'KW»® g blik Unox Mipenseiworst en verdien KONSUMENTENMARKT WOUDENBERG bonte Ikeuk s Galatheebuilen v&SESSSSSB* ■I H Groente enFruit Slagerij kilo magere varkensrollade 990 kilo rund/ varkensgehakt 450 kilo fijne sucadelappen .1040 kilo verse braadworst: _490 fijnboterhambeleg 150 gram gekookte ham 135 200 gram Parijse boterhamworst 135 kilo mooi hart _550 Slijterij Henkes vieux 1385 Export Frambozen- brandewijn 745 Bacardi rum 1595 William Lawson's whisky .1345 Old Douroport 569 Chateau Perron Graves Superieur 425 ontdek het ongekende prijzenvoordeel. Let op die scherpe Hoogvliet-prijzen, kijk en vergelijk, ^0 voorde kenners voor uw huisdier rood of wit in juli en augustus 's zaterdags geopend van 8 tot 16 uur Vervolg van pag. 5 4 rollen Doucel toiletpapier Bambix emmer fritessaus. 10 ijslollies literblik Loyal. kilo gebroken rijst literfles Nutricia halfvette koffiemelk. 129 _89 .129 _49 _159 _98 .179 Kitekat bus Toiletair. halve literblik bramen, blik mandarijnen. _89 169 105 _85 !4 liter mager yoghurt met aardbeien koffer Bontkracht fles Calvé slaslank. 85 literblik California soepen tomaten-kip-groente en erwten129 2 stukken babyzeep159 flacon jif198 3 blikjes Unox leverpastei 129 250 gr. mocca goudkoffie 264 A.Z. rode bessen of bramensap98 Parallelweg 22, Woudenberg DONDERDAG 22 JULI 1976 LEUSDER KRANT Verpleegkundigen gevestigd, die rust op het Amersfoorts kamerbe stand. Je vraagt je bij die dingen wel eens af of het regionaal overleg op de juiste wijze funktioneert! Kamerbemiddeling zie ik als een oneigenlijke taak voor het M.A.I. Daarmee zit je middenin de huis- vestigingsproblemen, waarvan de zwaarte bij andere instanties ligt. Men zal tot een uitwerking van dit probleem moeten overgaan „Héél belajignjk is, dat een bu reau signaleert, en die signalen doorspeelt. Doordat de mensen met hun dagelijkse problemen bij u ko men, bent u precies op de hoogte van wat er allemaal „fout" zit". „Inderdaad. Onze funktie is ook: signaleren. Behalve dat je er bent aan de onderste basis - we moeten niet pretenderen, dat we bizondere dingen doen - ga je ook zien waar lacunes zijn Wij hebben de oprich ting van verschillende instellingen gestimuleerd en ik heb in verschil lende besturen er van gezeten. Raad Jeugd- en Jongerenwerk Open Jongeren Centrum. Stichting Bui tenlandse Werknemers. Volksuni versiteit. Stichting Jongeren Huis vesting". ,.Moet men iets betalen voor het advies, dat u verstrektEn legt u de dossiers van een cliënten aan?" GRATIS ADVIES GEEN DOSSIERS „Alle adviezen zijn gratis. Alleen betaalt men een kleinigheid voor de kamer- en au pair bemiddeling, maar daar zou ik graag van af willen. Natuurlijk is het M A.I. dankbaar voor een vrijwillige bij drage, die in een daarvoor bestemde busje kan worden gede poneerd. Er worden bij ons geen dossiers aangelegd. Wij vragen niet naar namen. Men kan anoniem blijven, en hoeft niet met z'n hele hebben en hoven op de proppen te komen Vandaar dat er bij ons geen drem pelvrees is." „En nu gaat u weg bij het M.A.I. Mag ik u vragen waarom „Ik wil onhouden met dit werk op een moment, dat ik nog de energie heb om een nieuwe levensfase in houd te geven. Ik ben nu 59 jaar. Er zijn ontzettend veel dingen waaraan ik niet ben toegekomen. Met deze baan sta je op, en ga je naar bed. Het is werk, datje enorme bevrediging geeft, maar dat je geheel en al in beslag neemt. Ik wil eens vrij zijn om mijn vrienden te zien. Ik verheug me er ontzettend op om op te passen bij mijn kleinkinderen. Ik ben geïnte resseerd in filosofie, en wil weer kursussen gaan volgen aan de School van Wijsbegeerte. Misschien neem ik weer pianolessen. De officiële opening van ons nieuwe gebouw leek me een ge schikte gelegenheid om afscheid van het werk te nemen. Wij zijn erg blij met het nieuwe pand. Je hebt er ook veel minder last van het lawaai op straat, omdat de ruimte zo veel groter is. Op de één of ander manier kunnen dc ge luidsgolven er weg! Mijn opvolger heeft er een volle dige baan aan. Wij hebben van de gemeente en het departement toe stemming gekregen voor 2 en een kwart kracht, verdeeld over 3 per sonen. We hopen, dat dit uitgebre zal kunnen worden tot 3 krachtei In ons nieuwe pand zal bij wij: van proef gedurende 4 maanden de woensdagmiddagen van half tot half vijf ook het Bureau vo School- en Beroepskeuze zittii houden. Amersfoort dankt Mevroi Lambrechtsen voor al het werk <i zij verzette, en wenst haar een lukkige nieuwe levensperiode t< ANCO 1 Exfravoordekte si» Hoogvliet Waar vindt u de Konsumentenmarkt Woudenberg van Hoogvliet' Heel eenvouoiy. bi| de spoorwegovergang tussen Woudenberg (schuin tegenover de melkfabriek) de Parallelweg in. Dan rechtdoor 300 meter, daarna rechtsaf en u ziet de Konsumentenmai kt Woudenberg recht voor u. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 9-18 uur vrijdagavond! koopavond tot 21 uur zaterdag van 9-17 uur 's maandags gesloten

Leusder Krant | 1976 | | pagina 10