Wespenplaag op geslaagd Impala-droptoernooi A W Hockeyclub Leusden groeit voorspoedig Einde van Roda- damesvoetbal? Internationale wieier- vier daagse van Pedaalridders N.K." I 1 li P.V. „LEUSDEN" UIT DELEUSDENSE CLUBBLADEN Sportagenda C PORT r- ÜRSiBF LEUSDER KRANT-SPORT DONDERDAG 19 AUGUSTUS 1976 LEUSDEN/CENTRUM - Het derde Droptournooi van Impala's volleybal sectie werd enerzijds begunstigd door uitstekend weer, maar anderzijds ge teisterd door een ware wespenplaag. Wat dit laatste betreft had de EHBO- afdeling Leusden (de heren J Blom, A Mols, P de Jong en H. v.d. Wete ring) de gehele dag werk aan de lopen de band. Diverse tubes anti-wespen spul werden leeggedrukt op de pijn lijke plekken bij de ruim 250 slacht offers waaronder ook EHBO-er A. Mols, die uit eigen ervaring kon mel den, dat de wondermiddeltjes hielpen. Mevrouw A Esko en de heren J Zee man en P. van Roosendaal regelden de organisatie van het enorme tournooien het liep werkelijk perfect. Zelfs de, door het te elfder ure wegblijven van enkele clubs, noodzakelijke wijzigingen in het programma werden ponder problemen verwerkt Een overzichtelijk program maboekje vergemakkelijkte het volgen van het verloop in de vele series wed strijden, waarvan de uitslagen op een groot scorebord keurig op een rijtje werden gezet Een geluidsinstallatie en enkele kramen ter verzorging van de inwendige mens completeerden het ge heel VAN 8 TOT 88 Het Droptournooi, genoemd naar de Dropkoningin van de Leusdense markt als grote sponsor, werd gehouden onder het motto: Volleybal voor iedereen, van 8 tot 88 jaar" en daar had het heel veel van weg. In allerhande klassen van competitie-senioren via mini's tot volley-recreanten en in leeftijden van 8 tot ver over de 60, werd naar hartelust gespeeld en dat moet ook voor het or ganiserende Impala wel een grote vol doening geweest zijn Spelers en leiders van ruim 50 teams, waaronder een do zijn van Impala, en 13 verenigingen van A(mersfoort) tot W(oudenberg) waren over het voor een tournooi als dit zo uitstekend geschikte en door ,,Don §J Bosco" beschikbaar gestelde sport complex, en over het verloop van de wedstrijden zeer tevreden. Alleen was het jammer van de wespen, maar daar konden Piet van Roosendaal Co ook weinig aan doen. De resultaten van het tournooi waren: Mini meisjes: 1 Set Up 1; 2. Impala 1; 3. Impala 2; 4. Set Up 2, 5. Set Up 3, 6. Wouden berg 1; 7. Woudenberg 2. Mini jongens: 1 Impala 1; 2. S V.V. 1, 3. S V.V 2; 4. Impala 2; 5. Impala 3, 6. Wouden berg 1; 7. Impala 5; 8 Impala 4 Dames recreanten: 1. S V.H., 2. Time Out; 3. Impala. Heren recreanten: 1 Exelsior 1, 2. S P F.; 3. Exelsior 2 Meisjes jeugdklasse: 1. Impala; 2 S.DS. 1; 3. Um Cornus. Dames wedstrijdklasse: 1 S.V H2. Uni Cornus; 3. Impala. Heren wedstrijdklasse: 1. BG SV; 2. Uni Cornus; 3. Impala »\U"P na Tftfl(jJun LEUSDEN/CENTRUM - De Leusdense hockeyclub is flink gegroeid uit haar zomerslaap gekomen. Met drie dames-elftallen (vorig jaar twee) wordt aan de op 5 september beginnende competitie deelgenomen. Bij de heren zijn zes teams (vorig jaar vijf) aangemeld. De meisjes (vanaf 9 jaar per 1 oktober a.s.) zijn met 1 ploeg ingeschreven in elk der categorieën A, B, C en D. De jongens (van af 8 jaar per 1 oktober 1976) komen met zeven equipes in de wei en wel in (lx), B, C en D (elk 2x). De elftalcommissie is nog driftig bezig met de defi- Ditieve samenstelling van de ploegen. Vast staat inmiddels wel, dat het eerste dameselftal (na het vorige seizoen gedegradeerd) aanmerkelijk verjongd gaat proberen het verloren terrein terug te winnen. Voorlopig wordt nog niet in elftallen gedacht maar in (drie) groepen van speelsters De eerste groep omvat de jeugd uit Dames 1 van vorig jaar, aan gevuld met een selectie uit Meisjes A en nieuwe speelsters. Een groot accent komt te liggen op de prestaties Al- nch Parson traint deze groep en Hans Enthoven is de nieuwe coach De twee de speelstersgroep zal bestaan uit de minder jeugdigen" uit het oude Da mes 1, uit speelsters van het vorige tweede en eventuele nieuwelingen. Groep 3 tenslotte (met hockey-ple- zier als hoofdzaak) bestaat uit de ove rige damesleden. Dames 1 begint a s. competitie met een uitwedstrijd tegen Doorn. De indeling in de westelijke 4e klasse is als volgt: Doorn, Haas kamp (Amerongen), Fletiomare (Vleu ten/De Meern), Leusden, Phoenix (Driebergen), Maarn en Maarsbergen. Bij Heren 1, 2 en 3 geschiedt de op stelling voorlopig op basis van geschat te sterkte Heren 4 wordt een overwe gend jonge ploeg, Heren 5 omvat de semi-veteranen en Heren 6 de vete ranen (c.q. semi-veteranen). Ook aan de definitieve samenstelling van Heren 1 wordt nog druk gesleuteld. Verschil lende nieuwe spelers (naar verwacht enkele zeer goede aanwinsten) en een paar ex-junioren uit Al zullen eendeel van de plaatsen in het naar de 3e klas se gepromoveerde kampioensteam uit de competitie 1975-1976 gaan bezetten. Het standaardteam is ,,op papier" be slist veel sterker geworden en zal in eerste instantie proberen de pas ver worven positie te consolideren Uit het verloop van de eerstvolgende wedstrij den wordt het sterkste elftal gevormd. Heren 1 begint het nieuwe seizoen met een thuiswedstrijd tegen Ede. Leusden is in de landelijke 3e klasse F inge deeld met Ares uit Apeldoorn, (vorig jaar 2e), Baarn (3e), Ede (4e), Phoe nix uit Driebergen (5e), Mezen uit Harderwijk (6e), Maarssen (evenals Leusden pas gepromoveerd) en Voor- daan uit Groenekan (verleden jaar 2e klasser). Zo op het oog is de concur rentie niet gering SUCCESSEN Afgelopen zondag kwamen Heren 1 en 2 voor het eerst na hun zomerreces weer in actie. Eén zwaluw maakt nog geen zomer en een (overigens knappe) overwinning ook nog geen kampioen schap. Heren 2 begon in alle geval sterk in de oefenwedstrijd tegen een combinatie van het Amerongense Haas kamp 1 en 2 Ad Onstein scoorde twee maal uit een strafcorner en Peter Verschoor zorgde op de van hem be kende wijze (in volle run een voorzet ineens op de stick en wham in het doel!) voor de derde treffer. Haas kamp doelpuntte niet, zodat de Leus- denaren royaal wonnen. Heren 1 was haast onherkenbaar geworden. Erik Timmer, Arthur Fisher en Pieter van Breugel waren nog niet van vacantie terug Alleen Erik Wessel, Rob Pon sen, Reinier de Jong (ex-junior) en Theo Willemsen uit het vorige MHCL- team waren opgesteld. Vooral de drie eerstgenoemden speelden een zeer so lide partij De rest van de ploeg be stond uit nieuwe „gezichten". In de oefenwedstrijd van zondag tegen Maarssen werd zeer vlot en doeltref fend hockey op het hobbelige veld aan de Noorderinslag gebracht Er werd kennelijk ook gespeeld om een vaste plaats in het elftal. Keeper Kuiper (3 jaar geleden doel man van Amersfoort 1) kreeg nietveel werk maar gaf toch een sterke indruk Hans van Eek (ex-Kampong 2), Coen Slagt (ex-Amersfoort) en Jan v.d. Acker (ex-Phoenix) speelden een zeer degelijke partij Wil Peters (ex-Zeve- naar), Edzes (ex-GCHC) en TheoPouw (ex-Phoenix) vielen minder op, maar dat is niet vreemd bij een eerste op treden in een grotendeels nieuwe for matie De wedstrijd tegen Maarssen was ondanks de flinke Leusdense zege een ,'goede oëfenpqrüj. De Leusdense ploeg (achter aïtij'd al. stérk spelend) is nu veel sneller geworden. Vooral van de aanval kan veel worden ver wacht. zeker als de ploeg compleet en men meer op elkaar ingespeeld is Erik Wessel opende en sloot de reeks van drie Leusdense treffers uit straf- corners en Coen Slagt produceerde na goed doorzetten heel rustig het twee de doelpunt, waarbij de Maarssense keeper uit veiligheidsoverwegingen half omgedraaid blijkbaar een knoert van een mep had verwacht Jammer was, dat de goed door de heren J. Bernard en A. Schoonbeek geleide ont moeting in de tweede helft geruime tijd moest worden onderbroken. Jan v.d. Acker kreeg een bal hard in zijn gezicht, haakteqijselijk af en werd goed vervangen door Alrich Parson. ALG. VERGADERING Op donderdag 26 augustus wordt de jaarlijkse algemene ledenvergadering van de MHCL gehouden in rest. Nieuw Leusden aan de Biezenkamp te Leus den-Centrum. Aanvang 20.00 uur. Wat de aanvang van de competitie van de jeugd betreft, begint deze niet op 4 maar op 11 september. Tenslotte, met enig voorbehoud inzake de aanvangs tijden, de oefenwedstrijden van a.s. zondag: 11.00 uur: Dames 1 - Huizen 2 12.30 uur: Heren 2 - Gooische Com binatie 2. 14.00 uur: Heren 1 - Gooische Combi natie 1. LEUSDEN/CENTRUM - De Post- duivenhouders Vereniging Leusden had op zaterdag 14 augustus 25 duiven in concours bij de wedvlucht uit Corn- piegne (353 km) De duiven werden gelost om 6.30 uur Aankomst eerste duif 12.55.56 (snelheid 792.74 meter/ minuut) en aankomst laatste duif 13.44. 24 HWH no 1-2 Spec. 1 rest 2. „•Duiven van G. Dieters werden 1-2-3- ...4cv5-6 en van de gebroeders. Valken goed 7-8-9 Eveneens op zaterdag 14 augustus vond met 351 duiven de wedvlucht uit Duffel (133 km) plaats. Hier werden de duiven om 6.50 uur gelost. De eer ste duif kwam binnen om 08.59 34 (snel heid 1023 55 meter/minuut) en de laatste om 09.34.16. H.W.H no 1-2 Spec 1-2-4-5-6-9-10 t/m 16-18-20 t/m 22-24-26 t/m 29 rest 30 AW25- no 12 AW20-no. 1 AW15-no.29 AW10- no.14 AW5-no 5. De uitslag was C. Vlkengoed 1-10-37-52-62-77-93 A Dusschoten 2-4-9-12-16-26-32-33- 44 H. Lambrechts; 3-23-25-36-59-90- 106-107-109 J Pouw 5-14-74-85-86-91 W Vrijhoef 6-15-24-29-43-45-63-97- 103-111-114 H v Zoeren 7-67-68-71-75-83-92- 116 P. Lambrechts 8-40-46-48-55-57 G Hoefakker 11-54-58-89 G Dieters: 13-27-30-31-49-51-60-64- 73-78-98-99-101 J Rijnders: 17-35-81-88 V Brouwer 18-22-66-70-80-95-108- 112 Gebr Hoefakker 19-50-102 H Brandsen 20-53-65-84-96-117 H v.d Hoek 21-38 H v.d Heuvel. 28-76-82 A v.d Vlies. 34-113-115 H vd Haar 39-61 Gebr. Valkengoed 41-47-56-100-110 A Schimmel: 42-72-94-104-105 J. Voorburg: 69 A Bomers. 79-87 LEUSDEN/CENTRUM - De Amers- foortse wielerclubDe Pedaalridders" organiseert in het kader van haar 50-jarig bestaan van dinsdag 24 t/m vrijdag 27 augustus in het Soester- kwartier te Amersfoort een internatio nale wielervierdaagse voor amateurs. Onder de ongeveer 70 ingeschreven deelnemers bevinden zich 7 Engelse renners en een complete Nederlandse militaire ploeg met de kampioen van Nederland Bertus Scheunema!n uit Veendam De organiserende vereni ging heeft niet de beschikking over eigen amateurs, maar van de zuster vereniging, de RTC Amersfoort, heb- •>en zich o.m. aangemeld Jan Sand- brink (Amersfoort), Wim Pater (Bar- neveld), de Utrechtse provinciale Kam pioen Dick Willigenburg uit Leusden, Evert Smit (Amersfoort) en Hans Mar cus (Ederveen). Voorts twee van de vier gebroeders Nederlof (GijsenPet) uit Maarssen en nog vele anderen De vierdaagse bestaat in feite uit vier afzonderlijke wedstrijden, waar voor bovendien nog een totaalklasse ment wordt opgemaakt. De wedstrijden zijn mogelijk gemaakt door de mede werking van de winkeliersvereniging Puntenburg, garage Serva en RDS- electronics, allen te Amersfoort. De wedstrijden zijn gratis toegankelijk voor iedereen. Per avond wordt ca. 70 km gereden en gestart wordt om 18.30 uur. Rond acht uur wordt de finish verwacht Het parcours is ca. 2 km lang en de start/aankomst is ongeveer halverwege de Puntenburger laan Verdere inlichtingen zijn te ver krijgen bij de secretaris van de Pe daalridders, de heer Nico de Vries, Hondsdraf 14, Leusden-C. telefoon 033-42703. LEUSDEN/CENTRUM - Zoals het er nu naar uitziet is het einde van het damesvoetbal bijRoda'46 nabij. Dat zou wel heel jammer zijn, maar met een „elftal" van 5 a 6 dames gaat het nu eenmaal niet. Het bestuur van de Leus dense voetbalvereniging heeft zich ernstig bezig gehouden met dit probleem en wil nog een laatste poging doen om het da mesvoetbal voor Leusden te be houden. Op dinsdag 24 augustus wordt hiertoe een gespreksavond gehouden in het Roda-clubhuis op het Burg. Buiningpark aan de Bavoortseweg. Voor deze avond worden de huidige speelsters uit genodigd, maar ook diverse oud- speelsters. Vooral van deze laatste groep hoopt het Roda- bestuur de nodige suggesties te krijgen om deze verenigingstak te behouden. Zij immers zijn het, die ervaring hebben in dit onderdeel van de voetballerij. De aanvang van deze voor het damesvoetbal bij Roda zo be langrijke avond is om 20.00 uur. Behalve de reeds eerder genoem de personen zijn ook alle in Leusden en omgeving wonende meisjes (en dames) welkom, die belangstelling hebben voor deze tak van voetbal en vooral zij, die alsnog graag zouden willen spe len. Vijf jaar bestaat deze afdeling van Roda en vijf jaar is er door de dames met veel enthousiasme en plezier gevoetbald. Zij heb ben een eigen sfeer in de club opgebouwd en het zou welbijzon der jammer zijn, dat uitgerekend aan de vooravond van het 30-ja- rig bestaan van de Leusdense voetbalvereniging tot de ophef fing van deze onmisbaar gewor den afdeling zou moeten worden besloten. Ook wij hebben wel eens gelachen om het damesvoetbal in haar totaliteit, maar bij Roda was daar beslist geen reden voor Er worden weliswaar competi tiewedstrijden gespeeld, maar veel belangrijker was het ple zier, dat de dames zelf aan deze sport beleefden. Mede daarom willen wij nog een ernstig be roep doen op de (candidaat)voet- balsters. Laat u a.s. dinsdag eens zien op de „S.O.S.-avond" en probeert u de zaak nog te redden. LEUSDEN/CENTRUM - De zomer vakanties zijn nu wel voorbij. De sport verenigingen maken zich gereed voor de competities en bij diverse clubblad redacties rolde het eerste nummer van hun zorgenkind weer van de pers. In ,,Het Loodsmannetje" van de Haaien vonden wij een statistiekje waaruit bleek, dat het 100 meter rugslagrecord voor meisjes onder de 10 jaar van 2.02.4 (Mariëtte Leusink in 1973) via Caroline Enthoven en weer Mariëtte Leusink tijdens de jongste nationale kampioenschappen door Karina van Holst Pellekaan is teruggebracht tot 1 25.23 (een verbetering van ruim 25% in goed 3 jaar!). Verder vraagt de heer A. Chr. Fieseler aandacht voor de Avond - Zwemvierdaagse (of is het Zwem-Avondvierdaagse?) op 23, 24, 26, 27 en 28 augustus. Op hem of haar, die minstens op vier avonden een af stand van 500 meter overbrugt, ligt als beloning een medaille aan een kleurig lint te wachten. Het zomer seizoen van de Haaien loopt ten einde. Na de sluitingswedstrijden van de wedstrijdgroep op 4 september a s. worden op 25 september nog de sprint- kampioenschappen gehouden. Op die zelfde dag vinden de clubkampioen schappen van de recreatieve afdeling plaats en op 18 september de finale van de recreatieve 5-kamp. Solletje" van de S.V Stetboysspuit heel wat problemen. Nadat deze ver eniging het al vele maanden zonder se cretaris heeft moeten stellen, zet Adrie Bruin (en misschien ook penningmees ter Willem v d Starre?) een punt achter zijn voorzitterschap en wel per 1 februari 1977 volgens de spelregels van het Huishoudelijk Reglement Adrie gaat weer studeren. Ook in de vacature van trainer of trainster voor de Woortmangirls (de vrouwelijke Stet boys') is nog steeds niet voorzien Zou er in heel Leusden echt niet één kerel te vinden zijn, die dat lucratieve baantje aandurft? Tenslotte dreigt het Stetboysbestuur wedstrijden te staken, wanneer de desbetreffende scheids rechter onbekwaam is (tot het leiden van zo'n ontmoeting). Dit geldt niet voor KNVB- of afdelingsscheidsrech- ters. Bij ons rijst de vraag: „Mogen die dan wel onbekwaam zijn?" ,,De Eemelaar" (als altijd het keurig uitgevoerde blad) van de Avterveldse tennisvereniging constateerde, dat het in de achter ons liggende tijd wel eens droog en heet is geweest. ,,Wat heet heet zeg. ''"Niet echter tijdens de met 0-6 verloren promotiewed strijd tegen Abcoude. Erger dan de nederlaag vond men, dat zelfs het ge zamenlijke pilsje na afloop er niet bij was. Het verslag eindigde aldus „Na dat we onze pils (en die van hun) op gedronken hadden, keerden we met een ervaring rijker naar het ook al natte Achterveld terug". Toch een goede mop! Beter nieuws was de aankondi ging van de clubkampioenschappen (28 augustus t/m 5 september), de jeugd kampioenschappen (van 6 t/m 12 sep tember) en de driekamp van de Eeme laar met Lockhorst en het Amers- foortse Leusderkwartier op zaterdag en zondag a met een gezellige bar becue op zaterdagavond. Ook het „Stickertje" van de hockey club vond haar weg weer naar onze brievenbus Ditmaal met als belang rijkste onderwerpen de algemene le denvergadering op donderdag 26 augus tus, de vermelding van 17 nieuwe leden (waaronder naar verluidt enkele goede aanwinsten voor Heren 1) en de plan nen van de elftalcommissie om in het per 4 september a.s beginnende nieu we seizoen „zo goed mogelijk" voor de dag te komen. Ook „Moeder Overste" liet zich ge lukkig weer horen. ff LEUSDEN/CENTRUM - Ik hebdezer dagen een nummer van het blad „N.K in handen gekregen. Ik kende het (nog) niet maar kreeg wel snel in de gaten, dat het heel wat anders moest zijn dan Story of Nieuwe Revu En ja hoor, op de met 394 genummerde binnenkant van de modern uitgevoerde omslag van het 20e exemplaar uit de 40e jaar gang blijken de letters „N.K." be doeld als afkorting van „Nederlands Korfbalblad" of met andere woorden het orgaan van het uit 1903 stammen de Koninklijk Nederlands Korfbal Ver bond De inhoud bestond, met uitzon dering van 1 (zegge en schrijve één) commerciële advertentie en 2 uit de categorie „trainer/coach gezocht" he lemaal uit korfbalberichten Uitermate geschikt voor korfbalspelers en speelsters, zou ik zeggen. Het is geen week- en geen maandblad, maar het verschijnt met 20 nummers per jaar en een abonnement kost minder dan 1 kilo middelkwaliteitskoffie! Hoe of dat mogelijk is? Wel. het gaat goed met het KNKV en ten bewijze daarvan geef ik u hier een paar cijfers omtrent de groei van deze sportorganisatie. Het aantal leden van het korfbal- verbond bedroeg per 30 juni j.l 75.611 (vorig jaar was dat 71 520), verdeeld in 25.265 senioren (23.864), 10.078 ju nioren (9 913), 23 960 aspiranten (22.944) en 16 308 pupillen (14.799). Het aantal aangesloten clubs is geste gen van 548 tot 553. In de veldcompe- titie groeide het aantal 12-tallen tot 3.287 (3 175) en de hoeveelheid 8- tallen nam met 208 toe tot 1.534 (was 1.326). In de micro-competitie (gedurende de wintermaanden in sport zalen en -hallen) ging het aantal 8- tallen van 5.160 tot 5.668 omhoog. Een verheugende vooruitgang dus op alle fronten Het KNKV heeft een z g. pi ramidale opbouw met aan de top een sterk Amsterdams getinte hoofdklasse (5 van de 10 hoofdklassers zijn hoofd stedelijk). Daaronder de overgangs-, de promotie- en de le klassen en ver volgens op districtsniveau de 2e en 3e klassen en nog verder de onder bonden Het standaardteam van de Leusdense Antilopen speelt in de 2e klasse en (ter vergelijking) de Amers- foortse clubs zijn als volgt ingedeeld: Soesterkwartier in de promotieklasse, „Amersfoort" in de le klasse en MIA in de 3e klasse. Depositie van de Leus dense (dorps)clubs is derhalve beslist niet slecht en eigenlijk alleen daarom al moest u eens gaan kijken als de An tilopen op een zaterdag thuisspelen. Voor een leek is korfbal nog altijd een wat vreemde sport Het verbrei dingsgebied is ook maar beperkt tot Nederland, België, Engeland, West- Duitsland en Spanje. Destijds werd het ook op Nieuw Guinea gespeeld en echt niet alleen als alternatief voor de oor spronkelijke sport van dat eiland (kop pensnellen). De opzet van het spel is een bal in een door de tegenpartij verdedigde en aan een hoge paal be vestigde korf mikken. Persoonlijk vind ik korf een wat groot woord voor het doel, want voor het gemak heeft men de bodem van de mand maar wegge laten. Het zou ook geen doen zijn om na iedere goal de hele handel af te breken om de bal uit het korfje te ha len. Door jongens wordt dikwijls be weerd. dat korfbal een „meidensport" is, waardoor zij meer geneigd zijn tot voetbal. Maar dat spreek ik tegen en als u eens een belangrijke korfbalwedstrijd gezien heeft, bent u het vast met me eens Qua hardheid is korfbal heus niet altijd minder dan voetbal Donderdag 19/8: 18.45 uur Roda (zat.) - S C Amersfoort C op het Roda- terrein. Donderdag 19/8: 18.45 uur Nieuwer- oord-Stetboys op Lisidunahol. Vrijdag 20/8: 20.30 uur Alg. ledenver gadering Roda 46 in de Roda- kantine. Vrijdag 20/8: 18 30 uur WAO-voetbal Combi na tie-Beemden Vrijdag 20/8: 19.30 uur WAO-voetbal Grienden-KZC (finale). Zaterdag 21/8: 20.00 uur feestavond zwembadpersoneel inde zwembad kantine op het BB-park. Zaterdag 21/8. vanaf 10.00 uur Anti lopen-korfbaltoernooi op het BB- park. 16.00 uur prijsuitreiking. 20.00 uur feestavond in de Anti lopen-kantine Zaterdag 21/8 en zondag 22/8:Tennis- driekamp de Eemelaar, Lockhorst en Leusderpark op het Kerstens- sportpark Zondag 22/8: 9.30 - 16.00 uur Zeskamp voor de Achterveldse jeugd op het Kerstenssportpark. Zondag 22/8: 14.00 uur hockey Heren 1 - Gooische Combinatie Zondag 22/8 12 30 uur hockey Heren 2 - Gooische Combinatie. (Noor derinslag) Zondag 22/8: 10 00 uur hockey Dames 1 - Huizen 2 (Noordennslag). Maandag 23/8: 20.00 uur Alg leden vergadering TTCL in de kantine van TTCL op het BB-park. Maandag 23/8 20 00 uur Alg leden vergadering S.V Achterveld in de SVA-kantine op het Kerstenspark Maandag 23/8: 19.45 uur lange afstand zwemmen Haaien en om 20 15 uur zwemvierdaagse Haaien (beiden ook op 24, 26, 27 en 28 augustus). Dinsdag 24/8: 18.30 uur Roda (zon dag) 1 en 2 tegen VOP 1 en 2 op het BB-park. Donderdag 26/8: 20.00 uur alg leden vergadering hockeyclub in rest. Nieuw Leusden. Donderdag 26/8: 18 30 uur Roda (zat) 1 en 2 tegen Cobu Boys 1 en 2 op het BB-park

Leusder Krant | 1976 | | pagina 9