Achterveld start competitie slecht POLii LIESHOUT B.V. Impala-handbal-dames administratief medewerker aar-programma PO mpala veel terker dan tilla NCVB komt bijeen Oud papier- aktie openbare scholen Hij hoorde er ook bij Rijwiel- recreatierit Dr. H. Fiolet spreekt in Leusden I Jaar-programma NCVB Umefa Camping produkten organiste Accountantskantoor Van den Berg Verloren en gevonden Gemeente Leusden WONINGINRICHTING/MEUBELEN-TEXTIEL. ALLE SPECIAALZAKEN ONDER ééN DAK. LEUSDER KRANT - PLAATSELIJK NIEUWS DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1976 LEUSDEN/CENTRUM - De Leus- flse afdeling van de Katholieke Plat- landsvrouwen Organisatie, 1» eft weer a heel programma samengesield voor komende seizoen. De avonden wor ld gehouden in de Johanneshoeve en illen om 20.00 uur beginnen. Hetpro- amma ziet er als volgt uit: september '76: Opening van hetnieu- j seizoen Om 19.00 uur wordt door ne geest, adv., pastor ter Bekke, g H Mis opgedragen tot intentie van leden en overl. leden en hun ge- imen Daarna Corry Boy: Schoonheidsspe- iliste in Johanneshoeve. oktober '76: 'n Avond verzorgd r Conimex uit Baarn. Causerie' demonstraties over Indische ge- ten. Ook onze zuster-org. de chr. algemene bond, zijn hierbij aan- ig november '76: Notaris Van Daat- r uit Amersfoort komt ons nader rmeren over: koop-verkoop-tes- ent enz. Een belangrijke avond! december '76: We vieren onze jaar- se sfeervolle kerstavond! januari '77: Het kind dat anders jdan anderen! Hierover spreekt An- Martheus, werkzaam in de ïnnch- „Eemeroort" te Baarn. ebruari '77: Alcohol-vrije dranken epten en drankjes proeven), vr G. Bongers-Kaastra weet er s van aart '77: Jaarvergadering en een iding van pastor ter Bekke. april '77: .Spiegeltje aan de wand", actrice Wieke Muiier en de acteur inomasse brengen dit programma ral met groot succes. Ook iets voor de heren. Brengt u ze mee? Bovendien zijn er nog de volgende aktiviteiten 7 september '76: Fietstocht. Prachtige route. Vertrek 9.00 uur. Vanaf Jo hanneshoeve Slecht weer, dan 14 sep tember. 21 september- '76: Een middagje uit naar een oude boerderij in Harmeien: oude tegels e.d ll/2 uur) - vandaar naar het gezellige brinkje in Haar- zuilen - eten in het oud-Hollands res taurant ,,De vier Balken" We gaan met eigen auto's Willen de chauffeurs zich opgeven bij een van de bestuurs leden? Half twee verzamelen bij de Johanneshoeve. 27 oktober '76: André van de Berg spreekt voor geïnteresseerden over gemeente-politiek en KVP. Ook de he ren zijn welkom! CURSUS BURGERSCHAPSKUNDE Deze cursus is op veler verzoek ge organiseerd en wordt geleid door mevr. J. Merkx. Onderwerpen: de staat, het parlement, de provincie, de gemeente. Data: 3, 10, 17, 24 februari; 3 en 10 maart. Ook heren zijn welkom. U kunt zich opgeven bij één der bestuursle den. Buiten de maandelijkse bijeenkom sten worden georganiseerd: cursussen, fietstochten, excursies, kledingaktie, modeshow, akties i.v.m. het 1200-jarig bestaan van Leusden. Inlichtingen kunt u krijgen bij eender bestuursleden. Mevr. E. Blom-de Groot (voorz.), tel 03425-1888. Mevr. S. v. d. Hurk-v. Kesteren (secr.), tel. 033-40495; Mevr. N. v. Burgsteden-v. d. Groo- tevheen (penningm.), tel. 033-41570. Mevr. A. v. Ruitenbeek-van Valken goed (vice-voorz.), tel. 033-40305. Mevr. R. Lagerweij-Flamant (vice- secr tel. 033-42281. LEUSDEN - In zijn tweede wedstrijd Impala op het Burg. Buining- rtpark Atilla op bezoek. De tegen- ij was een onbekende ploeg voor pala. In het begin van de wedstrijd -sten beide ploegen elkaar aftasten, r het bleek al gauw dat Impala de rkste was. Impala opende de score bouwde een leuke voorsprong op. tegenpartij had er geen verweer en. Impala scoorde leuke doelpun- via de cirkel en break-out. Wegens ruw verdedigen van de tegenpartij 'ht Impala een strafworp nemen. ■e strafworp werd niet benut, men t tegen de paal. Maar dat gaf niet r Impala al een flinke voorsprong opgebouwd. Impala speelde vooral eerste twintig minuten van de wed- jd een goede partij handbal, waarin goed verdedigde, en in de aanval t naar gaten om te scoren. Toen eerste helft voorbij was had Impala voorsprong van 7-2. Na rust het fde beeld. Impala bleef doelpunten ken en gaf de voorsprong niet meer uit handen. Het was een sportieve wed strijd, ondanks dat de niet al te best leidende scheidsrechter een paar vreemde beslissingen nam waar de tegenpartij het niet mee eens was. Toen de scheidsrechter voor de laatste maal floot was de stand 14-5 in het voordeel van Impala. Wedstrijdprogramma zon dag 12 september Dames senioren 11.00 uur: SW/H.M.S - Impala; Heren senioren 1 12.00 uur: Een dracht - Impala; Dames juniore 15.00 uur: Impala - E. M. M 2; Heren senioren 2 15.00 uur: H.H.C. 3- Impala. ACHTERVELD - Achterveld heeft een slechte start gehad van de nieuwe voet balcompetitie. In Houten werd verdiend met 4-2 verloren. Op een door de regen van de laatste dagen erg glad geworden speelveld waardoor de Ach- tervelders moeilijk op de benen konden blijven staan (vanwege de vettige klei- LEUSDEN/CENTRUM - Maandaga vond 13 september zal de Nederlandse Christen Vrouwenbondafd. Leusden-C., haar eerste bijeenkomst van het sei zoen houden. Spreker is deze avond de heer Prins, die een lezing zal hou den met als onderwerp Licht in het Oosten" (ondergrondse in Rusland). Zoals gebruikelijk is deze bijeenkomst in de Marcuskerk en begint ze om 20.00 uur LEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag 18 september organiseren de Openbare Scholen in Leusden-C. weer een oud papier aktie. Van 8-12 uur (niet lan ger) staat er op het parkeerterrein bij de bejaardenwoningen aan de As- schatterweg een container voor al uw kranten, tijdschriften, telefoonboeken e.d. grond) werd aangevangen. Al direct bleek dat de thuisclub over een snelle ploeg beschikte, dat al direct ten aanval toog. Johan v. Bekkum c.s. moesten alle zeilen bijzetten. Door een misver stand in de achterhoede, te weinig orga nisatie, kwam Houten al na 5 minuten op 1-0 De gastheren roken echter meer en toen linksbuiten Van Es de bal voor gaf caraboleerde de bal via de handen van de doelman Tolboom tot verbazing van het talrijke publiek over de krijtlijn 2-0. Achterveld probeerde iets terug te doen, doch er was te weinig samenhang in de voorhoede, waarbij de resoluut optredende Houtense achterhoede geen moeite had. Jan Boersma kon na een goede coun ter nog wel een schot afvuren, doch deze werd keurig door de thuisclub doelman gestopt. Even later had Ach terveld opnieuw kans tot scoren, na goed voorbereidend werk van Herman Kerkhof, doch Jan Kerkhof faalde met de keeper alleen voor zich. Houten bleef de betere ploeg en linksbuiten slui ter was, Hans Versteeg deze middag rechts back spelende, vaak te snel af en toen Hans de bal een keer verkeerd afgaf aan de Houtense middenvoor, had doelman Tolboom alle moeite om diens schot tot corner te verwerken. Na de thee een meer sneller spelend Achterveld wat resulteerde in een paar aardige aanvallen, doch Jan Kerkhof kon zijn vorm van de laatste weken niet te pakken krijgen. Herman Kerkhof raakte bij een schermutseling gebles seerd, en werd vervangen door Manus Haneveld. Het spelpeil zakte bij beide ploegen. 20 minuten voor tijd zigzagde Sluiter alleen door de Achterveld ver dediging en met een goede boogbal werd doelman Tolboom gepasseerd 3-0. Achterveld bleef volhuden om wat re sultaat te bereiken en zowaar ineens lukte het. Hans Versteeg schoof de bal door naar de debuterende Sjaak v. d Heuvel die na de linkerbenedenhoek de stand kon verkleinen tot 3-1. Even later werd de aanvalsleider Van Houten „ge pakt" door Johan v. Dalen in het be ruchte gebied. De penalty werd echter door Van Houten naast geschoten. Bij een goed aangespeelde bal kon rechts binnen De Klein alleen doorgaan en bracht de stand op gemakkelijke wijze op 4-1. 2 minuten voor tijd onverwacht een voorzet van Jan Boenen naar Jan Kerkhof die de stand op 4-2 kon bren gen. Verder kwam men niet! Houten had deeerste2puntenbinnenen 11 teleurge stelde Achtervelden: verlieten het mooie Houtense sportpark. Achterveld 2 - Hoogland 3 3-1. Programma 12 sep tember 1976. Achterveld 1 - Dorestad 1 1430 uur. HDS 2 - Achterveld 2 12.00 LEUSDEN - Afgelopen zondag, i september, speelden de damessenioren van Impala tegen de damessenioren van Celeritas. Het was een stevige partij handbal, maar wel zeer sportief. Ondanks het feit dat Impala tot 5 minuten voor het einde van de wedstrijd voor heeft gestaan, moest het de over winning tochaan Celeritas laten. Vooral door het zeer goed verdedigen heeft Impala de voorsprong zo lang gehand haafd kunnen houden tegen het toch beter spelende Celeritas. Celeritas kon tenslotte doorbreken door met 3 a 4 dames op break-out te gaan spelen. Impala was daar niet tegen bestand. Zodoende werd de eindstand 3-4 voor Celeritas De damesjunioren van Impala speel den gelijk tegen Sporting. Óndanks het feit dat de schutstersr.van Impala be waakt werden door de tegenpartij, heb ben de andere dames van Impala de stand toch nog op 3-3 kunnen brengen. Het was een gelijkopgaande strijd met bijzonder weinig hoogtepunten in tegen stelling tot de wedstrijd van de dames senioren, die bijzonder spannend was. LEUSDEN/CENTRUM - De Neder landse Christen Vrouwen Bond, afd. Leusden-Centrum, heeft haar pro gramma voor het komende seizoen weer gereed. De eerste avond is op 13 september en dan zal de heer Prins uit Veenen- daal een lezing houden over „Licht in het Oosten" (ondergrondse in Rus land). Natuurlijk is deze avond weer in de Marcuskerk en beginnen wij om acht uur Verder ziet het programma er zo uit: 11 oktober: Gezamenlijk met de afde ling uit Leusden-Zuid, onderwerp- Produktschap voor groenten en fruit 8 november: Mevrouw J van Manen- Pieters (bekende schrijfster), on derwerp: Literair werk en het ont staan van een boek 13 december: Kerstviering 10 januari: Ds. Zethof uit Kockengen, onderwerp Hospitaal kerkschip ,,De Hoop" 14 februari: De heer L. Meijers uit Amersfoort/onderwerp: sociale zaken (onder voorbehoud) 14 maart: Ds Goumare uit Amers foort, onderwerp: wat is er in Ier land aan de hand 12 april: Naar Leusden-Zuid. Spreker Ds. Meijnen 9 mei: Jaarvergadering Verdere inlichtingen kunt u krijgen bij mevrouw W. van Dijk-van Zanten Lamoen 13, telefoon 033-40764. LEUSDER KRANT - KERK EN WERELD JEUGDDIENST IN DE MARCUSKERK Zondag 12 september wordt om 19.00 r een jeugddienst gehouden in de rcuskerk. De dienst wordt geleid t Ds J. W. K. Kelder. Het thema ong gezongen, oud gepiept" is ont- "d aan Prediker, waar staat ge reven dat de oudere mens langzaam de mogelijkheden om van het leven genieten verliest. Als je jong bent et je dus volop van het leven ge- eten Medewerking wordt verleend "t „The Messengers" uit Apeldoorn. Na deze jeugddienst is er een agapè- altijd vréugde-maaltijd), waar praat wordt over dit thema en over es wat de jeugd interesseert. JEUGDWEEK 1976 De jeugddienst van zondag 12 sep- ber geeft in de Marcuskerk het rtsein tot de Jeugdweek 1976, die 12 tot 18 september dit jaar wordt ouden Na deze jeugdweek gaan de rschillende jongerenklubs weer van rt. Wensen voor klubwerk of andere iviteiten kunnen tijdens of na de ïgdweek kenbaar gemaakt worden het Sekretariaat: Prinses Beatrix- in 6 te Leusden-zuid. PROGRAMMA JEUGDWEEK LEUSDEN De Hervormde Gereformeerde Jeugd- iad Leusden maakt het volgende pro- anima voor de Jeugdweek bekend aandag 13 september: Dia-klankbeeld onder leiding van Ben Hoekendijk uit Putten Aanvang 19.30 uur. Plaats: „Clae- verenblad" aan de Hamersveldse weg 102 Na afloop is er gelegen heid om met Ben Hoekendijk over de diaserie van gedachten te wis- sélen. asdag 14 september: Fancy Fair. Aanvang plm 19.00 uur Plaats, in en rond „het Claeverenblad". Wat er allemaal te beleven valt willen wij u nog niet verklappen. Dat het een geweldig evenement wordt dat staat vast! wnsdag 15 september: Spelmiddag voor jongeren van 8 tot plm. 12 jaar. Een aantal leuke spelen staat ga rant voor een gezellige middag in en rond het Claeverenblad. Vaders en moeders worden van harte uit genodigd om met hun kroost mee ie komen om ze aan te moedigen. Aanvang 14.00 uur. 's Avonds in de Marcuskerk: Zang avond. Nadere bijzonderheden wor den nog later bekendgemaakt. Donderdag 16 september: Filmavond in de Marcuskerk. Aanvang 19.00 uur Een daverende lachfilm staat ga rant voor de lach-spier-pijndie we de volgende dag nog zullen voelen. De titel luidt- (hoe kan het anders) „Wie het laatst lacht Vrijdag 17 september: Bingo-avond in het Claeverenblad. Aanvang 19.30 uur. Eigen pen of potlood mee nemen s.v.p.ü Zaterdag 18 september: 's Morgens vanaf 10.00 uur een vossenjacht in Leusden-zuid. Gestart wordt vanuit het Trefpunt Zoek - zoek - zoek. 's Avonds een gezellige soosavond in het Claeverenblad. De deur staat vanaf 8.00 uur open Getracht wordt te zorgen voor een speciale attraktie. VREDESWEEK 1976 Voor de tiende keer in successie wordt de Vredesweek gehouden. Eer kleine Interkerkelijke Vredesgroep heeft enkele jaren geleden het initia tief genomen om ook in Leusden een Vredesweek te houden. Ook de pastores in Leusden zijn nu belangstelling gaan koesteren voor het initiatief van de groep, en het werk loopt nu prima. De plannen voor de vredesmarkt zijn zo goed als klaar. De scholen zijn al benaderd om mee te doen aan het onderwijsprojekt, waarvoor een „Ru- ziekrant" is geschreven. Er zullen kerkdiensten in het kader van de Vrede worden gehouden in de Marcuskerk, de Sint Jozefkerk en de kapel van „Don Bosco". „Bedreigd bestaan" is het motto van de Vredesweek 1976. Het mott( wijst op de gevaren, die ons bedrei gen door de vermilitarisering van de samenleving. Het roept op om te zoe ken naar een antwoord, dat een echt alternatief biedt voor die bedreiging. Vanaf 4 september is de Vredes- krant voor f0,50 beschikbaar in alle portalen van de kerken in Leusden en op de volgende adressen: - Leusden-Zuid: Stadhouderslaan 5, - Leusden-Centrum: Gironde 17, Boekweitland 24. OPPASDIENST Door het vertrek van mevrouw Bouw naar Baarn moest er iemand anders gezocht worden voor de oppasdienst. Gelukkig was mevrouw J. de Wild- Speksnijder, Van Hardenbroek van Lockhorstlaan 18, bereid haar taak over te nemen. is een groeiende producent van metalen kampeerbenodigdheden. Export vindt plaats naar 15 landen binnen en buiten Europa. Wij vragen op korte termijn een: (20-28 jaar). Zijn taak zal bestaan uit het voeren van verschillende subadministraties t.b.v. calculatie-verkoop-inkoop. Gezien de aard van de werkzaamheden is een middelbare schoolopleiding en praktijkdiploma boekhouden noodzakelijk. Wij bieden een afwisselende baan met goede toekomstperspectieven. Sollicitaties kunnen schriftelijk of telefonisch gericht worden aan: B.V. UMEFA, postbus 1, Leusden-C. Tel. 033-41544, toestel 22. Populair lid. LEUSDEN - Een fanclub, is nooit weg. Zo laat die van de popgroep „Occasion" ons weten dat wij een welhaast onvergeef lijke fout hebben gemaakt. Bij ons verhaaltje van vorige week over het optreden van genoemde formatie ter gelegenheid van de opening van het seizoen van De Til, plaatsten wij portretjes van de leden van de band. Maar helaas hebben we er toen een verge ten: de organist. De fanclub maakt er ons op attent dat het hier een „niet te onderschatten en po pulair lid" van de groep betreft. Vandaar dat we zijn vrolijke verschijning alsnog aan u pre senteren. De Kerkvoogdij van de Hervormde Gemeente van Leusden, zoekt op zeer korte termijn voor de dorpskerk te Leusden-Z een Belangstellenden voor deze funktie kunnen zich schriftelijk wenden tot de sekr. van de kerkvoogdij p/a Wilgenlaan 30 te Leusden-C. Gevraagd: parttime boekhoudk medewerker(ster) Vereisten: Minimaal praktijkdiploma boekhouden en boennoudkundige ervaring. Hamersveldseweg 6, LEUSDEN-C. Telef.: 41201. LEUSDEN - Op dinsdag 14 septem ber aanstaande komt dr H. Fiolet in Leusden. Hij houdt die dag om 20 uur een lezing in de Marcuskerk aan de Asschatterweg. Dr H Fiolet, rooms-katholiek, is secretaris van de Raad van Kerken in Nederland, waarvan Ds. Prof Dr. H. Berkhof voorzitter is. Bij deze raad van kerken zijn elf kerkgenootschappen aangesloten. Dr. Fiolet is een van de meest deskundige Nederlanders op het terrein van de oecumene, de samen werking van de verschillende kerken. Van zijn hand zijn een aantal belangrij ke publicaties verschenen, die van grote invloed zijn geweest op de oecu menische samenwerking van de kerken in Nederland Op initiatief van de drie grootste kerkgenootschappen in Leus den. de Nederlandse Hervormde Kerk, de Rooms-Katholieke Kerk endeGere- formeerde Kerk, is Dr. Fiolet uitge nodigd voor een inleiding over een oecu- Kerkdiensten ACHTERVELD Ned. Herv Kerk zondag 12 sep tember aanvang 09.00 uur Ds. W Balken uit den Ham. R.K Kerk: zaterdag 11 september aanvang 19.00 uur H. Mis; zon dag 12 september aanvang 08.00 uur H. Mis, aanvang 10.00 uur speciale mis i.v.m ziekendag. LEUSDEN/CENTRUM N.H.K.. do 9 sept. Lisidunahof 19 00 u ds. W Willemse. zo 12 sept. Marcuskerk: 9.00 u.: ds J W K. Kelder; viering H.A., Ger 10 30 u.: ds. J. J. Kooman, Herv.; 19.00 u.: ds. J W. K. Kelder, Ger./Herv. Jeugddienst. R.K.K.: za 19 00 u, zo. 9.30 u: Hoogmis, 11.00 u.: Mis; 18.30 u.: Lof. LEUSDEN/ZUID N.H.K. Dorpskerk 10.00 u.: ds. J. Weernekers, bed. H.D. (Herv.); 18.30 u. ds D Goumare, Amers foort, Herv. Opendeurdienst. R.K.K.: (Huize Don Bosco): za 19.15 u zo. 10.00 u Hoogmis; 11.30 VERLOREN Bruine kinderschoentjes, maat 20; donkergroene herenfiets; portemonnee met kleingeld en fiets- en huissleutel zwarte paraplu; betaalpas postgiro geel kinderfietsje met zijwieltjes; plas tic portemonnee in de vorm van schoen bos sleutels, vijf stuks in bruin mapje onderwaterhorloge; gouden armband; groene boodschappentas met portemon nee. WEGGELOPEN OF -GEVLOGEN Bruine teckel; groen-gele parkiet, vier maanden jonge terrier, luisterend naar de naam Richard. GEVONDEN Tas met zwarte deken, gouden arm bandje. schooletui, rijzweep; gouden horloge; zonnebril; zwarte knipporte- monnee; twee biljetten van f 10, - - AAN KOMEN LOPEN Drie maanden jonge terrier, reu. Inlichtingen over deze dieren en voor werpen worden u gaarne verstrekt door de Rijkspolitie te Leusden-zuid, Oude Rijksweg/Anhemseweg, tel. 44444. 1 9 - menisch onderwerp. De titel die hij aan zijn inleiding mee gaf luidt: „Knel punten in de oecumenische samenwer king (o m. Eucharistie en Avondmaal)' Vooral het onderwerp Eucharistie en Avondmaal ligt nogal gevoelig. Al is er in Leusden sprake van een goede verstandhouding en samenwerking, met name tussen de Ned Herv en Ger Kerk, al is er een regelmatige samen- Jj spraak tussen de dominees en r k. pastores, al zijn er verschillende „ge- g mengde" gespreksgroepen een sti- mulans tot verdere samenwerking is zeker noodzakelijk. Het ligt in de be- H doeling na de inleiding van Dr. Fiolet een korte pauze in te lassen, waarna er gelegenheid is met de inleider van gedachten te wisselen. N.C.V.B. LEUSDEN-ZUID Op 14 september hoopt de NCVB-Zuid haar eerste bijeenkomst van het nieuwe) seizoen te houden. Ds. J v d. Linden, komt spreken; het onderwerp is. „Tus sen Mao en Christus' KLACHTEN OVER GELUIDSHINDER I i l Zondag 29 augustus kwamen bij de 9 Politie een tiental klachten binnen over j geluidshinder. Diverse omwonenden jj klaagden over het lawaai, dat een Rock and Roll-groep veroorzaakte bij de kruising Noorderinslag en Groene Zoom. Deze groep trad op ter gelegen- heid van de heropening van „De Til", j ILLEGALE VREEMDELINGEN Twee illegale vreemdelingen, Chi- nezen, werden door de Politie te Leus- den aangehouden. De Chinezen be- a schikten niet over de nodige papieren. 4 Ze werden door de Politie naar Schip- 3 hol gebracht, en daar overgegeven aan de Marechaussee. DEFEKTE VERKEERSLICHTEN LEUSDEN/CENTRUM - Zoals u reeds eerder heeft kunnen lezen, or ganiseert het Jeugd- en Jongerenwerk op zondag 12 september een rijwiel- recreatierit. De rit gaat door een groot deel van onze gemeente en wordt tou- ristisch beschreven. (Het is dus geen puzzelrit). De routebeschrijving geeft steeds aan waar men zich bevindt en zal gedeeltelijk ook historische aanwij zingen bevatten. Iedereen kan met deze tocht meedoen. Aan de deelnemers vanaf 12 jaar wordt een bijdrage ge vraagd van fl,50 als dekking van de kosten. Voor iedereen is er tijdens de rit een versnapering en diegenen die de tocht helemaal uitrijden, wacht aan het eindpunt een vaantje. Kinderen t/m 11 jaar kunnen in het gezelschap van ouderen gratis mee doen. Er zijn drie startpunten, t.w in Leusden-C. bij het jongerencentrum „De Til", Hamersveldseweg - hoek Bavoortseweg, in Leusden-Z. bij de fam. W. v. d. Veen, Kon. Julianalaan 45; in Achterveld bij café Buitenlust. Men kan starten tussen 13.30 en 15.00 uur Startpunt is tevens eindpunt De organisatoren hopen dat velen aan de rit plezier zullen beleven. Het be looft een gezellige en ook nog leerza me tocht te worden De verkeerslichten op de kruising <4 Arnhemseweg/Lockhorsterweg waren 3 defekt op zaterdag 28 augustus. Het s euvel kon niet aanstonds verholpen worden. Het goed funktioneren van g vrij nieuwe verkeerslichten vergt uiter- aard een zekere aanloopperiode. CONTROLES Op de Doornseweg moesten op don- SI derdag 2 september een zevental auto-fl mobilisten worden bekeurd wegens het jg negeren van het rode licht. Vrijdag 3 september hield de Politie^ controle bij de stoplichten op de krui-^J sing Noorderinslag/Groene Zoom en op-» de kruising Hamersveldseweg/Noor- *1 derinslag. Totaal elf automobilisten^ moesten worden bekeurd wegens het negeren van de stoplichten, evenals zes fietsers en één bromfietser. Tijdens een snelheidscontrole opza-^J terdag 4 september op de Noorderinslag" moest de Politie ook weer een groot aantal mensen op de bon zetten. Er IS werden in de controlewagen snelheden n van 62 tot 76 kilometer genoteerd, waar 50 kilometer maximaal was toe- gestaan. Enkele bromfietsers reden te hard, evenals een aantal automobilisten Vier automobilisten moesten worden bekeurd wegens het rijden zonder auto- 3 gordels Eén automobilist werd gever- baliseerd, omdat hij reed zonder geldig rijbewijs. Twee automobilisten gingen op de bon omdat hun auto technisch niet in orde was. Drie automobilisten kregen jj een bekeuring omdat ze met ondeugde- lijke banden reden. Dit keer hadden Leusdenaren allen 9 hun honden aangelijnd. De controle op de loslopende honden leverde geen en- 3 kele alleen op stap zijnde hond op. «g 8 «I WEEKENDDIENSTEN GEMEENTE LEUSDEN HUISARTSEN: Alleen voor de praktijken van de artsen Binkhorst Boersma. Lantink. Nunnik- hoven en Den Toom neemt dit weekend Aiaar dr. Boersema Julianaweg 5 Achterveld tel. 03425-1222 Spreekuur: zaterdag- en zondagmid dag om 14 uur. Visites graag vóór 10 uur 's morgens aanvragen. De dienst geldt van vrijdag 18 uur tot maandag morgen 8 uur J. van Nieuwkerk, Gallcié 41, tel. 033-44541. Spreekuur zaterdag en zondagmiddag 14 uur. APOTHEEK: Zie onder algemeen. WIJKVERPLEGING: zr. uignum Walter v. Amersfoortse- straat 36 Achterveld tel. 03425-1333 In de week volgend op dit week end heeft zr. Dignum avonddienst b.g.g. tel. 033-15818 TANDARTS: Voor noodgevallen in het weekeind Dokterscentrale Amersfoort, tel 033 - 22000 VERLOSKUNDIGE: Voor de praktijk van mevrouw A Thuis- Paulussen en mevrouw C Brink Bruyn, neemt dit weekeind waar Mevr. Brink-Bruyn Borgesiuslaan 26 Amersfoort tel. 033-15272 b.g.g. tel. 22000 Corduroy en jeans pantalons van „WRANGLER' Ze zijn weer aangekomen bij HAMERSVELDSEWEG 22. LEUSDEN (C) - TEL. 033-41331.

Leusder Krant | 1976 | | pagina 9