Simultaanschaker Schuit pakte 83% Impala volleyers gaan op volle toeren draaien Geslaagd van de l.t familie-toernooi .v. De Eemelaar Opstelten gaf Stetboys geen kans Hockeyclub begon competitie positief Stetboys won laatste veld- wedstrijd Ruime winst voor handbal- juniores Pon Voorwaarts ten onder Achterveldse dames verliezen eerste wedstrijd. Sportagenda Ons Genoegen Roda '46 DONDERDAG 23 SEPTEMBER 1976 O in ler- LEUSDEN/CENTRUM - De Schaak vereniging Leusden had het nieuwe seizoen met de eerste ronde van de huiscompetitie kunnen beginnen Om het echter eens „anders dan anders" te doen werd in het clubhuis op het Burg. Buiningpark gestart met een simultaan- wedstrijd. Hiertoe was uitgenodigd de beer K. J. A. Schuit (voor hen, die deze Amersfoorter beter kennen, gewoon Ton) en hij kreeg een hartige hap aan geboden in de vorm van 27 tegen spelers, waaronder 5 schakers uit SVL's eerste tiental en als enige dame (behalve die op de borden) mevrouw Hooyer. Voorzitter J. vanSanten heette de simultaangever welkom en onder streepte zijn bemoedigende woorden tot de 27 tegenspelers met een gratis pilsje in het vooruitzicht te stellen aan je eerste winnaar onder hen. De heer Schuit, oud-kampioen van de Keistad en nog steeds een promi nente speler van het Amersfoorts Schaakgenootschap, begon hierna om kwart over acht aan zijn eerste ronde langs de borden. Het aanvangstempc lag niet bepaald hoog en zo noteerden wij bijvoorbeeld voor de 6e ronde een tijd van 5 minuten en 50 seconden en vier wandelingen later had de heer Schuit zelfs 9 minuten en 20 seconden - nodig om rond te komen. Hier en daar werd reeds gevreesd, dat het wel eens een latertje zou kunnen worden. Wij kennen de simultaanspeler niet per soonlijk, maar zijn stijl bracht ons op de veronderstelling, dat hij zijn da gelijkse brood in de een of andere tak van het onderwijs verdient. Niet, dat wij daar bezwaar tegen hebben, o nee, maar de opbouw van zijn 27 partijen was zo systematisch en bedachtzaam. Zonder overbodige ruil van stukken streefde hij naar hechte stellingen en wat de heer Schuit en passant in kon pikken, liet hij zeker niet staan. In het eerste uur gebeurden geen schokkende dingen, maar in de daarop volgende 60 minuten begon het hier en daar al wat te rommelen. De simulta- nist was ondertussen ook op tempera tuur gekomen en schakelde over opeen hogere versnelling. Bij de 15e beurt noteerden wij een rondje van iets meer dan 8 minuten, met inbegrip van het feit, dat de heer Schuit even weg moest voor een kleine boodschap Ook een schaakspeler is maar een mens. De spanning steeg na iedere wandeling langs de borden en op een gegeven moment ging de heer J. v. d Tang door zijn stoel. Na twee lange uren lag nog geen der 27 belaagden plat, maar wie weet, of dat al dan niet tot de tactiek van de simultaanspeler hoor de? En ja hoor, bijna Zl/2 uur na de start werd de eerste koning afgezet. De heer H van Egdom capituleerde, direkt ge volgd door zijn collega O. Harlaar SLOKJE PRIK Af en toe gesterkt door niets anders dan een slokje prik, koerste de heer Schuit verder en links en rechts vielen meer slachtoffers. Om kwart over elf, na drie uur van aanval en afweer, stonden nog 21 koningen overeind en om 11.40 uur moest voorzitter Van Santen zijn bij de aanvang gedane be lofte inlossen. Het gratis pilsje was voor de heer P. Stevens, de eerste die de heer Schuit in de luren had gelegd. Op slag van middernacht veroverde de net jarig geworden mevrouw Hooyer een loper en even later de gehele partij op haar opponent. Amper 5 minuten later bereikte de heer J. Pronk de eerst remise maar anderzijds wist de solist menige tegenstribbelaar tot onvoorwaardelijke overgave te dwin gen. Aan 5 borden werd nog een ver woede strijd geleverd, waaruit de heer N. Loning tevoorschijn kwam als win naar nummer 3 De heerS. vanDokkum behaalde de tweede remise en de laat ste partij was die van de heer J. de Jager, die om 0.25 uur eveneens ak koord ging met de verdeling van het winstpunt. Toen de kruitdampen waren opgetrokken bleek, dat de heer Schuit 21 van de 27 partijen had gewonnen, 3 remise speelde en eveneens 3 had verloren Hij kwam op ruim 38% met de aantekening, dat geen der spelers uit het eerste garnituur van de S.V. Leusden tot winst was gekomen! Met een applaus van de (nog) aanwezigen en een dankwoord van de heer Van Santen werd de wedkamp vroeg in de ochtend besloten. LEUSDEN - De komende week gaat de volleybalcompetitie in het ditrict Eemland weer op volle toeren draaien. Dit betekent nagenoeg alle Impala teams weer in het strijdperk kunnen gaan treden. Impala gaat de competitie in met maar liefst 12 teams, te weten 4 dames senioren, 6 heren senioren en 2 dames junioren teams. Uiteraard is iedereen benieuwd of er dit seizoen net zoveel successen voor de Impala teams zijn weggelegd als vorig jaar, toen Impala voor diverse kampioens teams wist te zorgen. Veel belangstel ling gaat er natuurlijk uit naar de pres taties van de beide eerste teams. Het eerste damesteam heeft na het redelijk succesvolle debuut in de promotieklas se alle mogelijkheden om weer tot goede prestaties te komen. Een betere positie dan de middenmootplaats die aan het eind van het vorig seizoen werd ingenomen lijkt dan ook alleszins haal baar. En we zijn er van overtuigd dat de dames onder leiding van trai ner-coach Henk Hoogerwaard er alles aan zullen doen om deze competitie tot een goed eind te brengen Dames 1 start a.s. zaterdag, 25 september met een uitwedstrijd tegen het Bus- sumse V. S, een wedstrijd waarin Impala direct al kan laten zien wat het waard is. Heren 1 gaat ook naar Bussum teneinde het eerste herenteam van V S te bestrijden We zijn erg benieuwd wat het pas gepromoveerde Impala hier gaat doen, temeer omdat V S vorige competitie als tweede op de ranglijst is geëindigd en dus zonder meer een sterke tegenstander genoemd kan worden De ontmoeting a.s. donderdag. 23 seütember betekent dus een uitstekende graadmeter voor de kracht waarmee Impala de com petitie in zal gaan. Beide wedstrijden worden op 2 oktober opgevolgd door een dubbele ontmoeting Impala-Jaski en wel in de Sportzaal aan de Meent te Leusden. De competitieleiding heeft er voor gezorgd dat dames 1 en heren 1 hun thuiswedstrijden op dezelfde dag spelen zodat er op deze zaterdagmid dagen de liefhebbers een aantrekkelijk volleybalprogramma geboden kan wor den, hetgeen de toch al goed te noe men publieke belangstelling alleen maar ten goede kan komen. Het programma voor de overige Impala teams ziet er als volgt uit. Donderdag 23 september: Surf 3 - Impala 5 Heren vierde klas se. 19.30 uur; Impala 6 - DOTO Heren vierde klasse: 19.30 uur; Wilhelmina 3 - Impala 3 Dames derde klasse 20.25 uur; Impale 2 - Uni Cornus Dames tweede klasse: 21.15 uur. Bovenstaande wedstrijden worden ge speeld in de Sporthal de Koppel te Amersfoort. Zaterdag 25 september: vanaf 10.00* uur Lockhorst-jeugdtournooi op het* burg. Buiningpark Zaterdag 25 september: Sprintkampi oenschappen van de (wedstrijd) Haai en en clubkampioenschappen van de recreatieve Haaien in het Leusder binnenbad Zondag 26 september: 10.00 uur da-g mesvoetbalwedstrijd S.V Achterveld" -SVMM op het Kerstenssportpark.D Zondag 26 september: 14.00 uur ho-7 ckeywedstrijd Leusden 1 - Ede (heren) op het sportpark Valleika naal. Zondag 26 september: 14.30 uur voet balwedstrijd SVA 1 - Barneveld lv op het Kerstenssportpark Zondag 26 september: 14.30 uur voet balwedstrijd Roda 1 - Amsvorde 1» op het Burg. Buiningpark. J ACHTERVELD - Zondag is door de Achterveldse tennisvereniging ,,de Eemelaar" voor de eerste keer een familietournooi georganiseerd. Hier- ZEIST - Vanaf het volgens zaal- yoetbalbegrippen drukbezette toe schouwersbalkon hebben wij vrijdag de in de sporthal op het KNVB-cen- trum te Zeist gespeelde Leusdense derby F.C. Opstelten - F.C Stetboys gevolgd. Het was te voorzien, dat de in deze tak van de voetbalsport debute rende Lisidunaboys weinig of geen kans zouden hebben tegen de gerouti- oeerde Opstelters. De 13-0 zege van de „thuisclub" wijst ook in die rich ting. Niet alleen door een duidelijke onderschatting van de tegenpartij, maar meer nog vanwege het geweldige ver veer van de Boys, had FCO meer moeite met de „groentjes" dan inde lijn der verwachtingen lag. Het groene no de Stetboys was niet alleen aan jta clubkleuren te zien maar ook aan 'bvo opvatting van het spel,, dat toch iel heel anders dan veldvoetbal is. De Boys maakten te weinig gebruik tan de mogelijkheid tot spelerswisse- ling en zeker van de „buitenspelkan sen". Buitenspel bestaat bij zaalvoet- tal niet en de zeer aanvallend spelende FCO-ploeg maakte daar heel vaak een dankbaar gebruik van. Hoewel niet direkt te zien aan de eindstand, behoorde Nico Mulder in het Stetboysdoel tot de uitblinkers. Met vare doodsverachting verdedigde hij zijn heiligdom en aan hem is het te danken, dat zijn ploeg ver beneden de 20 tegentreffers bleef. Ook Frans Letschert en Adrie Bruin konden rede lijk mee, maar de Boys moeten nog wel leren, dat kort tiktakspel in de zaal meer effekt resulteert dan het „opruimingswerk" in het veldvoetbal. F.C. Opstelten begon de ontmoeting met een zeer groot gevoel van over macht. Dat leidde tot onnauwkeurig spel, waardoor nogal eens een kans(je) onbenut bleef Wat later werd het spel rustiger en secuurder opgebouwd en dat liep uit in de openingstreffer van Charles Krijgsman in de 6e minuut Direkt daarna mocht de Opstelten- doelman Ruud Dekkers (gelijk optre dend bij het weinige werk, dat hij had) de eerste penalty verzilveren tot 2-0. Topscorer Krijgsman bracht 3-0 en 4-0 op het bord en FCO's nieuwe aan winst Jackey de Smalen zorgde via een tweede strafschop voor 5-0 bij de rust, die de Boys kennelijk weinig go?d zou doen. Binnen een kwartier zette FCO de boel flink op stelten met een half dozijn gave treffers. Jacq. de Smalen (2 x), Johan Colthof, Chris Advocaat en „Bomber" Krijgsman(2 x) brachten individueel en verenigd de score op 11-0. De toen volgende woor den van Stetboyskeeper Mulder („Het kan nog, jongens!") getuigden niet slechts van ee groot optimisme, maar het hielp nog ook. Er werd een hele tijd niet gedoelpunt, totdat in de laatste minuut De Smalen en Krijgsman met hun resp. 6e treffer de eindstand van 13-0 voor FCO bepaalden. Met 24-1 uit twee overwinningen een wel zeer geslaagde start van de Opstelters! LEUSDEN/CENTRUM - De laatste wedstrijd van de ziekenhuiscompetitie werd door Stetboys met 2-0 gewonnen van het St. Elisabethziekenhuis. Het was voor de Leusdenaren de slot- ontmoeting uit een zeer lange reeks, die in maart is begonnen. Er ging haast geen donderdag voorbij zonder voetbal, zodat de Stetboys echt niet kunnen zeg gen, dat zij tekort zijn gekomen. In verband met nog een paar achterstal lige wedstrijden van enkele andere teams volgt later nog de eindstand van de ziekenhuis-zomeravondcompe titie. Stetboys - Esbo was een wedstrijd die er wezen mocht. Een tweetal ex Esbo-ers speelde nu voor de Stetboys en dat zijn zo van die kleinedingen, die een wedstrijd kunnen belhvloeden. Het treffen was op zich niet onsportief, alhoewel er in de tweede helft een paar onvriendelijke dingen gebeurden Scheidsrechter L. Punt zag zich ge noodzaakt een Esbo-speler wegens na trappen voortijdig van het veld te zen den Gelukkig hielden de Lisidunaboys zich kalm en kon de wedstrijd rustig worden uitgespeeld Ham en Lam brachten Stetboys op 2-0. In de ko mende wintermaanden gaan de Leus denaren'" verder in het zaalvoetbal te Zeist en in de sportzaal in de Meent wordt getraind LEUSDEN - De damesjunioren van impala speelden zondag jl in Soest tegen B.D.C. De tegenpartij was geen onbekende ploeg voor Impala. Na het eerste fluitsignaal van de scheidsrech ter ging Impala in de aanval. Het eer ste schot van een van de schutsters van Impala werd gestopt door de keep ster van B.D C. Na een paar mi- noten heen en weer gespeeld te heb- t>en werd het eerste doelpunt gescoord door Desiree Seegers voor Impala. In de verdediging blokte Impala erg Soed Door een fout van een meisje van Impala kreeg men een penalty tegen, die uitstekend gestopt werd door de keepster van Impala, Hetty van de Boom Ook door het goed aanspelen van de keepster ontstonden er veel doelpunten uit break-outs. Later in de eerste helft werden er nog meer doelpunten gescoord nl. Lucia Schoon beek 2, JoseSchoonderbeek 2 en De siree 2. In de tweede helft zagen de dames van B.p.het niet meer zo zitten en ®ede door het goede blokken en door dien van Lilian Kieft werden er nog een aantal (7) doelpunten gezet. Desiree had in de tweede helft geen kans omdat ze gehouden werd door een speelster van B.D.C, Ook Ans van de Kletersteeg probeerde een paar break-outs maar dat lukte helaas niet. Na het laatste fluitsignaal was de eind stand 14-0 De doelpunten uit de twee de helft werden gemaakt door Lucia 3, José 2, Willy Blom 1 en Wilma Smal 1. LEUSDEN/CENTRUM - In de Cal- luna-sporthal te Ermelo heeft de zaal voetbalploeg van Pon Voorwaarts het met kunnen bolwerken tegen de supe rieure Nijkerkse équipe VandeRidder. Voor de rust schoten de soepel en gewiekst spelende Ridders viermaal raak Na de hervatting schakelden de Volkswagenjongens over in een hogere versnelling, maar zonder veel resul taat In de tweede periode boekten de goed counterende Nijkerkers nog vier treffers tegenover twee doel punten van Pon, waarvan eenmaal, vlak voor het eindsignaal, in eigen doel. De eindstand werd derhalve 9-1 voor Van de Ridder Moment uit de wedstrijd Leusden 1- Maarssen 1. LEUSDEN/CENTRUM - Een ware doelpuntenregen kwam het afgelopen weekeinde op de hockeyvelden naar beneden. In de 16 wedstrijden, waar bij de Leusdense club was betrokken, werd niet minder dan 83 maal gescoord, een gemiddelde van ruim 5 doelpunten per wedstrijd. De MHCL won de helft van haar wedstrijden, speelde er 1 gelijk en verloor de overige 7. Het voor delige doelpuntensaldo (48-35) was vooral te danken aan de geweldige uit haal van Dames 2. De uitslagen waren: Meisjes Cl - Schaerweyde C3 reg. 5-0 Jongens Al - Be Fair A2 5-1 Jongens B2 - Hilversum B4 1-6 Jongens C2 - Vianen Cl 0-1 Jongens Dl - Fletiomare D2 5-0 Gooische A5 - Meisjes Al 1-2 Kampong B2 - Meisjes BI 3-2 Amersfoort B2 - Jongens BI 1-5 Fletiomare C2 - Jongens Cl 1-4 Dames 1 - Phoenix 1 1-1 Dames 2 - Schaerweyde 8 16-0 Dames 3 - Soest 3 afg. Heren 1 - Maarssen 1 5-0 Veteranen A - Fletiomare B 1-2 Voordaan 5 - Heren 2 2-0 Schaerweyde 13 - Heren 3 4-1 Schaerweyde 19 - Heren 4 3-7 Doorn 2 - Heren 5 2-0 Voor de jeugdteams van onze hockey club is zaterdag de competitie 1976- 1977 begonnen en wel met hoopge vende resultaten. De meisjes van Cl hadden een vrije middag en kregen wegens het niet verschijnen van Schaer weyde C3 een reglementaire 5-0 zege cadeau. Mooi meegenomen! Voor een mooi opstekertje zorgde Jongens Al in een leuke wedstrijd, met Pieter Tol boom als grote spelverdeler. De uit slag van Jongens B2 spreekt voor zich zelf Ze waren gewoon kansloos, maar de winst van cïit negatieve resultaat was. dat twee moeders van de spe lertjes hebben besloten op door de weekse avonden de „heren" te gaan trainen. Een goede prestatie behaalde Jongens C2 door met slechts 0-1 te verliezen van het veel sterkere Vianen Cl Jongens Dl. als ex-mini's voor het eerst op een groot veld spelend, zorgden voor een even grote verras sing. want zo mag je de 5-0 toch wel noemen Meisjes Al heeft heel wat aderlatingen ondergaan door de op schuiving van de nodige speelsters naar Dames 1 Desalniettemin werd uitspelend knap gewonnen met 2-1, zij het dah ook, dat zij bijzonder veel kansen nodig hebben gehad om die 2 treffers er in te krijgen. 10 minuten voor afloop stonden ze zelfs nog met 0-1 achter' Ook Meisjes BI heeft het netjes gedaan door slechts met 1 doel punt verschil van een grote club (met veel meer mogelijkheden) als Kampong te verliezen Aan de uitslag te zien, heeft Jongens BI het vorstelijk gedaan en het relatief jeugdige Cl bleef daarbij niet achter. De ..Van Ameron-boys" vormen een zeer hechte eenheid en staan voor het derde achtereenvolgende jaar onder de hoede van de heer K van Ameron. De resultaten van de jeugd - ook de MHCL verzorgt een hele brok jeugdopvang - worden steeds beter. 5-0 VOOR HEREN 1 Ook voor de senioren is de compe titie weer begonnen en voor de stan daardteams met hoopgevende resul taten Dames 1 heeft een erg leuke wedstrijd gespeeld, waarin zij duide lijk de betere ploeg was, hoewel dat in de score niet tot uiting kwam. Het was jammer, dat Leusden een strafbal liet liggen, terwijl Phoenix in een van de weinige kansen wel een strafbal benutte Voordien had Annemarie Welp MHCL al op 1-0 gezet. Dames 1 is een goed elftal met veel enthousiasme, maar (voor hockey althans) nog wat aan de jonge kant. Jeanette Klomp was, wat het spel betreft, de grote vrouw op het middenveld. De 16-0 uitslag van Dames 2 spreekt voor zichzelf. Het bijhouden van het aantal treffers was moeilijker dan ze te maken. Het trio Almita Meesters. Marion Ponsen en Herma Gerber nam, naar ons werd bericht, 13 van de 16 goaltjes voor haar rekening. Wij zijn benieuwd naar wat de toekomstige wedstrijden zullen brengen. Dames 3 kwam niet aan bod omdat tegenpartij Soest 3 uit de com petitie is teruggetrokken. Met een vertraging van bijna een half uur begon Heren 1 de wedstrijd tegen Maarssen 1, beiden promovendi uit de 4e klasse. Eén vandetweebonds- scheidsrechters is onderweg naar Leusden met pech gestrand en in on derling overleg werd zijn taak door Cees de Bondt overgenomen. Tot kort voor tijd ging het uitstekend, maar toen moest (vanwege kramp) een vier de fluiter de taak afmaken De wedstrijd is in feite beslist in het tweede gedeel te van de eerste helft Maarssen kwam goed uit de startblokken, maar Leus den hield achter de boel op slot en kwam de belegering schadeloos door. Na een kwartier kwam de kentering Coen Slagt benutte voor de thuisclub een strafpush en Pieter van Breugel zorgde na splijtende dieptepasses voor 3-0 en 4-0. Na de rust maakte hij met een droge knal vanaf de rand van de cirkel er 4-0 van en uiteindelijk was het Hans van Eek, dieuit een scrimma ge de 5e treffer produceerde Een knap en plezierig begin voor Leusden in de 3e klasse en wie weet hoever de Leus denaren dit seizoen nog zullen komen met het aanmerkelijk versterkte eerste elftal! De veteranen hebben voor het eerst in de Leusdense hockey-historie een echte competitiewedstrijd gespeeld. Fletiomare kwam al snel met 1-0 voor maar in de toch welgelijkopgaan- de strijd begon Leusden toen heel erg te drukken Zoals in dat soort gevallen meer gebeurt, geschiedde ook nu. Uil een counter verhoogde Vleuten/De Meern de score tot 2-0 Nico den Bes ten maakte er nog 1-2 van, doch daar is het bij gebleven, hoewel de Leusdena ren toch -nog een paar hele goede kan sen hebben gekregen. Een niet alle daags gebeuren in onze maatschappij van steen en beton was het feit, dat in de rust een uitgebroken stier zich op het veld kwam melden, maar geen der partijen had behoefte aan een in valler Bovendien was het dier voor de veteranen nog te jong Inde reeks uitwedstrijden heeft Heren 2 verloren van een uitstekend Voordaan 5, evenals Heren 3, dat vruchteloos optornde tegen een bijzonder goed spelend Schaer weyde 13 Het leeftijdsverschil speel de hier wel een grote rol. De jongere garde van Heren 4 heeft het erg leuk gedaan en sloot de eerste helft af met een 5-0 voorsprong. Heren 5 tenslot te, had in Doorn veel last van het erg lange gras en het sterke Doorn 2 met nogal wat „gepensioneerde" eerste klassers in het elftal Het programma voor de volgende week, waarbij de aanvangstijden met enig voorbehoud worden gegeven, luidt voor wat de senioren betreft. Heren 1 - Ede 1 (Valleikanaal) 14.00 Heren 2 - Weesp 2 11.00 Heren 3 - Huizen 4 12.30 Heren 4 - Hilversum 8 11.00 Heren 5 - Be Fair 10 12.30 Dames 1 moet naar Doorn 1, Dames 2 naar Huizen 3 en Veteranen A gaat zijn geluk beproeven bij Shinty' ACHTERVELD - Uitslag onderlinge schietwedstrijd Ons Genoegen. 1. J. van Rossum 49 pnt. 2. P. van Nimwegen 49 pnt. 3. H. J. van Nimwegen 47 pnt. 4. J. Voorburg Gz. 46 pnt. 5. W. J. Lagerweij 46 pnt. 6. J van Nimwegen 45 pnt. 7 F. Koenen 44 pnt. 8. F van Dalen 44 pnt. 9 M. Bothof 42 pnt. 10 H J. van Ruitenbeek 40 pnt 11. G. Valkengoed 39 pnt. 12. H. Hols 38 pnt. 13. J. E. van Hamersveld 38 pnt 14. A. van Daatselaar 37 pnt 15. J. Kommer 34 pnt. 16. K. Jonkman 31 pnt. bij kwamen de resultaten pas op de tweede plaats, omdat het uitdrukkelijk de bedoeling was er een gezelligheids - festijn van te maken. Dat deze opzet volledig tot zijn recht is gekomen bleek al uit de inschrijvingen. Vele leden, die tot nu toe bij tournooien verstek hadden laten gaan, hadden nu hun drem pelvrees overwonnen. Bij dit tournooi waren alle Eemelaar-leden in de ge legenheid gesteld een familielid uit te nodigen, waarmee men een dubbel vormde. Of de introducé(e) al dan niet lid is van de Eemelaar speelde geen rol en dat gold ook voor de leeftijd, met als gevolg dat tussen de oudste en jongste deelnemer een verschil zat van zo'n 65 jaar! Er werd gespeeld in poules, enigs zins naar sterkte ingedeeld. De poule- winnaars speelden daarna tegen elkaar om uit te maken wie de zeer originele eerste en tweede prijs, twee enorme taarten in de vorm van een tennis racket en met groot vakmanschap ver vaardigd door Henri Schouten, mee naar huis mochten nemen. Bovendien had het bestuur nog een wisselbeker beschikbaar gesteld, die vanzelfspre kend voor het winnende duo de ver plichting betekende om het volgende jaar weer van de partij te zijn. En hier zijn dan de uitslagen 1. Jan van Ooyen met grootvader.de heer De Ruiter 2 Broer en zus Jan en Margret van de Wolfshaar. 3. Herman Timmer met nichtje Da- niëlle Dirks 4 Mieke de Gans met zoon Mark- Peter Zoals langzamerhand gebruikelijk bij de Eemelaar was de organisatie weer voortreffelijk. Ook het weer was opper best en „last but nog least" was de kantine weer bezet door nog steeds vrijwillige enthousiastelingen, diespe lers en publiek van de nodige natjes en droogjes voorzagen De Eemelaar heeft nu nog één tournooi voor de boeg en wel het mixed-tournooi. dat gehouden zal worden op zondag 3 ok tober en dan tevens de afsluiting zal zijn van een zeer geslaagd tennissei- zoen. AFDELING ZATERDAG Roda 2 - Sparta 2 V.V.O.P 4 - Roda 3 Roda 4 - S.O.V A. Unicum 5 - Roda 5 Roda 6 - V.V.O.P. 6 AFDELING ZONDAG 3-2 2-3 4-3 3-2 0-7 Soest B4 - Roda B3 v ii.lc Roda Cl - Amf. Boys Cl 13.45 K V V A C2 - Roda C2 v. 14.15 Quick C4 - Roda C3 v 13.15 Roda C4 - vrij Roda C5 - Amsvorde C2 13 45 Roda C6 - vrij AJmelden junioren op vrijdagavond tussen 7 en 8 uur op tel. 033-42463. S C. Domstad - Roda '46 3-0 H.V.C. - Roda 2 1-1 Hooglanderveen - Roda 3 0-5 Barneveld - Roda 4 uitgesteld Roda 5 - Quick 0-0 Soest - Roda 6 5-2 Roda 7 - V V.Z.A afgel. Wedstrijdprogramraa a.s. weekend: AFDELING ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1976 Rood Wit - Roda 1 16.00 Roda 2 - F.C Horst 14 00 Roda 3 - Veense Boys 16.00 Posthoorn 4 - Roda 4 12.00 Roda 5 - vrij V V.Z '49 - Roda 6 10 00 AFDELING ZONDAG 26 SEPTEMBER Roda 1 - Amsvorde 14.30 Roda 2 - Baarn 11 30 Roda 3 - Soest 11.30 Roda 4 - Amsvorde 11.30 Achterveld - Roda 5 14.30 Roda 6 - Soesterberg 14.30 V.V.OG. - Roda 7 13.30 Uitslagen: AFDELING PUPILLEN Roda '46 Dl - Quick Dl 2-5 Spakenburg D2 - Roda '46 D2 3-2 Roda D3 - K V.V A D3 2-3 V V Z '49 D3 - Roda '46 D4 0-7 V.V Z '49 D4 - Roda '46 D5 0-7 Roda '46 D6 - Hoogland D5 0-1 Roda '46 El - H.V.C. El 8-0 Roda '46 E2 - Quick E3 2-0 K V V A E4 - Roda 46 E3 0-13 Roda '46 E4 - Limvio E4 0-2 Roda '46 E5 - Quick E5 5-0 AFDELING JUNIOREN Roda Al - Ijsselmeervogels 0-2 Hooglanderveen Al - Roda A2 4-0 H V.C BI - Roda BI 2-2 Ijsselmeervogels B2 - Roda B2 3-1 Hoevelaken B3 - Roda B3 1-6 Roda Cl - C.J.V V Cl 4-3 Quick C2 - Roda C2 5-2 Achterveld C2 - Roda C3 3-0 A P W C. C3 - Roda C4 0-10 Tova 1 - Roda C5 9-0 Hoogland C4 - Roda C6 3-2 Wedstrijdprograrama a.s. weekend: AFDELING PUPILLEN Roda '46 Dl - A P W C. Dl 1100 Hoogl veen Dl - Roda '46 D2 v. 12.15 Roda '46 D3 - Amsvorde D2 12 00 Baarn D3 - Roda '46 D4 v 11 00 Roda '46 D5 - V V.Z.A. D6 12.00 Roda '46 D6 - Amf. Boys D4 11.00 C.J.V.V El - Roda '46 El v. 10.15 Roda '46 E2 - K.V.V.A. E3 13 00 Quick E4 - Roda '46 E3 v. 10.15 Roda '46 E5 - Roda '46 E4 13.00 AFDELING JUNIOREN Roda Al - VVZA Al lê.15 Roda A2 - Limvia A2 15 00 Roda BI - Sparta (N) BI 15.00 VVZA B2 - Roda B2 v. 15 80 ACHTERVELD - Zondag j.l. speel-J den het Achterveldse dames elftal een uitwedstrijd tegen Nijenrodes uit Breukelen. Het was de eerste compe- 1 titiewedstrijd van dit seizoen. Hoewel j deze wedstrijd met 4-1 werd verloren was het toch een goede wedstrijd. Vooral in de tweede helft werd erdoor Achterveld zeer goed gespeeld. Al direct na het beginsignaal gingen de Nijenrode dames in de aanval Dit resulteerde al na 10 minuten ino een doelpunt, Ondanks de zware druk hield de Ach-s terveldse verdediging heel goed stand. Na een kwartier spelen werd de stand 2-0 De achterveldse dames kregen ech- ter ook hun kansen want de Nijenrode verdediging was te passeren. Achter- veld had echter geen resultaat. Uit eindelijk gelukte het L. Kerkhof toch te scoren 2-1. Juist voor de rust liep 1 Nijenrode weer wat uit en bracht de stand op 3-1. Na de rust was het weer een sterk J aanvallend Nijenrode. Doch Achterveld n hield goed stand en probeerde de ne- o derlaag zo klein mogelijk te houden. je Odanks het moedig volhouden werd l( het toch nog 4-1. Jammer voor Achter- veld was dat L3 Kerkhof en M. Burg- wal zich moesten laten vervangen door t, de invalst'Ts D. Baas en L Ruiten- beek. Het zeer beheerste optreden van de in de verdediging spelende W. de'. Goedere gaf de Achterveldse achter-] hoede rust en zelfvertrouwen. Kiepster^ Tiny van Westerlaak had wel een'5 moeilijke morgen want zij moest vele'v malen in actie komen om doelpunten te voorkomen. Hoewel men met een nederlaag naar huis ging was het voor q de Achterveldse dames toch een goede .1 wedstrijd geweest. Zondag 26 september speelt het da- - mes elftal om 10.00 uur tegen SVMM

Leusder Krant | 1976 | | pagina 17