iaterdag provinciaal ampioenschap pony's leer geslaagd school- rriinivolleybaltoernooi Antilopen verliezen net van KI0S: 7-6 ferlies voor Ivanti I J. Leijdesen A.v.d. Steeg: 4 uit 4 Zaterdag weer volleybal in De Meent Roda's eerste kaartavond leusder krant-sport donderdag 28 oktober 1976 13 oed herstel ockeyheren 1 LEUSDEN/CENTRUM - Afgelopen leekeinde kregen wij een matige pot oorgeschoteld van de Leusdense ockeywereld. Het inhaalprogramma mvatte een tweeral jeugdwedstrij- en en een half dozijn ontmoetingen de senioren Eén daarvan was ook nog vriendschappelijk. Door het tot u toe gedurende de weekeinden bij - onder mooie weer is er weinig ach- fstand op het speelschema ontstaan 1 het ziet er naar uit, dat bij het igaan van de winterstop in de eerste tweede week van december de com- otities al zeer ver gevorderd zullen ijn. Wat de jeugd betreft kreeg Jongens 2 bezoek van Shinty C3. Nog steeds is je duidelijke opgaande lijn bij C2 te jen in de met het kleinst mogelijke erschil verloren wedstrijd. Detraining ran Carla Zwart lijkt succes te gaan opleveren. Jongens Dl ging op de van hen nu wel bekende weg voort. Van de 6 door deze jonge knapen gespeelde wedstrijden werden er 4 gewonnen, 1 gelijkgespeeld en 1 verloren. Een re sultaat, waar menig ander elftal wel jaloers op kan zijn. De opbouw van dit ploegje zit goed in elkaar en ditmaal kreeg Schaerweyde D3 de rekening met 2-0 gepresenteerd. Dames 3 heeft van Fletiomare 2 een goed hockeylesje ge kregen en heren 4 speelde een leuke en nuttige oefenwedstrijd, die de zeer enthousiaste jeugdsenioren met 1-1 ge lijk speelden tegen het hoger ingedeel de Culemborg 2. De hard zwoegende veteranen gingen toch wel terecht met 0-2 ten onder tegen Oud-Culemborg. Dames 1 had min of meer (met de na druk op meer) een off-day en vooral in deze wedstrijd bleek duidelijk, dat het de ploeg nog aan de nodige psy chische hardheid ontbrak. Na een 1-2 achterstand voor Leusden bij de rust liep gastvrouwe Fletiomare 1 regel matig uit tot 4-1. hoewel die stand toch wel wat geflatteerd is. Heren 1 heeft de misstap van de vorige week in Har derwijk tegen Mezen 1 weer goed ge maakt door met 3-1 te winnen. Leus den nam al vrij snel met 1-0 de lei ding door Coen Slagt uit een strafbal Pieter van Breugel zorgde voor 2-0 uit een linkse voorzet van Erik Timmer en in de loop van de tweede helft werd het zelfs 3-0 Coen Slagt benutte nogmaals een strafbal. Leusden ver- zuimdè om verder door te gaan en uit eindelijk kon Mezen via een strafcor- ner kort voor tijd de eer nog redden. Een zeer verdiende victorie voor Leus den De ex-blijmakers van Heren 5 zijn toch de mist in gegaan tegen een duidelijk beter Hilversum 7. De 0-5 nederlaag zegt wel voldoende. PROGRAMMA VOLGENDE WEEKEINDE Zaterdagmiddag vanaf 12.00 uur weer diverse jeugdwedstrijden en zondag thuis. Dames 1 - de Haaskamp 11.00 (nieuw veld) Heren 1 - Phoenix 1 14.00 (nieuwe veld) Heren 3 - USCH (koploper) 2 11.00 Heren 4 - SCHC 12 11.00 Veteranen A - Woerden A 12.30 Dames 2 moet naar Amersfoort 3, Dames 3 naar Kampong 9, Heren 2 naar Huizen 3 en Heren 5 naar Laren 10. LEUSDEN/CENTRUM - De Lande- jke Rijvereniging en Pony Club Nim- erdor organiseert a.s. zaterdag in en Treek een aantal belangrijke wed- rijden voor ponyruiters. Op de eerste aats het équipe-kampioenschap van provincie Utrecht en voorts samen stelde wedstrijden zwaar, idem licht een terreinrit. De plaats van uit tering ligt noordelijk van de Buurtweg Den Treek tussen Willemijntjes- en huttershoef. De jury bestaat uit mevr. torsluys-Oskam (Nijkerk) en de heren 1H. Koetsier (Woerden), R. Blauwen- pad (Woudenberg) en F. C. J. Picard jouten), terwijl voor eventualiteiten t aanwezig zullen zijn een arts, een lerenarts, een hoefsmid en de afdeling lusden van de EHBO. Het ponyfestijn begint al om 8.00 uur met het provinciale kampioenschap en dat geschiedt in 2 ringen. KatinkaGunn, Jaqueline Versluis, Donen Spoel en Bridy Reems vertegenwoordigen Nim- merdor in ring 1 en Maurits Herder doet dat in de 2e ring. In totaal komen voor het kampioenschap 35 ruiters en amazones aan de start. In ring 3 wordt ondertussen de dres suur samengesteld licht gehouden, waarbij Marin van Klooster de organi serende vereniging vertegenwoordigt en in ring 4 vindt de dressuur samen gesteld zwaar plaats. In dit onderdeel starten 47 deelnemers/deelneemsters. Om 10.00 uur beginnen de zware cros- sen, waarvoor ook diverse Nimmerdor- leden hebben ingeschreven. In de cate gorie _D zijn dat Katinka Gunn (10.07 uur) en Maurits Herder (10.52 uur). Om 10.55 resp. 10.58 uur is de start van Donen Spoel en Bridy Reems in de categorie C en in de lichte cross vertrekt Marin van Klooster om 12.44 uur Tenslotte volgen vanaf 13.00 uur de terreinntten in vier categorieën met liefst 170 ruiters en amazones, waaronder Wim v. d. Berg in D en Bianca Zwam in B. Als het weer een beetje wil meewerken zal het een mach tige pony-demonstratie kunnen worden. De toegang is gratis en wat let u om' eens te gaan kijken? Het parcours is per auto het gemakkelijkst te bereiken via de Buurtweg (bij hotel Waterloo) en per fiets of te voet langs bar Bavoort of via de Paradijsweg. I LEUSDEN - Het eerste damesteam bn Avanti speelde woensdag 20 okto- "liér kun 4è wedstrijd in de vol ley ba 1- kompetitie tegen Surf 2 uit Hoevela ken Er werd de 1ste en de 2de set wat rommelig gespeeld door de Ach- terveldse dames Surf 2 profiteerde hiervan, zodat ze vrij gemakkelijk deze sets konden winnen met 15-10 en 15-7. In de 3e set kwam Avanti goed terug. De aanvallen werden beter opgebouwd en al snel keek Surf tegen een grote achterstand op. De 3e set werd in het voordeel van Avanti beslist, setstand 7-15 Het 2e damesteam deed het heel wat beter, door tegen Surf 4 met 3-0 te winnen. Slechts in de 1ste set werd er door Surf behoorlijk tegenstand ge boden In de 2e en 3e set had Avanti het spel volkomen in handen. De set standen spreken voor zich: 15-3, 15-3, 15-0 Hobbit 1 Bongerd 2 Poule B. Startblok 1 Wegwijzer 2 Ger. Basis 1 Hobbit 2 Poule C. Vallei 1 Bongerd 1 Wegwijzer 1 Hobbit 3 pnt. pnt. 4 pnt.' 4 pnt." 3 pnt. 1 pnt. 5'/, pnt. 4'/2 pnt. 2 pnt. 0 pnt. -v - meisjes-finalisten van het school volleybaltoernooi. NEUSDEN/CENTRUM - Als er éen fc van de herfstvakantie was, die |rkelijk voorbijvloog, dan was dat be- pt de vorige week dinsdag voor een pr honderd kinderen, die zich heer- J hebben uitgeleefd op het 2eschool- (nivolleybaltournooi, dat Impala ge ldig georganiseerd heeft Wij schrij- simpel Impala omdat het te zou voeren als wij alle Impala s, er een snipperdag voor over heb- 1 gehad, persoonlijk zouden noemen I hoefde ook niet, want ze deden graag en aan het einde van de irtdjg beloonden de kinderen, na 1 tip van Sportstichtingsvoorzitter W. Peddemors (die de prijzen uit- *te) met een oorverdovend drie- rl ..hoera!" de volledige leiding was een school-minivolleybaltour- en beslist geen mini-schoolvolley- tournooi, zoals wij de vorige week 'reven. Het woordje ,,mini" sloeg ide volleybalsport en niet op het tour- want de 13 meisjes- en 22 jon-i steams speelden niet minder dan wedstrijden in sportzaal de Meent Door de grote hoeveelheid duurden de partijtjes weliswaar maar twee maal 5 minuten, maar desondanks werd er danig gescoord. Wat dacht u van 40-2 bij de meisjes van Wegwijzer 3 tegen Bongerd 2 en van diezelfde Weg- wijzeresjes de 40-3 tegen Sint Jozef 1? Vallei 1 spande echter de kroon. Deze meisjes naalden in een wedstrijd een score van 48-0 tegen Hobbit 3 en dat betekent een puntje per 1 1/4 se conde! De uitschietende resultaten bij de jongens lagen iets lager, maar Groenhorst 2 - Vallei 2 35-0, Ger Basisschool 1 - Bongerd 5 32-2, Val lei 1 - Wegwijzer 2 38-2 en Vallei 1 - Hobbit 3 39-3 waren toch ook wel leuke puntjeskermissen voor de winnaars. MEISJES Na de voorwedstrijden waren de poule- eindstanden bij de meisjes als volgt. Poule A. Wegwijzer 3 7 pnt.* Rest van Leusden 7 pnt. Sint Jozef 1 4 pnt. Wegwijzer 3 en Startblok 1 werden winnaar door een beter set-saldo. In afwachting van de finales speelden de nummers 2, 3 en 4 van de poules B en C nog de navolgende onderlinge wed strijden: Hobbit 2 - Hobbit 3 2-0 Ger Basis 1 - Wegwijzer 1 1-1 Wegwijzer 2 - Bongerd 1 0-2 In een halve competitie verdeelden de poule-winnaars de drie prijzen als volgt: Vallei 1 - Startblok 1 2-0 Wegwijzer 3 - Startblok 1 2-0 Wegwijzer 3 - Vallei 1 1-1 De einduitslag werd derhalve: 1 Wegwijzer 3 2. Vallei 1 3 Startblok 1 Bongerd 2 kreeg de aanmoedigingprijs, als compensatie voor de 109 tegenpun- ten, die ze moest incasseren op het tournooi. JONGENS De eindstanden in de vier poules van de voorronden bij de jongens waren: Poule D: Groenhorst 2 Bongerd 1 Wegwijzer 3 Vallei 2 Hobbit 1 Poule E: Sint Jozef 1 Groenhorst 4 Wegwijzer 1 Ger. Basis 2 Bongerd 3 Poule F: Vallei 1 8 pnt. 5 pnt. 4 pnt 3 pnt 0 pnt. pnt. 6 pnt. 3 pnt. 2 pnt. 1 pnt. 10 pnt. LEUSDEN - De laatste twee wed strijden zijn voor de Antilopenploeg minder succesvol geweest Werd er vorige week met 13-7 van het Zaanse ZKC verloren, afgelopen zaterdag trok ken de Antilopenspelers tegen koplo per Kios met 7-6 aan het kortste eind Deze laatste wedstrijd werd vooral gekenmerkt door de foutieve beslis sing van de Korlbalbond om de wed strijd toch om vier uur te laten be ginnen, Het gevolg was dat het de laat ste 25 minuten praktisch onmogelijk was om te spelen. Bij de warming-up voor de wedstrijd bleek dat George Nooy door een spierblessure niet in staat was om te spelen. Hij werd goed vervangen door Frans ter Maten. De wedstrijd begon voor Kios zeer goed want binnen vijf minuten schoot de lange aanvoerder twee keer raak Antilopen wist via een handige om- draaibal van Harrie Brack de stand op 2-1 te brengen en via dezelfde speler werd de stand gelijk getrok ken. De Leusdense ploeg kwam door Cisk;i Visser zells op 2-3, maar deze vreugde was van korte duur. De laatste tien minuten voor rust wist Kios een 6-3 voorsprong te veroveren. Dit kwam onder andere doordat het eerste aan- valsvak, dat normaal voor vrij veel doelpunten zorgt, deze middag geen vuist kon maken. Bovendien veroor zaakte Rob Geutjes op onnodige wijze een stratworp Na de rust wist Kios zells tot 7-3 uit te lopen. Door de uiterst vreemde manier van verdedigen van Harrie aan zijn wedstrijdenreeks, maar de partij kwam niet tot een einde. In 1B boekte G. Kuiter na drie remises te gen Visser voor het eerst de volle winst en de eerder afgebroken partij J. Pronk - B. Uneken werd gewonnen door Pronk en daarmee kreeg Uneken de eerste 0 in zijn scoreboek. Vier par tijen werden gespeeld in 2A, waar A van Kuipers zijn eerste nederlaag leed tegen L. de Rijke Na driemaal remise LEUSDEN/CENTRUM - Ook verleden week dinsdag werd hard geknokt voorde puntjes in de huiscompetitie van de schaakvereniging Leusden. H. Struiwig bleef in groep IA puntloos na zijn ne derlaag tegen J. Boemaars, die nu zijn eerste partij heeft gewonnen J. Leij- des won voor de vierde maal en be zorgde J. Mosterd zijn eerste 0. Tegen J. Jager maakte P. Karis een begin De jongens finalisten MINI SCHOOLVOU-EYBALTOUANOOI NEVOBO Leusden .oktober 1976 waardering voor SPORTHAL DE MEENT Organisatiecommissie .IMPALA Voorbeeld vaneen diploma. Brack wist de volgende Kios-aanval geen behoorlijke aanval op te zetten en waren Bert van Loenen, Brenda Koet en Tim de Ridder in staat vele ballen te onderscheppen. De Antilopen-aanval die toen voor de kori stond, kon daar door vele kansen creëren Mede door het uitstekende spel van Corrie de Ridder wist Gert Nieuwenhuis de stand toen op 7-5 te brengen. De duisternis kwam steeds meer op. De wat aar zelend fluitende scheidsrechter Si mons kreeg daardoor steeds meer moeite het spel te volgen Maar dat was hem nauwelijks kwalijk te nemen Dat Frans ter Maten enkele minuten voor tijd 7-6 scoorde hebbende meeste spelers en speelsters niet eens meer gezien Opnieuw heeft de Antilopen- ploeg bij een achterstand goed terug- geknokt, alleen heeft het deze keer geen resultaat gehad. Met nog twee of drie veldwedstrij- den voor het microseizoenbegint, moet Antilopen in staat zijn zich delinitiel van de staartgroep te verwijderen zo dat men na de microcompetitie zich rustig met de koplopers kan bezighou den. De voorbereidingen voor het mi croseizoen zijn trouwens in volle gang Al enkele weken wordt er in de sport hal De Meent getraind en op woensdag 27 oktober spelen Antilopen-ploegen tegen enkele Sparta-ploegen om aan het heel andere microkorfbal te wen nen Zaterdag a s. staat er echter nog een veldwedstrijd tegen DSV uit Bussum op het programma. Deze wedstrijd be gint om 15.00 of 15 30 uur op het BB-park LEUSDEN - A.s. zaterdagmiddag wordt er weer gevolleybald inde sport zaal De Meent in Leusden Centrum. Zo wel het eerste damesteam als het eer ste herenteam van Impala moeten dan ,,aan de Bak". Er kan gesproken worden van een dubbele ontmoeting Impala-Olympia, want beide teams tre den aan tegen Olympia 2 uit Soest. Voor de dames is het zaak om de volle winst binnen te halen, teneinde de guns tige positie op de ranglijst te kunnen behouden. Hoewel Olympia een bijzon der sterke tegenstander is, kan Im pala, als de ploeg goed op dreef is wel voor een overwinning zorgen. Ook voor de heren zijn er winstkansen aanwe zig. Olympia 2 staat momenteel be scheiden geklasseerd en het is bekend dat Impala vooral in de thuiswedstrij den goed voor de dag kan komen. Er dient echter wel op taaie tegenstand van de inwoners van Soest gerekend te worden, zodat het duel best wel eens een aantrekkelijk verloop kan hebben. De wedstrijd van de heren begint om 14.00 uur. terwijl de dames om 16.00 uur aan hun optreden beginnen. Het programma voor de overige Impala-teams ziet er voor de komen de week als volgt uit: Woensdag 3 november: Impala a - SH '71 jun. d 18.45 AGAVS 2 - Impala 3 h 3e kl 19.30 SH 71 2 - Impala 3 d. 3e kl 19.30 WA 7 - Impala 4 h 3e kl. 20 25 Donderdag 4 november: Impala 6 - AGAVS 3 h. 4e kl. 18.45 haalde H van Egdom tegen H Kroes ditmaal de volle winst Voor A, Wisman was het verlies tegen G. v.d. Wete ring zijn eerste nederlaag en C. Vee- nendaal weet na zijn partij tegen P. Stevens ook weer wat winnen betekent. In 2B bleven J. v.d Tang en H. Rijn- frank met hun remise beiden zonder nederlaag en in 3A had C. Hooyer een slechte avond Hij verloor eerst van J Kuiper en hielp daarna A v.d. Steeg aan zijn vierde zege A. Lorié deelde het puntje met F. Algoe en S v.d. Mo len kreeg zijn derde 0 van J. Roos Mevrouw E. Hooyer en J. Sibeijn (3B) hadden voor hun partij aan één avond niet genoeg, mevrouw S. Graafland won van j. van Garderen en mej. T de Munnik (of is het A. van Munnik?) kreeg helaas weer een 0 en ditmaal van G de Graaf. Er werd ooknog gelad derd J. de Vringer (3B) hield met %-/ stand tegen J. Agterberg(lB)en J. Tij mensen (IA) verloor een puntje aan O. Harlaar (2B) Hobbit 3 Groenhorst 1 Startblok 1 Wegwijzer 2 Bongerd 4 Poule G: Ger. Basis 1 Rest van Leusden Groenhorst 3 Hobbit 2 Bongerd 2 Bongerd 5 8 pnt 5% pnt. 4'/2 pnt. 2 pnt. 0 pnt. 9 pnt. 8 pnt 7 pnt. 4 pnt. 1 pnt. 1 pnt. In de eerste halve-finale wonnen Sint Jozef en Ger. Basis 1 ieder één set (4-13 resp. 8-6). Door het betere set saldo bleef de Ger basisschool in de race De tweede halve eindstrijd werd door Vallei met 8-4 en 8-6 gewonnen van Groenhorst 2. Om de 3e en4eprijs klopte Groenhorst 2 Sint Jozef 1 met 11-1 en 11-2 en om de verdeling van van de hoofdprijzen ging het tussen Vallei 1 en Ger. Basis 1 en dat werd een spannende tweesetszege voor de Vallei'ers. De eindstand werd hierdus: 1 Vallei 1 2 Ger. Basis 3. Groenhorst 2 4 Sint Jozef 1 De aanmoedigingsprijs ging hier naar Hobbit 1 (negatieve score 115 punten) Alle deelnemers kregen een keurig diploma" en vóór de prijsuitreiking werd eerst met vereende krachten al les netjes opgeruimd in de sportzaal en toen kon de heer Peddemors einde lijk zijn „zilverwerk" kwijt. Meteen toepasselijk woordje overhandigde de voorzitter van de Sportstichting Leus den de bekers aan de winnaars en Im pala's volley-voorzitter P. vanRoosen- daal besloot de zeer geslaagde sport dag met iedereen te bedanken voor zijn of haar inbreng. LEUSDEN/CENTRUM - Biljarten. De bij de al weer ruim 10 jaar bestaan de GEVUEEM aangesloten biljartclubs zijn ook weer aan de competitie begon nen. De Zwaan (Barneveld) is titel verdediger tegen de Kroon, Eibergen en Onder de Linden (alle drie uit Amersfoort), alsmede tegen de Faam (Hoogland), Sport (Soesterberg), de Roskam (Achterveld) en de Klaveet (Leusden). Korfbal. In de per half november aanvangende Micro-Korfbalcompetitie (in de echte wintermaanden wordt bui ten niet gespeeld) is Antilopen 1 in de 2e klasse B ingedeeld met Amsterdam- Zuid, Biko Bilthoven, Exakwa Lely stad, Hoger Op Krommenie, KCO Am sterdam en Nieuw Flora Haarlem. Biljarten. In de 2e ronde van de competitie van district Eemland ver loor BV '75 2 (C4C) ditmaal met 0-9 van BVS 2. BV '75 1 versloeg de Poe del 4 (C4B) met 7-2 en BV Leusden 1 won met 5-2 van VOL 1 (C2A). Zaalvoetbal. De kopgroep van de 9 clubs in de afdeling 4G van de zaal- voetbalcompetitie laat zien, dat er nu reeds een duidelijke afscheiding heeft plaatsgevonden. De eerste vier plaatsen zijn voor Soesterberg (3-6), Strabo (4-6), F C. Opstelten 1 (3-5) en Ve- luwse Boys (3-5). Daarna volgt F.C. Stetboys met 2 punten uit 3 wedstrijden. Op 2 november speelt Stetboys tegen staartclub Sigma. F.C. Opstelten 2 staat momenteel mede aan de leiding in de afdeling 3C-reserve FCO 2 en BVG 2 hebben 6 punten uit 3 en Kroosterboys 4 punten uit 2 wedstrijden Het naar de 2e klasse gepromoveerde Pon Voor waarts is blijkbaar nog niet gewend aan de nieuwe omgeving De Voorwaartsen dragen de rode lantaarn met 1 punt uit 3 ontmoetingen. Op 5 november speelt Pon tegen Brinkboys. F.C. Opstelten 1 en 2 zijn deze week vrij. LEUSDEN/CENTRUM - Vrijdag vond in de Roda-kantine de eerste kaart avond plaats. De eerste van een serie van zeven, voor dit jaar gepland en ge organiseerd door de supportersclub van Roda '46. Voorzitter J. Jong vertel de nog even, dat de supporters het kaar ten hebben overgenomen van Roda's actualiteitencommissie en dat werd be vestigd door de heer J. van Santen, die namens die commissie de nieuwe organisatoren onder couvert een hand- geldje aanbood ter bestrijding van de kosten Er was, voor zo'n eerste avond, al direct een goede opkomst met vier tafels schut- en 10 tafels klaverjas sers en daaruit blijkt wel, dat dit soort verzetjes ter versteviging van de on derlinge verenigingsband nog altijd goed aanlsaan. Voor één der aanwezigen was het niet kunnen meedoen heel erg en Joop Kramer kaart toch zo graag. Achter de tap werd hij goeddeels vervangen door zijn betere helft, want als wedstrijd leider had hij meer dan voldoende te doen om het spul aan het draaien te houden. Joop kan misschien wel eens bij „Achterveld" gaan kaarten, waar niemand hem kent. De organisatie zat goed in elkaar en er lag zelfs een regelement op de tafels Wij weten niet of dit internationaal erkend is, maar wij vonden het niet aardig om het u te onthouden. Misschien komt u daarom de volgende keer_( o» Voor klaverjassers gold: 1. Er wordt gespeeld volgens het Am sterdams systeeem. 2 Men moet 16 x spelen. 3. Er wordt niet verplicht gespeeld, maar met drie keer draaien. Als een ieder heeft gepast, dan geeft de volgende. 4. Bij sein- of andere woorden te bezi gen moet men opnieuw geven. 5. Bij verzaken wordt het koppel ge straft met 162 punten, plus de roem van het koppel dat de punten kan schrijven Dit geldt ook wanneer men nat gaat. 6 Waarin dit reglement met voorziet, beslist de wedstrijdleiding Dat wij geen uitgesproken klaverjas sers zijn blijkt al uit het feit, dat wij enige moeite hadden met punt 3, maar punt 5 was heel leuk. Het lijkt wat op een jDenalty bij voetbal en met „nat gaan" wordt geen „kleine boodschap" be doeld De schutjassers werken met streepjes en roem speelt ook een grote rol Dat ziet u uit de volgende regels: Er wordt een boompje van 20 streep jes gespeeld Alle roem telt mee. Roem laten zien. Roem vervalt na ieder spel. Onderdoor 6 streepjes Herschutverlies 5 streepjes Schutverlies 4 streepjes Verzaken 4 streepjes Dat was kennelijk heel duidelijk, want punt 6 ontbrak hier. Voor ons bleek het echter net koffiedik, maar wij hebben geen uitleg gevraagd om niet voor schut te staan. Daar was trouwens weinig tijd voor, want de dames en heren zaten meteen al goed in het spel en dat bleef zo tot tegen het middernach telijk uur. Wat de prijzen betreft was het ook best de moeite waard, zeker bij de wetenschap, dat het niet als kostwinning bedoeld was en bet resultaat was: Klaverjassen: R. van Beek 5608 pt.J.W. Elshof 5549 pt.; D. van Garderen 5535 pt., P. Steen bergen 5363 pt.. Joop Kaspers 5345pt.; Frits van Breda 5332 pt W van Rooy- en 5223 pt.. A van Beek 5200 pt., H de Jong 4933 pt J Wendel 4863 pt., W. van Gils 4803 pt Schutjassen: S. v.d. Braak 4809 pt.; J J. Visser 4799 pt., André Smal 4670 pt., A Oos terbroek 4574 pt G. Smal 4356 pt.

Leusder Krant | 1976 | | pagina 15