Volle winst voor Roda(zaterdag) Winst voor im peti ti e resu I tate n ihaakclub Leusden ockeyers efenden erder FC Opstelten mpala heren boekt ooruitgang Roda (zo.) tevreden met bril RTC Amersfoort Trimgroep Leusden weer gestart leusder krant-sport li DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1976 7? .EUSDEN/CENTRUM - In afwachting de binnenkort weer beginnende iwe huiscompetitie van de schaak eniging Leusden willen wij graag even terugkomen op de resultaten het vorige seizoen en dan speciaal reffende de lagere afdelingen In ,ep 2 verminderde het aantal deel- jers van 12 tot 11 in de loop van seizoen. Er werd een dubbele com - itie gespeeld hetgeen vooi iedereen deze groep maximaal 20 partijen ekende De weinige nog achterstal- partijen worden niet meer gespeeld jat deze van geen invloed meer zijn de kop- of staartposities of anders egd op promatie of degradatie Kam en van groep 2 werd J. J Visser, 10 van zijn 20 partijen wist te win- en 9 maal remise bereikte Slechts partij ging verloren, zodat Visser totaal op 14% punt kwam (winst 1 it, remise punt en verlies 0 pnt geen neerkomt op een score van ijanks dat toch wel mooie resultaat s het tot kort voor het einde van competitie nog lang niet zeker. Visser aan de top zou eindigen nog maar een jaar SVL-lid zijnde C Loning gaf ook uitstekend partij, won uiteindelijk 11 van zijn 20par- m Van de overige 9 gingen 4 verlo- terwijl 5 x remise werd overeen imen, hetgeen resulteerde in 13% (67%%) en de tweede positie op dè iglijst. Onderaan was het eveneens i spannende aangelegenheid H. van dom schraapte 6% pnt uit zijn 20 [tijen en de huidige rode lantaarndra - j Th. Zaal bereikte een score 5 uit 19 De resterende partij gen C J. Kuijter) zal niet meer op bord gezet worden, omdat Zaal niet meer het puntenaantal van n Egdom kan evenaren, groep 3 (met 11 spelers) eindigden G M Rietveld en A Kuyper gelijk >t 13 punten uit 20 partijen (65%) etveld won de beide hierdoor nood- kelijk geworden beslissingspartijen werd uiteindelijk kampioen Opval- id was wel, dat Kuyper in de com- itie 1% van de 2 punten op Riet- veld had bemachtigd. In groep 3 ein digde F Stoorvogel onderaan Kenne lijk heeft hij zich dat bijzonder aange trokken. want het lidmaatschap van de SVL werd inmiddels door hem opgezegd. Op de voorlaatste (nu in feite op de laatste) plaats kwam de heer C M Hooyer terecht met 5% pnt Mevr Hoover (maar dat vertellen wij slechts terloops) werd 8e met 10 punten en het ..leuke' (het ligt er natuurlijk wel aan welke kant u het bekijkt) hiervan is, dat zij het volgende schaakjaar een klasse hoger speelt dan haar man Ja. ook dat behoort tot de mogelijk heden bij de Leusdense schaakvereni ging Groep 4 omvatte 12 spelers, zodat hier 22 partijen moesten worden gespeeld Dat was voor nieuwkomer W A van de Wetering veel meer dan noodzakelijk. Aan de 19 inmiddels door hem afge werkte partijen heeft hij voldoende gehad voor het veroveren van de titel Öp 1 remise na won hij die allemaal (97.3%) hetgeen hem 18% punt oplever de De uitgespeelde J Sibeyn vergaar de slechts 17%pnt uit 22ontmoetingen. Met 15 pnt bezet F. Algoe de 3e posi tie op de ranglijst. Ook deze groep kent natuurlijk een laatste plaats en die werd uiteindelijk bezet door C. J Straver. met 4 uit 22 Het lijkt niet zoveel, maar wij kennen in Leusden heel wat mensen, die zover nog niet zouden komen Het zij de heer Stra ver een troost dat in groep 4 degra datie een onbekend iets is Op 21 september a s. tijdens de algemene ledenvergadering van de SVL wordt o m de volledige lijst van gepromo- en gedegradeerden bekend gemaakt en kort daarna wordt weer een aanvang gemaakt met de nieuwe competitie, maar eerst wordt op dinsdag 14 sep tember in het SVL-clubhuis (aanvang 20 00 uur precies) nog een simultaan- wedstrijd voor de leden georganiseerd. Het bestuur is hieromtrent nog in be spreking met een paar bekende scha kers Wie de simultaanspeler zal zijn is nog een verrassing. Ook candidaat- leden van de Schaakvereniging Leusden zijn welkom IJSDEN/CENTRUM - Zoals bekend de aanvraag van-" de hockey' mpetitie - i.v.m. de toestand van de •este velden - twee weken uitgesteld, larom werden het afgelopen lekeind alleen maar vnendschappe- wedstrijden gespeeld. Eigenlijk niet zo gek. want zodoende kon er :t de elftallen nog wat geëxperimen- ird worden om tot de sterkste combi- ties te komen en wat de spelers en eelsters betreft, om nog wat beteT op aar ingespeeld te raken Wij iginnen ditmaal met de resultaten bij jeugd. Meisjes Al behaalde een nut- e overwinning op Baarn A2. Het rd 2-1 en Henriette van Aken zorgde or de beide Leusdense treffers. De ;isjes van Cl hielden, mede dankzij jzonder goede inzet, Baarn C2 met in bedwang. Jongens Al, met wat luwe gezichten ten gevolge van de orstroming naar de senioren, kreeg lam A2 op visite De Leusdenaren innen een steeds betere eenheid en de score was al weer een stap in de ede richting. Jongens D ging op tour- oi bij de SCHC t.g.v. het 70-jarige )ileum van de Stichtse en de jongste usdenaren hebben het zeer goed ge- an door achter twee gerenommeerde lbs en met name SCHC zelf en Laren 3e plaats te veroveren. Met een iker rijker keerden zij naar Leusden rug. Er werd ontzettend leuk gespeeld de D-ers hebben goed hun best ge- ian. Een pluim op de hoed van coach van Ameron, die nu voor het derde 'r dit elftal gaat begeleiden, is zeker zijn plaats Het is ook een duidelijk ten, dat de opbouw van de club goed ïzorgd is. de senioren ontving Dames 3 - thans op papier - Soest 3. Op het veld eken de gasten een selectie te zijn van Soester dames uit 1 en 2, die met niet iader dan 18 speelsters aan de Noor- 'rinslag verschenen, om daaruit straks teerste team te formeren, dat in de 3e Kse (landelijk) gaat spelen. Dus heel Jt hoger dan de Leusdense dames, adanks de overmacht heeft Dames 3 onverdienstelijk weerstand boden en daarom zegt de 0-7 neder ig dan ook niet zoveel. De semi- feranen (Heren 5) kregen Kampong dat een afdeling hoger speelt, te gast In het begin liep het nog goed met Heren 5 maar langzaamaan begon de vermoeidheid een rol te spelen, hetgeen ook het score-verloop weergeeft (0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3 maar toen was het vijfde wel uitgeblust en begon de ellen de). Dit eerste optreden zal de heren wel de nodige spierpijn hebben opgele verd. Heren 6, de echte" veteranen van minimaal 35 jaar aangevuld met enkele ..oudjes" uit hogere elftallen, had Fletiomare uit Vleuten/De Meern als tegenstander en behaalde in dit ^eerste'optreden ben grote overwinning. Als bijzonderheid is hier nog vermel denswaard, dat de oudste Leusdense ve teraan (naar onze schatting toch wel over de 50!) en met name good old Cees Beunder ook nog scoorde en dat is knap. Het werd uiteindelijk 6-3 voor Leusden. Het Barneveldse heren-standaardteam, dat in de vorige competitie Leusden 1 nog een puntje wist af te snoepen, was zondag gastheer voor Heren 3 Zeer lang gras op het veld maakte het spel niet eenvoudig en werkte ook de ver moeidheid in de hand. Hoewel het niet netjes is om dat zo maar te denken leek de arbitrage wat last te hebben van eier struif in de ogen. De wedstrijd eindigde met een geflatteerde 2-0 winst voor Barneveld, maar een gelijke eindstand had de verhoudingen toch wel beter weergegeven. Het was voor Barneveld, dachten wij, toch een nuttige oefenwed strijd en een leuke idem-dito voor Leus den 3, dat aan het einde van de ontmoe ting toch nog wel wat conditie te kort kwam Als vereniging is de MHCL ten opzichte van vorig jaar vooral in de breedte gegroeid, met daarnaast een aanmerkelijke versterking van het eerste herenteam. De samenstelling van de diverse seniorenteams is nu vrijwel rond. met hier en daar nog een paar vraagtekens, o.m. vanwege voorlopige aanmeldingen van nieuwe spelers. Juist tot deze mensen zouden wij willen zeg gen neem nu Uw beslissing Wanneer nog langer gewacht wordt, bestaat voor de laatkomers de kans, dat zij niet rege lmatig opgesteld kunnen worden. Er zijn nog wat plaatsingsmogelijkheden, ook voor zuiver recreatieve spelers in de categorie (semi) verteranen. Het MHCL-secretariaat is telefonisch be reikbaar onder nummer 42651. Het wedstrijdprogramma voor het komende weekeinde (onder voorbehoud) is: Dames 1 en Heren 1 spelen uit in Har derwijk tegen de standaardteams van Mezen. Heren 2 ontvangt een com binatie van Kameleon 3 en 4 een dito van Kameleon 5 en 6. Heren 3 gaat het Utrechtse kunstgras beproeven tegen het 2 klassen hoger spelende Kampong 9 en Dames 2 speelt tegen Soest 2/3- combinatie. •USDEN - Op 5 september j .l ging 'I 2e herenteam van Impala welge op weg naar Utrecht De heren r?en daar hun tweede wedstrijd spe- kgen UD 4 Bij aankomst op het •terrein was al gauw bekend, dat legen geroutineerde tegenstanders ll(nen te staan Dit bleek ook wel in nist- en eindstand 14-1 en 28-3 wedstrijd begon om 3 uur en lm begon met de aanval In de3e min. Impala al met 1-0 achter, maar kon even later nog op gelijke hoogte komen 1-1. Daarna werd het een een zijdige doelpuntenregen voor UD De heren van Impala hadden de pech. dat er op het doel van de tegenstander een uitstekende doelverdediger stond Daarnaast werd er nog al eens bal verlies geleden, waar de tegenpartij gretig gebruik van maakte. Voor de rest ging het goed en werd de bal leuk rond gespeeld, zodat iedereen, als hij een gooikans kreeg, die ook kon be nutten. Na rust moesten de heren gelijk weer een tegendoelpunt incasseren Na dit doelpunt begon het erop te lij ken dat de heren van Impala de zaak een ander gezicht wilden geven, want ze scoorden 2 maal Op dat moment dat net lekker begon te lopen moes ten ze een speler missen. Deze spe ler ging black out doordat hij een bal tegen zijn hoofd kreeg, er moest De verslagen keeper haalt voor de tweede maal de bal uit het net MAARSSEN - Roda '46. met Peter van Zandbrink als laatste man op de plaats van de geblesseerde Bertus Sc hoonde rbeek. heeft vooral dankzij enorme inzet haar eerste competitie wedstrijd tegen het Maarssense DWSM met 0-0 afgesloten. Nadat de veel- fluitende scheidsrechter Van Breuke- len het beginsignaal had gegeven start ten de Maarssenaren met een enorm offensief. Roda. duidelijk vanuit de defensie spelend, had alle moeite om de golf van DWSM-aanvallen af te weren. De Leusdenaren kwamen m de beginperiode nauwelijks over de mid denlijn. Langzamerhand werd de ge weldige druk op het Roda-doel wat mm-»- der en na een half uur kreeg Sjaak Droog een fraaie kans. doch zijn harde kopbal ging net naast De rust brak aan met 0-0 In de tweede helft ging de conditie een woordje meespreken en juist toen kwamen de roodzwarten beter voor de dag Toch bleven de Leusdenaren voor zichtig DWSM was in de vorige com petitie weliswaar op de voorlaatste plaats geëindigd in de le klasse B(met nog drie clubs), met 3 gelijke spelen en maar 3 nederlagen meer dan over winningen, doch nog altijd met een po sitief aantal doelpunten (30-25)! Via snelle uitvallen probeerde Roda '46 tot succes te komen en in de 53e mi nuut bijna met een treffer, maar Dick van 't Klooster zag zijn harde schot gekeerd 9 minuten later kwamen de Leusdenaren goed weg bij een DWSM- aanval en ook hierna moest doelman Gert Osnabrugge nogal eens zijn kun nen tonen. Jos Vrijhoef en Jan Pouw werden nog uitgewisseld door Hans Bransen en Jan van Eyden Bransen zou nog bijna matchwinner zijn ge worden, maar zijn schuiver, kort voor het einde, werd toch nog en met veel moeite door de Maarssense keeper gestopt DWSM raakte uitgeblust en Roda leek tevreden -inct de 0-0 stand De score veranderde niet meer. zo dat de buit eerlijk werd gedeeld LEUSDEN/CENTRUM - Nu alle va kanties zo langzamerhand voltooid ver leden tijd zijn geworden, begint ook de Roda '46 supportersclub weer met haar activiteiten De belangrijkste hiervan, in samenwerking met de ac- tualiteitencommissie van Roda, is de organisatie van de feestelijkheden rond het 30-jarige bestaan van de Leusdense voetbalvereniging. Op papier zijn de voorbereidingen rond en op 16, 17 en 18 september ervaart u de resultaten. Activiteit nummer twee is het bezoeken van de voetbalwedstrijd Nederland- Noord-Ierland op woensdag 30 oktober a s. in het Feyenoord-stadion. Bij vol doende belangstelling gaan de Roda- supporters per bus naar Rotterdam U kunt zich hiervoor nu reeds aanmel den bij Joop Kramer in het Roda- clubhuis. Er wordt getracht de kosten zo laag mogelijk te houden Een vroe ge aanmelding is daarom belangrijk. LEUSDEN/CENTRUM - De laatste avondrit eindigde, ondanks het vroege aanvangsuur, toch nog in de duisternis Er werd een hoog tempo onderhouden met als uiteindelijk resultaat bij de amateurs de overwinning van Wim van Empelen op Jan Sandbrink, Max de Vries. Ton Brons, René van Brakel, enz. Gerard van 't Klooster was weer eens de snelste A-liefhebber, voor Piet v d Top, Ide van Wijk, Gijs Brou wer, Nol Wildeman. Henk van Her waarden, enz Rapste B-liefhebber Loek Aretz klopte Gerrit van Oostende, Teins Dorrestein, Paul Almekinders en Aretz sr. Dick Vervloet versloeg Gerrit Jetten bij de veteranen. De dooi de regen moeilijke middagrit kreeg als winnaars Ide van Wijk (A-liefheb bers) en Teins Dorrestein (B-liefheb bers). De komende twee zaterdagen staat de clubcompetitie stil Op 11 september vanwege het „Zilveren Domtournooi te Wijk bij Duurstede en op 18 september i v.m. de Nederlandse clubkampioenschappen te Dronten Op zaterdag 9 oktober organiseert de RTCA in het Roda-clubhuis te Leusden de Jubileum-Bingo-Feestavond t.g.v het 20-jarig bestaan van de Ren- en Toerclub Amersfoort (opgericht op 4 oktober 1956). novlO minuten gespeeld worden. Door dit oponthoud raakte Impala van slag af en konden de gastheren weer naar hartelust scoren. Dit team verloor weliswaar zijn tweede wedstrijd, maar kon toch constateren dat er vooruitgang geboekt is LEUSDEN/CENTRUM - De Leusdense zaalvoetbalclub F C Opstelten heeft in de afgelopen transfer-periode niet stil gezeten Vooral nadat van de KNVB definitief bericht was ontvangen, dat FCO aan de komende competitie met twee teams mag deelnemen, werden enkele veelbelovende versterkingen aangetrokken. Toen onlangs de competitie-indeling bekend werd, ont stond er nog meer enthousiasme, omdat bleek dat de zaalvoetballers van F C. Stetboys in dezelfde afdeling waren on dergebracht. Wij krijgen ditmaal dus twee derby's en dat kan de be langstelling voor het zaalvoetbal alleen maar bevorderen. Het blijft alleen jam mer, dat de wedstrijden door gebrek aan zaalruimte in Leusden, allemaal el ders gespeeld moeten worden F.c. Op stelten en F.c. Stetboys opereren op het KNVB-sportcentrum te Zeist en Pon voorwaarts speelt in Nijkerk. De indeling van de ploegen van FCO (en dus ook van het Stetboysteam) is als volgt; Klasse 4G: F.c. Opstelten 1, Eikenstein. Postshotters. Sigma. Slavenburg (Z), Soesterberg, F.C Stetboys, Strabo, Veluw Boys Res. Klasse3C: F.C Opstelten 2. B.V G. 2, Jong Boys 2, Juliana 3, Krooster Boys 5, Krooster Boys 6, Galiardo Boys 3, Soesterberg 2, De Gagel 2. EERSTE ZEGE Dinsdag 31 augustus begon de com petitie 1976-1977 en FCO heeft wel duidelijk haar visitekaartje afgegeven. De Leusdenaren zijn kennelijk van plan spijkers met koppen te slaan en waren veel sterker dan tegenstander Eiken stein. Al na enkele minuten hadden Gijs van Beek en Dick Opstelten de stand op 2-0 gebracht en met treffers van Charles Krijgsman, Jack de Smalen en Chris Advocaat werd een ruststand van 5-1 bereikt, omdat intussen Eikenstein ook een keer raak had geschoten. In de tweede helft kwam Charles Krijgsman, FCO's topscorer uit het vorige seizoen pas goed op dreef met nog 3 doelpunten. Ook Henk Dekker (2x) liet zijn aanwezigheid merken en Jack de Smalen bracht de eindscore op 11-1 Zeer interessant kan het in Zeist op vrij dag 17 september gaan worden, als om 19.40 uur in het KNVB-sportcentrum de eerste derby tussen Opstel ten en Stetboys op het programma staat. Wij zijn zeer benieuwd naar het resultaat en verwachten, dat beide partijen voor een zeergroot aantal supporters zullen zor gen en dat kan in de sportzaal nog best eens een knappe brok lawaai met zich meebrengen. Wellicht ten overvloede vermelden wij nog. dat de toegang tot deze wedstrijd kosteloos is. Het tweede team van F.C. Opstel ten begon af gelopen dinsdag de competitie met de wedstrijd tegen Soesterberg 2 LEUSDEN/CENTRUM - Een zeer eDthousiast en bij buien uitstekend spelend Roda-zaterdag heeft op de eerste dag van de nieuwe competitie de volle winst binnengehaald. Hoewel de Leusdenaren tegen het eveneens uit de 2e klasse gedegradeerde Cu- lemborg '67 vijf van de zes kwartier een overweldigende overmacht demon streerden, kwam er echter diet meer uit dan 2-1. Het zeer negatieve spel van de gasten, dat helemaal draaide om de reeds kalende, maar technisch zeer goed spelende voorstopper (die echter op den duur het tempo niet meer kon volgen) bood de roodzwar ten regelmatig goede kansen Deze mogelijkheden gingen nogal eens ver loren door het soms wel erg onbeheers te spel van Rijk Rijnders. Dezelfde Rijnders, die later in de wedstrijd een groot aandeel had in de Leusdense doelpunten. Als hij zich wat meer on der controle kan houden zal Roda toch nog heel wat plezier aan hem kunnen beleven. De wedstrijd begon over tijd omdat de wat laat fluitende, maar overigens goed leidende scheidsrechter J Huf- fels eerst de netten beter aan de doe len bevestigd wilde hebben. Het door de gedurende de gehele wedstrijd neer vallende regen wat gladde veld was verder goed bespeelbaar en de Leus denaren waren zichtbaar van plan er eens lekker tegenaan te gaan Dat de den ze dan ook en de Culemborgers kregen gedurende de gehele eerste helft een complete belegering te verwerken Drie missers van Rijk Rijnders en één van Henk van Laar in die periode had den evengoed voor een ruststand van 4-0 kunnen zorgen. Nu werd vanspeel- helft gewisseld met 0-0 er. een afge keurde buitenspelgoal van Fred de Smalen bracht ook geen zoden aan de dijk. Wat trainer Martin Ruitenberg de heren tijdens de rust in de oren gefluisterd heeft, weten wij niet, maar het is een feit, dat in het eerste half uur na de hervatting zo mogelijk nog "feller werd aangevallen door de thuis club. Er werd wat beheerster gespeeld en succes kon dan ook niet uitblijven. Na 10 minuten schoot Rijk Rijnders van zeer nabij de bal keihard precies in de handen van de Kuilenburger doelman Vreugde na het eerste doelpunt De in de middenlinie opgestelde maar overal opduikende en hard werkende Sjoerd Heynes leidde Roda's eerste treffer in met een precies op maat naar Rijnders doorgeschoven bal Een hakje naar Henk van Laar werd door laatstgenoemde knap tot 1-0 verwerkt Heel mooi was ook het tweede doel punt van de roodzwarten. Sjoerd Hey nes zette Henk van Laar aan het werk Deze tikte de bal door naar Rijk Rijn ders en terwijl de Culemborgse kee per van hem de afwerking verwachtte, speelde Rijk het leder rustig naar Fred de Smalen, die er wel raad mee wist (2-0). Culemborg. inmiddels met de tweede wisselspeler in de ploeg, veranderde eindelijk van tactiek en kwam nu raeei* in de aanval, ook al omdat Roda ver-* zuimde om door te drukken. Via eei strafschop kwamen de gasten in di 32e minuut op 2-1 en even zag het er nogÉ gevaarlijk uit voorde Leusdenaren. HetC optreden van Barry Buunk in hetRoda-g doel (Nico Tijmense had net een mo-g torfiets gekocht en moest dat ding z<£ nodig proberen, hetgeen niet feilloost verliep, waardoor hij zaterdag niet on-* der de lat stond) bezorgde de plaatse-# lijke toeschouwers nog een paar be4l nauwde ogenblikken Toch liet hij zictyl niet meer passeren, zodat Roda ver-g diend de winst in handen hield. LEUSDEN - Niet alleen het eerste team. maar ook allejeugdploegenhaal de de volle winst binnen Om bij de kleinsten te beginnen de pupillen 2 ploeg won met 5-0 van Mia pup 2 De pupillen 1 wisten het zeer sterke Dalto pup 1 met een 4-0 nederlaag naar huis te sturen De B-asp mikten voor rust maar liefst 7 goals door de mand, na rust werd er nog 2x raak geschoten zodat de wedstrijd met een 9-0 winst werd afgesloten De A as piranten tenslotte wisten via een 5-0 overwinning op Dalto B de eerste winst punten in de wacht te slepen Bij de senioren speelde alleen het eerste team LEUSDEN - Hoewel het bewegen in onze moderne maatschappij nog steeds verwaarloosd wordt, bestaat er voor de vrouwen in Leusden en omgeving wel degelijk de mogelijkheid tot het nemen van meer lichaamsbeweging! Mevrouw Wil Woudstra uit Soest, die al gedurende vier jaar twee trim- groepen uit Leusden leidt, wil u daar mee gaarne helpen Na een vakantieperiode van twee maanden zijn de dames weer ijverig gestart met het trimmen Waarom zou u het ook niet eens proberen? Het zijn gezellige groepen waar ie dereen van harte welkom is Ons pro gramma bestaat niet uit een zware training, maar we zijn een uurtje ont spannen bezig in de vrije natuur met wat lopen, wandelen, oefeningen doen, het werken met springtouwtjes en af en toe een balspelletje. U bent niet aan een bepaalde leeftijd gebonden. Die kan variëren van 20 tot 65 jaar Bo vendien kan eenieder zijn eigen tempo bepalen Kleding hoeft geen probleem te zijn met een lange broek en trui, gym nastiekschoenen of heel gemakkelijke wandelschoenen komt u al een heel eind Ook de kosten vallen mee, n.l. f.6,50 per maand Dames, u kunt terecht op Dinsdagmorgen van half tien tot half elf; verzamelen op de parkeerplaats nabij de loopbrug over de snelweg en de Dodeweg. Donderdagmiddag van kwart vóór twee tot kwart vóór drie; verzamelen op het kruispunt van de Ooievaars- horsterweg en de Trekerweg. U mag parkeren op het erf van de boerderij „De Ooievaarshorst" Het tweede team keerde onverrichter zake terug uit Hilversum, de wed strijd was wegens de slechte weers omstandigheden afgelast MEEUWEN 1 5-8 ANTILOPEN Het Meeuwenveld in Putten was enigs zins aangetast door de plotselinge re genval Dit was echter geen belem mering voor een snelle, spannende en vooral ook sportieve wedstrijd waarin men elkaar liet korfballen. De eerste aanvallen van beide ploegen hadden met hun aanvalspogingen niet direkt succes. De Meeuwenploeg wist echter met een afstandschot als eerste de korf te vin den Ciska Visser trok de stand geluk kig al vlug gelijk 11 De tweede Antilopen-aanval liep gesmeerd Met een routenier als Mauke Costa en een prima debuterende Nanny ter Maten in het vak. kostte het Rob Geutjes en Frans ter Maten weinig moeite om de stand op 3-1 voor de Leusde- naren te brengen De derde aanval werd geen tijd gegund deze voorsprong.^ te vergroten, want Meeuwen zag kans om met 2 geweldige afstandschoten weer langszij te komen Even later mochten de Meeuwen nog een straf- worp nemen, en zo werd het vlak voor rust nog 4-3 voor de thuisclub Antilopen liet direct na rust zien dat ze de sttrijd nog lang niet opgaf en al weer via Ciska Visser kon men de gelijkmakende treffer noteren 4-4. Rob Geutjes gaf daarop de Meeuwen de ge nadeklap door zeer snel 2x te scoren en zo de stand op 4-6 te brengen Meeu- a wen kon nog eenmaal terug komen ;5-6) maar Hannie kon met een schot vanachter de korf de zege veilig stel- j ten (5-7) In de slot strijd werden aan I beide kanten veel kansen gemist o.a I een strafworp voor de Leusdenaren. Toch kon Ciska Visser vlak voor tijd i 1e eindstand nog op 5-8 bepalen. An- :i lopen had de wedstrijd door wat meer routine van de over het algemeen |ong Meeuwenploeg gewonnen. De i nieuwkomers Frans en Nannie ter Ma- 1 ten speelden, evenals de invallers Bert I van Loenen Hermien van Duinkerken I en Maike Costa, een erg goede wed- strijd Als Antilopen met de zelfde g inzet zal blijven spelen, zal handha- ving in deze klasse geen punt zijn.J A s zaterdag zal het een en ander bewezen kunnen worden tegen oud- rivaal R.D.Z. De wedstrijd begint om 16 00 uur op het Burgemeester Bui- ningpark Heerlijk toch... dat eerlijkheid het langst duurt! 't Kommu- niceert zoveel eenvoudiger, duidelijker en daardoor direk- ter. Wat krom is praten we toch niet recht. Dus mensen, maak recht wat krom is en Uw kommunikatieproblemen zijn opgelost. Maar ja, een mens isook maareen mens. Hij heeft instinkten en driften. Vormt attituden en wordt selektief in zijn perceptie. Ons kent ons en wat de boer niet kent, wenst hij niette nuttigen, O zo! Reklame maken is boeiend, omdat het zo intens met de mens ver weven is. En mensen boeien ons, dus zijn wij gelukkig in ons vak. Carefa: een buro voor alles wat recht is. reklame/marketing b.v. Villa Anderstein Woudenbergseweg 9 Postbus 48 Maarsbergen Tel 03433 - 446* !A

Leusder Krant | 1976 | | pagina 13