volg den ook zij het onsportieve voor beeld. Verliezen is niet altijd even prettig, maar toch nog geen reden voor een optreden als dit. Zelfs het wedstrijdformulier wilden de- 'Jtrechtsen niet tekenen. Scheids- rechter Gijs van Egdom restte niets anders dan ook de Roda-dames maar naar de douches te verwijzen. De I Leusdense hockeytrainer Hans van der Linden behaalde dezer dagen het Bondsdiploma oefenmeester A. Met dit bewijs van bekwaamheid mag hij clubs t/m de landelijke 2e klasse trainen. Het provinciale wie lerkampioenschap van Utrecht wordt op 7 juni a.s. door „Tempo" georganiseerd op een circuit van 2,9 km in Soester industriekwartier. De ronde van Leusden is vrijwel volgeboekt. Er bestaat een zeer? grote belangstelling van de zijde der a renners en sponsors. *In de Ronde van het Kanaaleiland (Utrecht) wer den Wim Pater en Evert Smit 2e en 9e bij de amateurs en Gerard van 't Klooster, Jan van de Beek, Cees 't Lam en Teus van Ekeren 4e, 5e. 7e en 9e bij de liefhebbers. Op dins dag 11 mei wordt in Café Buitenlust te Achterveld de algemene leden vergadering van de Schiet Kring Gelders Vallei gehouden (aanvang 19.30 uur).

Leusder Krant | 1976 | | pagina 19