Pand Zwarteweg 5 wordt dependance gemeentehuis Vervanging gasleiding Beaufortweg VOORSTEL B EN W: Wijnand van Haselen EMEENTE Losse verkoop Leusder Krant LEUSDER KRANT - PLAATSELIJK NIEUWS DONDERDAG 28 OKTOBER 1976 (van een onzer verslaggevers) LEUSDEN - Wanneer de raad daar vanavond mee akkoord gaat, krijgt het gemeentehuis er op korte termijn een dependance bij. De gemeentelijke afde ling Personeelszaken en Organisatie zal binnen afzienbare tijd haar intrek nemen in het pand Zwarteweg 5, waar uit de bewoners kort gelegen verhuisd zijn. De gemeente heeft het huis nodig, omdat men kampt met een accuut ge brek aan ruimte en deze oplossing - een tijdelijke - de goedkoopste is. Hoewel de huisvestingsruimte van het gemeentelijk apparaat nog niet zo lang geleden is uitgebreid, zit men nog met een aantal knelpunten. De voornaamste zijn: voor het hoofd van de afdeling Sociale Zaken is geen eigen kamer beschikbaar, terwijl de ze afdeling ook nog een spreekkamer ontbeert. De afdeling Voorlichting heeft niet de ruimte, die voor het naar be horen vervullen van de werkzaamheden vereist is. De bodes hebben geen eigen ruimte en moeten nu gebruik maken van de typekamer, wat zowel voor de werkzaamheden van het personeel van de typekamer als dat van de beide bodes niet bevorderlijk is. Om met name deze knelpunten op te lossen, heeft de gemeente een aantal mogelijkheden op een rijtje gezet Men gaat er van uit dat rond 1982 een nieuw gemeentehuis in het hoofdcentrum (dat is in de buurt van de bibliotheek) beschikbaar zal zijn. Men heeft het aantal vierkante meters kantoorruimte dat men tot die tijd nodig heeft, be cijferd Daarbij bleek dat men 287 vierkante meter tekort kwam. Het zou mogelijk zijn om bij een van de gemeentehuizen een noodgebouw neer te zetten. Maar dat zou - zonder de inrichting - ongeveer driehonderd duizend gulden gaan kosten. Ook heeft men overwogen om het pand Zwarte weg 14 geheel als gemeentehuis in te richten, maar daarmee zou met name de biljartvereniging, die er nu gebruik van maakt, te zeer gedupeerd worden. Vandaar het plan tot verbou wing van pand Zwarteweg 5. Perso neel en Organisatie, dat nu de boven verdieping van het oude gemeentehuis aan de Burg. de Beaufortweg bevolkt, moet naar de Zwarteweg 5." Dë vrij gekomen ruimte kan dan benut worden om de bovenomschreven knelpunten op te lossen. De totale kosten van de ingebruikname van Zwarteweg 5 als dependance van het gemeentehuis be- f75 000,--. dragtn i Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden V«rschl|nt Iedere donderdag. Bert Vo* (v*r»ntw.), t*t. 41495; Mamix Kreljna, tal. 43792. Redaktie-adras: Postbus 11 (Finn mark 3), Leusden/Centrum, tel 033-41495, b.g.g. 03420-6141, toe stel 17. ABONNEMENTSPRIJS: 24,- PER JAAR. Sluitingstermijn: dinsdagmiddag 12 uur. Ons kantoor is geopend van 10-12 en van 2-4 uur. NABESTELLEN FOTO'S De meeete In de Leusder Krant gepubliceerde foto's Kunt u na bestellen (met uitzondering van archief- en historische foto's) blf. vooruitbetaling van 5,00 per exemplaar (formaat 13x18 cm) op giro: 871441 tn.v. de B.D.U. b". te Barneveld met duidelijke "ermeldlng van gewenste foto, <antal, nummer van krant, pagina waarop de foto werd geplaatst U kunt ook kontant betalen op ons kantoor Flnnmark 3 - Leus- ben/Cerrtrum Ongeveer 14 da- B*" na betaling ontvangt u de 9*wenste foto's thuis. OPBJve abonnementen, adver tenties en betalingen kunt u doen op one kantoor, Flnnmark 3, Leueden/C. DE LEUSDER KRANT j® uitgave van de BDU- Krantenkombfnah© ta-Barneveld - De nieuwste dependance van het gemeentehuis. KIJKDAG De Rijkspolitie te Leusden maakt bekend dat er op zaterdag 30 oktober voor het publiek een kijkdag zal worden gehouden. Het Leusdense publiek kan op die dag komen kijken naar de in het buro verzamelde gevonden fietsen, bromfietsen en andere voorwer pen van minder grote óf hoge waarde. Het publiek zal het buro daar toe open vinden 's morgens van 9.00 tot 12.00 uur, Oude Rijks- weg/Arnhemseweg te Leusden- zuid BEKEURINGEN Op zondag 17 oktober moest in Leus den één persoon worden bekeurd wegens het rijden zonder rijbewijs. Eén persoon kreeg een proces-verbaal wegens het opvoeren van zijn bromfiets, welk vervoermiddel door de politie in be slag werd genomen. Maandag 18 oktober moest de politie een automobilist aanhouden op grond van artikel 26, het onder invloed van alko- hol besturen van een automobiel Dinsdag 19 oktober gingen drie auto mobilisten op de bon wegens het voe ren van ongelijke verlichting. Twee be stuurders van auto's kregen een bekeu ring wegens het niet bij zich hebben van hun rijbewijs. voor de verkoop van uw huis advies en informatie WIJNAND VAN HASELEN makelaardij in onroerende goederen Snouckaertlaan 22-24. Tel. 033-11941. Amersfoort, postbus 50Z AANRIJDING Een aanrijding tussen een motorrij der en een automobilist vond maandag 18 oktober plaats om ongeveer8.00uur ter hoogte van Alberts Corner. De motorrijder E. uit Amersfoort haalde een auto in, en raakte op onverklaar bare wijze van de weg. Hij ramde hierbij eerst een lichtmast en kwam daarna tot geforceerde stilstand tegen een boom De man moest onder andere met een gebroken been als opgelopen letsel naar het ziekenhuis „De Lich tenberg" worden overgebracht. BALDADIGHEID TIJDENS HERFSTVAKANTIE Tijdens de afgelopen week, die voor vele kinderen herfstvakantie inhield, verveelde de lieve^ jeugd zich kennelijk. Bij de Rijkspolitie te Leusden kwamen dan ook elke dag aangiften binnen van baldadigheden en vernielingen. REE DOODGEREDEN Dinsdag 19 oktober werd op de Heetvelderweg een ree doodgereden door de automobilist Van D. uit Leus den. Dit is het zoveelste slachtoffer van het verkeer in Den Treek. Het lijkt bijzonder onlogisch en overbodig, dat men in een natuurgebied als Den Treek met een dergelijke snelheid rijdt, dat men niet meer kan inhouden voor over stekend wild. Als men erop bedacht is, dat in een dergelijk natuurgebied elk moment wild kan oversteken, min dert men zijn vaart zolang men in Den Treek rijdt. Eenmaal uit het landgoed kan de automobilist altijd weer zijn hoge snelheid opnemen. MEISJE ERNSTIG GEWOND Dinsdag 19 oktober werd op het via- dukt van de Stoutenburgerlaan te Stou- tenburg het negenjarig meisje Van D. ernstig gewond, toen zij met haar fiets plotseling de weg overstak. Een automobilist kon het onfortuinlijke meisje niet meer ontwijken. Het meis je liep zware kwetsuren op, en moest via het ziekenhuis ,,De Lichtenberg" naar het Akademisch Ziekenhuis in Utrecht worden vervoerd. VERNIELINGEN AAN AUTO Donderdag 21 oktober vonden er ten nadele van de heer H. uit Leusden- zuid vernielingen plaats aan diens ge parkeerd staande auto. De antenne werd van de auto afgebroken, en de linker- buitenspiegel werd van de carosserie afgerukt OUDE AUTO IN SLOOT Een auto, die kennelijk zijn beste jaren had gehad, werd zaterdag 23 ok tober in een Leusdense sloot aange troffen, 's avonds tegen 8 uur. Het kenteken van de auto stond op naam van de heer Van der B. uit Amers foort. Deze gaf de Politie echter te kennen, dat de auto sinds lang niet meer in zijn bezit is. Hoe de auto in de sloot terecht is gekomen wordt door de Politie nader uitgezocht. AANRIJDING Op Dalmatië stond zaterdag de heer B. uit Huizen met een bestelauto op gesteld in een uitrit. Hij reed de uit rit, achteruit chaultf/ende uit, en zag daarbij de fietsers de heer H. niet. Een aanrijding was hét gevolg Er ont stond materiele schade. ERNSTIG GEWOND Nog een aanrijding met als gevolg ernstige verwonding vond deze week te Leusden plaats Het was ditmaal op de Arnhemseweg ter hoogte van,De Mof De heer H. uit Woudenberg reed met een personenauto op de Arnhemseweg. Plotseling reed hij naar rechts en kwam door deze manoeuvre, waarvan de toe dracht onbekend is, tot hardhandige stilstand tegen een boom. Ernstig gewond met hersenletsel moest de heer H via het ziekenhuis ,,De Lichtenberg'' worden overge bracht naar het Akademisch Zieken huis te Utrecht LEUSDEN - In het kader van de periodieke vernieuwing van gasleidin gen wordt op woensdag 20 oktober begonnen met de vervanging van de hoofdgasleiding in de Burg. de Beau fortweg tussen de Groene Zoom en de Ha mersveldseweg De daarmee verband werkzaamheden zullen in totaal onge veer drie weken in beslag nemen. Behalve kortstondige afsluitingen van zijwegen zal het verkeer van de werk zaamheden geen hinder ondervinden. MISVERSTAND De Dorrestelnseweg in Leusden is niet de Dorresteinseweg in Amersfoort. En de Dorresteinsesteeg is ook niet hetzelfde. En wat afgesloten gaat wor den voor alle verkeer, heeft niks voor te stellen, want dat is volgens de ge meente alleen maar een weg naar een boerderij. De weg loopt dood. Verder is er nog een weggetje, dat langs de spoorlijn vanaf de Lockhorsterweg naar Amersfoorts grondgebied gaat. Dat weggetje blijft. Mag best gebruikt worden door fietsers. Veel veiliger. En de naam van dat weggetje doet er toch niet toeGewoon een misverstand tus sen u en de gemeente. Gebeurt wel vaker. LEKTUUR Bij het winkelcentrum De Ro- zendaal staat een lektuurbak van het Rode Kruis. Die staat er niet voor nop- pes. Die staat er te wachten totdat u er wat in gaat gooien. Tijdschriften bij voorbeeld. Door u al lang gelezen Margrieten. Viva's, Avenue's. Libelle's, Panorama's, Nieuwe Revue's, Accen ten, Haagse Posten, Groene Amster dammers, Vrij(e) Nederland-ers, Hol landse Diep-en, Elsevier's magazines en wat al niet meer aan leesvoer. Tele visiegidsen niet, daar heeft men weinig meer aan. Dagbladen geeft u maar weg voor een goed doel. Lektuur voor het Rode Kruis. Voor die mensen, die graag lezen, maar die - door wat voor reden ook - er niet toe in de ge legenheid zijn. Langdurige zieken bij voorbeeld. Het is maar een kleine moei te. Neem ze mee als u boodschappen gaat doen en gooi ze in de lektuurbak. Het kan niet missen. TANDARTS VERHUISD Eén van onze plaatselijke tandartsen zit niet meer op zijn oude, vertrouwde adres. Nu zullen sommigen van u het een zalig idee vinden om - als ze naar de tandarts moeten - de wachtkamer niet meer kunnen vinden en dat als argument gebruiken om dan maar niet te gaan, maar tandarts H. H. Hoff is van Finnmark verhuisd naar de wijk Alandsbeek-Oost, naar Grienden 30. Aan het eind van de Noorderinslag links af. Zijn praktijkruimte aan de Finnmark bleek te klein te zijn geworden om alle kiespijnlijders adekwaat op te kunnen vangen. Van daar. En mocht u - uit de macht der gewoonte - toch op Finnmark terecht komen, bel dan maar niet aan op num mer drie, want voor zover ik weet is nog niemand van zijn kiespijn afgekomen door het lezen van déze krant BOZE KORFBALLER Van de redaktie van deze krant kreeg ik te horen, dat een boze korfbal ler een boze brief naar de krant had gestuurd. Volgens hem worden er bijna nooit foto's gemaakt van korfbalwed- strijden. Dat klopt. De redaktie bekent schuld, zo wordt mij verteld, 't Was een misverstand. Nu niet meer. En ook an dere verenigingen komen aan de beurt, u hoeft dus geen brieven meer te schrijven. De posttarieven gaan toch al weer omhoog. Dit stukje komt dus dui delijk ten goede aan de verenigings kassen van diverse sportverenigingen. Geen dank, graag gedaan. COMITÉ Maandagavond is de redaktie even tjes nn hezoek geweest bij een open bare bijeenkomst van de werkgroep Bestemmingsplannen van het Comité Milieuzorg Leusden en haar aspekt- groepen. Wij hoorden er nogal van op, dat er niet alleen geen toeschouwers aanwezig waren, maar dat ook de werkgroep bestemmingsplannen op een paar aktievelingen (doorzetters) na afhad laten weten. De zeven leden van de verschillende aspektgroepen, die verslag kwamen doen van hun werk ten aanzien van het eerste deelplan tweede fase, moeten zich wel hebben afgevraagd, waarvoor ze eigenlijk zo veel moeite hebben gedaan. De andere leden hadden het te druk met het verspreiden van rose, plastic vuil niszakken, denk ik. - De BGC bouwkeet KEET Na heel veel vijven en zessen is men op z'n elf en dertigste begonnen met de bouw van een rekencentrum voor de Bankgirocentrale. In het plan Prin- cenhof. Niemand kan dit heugelijke feit zijn ontgaan, want de bouwdirektie liet meteen al een enorme keet neerzetten. Juist een direktiekeet. Het grote for- INFO LEUSDEN Over ,,lnfo Leusden" gesproken. Die is na lange tijd afwezig te zijn ge weest, weer verschenen. Vierde jaar gang nummer 1. Deze keer geheel ge wijd aan de gemeentebegrotingen voor 1977. Het uiterlijk van ,,lnfo Leus- den" is veranderd, aangepast. Kom pleet met geheel nieuw vignet in groen en oranje, dat ook werd gebruikt voor de nieuwe uitgave van Weg wijs in Leusden". Het is de bedoeling, dat dit vignet voor alle uitgaven van de afdeling Voorlichting van de gemeente Leusden wordt gebruikt Naast de be langrijke zaken uit de begroting, be steedt ,,lnfo Leusden" ook een volle pagina aan een zaak, die ook buiten de begroting om van groot belang is: ,,de vernielzucht baldadigheid, slordigheid en onachtzaamheid", die de gemeente duizenden guldens per jaar kost. Ik hoop, dat de dringende oproep aan de Leusdense burgers in het voorlich tingsblad niet aan dovemansoren ge richt zal zijn! Volgende week woensdag en don derdag kunnen we ons hart ophalen aan de begrotingsbijeenkomsten van de Leusdense gemeenteraad. Wie geïnteresseerd is in het wel en wee van deze gemeente, kan dan natuurlijk niet ontbreken. De vergaderingen zijn ten slotte openbaar en best interessant om bij te wonen. Ze kunnen lang duren, dat heeft de praktijk geleerd, maar u mag - als het u allemaal net eventjes teveel wordt - naar huis gaan. Raadsleden, oemeentebestuur en schrijvende pers hebben dat geweldige voorrecht niet. Dus wat let u? U bent sowieso in het voordeelWoensdag en donder dagavond, raadzaal, half acht. En als u de pas verschenen „Info Leusden" meeneemt, weet u niet alleen wéar ze over praten, maar ook wie er zo lang aan het woord is PAS OP, TREIN Op zaterdag 30 oktober is het voor de Leusdenaren oppassen geblazen. Ongeveer tussen 11 en 15 uur kunnen mensen, die in die periode normaal ge sproken de spoorlijn Amersfoort- Veenendaal passeren, problemen verwachten met het oversteken. Ik weet het, u bent niet meer gewend aan treinverkeer op deze „dode lijn", maar zaterdag is het anders. Dan rijdt er een trein. Een echte. Vol met enthousiaste spoorwegliefhebbers van de Neder landse Vereniging van Belangstellen den in het Spoor- en tramwegwezen. Als u dus in die pe riode via de Hamersveldseweg, Ba- voortseweg, Leusbroekerweg of Lock horsterweg moet: u bent gewaar schuwd. Er rijdt weet een trein Helaas geen begin van een geregelde dien stregeling tussen Leusden en Amers foort, maar een treintrip ter ge legenheid van de herleving van een deel van de lijn tussen Veenendaal en de hoofdlijn Arnhem-Utrecht. Hoop doet leven. Misschien, héél misschien kan er in de toekomst méér gebeuren met deze lijn. Voor zaterdag geldt al leen: pas op, trein! Tussen elf en drie ACHTERVELD Donderdag 28 oktober: 13.30 uur, be- jaardensoos. Vrijdag 29 oktober: Bibliotheek 19.00- 20 00 uur. Zondag 31 oktober: Bibliotheek 10.30- 12.00 uur Dinsdag 2 november: 15.15-16.30 uur, bibliotheek. Dinsdag 2 november: 20.00 uur, EHBO, nioiMito ipfjen Elke vrijdag: OntmoeTingsgelegenheid in de Johanneshoeve. Hamersveld seweg, vanaf 21.30 uur. LEUSDEN/CENTRUM Donderdag 28 oktober: Raadzaal ge meentehuis. 19.30 uur, openbare raadsvergadering. Elke donderdag: Clubgebouw Blijhof. Volksdansen. Van 16.00-17.00 uur voor de jeugd vanaf 8 jaar. Van 19.00-20.00 uur voor gevorderden, van 20.30-22.00 uur voor volwas senen. Elke donderdag: UW Seniorensocië teit ..Sporthal Groenhouten", de Meent. Van 14 00-16.30 uur. Elke dinsdag: Van 18 45-19.45 uur: Jeugdschaken in de oude Roda- kantine Om 19.45 uur: schaken voor senioren in dezelfde kantine. Elke dinsdagmiddag: Sociëteit voor da mes en heren van 60 jaar en ouder om gezellig te kaarten. Van 14.30- 17 00 uur. Johanneshoeve, Ha mersveldseweg Elke woensdag: .Lisidunahofrepeti ties koor ..Treecksangh". Van 19 45-21.45. Elke donderdagmorgen: Van 9.00 tot 10.00 uur gezinsverzorging en bejaardenhulp van het Groene Kruisgebouw, Wit-Gele Kruis, Ro- zengaarde 33. Elke vrijdag: Ontmoetingsgelegenheid in de Johanneshoeve. Hamersveld seweg, vanaf 9 00 uur. Elke dinsdag- en vrijdagavond: ,,De Til" open vanaf 19.00 uur. Hob byclub om 18.30 uur Hulpdienst ,,De Wetering": Telefoon nummers 42746/42249. Stichting Amivedi: Mevrouw Drost, tel. 033-44123 Elke zaterdag: ..De Til" Discodans avond Aanvang 20.00 uur. Elke zondag: ..De Til". Discodans middag Aanvang 14 00 uur. OPENINGSTIJDEN BIBLIOTHEEK LEUSDEN maandag 1830-21.00 uur dinsdag 14.00-17.30 uur woensdag 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur donderdag 18.30-21.00 uur vrijdag 14.00-17.30 en 18.30-21.00 uur zaterdag 10.00-12.30 uur LEUSDEN/ZUID Donderdag 28 oktober: Christelijke Ba sisschool ..Loysden"; 9.30 uur: aanvang speldag voor alle leerlin gen. Lunchpakket meenemen. Donderdag 28 oktober: Bibliotheek De Boekenmolen Paletschool Wil lem de Zijgerlaan. Uitlening van 14.00 tot 17 00 uur voor volwasse nen en jeugd Vrijdag 29 oktober: Jeugdklub voor 12- tot 16-jarigen in ,.*t Trefpunt" aan de Arnhemseweg, van 19 30 tot 21.30 uur Vrijdag 29 oktober: Bibliotheek ,,De Boekenmolen", Paletschool, Wil lem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.00 tot 20.00 uur. Uitsluitend voor volwassenen Zaterdag 30 oktober: 10.00 u. Start wan del- enpuzzeltochtin „DenTreek" bii boerderij Ooievaarshorst", Oievaarshorsterweg 7. Voor een ieder staat deelname aan deze tocht open. 15.00 uur: Receptie door Bestuur Christelijke schoolvereniging in Pon-gebouw Expositie ProjektKa meroen. Fototentoonstelling: 25 jaar Christelijke School in Leus den. Zaterdag 30 oktober: Jazzhut van Theo Caldenhoven, Van Diepenheim Scheltuslaan 14, geopend van 12.00 tot 18.00 uur. Maandag 1 november: Gezinsverzorging en ouderenhulp van de gefuseerde kruisverenigingen aan de De Roo van Alderwereltlaan 13. Van 14.00 tot 15.00 uur. Maandag 1 november: Bibliotheek ,,De Boekenmolen". Paletschool Wil lem de Zwijgerlaan. Uitlening van 14.00 tot 17.00 uur voor volwas senen en jeugd. Maandag 1 november: Jeugdklub voor 8- en 9-jarigen in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhemseweg van 18.30 tot 20.00 uur. Maandag 1 november: Gemengd koor Kunst Veredelt". Repetitieavond maat geeft te denken Als /e zo'n keet neerzet, moet het te bouwen gebouw wel van enorme afmetingen zijn, zou je denken. Of de direktie is groot. Dat valt best mee hoor. Ik heb gehoord, dat nu reeds een rekencomputer is onderge bracht in de keet om alvast te wennen aan het Leusdense klimaat En daar gaat minstens een jaar inzitten. Dat weet u toch? ACHTER HET NIEUWS Wij doen ons best, dat weet u, maar de redaktie van deze krant keek toch een beetje beteuterd, toen zij hoorde, dat er afgelopen weekend in Achterveld een aardig en bijzonder gezellig feest was gebouwd, kompleet met boerenkapel, ten huize van de fa milie Bijl aan de Oldenbameveltstraat 18. Het echtpaar was die dag dertig jaar getrouwd en bovendien vierde mevrouw Bijl haar verjaardag. Normaal gesproken schrijven wij daar niet over. Dat komt pas bij het gouden huwelijks feest Maar u kunt zich voorstellen dat we op onze journalistieke speurneus keken als u weet, dat mevrouw Bij! onze Achterveldse correspondente is? NAAR BARNEVELD Een groot deel van de Achten/elders Is vrijdagavond niet in eigen dorp te vinden, heb ik horen fluisteren. Ze zal haar gemeente hebben verlaten, Oh, zult u zeggen, hebben ze genoeg van de gemeente Leusden? Nou nee, zo era is het ook weer niet Deze Achter- velders vieren alleen maar feest. In Barneveld. Ter gelegenheid van het 75 jarig bestaan van de Coöperatie Ach terveld. EN TENSLOTTE Een tenslotte wat enkele opmerkin gen van algemene aard. Het zoge naamde scholeneilandin Leusden zuid is vrijwel gereed. Het wachten is nu nog op het hét opnieuw aanbrengen van verkeers-technische strepen, B onder meer in verband met het stop- j bord. Verder is de verkeerssituatie - vooral door aangebrachte verkeers- markeringen op de Groene Zoom - op - de hoek Centrumweg-Groene Zoom l' enigszins duister. Wat is voorrangsweg en wat niet? Zoals ik het nu bekijk is de centrumweg voorrangsweg, evenals de aansluitende Bavoortseweg. Graag wat meer duidelijkheid op die plaats Meer heb ik deze week niet te wensen -7 Voor de rest is Leusden duidelijk tevre- 3 den. Met uitzondering misschien van 9 de bewoners, die minister Gruyters ai laten opdraven om te komen kijken, of p het wel snor zit met de bouw van de g Bankgirocentrale. De geachte minister jg zal alleen schrikken als hij de bouwkeet j ziet. Maar voor de rest P-S.* in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhem seweg van 20 00 tot 22.00 uur. Nieuwe leden van harte welkom, vooral tenoren en bassen Dinsdag 2 november: UW Sociëteit Ontmoetingsmiddag vooralle men sen van Leusden-zuid die van ge zelligheid houden. In het klubge- bouw van „Roda" in het Burgem. Burning Sportpark. Van 14.00 tot 16.30 uur. Dinsdag 2 november: Bibliotheek ,,De Boekenmolen", Paletschool Wil lem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.00 tot 20.00 uur. Uitsluitend voor volwassenen. Woensdag 3 november: Jeugdklub voor 10- en 11-jarigen in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhemseweg, van 19.15 tot 20.30 uur. OPPASCENTRALE Voor een oppas bellen naar mevrouw B Hassink, Azuriet 17, Leusden-cen trum, telefoon 43132 TENTOONSTELLINGEN VAN LEUSDENAREN Carel Elemans: Foto's ir. het archi- tektenburo Martien Liefhebber, Peulen plein 4, Hardinxveld-Giessendam. Tot en met vrijdag 29 oktober op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. ONZE KRANT IS OP ONDERSTAANDE ADRESSEN LOS VERKRIJGBAAR. LEUSDEN-C. Leusder Krant, Finnmark 3. S.V. Bookstores. Torenakkerweg 16. De heer W. J. Schut, Hamersveldseweg 26. Zwembad Leusden, Burg. Buiningpark. Manege en Taveerne „De Klaveet", Postweg 1 ACHTERVELD: Boekhandel Vos, Hessenweg 323. LEUSDEN-Z.: Luitjens Supermarkt. Pr. Irenelaan 9. EXPOSITIES IN LEUSDEN Metten Koornstra: Litho's ïneetkafé-^', galerie ,,De Hakhorst", Waarden 25a. Tot en met zaterdag 27 november, dagelijks vanaf 16.00 uur. 's Maandags 1;. is ,,De Hakhorst" gesloten :m Leusden-Zuid: 't Trefpunt: - Maandag van 18.30 tot 20 00, 8-9 jaar, gemengd. - Woensdag van 19.15 tot 20 30, 10-11 jaar, gemengd. - Vrijdag van 19.30 tot 21.30, 12-1638 jaar, gemengd. Leusden-Centrum: Claverenblad: - Maandag van 18.45 tot 20.00, 8-12^..- jaar, gemengd - Woensdag van 19 00 tot 20.30, 12-16. jaar, gemengd - Donderdag van 20.00 tot 22.30, 16+, gemengd. - Zaterdag van 20.00 tot 22.30, Soos, min. leeftijd 16 jaar. Geen introducees.

Leusder Krant | 1976 | | pagina 3