miner huurdemon by 6.95 59 2a» 8.95 16.- 3.50 UITNODIGING UITNODIGING J. J. Molenaars Automobielbedrijven B.V. bontmode suede 'n Nieuwe stropdas? O.k. Kun je bij C&A heel voordelig krijgen. Maar er is méér. Waannee je vaders 'n lol kunt doen. Het is de hele week vaderdag bij C&A. wmiïn C&jI li tbcA iTcwïde£i^e\! zchilder/bedrijf doe-het-zelf centrum de biezenkamp291 leu/den tel.41391 stanleymes Black en Decker boormachine AEG boormachine set handzaag „Sandvik' plastic bladhark DONDERDAG 17 JUNI 1976 LEUSDER KRANT De Vereniging „Het Wit-Gele Kruis" Hamersveld nodigt u uit tot het bijwonen van de ledenvergadering, die wordt gehouden vrijdag 25 juni 1976 om 20.00 uur, in het wijkgebouw aan de Rozengaarde 33 te Leusden-Centrum. Agenda: 1. Opening door de voorzitter, de heer W. A. van Zandbrink. 2. Notulen en jaarverslag door de secretaris, de heer K. H. M. Post. 3. Financieel verslag van de penning meester, de heer A. F. Herder. 4. Verslag kascommissie. 5. Voorstel tot het doen samengaan van Het Groene en Het Wit-Gele Kruis in één vereniging. 6. Voorstel tot wijziging der statuten en het aanvragen van de koninklijke goedkeuring daarop. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. De inhoud van het voorstel tot wijziging van de statuten ligt op het adres Rozengaarde 33 van 20 tot en met 25 juni 1976 van 17.30 tot 18.00 uur, voor de leden ter inzage. Tot wijziging der statuten kan worden besloten met een meerderheid van tenminste 2/3van het aantal geldige stemmen, uitgebracht in een alge mene ledenvergadering. Namens het bestuur: K. H. M. Post, secretaris. De Vereniging „Het Groene Kruis" Leusden-Stoutenburg nodigt u uit tot het bijwonen van de ledenvergadering, die wordt gehouden op vrijdag 25 juni 1976 om 20.00 uur in het wijkgebouw, De Roo van Alderwereltlaan 13 te Leusden-Zuid. Agenda: 1. Openingdoordevoorzitter.de heer D. G. Velthuizen. 2. Notulen en jaarverslag door de secretaresse, mevrouw A. J. Poel- geest-Lammertse. 3. Financieel verslag van de penning meester, de heer P. de Lange. 4. Verslag kascommissie. 5. Voorstel tot het doen samengaan van Het Groene en Het Wit-Gele Kruis in één vereniging. 6. Voorstel tot wijziging der statuten en het aanvragen van de koninklij ke goedkeuring daarop. 7. Uitlating obligaties. 8. Film over „Gezondheidszorg thuis". 9. Rondvraag. 10. Sluiting. De inhoud van het voorstel tot wijziging van de statuten ligt op het adres De Roo van Alderwereltlaan 13 van 20 tot en met 25 juni 1976 van 17.30 tot 18.00 uur, voor de leden ter inzage. Tot wijziging der statuten kan worden besloten met een meerderheid van tenminste 2/3van het aantal geldige stemmen, uitgebracht in een algemene ledenvergadering, waarbij ten minste 24 leden aanwezig zijn. Wanneer het gevorderd aantal leden niet aanwezig is, dient een nieuwe vergadering te worden belegd, waarbij besluiten kun nen worden genomen met een meer derheid van 2/3 der geldig uitge brachte stemmen. Indien op de hierboven aangekondigde vergadering niet ten minste 24 leden aanwezig zijn, zal in aansluiting op deze vergadering, een algemene vergade ring worden gehouden, die begint om 20 30 uur en waar uitsluitend punt 6 van bovenstaande agenda zal worden behandeld. Namens het bestuur: A. J. van Poelgeest-Lammertse. secretaresse. 1) Barchman Wuytierslaan 2, Amersfoort. Tel. 033-30304. Korte Bergstraat 12-14, lste zijstraat links, voor bij 't Grand"7 Theatre. Amersfoort. Tel. 033-15283. /js /js voor Pa's polohemd met korte mouw in denimblue katoenen trikot. Vaders trainingspak is van uitstekende polyester tnkoL Heeft 'n goede pasvomi en sportieve kontrastbiezen. Pa gaat vlot te water in 'n snelle slankgesnedenj Lycra zwembroek in 3-kleur. Vader heeft wollen W\ sokken nodig! jV\ In allerlei kleuren! t\ Per paar Vaders ruige badjas. Behaaglijk frotté in warme kleuren. Vaders kampeershirt korte mouw. Pol./katoenen ruit. Pa's pilot-shirt in pol./katoen Met korte mouw en 2 borstzakken. Pa's polopull, fijn trikot van acryl/katoen/wol Gezellige zomertinten Pa's zomerpyama. met korte broek, katoenen interlock. al vanaf bevat 5 mesjes welke in de houder opgeborgen zijn van 456,- voor de originele handzaag lengte 18 inch met chroom steel onverwoestbaar

Leusder Krant | 1976 | | pagina 6