Enorme ledenaanwas bij „Avanti" Gehandicapte Haaienploeg won in Barneveld Sport Cursief Zaalvoetbal winst voor Stetboys Veel belangstelling KPO-avond HOCKEY Lijntrekker s.v. Achterveld DONDERDAG 21 OKTOBER 1976 17 Eerste nederlaag heren 1 LEUSDEN/CENTRUM - Wat reeds enige tijd Id de lucht schijnt te heb ben gehangen (de gelijke spelen uit de voorgaande wedstrijden wezen daar op) is gebeurd. Hockey-Heren 1 heeft op een bijzonder slecht Apeldoorns veld tegen Ares de eerste nederlaag In deze competitie geleden. Weliswaar een klein verlies, maar het bijzonder grote enthousiasme van de jeugdige Ares-ploeg maakte dat toch wel te recht, hoewel het bijna net zo goed een gelijkspel had mogen zijn. Leusden kwam niet goed aan het spel toe. De competitie is nog lang genoeg om bet verloren terrein terug te winnen en een nederlaag op zijn tijd kan best nog wel eens een goede uitwerking hebben voor de toekomst. Heren 2 hockeyde thuis probleemloos via 2-0 bij de rust naar de 5-0 eindstand. De vijf doelpunten werden daarbij door vijf verschillende spelers gemaakt. Heren 3 nam in de eerste helft van de uitwedstrijd tegen de Gooische 9 door een werkelijk schitterend doel punt van Paul Mönking (met reversed stick oftewel met het puntje)de leiding. De Gooische kwam terug tot 1-1 maar op de van Heren 3 bekende manier kwamen de Leusdenaren 2 minuten voor tijd nog op winst. Verrassend was de overige zeer terechte overwin ning van Heren 4, de „jeugd-senio- ren", maar de veteranen gingen, weliswaar eervol, ten onder tegen een duidelijk sterker Schaerweyde, dat de eindstand reeds bij de rust had bereikt. De tweede helft is doelpuntloos ge bleven. Heren 5 is een speciale ver melding waard. De „blijmakers" be- staan niet meer! Zij behaalden de eerste winst sinds het ontstaan van Heren 5 en deden dat meteen maar niet zo kinderachtig met 5-1 en nog wel na een oorspronkelijke 0-1 ach terstand De topscorer van deze ploeg, Koos Egberts, haalde driemaal tref zeker uit en Ed Greve zorgde voor de beide andere goaltjes. Het stick- vaste optreden van Steven Kemmink in de achterhoede viel eveneens op Winnen was voor de heren toch wel een leuke belevenis. Dames 1 heeft hard gewerkt en uit stekend gespeeld in een leuke wed strijd met in het begin nog wel een paar gevaarlijke aanvallen van Maarn. Het werd 2-0 bij de rust. Marion Roggenkamp maakte de eerste goal in haar dameshockey en zorgde gedu rende de gehele wedstrijd voor een zeer positieve inbrang Op slag van rust maakte ook Joyce van Zandvoort haar eerste doelpunt bij de senioren, dat zij in de tweede helft door nog twee treffers liet volgen. Joyce heeft kennelijk voor de drie hoera'tjes, die voor de aanvang van de wedstrijd op haar verjaardag werden uitgebracht, met evenveel doelpunten willen bedan ken. In de allerlaatste seconde kreeg Maarn ook nog een stukje van de taart. Uit een strafbal werd de eer gered. Na een ruststand van 2-0 won Dames 2 met 3-0 wederom in een erg eenzijdige wedstrijd en dat is nu al de vijfde overwinning in successie! „Slechts" drie treffers scoorde Al- mita Meesters. Wij willen niet on dankbaar lijken, maar het hadden er evengoed tweemaal zoveel kunnen zijn. Dames 3 haalde een bijzonder knap staaltje uit. Na de competitie met 3-0 te zijn begonnen ontmoette deze ploeg achtereenvolgens de kleine en de grote waarheid in de vorm van fikse ne derlagen en nu werd in een leuke wedstrijd met 2-0 gewonnen. 4 uit 4 is nog altijd niet onverdienstelijk Aan voerster Berthe van Eek maakte de goals. De uitslagen bij de senioren waren: Dames 1 - Maarn 1 4-1 Dames 2 - Laren 5 3-0 Heren 2 - Be Fair 7 5-0 Heren 5 - Maarssen 4 5-1 Schaerweyde 9 - Dames 3 0-2 Ares 1 - Heren 1 1-0 Gooische 7 - Heren 3 1-2 Weesp 3 - Heren 4 0-2 Schaerweyde B - Veteranen A 3-0 De jeugd: Bij de jeugd waren de uitslagen Meisjes Al Meisjes Cl Jongens Al Jongens Cl - Jongens Dl Voordaan BI Gooische B3 Doorn BI - SCHC A5 - Gooische C5 - Gooische A3 Schaerweyde C4 - Amersfoort D2 - Meisjes BI 0-1 - Jongens BI Jongens B2 5-0 1-0 0-1 3-2 3-1 4-3 4-1 Maarn C2 - Jongens C2 4-0 Baarn mini - Meisjes mini E 4-3 Meisjes Al wist ditmaal gemakke lijk het vijandelijke doel te vinden, zij het dat de 5-0 zege toch maar een matige afspiegeling was van de krachts verhouding in deze eentonige wedstrijd. Meisjes Cl, evenals de vorige week weer razend enthousiast, kreeg we derom loon naar werken al werd het maar een kleine overwinning. Een moeizame strijd heeft jongens Al ge streden in een wedstrijd met een bij zonder zwakke arbitrage. De Leus- dense linies sloten ook niet zo best op elkaar aan en de kleine winst van de Gooische was dan ook wel te recht. Jongens Cl bleef op het goede spoor door het hard werken (zeg an ders gerust maar: knokken) tegen de koplopers. Na in de spannende wed strijd met 2-0 voor te hebben ge staan, werd het 2-2 en tenslotte werd tocht nog met 3-2 aan het langste einde getrokken, zodat de heren op een plaats in de kopgroep zijn aan gekomen. Blijvende verbazing was er over Jongens Dl, dat wederom speelde tegen een veel ervarener team en toch knap won met 3-1, na met 0-1 achter te hebben gestaanNa twee maal verlies en twee gelijke spelen is het Meisjes BI eindelijk gelukt de eerste overwinning te behalen. Jon gens BI ging duidelijk ten onder aan het feit, dat onvoldoende inzet werd getoond, kennelijk nog terend op en kele gigantische uitschieters in voor- ACHTERVELD - Het gaat goed met Avanti of beter gezegd, het gaat uit stekend met de Achterveldse gymnas tiek-, volleybal- en badmintonvereni- ging. Avanti" betekent zoiets als „vooruit" en dat is zeker in het afgelo- pea rerenigingsjaar geen loze kreet ge- iwst. Dit kwam duidelijk aan bet licht tij dens de algemene ledenvergadering tin verleden week donderdag in d'ou- de Peerdestal aan de Achterveldse Hessenweg. Niet alleen waren er bui ten het bestuur meer leden aanwezig (16 tegen 12 resp. 11 in 1975 en 1974) toen voorzitter R. Valkonet de praat- avond opende, maar Avanti beeft in de achter ons liggende periode flink aan de weg getimmerd. Op de eerste plaats met het gewel dige feest - op het Kerstenspark voor de jeugd en in Ons Gebouw voor de senioren - rond de viering van het eer ste lustrum. De jeugd van de gymnas- tiekafdeling deed op 28 februari en met zonder succes mee aan spring- wedstrijden te Barneveld en viel even eens in de prijzen op de KNGV-rayon wedstrijden te Niikerk. De onderlinge LEUSDEN/CENTRUM - De hockey- dub Leusden heeft een lijntrekker nodig en adverteerde die funktie in onze krant met groundsman ge vraagd". Reakties bleven tot heden toe uit. Zouden in Leusden geen lijntrekkers wonen? Dat kan, maar ook het denkbaar, dat het woord groundsman" niet goed is begrepen en daarom zal ik, als extra service van de franf. dat baantje wat nader om schrijven. Vooralsnog krijgt de man, die straks als enige op de MHCL-loordijst tal staan, lijntrekken tot hoofdtaak. Tegen betaling niets doen of in het ui terste geval een traag werktempo aan houden, wordt er evenwel niet mee be doeld Het lijkt me een baan met grote mo gelijkheden voor de toekomst. Een (halkjkruiwagen is reeds aanwezig en Qls ik goed ben geïnformeerd zelfs twee, hoewel je er slechts één tegelijk kunt iebruiken. In de weekeinden moeten de nodige lijnen op de dne velden worden $etrokken en eripassant kan de lijn trekker (hij komt toch ter plekke) de doelnetten ophangen en de veldvlaggen plaatsen. Zo te zien wel een job, waar de desbetreffende man gemakkelijk üjn pensioen mee kan halen en zo het een 65-plusser mocht zijn, in alle geval ™stig en zeer gezond werk in de buiten lucht. Het zware werk (grasmaaien en to) wordt gedaan. wat er in de toekomst nog moelijk De snelgroeiende hockeyclub ver dacht t.z.t. een aanmerkelijke xatbrei- van haar accommodatie. Meer velden, een clubhuis met restauratie en weet, wat nog meer? Voor een doe-het-zelver met wat mprovisatie- vermogen ligt hier wel „het einde" en de man hoeft niet eens de hockeyspel- te bennen, hoewel een beetje ciubhefde nooit weg is. C. wedstrijden op 11 en 12 mei waren eveneens een zeer geslaagd hoogte punt. Ook de volleybalafdeling draaide succesvol. Het damesteam handhaafde zich in de 2e klasse. De heren werden ongeslagen kampioen in de 3e klasse en staan nu ook al weer fier aan de top van de 2e*klasse. AlTleze positieve geluiden hebben gezorgd voor een leden- aanwas, die in Achterveld niet voor mogelijk gehouden was. Van 240groei de het bestand met liefst 105 (ruim 40%!) tot 345 leden en nog steeds zet die groei zich voort. De gymnastiek- sectie telt 155 jeugdleden en 68 vol wassenen. De afdeling volleybal groei de met ruim 70% van 53 tot 92 leden en omvat thans 34 mini's, 22 recrean ten, 19 dames- en 17 heren-competi- tiespelers. Dit jaar neemt Avanti met vier teams deel aan de bondscompeti- ties. De groei van de Achterveldse gecombineerde sportvereniging zette zich ook voort in de afdeling badmin ton, die in verband met de beschikbare speelruimte aan haar maximum van 30 leden is gekomen. Er moest zelfs een wachtlijst worden ingesteld. Die geldt niet voor de badminton jeugd. Jongens en meisjes van 14 tot 18 jaar kunnen zich voorlopig nog aanmelden. Om de vereniging als één geheel nog beter naar buiten te presenteren heeft Avanti een eigen embleem laten ma ken, dat als badge op de sportkleding van alle leden wordt gedragen. De gebruikelijke agendapunten werden vlot afgewerkt. Mevr. C. Jansen trad af als secretaresse van het hoofdbestuur (niet van de gymsectie). Applaus verge zelde de dankwoorden van voorzitter Valkonet, die haar tevens een bloeme tje en een boek over handenarbeid als stoffelijk blijk van erkentelijkheid aanbood. De diverse funkties voor het inmiddels aangevangen verenigingsjaar zijn thans als volgt verdeeld: Hoofdbestuur; voorzitter de heer R. Valkonet, secretaresse mevr. T. Duits (van Oldenbarneveltstraat 66, telf. 03425-1787) en penningmeesteresse mevr. A. van Dijk. Sectie gymnastiek: de dames M. Rooks (tevens afgevaardigde in het hoofdbe stuur), C Jansen en T. van Ameide Afdeling volleybal: de dames A. van Dijk en W. Enters en de heer Th. Jansen (afgevaardigde in het hoofdbe stuur). Sectie badminton, mevr. E. Kelder en de heren J. Smink (afgevaardigde in het hoofdbestuur) en W. van Oost. gaande wedstrijden. Ditmaal kregen ze wel de rekening gepresenteerd. Jon gens B2 en C2 waren, ondanks de stijgende lijn in hun prestaties, merk baar de dupe van de herfstvakantie Beide ploegen verschenen met 9 man aan de start en dan wordt winnen wel heel erg moeilijk. De mini-meisjes hebben het erg leuk gedaan en scoor den zelfs dne goaltjes. Het a.s. week einde is er maar een zeer beperkt programma (herfstvakantie en inhaal- weekend). Naast wat jeugdwedstrijden op zaterdagmiddag worden zondag ge speeld: Dames 3 - Fletiomare 2 Veteranen A - Culemborg A Fletiomare 1 - Dames 1 Hilversum 7 - Heren 5 ZEIST - De F C. Stetboys speelde vrijdag haar derde zaalvoetbalwed strijd in het KNVB-sportcentrum te Zeist tegen Strabo. Jan Leeuwenkamp (nog maar pas bij de Boys als zaal- voetbalcoach op de loonlijst) had als basisopstelling Arnold Kuppen in het doel (omdat Nico Mulder geblesseerd was) en de veldspelers Frans Let- schert, Jos Mol, Herman Cornelissen en Adne Bruin. De Boys begonnen vrij zelfverzekerd aan de match en in de 5e minuut wist Jos Mol de openings treffer te plaatsen. Nog voordat Strabo zich over deze tegenslag heen kon zetten, verhoogde Herman Cornelissen de voorsprong tot 2-0. Strabo kwam terug tot 2-1 en met gebruikmaking van de wisselspelers Hans Haverkate, Hans Hols en captain Kees Oskamp ver hoogde Stetboys de druk op de vijande lijke veste. De rust brak aan met 3-2 in het voordeel van de Leusdense ploeg. Na de hervatting leek een ramp zich te gaan voltrekken over het toch niet slecht spelende Stetboys. Van 3-2 voor sprong sukkelden de Lisidunaboys naar 3-4 achterstand maar mede dankzij de enorme steun van de vele supporters (waaronder zelfs Zr. M J. Th. Stet.de naamgeefster van de Leusdense ploeg en in feite de sponsor) kwamen de „groentjes" steeds weer terug in de aanval en met succes. Jos Mol (4-4), Frans Letschert (5-4), Kees Osxamp (6-4) en Adrie Bruin (7-4) wezen Stra bo definitief terug. LEUSDEN - Woensdag 13 oktober was de Johannes Hoeve tot aan de nok gevuld met 110 dames die allemaal de causerie .van de Conimex-fabnek uit Baarn kwamen beluisteren. Ook werd 't gerecht mihoen klaargemaakt, waarvan iedereen een hapje met di verse sausen kreeg aangeboden. De Heinekenfabriek maakte dit af door ook de dames een pilsje of een glas donker bier aan te bieden Om half elf keerden ze allemaal zeer voldaan huiswaarts. Dames mag ik u nog aan 27 oktober herinneren, wanneer de heer André v d. Berg komt praten over gemeente politiek en K V.P Breng ook de heren mee en laat de Johannes Hoeve ook deze keer maar te klein zijn. BARNEVELD - Afgelopen zaterdag organiseerde de Barneveldse zwem- club De Waterkip een nationale zwem- driekamp. De Waterkip, de Haaien en Larsheim (Leersum) deden daaraan mee. Ondanks het feit, dat diverse Haaien (en echt niet de slechtste) reeds met herfstvakantie waren, werd de driekamp een zeer groot succes voor de Leusdense ploeg. De eindstand werd: 1. de Haaien 79 pnt. 2. de Waterkip 131 pnt. 3. Larsheim 140 pnt. Een paar uitschietende prestaties van de Haaien waren onder meer de 100 m. vrije slag (meisjes o/l2) m 1.18.8 van Rina Herder, een zeer goede tijd en een verbetering van haar eigen record met maar liefst 6 seconden Voorts de 100 m. schoolslag (meisjes O/10) van Carolien Leijdes in 1.31.9 (beste tijd tot nu toe was 1.34.5) Het vijf jaar oude clubrecord van Marina v.d. Heiden uit 1971 (1.31.6) begint al aardig te wankelen. De 100 m. rugslag zwom Carolien in 1.31.1 (beste tijd 1.27.2) Dick Pasker won de 50 m vlinderslag voor jongens o/12 in 44.1 en dat was 5.2 sec. sneller dan eerder. Thijs Woudstra werd tweede op de 100 m. schoolslag voor jongens o/14 in 1.30.6 (was 1.35.0). Ja, bijna alle Haai en wisten wel wat van hun beste tijd af te knabbelen. De leusdense resultaten waren 50 m rugslag meisjes O/10: 1.30.6 (1.35.0) diskw. (1.40.7) 36.0 (36.2) 37.5 (—5 31 7 (32.1) 33.1 (33.3) .38.7 (1.30.0) 1.40.5 (1.38.3) 1.40.5 (1.45.7) le Rita de Kruif Gonny Snijders Idem jongens o/lO: le Hendrik Jan Rinkel 2e Jurgen Laseur 44.3 (44.2) 51.2 (51.4) 44.5 (45.6) 51.4 (52.2) 100 m. vrije slag meisjes o/12: 1.18.8 (1.24.8) 2e Rina Herder 3e Marina Pastoor 1.23.2 (1.24.9) Idem jongens o/12: 2e Frank Goedhart 1.22.9 (1.22.7) 3e Marcel Flemming 1 24 0 (1.20.8) 100 m. schóolslag meisjes o/14: le Carolien Leijdes 1.31.9 (1.34.5) Marjan Grootendorst 1.44.9 (1.44.8) Idem jongens o/14: 2e Thijs Woudstra Gerlach Jacobs 50 m. vlinderslag dames: le Hanneke den Herder 2e TCitty Linse Idem heren: le Frank v.d. Hurk 2e Thijs Noordewier 100 m. vrije slag meisjes o/lO: le Rita de Kruif 1.30 2 (1.26.5) Renate de Wit Idem jongens o/lO: le Hendrik Jan Rinkel 2e Frans Fontein 50 m. vlinderslag meisjes o/12: 3e Rina Herder 43.8 (43.8) Antoinette v.d. Hurk 44.7 (47 0) Idem jongens o/12: le Dick Pasker 44 1 (49.3) 2e Remco Kelder 46 5 (48.1) 100 m. rugslag meisjes o/14: le Carolien Leijdes 1.21.4 (1.27.2) Astrid van Ginkel 1.30.5 (1.33.2) Idem jongens o/14: 3e Thijs Woudstra 1.29.5 (1.26.0) Gerlach Jacobs 1.30.0 (1.26.7) 100 m. vrije slag dames: 2e Mirjam Goedhart 1.11.6 (1.10.3) 3e Hanneke den Herder 1.15.1 (1.13 9) Idem heren: le Frank v.d. Hurk 1.02.8 (1 02.7) 2e Enk Scholten 1 04.5 (1.05.3) Bij de 10 x 50 m. estafette vrije slag voor meisjes en jongens o/12 startte Gonny Snijder als eerste en wist met een voorsprong van enkele seconden aan te geven hoe het moest. Die voor sprong werd door Renate, Antoinette, Rina, Marina, Remco, Dick, Frank, Marcel en Jurgen niet alleen gehand haafd maar nog uitgebreid tot 9 secon den. De Haaien wonnen in 6.31.4 enook de 10 x 50 m. estafette 50 m. vrij werd (met 5.25.1) een prooi van de Haaien. Carolien, Astrid, Thijs, Ger lach, Kitty, Hanneke, Frank, nog een Thijs, Erik en Mirjam waren de winnende dames-/herenploeg. Zij had den 29.1 seconde voorsprong op num mer 2. Biljart. B V Leusden 1 won haar eerste competitiewedstrijd tegen Bui tenkist 2 met 5-2 (C2A). B V. "75" uit Leusden was minder succesvol. Het eerste team verloor in de afdeling C4B met 2-7 van Carambole 2 en het twee garnituur verloor in C4C met de zelfde cijfers van de Lanteern 4. Voetbal. In de maand september van dit jaar, waarin door de droogte- periode gedurende de eerste veertien dagen maar beperkt gespeeld kon wor den, zijn desondanks in deKNVB-afde- ling Utrecht reeds 470 personen in aanraking gekomen met de strafcom- missie. Trainers en clubbestuurders zullen hun spelers nog meer dan tot nu toe op de noodzaak van sportief ge drag moeten wijzen. Voetbal kan slechts gespeeld worden mét een teeenstan- ACHTERVELD - Uit de wedstrijd s.v Achterveld - V V O '65 Terwijl drie VVO-verdedigers toekijken haalt Jan Kerkhof uit, zijn schot belandde helaas in het zijnet De Achtervelders hadden deze middag weinig geluk met hun acties Foto Janus Visser Achterveld kon niet tot scoren komen ACHTERVELD - De RKSV Achter veld heeft in de thuiswedstrijd tegen het Utrechtse V.V O. geen enkel punt kunnen behalen. Vanaf het beginsig- naal probeerde de thuisclub met goed opgezette aanvallen zo spoedig tot sco ren te komen. Na een kwartier prac- tisch op de helft van V VO. vertoefd te hebben leek een doelpunt zeer nabij. Herman Kerkhof kon de bal op maat afgeven aan Herman van Ruitenbeek, maar jammer genoeg werd diens in zet keurig gestopt door de Utrechtse doelman. Tegen het veldoverwicht van Ach terveld konden de V.V.O. ers niets anders doen dan het proberen met snelle uitvallen. Hiermee hadden zij bijna succes doch kundig optreden van doelman Tolboom voorkwam erger. Achterveld bleef drukken en tot aan de rust trachtte men door goede com binaties zowel over de linker als de rechtervleugels middenvoor Jan Kerk hof te lanceren. Een zeker schijnend doelpunt bij een schot van Jan Kerk hof werd op onnavolgbare wijze door doelman Rebergen tot corner verwerkt. Rust: 0-0. Na de thee hetzellde speelbeeld als in de eerste helft. Jan Boersen speel de zich na een goede rush vrij en kon haarzuiver de bal afgeven aan Jan Kerkhof, doch doelman Rebergen toonde opnieuw zijn bijzondere klasse. Het doelpunt waar iedereen op wachtte was ondertussen nog niet geboren. Een dieptepass van V V.O werd door John v.d. Burgwal onderschept, en naar voren gedirigeerd naar Her man v. Ruitenbeek. Deze passeerde enkele V.V.O.-ers en loste een hard schot op de Utrechtse veste, precies aan de buitenkant-paal Het spel werd harder ook al omdat er maar een paar man op de Achter veld-helft stonden, de rest allemaal op de V.V.O.-helft Door deze concentratie van spelers was er van goed voetbal geen sprake meer. De Achterveldse voorwaartsen heb ben van alles geprobeerd om V V.O op de knieen te krijgen. Schoten van Piet Vos, Jan en Herman Kerkhof en zelfs van de mee naar voren gekomen Hans Versteeg troffen geen doel. Wat doelman Rebergen te „verwerken" kreeg werd met grote inzet en klasse geklaard. Vanwege spelbederf en ruw spel gingen 2 Utrechters op de bon. Doordat de gasten het speelveld erg klein hielden zag men ook kans om de vele Achterveldse aanvallen te stui ten via de buitenspelval. Het uiteinde lijk resultaat van deze spannende strijd was dan ook dat de Utrechtse gasten letterlijk en figuurlijk een pint er uit hebben „gesleept". Achterveld moest genoegen nemen met een gelijkspel, hoewel men meer verdiend had ACHTERVELD - Uit de wedstrijd s.v. Achterveld - V V.O. '65; Jan Boersen passeert op volle snelheid een tegenstander Foto Janus Visser. UITSLAGEN 17 OKTOBER '76 Achterveld 1 - Maluku Muda 15.00 H V.C. 2 - Achterveld 2 1130 Amsvorde 4 - Achterveld 3 14.30 Achterveld 4 - Hoogland 6 12.00 Soest 7 - Achterveld 5 14 30 Achterveld 6 - Quick 11 12.00 Dames: D W S. '76 - Achterveld 11.30 Achterveld 2 - V.V.Z A. 2 0-0 Achterveld 3 - Barneveld 3 5-0 Achterveld 4 - H.V.C 4 2-2 Soesterberg 5 - Achterveld 6-1 (gestaakt 10 minuten voor tijd) V.V.Z.A 5 - Achterveld 6 4-1 Dames: Achterveld - Houten 0-0 der en mét een scheidsrechter, hoe goed of slecht men die ook vindt. Postduivensport. Voor de 10e ach tereenvolgende maal is de Achtervel- der Frans Kerkhof generaal kampioen geworden van de Barneveldse post- duivenhoudersvereniging de Snelpost. Voetbal. De Roda-jeugd doethetdit jaar weer meer dan uitstekend. Wij hebben de resultaten van de vorige week eens nader bekeken. Van hun 10 wedstrijden wonnen de junioren er 8. Eenmaal werd gelijkgespeeld en ook 1 wedstrijd ging verloren. Met 17 uit 20 en een doelsaldo van 46-14 beslist niet slecht. Nog beter deden het de pupil len, die 11 wedstrijden speelden en on geslagen bleven. Er werden er 9 ge wonnen en 2 eindigden gelijk ende jon gelui haalden 20 van de 22 beschik bare punten met 47-7 als score Voetbal. Met enig kunst- en vlieg werk werd de ziekenhuisvoetbalcom petitie afgesloten. RKZ werd winnaar met 33 pnt. uit 20 „wedstrijden" Maarschalksbos, Josti en het Leusden se Stetboys kwamen met 29, 28 en 24 punten op de volgende plaatsen. Voetbal Per 15 oktober is Jan Leeuwenkamp door de Stetboys be noemd tot coach van de zaalvoetbal ploeg. Wij menen hem niet te kennen, maar het moet wel een „goeie" zijn, want de eerste zaalwedstrijd onderzijn begeleiding werd gewonnen Vrijdag 22 oktober: 20 15 uur eerste Roda-kaartavond in de Roda-kan- tine op het BB-park. Zaterdag 23 oktober: van 14.30 tot 16.00 uur receptie t.g.v. het 50- jarig bestaan van de ARTC de Pedaalridders in rest Amershof, Snouckaertlaan, Amersfoort Zaterdag 23 oktober: vanaf 20.00 uur feestavond Pedaalridders in de Markthal, Amersfoort. Zaterdag 23 oktober: v a. 15.00 uur competitie-voetbalwedstrijd Roda- CDN op het Buiningpark. Zondag 24 oktober: v a. 14.30 uur Com petitie-voetbalwedstrijd Roda - Nederhorst op het Buiningpark Zondag 24 oktober: v.a. 15 00 uur competitie-voetbalwedstrijd S.V. Achterveld - Maluku Muda op het Kerstenssportpark Dinsdag 26 oktober: van 15.30 tot 17.30 uur in d' Oude Peerdestal te Achterveld. Receptie t.g.v. het 25-jange huwelijk van de heer W Schouten, sinds de oprichting van SVA bestuurslid en de laatste 25 jaar penningmeester van „Ach terveld". Vrijdag 29 oktober: v.a. 19.30 uur jaar lijkse feestavond van de Haaien in de Roda-kantine op het Buining park. ACHTERVELD - Uitslagen van za terdag 16 oktober JUNIOREN Achterveld Al - Ijsselm. Vogels A2 1-2 Hoevelaken A2 - Achterveld A2 2-2 Spakenburg B2 - Achterveld BI 9-2 Achterveld Cl - C.J V.V. Cl 1-0 Soest C3 - Achterveld C2 3-4 Achterveld C3 - Hees Cl 0-1 PUPILLEN S E C. Dl - Achterveld Dl 3-2 Cobu Boys Dl - Achterveld D2 2-1 Achterveld D3 - Soest D5 9-1 Achterveld El - Quick E2 11-0 V.V.Z. '49 E2 - Achterveld E2 1-1 Achterveld E3 - Quick E4 0-0 PROGRAMMA ZATERDAG Roda Al - Achterveld Al 15.30 Achterveld A2 - K V V.A. A3 15.30 Achterveld BI - Hoevelaken B2 15.30 C.J V.V. Cl - Achterveld Cl 13.45 Achterveld C2 - Quick C4 13.45 V V.Z.A C5 - Achterveld C3 15.30 PUPILLEN Achterveld Dl - Amsvorde Dl 13.00 Achterveld D2 - V.V.Z. '49 D2 12 00 Spakenburg D3 - Achterveld D3 13 00 H.V.C. El - Achterveld El 13.00 Achterveld E2 - Quick E3 13.00 Achterveld E3 - Hoevelaken E3 12.00

Leusder Krant | 1976 | | pagina 17