Eindelijk weer winst voor de FC Stetboys Mieuw record rank Leusink Tourvaria Wbut Meinten en de Tour de Junior olleybal- e Leusden DWS-leden in Vierdaagse Toursnippers 'ierdaagse Vissen zonder vergunning Hessenweg afgesloten v PORT P URSIEF DUIVENSPORT Burgerlijke stand Gemeente Leusden Verloren en gevonden Gemeente Leusden KERKDIENSTEN LEUSDER KRANT-SPORT DONDERDAG 22 JULI 1976 LEUSDEN/CENTRUM - In het bijna tverkochte Lisidunahofstadion (300 izoekers) moest de FC Stetboys af lopen donderdag voor de zieken- nscompetitie aantreden tegen Sticht- iHof. Dat het een moeilijke wedstrijd iu wordën stond als een paal boven iter, immers de eerste ontmoeting Laren eindigde in een 1-3 nederlaag or de Leusdense ploeg. Coach Punt d zich verslapen(!) en daarom werd it om kwart voor zeven, maar ruim n kwartier later begonnen. FC Stet- ys, met invallers voor vakantie- ngers Wil Peters, Frans Letschert Willem v. d. Starre, werd vanaf begin aangemoedigd door de vele pporters en had meteen al succes rie Bruin schoot op het vijandelijke el en de bal werd via een Stichtse if-speler tot doelpunt verwerkt(1-0). Hierdoor lieten de gasten zich niet ontmoedigen en er werd een behoor lijke druk op het Stetboysdoel uitge oefend Bij een Larense counter kwam Jaap Zwarthoed wel onversaagd uit zijn doel, maar hij blesseerde zich dusdanig, dat hij uit moest vallen. Met een beschadigde knie moest hij zich in de Lichtenberg laten behande len en voorlopig zal er voor hem van voetballen geen sprake meer zijn De ex-Amsvorde doelman Kuppen ver ving hem uitstekend en de rust werd bereikt met 1-0. Vanaf de zijlijn hield coach Punt de zaken goed in handen en wees Herman Cornelissen, Charles Piekema en Fred Lammers constant op de buitenspel- val. De Boys draaiden verder voortref felijk en de Stichtse Hovelingen kre gen weinig kansen Jos Mol scoorde halverwege de tweede helft 2-U uit een goede voorzet van Kees Kamp en Adrie Bruin lepelde de bal uit een moeilijke hoek net naast. Dick en Hans Hols troffen de paal, terwijl Jos Mol nogmaals de kwaliteit van het zijnet aftestte. Door het warme weer viel het Stetboystempo tegen het einde iets terug, doch een mooie pass van Dick Hols gaf Jos Mol toch nog de gele genheid om er 3-0 van te maken. Hans Hols scoorde 4-0, dat dacht hij maar het doelpunt werd wegens buitenspel afgekeurd, hoewel hij de bal van een tegenstander ontving Het publiek heeft kunnen genieten van een bijzonder goe de en aantrekkelijke wedstrijd en het contracteren van coach Leen Punt be gint nu reeds vruchten af te werpen. UTRECHT - Behalve Karina van oLst Pellekaan had Frank Leusink zich tweede lid van de Haaien geplaatst oor de in het Utrechtse zwembad Den ommel gehouden nationale zwem- ampioenschappen 1976. Dat gebeurde iet een tijd van 1.13.5 op de 100 meter inderslag voor jongens onder de 14 ar. Woensdag 14 juü kwam hij op dit ummer aan bod op de nationale kam- "loenschappen en de eerder genoemde betekende een plaatsing als 25e nder de 26 deelnemers. Toen wij onlangs Frank's vader ont boetten, deelde hij optimistisch mede, dat de groeiende 'vorm van zijn zoon mogelijkerwijs zou kunnen uitlopen op een 15e of 16e plaats op de vaderlandse ranglijst. Dat zou al heel mooi zijn. maar de heer A. J. Leusink hield wel een flinke slag om de arm. Pech bij een keerpunt of een misslag onderweg zou al heel wat roet in het eten kunnen gooien. Wel, die tegenslagen bleven achterwege en Frank kwam met een geweldige tijd voor de dag. Met 1.12.16 (ruim anderhalve seconde winst!) kwam Frank Leusink als 12e beste zwemmer van Nederland aan de finish, waarbij hij FRANK LEUSINK tevens het reeds op zijn naam staande Haaien-record verbeterde. LEUSEN/CENTRUM - In het kader Sportreal (meer beweging voor lereen) gaat de volleybal-afdeling n Impala in de week van 16 t/m 21 gustus a.s. in Leusden een enorm lleybaltoernooi organiseren. Inprin- )e kan iedere Leusdenaar aan deze lleybal - olympiade deelnemen. Per lonwijk wordt een stratencompetitie houden en de winnaars hiervan spe- later tegen de andere wijkkam- oenen, zodat uiteindelijk de beste IMleybal-straatploeg van Leusden" be nd wordt. In verband met de volop n de gang zijnde vacanties is men in verschillende wijken niet even ver vorderd met de voorbereidingen. De rste wijk, die inmiddels gereed is om de deelnemers te kunnen inschrij ven omvatde Princenhoflaan, de Wigge- ruslaan, de Rozendaallaan, de Ansfri- duslaan, de Hohorstlaan en de Rossen berglaan. De bewoners van deze lanen, die mee willen doen, kunnen zich op geven bij Marian Daamen, Wiggerus- laan 12, Leusden-C. (tel. 42982). Men kan zich individueel of per groep(je) melden Ter bestrijding van de onkos ten wordt per persoon een bijdrage van f 1gevraagd. Met nadruk wordt erop gewezen, dat het niet direkt gaat om grote sportieve prestaties Net als op de echte olympiade is het meedoen belangrijker dan het winnen, hoewel dat laatste toch wel leuk meegenomen is. De actie Sportreal is speciaal ge richt op het weer ,,in beweging" brengen van hen, die niet meer (gere geld) aan sport doen. Tegelijkertijd kunt u met het volleyballen (een ge makkelijk voor iedereen te bedrijven sport) de ,,eer" van uw straat, laan, plein of wijk hoog houden en een hele boel plezier hebben. De wedstrijden vinden 's avonds plaats op een nog aan te wijzen veld bij u in de vuurt. Voor de overige wijken colgen binnenkort aanmeldingsadressen. Impala (volley bal) verwacht heel wat van deze actie Doet u ook mee? éLEUSDEN-CENTRUM - Als ik Wim fan der Laaken mag geloven (en ik heb [een geldige reden om dit niet te doen) v/andelen niet alleen de eenvoudig- Je, maar ook de meest gezonde re- weatieve bezigheid. Alle spieren men en blijven daarbij in beweging en bovendien is de wandelsport bij zonder goedkoop. Meer dan geschikte kleding en een paar stevige schoenen eb /e niet nodig en die attributen kun je bij andere gelegenheden ook goed ebruiken. Wat let me dan? Eigenlijk niets, of het zou gemakzucht kunnen 'jr> Misschien kent u Peter Post beter dan Wim van der Laaken? Maar neemt gerust van mij aan: Wat P. P. was op ESdaagsegebied, is onze dorpsge- oot op het terrein van de VIERdaagse. tet andere woorden: een crack! Het 'es me te warm om alle kilometers bij Ikaar te tellen, die hij al wandelend in Nederland, Ierland, Israël, Noorwegen, enemarken, België, Zwitserland, hstenrijk, Duitsland, Frankrijk, Zuid- fnka, enz. achter zich heeft gelaten, oewel dat minder vermoeiend was dn de wandeltochten op zich. Ik heb 'e beperkt tot de Nijmeegse Vier- dagsen en vond dat al meer dan ge- oeg. Dertig keer heeft de heer Van der daken op die manier de Nijmeegse mgeving verkend en je zou haast aan denken, dat hij ieder café langs e weg nu wel blindelings kan vinden, zodat de lol van die wandelarij er lang zaamaan wel van af is. Maar niks hoor, hij is dinsdag toch maar weer aan zijn 31ste Vierdaagse begonnen. Maar kom, ik dreig van mijn apropos af te raken, want ik wilde u alleen maar vertellen hoeveel kilometers Van der Laaken in en rond Nijmegen af- getippeld heeft in de laatste dertig jaar. Dat waren eerst 19 tochtjes van vier dagen a 55 km en dat is bij elkaar 4180 km. Daarna 4 tippels van 4x50 km en nog 7 klusjes van 4x40 km. Kunt u mij nog volgen? Nou, als dat het geval is, vormt het totaal (althans bij mij) 6100 km. Dat is tweemaal de afstand Leusden-Barcelona vice-versa. Zelfs per auto had ik daar nog genoeg moeite mee. En dat dan te voet! Ik heb niets tegen de wandelsport en nog minder tegen wandelaars, doch ik moet er maar niet aan denken. Toch zal er veel meer achter zitten dan ik tot nu toe heb gedacht. Ik ben niet nieuwsgierig, maar zou best willen weten wat jaarlijks zo'n 15.000 mensen ertoe brengt om zelfs nog een deel van hun welverdiende vakantie op te offeren aan de Nijmeegse Vierdaagse. Uitgaan van het idee, dat je na vier lange wandeldagen bij je afmelding nog steeds in het centrum van Nijmegen bent in plaats van een heel eind over de grens, is natuurlijk onjuist. Als je geen geld hebt om een fiets te kunnen kopen (en dat geldt evenzeer voor een brommer of auto) móet je wel lopen, maar zo erg is het in ons deel van de wereld niet meer. Volgens wan delaars doen zij het vooral om de ont spanning en zij, die er regelmatig de kuierlatten in zetten, doen dat min of meer als sport, met training volgens een vast schema. Nu weet ik niet of Wim van der Laaken graag heeft, dat zijn leeftijd in de krant wordt vermeld en daarom doe ik dat niet, maar ik blijf wel van mening, dat dit soort prestaties voor iemand van bijvoorbeeld 56 jaar, iets van zeer bijzondere aard is. C. ACHTERVELD - Dat de leden van de muziekvereniging DWS niet alleen ac tief zijn op het gebied muziek doch ook in de wandelsport bLiikt wel uit het feit dat in het wandelaarslegioen te Nijme gen ook twee DWS-leden meetippelen. Deze twee leden zijn mej. Lenneke Smit en Gerrit Kroeze. Beiden zijn echte wandelsportliefhebbers. Zij hebben deelgenomen aan de avondvierdaagse te Amersfoort en aan de Amersfoortse tweedaagse. Bovendien hebben zij ook nog enkele individuele afstanden gelo pen, dit als training voor het Nijmeegse vierdaagse evenement. En of dit nog niet genoeg was heeft Lenneke ook nog deelgenomen aan een zeer zware mars in het Hertogdom Luxemburg. Dit is een zeer zware mars waarvan van Nederlandse zijde wordt deelgenomen o.a door de Koninklijke Luchtmacht. Ook zag zij er geen be zwaar in om na familiebezoek in Huis- sen, gelegen tussen Arnhem en Nijme gen, wandelend naar huis te komen Bij de intocht in Nijmegen op vrijdag 23 juli zal de voorzitter van DWS met zijn echtgenote aanwezig zijn om de beide DWS-leden namens de muziekvereni ging DWS bloemen aan te bieden. LEUSDEN/CENTRUM - Met 278dui ven vloog de P.V. Leusden mee in de wedvlucht over 100 km vanuit Essen op zaterdag 17 juli. De duiven werden ge lost om 14.00 uur. Aankomst eerste duif 16.10.07 (snelheid 765,22 meter/ minuut) en laatste duif 18.04.31. De uitslag was H.W.H. no. 1-2. Spec. 1-2-7-8-10 t/m 13-16-17-18-21 t/m 24-26 rest 27. AW 25 no 11 AW 20 no 1 AW 15 no 20 AW 10 no. 36 AW 5 no. 52 A Dusschoten 1-32-55-63-68 V. Brouwer 2-11-71 P. Lambrechts 3-5-43-44-82-90 Gebr Hoefakker 4-30-66-83-85 H Lambrechts 6-9-14-28-47-54-59- 70-81-89 J Carcia 7 H. v.d. Heuvel 8-10-34-36-87 G Dieters 12-16-18-22-33-45-46-49- 57-58-67 W Vrijhoef 13-21-23-27-29-35-40-52- 56-60-69-77-84-86-91 J. Overeem 15-19-20 G Hoefakker 17-24-24-31 C Valkengoed 26-37-92 Gebr. Valkengoed 38-39-61-62-64-65 H v Zoeren 41-50-72-73-79 A. Bomers 42-53 H. Brandsen 48-51 G. Lambrechts 74-75-76-93 H.vd Haar 78-80 J Rijnders 88 Wout Meinten in gesprek met een etappewinnaar - Met 56 renners (14 ploegen van 4) ging de eerste Tour de Junior in 1958 van start. - 1970 3n 1971 waren voor het Inter nationale Wielerfestival voor de Jeugd de topjaren met 132 deelnemers, ver deeld over 22 ploegen. - Door het ..grote ongenoegen" met de KNWU bleef het rennersveld in 1975 beperkt tot 56 coureurs. Toch werd het nog een zeer goede Tour met deelnemers uit Nederland, Bel gië, Duitsland en Engeland - In 1962 debuteerde de later zo be kende zesdagenrenner LeoDuyndam uit Honselaarsdijk in de 5eTourde Junior. Matthijs de Koning uit Scherpenzeel, enige jaren geleden nog een zeer sterk Tour de France-renner, begon zijn wielerloopbaan in 1963 in de 6e Tour de Junior. t - Ook Hennie Kuiper uit Denekamp heeft zijn eerste wielerstappen in Ach terveld gezet. Enkele latere successen waren. 1972 Olympisch kampioen, 1975 Nederlands profkampioen en wereld kampioen bij de beroepsrenners, 1976 winnaar van de ronde van Zwitserland - Hennie Stamsnijder uit Enter de buteerde ook in het Achterveldse wie lerspektakel. Hij werd in 1975 militair wereldkampioen en bevindt zich thans in de Olympische selectie te Mon treal. - Nog eenMontrealgangerisSjaakPie^' ters uit Zwanenburg In 1972 won- hij de 15e Tour de Junior - Jan Vlastuin uit Scherpenzeel, thans een zeer snelle klepper bij de ama teurs won de 7e Tour de Junior in 1965 - Tweemaal deed de Leusdenaar Dick Willigenburg mee aan de wielerweek in Achterveld. Dat hij daar toch wel wat geleerd heeft, mag blijken uit zijn dubbel provinciaal kampioenschap van Utrecht. In 1973 bij de nieuwelin gen en in 1976 bij de amateursi - Het Maastrichtse rennertje Jos Ver-' schuur viert tijdens de Tour de Ju-^ mor zijn 14e verjaardag Dat zal op 27 juli groot feest geven. I LEUSDEN/CENTRUM - In de laatste volle week van juli wordt Achterveld TOURDORP genoemd. Dan heerst in het oostelijke gedeelte van de gemeente Leusden éen en al bedrijvigheid rond het grootste wielerspektakel van Neder land voor de jeugd: de internationale Tour de Junior. Ter gelegenheid van deze miniatuur van de Tour de France richten wij ditmaal de schijnwerpers op tourbaas Wout Meinten. Zonder ook maar enige afbreuk te willen doen aan de verdiensten van de ovenge medewerkers aan de Tour van vroeger en nu mogen wij toch wel zeg gen, dat de heer Wouter Meinten de „motor" van de tourorganisatie is. In 1936 is hij, als Wouter Meinten, te Stou- tenburg geboren m een tijd toen sport nog lang niet zo'n grote betekenis in het leven van de mens had als heden ten dagen. Zeker niet in Stoutenburg, waar alleen maar gewerkt werd en recreatie nog een onbekend begrip was. Overdag ging Wout naar school en 's avonds hielp hij zijn ouders. Hoe het begon is niet meer precies te achterhalen maar op een gegeven mo ment kwam Meinten thuis met een tweedehands motorfiets. Hij kreeg inte resse in de motorsport en bezocht heel wat wedstrijden in de omgeving. Als toeschouwer wel te verstaan want cou reur is hij nimmer geweest. Algemeen bekend is, dat motorrijders eén grote familie vormen. Kijk onderweg maar eens om u heen. Een motorrijder groet elke „collega", zelfs als hij hem nooit eerder ontmoet heeft. AMBC ACHTERVELD Zo'n 20 jaar geleden was een nieuwe sport erg in de belangstelling gekomen en met name het organiseren en rijden van allerlei puzzel- en oriënterings- ritten. Deze rage drong ook tot in het anders zo rustige Achterveld door en op 17 oktober '58 werd in hotel „de Ros kam" de Auto-, Motor- en Bromfiets Club Achterveld opgericht met 14 leden en de heren Henk v. d. Burgwal, Gerard van Marwijk, Wil van Nimwegen en Jo van Hamersveld. Onder de 14 enthou siaste leden bevond zich ook Wout Meinten. De AMBC werd een succes en organiseerde reeds in het eerste verenigingsjaar veertien ritten. In 1968 werd Wout Meinten voorzit ter van de gemotoriseerde puzzelclub. Dat jaar werd ook een record geboekt wat betreft het grootste aantal (110) deelnemers aan één nt. De motorclub leden gingen zich als afleiding ook be zighouden met andere taldcen van sport. Zo werd gevoetbald (althans daar leek het veel op) tegen de plaatstelijke schietvereniging Ons Genoegen en de AMBC leverde de motorbegeleiders aan de eveneens uit 1958 stammende Tour de Junior en reeds jaren or ganiseren de Achterveldse mo- torduivels een speciaal op dit wieler- sportgebeuren afgestemde gezellige puzzelrit voor iedereen aan de voor avond van de Tour. WIELRENNEN In februari 1976 stapte Wout Meinten, na een 8-jarig voorzitterschap, uit het AMBC-bestuur. Hij was langzaamaan meer en meer in de ban gekomen van de wielrennerij en bezette enige jaren de voorzittersstoel van de Scherpenzeelse wielerclub „de Vallei- renners". Als tourordonnans van de AMBC kwam Meinten in contact met de Juniortour van Achterveld. En hij maakte daar zeer snel promotie. Van motorbegeleider promoveerde hij al vlug tot hoofd van die afdeling. In 1972 werd Wout voorzitter van de tour- organisatie en toen de tourbaas, die vanaf het prille begin de scepter van dit wielerfestival voor de jeugd zwaaide, die veel omvattende functie in 1974 ter beschikking stelde, kwam dat baantje in handen van de heer Meinten. Dit jaar is hij dan ook niet alleen titu lair maar ook daadwerkelijk het op perhoofd" van de Achterveldse wie lerweek en dat is beslist geen kleinig heid. Denk maar eens aan de cont(r)acten met de sponsors en renners, aan de heisa met de wielerbond, aan de besprekingen met de buitenlandse wielerorganisaties, het onderbrengen van de deelnemers tijdens hun Achterveldse verblijf en aan de presentatie van de wedstrijden als commentator. Gelukkig heeft Wout Meinten een le gertje van uitstekende medewerkers om zich heen verzameld. Na een voorbe reiding van vele maanden is deTpucde Junior 1976 - de 19e in de lange rij - thans ai weer zover, dat er technisch niets mis kan gaan. De enige onzekere factor is het weer, maar dat heeft Wout en zijn staf nu eenmaal met in de hand. Laten wij er maar het beste van hopen en meestal valt het weer in deze tijd van het jaar toch wel mee. Wout Meinten poseert voor een aantal deelnemers aan de Tour van vorig jaar. In 1968 deden Els Koning en Bea Smink hun intrede in de Tour de Ju nior als tour- en kissmiss. Dit jaar wordt die taak verricht door de char-' mante Yvonne van Hamersveld en Manan Dijkhof. Ook tijdens de Tour de Junior van 1976 verschijnt het speciale och-: tendblad ,,de Bliksemkranf' vol, toumieuws en -uitslagen. Daags na de Mini-Tour zelfs met een mini- bijlage Woensdag in de a.s. Tourweek wordt voor de 9e maal de Mini-Tour ge houden voor de plaatselijke jeugd van 4 tot 11 jaar De eerste Tour kostte de organisato ren enkele bankjes van 100,- In 1966 bedroejjen de onkosten f 4.000,- en In 1969 en 1971 werden de bedragen van f 10.000,- resp. 14.000,- overschreden. Ook dit jaar staat Wout Peel (v. d Hengel) met zijn camping Mini- Tourdorp" gereed om ouders van deelnemende renners aan goedkoop onderdak tijdens de wedstrijden te helpen. Zeer dankbaar is de tourorganisatie ook Lo.v. de adoptie-ouders. die rennertjes gedurende de tourweek huisvesten. Elke avond worden, na afloop van de koersen, de nummers 1, 2 en 3 van elke leeftijdsgroep gehuldigd. Een gele trui is beschikbaar voor de leiders van het algemene klasse ment. Voor de aanvoerders van het pun tenklassement liggen groene truien te wachten. Russel Oliver (Engeland) en Thomas Diehl (Duitsland), de winnaars van de gele en groene trui in de hoogste leeftijdsgroep van 1975, komen dit jaar niet meer aan de start. Zij zijn te oud geworden voor dit evenement. Na afloop van de Tour de Junior gaat geen der deelnemers met lege han den naar huis. Woensdagavond na de koersen or ganiseert de Achterveldse midden stand een grote braderie in het Tourdorp. De Tour van 1976 is de derde, die aangevoerd wordt door tourbaas Wout Meinten. Opgave voor deelname van kinderen uit de gemeente Leusden aan de Mini-Tour (a twee kwartjes) is nog steeds mogelijk. Ook adoptie-ouders zijn nog steeds welkom. Aanmelden kunt u zich bij het tourkantoor, H. van - Viandenstraat 9, Achterveld (03425-1983). Het Achterveldse wielercomitè krijgt dit jaar de beschikking over de beide etalages van G. Wijntjes (manufactu ren) a.d. Hessenweg. Geboren: 9 juli '76: Manna Joanna Eva, d v G.M C Cremer, Eindhoven en P.M. Wevers, Pr. Christinlaan 3; 11 juli '76- Kèrsto Jan Wouter, z.v. W Meinten en E C D. van den Hengel, Hendrik van Viandenstraat 9 Elders geboren (Amersfoort): 30 juni '76. Janine S. Drupsteen, Parelduiker 46; 30 juni '76. Rogier E. Drupstepn, Parelduiker 46, 30 juni '76: RemcoJ. H de Graai, Henegouwen 24, 4 juli '76. Wilhelrnina van Rootselaar, Hessen weg 127, 4 juli '76: Mattheus A. Smal Horsterweg 1; 4 juli '76: Patrick J. van Heusden, Henkhof 8 uehuwd: 8 juli '76: A. Leijenhorsten G Y de Valk, 13 juli '76: P E. Kok en B H Janssen. Ondertrouwd te Leusden: 8 juli '76 Hermanus Gerardus Arie Clement, Ploegschaar 6, Leusden enJacobaTel- nekes, Ereprijshof 6, Leusden LEUSDEN - Langs het Valleikanaal bekeurde de rijkspolitie jongstleden maandag enxele personen, die daar zonder vergunning aan het vissen wa ren. VERLOREN: Handdoek met zwem broek, Fongers herenfiets, zwarte por temonnee, groen sleuteletui met vier sleutels, bruine halsband met penning, groen kinderfietsje, dameshorloge, rode portemonnee met inhoud en blauwe portemonnee met inhoud. GEVONDEN: Aktetus met regenbroek, herdershond, koffertje met 19 lp's ACHTERVELD - Bij de politie te Achterveld is opgegeven dat aan de Grote Flietweg 2, tel. 03425-1335 is komen aanlopen een brum pinchertje, blauw halsbandje, nr. pennine 85023. LEUSDEN - In verband met de bra derie, die woensdagavond in Achter veld wordt gehouden, is de Hessenweg voor enige tijd afgesloten. Tussen 18 en 24 uur is de Hessenweg aanstaande woensdag afgesloten tussen de Pater Stormstraat en de Jan van Arkelweg WEEKENDDIENSTEN GEMEENTE LEUSDEN HUISARTSEN: Alleen voor de praktijken van de artsen Binkhorst, Boersma, Lantink, Nunnik- hoven en Den Toom neemt dit weekend waar dr. Den Toom Van Diepenheim Scheltus- laan 7 Leusden/Zuid Tel. 033-43300 Spreekuur: zaterdag- en zondagmid dag om 14 uur. Visites graag vóór 10 uur 's morgens aanvragen. De dienst geldt van vrijdag 18 uur tot maandag morgen 8 uur. J. van Nieuwkerk, Galicië 41, tel. 033-44541. Spreekuur zaterdag en zondagmiddag 14 uur. APOTHEEK: Zie onder algemeen. WIJKVERPLEGING: zr. Laudy Burg. de Beaufortwcg 4 Leusden/Centrum Tel. 033-42081 In de week volgend op dit weekend heeft zr. Laudy avonddienst b.g.g. tel. 030-15818 TANDARTS: Voor noodgevallen in het weekeind: Dokterscentrale Amersfoort, tel. 033 - 22000 VERLOSKUNDIGE: Voor de praktijk van mevrouw A. Thuis- Paulussen en mevrouw C. Brink Bruyn, neemt dit weekeind waar: Mevr. Brink-Bruyn Borgesiuslaan 26 Amersfoort Tel. 033-15272 b.g.g. tel. 22000 Ned. Herv. Kerk: zondag 25 juli, aanvang 9.00 uur: Zeer Eerw. Heer Kranenburg uit Bilthoven. R.K. Kerk: zaterdag 24 juli, aanvang 19.00 uur: H. Mis, zondag 25 juli, aan vang 8.00 uur: H. Mis10.00 uur: H. Mis.

Leusder Krant | 1976 | | pagina 9