estuur en ouders „Kinderland" doen ogingen zesde leerkracht te behouden moE hv!f IKV Leusden aktief tijdens Vredesweek Raad akkoord met grondverkoop aan Bankgiro-centrale Programma „De Til" De heer R. M. Bergsma geïnstalleerd Dansavonden en -middagen in de Til Cursus Nog plaats op danslessen 'e De heer Holl(lijst 6): Misschien wordt gemeente nu weer bestuurbaar Lezing on n e ?n. li GEENgfzelh u if Wijnand van Haselen n Losse verkoop Leusder Krant AGENDA EMEENTE LEUSDEN t- :USDER KRANT - PLAATSELIJK NIEUWS DONDERDAG 16 SEPTEMBER 1976 r bij aan g: een onzer verslaggevers) IJSDEN - Oudercommissie en schoolbestuur van de Rooms-Katholieke basis- ol „Kinderland" aan de Centrumweg stellen momenteel alles in het werk om iffrouw Wil Roest alsnog voor de school te behouden. Juf Roest die aan het van het schooljaar ex artikel 56 als zesde leerkracht aan de school werd ooden, is nu ontslagen en zal, zoals het er nu naar uitziet, met ingang van 1 ber niet langer les geven aan de school. Voor het mogen hebben van zes trachten is een totaal aantal leerlingen van 156 vereist. Kinderland heeft er 133. ei van dit jaar meende het school-bestuur echter te mogen verwachten, dat erland dit schooljaar 156 kinderen zou omvatten. Op basis van die prognose de vijfde en zesde leerkracht aangetrokken. De verwachtingen omtrent het Sal leerlingen zijn echter bij lange na niet uitgekomen. V-' Yklll UL L J dan een WW-salarisl w-i tuz( Drie vitr V«f zes uw kiNP ffpljr ti€T BlS(i .a.n. p me! ater veld 2n v, evt 0341 het „missen" van de 23 eren heeft de heer H. J. Noteboom enkele verklaringen „Eerlijk kwamen we bij onze ramingen iril, mei er ook wel een paar tekort. ichten toen, als we het niet halen zouden er wellicht een paar kinde van een andere katholieke school kunnen komen. Maar dat zou dan imaal vijf kinderen betreffen. Voor est hadden we het idee: we komen el. Onze prognoses waren geba - d op het aantal kinderen dat in gaande jaren naar Kinderland m. Vorig jaar hadden we 'n overstel- jaanbod. Ongeveer zeven kinderen »en we toen naar andere scholen ten verwijzen. Dat is wellicht ook reden geweest voor ouders om naar ere scholen uit te kijken. Met name aanbod van kinderen uit Leusden- is nogal tegengevallen. Wij ver- :den dat het openstellen van de Cen- oweg daar ook veel mee te maken ft. Bovendien zijn er uit de hogere sen van Kinderland enkele kinderen rokken," aldus de voorzitter van jolbestuur. mdat er in Leusden een afspraak taakt is die dergelijke akties jiedt, is het schoolbestuur niet over- aan tot „het ronselen" van leerlin- Toen de oudercommissie op 16 au- jongstleden echter geconfron- d werd met het dreigende ontslag juffrouw Roest, heeft men toch ondernomen om alsnog leerlingen ir Kinderland te krijgen. „Maar," tcommissie-voorzitter H. F. Bunnik, en was het natuurlijk te laat. Veel Iers repliceerden, dat ze best bij aan- ig van het schooljaar hadden willen 6 egen hun kind naar Kinderland te ren, maar dat ze er nu het schooljaar onnen was, er niet aan dachten hun d van school te laten veranderen, natuurlijk zeer logisch is." )e leden van de oudercommissie zit- er nogal mee, dat zij zo laat werden elicht over het moeten verdwijnen juffrouw Roest. Commissie - lid C. L. van Woerden: „Nadat we eerst van de aanstelling gehoord hadden, kregen we een paar maanden later in eens de mededeling van het ontslag. Voortdurend hebben we van het schoolbestuur de indruk gekregen: we halen het wel. En daar zijn we in goed vertrouwen op af gegaan. Waarom ook niet? Ook juffrouw Roest heeft dat ge daan." Behalve dat het voor Wil Roest een zeer vervelende gang van zaken is, zijn natuurlijk in de eerste plaats de kinderen de dupe van de foutieve ra mingen van het bestuur. De klas van juffrouw Roest is (of liever: was) een twee-drie combinatie. Kinderland zit namelijk met een zeer kleine derde klas. Deze combinatie moet nu opgeheven worden. Het gedeelte tweede-klas leer lingen gaat samen met de bestaande tweede klas een zeer grote tweede klas vormen. De derde klas-leerlingen gaan samen met een deel van de vierde een drie/vier combinatie vormen. De rest van de vierde vormt dan samen met de vijfde een vier/vijf combinatie. De heer Bunnik: „Het onderwijzend team heeft samen met de oudercommissie gezocht naar de minst slechte oplossing. Dat is deze geworden. Maar het betekent nogal wat. Een programma voor een twee/drie combinaties is heel iets anders dan een drie/vier combinatie. Vooral in het onderwijssysteem dat Kinderland gebruikt, waarbij zoveel mogelijk op het niveau van het kind gewerkt wordt. Deze omschakeling vraagt de hulp van zeker twintig ou ders." Er bestaat een kleine kans dat de boven omschreven herindeling van de school niet door zal hoeven te gaan. De Onderwijs Adviesdienst, de afdeling Onderwijs van de gemeente, de onder wijsinspectie en de Nederlandse Katho lieke Schoolraad zijn bezig om een gaatje te vinden, zodat juffrouw Roest toch kan blijven. Op zeer korte termijn zullen deze instanties hun adviezen uit brengen. Wanneer deze positief zijn, zal de oudercommissie en/of het schoolbe stuur een gesprek op het ministerie van m voor de verkoop van uw huis advies en informatie WIJNAND VAN HASELEN makelaardij in onroerende goederen. Snouckaertlaan 22-24. Tel 033-11941 Amersfoort, postbus 502. LEUSDEN/CENTRUM - Ook dit sei zoen zal het jongerencentrum de Til op zaterdagavonden en zondagmiddagen weer in het teken van de dans staan. Aanstaande weekend wordt er met deze discomiddagen gestart en~>-el zater dagavond oni 20.00 uur en zondagmiddag om 14.00 uur Een legitimatiebewijs van de Til is noodzakelijk als men deze dansfestijnen wil bijwonen Men kan voor legitimatiebewijzen terecht bij het bestuur van het jongerencentrum op dinsdag en vrijdagavond en 's zon dagsmorgens De bewijzen die het vorig seizoen zijn afgegeven blijven geldig Voor diegenen die er nog geen hebben: er moet een goede pasfoto worden inge leverd en een klein bedrag aan onkos ten worden betaald. Zonder dergelijke legitimatie zal de toegang beslist wor den geweigerd. - WIL ROEST en haar leerlingen Juf moet blijven. onderwijs aanvragen. Verwacht men daar resultaten van? Bunnik. „Ja, we hebben een kleine hoop. Zeker gezien de steun die minister Boersma wil gaan geven in hét kader van de bestrijding van de werkloosheid bij het onderwij zend personeel Noteboom: „Officieel wel. Officieus niet." Wanneer liet ontslag van juffrouw Roest gehandhaafd blijft, zal zij voorlo pig als invalster gaan werken. Het schoolbestuur verwacht dat volgend jaar in ieder geval wel een zesde leer kracht aangesteld zal kunnen worden. Noteboom: „Dat betekent inderdaad dat de nu gecreëerde combinaties weer herzien moeten worden. We vinden het zowel voor de kinderen als voor juffrouw Roest een vervelende gang van zaken Triest zelfs. Maar zulke dingen gebeuren nu eenmaal. En ik moet zeggen: wanneer ik nu met de zelfde gegevens over de aanstelling van een zesde leerkracht had moeten beslis sen, had ik het* weer gedaan." LEUSDEN - Van 19 september tot en met 26 september is het weer Vre desweek De werkgroep van het Inter kerkelijk Vredesberaad in Leusden stelt weer pogingen in het werk om de Vre desweek niet onopgemerkt voorbij te laten gaan Daarom wordt allereerst in de Marcuskerk op zondag 19 sep tember een Vredesdienst gehouden, waarin Ds. H. Zldenrust zal preken. Daarnaast wordt zaterdag 25 september ook in de Marcuskerk een Vredes- markt georganiseerd en als afsluiting van de week worden zowel in de St Jozefkerk als in de Don Bosco-kapel Vredesdienst en gehouden. Het thema dat dit jaar door het I K.V. onder de loep. ivordHjenoineri het militaris- Trte In de Vf^leskrant gaM het I K V meer direct in op de vraag wat mili tarisme feitelijk is. Dat wordt onder verdeeld in drie opvaUingen. Volgens de eerste opvatting gaat het om zaken als nationale trots, parades e d„ kort om hoge waardering voor machtsmid delen en waarden Ook kan de nadruk worden gelegd op de eenzijdige over heersing van de politiek door mili taire macht. Met name in de derde wereld is daarvan sprake Volgens de derde opvatting van militarisme zijn militaire encivieledoelstellingen, nor men en waarden en belangen vaak tot één gegoten svsteem vermengd. Wij len president Eisenhower heeft voor deze ontwikkeling herhaalde malen ge waarschuwd In de Vredeskrant ko men mensen aan het woord, zoals mevrouw Hannie van Leeuwen, defen sie-specialiste van de A R P., M H von Meyenveldt, gouverneur van de Koninklijke Militaire Academie in Bre da. NKV -voorzitter Wim Spit en Bisschop H Ernst van Breda Zij allen geven een andere visie op het militarisme die beslist de moeite van het lezen en bediskussiêren waard is. De Vredeskrant is verkrijgbaar in alle kerkportalen zowel in Leusden als Achterveld. Tevens is de krant verkrijgbaar op de onderstaande adres sen Melafier 16. Gironde 17, Boek weitland 24, Leusden-Centrum en Stadhouderslaan 5 in Leusden-Zuid LEUSDEN - Op maandag 4 oktober begint er een serie van 6 lessen fijne keuken, speciaal voor mannen. Zij worden gegeven 's avonds van 19.30- 21.30 uur Opgeven vóór 20 septem ber, tel. 42757.. LEUSDEN-CENTRUM - Programma Jongerencentrum ,,De Til": Zaterdag 18 september: Opening sei zoen discoavonden Zondag 19 september. Opening sei zoen discomiddagen Donderdag 30 september: Opening kaartavonden le Donderdag 14 oktober: Filmavond Zaterdag 16 oktober: Herfstwandel- puzzeltocht. Zondag 17 oktober: Herfstrijwielpuz- zeltocht Zondag 24 oktober: Filmmiddag voor de jeugd. Donderdag 28 oktober: 2e kaartavond Donderdag 4 november: Filn^vond Donderdag 11 november: Bingo-avond Donderdag 18 november: 3e kaartavond Vrijdag 19 november. Dropping. Zondag 22 november: Spelmiddag 6 t/m 10 jaar. Zondag 29 november- Spelmiddag 11 t/m 13 jaar. Donderdag 9 december Filmavond Donderdag 16 december: 4e kaart avond Berichten over kerstprogramma volgen. Zondag 19 december: Filmmiddag voor de jeugd. Donderdag 6 januari: 5e kaartavond Donderdag 13 januari: Filmavond Donderdag 27 januari: Bingo-avond Zondag 30 januari. Filmmiddag voor de jeugd Donderdag 3 februari: Filmavond Donderdag 10 februari: 6e kaartavond tevens 4 ploegenwedstrijd. Zondag 6 februari: Spelmiddag voor kinderen 6 t/m 10 jaar Zondag 13 februari: Spelmiddag voor kinderen 11 jaar en ouder. Zaterdag 19 februari: Carnaval voor jongeren Maandag 21 februari Carnaval voor kinderen Donderdag 3 maart: Filmavond Donderdag 10 maart: Laatste kaart avond Zondag 20 maart: Filmmiddag voor de jeugd Donderdag 31 maart: Filmavond. Dinsdag 5 april: Paaskaarten LEUSDEN/CENTRUM - Zoals reeds eerder is aangekondigd zullen - bij voldoende deelname - door de Stich ting Jeugd en Jongerenwerk dit seizoen weer danslessen worden georganiseerd Gelukkig komen er regelmatig aan meldingen binnen, zodat de lessen zeer waarschijnlijk door zullen gaan. Ieder een kan zich nog opgeven, maar vooral heren zijn extra welkom. Diegenen die nog mee willen doen, worden dringend verzocht zich 19 sep tember op te geven hij ,,de Til" Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden Verschijnt iedere donderdag. Redaktie: Bert Vos (verantw.), tel. 41495; Mamix Kreljns, tel. 43792. Redaktie-adres: Postbus 11 (Finn- mark 3), Leusden/Centrum. te>. 033-41495. b.g.g. 03420-3141toes tel 17. ABONNEMENTSPRIJS: 24,- PER JAAR. Sluitingstermijn: dinsdagmiddag 12 uur. Ons kantoor is geopend van 10-12 en van 2-4 uur. NABESTELLEN FOTO'S De meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u na bestellen (met uitzondering van erchlet- en historische foto's) bil vooruitbetaling van 5,00 per exemplaar (formaat 13x18 cm) op giro: 871441 tn.v. de B.D.U. b.v. te Barneveld met duidelijke vermelding van gewenste foto, aantal nummer van krant, pagina waarop de foto werd geplaatst. U kunt ook kontant betalen op ons kantoor Finnmark 3 - Leus den/Centrum. Ongeveer 14 da gen na betaling ontvangt u de gewenste toto's thuis. Opgave abonnementen, adver tenties en betalingen kunt u doen °P ons kantoor, Finnmark 3, l-eusden/C. DE LEUSDER KRANT j® een uitgave van de BDU- Krantenkombinatie te Barneveld. (Van de redaktie) Leus den/Centrum - De raad van de gemeente Leusden ging dinsdagavond unaniem akkoord met de verkoop van grond aan de Bankgirocentrale in het werkgelegenheidsterrein Princenhof voor de bouw van een nieuw rekencentrum. In het algemeen waren de raadsleden bijzonder verheugd, dat Gedeputeerde Staten akkoord zijn gegaan met het raadsbesluit, waarin met gebruik van arbkel 19 wet RO met de bouw akkoord wordt gegaan. Hiertoe moet een deel van het plan Princenhof worden gewijzigd en daarom werd dit desbetreffende deel ingetrokken. De heer Klunder Nijland (WD) sprak zich namens de fraktie uit over het voor stel en zei verheugd te zijn over de vesti ging van de BGC. „Ok ben dankbaar voor dit nieuw stuk werkgelegenheid". De heer Bergsma, nauwelijks gein- stalleerd tot raadslid voor de WD. had zijn eerste raadsvergadering kennelijk goed voorbereid cn ging wat dieper in op de verkoopvoorwaarden, waarin voor hem enkele onduidelijkheden en onjuistheden voorkwamen. Hij was o.m. van mening, dat het afgevoerde koelwater, dat rechtstreeks in de vij verpartijen wordt geloosd, aan een maximum temperatuur gebonden diende te zijn. De ingebouwde boete clausules vond hij - gezien de inflatie - niet juist. Hij had liever - inplaats van een gefixeerd bedrag - een boetebedrag, gekoppeld aan de index, gezien. De heer Mandemaker (Progressief Leusden) ging iets uitgebreider in op het feit, dat de bouwaanvraag reeds da teerde van 22 maart 1976, zonder dat de BGC in het bezit van de grond was. Hij vond dat een vreemde zaak. Daar door kreeg de BGC volgens hem een rente-voordeel door het verschuiven van koopsom en leges, die pas in een later stadium zijn betaald. Hij vond daarom 65,- per vierkante meter wat aan de lage kant, maar voor het overige kon hij wel accoord gaan met het voor stel. De voorbereiding daarvan vond hij echter onvoldoende. De heer Van Maanen (AR/SGP) was erg kontenl met het feit, dat ondanks alle moeilijkheden het ge- De heer van den Berg (KVP) sloot zich namens zijn fraktie volledig bij deze laatste spreker aan. „Ik heb daaraan niets toe te voegen. Ik had het zelf kunnen zeggen" Burgemeester van der Post deelde de heer Bergsma mee, dat hij zich niet on gerust hoefde te maken over het koel water. „Dit water wordt - hoe vreemd dat misschien ook klinkt - eerst ge koeld, alvorens het in de vijvers terecht komt. De moderne techniek staat voor niets". In antwoord op hetgeen de heer Mandemaker naar voren bracht, wees de voorzitter er op. dat er sprake is van twee verschillende zaken, die op het privaatrechtelijke en het publiekrechte lijke terrein liggen. Men kan altijd een bouwvergunning aanvragen zonder over grond te beschikken ,,Het afgeven van een bouwvergunning zou in dit geval een onbillijke zaak zijn geweest. Ik moet zeggen, dat op een later tijdstip de leges 250.000,-) prompt zijn betaald, evenals de Hierna volgde nog enig rekenkundig over en weer gepraat, maar dit bleek te berusten op een tikfout. Hierdoor kwam exact vast te staan, dat circa exact moest zijn en niet circaTot slot ontstond nog enige verwarring over de verkoopvoorwaarden, maar besloten werd dit in de financiële commissie nog nauwkeurig na te gaan. De raad ging daarna zonder hoofdelijke stemming akkoord met het voorstel en kan de Bankgirocentrale zo spoedig mogelijk beginnen met de bouw van haar reken centrum. De heer Bergsma geïnstalleerd tot lid van de raad. meentebestuur er toch in was geslaagd de BGC voor Leusden te behouden. De heer Holl zei dit (namens lijst 6) nog even duidelijker ,,Ik hoop. dat door deze beslissing van GS een nieuwe pe riode zal worden ingeluid. Een periode, waarin de gemeente weer bestuurbaar zal zijn, zonder steeds maar weer het oor te moeten lenen aan bezwaarschrif ten". Hetgeen de heer Bergsma inzake de boeteclausules naar voren bracht, kon de voorzitter het niet eens zijn. „De inflatie zal niet zo hard rollen, dat deze boete-clausules aan de index gekoppeld dienen te worden", was zijn mening. Overigens had hij er geen bezwaar tegen dat - indien later mocht blijken, dat deze bedragen verhoogd dienen te worden, dit via de commissie financiën kan worden besproken. Nu is de ver koop geregeld via de algemeen geldende verkoopvoorwaarden, aldus de heer Van der Post. koopsom voor de grond". De voorzitter is niet van mening, dat het voorstel onvoldoende zou zijn voorbereid. „Dat is inmiddels een ach terhaalde zaak", was zijn mening. Overigens wees hij er bij de raadsle den nog op, dat de ver koopvoorwaarden waren opgesteld volgens de geldende voorschriften van het plan Princenhof. Men hoefde niet bezorgd te zijn voor industriële produk- tie, zoals door de heer Mandemaker. aan de hand van een zinsnede in de verkoopwaarden, zou zijn gekonklu- deerd. Voordat de raad aan het voorstel van de grondverkoop aan de BGC begon werd de heer Bergsma geïnstalleerd tot raadslid van de WD-fraktie. Hij nam de plaats in van de heer Fock, die wegens vertrek, de raad moest verlaten. De heer Bergsma legde de belofte af en werd toegesproken door de burgemees ter, die hoopte, dat de samenwerking tussen de heer Bergsma en de rest van de raad en het college vruchtbaar zal zijn en wenste hem veel wijsheid toe bij het komende raadswerk. Na afloop van deze korte extra raadsvergadering bleef de raad nog een tijd informeel bijeen en gingen de be raadslagingen in besloten sfeer verder. ONZE KRANT IS OP ONDERSTAANDE ADRESSEN LOS VERKRIJGBAAR. Leusden-C. Leusder Krant, Finnmark 3. S.V Bookstores. Torenakkerweg 16. DeheerW.J. Schut, Hamersveldseweg 26. Zwembad Leusden, Burg. Buiningpark. Manege en Taveerne „De Klaveet", Postweg 1. Achterveld: Boekhandel Vos. Hessenweg 323. Leusden-Zz Luitjens Supermarkt, Pr. Irenelaan 9. ACHTERVELD Donderdag 16 september: Bejaarden- soos 13.30 uur Ons Gebouw. Vrijdag 17 september: K P.O. 20 uur zaal Jan Voorburg Vrijdag 17 september: Bibliotheek 19- 20 uur. Zondag 19 september: Bibliotheek 10 30-12 00 uur Zondag 19 september: Dansen Ons Gebouw 14.00 uur Dinsdag 21 september: Bibliotheek 15 15 - 16 30 uur. LEUSDEN-CENTRUM Donderdag 16 september: ,.de Til' slotavond vakantieweken hobbyclub Aanvang 19.30 uur Vrijdag 17 september: „de Til" O.PA. (oud papier aktie). Vrijdagavonden zaterdagmorgen tot 10.00 uur Zaterdag 18 september: Oud Papier Aktie openbare basisscholen Par keerterrein bejaardenwoningen, Asschatterweg Van 8 00-12.00 uur. Zaterdag 18 september: ,,de Til" Dis coavond (openingseizoen). Aanvang 20.00 uur Zondag 19 september: ,.de Til" Dis comiddag (opening seizoen). Aan vang 14.00 uur. 21 september: 20 00 uur ouderavond Montessori kleuterschool Ook be langstellenden van harte welkom. Hamersveldseweg 57b. Graag op geven voor 17 september bij hoofd leidster (tel. 40547). Elke donderdag; Clubgebouw Blijfhof. Volksdansen Elke donderdag: U V.V Senioresoci- eteit,,Sporthal Groenhouten", de Meent Van 14 00-16 3,0 uur. Elke dinsdag Van 18.45-19 45 uur: Jeugdschaken in de oude Roda- kantine Om 19.45 uur schaken voor senioren in dezelfde kantine. Elke dinsdagmiddag: Sociëteit voor da mes en heren van 60 jaar en ouder om gezellig te kaarten. Van 14.30- 17 00 uur Johanneshoeve, Ha mersveldseweg Elke woensdag ..Lisidunahof' repe tities koor ..Treecksangh" Van 19.45-21 45 uur Elke donderdagmorgen: Van 9.00 tot 10 00 uur Gezinsverzorging en be jaardenhulp van het Groene Kruis, gebouw Wit-Gele Kruis, Rozengaarde 33 Elke vrijdag: Ontmoetingsgelegenheid in de Johanneshoeve. Hamersveld seweg. Vanaf 9.00 uur. Elke dinsdag- en vrijdagavond: „De Til" open vanaf 19.00 uur. Hob byclub om 18.30 uur Hulpdienst „De Wetering". Telefoon nummers 42746/42249 Stichting Amivedi Mevr Drost, tel 033-44123 LEUSDEN Donderdag 16 september: Bibliotheek „De Boekenmolen' Paletschool, Willem de Zwijgerlaan. Uitlening van 14.00 tot 17 00 uur Voor vol wassenen en jeugd. Vrijdag 17 september: Bibliotheek „De Boekenmolen". Paletschool, Wil lem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.00 tot 20.00 uur Uitsluitend voor volwassenen Zaterdag 18 september: 10.00 uur. Bij ,,'t Trefpunt" start een Vossen jacht ter afsluiting van de Jeugd- week, georganiseerd door de Her vormde Gereformeerde Jeugdraad. Zaterdag 18 september Jazzhut van Theo Caldenhoven, Van Diepenheim Scheltuslaan 14. Geopend van 12.00 tot 18 00 uur. Zaterdag 18 september: Receptie in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhemse- weg naast de Dorpskerk) door het Christelijk Gemengd Koor „Kunst Veredelt" Van 15.00 tot 17 00 uur Zondag 19 september: Jeugdklub van 9 tot 11 en 12 tot 16 jarigen zomervakantie. Maandag 20 september- Gezinsverzor ging en ouderenhulp van de ge fuseerde kruisvereniging in het wijkgebouw De Roo van Alderwe- reltlaan 13. Van 14.00 tot 15 00 uur Maandag 20 september: Gemengd Koor „Kunst Veredelt", repetitie in ,,'t Trefpunt aan de Arnhemseweg Van 20 00 tot 22.00 uur Nieuwe koorleden van harte welkom. Dinsdag 21 september U.V.V. Socië teit Ontmoetingsmiddag voor alle mensen van Leusden-Zuid, die van gezelligheid houden. In het klub- gebouw van „Roda" in het Burge meester Burning Sportpark. Van 14 00 tot 16.30 uur Dinsdag 21 september: Bibliotheek „De Boekenmolen", Paletschool, Wil lem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.00 tot 20 00 uur Uitsluitend voor volwassenen. OPPASDIENST LEUSDEN Voor een oppas bellen naar me vrouw B. Hassink, Azuriet 17, Leus den-Centrum, telefoon 43132. EKSPOSITIES VAN LEUSDENAREN Greetje Grijpma: grote kleurlinö's. Tot en met zaterdag 9 oktober in „Ga lerie Ina Broerse". Nieuwe Spieghel- straat 57, Amsterdam, telefoon 020- 236642 Galrie Ina Broerse isgeojjend: 's Maandags van 12.00 tot 18 00 uur. Dinsdags tot en met 's zaterdags van 9 30 tot 18.00 uur 's Zondags geslo ten LEUSDEN - Opdonderdag 23 septem ber a s. hoopt ds. J. Vos uit Putten, voor de afdeling van de Gereformeer de Bond te Leusden, in het Jeugdge- bouw aan de Ooievaarshorsterweg een lezing te houden over- „De betekenis van Gods schepping en onze val voor deze tijd". Aanvang 8 uur ledereen is hartelijk welkom.

Leusder Krant | 1976 | | pagina 3