gf, Ook pupillen Roda weer in aktie .CUCKOO'S NEST" AAN Z'N TIENDE WEEK TOE ■•v.*.- - W x - j KBKOPDE Filmagenda Ameisfoort LEUSDER KRANT - FILM %T EEMLAND VVV AMERSFOORT STATIONSPLEIN 8a 12747 29 juli t/m 5 augustus AMERSFOORT Tentoonstellingen museum Flehite - westsingel 50. Voorlopig di. t/m zat. 10-12 en 14-17 uur. Zo. 14-17 u. Zicht in 't Sticht. Zonnehof - ma. t/m zat. 10-17 uur. Do. en vr. 10-21 uur. Zo. 13-17 uur 13 juni t/m 8 aug. Zweedse vormgeving -150 jaar Gustavsberg, porcelein. aardewerk en plas tic. Juliana van Stolbergkazerne - Appelweg. Di. en Wo. 14-16 uur permanent Historische ontwikkeling van het regiment van de geneeskundige troepen. Koppelpoort - juli en augustus ma. t/m vr. te bezichtigen 10-12 uur. Geheel gratis. Jeugdvakantiefeest - 22 juli t/m 8 aug. Paspoort verkrijgbaar bij Dienst voor Geldverkeer en Administratie, Ge meentehuis. Amersfoort, a 7,50, of dagkaarten a 1,- bij de dan geldende voorstelling. Groenmarkt - Rommelmarkt op iedere zaterdag. PTT-tentoonstellingsark. Kleine Koppel, ma. t/m zat. 10-16.30 uur. 12 juli t/m 20 aug. „Op bezoek bij de PTT Expositie over het werk van de PTT. Rondleidingen en bezichtingen Onze lieve vrouwe toren, o.l.v. Kerkhof. 27 juni t/m 7 aug. di. t/m zat. 11-12-13-14-15-16 uur. Zo. 13-14-15-16 uur. aug. t/m 4 sept. di. t/m zat. 14-15-16 uur. Stadskwekerij Groot Randijk - Heiligenbergerweg. 2 juni t/m 11 aug. wo. 14-16 uur, 16 juni t/m 21 juli wo. 19-21 uur. St. Joriskerk - Hof. 5 juli t/m 14 aug. ma. t/m zat. 10-12-30 en 14-16 uur. Diversen Rest. Amershof - Snouckaertlaan iedere do. 20.00 uur vereniging voor alleenstaanden. Tingieterij - Kamperbinnenpoort te bezichtigen werkdagen 9-18 uur. Ontmoetingscentrum Chiron - Muurhuizen 165. iedere di. en do. 20-24 uur Stadhuis Amersfoort vanaf 1 juni 8.30-17.00 uur „Kunst voor één piek", arthotheek werken huren voor 1,- voor maximaal 6 maanden. LEUSDER KRANT lie films geprolongeerd AMERSFOORT - Uit het Amers- irtse bioscoop-land valt deze k weinig nieuws te melden. Heen in de sex-voorstelling en de ichtelijke vertoningen is iets iders te zien dan de vorige week. lar voor de rest: prolongaties. Te- ice Hill en Miou Miou zijn alweer m hun vijfde week toe met „The lus". „Fantasia" van Walt Isney is goed genoeg bevonden ir een tweede week in Studio „G". tweede Walt Disney, „101 Dalma- fcrs", handhaaft zich in Cinema I. In •zelfde bioscoop draait 's avonds ie Hindenburg", de rampenfilm vorige week voor het eerst te zien is in Amersfoort. Voor de tiende ihtereenvolgende week draait nu ine Flew over the cuckoo's nest" wie deze fraaie film nog niet izien heeft zal zich nu ongetwijfeld et enige haast naar Cinema 2 moe- begeven. „The sound of music" lijkt ook nog steeds niet versleten: r de vierde week in Euro Cinema. Om te beginnen met de prolongaties: voor een regenachtige vakantiedag „The Genius". Daarin de blauwogige ild Terence Hill, die samen met Miou oi/ en nog een partner een Ameri- anse officier voor een flink bedrag iet te tillen. Het verhaal speelt zich af het wilde westen, maar bij Sergio one is dat Westen eerder vrolijk dan ld. Er vallen klappen, maar niet van hele harde en de goeden verslaan week in de Amersfoortse theaters de slechten keer op keer. Met aardige muziek, geschikt bevonden voor alle leeftijden (Grand Theatre, vijfde week). FANTASIA Een zeer boeiende tekenfilm is ..Fan tasia" van Walt Disney. Zoals bekend, staat de Amerikaanse tekenaar de laat ste maanden weer volop in de knkert. Zo werd ..fantasia" opnieuw in roulatie gebracht. De grondgedachte van de film was om de schoonheid en inspiratie van muziek voor iedereen toegankelijk te maken Disney en zijn medewerkers hebben geprobeerd om de beelden die bepaalde muziekstukken bij hen oprie pen. op tekening vast te leggen Zo krijgt men in Fantasia" onder meer te zien wat Disney zich voorstelde bij het horen van het Toccatta en Fuga van Bach en de Notekrakerssuite van Tschaikowski. Mooie muziek, wonder lijke tekeningen (Studio „G", tweede week.) Om de Walt Disney-revival kompleet te maken ook nog zijn „101 Dalmatiërs" Het verhaal van de rijst, met-krenten-honden. die hun kinder schare bedreigt zien door een op Dalmatiner-bont verzotte dame. Veel spanning, ten zeerste geschikt voor jeugdige kijkers, 's Avonds wordt deze rolprent van Disney verwisseld voor de nieuwste aflevering in het populaire genre rampenfilm. George Scott en Imé M'. Anne Bancroft vertolken de hoofdrollen in The Hindenburg" Dat is het gedra matiseerde verhaal van het ge lijknamige luchtschip, dat op 6 mei 1937 in vlammen op ging (beide Cinema 1 tweede week). Wat nog te zeggen over „The Cuckoo s nest" van Milos Forman9 Niets toch Al weken lang proberen we u er van te overtuigen dat deze film met Jack Ni cholson en Louise Fletcher in formida bele hoofdrollen ten zeerste de moeite van het zien waard is. Wie dat nog niet gedaan heeft, heeft nu waarschijnlijk een van de laatste kansen (Cinema 2. tiende week). Ook genoegzaam bekend mag „The Sound of Music" verondersteld worden. Wordt aangekondigd als niets minder dan „de verrukkelijkste film aller tijden" Julie Andrews en Cristoph Plummer zijn de voornaamste bereiders van al dat lekkers (Euro Cinema, vierde week). SNOEPGOED Ook lekker is „Heerlijk Snoepgoed". Daarmee belanden we bij wat wel nieuw is in de Amersfoortse bioscopen en het betreft hier een sexfilm. Zoals meestal met dit soort films zijn de ge toonde blote billen en borsten belangrij ker dan het verhaal. Maar voor wie het dan toch interesseert: het komt er op neer dat de meeste echtparen in de film wat op elkaar uitgekeken lijken te zijn en dan maar eens het bed willen delen met een andere partner Wat de samenstel lers van de beschrijving van de film de volgende slotzin ontlokte: „Wat hierna volgt en wie uiteindelijk in wiens slaap kamer terecht komt, houden wij voorlopig geheim. De oplossing van dit geheim volgt aan het einde van de film, waarin tenslotte alle partijen tevreden en bevredigd zijn". Werd het toch nog gezellig (City Theatre, eerste week). Wie daar niet genoeg aan heeft, kan op vrijdagavond altijd nog de late sexshow bezoeken Daar kan dan kennis ge maakt worden met „Vurige vrouwtjes vol verlangen". Eén van de slagzinnen: „Hoe ze het doen. doen ze het, maar ze komen in het vrijgezellenbed". Zo is dat (vrijdagavond 23 uur. City Theatre). De instee - Zuidsingel 45, tel. 24714. Permanent wo. en vr. avond open huis voor jongeren. De instee - Zuidsingel 45, „Vrouwencafé". iedere 2e en 4e do. van de maand van 20.00-2330 uur. Toermalijn - Poppentheater Koppelpoort. Kindervoorstelling 15.00 uur. 31 juli en 4 aug. 2 a 3 weken van te voren bespreken, vanwege overgrote belangstelling. Koppelpoort. juli en aug. ma. t/m vr. 10-12 uur, gratis te bezichtigen. d'Oranjeboom - Café rest. Leusderweg 43, Amersfoort 19.30 uur 2,50 per persoon. Iedere di. vanaf 6 juli t/m 10 aug. Bridge Club „De Vriendenkring". Groenmarkt zat. 31 juli 21.00 uur, Zigeunerorkest zondag 1 aug. 14.00 uur Gitaarspel van Dominique en Michel Patty. Bar Dancings Bar Dancing the Scaffold - Achter de Arnhemse Poortwal. 39a. Bar Dancing Pax - Hof. Bar Dancing De Hoef - Arnhemsestraat 31. Bar Dancing De Groote Slock - Zevenhuizen 7. Bar Bodega De Rooster - Zevenhuizen 9. De Huifkar - Krommestraat 70b - 20.23.00 uur. Sociëteiten Sociëteit Ad Fundum - Muurhuizen 165, open wo. en za. 20.30 uur, zo. vanaf 10.30 uur. Sociëteit Plexat - Valkestraat open wo., vr. en zo. vanaf 20.30 uur. Soesterberg Luchtmachtmuseum Vliegbasis iedere za. 10-16 uur. Collectie vliegtuigen, foto's enz. over de geschiedenis van het vliegen. Spakenburg In Den Korporaal - Oude Schans 8 ma. t/m za 10-17 uur geheel zomer poppententoonstelling, visserskieding en schilderijen. Bunschotertoren daterend uit ca. 1600. te bezichtigen van 10-12 uur, behalve zo. Spakcnburgse dagen 4 en 11 augustus - De gehele dag. Visafslag: Bij de Haven. Iedere week 16.00 uur op ma., wo. en vr. Soest De Vrije Teugel Kinder boerderij, Oude Grachtje 3. ma. en vr. gesloten. Voor iedereen toegankelijk. Baarn 1 aug. Zomerconcert Pekingtuin Faas Eliaslaan 14.30 uur (grammofoonplaat) Anthonio Vivaldi en Joh. Strauss. Continental Singers - di. 3 aug Nikolaaskerk 20.00 uur. Een avond later is het City-Theatre ge vuld met ,,Kung Fu-slavinnen"Vijf westerse jongedames zijn gekaapt door een piraat, die hen heeft verhandeld aan een bendeleider op een of ander Chinees eilandje. Deze bende leider, die heerst over het eiland, gaat hen weer verkopen aan de hoogst bie dende. In afwachting van de veiling weten de dames zich aan te sluiten bij een revolutionaire beweging op het ei land, aan het hoofd waarvan zij de ge vreesde bendeleider weten te verjagen. Eiland bevrijd, dames bevrijd; eind goed. al goed (Zaterdaguvond 23.45 uur. City-Theater). De kin dervoorstelling van deze week is de „101 Dalmatiërs'. jeld uit „Malle Mary en Linke Larry", die in de donderdagcyclus zit. van donderdag 29 juli lot en met woensdag 4 augustus 1976 GRAND THEATRE telefoon 14632 „The Genius" g.OO - 8.00 uur, zaterdag 2.00 - 6.45 - 9.30 uur. zondag 1.30 - 4.00 - 6 45 - 9.30 uur STUDIO G telefoon 14632 „Fantasia" Een tijdloos document van onsterfeh|ke muziek. 2.15 - 7 00 - 9.30 uur; zondag 2.15 - 4.30 - 7.00 - 9.30 uur CINEMA 1 telefoon 18900 „101 Dalmatiërs" 20.00 uur; zondag 2.00 - 4.00 uur. „The Hindenburg" 6.45 - 9.30 uur CINEMA 2 telefoon 18900 „One flew over the cuckoo's nest' 1 45 - 6.30 - 9.15 uur; zondag 1.30 - 4.00 - 6.30 - 9.15 uur. EURO CINEMA telefoon 33655 „The sound of music" 2.00 - 8.00 uur CITY THEATER telefoon 16572 vrijdag t/m woensdag ,.Heerli|k snoepgoed' 2.00 - 8.00 uur; zaterdag 2.00 - 6 45 - 9.15 uur; zondag 2.00 - 4 15 - 6.45 - 9.15 uur. DONDERDAGCYCLUS CITY THEATER „De ijzeren vuist" 2.00 - 8.00 uur NACHTVOORSTELLINGEN CITY THEATER In de late sex show; „Vurige vrouwtjes vol verlangen" vrijdagavond 23.00 uur „Kung Fu slavinnen" zaterdagavond 23.45 uur. KINDERVOORSTELLING CINEMA 1 Iedere middag om 2.00 uur en zondag middag om 2.00 en 4.00 uur: „101 Dal matiërs" DONDERDAG 29 JULI 1976 KuDg-Fu-dame in moeilijkheden LEUSDEN/CENTRUM - Eerst even het nieuwe telefoonnummer van de Roda-cantine. Dat wordt met ingang van 3 augustus 40689. De volgende week beginnen de trainingen. On geveer twee weken later worden de eer ste wedstrijden gespeeld. Er wordt dit seizoen met precies dezelfde pupillen- commissie begonnen en met een groot aantal leiders van het vorige jaar plus diverse nieuwe gezichten. Hieronder volgt de volledige elftal-indeling met de trainingstijden. Het puntenklassement voor de pupillen begint vanaf de eerste training. Trainingstijden: Maandag 17.30-1830 uur: D3 (A. Boekhorst), D5 (C. v. d. Berg) en E4 (W. v. d. Bremer). Dinsdag 17.30-1830 uur: D2 (P. v. d. Meer) en E2 (H. Esveldt). Woensdag 17.30-18.30 uur: D4 (W v. d. Pas) en D6 (B. Kok). Donderdag 17.30-18.30 uur- Dl (D. Smink) en E3 (G. v. Egdom). Vrijdag 16.15-17.15 uur: El (W. Krei- kamp). Elftalindeling: Pupillen Dl. Leiders hrn. D. Smink en K. Mulder: Rudi Tolboom, Jeroen Hendriks, Wim Blom, Jack Bijkerk, Wilfried Schoon- derbeek, John van de Boom, Frans v. d. Berg. Jaap-Mark Snijders, Edwin Mul der, Jan-Willem Toutenhoofd, Ricky Buunk, Dirk-Jan Houtveen. Pupillen D2, leiders hrn. P. v. d. Meer en R. Rakhorst: Frank Louwen, Mare Caldenhoven, Andre Raaps, Gert van Eyden, Eric Hoksbergen, Frank Vissers, Marcel Daatselaar, Marc van de Meer, Herwin Heyenbrock, Henk Broekhuis, Jerry Urbach, Ronald Eerden, Michael Om- bach. Pupillen D3, leiders hrn. J. Flemming en A. v. d. Berg: Marcel Schuchard, Rene Schuchard, Harry Kramer, Gerhard te Winkel, Jos Oude Eggerink, Ene Bontenbal, Rolf Bolk, Erik-Jan Sleeking, Cees v. d. Wolfshaar, Kees v. d. Schaarenburg. Wilfried Snip, Gilles Snip, Wilco Pias- Pupillen D5, leiders W. J. v. d. Pas en F. Tellekens: Putten, Edwin-Marco Verzaal, Tjerre Zantinga, Rodger de Jonge, Rob Scha kel, Peter v d. Woerdt, Erik Belt, Marcel Peperkamp, Eric de Koning. Pupillen D5, leiders hrn. Hassink en v. d. Berg: Hendrik-Willem Groeneveld, Marco Vogelaar, Arjan v. d. Berg, Milo Hooge- veen, Richard Hassink, Wim van Mid- de,aar, Mark Mathies, Bernard Schoon beek, Nils de Wijze, Lars van Sligter, Koen van de Post, Peter Schuchard, Ha rold Houtveen, Rudi de Graaff, Marcel Schimmel. Pupillen D6, leiders hrn. B. Kok en F. Eggens: Derk Hamminga, Nico Wijntjes, Pieter van Heugten, Ronny Hoebe, Roy Lies hout, Hans Herder, Anton Tolboom, Pa trick Kruyning, Fons Luyben, Huib Rut ten, Wim Overvelde, Berry Traa, Pim Stuiver, Peter Brons, Kee6 van Daatse laar, Oscar Jansen, Bennie Tolboom. Pupillen El, leiders hrn. W. Kreikamp en R. Tolhuizen: Garard Smit, Eddy Nieuwstraten, Frank Kooyman, Hans v. Mourik-Broekman, Eelco de Koning, Martijn de Ruyter, Ri chard Schoonderbeek, Frans van Win terswijk, Robert Brinkman, Ronnie Houtveen, Perry Wendel, Robert Krui- Pupillen E2, leiders hrn. R. Buunk en H. Esveld: Peter Huis in 't Veld, Andre van Vliet, Kees-Leo van Spaendonck, Arjan Smal, Vincent Boon, Paul Roesink,1 Ronald Schimmel. Mark Hassink, Edwin Ver meulen, Sander Veldhuizen, Edwin Brinkman, Walter Urbach, Chris Diede- rich, Edwin van Ginkel. Pupillen E3, leidsters G. Hilhorst, G. Greefhorst-v. Eyden: Han de Graaff, Johyon Bronger, Cal Schrijer, Martin Buitenhuis. Radboud Berg, Wilco Bettink, Constans Hesp, Wilco van Andel, Herman Schimmel, Remco Bosman, Hans Hofstee, Hans van Bekkum. Arend-Jan te Loo. Pupillen E4, leiders J. v. Barlingen, J. Lamme en R. Schwartepoort: Jeroen-Marc Holterman, Willem v. d. Hoef, Frans Hendriks, Hans-Robert v. d. Doe, Jan-Arnold Zantinga, G, v. Geerdestein, Peter-Jan Lam, H. Peters, Nico v Ruler, Roelof Krelage, Marc Kre- lage, Loek de Wijze, Patrick Algoe, Lex Hulsenbeck, S. v. d. Garde, Erik Smal, Cuno Herder, Wilfried Herder, Marcel v. Zoeren, R. Lane, R. Knetemann, Ro bert Jan Herder, F Kluiwstra. Goedkope vakantielektuur. BULKBOEKEN. Kompleet boek in krantenvorm van bekende Nederlandse auteurs Perstuk 1.75 Nu ook in het Engels, Duits en Frans, per stuk 2 25- Verkrijgbaar bij: LEUSDER KRANT FINNMARK 3 - LEUSDEN-C. Heerlijk snoepeoed

Leusder Krant | 1976 | | pagina 11