GEVARIEERD PROGRAMMA IEDERE LEEFTIJDSGROEP VOOR Hartstichting gaf voorlichting over hart- en vaatziekten Hulpdiensten Leusden/C. werken nu samen ACHTERVELD BESLIST WEDSTRIJD AL SNEL 15 STICHTING KATH. JEUGD- EN JONGERENWERK „DE TIL" Opbrengst rommelmarkt 1 n Gouden Klomp en Lisiduna vieren samen carnaval DE V0R SHOWDE MODELLEN J De gouden koets tvas niet beschikbaar. NIEUWE 0UDER- C0M MISSIE GEKOZEN HUISVUIL NETJES WEG f5) r LEUSDER KRANT - PLAATSELIJK NIEUWS DONDERDAG 4 NOVEMBER 1976 (Van de redaktie) LEUSDEN - De Stichting Katholiek Jeugd- en Jongerenwerk ,,De Til" heeft voor het seizoen 1976-1977 een bijzonder gevarieerd programma samengesteld, dat voor iedere leeftijdsgroep iets te bieden heeft. De Stichting heeft dit pro gramma in een boekje aangeboden, waarbij zij aantekent, dat het feit, dat de KJB (zoals de naam vroeger was) nu als stichting verder zal gaan. Deze overgang naar een stichting had verschillende redenen, o.m. de rechtspersoonlijkheid als stichting biedt tal van voordelen. Als stichting kan men als een volwaardige gesprekspartner met de overheid fungeren en bovendien kan het bestuur nu niet meer persoonlijk aansprakelijk worden gesteld voor ongelukken, die tijdens evenementen van de stichting gebeuren. Voor het overige verandert er niets aan de opzet van het jeugd en jongerenwerk, ook al blijft de stichting open staan voor nieuwe ideeën en gezonde, opbouwende kritiek. Naast het programma van de Stichting Katholiek Jeugd- en Jongerenwerk zijn ook de programma's opgeno men van de bij de stichting aangesloten verenigingen, zoals de KPJ, de Hobbyclub Hamersveld en het Katholiek Meisjes Gilde. Alle aktiviteiten zijn overigens toe gankelijk voor iedereen, lid of geen lid, ongeacht geloof of politieke richting. Bij de programma's van de verenigingen zijn wel enkele evenementen, die alleen voor leden toegankelijk zijn, maar zo stelt het stichtingsbestuur, niets staat in de weg om lid te worden van zo'n vereniging. DANSEN Elke zaterdagavond en zondagmid dag kan er in De Til gedanst worden. Inmiddels is een cursus voor stijl dansen gestart. De belangstelling voor het stijldansen neemt weer toe, zodat ook tijdens de dansavonden en midda gen aandacht aan deze manier vandan- sen zal worden besteed. FILMAVONDEN Er worden - na het succes van vo rig jaar, weer verschillende filmavon den gehouden. Op donderdagavonden worden films vertoond voor jongeren LEUSDEN - De rommelmarkt, die op oktober werd gehouden m ,,'t Tref punt" aan de Arnhemseweg te Leusden-Zuid, georganiseerd door de Hervormde Vrouwen Dienst, heeft een netto bedrag van 1950,- opgebracht. Geweldig! De belangstelling was bijzonder groot. Het succes van de dag was de poffertjeskraam voor jong en oud. Kleding en diverse andere zaken berden zeer goed verkocht. Ten bate van de bouwkosten van ,,'t Trefpunt" maakte de Hervormde Vrouwen Dienst een bedrag ad. 1650,- over. 325,- werd gebruikt om ongeveer 120 kg kleding te versturen naar het dienstencentrum van ds. Mofokeng m Mamelodie in Zuid- Afnka. De Hervormde Vrouwen Dienst commissie Leusden-Zuid dankt alle ge vers, afnemers en medewerksters voor hun suksesvolle inzet. Burgerlijke standen LEUSDEN - Geboren: 20 okt.Ton. *.v W Oosterboer en G J. M. Wijn tjes (Vlooswijkseweg 10); 22 okt.: Bar bara. d.v. E. J. Schreuder en W. M. van Plateringen (Burg de Beaufort- weg 41); 8 okt. te Amersfoort: Lone, dv" J E 1. Veldhuizen en R. Arnout (Wanmolen 30), 8 okt te Amersfoort: Maria Helena Johanna, d.v M. J. Vos en A R L. van de Beek (Hondsdraf 9). 9 okt te Amersfoort: Sacha, z.v J S. N Bouma en M. J. J. C. van Oers (Goudplevier 5); 10 okt. te Amers foort: Hennke Chnstiene, d.v. C. M. Pool en B Westerik (Meerkoet 9). De nieuwe kolleklie geboortekaurten 19 77 hebben wij reeds binnen V mag onze modellenboeken thuis rustig eens doorkijken. LEUSDER KRAMT Finnmark 3 - Leusden-C. Ondertrouwd: 25 okt.: Hermanus Henricus van den Hengel (Leusden, Rozengaard e 14) en Gerarda Richar- ha Johanna van de Kletersteeg (Leus- Jen, Hessenweg 46); 25 okt.: Brian Challenger (Leusden, Wederik 40) en 5J?ry Rose Verkerk (Leusden, Wede- ■J* 40). 27 okt.: Gernt Kruithof (Leus- Jen, Arnhemseweg 62) en Jeanette Jacoba Dirkje Bruijnzeel (Leusden Arnhemseweg 31a). Overleden: 22 okt.. Jacoba Wilhel- nhna den Broeder, wed Bardok, 93 jr vanaf 14 jaar, op zondagmiddagen voor de jongeren benenden deze leeftijds grens. Alle films worden in de achter zaal van De Til gedraaid. Het program ma ziet er als volgt uit Donderdag 4 november: Inpikken en wegwezen; Donderdag 9 december: The Wild Bunch (van regisseur Sam Peckinpah); Donderdag 13 januari: Brug bij Remagen (oorlogsfilm); Donderdag 3 februari: The Sting (met Robert Redford in de hoofdrol); Donderdag 31 maart: The french Connection' (met Gene Hackman). Op de zondagmiddagen worden de volgende films vertoond: Zondag 19 december: Jeugdkermis, Zondag 30 januari: Kuifje en de zonnetempel. Zondag 20 maart: Babysitters. DROPPING Op vrijdag 19 november zal een dropping worden georganiseerd. Mocht de belangstelling voldoende zijn, dan zal een dergelijke dropping ook begin volgend jaar nog een keer worden ge organiseerd. Bingo hoort er natuurlijk bij. Op donderdag 11 november, en donderdag 27 januari (1977) zal een bingo-avond worden georganiseerd Er zijn des kundige bingo-leiders aangezocht. KAARTAVONDEN Ook de kaartavonden behoren bij het vaste programma. Er zijn al twee avonden geweest en er komen er nog vijf. Op donderdag 16 december, don derdag 6 januari, donderdag 10februari (tevens vierploegenwedstnjd), donder dag 10 maart laatste competitie-avond en dinsdag 5 april, paaskaarten LEUSDEN/CENTRUM - Was het af gelopen carnavalsseizoen voor wat be treft de samenwerking tussen ..Lisi duna" en ,,De Gouden Klomp" nu niet direkt om over naar huis te schrijven, nu kan men zeggen, dat er muziek in zit Na afloop van het vorige seizoen zijn de beide besturen rond de tafel gaan zitten. Over en weer werden er vanzelfsprekend aanmerkingen ge maakt op het mislukken van de samen werking. Men was het er spoedig over eens, dat juist deze verenigingen niet zonder Leusden kunnen, immers bei den hebben op een misschien wat ver schillend terrein, een sociale functie te vervullen in de Leusdense gemeen schap Hiervan uitgaande is het duide lijk. dat de begonnen onderhandelingen een basis hadden, die succes moest opleveren Weldra was men heterover eens, dat alle narigheden ontstaan zijn door misverstanden aan beide zijden en als misverstanden ontstaan, is dui delijk. dat er een gebrek was aan on derling contact. Er werd derhalve be sloten tot meer overleg met elkaar en dan zal desamenwerking weer optimaal zijn Gevolg Lisiduna'zal in het voorde deur staande seizoen, compleet met majorettes, weer voorop lopen in de carnavalsoptocht van De Gouden Klomp. Verder zal er op praktisch ieder feest de uit leden van Lisiduna bestaande Boerenkapel acte de présence geven en om duidelijk te maken, dat werke lijk alle misverstanden uit de weg ge ruimd zijn, zullen de Dansmariekes, eveneens gerecruteerd uit de leden van Lisiduna, van vreugde dansen op de komende feesten van De Gouden Klomp. Waar het bestuur van De Gouden Klomp vooral enorm blij mee is, is dat zowel de Boerenkapel als de Dans mariekes op het Bejaardenbal gratis zullen optreden Alaaf! Beide besturen komen in de toekomst regelmatig bijeen om het herstelde contact zo optimaal mogelijk te houden en hiermee kan men wel zeggen, dat de carnavals- pijp" gerookt is en dat De Gouden Klomp dit seizoen in goede harmonie met De Harmonie zal samenwerken en andersom Op het Prinsenbal, dat op 13 november zal worden gehouden in het Roda-clubgebouw, kunt u dit zelf ervaren. Aanvang 20 00 uur. SPELMIDDAGEN Ook de kleuters en lagere school jeugd zijn niet vergeten. Er zijn ver schillende leuke spelmiddagen op het programma gezet: Zaterdag 21 november voor de leef tijd van 6 tot en met 10 jaar, zondag 28 november voor de leeftijd van 11 tot en met 13 jaar, zondag 6 februari voor de leeftijd van 6 tot en met 10 jaar en zondag 13 februari voor de leeftijd van 11 tot en met 13 jaar. KERST EN NIEUWJAAR Het ligt in de bedoeling om - samen met de Hervormd Gereformeerde Jeugdraad en Blijhof met name voor de schoolkinderen iets te organiseren in de Kerstvakantie. Hierover wordt nog overleg gepleegd. Ook staat vast, dat er tijdens de jaarwisseling gele genheid zal zijn elkaar een goed nieuw jaar te wensen. Nadere mededelingen hierover volgen nog. KARNAVAL En natuurlijk ontbreekt ook de kar- naval-viering niet. Op zaterdag 19 februari zal dat voor de jongeren wor den gehouden en op maandag 21 febru ari voor de kinderen. PAASVUUR Naast wellicht andere aktiviteiten rond Pasen, zal in ieder geval weer een groots Paasvuur worden georgani seerd Het Dauwtrappen, een jaarlnks terugkomend evenement op hemel vaartsdag, zal ook nu weer plaats vin den Getracht zal worden om dit evene ment in samenwerking met andere ver enigingen in Leusden te organiseren. LEUSDEN 1200 Natuurlijk doet de Stichting ook mee aan de viering van Leusden 1200. Kon- krete gegevens zijn hierover nog niet bekend, maar er wordt al aan gewerkt. DISCUSSIE-AVONDEN Er is gevraagd om diskussie-avon- den op het programma te zetten Het bestuur van de stichting is daartoe wel bereid, als iemand een onderwerp heeft, dat interessant genoeg is om er een avond aan te wijden en hij/zij weet er minstens acht mensen voor te in teresseren. Er kan ruimte beschikbaar worden gesteld en indien gewenst een neutrale of ter zake kundige gespreks leider worden aangetrokken. IulichtiogeD over de Stichting Katho liek Jeugd- en Jongerenwerk worden u graag verstrekt door de sekretans van de stichting, de heer H. J. M. Bokkers, Krakhorst 21, telefoon 41916. w J/k daarom kozen wij een iets eenvoudiger rijtuig en om helemaal in de stijl te blijven, een kaart van de LEUSDER KRANT voor - VERLOVING - HUWELIJK en - GEBOORTE LEUSDER KRANT - Finnmark 3 - Leusden-C. Modellenboeken mogen thuis bekeken worden. De nieuue kollektie LEUSDEN/CENTRUM - Het comité Hartstichting Leusden organseerde dinsdag 26 oktober jl een voorlichtings avond over preventieve maatregelen ter voorkoming van hart- en vaatziek ten voor het onderwijzend personeel en de leden van oudercommissies van alle basisscholen Het comité, dat in het afgelopen voorjaar is opgericht, wilde het niet houden bij die ene al gemene voorlichtingsavond en de kol- lekte voor de Hartstichting. In zijn inleiding vertelde de heer E F. Vogelaar, dat 50% van desterfte- gevallen ontstaat door hartinfarcten. Een percentage dat daarom ook duidelijk m de belangstelling staat. Minder in de belangstelling staan echter de invali diteit die door hartziekten wordt ver oorzaakt en de preventieve maatrege len ter voorkoming van hart- en vaat ziekten. Vele onderzoekingen hebben aange toond, dat de kiem voor hart- en vaat ziekten reeds op jonge leeftijd gelegd wordt, maar dat stoornissen pas op latere leeftijd tot uiting komen. Proeven van de Landbouwhogeschool Wageningen wezen uit, dat zelfs bij kinderen op de lagere school al een te hoog vetgehalte in het bloed voorkwam. ..Het beste middel", aldus de heer Vogelaar, ,,is het voorkomen van hart en vaatziekten, door op zo vroeg moge lijke leeftijd de juiste leef- en voe dingsgewoonten aan te nemen." Hij stelde, dat de school, die het kind mede opvoedt tot een zelfstandig per soon in de maatschappij, tegenover het kind de plicht heeft, het te wijzen op een gezonde leef- en voedingsge woonte. De spreker wees op een aan tal mogelijkheden om het onderwerp bij de leerlingen bespreekbaar te ma ken zoals het vertonen van voorlich tingsfilmpjes, door gebruik te maken van speciale lesbrieven, of door het opzetten van een projekt. Vervolgens hield mevrouw Van Groe ningen een korte lezing over de leef- en voedingsgewoonten Zij gaf een schets over het leven rond 1900, een tijd waarin de mensen lange werkdagen en lichamelijk zware arbeid verricht ten Daartegenover stond een gering aanbod aan voedsel met een lage voe dingswaarde Het hoge sterftecijfer werd vooral veroorzaakt door onder voeding Tegenwoordig is alles aanwezig voor een gezond voedings- en leefmilieu. De grote welvaart zou moeten leiden tot een hoge gezondheidsgraad, de fei ten hebben anders uitgewezen. De spreekster noemde vervolgens een aan tal oorzaken op die tot aandoeningen van hart en bloedvaten kunnen leiden. De voornaamste punten waren over voeding - teveel suiker, eiwitten en cholesterol -, roken - wat een direkte beschadiging aan de vaatwand ver oorzaakt. gebrek aan beweging, teveel spanning en het ontbreken van ont spanning en te hoge bloeddruk. Om zo doelgericht mogelijk te wer ken, pleitte mevrouw Van Groeningen, voor een goede voorlichting omtrent de juiste voeding, die al op de consul tatiebureaus zou moeten beginnen Daarnaast achtte zij voorlichting op school van het grootste belang Zij vertelde graag bereid te zijn het een en ander over leef- en voedingsge woonten op school te komen vertellen Na een korte pauze, waarin de in formatietafel veel belangstelling kreeg, volgde een diskussie over de aanpak op school. Hieruit bleek, dat er bij sommige aanwezigen een duidelijke aarzeling bestond over de wijze van presentatie aan de leerlingen, terwijl anderen enthousiast waren over een kort verslag van een geslaagd projekt rondom voeding, zoals dat op de Vallei- school had plaatsgevonden. Wel was iedereen het er over eens dat in meer of mindere mate aan goede voorlichting gedaan moest worden Aan het einde van de avond dankte de heer Vogelaar namens het comité Hartstichting Leusden de aanwezigen voor hun inbreng, waarbij hij tevens de hoop uitsprak, dat het comité zo spoedig mogelijk gelijktijdig zowel op de scholen als op de consultatiebureaus een voorlichtingsaktie over voedings- ?n leefgewoonten zou kunnen starten LEUSDEN/CENTRUM - Ruim twee jaar geleden kwam in de wijk De We tering op initiatief van de wijkraad ,,De Wetering" een hulpdienst tot stand. Het bleek dat in een nieuwbouwwijk, zoals De Wetering waar onderlinge kontakten nog moesten groeien, de mensen niet zo gauw hun buren durf den in te schakelen als ze om hulp verlegen zaten. Naar aanleiding van een gehouden en quête gaven zich een aantal mensen op om als vrijwilliger met de hulpdienst mee te werken. Intussen waren de officiële instan ties, zoals de kruisverenigingen en ge zinsverzorging op de hoogte gesteld van het bestaan van hulpdienst De We tering, waardoor een samenwerking ontstond In navolging van De Wetering werden ook in o.a Alandsbeek en Groenhou ten hulpdiensten opgericht. Aangezien er spoedig een goede onderlinge ver standhouding ontstond, gingen de ge dachten uit naar één hulpdienst voor Leusden-Centrum, waardoor efficiën ter gewerkt zou kunnen worden. Bo vendien zou dat voor de bewoners ende officiële hulpverlenende instanties o- verzichtelijker zijn. Deze samenwer king is nu tot stand gekomen De hulpdienst streeft ernaar alle wij ken van Leusden-Centrum van dienst te zijn, maar daarvoor is de mede werking van de bewoners hard nodig Vooral in de wijken Rossenberg, Ro- zendaal en Hamersveld, waarvoor wel aanvragen binnen komen, zijn er prak tisch geen vrijwilligers. Misschien ligt de oorzaak in het feit dat deze wijken langer bestaan dan de overige. Als er mensen zijn die daarvoor voelen, dan kunnen zij reageren op de onderstaan- de telefoonnummers. De hulpdienst kan ingeschakeld worden waar buren of familie geen hulp kunnen bieden en wanneer de officiële instan ties niet direkt iemand beschikbaar hebben. Wat voor hulp kan men van de vrijwil ligers van de hulpdienst verwachten? Klein, urgent huishoudelijk werk, bood schappen doen, zieken, bejaarden en eenzamen bezoeken, kinderen opvan gen, de hond uitlaten, voor een zieke zorgen en zorgen voor vervoer van zieken of invaliden, kleine karweitjes cpknappen Indien er hulpvragers zijn, die graag een kleine financiële bijdrage willen leveren aan het werk van de hulpdienst, dan kunnen ze dit doen door geld over te maken op postgironummer 2232488 t.n.v. Mw H W van Bokhorst-van der Heide, Herikhof 26, Leusden-C, met vermelding van het woord hulp dienst' Zowel vrijwilligers als hulpvragers kunnen kontakt opnemen met Joke Blom. tel. 42746 en Marja van Keulen, tele foon 43711 ACHTERVELD - Woensdag, donder dag, vrijdag en zaterdag werd door de firma De Vor te Achterveld een show gehouden van de door hen geihiporteer- de machines Alle door hen tentoonge stelde machines waren van de nieuwste modellen Het waren niet alleen de trac toren. maar ook de nieuwe draglines van het merk Hymac waar de firma De Vos pas importeur van is geworden, die veel belangstelling kregen van het bezoekende publiek. Vooral de demon straties met de nieuwe dragline die men voor verschillende werkzaamheden kan gebruiken, ondervonden veel be langstelling Ook wat de tractoren be treft kon men zich volop oriënteren Er waren heel wat soorten en types Ook deze machines kunnen voor diverse werkzaamheden zoals in de landbouw, de bosbouw, bij de fruitteelt, bij de asperge-oogst en vele andere dingen ge bruikt worden De mini-tractoren die gebruikt kunnen worden in tuinderijen, maar ook op kleine gazons en kleine stukjes grond trokken veel belangstel ling. Het bezoekersaantal is die dagen enorm geweest Volgens de schatting heel wat meer dan vorig jaar Hoewel het vrijdagavond de avond van het feest van de Coöperatie was, was dat toch de avond die voor wat het bezoekers aantal betreft, de kroon spande. Het laatste nieuws was wel de nieuwe tractor die slechts 85 decibel geluid voortbrengt en een geluidsarme kan telbare cabine heeft Ondanks het feit, dat de prijzen niet kinderachtig waren, want twee banden van 65 cm breed kosten 4 500 gulden, is er toch goed zaken gedaan LEUSDEN - Tijdens de ouderavond van de Vierde Openbare Kleuter- en Basisschool op 16 september werd de volgende gezamenlijke oudercommissie gekozen - Voorzitter de heer R. J. Manie, Grienden 49. Leusden/centrum. - Vice-voorzitster Mevr. S Krielen- Koot, Travertijn 15, Leusden/cen- trum; - Secretaresse Mevr J. G. M Hage- man-Zwartjes, Porfiet 4, Leusden/ centrum; - Vice-secretaresse: Mevr. L. de Vries-Götz v.d. Vet, Travertijn 10, Leusden/centrum, - Penningmeesteres Mevr. j.w F. ten Voorde-De Roos, Dioriet 10, Leus den/cent mm. - Vice-penningmeesteres: Mevr L. I. van den Wall Bake-Faber, Bohemen 37, Leusden/centrum; - Leden. De heer P Rijswijk, Travertijn 24, Leusden/centrum; Mevr. J v.d Landen, Rietgors 22, Leusden/centrum. Mevr N Brouwer-Van Oort, Kok meeuw 14. Leusden/centrum De dames S Krielen, J. W. F ten Voorde en L I. van den Wall Bake vertegenwoordigen de kleuterafdeling, de overige leden hebben zitting namens de basisafdeling. LEUSDEN - De Werkgroep Milieu zorg van het C.M.L. is onlangs van start gegaan met de aktie „Huisvuil netjes weg". In het kader van deze aktie heeft ieder Leusdens huisgezin inmiddels een roze vuilniszak ontvangen met daarop het motto van de aktie. Hiermee wil de werkgroep een beroep op iedereen doen het huisvuil netjes verpakt aan straat te zetten. Ook u kunt bijdragen aan het succes van de aktie door het gebruiken van de C.M.L.-huisvuilzakken. Zij zijn ver krijgbaar bij de volgende winkels: Spar, Centra, A. en O. en Besselmg-S.R.V. in Leusden-Centrum, Paraat in Achterveld en Kroon in Leusden-Zuid. ACHTERVELD - Al vijf minuten na de aftrap in de wedstrijd Candia-Ach- terveld was het H Kerkhof die 1-0 voor Achterveld scoorde. Zij het met de hulp van de Candia-keeper, die de bal door zijn handen lie' gaan Daarna een op en neer gaande wed strijd met afwisselende kansen Zo ook net voor rust. toen een knal van de Candia-linksbuiten door keeperB. Tol boom uit de bovenhoek werd getikt. In de tweede helft een sterker Ach terveld, maar men kwam niet meer tot doelpunten. J. Kerkhof stond twee keer alleen voor de keeper, maar beide keren schoot hij net naast. H. Kerkhof schoot twee keer op de paal. Zo bleef het 0-1 voor Achterveld. VERLOREN Horloge, twee bruine schoenen, vis-, akte, gouden schakelarmband, donker rood kinderfietsje; mapje met betaal- pas en vijf betaalcheques; portemon nee, inhoudende f200,-; kinderfietsje; schooltas, twee hondenriemen. GEVONDEN Integraal helm; sleutelbos; tennis racket, snoeischaar, bruine knipporte- monnee; twee sleutels, twee arm bandjes. AAN KOMEN LOPEN Siamese kat; jonge bouvier. Inlichtingen over deze dieren en voorwerpen kunt u verkrijgen bij de Rijkspolitie te Leusden-Zuid aan de Oude Rijksweg-Arnhemseweg, telefoon 44444 CLANDESTIEN VUIL GESTORT Maandag 25 oktober werd op de Ha- mersveldseweg illegaal vuil gestort. De politie heeft inmiddels kunnen ach terhalen wie de dader is van dit klandestiene vuilnisstorten AANRIJDING Een aanrijding vond plaats woensdag 27 oktober op de Arnhemseweg, en wel tussen twee personenauto's Mevr. F. F. uit Maarn remde met op tijd af,' en reed met haar auto tegen de achter zijde van de auto van mevr. C W M uit Renswoude aan. Er ontstond ma teriële schade. VANDALISME Weer eens een ergerlijke daad vair vandalisme Donderdag 28 oktober werd in Leusden-Centrum door vandalen' het dak vernield vande basisschool „De1 Vallei". Een tiental luchtkokers eni daklichten werden kapot getrapt. De politie verzoekt de Leusdense. bevolking vriendelijk óók een oogje in het zeil te houden, en de politie te' waarschuwen, als u denkt, dat jongelui bezig zijn vernielingen aan te brengen aan gebouwen, huizen en andere ob- jekten. AFSLUITING De Hamersveldseweg werd met in-, gang van maandag 1 november voor een drie- a viertal dagen afgesloten,' en wel vanaf de Landweg tot aan de Noorderinslag. BEKEURINGEN Donderdag 28 oktober bekeurde de politie bij een snelheidskontrole in' Stoutenburg 20 personen Vrijdag 29 oktober gingen in de avonduren 4 automobilisten, 5 brom- fietsers en 2 fietsers op de bon wegens j het rijden met onvoldoende of ver- keerde verlichting. AUTO OPEN GEBROKEN Zaterdag 30 oktober werd op de Paradijsweg een auto open gebroken ten nadele van mevrouw C. S. uit Gro- ningen. Een rij- en kentekenbewijs, een groene kaart, betaalkaart en be- taalpassen alsmede een portemonnee met f50,- werden ontvreemd. ACHTERVELD - Uitslagen van za terdag 30 oktober 1976. Junioren Achterveld Al - Hoogland Al 0-2 Soest A2 - Achterveld A2 10-1 Hoogland B3 - Achterveld BI 2-1 Achterveld Cl - Amsvorde Cl 2-1 Achterveld C2 - IJsselmeerv. C2 4-1 Achterveld C3 - KVVAC3 1-5 Pupillen Limvio Dl - Achterveld Dl 0-0 SEC D2 - Achterveld D2 0-4 Achterveld D3 - IJsselmeerv. D4 0-8 CJVV El - Achterveld El 0-8 Achterveld E2 - KVVA E3 2-0 Achterveld E3 - KVVA E4 0-3 Programma voor zaterdag 6 november: Junioren Achterveld Al - Amf. Boys Al 15 C Achterveld A2 - Cobu Boys Al 15.30 APWC B2 - Achterveld BI 15.30 Spakenburg Cl - Achterveld Cl Roda C3 - Achterveld C2 Achterveld C3 - TOV Pupillen Achterveld Dl - Baarn Dl VVZA D3 - Achtervold D2 Achtervel :<en D3 Aciitei w - El APWC E3 - Achterveld E2 Achterveld E3 - APWC E4 13.45, 13 00' 14 15 12.00.' 12 n^| n 1 i3.u(J; 13 00

Leusder Krant | 1976 | | pagina 15