Uit het logboek van de politie Weteringbewoners gaan Liniedijk schoonmaken Einduitvoering Regionale Muziekschool Amersfoort Film voor a.s. ouders Verloren en gevonden Gemeente Leusden KERKDIENSTEN LEUSDER KRANT - ALGEMENE INFORMATIE VRIJDAG 11 JUNI 1976 BROMFIETSER BEKEURD Op de Asschatterweg moest op zondag 30 mei een bromfietser worden bekeurd, omdat deze met zijn bromfiets op de rijbaan reed in plaats van op het rij wielpad. ENGELSMAN BEKEURD Maandag 31 mei verleende de bestuur der van een personenauto, de heer L. J N. uitGroot-Brittannië, geen voor rang aan de bromfietser V. G. uit Scherpenzeel op de kruiung van de Anhemseweg met de Maanweg. De auto liep lichte schade op De brom fiets was wat ernstiger beschadigd Gelukkig werd de bromfietser bij deze verkeerde manoeuvre niet gewond. INBRAAK KANTINE ZWEMBAD Dinsdag 1 juni brak een aantal jonge lui in in de kantine van het zwembad Ze nuttigden er enkele versnaperingen en dgnken een aantal flessen leeg Ze rookten wat sigaren en sigaretten, en namen het bedrag van f70,-- mee Toen de politie arriveerde, waren de jonge lui reeds weggevlucht Enkele flessen drank werden door hen niet ter plaatse gebruikt, maar werden mee naar huis genomen TWEE SLIPPARTIJEN Twee eenzijdige aanrijdingen vonden dinsdag 1 juni plaats op de Doornse- weg die ter afwikkeling in handen wer den gegeven van de Koninklijke Mare chaussee Het wegdek ter plaatse was door de regen zeer glad geworden. Een militaire auto raakte in een slip, en kwam ter zijde van de weg tot stil stand. De bestuurster van een per sonenauto, mevrouw J E. v. B -H. uit Driebergen, zag de voor haar rijdende auto slippen en remde at Hierdoor raakte ook zij op het gladde wegdek in een slip Beide auto's liepen schade op. Er deden zich geen persoonlijke onge lukken voor INBESLAGNAME VISFUIKEN De politie moest op woensdag 2 juni een tweetal visfuiken in beslag nemen, die in een vijver te Leusden-centrum door de heer E. uit Leusden-centrum waren uitgezet De fuiken werden door de politie in beslag genomen De vi§, die erin zat, werd door de politie weer in de vijver losgelaten Tegen de heer E zal proces-verbaal worden opge maakt. VALS BRANDALARM Vermoedelijk door een defekt in de brandalarm-installatie kreeg de politie op woensdag 2 juni een brandmelding bij Autohandel Pon door. De automatische installatie gaf brandalarm door, maar de brandweer kon niets vinden LIJNTREK-AUTO BESCHADIGD Woensdag 2 juni vond op de Arnhem- seweg bij de Lausbroekerweg een aan rijding plaats tussen een vrachtauto en een lijntrek-auto. De zeer brede vracht auto passeerde de auto met de werkers, die bezig waren lijnen op de weg te trekken Toen de vrachtauto door een kuil heen reed, raakte hij de lijntrek wagen De schade werd onderling ge regeld. De politie maakte geen proces verbaal op. BEKEURINGEN TIJDENS PATROUILLE Tijdens de patrouille op vrijdag 4 juni moest een bromfietser worden be keurd, daar hij een bromfiets bereed, die niet verzekerd was Tevens liep een venter een proces-verbaal op, die aard appelen aan het verkopen was zonder daartoe een vergunning te hebben. Een automobilist kreeg een bon, omdat hij reed met een auto, waarvan de rich tingwijzers niet werkten JONGELUI UIT ,,DE TIL" VERWIJDERD Zaterdagavond 5 juni moest de politie wegens baldadigheid een aantal jongelui verwijderen uit ,,De Til" te Leusden- centrum De jongelui gedroegen zich wanordelijk, en waren bezig schade toe te brengen aan de inventaris. 1NHAALVERBOD OVERTREDEN Op de Doornseweg moest zaterdag 5 juni de bestuurder van een tank auto worden geverbaliseerd door de politie, omdat hij ging inhalen op het gedeelte, waar niet mocht worden ge passeerd. TRAGISCH ONGEVAL Een tragisch ongeval met dodelijke afloop trof op zaterdag 5 juni het acht jarige jongetje E. A Eeybergen uit Stoutenburg Hij reed op zijn fiets tegen een geparkeerd staande auto aan, kwam daardoor ten val, en viel op het gedeelte van het wegdek, waar juist een man met een graafmachine passeerde De be stuurder van de graafmachine, de heer W W v d H uit Achterveld, kon niet meer remmen om het jongetje te ont wijken Het kind kwam met het hoofd onder de zware machine, en overleed op weg naar het ziekenhuis. Een ongeluk met een tragische af loop, zowel voor de familie van het jongetje als voor de bestuurder van de graafmachine, die overigens geen schuld treft In Stoutenburg was men zeer onder de indruk vanket ongeval. OOK GEHARREWAR in „*t CLAEVERENBLAD" Ook uit het jeugdhonk ,,'tClaeveren- blad" moest de politie op zaterdag avond 5 juni een aantal jongelui verwij deren, die bezig waren daar de boel op stelten te zetten Waar de jeugd uit verveling al niet toe kan komen! Uit verveling, en uit agressie! MAN BESCHADIGT POLITIE-AUTO Een inwoner uit Leusden-zuid, die een auto bestuurde, terwijl hij zwaar onder invloed van drank verkeerde, werd zaterdag 5 juni door de politie aangehouden Hij stopte weliswaar op verzoek van de politie, maar toen deze hem vroeg uit zijn auto te komen werd de Leusdenaar lastig De politie nam de sleutel van de auto in beslag, en de man nam dit niet, pleegde verzet, en putte zich uit in diverse beledigingen aan het adres van de Hermandad. Hij bracht zelfs schade toe aan de mobilo foon van de politiewagen. De man. die een gevaar voor het ver keer betekende, moest de nacht op het politieburo doorbrengen, en kreeg een proces-verbaal toegediend Onverant woordelijk, dat men na het drinken van een aanzienlijke hoeveelheid alkohol in een auto durft te stappen, en aan het verkeer gaat deelnemen' ZOEKAKTIE Zondag 6 juni werd de politie door verontruste ouders verzocht een zoek- aktie op touw te zetten naar hun ver dwenen 13-jarige dochter. Het meisje werd door de politie aangetroffen in Den Treek, waar ze met een man van Turkse nationaliteit op stap was gegaan. BERMBRANDJES Zondag 6 en maandag 7 juni werden er bermbrandjes gemeld aan de Para- dijsweg, waar dor gras vlam vatte. De politie maakt het publiek er ten overvloede op attent in deze droge tijd de uiterste voorzichtigheid in acht te nemen met het weggooien van lucifers en sigaretten! NIET WERKEN HANDREM Tijdens een patrouille van dinsdag 7 juni moest de politie de bestuurder van een auto bekeuren wegens het niet werken van de handrem van zijn auto. BESCHADIGING UITLAAT Mevrouw K. uit Amersfoort reed op de Arnhemseweg met haar auto, en dien de bij de politie een klacht in, omdat de uitlaat van haar auto zou zijn be schadigd, daar ter plaatse. JONGETJE TERUG Het achtjarig zoontje van de familie K uit Schiedam, dat in Leusden lo geerde, raakte zoek en werd door de politie teruggevonden. Het jongetje ging er op dinsdag 7 juni vandoor. KLACHT Op dinsdag 7 juni werd er bij de politie een klacht ingediend tegen een familie, die de radio te hard had staan. Toen de politie arriveerde, had men eigener beweging het geluid reeds ge dempt VERLOREN Damesfiets merk Gazelle, driewie ler met zwart zadei, blauw-grijS pak; rood etui met twee autosleutels merk Simca, slavenarmband, girokaarten, oranje mand met kleding, onder andere regenjas en sandalen, bruin tasje met gereedschap, smalle gouden armband; herenfiets merk Gazelle, zwart heren- vest WEGGELOPEN Herdershond, grijs-zwarte ruigha rige teckel GEVONDEN Sleutelbos in geel etui; sleutels aan flesopener, zilveren armband; zilveren AMERSFOORT - Op zaterdag 12 juni a.s. zal de jaarlijkse einduit voering van de Regionale Muziek school Amersfoort plaatsvinden in het Hervormd Wijkcentrum „De Brug", Schuilenburgerweg 2 te Amersfoort. Zoals gebruikelijk spelen er dan gevorderde leerlingen een solocon cert, met begeleiding van het Re gionaal Amersfoorts Jeugdorkest A.J.O.) o.l. v. Qui van Woerdekom. Het is een aantrekkelijk en afwis selend programma, waarin men kan luisteren naar sopraan- en altblok fluit, altviool, gitaar, dwarsfluit en piano, in de volgende werken: Concerto no. 2 voor sopraan blok fluit met begeleiding van clavecim- LEUSDEN G.K (vnjgem.): Dorpskerk: zo. 13 juni 8 15 u ds. C G. Bos uit Ermelo. 16.30 u. ds. C. G. Bos uit Ermelo ACHTERVELD N.H.K Herv. School 9.00 u.: ds. Hooykaas uit Zeist. R.K.K za 18.00 u zo. 8.OOen 10.00 uur. De Jeugddienstcommissie deelt me de, dat er zondagavond 13 juni om 18.30 uur een jeugddienst zal worden gehouden in de Dorpskerk aan de Arn hemseweg te Leusden-Zuid. In deze dienst gaat ds. T. Spilker uit Leusden- Centrum voor. Het thema is: ,,Kande kerk zich met politiek bemoeien?" Aan deze dienst wordt muzikale me dewerking verleend door het Jeugdkoor uit Zwartebroek. Iedereen is van harte welkom. LEUSDEN - Op dinsdag 15 juni wordt er in het W.G.Kruis gebouw de film vertoond ,,Zo iets doe je samen". Deze film is bestemd voor a s. ouders Aanvang van de film is 19 30 uur. Uitsluitend toegang voor degene die zich opgegeven hebben. Do film is gratis als ook de koffie. band met rode koraal, dameshorloge merk Palermo, wit met roodgestreep te portemonnee, jongensfiets, heren- horloge. vliegende hollander AAN KOMEN LOPEN Zwarte poedel. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Rijkspolitie te Leusden-zuid, buro Arnhemseweg/Oude Rijksweg, telefoon 033-12141 bel van J. Baston. Vijf delen uit de Suite in a kl.t. voor altblokfluit en strijkorkest van G. Ph. Teleman, het concert in G Gr.t. voor altviool en orkest eveneens van Teleman, het concert in D Gr.t. voor gitaar en orkest van A. Vivaldi, het concert voor twee fluiten en orkest van Domenico Cimarosa en last but not least het concert in G Gr.T. voor piano en orkest in 1975 in opdracht van de gemeente Amsterdam door de heer Wim Franken (pianodocent aan de muziekschool) gecompo neerd. De heer Franken is, behalve piano docent aan de Regionale muziek school Amersfoort, ook beiaardier (hij bespeelt het carillon van de Zuidertoren in Amsterdam en is bo vendien stadsbeiaardier van Weesp). Als er, zoals in Amersfoort, de bijzondere gelegenheid bestaat om de gevorderde pianoleerlingen op een einduitvoering met een goed orkest te laten samenspelen, dan zal men vrijwel zeker op een concert uit de „oude doos" zijn aangewe zen, omdat de meeste eigentijdse muziek te moeilijk is. Laatstge noemd pianoconcert is derhalve ge componeerd met de vooropgezette bedoeling om deze lacune te helpen opvullen. Dit wil echter nog niet zeggen dat het een makkelijk stuk is. Er worden vrij hoge eisen ge steld, en de leerlingen moeten aar dig wat ambitie tonen om deze moeilijkheden de baas te kunnen worden. Om deze opgave niet te groot te laten worden, doet men op deze muziekschooluitvoering iets wat op het concertgebouw-podium niet voorkomt, nl. de verschillende de len worden door verschillende leer lingen gespeeld. Oorspronkelijk zouden 4 leerlingen deelnemen, maar één is er inmiddels vertrok ken, zodat nu de twee middendelen door eén leerling worden gespeeld. Tijdens de open-huis dagen van de muziekschool hebben deze leerlin gen het stuk eerst op 2 piano's laten horen. Het concert volgt de symfonische traditie en de 4 delen staan in de relatie: spanning-ontspanning - spanning-ontspanning, ontspanning. 1. Allegro moderato - wordt voor namelijk door het beginmotief beheerst; 2. Allegretto rustico - is een een voudig rondeau in da capo-vorm; 3. Un poco sostenuto - bevat ver schillende klank-experimenten en geeft ook aan verschillende orkestinstrumenten en -groepen de gelegenheid om meer op de voorgrond te treden; 4. Allegro vivace - brengt leven dige dansritmen en quasi-oude melodieën in modieuze combi natie. Het belooft dus wel een luister rijke avond te worden in „De Brug" in Amersfoort. OUDSTE MENS Enige tijd geleden lanceerde de pro fane pers het bericht over de vondst van een 4 miljoen jaar oude mens uit Ethiopië Nu blijkt het fossiel inderdaad een ouderdomsrekord te bezitten! De versteningen bestaan uit een hele bo venkaak, kompleet met tanden en kie zen. voorts uit een halve onderkaak, elk eveneens kompleet met tanden en kiezen Ondanks verwoede na-pogingen is het niet gelukt nog meer materiaal (schedel, extremiteiten) aan het be staande toe te voegen Hoe dit zij, voor lopige schattingen spreken van een tenminste vier miljoen oude vertegen woordiger van het menselijk geslacht. Het een na oudste menselijke fossiel, met katalogusnummer ER 1470, een klein maar typisch menselijke schedel voorstellend, was niet veel ouder dan .slechts" 2,6 miljoen jaar. Het is nu haast niet meer te ontkennen, dat 4 miljoen jaar geleden op aarde al mens achtige wezens hebben geleefd. Dit wil meteen zeggen dat de aftakking van de apelijke stam nog veel eerder plaats gehad moest hebben. Zo wordt door de laatste ontdekkingen de menselijke af stamming steeds verder weg in het ver leden weggedrukt. Waar ligt dan de grens? Of bestaat er soms helemaal geen grens? Als u per chartervliegtuig reist maj u 15 of 20 kg bagage meenemen Het aantal kilogramman hangt af vai de maatschappij waarmee gevlogen wordt en van het type vliegtuig Wü in uw geval van toepassing is kunt t lezen in uw ticket, dat u gewoonlijk een week voor het vertrek ontvangt Een koffer van normale omvang me niet al te zware spullen weegt onge veer 15 kg. Als u per vliegtuig reis kunt u ook nog een aantal spullen kos- teloos meenemen die tot de handba gage behoren, dit behoort niet t« het maximale gewicht, zoals o a. ees reistas (max afmetingen 45x35x20), e« mantel, reisdeken, paraplu of wandel- stok, verrekijker, camera en een re delijke hoeveelheid lectuur. Het kan een teken zijn van verre gaand egoïsme om een baby mee o; reis te nemen, want baby blijft toch liever thuis als de vakantie bestaai uit een lange autorit en een verblijj in een ver land. WARMWATERBEKKENS HET FRANSE Staatselektnciteits- bedrijf verricht nu onderzoekingen ora de in verschillende gebieden van het land aanwezige onderaardse warmwa terbekkens straks te exploiteren. Zo komt in het Parijse bekken op 1800 m diepte een warmwaterreservoir voor met een oppervlakte van 7000 km2. Bij een volledige benutting van deze ther mische bron kan een niet te versmaden hoeveel heid energie worden verkregen van tenminste 30000MW. Soortgelijke onderaardse warmwaterbronnen be vinden zich ook in de valkte van de Elsasz, in het Rhonedal en in Aquitaniè. De watertemperatuur in het Parijse be kken ligt tussen 60 en 75 graden celsius, in de Elsasz daarentegen bedraagt ze wel 120 graden celsius doch dan op een diepte van 2000 m. Het primaire onder zoek gaat nu hierom of dat warme water gebruikt moet worden voor stookdoe- leinden of dat men het toch om moet zetten in elektriciteit. Ziehier een per- spektief voor onze moderne energie huishouding. LEUSDEN - Enkele bewoners van de Walstro (in de wijk ,,de Wetering"), hebben het plan geopperd om gezamen lijk de Liniedijk vrij te maken van overbodige rommel. Aangezien niet iedereen persoonlijk benaderd kan worden, geldt dit bericht als oproep aan de overige Wetering- bewoners en andere belanghebbenden om te helpen opruimen. Wanneer dit gezamenlijk, met de kinderen, wordt aangepakt, is een ieder beter gemoti veerd om te voorkomen dat dit mooie stu^e natuur opnieuw ontsierd of zelfs vernield wordt A.s. zaterdag 12 juni, 's morgens om half tien wordt er gestart met oprui men, te beginnen bij de grote bunker aan de Asschatterweg. Alles wat niet thuis hoort in de natuur kan gestort worden in een container, die speciaal door de gemeente wordt geplaatst in de nabijheid van het trap veldje aan de Walstro. Met behulp van karren, kruiwagens, zakken en dozen kan alle rommel naar de container vervoerd worden Alle hulp is zeer welkom' HUISARTSEN IN DE GEMEENTE LEUSDEN: B. Binkhorst, Gironde 1. tele- toon 42667, Leusden/Centrum J. A Boersma, Kon. Julianaweg 5. telefoon 03425-1222, Achter veld J H. Lantink, Burg deBeauiort- weg 61, teletoon 41210, Leusden/ Centrum J van Nieuwkerk, Galicië 41. telefoon 44541. Leusden/Centrum W J. Nunnikhoven, BerkenlaaiT 12, Leusden/Centrum. Spreekuur Wit-Gele Kruisge- bouw, Rozengaarde, telefoon 41499. Leusden/Centrum. J C den Toom, Van Diepen- heim Scheltuslaan 7, telefoon 43300, Leusden/Zuid TANDARTSEN LEUSDEN: H. de Graaf, Henegouwen 24, Leusden/Centrum, telefoon 43377 H. H. Hoff, Finnmark 1, Leusden/ Centrum, telefoon 41589. D. G Veldhuizen, Kon. Juliana- laan 64, Leusden/Zuid, telefoon 15404 J W Kerseboom, Galicië 24, Leusden/Centrum, tel. 10374. 10374. APOTHEEK LEUSDEN. Apotheek: maandag tot en met vrij dag van 8.30-18.00 uur en uitsluitend voor spoedeisende gevallen van 19.30-20.00 uur. Iii de weekeinden waarin een van de artsen Binkhorst, Lantink of Nunnik hoven dienst hebben op zaterdag en zondag geopend van 14.00-14.30 en van 17 30-18.00 uur In de weekeinden waarin een van de artsen Boerseir. - of Den Toom dienst hebben is de apotheek op zaterdag en zondag gesloten DIERENKLINIEK LEUSDEN: M J. S. C. Tijmensen-v. d. Kamp, dierenarts. Landweg 321, Leusden, telefoon 44488. Spreekuren: maandag-, woens dag- en vrijdagavond van 19.15 tot 20 00 uur Dinsdag- en don derdagmiddag van 13.30 tot 14 00 gen- en laboratoriumonderzoek volgens afspraak DIERENARTSENPRAKTIJK Spreekuuradres: Henegouwen 11, Leusden-C Ma t/m vr. 13 30- 14.00, di en do. 18 00-18 45 Spreekuuradres: Kapelweg 58, Amersfoort. Ma. t/m vr. 11.30- 12.00, ma. wo en vr. 18.00- 18.45 Spreekuuradres: Soesterweg 155, Amersfoort. Ma t/m. vr. 15.30- 16.00. Kliniek: Ringweg Kruiskamp 68, Amersfoort. Ma t/m vr. 8.30- 10.00, ma t/m vr 13.30-15.00 u., ma. t/m vr. 18.00-20.00. Weekenddienst: Uitsluitend Ring weg Kruiskamp 68, Amersfoort. Voor noodzakelijke behandelin gen: za. 8.00-9 00, 12.OOen 18 00 uur, zo. 12.00 en 18 00 uur. Voor spoedgevallen kunt u tele fonisch een dierenarts bereiken 21827. KRUISVERENIGINGEN Groene Kruisgebouw, De Roovan Alderwereltlaan 13, tel. 15818 Iedere le woensdag en 3edinsdag van de maand zuigelingenbureau van 14 0015 00 uur Iedere 4e dinsdag van de maand: kleuterbureau (op afspraak) van van 14.00-15.00 uur Iedere woensdagavond zwanger- schapsgymnastiek van 21.00- 22.00 uur volgens Menschen- dieckbasis. Inl mevrouw Koster, tel. 033-20559 Iedere donderdagmorgen van 9 00-11 00 uur huisvrouwengym- nastiek (Menschendieck). Iedere donderdagmorgen bejaar- dengymnastiek van 11.00-12.00 uur (Menschendieck-basis). Iedere maandag en woensdag, uit- leenrnagazijn geopend van 18.30- 19 30 uur Vrijdag van 12 00- 13 00 uur Verder telfafspraak Iedere donderdagavond uitleen- magazijn bij zr Laudy, Burg. de Beaufortweg 4. van 17 30-18 00 uur. verder telf afspraak. Afspraken voor het zuigelingen- bureau van dr J C den Toom kunt u maken op de bureaus zelf en verder bij de conciërge, me vrouw Tuin tel 15818 Dit geldt alleen voor Leusden- zuid. LEUSDEN-CENTRUM Groene Kruisgebouw, Krooneend 26, Alandsbeek, tel. 42813. Consultatiebureaus voor babies le donderdagmiddag, dr Nunnik hoven. en 3e donderdagmorgen 2e donderdagmiddag dr Bink horst 3e donderdagmiddag dr Van Nieuwkerk en le donderdag na middag 4e donderdagmiddag dr Bink horst Alle bureaus volgens afspraak. Consultatiebureaus voor kleuters le en 2e maandagmiddag van de maand, volgens afspraak. Iedere woensdagavond van 19.45 tot 20.45 uur zwangerschaps- gymnastiek (Menschendieck- basis) Inl mevrouw Koster, tel 033-20559 Verdere inlichtingen kunt u krij gen van zr Van Bremen, Gor zen 10. tel. 41049, en zr. Laudy, Burg de Beaufortweg 4, tel. 42081 Wit Gele Kruis, Rozengaarde 33, tel. 41218, b.g.g 41271. Iedere maandag, woensdag en vrijdag spreekuur huisartsen. Dr. den Toom, vanaf 13.30 uur. Dr Boersema. vanaf 15.30 uur. Dr. Nunnikhoven iedere morgen om 8.00 uur Dinsdagmorgen zwangersch.gym van 9.15-10 15 uur en van 10.30- 11 30 uur. Iedere 2e woensdag van de maand. Bespreken van kraamhulp om 14.00 uur. Zuigelingenbureau's van 14.00- 15.00 uur. le donderdag van de maand dr den Toom; 2e donderdag van de maand dr. Lantink. 3e donderdag van de maand dr. Lantink, 4e donderdag van de maand dr Boersema. Alle bureau's volgens afspraak Kleuterbureau's: 2e en 3e dinsdag van de maand van 14 00-16.00 uur (volgens af spraak). Uitleenmagazijn: Maandag, woensdag en vrijdag van 17.30-18.00 uur en volgens telf. afspraak. Verder kunt u alle inlichtingen krijgen van: Zr. Laudy, tel. 42081. Zr. de Boer, tel. 43882; Zr. Rosa, tel. 41218. b g g 41271. Zr. van Kalkert. De leden van het Wit-Gele Kruis en het Groene Kruis moe ten voorlopig nog artikelen lenen bij hun eigen kruisvereniging. De leden van het Wit-Gele Kruis, Rozengaarde 33. de leden van het Groene Kruis in Leusden/ Zuid of bij zr Laudy, Burg. de Beaufortweg 4. STICHTING KRAAMCENTRUM: Spreekuur: 2e woensdag van de maand van 14.00-14.30 uur. Ro zengaarde 33, Leusden-centrum, inlichtingen: tel. 033-22339. PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM AMERSFOORT: Tel 10441. Maatschappelijk werk, gezinsverzorging en be jaardenhulp. Spreekuur Leus- den/Zuid. Iedere woensdag in 't Trefpunt, tel. 033-13040. Voor de afdeling gezinsverzorging en bejaardenhulp van 9.00-9.30 uur. Voor de afdeling maatschappe lijk werk van 9.30-10.00 uur. Leusden/Centrum: Kerkelijk Centrum aan de Asschatterweg. Voor de afdeling gezinsverzor ging en bejaardenhulp van 9 45- 10 15 uur Voor de afdeling maat schappelijk werk van 10.30-11.00 MOEDERSVOOR MOEDERS: Voor Achterveld. Leusden/Cen trum en Leusden/Zuid mevrouw Rozendaal-Doucet, D van Wee- destraat 4, Achterveld, telefoon 03425-1853. VERLOSKUNDIGE: Spreekuur: iedere maandag van 10.00-11.00 uur in het Wit Gele Kruisgebouw, Leusden/Centrum. HULPDIENSTEN Hulpdienst voor ,,De Wetering". Joke Blom, tel 42746 en Heieen van Bokhorst, tel. 42249. Hulpdienst Leusden/Zuid" Vervoer naar ziekenhuizen, Amersfoort; telefoon 10294,033- 11456 GEZINS- EN BEJAARDEN VERZORGING A.J.M.D. - HET GROENE KRUIS Spreekuren gezins- en bejaar denverzorging iedere maandag van 14.00-15.00 uur. Groene Kruisgebouw, de Roo van Alder wereltlaan, Leusden/Zuid, en iedere donderdag van 9.00-10.00 uur. Wit Gele Kruisgebouw, Ro zengaarde, Leusden/Centrum. KIMDE Bloemendalse Binnenpoort 7, Amersfoort, tel. 33924. Leidsters, mevr. M. Tacke, mevr. S. J. Hooijmans, spreek uren voor de regio: dagelijks tussen 9 en 10 uur: Bureau open 9-12 uur en 2-5 uur. WEEKEIND-DIENSTEN GEMEENTE LEUSDEN: Alleen voor de praktijken van de artsen Binkhorst, Boersma, Lantink, Nunnikhoven en Den Toom neemt dit weekend waar: van vr. 18.00 tot zo. 18.00uur ARTS Dr. Nunnikhoven, Berkenlaan 12, tel. 033-41499. Spreekuur: zaterdag- en zon dagmiddag 14.00 uur. Visites graag vóór 10.00 uur 's mor gens aanvragen. De dienst geldt van vrijdag 18.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur. Arts J. van Nieuwkerk spreekuur zaterdag en zondagmiddag 14.00 uur. APOTHEEK In de weekeinden waarin de artsen Binkhorst, Lantinx en Nunninkboven dienst doen: za terdag en zondag van 14.00 tot 14 30 uuren 17 30tot 18.00uur Wanneer de artsen Boersma en Den Toom dienst hebben, is de apotheek gesloten op de za terdag en zondag. WIJKVERPLEGING Zr. Laudy, Burg. de Beaufortlaan 4, Leusden/C., tel. 033-42081. In de week volgend op dit weekend heeft zuster Laudy avonddienst. TANDARTS: Voor noodgevallen in het week end: Dokterscentrale Amersfoort tel. 22000. VERLOSKUNDIGE Voor de praktijk van mevr. A. Thuis-Paulussen en mevr. C. Brink-Bruyn neemt dit week end Waar: Mevr. Brink-Bruyn, Borgesiuslaan 26, Amersfoort, tel. 033-15272, b.g.g. tel. 22000.

Leusder Krant | 1976 | | pagina 12