Zilveren jubilaris bij brandweer TEVENS DIPLOMA'S UITGEREIKT Achtervelds echtpaar succesvol in puzzelrit Voorlichtings avond Jeugdraad vergadert Notaris Huisman spreekt voor NBP PJGU Leusden koos nieuw bestuur Hamlappen met zure room 25 jaar hutspot Ingezonden: VOORLICHTINGS BROCHURE VAN NOTARISSEN Ingezonden: KOOKHOEKJE jy*AGENDA GEMEENTE LEUSDEN Filmagenda Losse verkoop Leusder Krant Wijnand van Haselen DONDERDAG 7 OKTOBER 1976 3 len-; LEUSDEN/CENTRUM - Dinsdag avond, 28 september, hield de Vrij willige Brandweer van Leusden en Icbterveld de jaarlijkse algemene ver- jadering. In de kantine van de brandweer- iB ^rage aan de Zwarteweg heerste een Jrolijke stemming, die van een onder linge kameraadschap getuigde. De voor zittershamer werd gehanteerd door de beer C. Vermeulen, die iedereen ver tal felkomde en in het kort de belang- 80 5 ijlste hoogtepunten van het afgelopen Pöi jaar weergaf. Met name werden het St. Nicolaasfeest en de open dag tij dens de Nationale Bandweerdag ge noemd. De voorzitter kon met vreugde [oostateren dat de gemeente op alle oorstellen - tot en met uitbreiding fan het stil alarm - van de brand weer was ingegaan. Daarnaast moest lij melden, dat er dit jaar vieren- achtig maal was uitgerukt. Na de opening werd voorrang ver leend aan punt 12 op de agenda de uit reiking der diploma's. Dit gebeurde, omdat loco-burgemeester Van Zand- brink ook bij een andere vergadering aanwezig moest zijn. De heer Van Zand- brink sprak mede namens het gemeen- ebestuur zijn dank uit voor de goede inzet van de brandweer, waar heel Leusden trots op diende te zijn. De leer Van Zandbrink zorgde voor enig hilariteit toen hij zinspeelde op het gebruik van het stil-alarm, als zou dat gewoon alarm overbodig zou maken Hierna reikte de spreker het diploma persluchtmaskerdrager uit aan de he ren: C.G Tolboom, A.G. Kraaikamp, B L Olde Wrs.E J Tijmensen. B Tolboom, J M Hoogland, L. J. v. d. Tweel en B Boomers. Het diploma chauffeur-pompbedien de was voor de heren H C. Prinsen, J. v. Harten, A. N Smal, A F v. d Tweel, W. A. v d Starre en A P Hilhorst. De heer Van Zandbrink bleek de geslaagden goed te kennen, aange zien hij aan iedere gelukwens een per soonlijk woordje toevoegde JUBILARIS Ook was er, zoals al bekend is, een jubilaris in de zaal. Namelijk de heer Hendrik v d. Berg. Hij was 25 jaar in dienst van de vrijwillige brandweer. Eentje van de oude garde en brand weerman in hart en nieren," zoals de loco-burgemeester zei. Als dank voor zijn jarenlange inzet voor de gemeen schap werd de heer Van de Berg na mens het gemeentebestuur door de heer Van Zandbrink onderscheiden met de zilveren brandweerspeld. Na dit officiële gebeuren dankte de heer Vermeulen de heer Van Zand brink en nodigde hem uit om samen met de Raad eens een demonstratie van stil- en gewoon alarm te komen bij wonen. Na de pauze kwamen verschillende praktische vragen aan de orde ten aan zien van het gebruik van de zwaai- lamp en hoorn De meningen hierover waren sterk verdeeld Punt 10 op de agenda was het afscheid van de heer Van Hamersveld. Zestien jaar had de heer Van Hamersveld trouw gediend in het corps, waarvan hij nu om ge zondheidsredenen afscheid nam De heer Vermeulen dankte hem namens alle leden en overhandigde hem als uiting van erkentelijkheid een beeldje dat een spuitende brandweerman voor stelde. Vervolgens kreeg de commandant, de heer Upperman het woord, die aller eerst iedereen hartelijk bedankte voor de blijken van belangstelling tijdens zijn ziekte. Speciaal richtte hij een woord van dank tot de heer Van Nim- wegen, die tijdens zijn afwezigheid de zaak had waargenomen De heer Upperman vond daarom een verdub beling van de vergoeding op zijn plaats. Een verzoek hieromtrent zou hij bij B en W. indienen ANTWOORD UITGEBLEVEN Tot zijn spijt kon hij niet ingaan op een vraag omtrent de verhoging van de uitrukvergoeding en de vergoeding tij - Op de foto de overhandiging van wethouder Van Zandbrink van het zil veren kruis aan de heer v. d. Berg. dens weekenddienst. Een brief hier over was al in mei naar B. en W. ge stuurd, maar een antwoord was tot nu toe uitgebleven Wel zou het komend voorjaar een gesprek met de gemeente op gang komen over de rechtspositie van de vrijwillige brandweer. DeLeus- dense Vrijwillige Brandweer is een van de weinige corpsen die het nog zonder een rechtspositieregeling moet stellen! De commandant hoopte dan ook dat de besprekingen rond een dergelijke regeling een gunstig verloop zullen hebben. Hij zei erg tevreden te zijn over de behaalde cijfers van de ge slaagden Er was geen onvoldoende bij Daarmee werd ook de kwaliteit van het corps zeer ten goede benadrukt. Daar om ook zou er volgend jaar zeker weer worden deelgenomen aan de landelijke wedstrijd Na de mededelingen van de comman dant werd gepraat over de feestavond die op 30 oktober a.s. zal plaatsvinden. Omdat een bonnensysteem de feest stemming niet zou verhogen, werd be sloten dit systeem op 30 oktober niet te hanteren. Tijdens de rondvraag werd o.a mee gedeeld dat de leden schriftelijk hun voorkeur konden uitspreken voor de drie adspirant-leden van de Vrijwil lige Brandweer, waarna een advies daarover aan de gemeente zou worden uitgebracht. Aan het einde van de rondvraag sloot de heer Vermeulen de vergadering, doch niet nadat hij iedereen hartelijk had bedankt voor zijn inbreng. nederland 40+20c nederland 55.20c nederland 45.20c nederland 75.25c KINDERZEGELS Vergeet u ze niet! (buiten de verantwoordelijkheid van de redaktie) De meeste mensen komen alleen bij de notaris voor een testament of als zij een huis hebben gekocht. Voor veel meer zaken is een gang naar de notaris gewenst Soms zells stelt de wet inschakeling van een notaris ver plicht Bijvoorbeeld voor het maken van huwelijksvoorwaarden of voor het oprichten van een BV of een stich ting Vaak ook kan de notaris nuttige adviezen geven vóórdat men een be paalde beslissing neemt. Denk maar eens aan het kopen van een huis en wat daar allemaal bij komt kijken, vooral ook op financieel terrein. Om het werkterrein van de notaris wat meer toegankelijk te maken voor het publiek heeft de Koninklijke Nota riële Broederschap een brochure uit gegeven In deze brochure worden over eenkomsten en rechtshandelingen be schreven, waarvoor de wet een nota riële akte verplicht stelt Bijvoorbeeld huwelijksvoorwaarden, testamenten, bepaalde schenkingen en erfenissen, de overdracht van onroerend goed, hypotheken, de oprichting van een BV of NV, de oprichting van een stichting of vereniging Bovendien heeft de Koninlijke Nota riële Broederschap, de organisatie van alle notarissenenkandidaat-notarissen, een speciale brochure gemaakt over het kopen van een huis. Daarin wor den vele zaken beschreven, waaraan men moet denken vóórdat de voor lopige koopakte" wordt ondertekend. Belangstellenden kunnen een exem plaar van beide brochures gratis ver krijgen bij ieder notariskantoor. Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden Verschijnt iedere donderdag. Redaktie: Bert Vos (verantw.), tel. 41495; Marnix Kreijns, tel. 43792. Redaktie-adres: Postbus 11 (Finn- mark 3), Leusden/Centrum, tel. 033-41495, b.g.g. 03420-6141, toe stel 17. ABONNEMENTSPRIJS: 24,- PER JAAR. Sluitingstermijn: I dinsdagmiddag 12 uur. Ons kantoor is geopend van 10-12 en van 2-4 uur. (NABESTELLEN FOTO'S |De meeste in de Leusder Krant I gepubliceerde foto's kunt u na- I bestellen (met uitzondering van I archief- en historische foto's) bij vooruitbetaling van 5,00 per I exemplaar (formaat 13x18 cm) |op giro: 871441 t.n.v. de B.D.U. Ib.v. te Barneveld met duidelijke I vermelding van gewenste foto, I aantal, nummer van krant, pagina I waarop de foto werd geplaatst. U Ikunt ook kontant betalen op ons I kantoor Finnmark 3 - Leus- I den/Centrum. Ongeveer 14 da lgen na betaling ontvangt u de I gewenste foto's thuis. Opgave abonnementen, adver tenties en betalingen kunt u doen °P ons kantoor, Finnmark 3, Leusden/C. DE LEUSDER KRANT I 'S een uitgave van de BDU- I Krantenkombinatie te Barneveld. ACHTERVELD - Aan een door de AVRO uitgeschreven puzzelrit werd ook door het Achterveldse echtpaar J G. Lonst deelgenomen. Deze puzzel rit, die ongeveer 900 km lang was en door het zeer mooie Sauerland voerde, telde 530 deelnemers Bij de start kreeg men een vragenlijst mee. Wilde men een aantal vragen beantwoorden. dan moest men wel enkele evenemen ten bezoeken, zoals druipsteengrotten, een wildpark e d, Deze tweedaagse puzzelrit is voor het Achterveldse echtpaar wel in een succes geëindigd Zij wonnen namelijk de tweede prijs, zijnde een grote beker Gezien het grote aantal deelnemers wel een feit om trots op te zijn. Jammer dat mevr Lorist één van de namen van de klein kinderen van onze Koningin niet wist, daar zij dan mogelijk handen kunnen meedingen naar de eerste plaats. De Achterveldse Auto-, Motor- en Brom fiets Club is dan ook geweldig trots op deze prestatie van hun voorzitter en zijn vrouw, die daar de rit door het zeer mooie natuurgebied van het Sauer land ging geweldig van deze tocht heb ben genoten LEUSDEN/CENTRUM - Maandag 11 oktober verzorgt het Produktschap voor Groenten en Fkit een voorlichtings bijeenkomst met een praatje, films en een gratis verloting. De avond is van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond (Centrum en Zuid) en deze nodigen hierbij hartelijk de leden van de andere vrouwenbonden uit en ook hun vrienden en kennissen. De toegang is gratis en iedereen is om 8 uur welkom in de Marcuskerk. LEUSDEN/CENTRUM - Vanavond, donderdag 7 oktober, om 19.30 uur, is er weer een vergadering van de Jeugdraad Leusden. Er zal vergaderd worden in de kantine van het gemeente huis. Zwarteweg 16. Agenda: 1 Opening 2. Voordracht nieuw bestuurslid. 3. Verslag vergadering d.d. 2-9-'76 4 Ingekomen stukken - uitgegane stukken. 5 Mededelingen 6. Vergaderfrequentie. 7 Herverdeling bestuursfunctie 8 Verslag werkgroepen 9. Lektuurvoorziening. 10. Rondvraag. 11 Sluiting. LEUSDEN/CENTRUM - De Neder landse Bond van Plattelands Vrouwen komt donderdag 14 oktober om 8 uur weer bijeen in de Marcuskerk Op deze avond is notaris Huisman uit Woudenberg aanwezig om het een en ander te vertellen over Huwelijks goederen en erfrecht" Er is gelegen heid tot het stellen van vragen. Een belangrijke avond, waarbij ook de heren van harte welkom zijn. LEUSDEN - De Plattelands Jongeren Gemeenschap Utrecht afdeling Leusden heeft een nieuw bestuur gekozen. Het bestuur ziet er nu als volgt uit. Rien de Greef, voorzitter, Hans van Loenen, vice-voorzitter, Ria Verwey, le secretaresse, Johnny van Loenen, 2e secretaris, Wiepco Mulder, pen ningmeester, Betsy van de Lagemaat, adjunktbestuurslid, Hans Meerveld, ad- junktbestuurslid. Donderdag 14 oktober organiseert de P.J.G.U een dropping. Om 20.00 uur wordt gestart vanaf ,,'t Trefpunt Het bestuur verwacht een grote op komst van al haar leden. Pen en papier meenemen Het wordt een reuze span nende avond Hoe meer zielen hoe gro ter de spanning' In de laatste bestuurs vergadering is ook gesproken over een eigen Leusdens ledenblad. Er moet daar een redaktie voor gevormd worden. Wie voelt er voor om in de redaktie plaats te nemen! Schnjflustigen worden ver zocht om zich hiervoor op te geven. Zaterdag 16 oktober organiseert de P J G.U. een gezellige dansavond in café-restaurant „De Mof" aande Arn hemseweg De avond begint om 20.15 uur Medewerking wordt verleend door de beatband, die vroeger ,,S O. Four" heette, en die zich nu presenteert onder de naam Phoenix". (buiten de verantwoordelijkheid van'de redaktie) SOCIËTEIT PLEXAT GAAT DOOR Onlangs werd sociëteit Plexat (een sociëteit voor kamerbewoners) getrof fen door een brand. Wij hebben ons door deze tegenslag niet uit het veld laten slaan. Er zijn al weer plannen voor de opbouw van de sociëteit in de Valke straat. Vrijdag 8 oktober (20.00 uur) is er in het gebouw van het NKV ach ter de Markthal (Lieve Vrouwenstraat 44) een Algemene vergadering, waarop bestuur en leden/aspirantleden zich zullen beraden op de ontstane situa tie en p>annen zullen maken voor de toekomst. We zouden een dringend beroep willen doen op alle leden en aspirantleden om dan aanwezig te zijn Gelukkig hebben we in deze overgangs periode tijdelijk onderdag gevonden bij Sociëteit ,,Kom es" (hoekLeusder- weg-Daltonstraat, zaaltje NH-Kerk). We gaan door!!! SOCIËTEIT KOM ES Elke vrijdagavond 20 00-24.00 uur Zaaltje NH-Kerk, hoek Leusderweg- Daltonstraat (ingang Ampèrestraat). Soms in het wijkgebouw van de NH- Kerk (Laurensz Costerplein). SOCIËTEIT PLEXAT trekt tijdelijk in bij sociëteit ,,Kom es' (zie boven). U hebt nodig: 1 pond hamlappen peper, zout 1 potje zure room 50 gram boter Zaterdag en zondag kregen we eindelijk volwassen TV op onze buis wat betreft het aantal uitzend-uren. Zo moet televisie zijn: de hele dag door, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Met een enorme keuze. In een verloren uurtje op de middag eventjes TV kijken, mensen, die in ploegendienst werken en 's avonds niet voor de buis zitten, kunnen 's middags of 's morgens kijken. Naar herhalingen van de vorige dag, of andere interessante programma's. De huisvrouw kan ook een uurtje of wat rustig gaan kijken als ze tijd over heeft, etc. etc. Of het kijkvoer zelf ook volwassen was, daar zijn nogal wat twijfels over. Persoonlijk was ik er niet zo erg kapot van. Natuurlijk, het is een her denking en dan krijg je herhafingen, hoogtepunten en een terugblik. Fijn, aardig. Maar toch al jaren achter haald. Want als dat - wat ik de afge lopen twee dagen heb gezien - de hoogtepunten waren, dan is het maar een bijzonder schamele oogst. Het waren dan ook geen hoogtepunten. Niet allemaal. Veel aardige dingen ontbraken. De televisie-rellen, de beste dokumentaires etc. En als we ergens ontevreden over waren, dan was dat wel over de kinderprogram ma's en de tijden, waarop ze werden uitgezonden. Minimaal kijkspul, met uitzondering van het voortreffelijke kindercircus op de zondagavond. Maar dat was dan ook TV van van daag, geen herhaling. Voor de rest heb ik twee dagen te levisie ervaren als een soort hutspot. Een verzameling programma's uit de oude doos, waarvan leek, alsof de keuze was bepaald door een onwil lekeurige prik in het archief, met de ogen dicht. Maar televisie was het, hoe je het ook bekijkt. En je raakt eventjes de kluts kwijt als je de maandag erop - al door de machtder gewoonte-om drie uur 's middags de TV aanzet en een blanko beeld als resultaat krijgt. O ja, denk je dan, 25 jaar televisie, dat is alweer voorbij. Als ik 25 jaar televisie zou moeten typeren, dan kan ik alleen maar ver wijzen naar het Noorse Montreux- programma, winnaar van de Gouden Roos, dat de Noorse radio en TV- geschiedenis in beeld bracht: van begin tot het eind amateuristisch ge klungel. En - als we terugkijken op 25 jaar televisie - is er veel veranderd sinds het begin van het TV-tijdperk? De namen veranderen, maar de re sultaten bleven hetzelfde. Hutspot. En dat is mijn lievelingskostje nog nooit geweest. Monitor. Vraag uw slager magere ham lappen. Braad ze in boter mooi bruin en gaar en leg ze even apart Laat de jus even goed doorkoken, giet er wat kokend water bij en daarna de zure room Voor de liefhebbers een fijn gehakt uitje of teentje knof look. Leg het vlees nog even in de pan en laat nog 5 minuten samen sudderen. Leg het vlees op een schaal en giet de saus erover Geeft er fijne doperwtjes en puree bij. Eet smakelijk. Japieja. ACHTERVELD Donderdag 7 oktober: Cns Gebouw bejaardensoos: 13.30 uur. Donderdag 7 oktober: „Ons Gebouw": algemene ledenvergadering A.B.T.B 20.00 uur. Vrijdag 8 oktober: Bibliotheek 19.00- 20.00 uur. Zondag 10 oktober: Bibliotheek 10 30- 12 00 uur Zondag 10 oktober: Oriëntatient A.M.B.C. Achterveld, start 14.00 bij de Roskam. Maandag 11 oktober: Klaverjas tour- nooi S.V.A kantine, sportpark 20.00 uur. Dinsdag 12 oktober: Bibliotheek 15.15- 16.30 uur. Dinsdag 12 oktober: E.H.B.O gedi plomeerden Ons Gebouw. 19.30 uur Dinsdag 12 oktober: E.H.B.O. nieuwe leden: Ons Gebouw 20.00 uur. Donderdag 14 oktober: Algemene le denvergadering Avanti m de Oude Peerdestal: 20.00 uur AGENDA LEUSDEN-C. Donderdag 7 oktober: Jeugdraadverga- dering Aanvang 19.30 uur Kan tine gemeentehuis Zwarteweg 16. Maaüdag 11 oktober Voorlichtingsbij eenkomst Produktschap Groenten en Fruit. Aanvang 20 00 uur. Toe gang gratis. Iedereen welkom in de Marcuskerk Woensdag 13 oktober: Johanneshoeve. Demonstratieavond Conimex Aan vang 20 00 uur. Donderdag 14 oktober: „Marcuskerk", 20.00 uur Huwelijksgoederenrecht en erfrecht voor N B P. 14 oktober: .Café-restaurant Nieuw-LeusdenVergadering wijkraad de Wetering, aanvang 20 00 uur. Elke donderdag: Clubgebouw Blijhof. Volksdansen Van 16 00-17.00 uur voor de jeugd vanaf 8 jaar. Van 19.00-20 00 uur voor gevorderden. Van 20.30-22.30 voor volwasse nen Elke donderdag: UW Seniorensocië teit „Sporthal Groenhouten", de Meent. Van 14 00-16.30 uur. Elke dinsdag: Van 18 45-19.45 uur. Jeu^dschaken in de oude Roda- kantine Om 19.45 uur: schaken voor senioren in dezelfde kantine Elke dinsdagmiddag: Sociëteit voor da mes en heren van 60 jaar en ouder om gezellig te kaarten. Van 14.30- 17 00 uur. Johanneshoeve, Ha- mersveldseweg Elke woensdag: „Lisidunahof" repeti ties koor „Treecksangh". Van 19 45-21 45 uur Elke donderdagmorgen: Van 9.00 tot 10.00 uur gezinsverzorging en be jaardenhulp van het Groene Kruis- gebouw, Wit-Gele Kruis, Rozen- gaarde 33. Elke vrijdag: Ontmoetingsgelegenheid in de Johanneshoeve. Hamersveld- seweg. Vanaf 9.00 uur. Elke dinsdag- en vrijdagavond: „De Til", open vanaf 19.00 uur. Hob byclub om 18.30 uur. Hulpdienst „De Wetering". Telefoon nummers 42746/42249. Stichting Amivedi: Mevrouw Drost, tel 033-44123. Elke zaterdag: ,.De Til". Discodans avond, Aanvang 20.00 uur. Elke zondag: „De Til". Discodansmid dag. Aanvang 14.00 uur LEUSDEN/ZUID Donderdag 7 oktober: Bibliotheek „De Boekenmolen Paletschool, Wil lem de Zwijgerlaan Uitlening van 14 .00 tot 17 .00 uur voor volwasse nen en jeugd Vrijdag 8oktober: 19.00uur in ,,'tTref- punt' aandeArnhemseweg Jeugd- klub voor 12- tot 16-jangen Vrijdag 8 oktober: Bibliotheek „De Boe kenmolen", Paletschool, Willem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.00 tot 20.00 uur Uitsluitend voor vol wassenen. Zaterdag 9 oktober: Jazzhut van Theo Caldenhoven. Van Diepenheim Scheltuslaan 14. Geopend van 12.00 tot 18.00 uur Maandag 11 oktober: Gezinsverzorging en ouderenhulp van de gefuseerde kruisverenigingen aan de Roo van Alderwereltlaan 13. Van 14.00 tot 15.00 uur. Maandag 11 oktober: Bibliotheek „De Boekenmolen Paletschool, Wil lem de Zwijgerlaan. Uitlening van 14.00 tot 17.00 uur. Voor volwas senen en jeugd Maandag 11 oktober 18 30-20 00 uur in ,,'t Trefpunt" aande Arnhemse- weg Jeugdklub voor 8- tot 10- jarigen. Maandag 11 oktober: Gemengd Koor „Kunst veredelt", repetitie-avond in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhem seweg, van 20.00 tot 22 00 uur. Nieuwe leden van harte welkom, vooral heren-leden! Dinsdag 12 oktober: UW Sociëteit Ontmoetingsmiddag vooralle men sen van Leusden-Zuid, die van gezelligheid houden. In het klub- gebouw van „Roda" in het Bur gemeester Buining Sportpark Van 14.00 tot 16.30 uur. Dinsdag 12 oktober: 19 15 tot 20 30 uur in ,,'t Trefpunt" aan de Arn hemseweg: Jeugdklub 10-12 jari gen Dinsdag 12 oktober: Bibliotheek „De Boekenmolen", Paletschool Wil lem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.00 tot 20 00 uur Uitsluitend voor volwassenen. Donderdag 14 oktober: PJGU dropping. Om 20 00 uur: vertrek vanaf ,,'t Trefpunt", aan de Arnhem seweg. Zaterdag 16 oktober: PJGU. dansavond in „De Mof", Arnhemseweg. Me dewerking van de beatband „Phoe nix". OPPASCENTRALE LEUSDEN Voor een oppas bellen naar mevrouw B. Hassink, Azuriet 17, Leusden-Cen trum, tel. 43132 EXPOSITIES VAN LEUSDENAREN Greetje Grijpma: Grotekleurlitho's. Tot en met zaterdag 9 oktober in „Ga lerie Ina Broerse", Nieuwe Spieghel- straat 57, Amsterdam, tel. 020-236642. „Galerie Ina Broerse" is geopend: 's maandags van 12 00 tot 18.00 uur; dinsdags tot en met 's zaterdags van 9 30-18 00 uur. 's Zondags Besloten AMERSFOORT - Filmagenda voor Amersfoort van donderdag 7 tot en met woensdag 13 oktober 1976 GRAND THEATRE 2.00 - 7.45 uur „Max Havelaar' a.l. Tel.: 033-14632. STUDIO G „Johnny got his gun", 2 15 - 7.00 - 9 30 uur, zondag 2 15 - 4 30 -7.00 - 9 30 uur Tel 033 - 14632 14 jaar. CINEMA 1 „The man from the organization", 2.00 - 6.45 - 9 15 uur, zaterdag en woensdag 6.45 - 9.15 uur, zondag 2 00 - 4.15 - 6.45 - 9 15 uur. Tel. 033 - 18900 18 jaar. CINEMA 2 „A woman under the influence", 1 45 - 7.45, zondag 1 45 - 4.45 - 7 45 uur. Tel 033-18900. 18 jaar. EURO „Once upon a time in the West", 14 jaar, 2.00 - 7.45 uur. Tel 033-33655. CITY Vrijdag t/m zondag Jim Mitchum en Karen Lamm in „Trackdown", 6.45 - 9.15 uur; zaterdag2.00 - 6 45 - 9.15 uur; zondag 2.00 - 4 15 - G 45 - 9.15 uur. (donderdag, maandag, dins dag en woensdag wegens verbouwing gesloten) Tel. 033-16572, 14 jaar. NACHTVOORSTELLINGEN CITY „Harde jongens zachte poesjes", 18 jaar, vrijdagavond 23.45 uur. „De Chinees met de linkse direk- te", zaterdagavond 23.45 uur, 18 jaar. KINDERVOORSTELLINGEN CINEMA 1 Zaterdag - en woensdagmiddag 1.45 uur (kwart voor twee): „Tarzan de onoverwinnelijke' a.l (Engels met ondertitels). KLEUTERTJE KIJK EENS EURO Zaterdagmorgen 10.30 uur (half elf) „Sjors en Sjimmie en de toverring", a.l. (Nederlands). ONZE KRANT IS OP ONDERSTAANDE ADRESSEN LOS VERKRIJGBAAR. LEUSDEN-C. Leusder Krant, Finnmark 3. S.V. Bookstores. Torenakkerweg 16. De heer W. J Schut, Hamersveldseweg 26. Zwembad Leusden, Burg. Buiningpark. Manege en Taveerne „De Klaveet". Postweg 1. ACHTERVELD: Boekhandel Vos, Hessenweg 323. LEUSDEN-Zj Luitjens Supermarkt, Pr, Irenelaan 9. voor de verkoop van uw huis advies en informatie WIJNAND VAN HASELEN makelaardij in onroerende goederen. Snouckaertlaan 22-24. Tel. 033 11941 Amersfoort, postbus 502

Leusder Krant | 1976 | | pagina 3