idrv vat Gllsl i)e verdachte getuige 15 oz i handige IBa ime Odorex ïedouche Koord 79e ÏKoflër Alt® 100boterham- zakjes flacon Dreft afwds a* «95 •Wffeft pot Calvé mayonaise 2 kroppen sla. 12 Maroc voi sap sinaasappelen—289 champ riblappen 898 biefstuk tartaar 898 rundergehakt798 kiio fijne lamsbout 898 kiiomooieOSsestaart398 150 gram tongeworst 128 patéalamaison_98 vrijdagenzaterdag voordeel 1 kilo paarde- biefstuk zeer mals 1348 üter jonge jenever 1125 liter vieux1125 3/4 üterfies rode en witte vermouth298 ties Beaujolais298 KONSUMENTENMARKT WOUDENBERG Slagerij Voor de balie Frlco belegen 3 sterren kaas kilo749 Eyssen dessert puntjeskaas 8 stuks__89 groot pak Corn Flakes, grote pot tuinbonen extra fijn. pak 400 gr. Euryza snelkookrijst. 175 139 __79 flacon Koopmans poffertjesmix. Jf 5 [V pri\s fles Calvé ketchup98 Sleutels blikgroenten in vakantiepakket 2 literblikken sperciebonen 2 literblikken appelmoes 1 literblik bruine bonen 1 literblik doperwten (zeerfijn) tesamen 1 549 koffer Bontkracht. flacon Clien 3 Itr. inhoud 898 bus Vim55 4 rollen Suzy toiletpapier.79 vat Radion. 4 rollen Doucel tissuetoiletpapier. grote flacon Liebig aroma blikje Herba fruit 4 soorten 75 groot blik Flora vleesbrokken169 jumboblik Loyal voor uw hond129 70 cent prijsverlaging zak Nibb-it cocktail115 Duyvis knabbelnootjes, barbecue, party, saté en speciaal129 Verkade blokreep.__98 11&25 4 pak Frucas79 fles Cöte de Provence298 kilo kilo kilo puur 100 gram Slijterij Parallelweg 22, Woudenberg "DONDERDAG 6 MEI 1976 LEUSDER KRANT ..Ik ben geen getuige zei de getuige. ,,ik ben de verdachte' Dat klonk verdacht daar voor de groene tafel en de heren in hun broeierig warme zwarte toga's tilden met een ruk het hoofd op, dat ferst over hun papieren hing De verdachte zelf stond er nog, dat was een geruststelling Die schuchtere en wat kalende kalme heer had ook niet geroepen dat juj een getuige was, maar had zich gelaten geschikt in zijn lot, al pntkende hij dan elke schuld .Vertelt u dan maar wat u gedaan hebt vroeg de politierechter Ik heb me verschikkelijk kwaad gemaakt, edelachtbare Ik wist fliet meer wat ik deed Ik heb links en rechts om me heen gemept. Ik moet als een dolleman te keer zijn gegaan Ik was ontoerekenings vatbaar. ,,En wie hebt u dan al zo geslagen? .Ik wéét het niet meer. edelachtbare. Een woesteling was ik. Een rood waas kwam voor m'n ogen en toen sloeg ik blindelings raak Ik heb het gedaan en niet die onschuldige daarr" En hij snikte zowaar van medelijden met de bijna onschuldig veroordeelde ver dachte. ,,Maar de andere getuige heelt toch gezegd dat hij duidelijk ge zien heeft ..Dat moet gezichtsbedrog geweest zijn, edelachtbare, of ander bedrog, of die knaap is er later bijgekomen toen het al gebeurd was. want toen hielp deze meneer die nou verdacht wordt, mijn slachtoflers overeind.' ,.Nou praat u al over slachtollers in het meervoud. In het pro- ces-verbaal staat er maar één genoemd. ,,Die anderen zijn allemaal weggerend voor de politie kwam. edel achtbare ,Dat lijkt mij een sterk verhaal interrumpeerde de ófficier, ,,er zijn méér getuigen die de verdachte bezig hebben gezien. En niemand heelt deze getuige zien slaan. En waarom zouden al die neergeslagen mensen opeens zijn opgestaan en hard zijn wegge lopen toen de politie kwam?" Het werd een ingewikkeld gesprek tussen magistraten en getuigen De getuige die zei dat hij geen getuige was. hield het er op dat hij verdachte was omdat hij zoveel mensen geslagen had, de getuige die zei dat hij getuige was. getuigde dat de getuige die zich ver dachte noemde geen verdachte kon zijd, omdat hij niemand ge slagen had. En de verdachte moest als getuige getuigen, dat bei den getuige waren geweest en geen verdachte Maar daar wilde de verdachte niet aan, want ..dan ben ik automatisch verdachte en zou ik schuld bekennen, en ik heb geen schuld!" Nu werd de verbalisant naar voren geroepen. Een jonge politieman met wijgerige blik achter dikomrande uilebril Hij wees zonneklaar de reeds verdachte verdachte aan als de ware verdachte. Jawel, hij had die man zien slaan. Hij had zijn slachtoffer zien vallen. En hij had heel nauwkeurig de personalia opgenomen van de man die sloeg en van de man die geslagen was en van enkele getuigen die het ook gezien hadden ..Dus deze getuige heelt niet geslagen* vroeg de politierechter ..Neen, edelachtbare, hij wérd geslagen Hij was het slachtoffer Er golfde een gons van verbazing door het muffe zaaltje. ..Waarom zei u dat u zeil geslagen had?" vroeg de rechter nu aan de getuige die beweerde dat hij de verdachte was en die er q verdacht werd het slachtoffer van de verdachte te zijn ,,lk héb geslagen!" hield deze getuige hardnekkig vol. ..Heel En ik ben begonnen. Toen de andere getuigen kwamen opdagen eq agent er bij kwam. kreeg ik misschien net een tik terug, maar begonnen en ik moet dus de verdachte zijn. En nou wil ik hebben, want ik heb er spijt van." Tenslotte verklaarde werkelijke verdachte, dat dit de wa« was. Deze man had met-ter-daad het eerst geslagen. ,,Maar niet teruggeslagen, edelachtbare Ik hem hem alleen maar v afgeduwd." De officier van justitie sprak van onbehoorlijk gedraai om zi uit te redden en achtte de ten laste gelegde klap bewezen. Ma politierechter vond het een ingewikkelde kwestie en gelasttj hernieuwd onderzoek Wellicht komt die getuige dan toch nog als verdachte en de verdachte als getuige. Als dan de vera maar niet zegt dat hij alleen getuige is d'ARGi U kunt geld verdienen Hoogvliet Waar vindt u de Konsumentenmarkt Woudenberg van Hoogvliet? Heel eenvouoiy. bij de spoorwegovergang tussen Woudenberg (schuin tegenover de melkfabriek) de Parallelweg in. Dan rechtdoor 300 meter, daarna rechtsaf en u ziet de Konsumentenmarkt Woudenberg recht voor u. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 9-18 uur vrijdagavond koopavond tot 21 uur zaterdag van 9-17 uur 's maandags gesloten

Leusder Krant | 1976 | | pagina 20