Spannende derby chterveld-Barneveld indigde onbeslist Armoe troef bij Roda (zo.) Avanti-dames verliezen weer Antilopen op valreep gelijk Ongewenst bezoek bij Lockhorst Gelijkspel voor Impala- volleysters Impala- dames verloren Ruim verlies Impala II Sportagenda .EUSDER KRANT-SPORT Een spelmoment uit de wedstrijd Achterveld - Barneveld. lACHTERVELD - Zo tegen de 500 oekers hebben afgelopen zondag en genieten van een spannende der- tussen Achterveld en Barneveld. sportieve wedstrijd eindigde in onbesliste stand: 1-1 en dat gaf krachtsverhouding uitstekend weer. terveld miste aanvoerder Johan Bekkum in zijn gelederen; zijn lts werd ingenomen door Bertus van tin die goed speelde. De Barne ploeg was volledig en vergele- met vorige jaren sterk verjongd. De Achtervelders begonnen met een rk offensief en binnen 10 minuten de stand al 1-0. Uit een hoekschop rde Jan Kerkhof van dichtbij op Barneveldse keeper Bloemers De springende bal werd door Jan khof, na enig heen en weer ge- bbel. alsnog vanuit een lastige hoek het doel gewerkt en de stand was •0. Barneveld ging daarna enthousiaster in aanval en de Achterveldse verde ling, die af en toe erg onrustig feelde, kreeg het zwaar te verdu- Eenmaal moest Bertus van Hou- |n de bal gevaarlijk tot corner ver- rken; de bal ging juist langs de _1 heen. Het spel ging in een hoog mpo verder en Achterveld wist een ïldmeerderheid op te bouwen. Toon llshoven, vooral in de eerste helft •ed spelend op een hem nog niet ver- jouwde plaats, zette met zuivere pas- de voorhoede aan het werk. Het as jammer dat Herman van Ruiten- iek zijn dag niet had en zijn snelheid jdoende weinig kon uitbuiten. DeBar- iveldse tegenaanvallen liepen over Hazeleger en over de zeer goede Tuhusula en waren beslist niet In gevaar ontbloot. Doelman Bertus 'lboom moest dan ook enkele malen jn talenten aanspreken om de schoten schadelijk temaken. Barneveld kwam ch nog voor rust op gelijke voet et de Achtervelders. Uit een van de K>r T Tuhusula gevaarlijk genomen 'roers kon midVoor J. Hazeleger in dichtbij keihard inschieten 1-1. (et deze stand brak de rust aan. In de tweede speelhelft was het al duidelijk dat de ploeg die het JBrst zou scoren winnaar zou wor- Het werd dus erg spannend in ideze tweede helft. Jan Boersen was Éét erg gelukkig met een van zijn iHchoten toen een zeker schijnend doel- I Pmt op de lat belandde. Het plotselin- 1 Beschot (van 20 meter afstand afge- lüurd met zijn zogenaamde „zwakke" Jet) verraste doelman Bloemers vol- iJDrnen De strijd ging volkomen ge tij* op en de supporters van beide I Partijen begonnen zich luidruchtig inde |f.n]d te mengen. Het viel vooral op Ipeveel Barnevelders er naar het Ker ens Sportpark gekomen waren. Jan Kerkhof bezorgde G. v. d. Brink handenvol werk en R v. Empelen moest hem vaak assisteren Piet Vos, zoals gewoonlijk erg aktief, zag een goede kans aan zijn neus voorbij gaan toen zijn harde schot door G. v. d. Brink tot corner gekopt werd. Voor de rest hield keeper Bloemers zijn doel schoon ondanks spreekko ren als „keeper maak je zenuwachtig hoi, hoi, hoi" van de jeugdige Ach terveldse supporters Met schoten van Herman van Ruitenbeek en Herman Kerkhof wist hij ook wel raad. Tot aan het laatste fluitsignaal bleef de partij erg spannend en de partijen hielden elkaar goed in evenwicht. Het bleef 1-1 en met deze stand waren beide partijen tevreden. De Achter veldse club heeft nu uit 4 wedstrijden 5 punten verzameld tegen de Barne velders 4 uit 4. Het tweede team van Achterveld liet voor het eerst deze competitie de punten aan de tegenpartij. Bij Amersfoortse Boys werd met 2-1 ver loren. De erg jonge ploeg wist vaak geen raad met het forse en soms onbehouwen voetbal van de Amers- foorters. De scheidsrechter zag erg veel over het hoofd en de geroutineer de Boys profiteerden daar ten volle van Wim de Jong wist, voor hij ge blesseerd uitviel, de stand op 0-1 te brengen De Boys aanval baande zich echter letterlijk (Wout Schouten werd tot tweemaal toe tegen de grond geslagen) een weg door de verdediging en wist tweemaal te scoren Geurt van Putten stopte nog een penalty maar men bezat niet meer de kracht en de moed om tegen te kunnen scoren. Uitslagen van 26 september: Achterveld - Barneveld 1-1 Amersfoortse B. 4 - Achterveld 2 2-1 Achterveld 3 - Kieviten 2 7-0 Hoogland 6 - Achterveld 4 4-1 Achterveld 5 - Roda 5 0-1 Achterveld - SVMM (dames) 5-6 Programma 3 oktober: Veensche Boys - Achterveld 14.30 Quick 5 - Achterveld 2 11.30 Achterveld 4 - Veensche B 4 12.00 Achterveld 6 - KVVA 10 14.30 Vriendensch. - Achterv (dames) 10.00 DONDERDAG 30 SEPTEMBER 1976 15 LEUSDEN - Donderdag j 1. werd de 2e wedstrijd in de volleybalkompe- titie gespeeld tegen S.V.H. 2 uit Hoog land De 1ste set begon veelbelovend voor Avanti. Naarmate de wedstrijd vorderde, kreeg S.V.H. 2 meer vat op het spel. Ze wonnen de 1ste set zelfs met 15-12, hoewel ze met 6-0 achter hadden gestaan. De 2e set ging gelijk op. Er werd goed gevolleybald en na enkele aan wijzingen van de Achterveldse coach werd er meer gevarieerd in de aanval. Hoogland won de 2e set met 15-13. In de 3e set stond Avanti al vrij snel op een achterstand van 13-2. Hoewel deze set met 15-13 werd verlo ren, toonden de Achterveldse dames wel vechtlust, om het verlies zo be perkt mogelijk te houden. LEUSDEN Zaterdag 2 oktober 12.15 uur: finale clubkampioenschappen recreatie ve Haaien in het Leusderbad op het BB-park. Zaterdag 2 oktober 15.00 uur finale sprintkampioenschap wedstrijdafd Haaien in het Leusder zwembad. Zaterdag 2 oktober 15 45 uur: voet baltopper Roda (zat.) - de Post hoorn op het BB-park. Zaterdag 2 oktober 16.00 uur: Korf balwedstrijd Antilopen 1 - THOR (Harmelen) op het BB-park. Zondag 3 oktober 14.30 uur: voetbal wedstrijd Roda - Amersfoortse Boys op het BB-park Zondag 3 oktober vanaf 9.15 uur: Slui- tingstournooi LTV de Eemelaarop het Kerstenssportpark. Zondag 3 oktober 11.00 uur. dames hockeywedstrijd Leusden 1 - Maarssen 1. Noorderinslag of Val leikanaal. Woensdag 6 oktober 20.30 uur. Alg. ledenvergadering Roda-supp club in de Roda-cantine. LEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag werd op het Buiningpark de korfbal- wedstrijd Antilopen - SKF(Veenendaal) gespeeld. Het werd een zeer spannende ontmoeting met een gelijkopgaande strijd tussen twee goed aan elkaar ge waagde tegenstanders. DeLeusdenaren begonnen evenwel met een lichte ach terstand, die zich van 0-2 via 1-3 tot 3-4 gedurende de gehele eerste helft voortzette. Na de rust lukte het bij de Antilopen veel beter en weldra werd het 4-4. Kort voor tijd had het Leus- dense twaalftal zelfs een vrij riante 6-4 voorsprong bereikt, maar SKF kwam onweerstaanbaar terug, eerst tot 6-5 en in de laatste halve seconde zelfs tot 6-6. Jammer voor de Antilopen, maar zeer positief was de grote inzet en het enthousiasme van de roodzwarten en dat is in het verleden wel eens anders geweest. De ploeg draait op dit moment weer uitstekend en dan hebben de speel sters en spelers ook veel plezier aan hun wedstrijden. De Leusdensetreffers kwamen zaterdag van Cisca Visser, Brenda Koet, Harry Brack en Bert van Loenen (elk 1 x) en Rob Geutjes scoorde twee keer. LEUSDEN/CENTRUM - Twee jeugd leden van Lockhorst wilden zaterdag al vroeg in de ochtend een balletje gaan slaan, maar Rogier de Jonge en Gert- Jan v. d. Brink kregen al direkt na het betreden van het clubhuis in de gaten, dat er in de voorafgaande nacht onge wenst bezoek was geweest. Zij alar meerden een aantal bestuursleden, die op hun beurt de politie hebben gewaar schuwd. De deur van een bergplaats achter de bar was ingetrapt en weldra bleek, dat de nachtelijke visite een muzikale inslag moet hebben gehad. Een cassette-recorder plus versterker was ontvreemd. De bijbehorende geluids boxen en een hoeveelheid cassettes bleven onaangeroerd en met een en pas sant meegenomen geldkistje hadden de heren pech omdat het leeg was. Het kun nen inderdaad „heren" zijn geweest, want er werd (op de beschadigde deur na) helemaal geen rommel gemaakt en zelfs geen pilsje gepikt, hoewel de drankvoorraad zo maar voor het grijpen lag Even kreeg Lockhorst-voorzitter A Noordkamp de indruk, dat de indringers de spullen, zij het op een wat ongebrui kelijke manier, alleen maar „geleend" hebben voor een inderhaast gebouwd feestje of zo. De vrijdagse koopavond was om 21.00 uur afgelopen, zodat ze bij de muzikale plaatselijke midden standers misschien niet meer terecht konden. Het kan ook nog mogelijk zijn, dat de „buit" tegenvalt, want hoewel Lockhorst er tot nu toe enige honderden guldens strop aan heeft, is het ge stolen goed lang niet van een kwaliteit, die de hedendaagse jeugd als absoluut mmimum beschouwt. Erger voor de tennisclub is het feit, dat de recorder- combinatie het geschenk was van de leden bij het 10-jarige bestaan van Lockhorst. Mede daarom heeft het tennisbestuur nog een klein beetje hoop, dat e.e.a. niet voorgoed verdwenen is. Je kunt immers niet weten. Of de „he ren" dan zo vriendelijk willen zijn om ovpp nummer *9392 Uiisiageu zaterdagafdeling: Pood Wit - Roda 1 0-2 Roda 2 - FC Horst 2 1-1 Roda 3 - Veensche Boys 4 1-3 VVZ 8 - Roda 6 2-3 Uitslagen zondagafdeling: Roda 1 - Amsvorde 1 0-2 Roda 2 - Baarn 2 1-1 Roda 3 - Soest 4 3-1 Roda 4 - Amsvorde 4 5-0 Achterveld 5 - Roda 5 0-1 Roda 6 - Soesterberg 6 2-11 VVOG 7 - Roda 7 2-3 Programma zaterdagafdeling: Roda 1 - Posthoorn 1 15.45 Scherpenzeel 2 - Roda 2 13 45 Sparta 4 - Roda 3 15.45 Roda 4 - Woudenberg 4 13.45 Roda 5 - Scherpenzeel 13 45 Roda 6 - DVS 11 10 00 Programma zondagafdeling: Roda 1 - Amersf. Boys 1 14.30 Roda 2 - Amersf. Boys 2 11.30 SEC 4 - Roda 3 14.30 Mal Muda 3 - Roda 4 12.30 Roda 5 - Hoogland 5 11.30 Roda 6 - HVC 5 11.30 Roda 7 - Amersf. Boys 8 14.30 Uitslagen pupillen: Roda Dl - APWC Dl 5-1 Hoogl veen Dl - Roda D2 1-5 Roda D3 - Amsvorde D2 11-0 Baam D3 - Roda D4 1-5 Roda D5 - VVZA D6 5-2 Roda D6 - Amf. Boys D4 6-1 CJVV El - Roda El 0-12 Roda E2 - KVVA E3 8-0 Quick E4 - Roda E3 0-10 Roda E5 - Roda E4 1-4 Uitslagen junioren: Roda Al - VVZA Al 1-1 Roda A2 - Limvio A2 2-2 Roda BI - Sparta N BI 3-0 VVZA B2 - Roda B2 3-1 Soest B4 - Roda B3 1-4 Roda Cl - Amf. Boys Cl 0-0 KVVA C2 - Roda C2 1-3 Quick C4 - Roda C3 0-3 Roda C5 - Amsvorde C2 6-2 "Programma pupillen: Hoogland Dl - Roda Dl v 12.15 Roda D2 - Hoogland D2 11.00 Soest D4 - Roda D3 v 12.00 Roda D4 - HVC D2 12.00 Amsvorde D3 - Roda D5 v 12.15 Soest D7 - Roda D6 v 11.00 Roda El - SEC El 11.00 VVZ '49 E2 - Roda E2 v 12.00 Roda E3 - Hoevelaken E3 13.00 Roda E4 - VVZA E5 13.00 IJsselm v. E5 - Roda E5 v 10.00 Programma junioren: Quick A2 - Roda Al v 15.15 Hoogland A3 - Roda A2 v 15.15 Roda BI vrij Roda B2 - Amf. Boys BI 16.00 Quick B4 - Roda B3 v 12.30 Roda Cl vrij Cobu Boys Cl - Roda C2 v 13.45 Hoogland C2 - Roda C3 v 13.45 Roda C4 - Soest C5 14.30 Hoevelaken C2 - Roda C5 v 13.45 Soest C6 - Roda C6 v 13.45 Afmelden junioren vrijdagsavonds tussen 19.00-20.00 uur, tel. 033-44100. LEUSDEN - De dames vanheteerste team van Impala zijn de nieuwe volley- balcompetitie begonnen met een gelijk spel in de uitwedstrijd tegen V S te Bussum. In een moeilijk te bespelen sporthal (doordat brand de bestaande hal gro tendeels heeft verwoest, wordt nu ge bruik gemaakt van een opblaasbare noodhal) met slecht licht en een hinder lijke acoustiek hadden de dames van Impala aanvankelijk erg veel moeite met hun Bussumse tegenstandsters. Er werd wat onzeker gespeeld en mede doordat er matig gestopt werd zag Impala geen kans om aanvallend een vuist te maken. Dit betekende dan ook dat V S een voorsprong nam en deze voorsprong met meer afstond, zodat de eerste set-met 15-8 voor Impala ver loren ging. Ook tijdens de tweede set kwam Impala onvoldoende uit de verf. De dames hadden duidelijk moeite om in hun gewone spel te geraken en hier profiteerde V S goed van zodat ook de tweede set in Bussum bleef. Eerst gedurende de derde set begon Impala wat los te komen en werd er goed ge combineerd, zodat ook de aanval beter ging draaien. Een duidelijke 15-7 over winning was dan ook het voor Impala gunstige resultaat. Ook de vierde set liep beduidend beter dan de eerste twee sets, zodat uiteindelijk ook deze set verdiend met 15-8 door Impala gewon nen werd en zodoende toch nog een punt mee naar Leusden werd genomen. Toch nog een gelijkspel voor Impala dat daarmee een goede competitiestart maakte. A s. zaterdag, 2 oktober kun nen de dames bewijzen dat Impala dit jaar eventueel een belangrijke rol inde competitie kan gaan spelen. Dan komt namelijk het sterke Jeugdsport Jaski naar Leusden, een ploeg die vorige competitie pas op het allerlaatst het kampioenschap miste en dus tweede op de ranglijst werd. Het kan dus bijzon der interessant worden in de sport zaal de Meent, temeer omdat dan ook het eerste herenteam aan de competitie gaat beginnen. Oorspronkelijk lag het in de bedoeling dat Impala afgelopen donderdag z'n eerste wedstrijd zou spelen, eveneens tegen V S, maar de reeds eerder genoemde problemen met de zaal noopten de competitie- leider de wedstrijd tot nader datum uit te stellen. De heren starten komende zaterdag tegen het eerste herenteam van Jaski, zodat er een dubbele ontmoeting Impala- Jaski plaatsvindt. Voor het eerste herenteam een goede testcase, omdat Jaski als degradant uit de landelijke derde divisie als een van de sterkere tegenstanders aange merkt kan worden. De heren beginnen zaterdag om 14.00 uur, terwijl daarna, dus om ca. 16.00 uur de dameswed strijd zal plaats gaan vinden. Beide wedstrijden dus in de Meent te Leus den-Centrum. Derde zege Roda (zat.) PUTTEN - Het zaterdagelftal van Roda blijft stug doorgaan met winnen In Putten werd de derde achtereen volgende zege behaald. Een voorbeeld van schoonheid was de wedstrijd Rood Wit - Roda '46 bepaald niet, maar wel een zeer spannend gebeuren De gehan dicapte Leusdense ploeg (Sjoerd Hey- nes en Bert Rijnders ontbraken) speel de zeer enthousiast en met een voor beeldige inzet. Maar Rood Wit was echt niet van plan de puntjes zo maar af te staan. In de eerste speelhelft waren de ploegen goed aan elkaar gewaagd Het spel golfde regelmatig op en neer en beide verdedigingen bleken sterker dan de wederzijdse voorhoeden. Er werd voor de rust dan ook niet ge scoord. Na de hervatting begon Roda met een hele reeks aanvallen en dat leidde in de 10e minuut tot succes. Henk van Laar werkte een goed genomen corner fraai af met een treffer. Rood Wit be antwoordde die tegenvaller meheen enorm offensief en de Leusdense ploeg werd zwaar onder druk gezet Met Inzet van alle krachten en af en toe ook een beetje geluk werden de aanvalsgolven stuk voor stuk onschadelijk gemaakt. Na enige tijd kon Roda zelf weer eens aan een uitval gaan denken en toen Rood Wit rond de 25e minuut weer eens bijna volledig op de Leusdense helft aan de gang was, kwam weer zo'n counter. En die hebben de roodzwarten uitstekend uitgebuit en met name Rijk Rijnders, die op een manier zoals wij van hem niet gewend zijn, zeer beheerst en bijna professioneel tenslotte ook de Puttense keeper knap passeerde. Met de 0-2 stand zat Roda op rozen Er kwam weer rust in de ploeg en voor zichtig speelden de Leusdenaren zich naar het einde van de wedstrijd. Het beste elftal had gewonnen. Er zit echter nog wel een gevaar in de reeks van successen. Als de heren er maar geen gevoel van onoverwinnelijkheid van krijgen Aanstaande zaterdag volgt een krachtproef van de eerste orde. Dan komt de tot nu toe eveneens ongeslagen Posthoorn naar Leusden voor een wed strijd met als inzet: het voorlopige leiderschap van de 3e klasse A. LEUSDEN/CENTRUM - Met een niet voor mogelijk gehouden secuur uitge voerd flitsend tiktakspel, regelmatig afgewisseld door razend snelle aan vallen over beide vleugels, verraste Roda zondag vriend en vijand. Bij de enkele aanvallen van de tegenpartij bleek de Leusdense achterhoede, met doelman Osnabrugge als grote uitblin ker, een onneembare vesting. Roda be reikte de rust met 3-0 en bij het laat ste fluitsignaal was de winst opgelopen tot 5-0Was het maar waar! Afgelopen zondag tegen het al even min imponerende Amsvorde (tot dan toe slechts 2 punten uit 3 wedstrijden) speelden de Leusdenaren een ver schrikkelijk slechte partij voetbal. Wat verkeerd kon werd fout gedaan en dit Roda zal wel heel anders voor de dag moeten komen om een kansje te krijgen op een van de vijf op promotie recht gevende plaatsen. Officieel kan er na dit seizoen niet worden gedegradeerd, maar in de eerste klasse blijven bete kent door de invoering van de hoofd klasse in feite toch degradatie. Hetpo- sitiekiezen van de spelers was zeer onvoldoende, het plaatsen zo mogelijk nog slechter en over het ingrijpen bij vijandelijke aanvallen kunnen wij beter maar zwijgen. De onzekere ach terhoede en de schotloze aanval com pleteerden de malaise. Onbegrijpelijk, dat je voor vertoningen als deze nog nog betalend publiek krijgt! Met 1 schamel puntje uit 4 wedstrijden en een doelsaldo van 0-6 is Roda haar 31e jaar wel heel armzalig begonnen. Wij hadden veel liever wat prettiger over Roda-Amsvorde willen schrijven, maar dat zat er niet in. Amsvorde's rechtsback zorgde na een kwartier voor 0-1 met een boogbal uit een corner over de uitgelopen Leusdense doelman heen Toen na 3 minuten in de tweede helft Amsvorde's rechts buiten gemakkelijk de stand op 0-2 kon brengen werd Roda eindelijk wak ker Er volgde een fel en langdurig Leusdens offensief, dat door gebrek aan schotvaardigheid op niets uitliep. De Amersfoortse doelman bleek een te grote hindernis te zijn. Het slot van de wedstrijd was weer voor de gasten, die kennelijk met de 0-2 meer dan tevreden waren. Tweemaal misten zij nog een kans om de score te ver hogen. Het lijkt ons het beste, deze wedstrijd maar zo snel mogelijk te vergeten Roda is beslist tot een beter resultaat in staat, vooral nu (zoals beweerd wordt) de interne troubles in de zondagselectie geregeld zijn. Er volgen dit seizoen nog 18 wedstrij den, dus nog mogelijkheden genoeg om met een positieve inbreng van alle betrokkenen de positie van Roda op de ranglijst aanmerkelijk te verbe teren. maar dan moet daar wel zo spoedig mogelijk mee worden begon nen. Liefst a s. zondag in de thuis wedstrijd tegen de Amersfoortse Boys. 3-0 VOOR RODA BI De tweede wedstrijd van Roda BI, het enige regionaal spelende jeugd- team van de Leusdense club, ging te gen Sparta BI uit Nijkerk. Roda begon met een hevig offensief, dat in de 4e minuut resulteerde in een 1-0 voor sprong. Behalve een buitenspel- en daardoor afgekeurd Sparta-doelpunt ge beurde er voor de rust niets bijzon ders Ook in de tweede helft begon Roda zeer aanvallend en al in de 5e minuut viel de eigenlijke beslissing (2-0). Toen de roodzwarten direct hier na nogmaals doeltroffen was de zaak helemaal bekeken. De kwalitatief zeer goede wedstrijd eindigde met 3-0 voor Roda BI. LEUSDEN/CENTRUM - Na de gewel dige feestavonden, die de supporters vereniging in samenwerking metdeak- tualiteitencommissie heeft georgani seerd t.g.v het 30-jarige bestaan van de voetbalclub Roda '46 is het weer tijd om binnen de supportersclub orde op zaken te stellen Ten eerste de be sprekingen met het gemeentebestuur omtrent de toestemming tot het plaat sen van de aan de voetbalclub aan geboden dug-outs. Het supporters- bestuur hoopt, dat b en w. het initia tief steunen door spoedig die toestem ming te verlenen. En dan een rectifi catie in het verslag in deze krant over de Roda-receptie. De heer J. de Jong, voorzitter van de supportersclub, is niet bij de Sportstichting Leusden gaan vragen om de dug-outs Het betreft een geheel eigen initiatief van de sup portersclub, die ook het financiële deel daarvan vóórhaar rekening neemt. Des te beter' Pak nu even uw agenda en noteer: „woensdagavond 6 oktober a s. om 20.30 uur in de Roda-kantine: Alge mene Ledenvergadering van Roda's supportersclub". Maar niet alleen no teren, ook komen! Het bestuur rekent op de aanwezigheid van een groot aantal leden, want juist op zo'n algemene vergadering kan iedereen kwijt, wat hij op zijn hart heeft. Ook voor verdere initiatieven uit de kring van de leden houdt het bestuur zich aanbevolen. O ja, nu u toch uw agenda bij de hand heeft, kunt u nog meer noteren. Op ver zoek van de aktualiteitencommissie v»n Ho cnnnnrforsvprpni- LEUSDEN - Zowel de herensenio ren als de damessenioren van Impala handbal nemen deel aan het Eemland- tournooi Afgelopen donderdag verloren de damessenioren hun eerste wedstrijd in dit tournooi van de dames van Limvio. In de eerste helft moesten de dames van Impala in hun tegenstanders hun meerdere erkennen. Ze kwamen dan ook met 5-1 achter te staan Na rust kwam Impala echter goed terug, maar het puntenverschil bleek te groot om nog te kunnen winnen. Toch kwam Impala nog terug tot 7-5. Zondag heeft Impala op Achilles een overwinning van 6-3 behaald in Utrecht. De wedstrijd werd op een bijzonder slecht bespeelbaar veld gespeeld. Van af het begin nam Impala de leiding in handen. In de rust was de stand 3-1 voor Impala Achilles probeerde nog terug te komen door een man- to man verdediging, nadat de stand tot 5-3 was opgelopen. Hiervan kon Impala nog eenmaal profiteren zodat de wed strijd met de stand 6-3 eindigde in het voordeel van Impala. De dames- junioren verloren van Break-Out in Wijk bij Duurstede. Imjiala had slechts zeven speelsters tot zijn beschikking, omdat 3 speelsters ziek waren. De wedstrijd werd door Break-Out gewon nen met 3-2 Voor Impala speelde het geluk geen grote rol, want er werden 2 penalty's gemist. BAARN - Zondag 26 september jl. gingen de heren van Impala 2 naar Baarn. Daar moesten ze aantreden tegen de heren van Limvio 4. Na een goede start - Impala stond na zo'n 7 minuten spelen voor met 4-2 - kwam er de klad in. Er werd door bepaalde spelers te veel alleen gedaan, en van ging dit jaar ook de bekende Roda- kaartavonden verzorgen. Hier volgen de data's 22 oktober, 26 november, 22 december (woensdag), 14 januari, 18 februari, 18 maart en de slotavond op 8 april. Nadere bijzonderheden hier omtrent volden nog. de hoeken werd te weinig gebruik ge maakt. Hierdoor werden bepaalde spe lers te weinig bij het spel betrokken, zodat de tegenpartij zich kon concen treren op het centrum verdedigen. Door dat alleenspel werd er bij Impala veel balverlies geleden, en werden er ook foute passes afgegeven. De heren van Limvio maakten daarvan dankbaar ge bruik, en gingen dan ook met een ruime voorsprong de rust in (12-7). Na rust waren de eerste 20 minuten ook voor Limvio, dat veel rustiger speelde. In deze periode vielen er in de verdediging teveel gaten, zodat de keeper er meestal weinig aan kan doen. De laatste 10 minuten gingen de heren van Impala ook rustig opbouwen en werd de bal weer goed rondgespeeld, en dat leverde dan ook een paar doel punten op. Hadden de heren er eerder aan begonnen dan was de uitslag mis schien gunstiger uitgevallen, al was de wedstrijd verloren. Nu was de eind uitslag 21110 in het voordeel van Limvio.

Leusder Krant | 1976 | | pagina 17