Pater arbiter bij i Christelijk voetbal TTCL begint aan tweede helft najaarskompetitie F.C. Opstelten in kopgroep zaalvoetbalcompetitie ;n een Wisselend resultaat Antilopen Geslaagde kaartavond Roda'46 ;peeldet iuiswed lander Achter ook e: >ch dani lelvrou er geet op eec achter Hoog- vaa er ïld weer >ok pro- wee; Dock jlaatser en ver stonj juist bailer Hetgeei ikte bi] tweede Acb- Wester- de bal, lngende )0 uur art com :n de a! Istrijdt 4- n is pnf 2 w< J I LEUSDER KRANT-SPCRT DONDERDAG 4 NOVEMBER 1976 19 Hockey-topteams wonnen LEUSDEN/CENTRUM - De MHCL heeft toch een lijntrekker in Leusden ge vonden. Mede door ons cursiefje van twee weken terug bleken de adver- tentiekosten groundsman gezocht") geen weggegooid geld en rond half novem ber staat een zekere meneer Van Zanten met „twee rechterhanden" bij de hockeyclub onder contract en verwacht wordt, dat voortaan de lijnen op het veld rechter getrokken worden dan afgelopen zondag aan het Valleikanaal. Daar le ken de kalklijnen afkomstig van Heren 3, na afloop van hun feestje op zaterdag- ivond. Het weer was dit weekend weer uitstekend voor hockey en het gehele programma werd keurig afgewerkt met de volgende resultaten: jongens BI - Culemborg BI 1-1 Meisjes BI - De Fair B2 0-1 jongens B2 - Laren B5 2-1 jongens C2 - Vianen Cl 2-6 jongens El - Maarn El 8-0 jongens E2 - Maarn E2 3-2 jongens E3 - Phoenix El 0-0 phoenix A2 - Meisjes Al 1-1 Fletiomare Cl - Meisjes Cl 0-0 Doorn El - Meisjes El 0-2 Fletiomare Al - Jongens Al 5-1 Baam C2 - Jongens Cl 1-11 Fletiomare D2 - Jongens Dl 0-11 Dames 1 - De Haaskamp 1 2-0 Heren 1 - Phoenix 1 2-0 Heren 3 - USCH 2 1-2 Heren 4 - SCHC 12 1-1 Veteranen A - Woerden A 1-1 Amersfoort 3 - Dames 2 0-2 Kampong 9 - Dames 3 2-1 Huizen 3 - Heren 2 2-4 Laren 10 - Heren 5 2-0 Meer hadden ze niet!" Aan de uitslag te zien zou je het niet zeggen maar Meisjes BI heeft toch weer een prima prestatie gele verd door tegen het zeer sterke Be- Fair met slechts 1-2 te verliezen Voor Jongens BI is het gelijkspel tegen de koploper eveneens een goed resul taat In de eerste helft kogelde Gerard van Tuyl knalhard uit een strafcorner in In de tweede helft was er een wat emotionele sfeer. Culemborg, blijk baar niet gewend aan een achterstand, maakte toch nog gelijk. De training door de dames Hak et en v d Kroon begint zowaar voor Jongens B2 al vruchten af te werpen, getuige hun eerste zege (2-1). Vianen houdt zich kennelijk niet zo erg aan de leeftijds grens van de categorie C. Jongens C2 werd daarvan de dupe, ondanks het feit, dat Arjen Padmos als een leeuw zijn doel heeft verdedigd. De mini's van ..meneer" Parson komen er steeds beter in. El en E2 wonnen knap en de allereerste wedstrijd van E3 ging ook niet verloren. Het veel sterkere Meisjes Al tobt nog steeds met het niet goed kunnen sco ren. Ook nu bij een enorm overwicht slechts 1 treffer. Meisjes Cl boekte een verdienstelijk resultaat en de E- meisjes wonnen netjes in Doorn. Een goede, maar vooral zeer leerzame wedstrijd speelde Jongens Al tegen een wat te laag ingedeeld Fletiomare Een grote pluim op de Leusdense hoe den voor hun positieve inzet is zeker op zijn plaats Jongens Cl en Jongens Dl maakten van hun wedstrijden een ware goaltjeskermis. Beide ploegen hadden 11 maal succes. SENIOREN Dames 1 speelde in de eerste helft een ongelofelijke en slappe wedstrijd, waar totaal niets uitkwam. De rust kwam met 0-0 en tijdens die rust heeft coach Enthoven de dames blijk baar wat in de oortjes gefluisterd, want in de tweede helft werd door Leus den heel wat beter gehockeyd en had de Haaskamp totaal niets meer te ver tellen. Barbara v. d. Akker zorgde voor het eerste doelpunt en middels een strafdoelpunt werd het 2-0 Heren 1 won wederom, maar na een zeer hoopvol begin, met twee mooie tref fers in het eerste kwartier, ging de wedstrijd uit als een nachtkaars. Aan klantenbinding hebben de heren be slist niet gedacht en zelfs de aanwe zigheid van Leusdens eerste burger langs de zijlijn bracht daarin geen verandering. Al kort na het begin kwam doelpunt nummer 1 van zeer mooi gehalte. De uit een vanaf de zij lijn hard door Pieter van Breugel in de cirkel geslagen bal ving Coen Slagt keurig op, waarna hij de Phoe- nix-goalie beheerst passeerde. Ook de tweede goal was het resultaat van een goed samenspel tussen deze elkaar gemakkelijk vindende spelers en toen was het in feite afgelopen, hoewel er nog ruim driekwart van de wedstrijd moest worden gespeeld. Dan was een paar uur eerder de wedstrijd Heren 3 - USCH 2 heel wat spannender De Utrechtse studenten, tot dan toe al hun wedstrijden winnend met gemid deld 8-0, ondervonden van Leusden 2 een ongekende tegenstand. De studs waren beter, maar de Leusdense ach terhoede en de middenlinie hielden de zaak potdicht, zodat met 0-0vanspeel- helft gewisseld werd. Al spoedig na de hervatting werd het toch (en ver diend) 2-0 voor de gasten, maar voor al in de laatste periode kwam de thuis ploeg geweldig terug. Het werd 1-2 door Theo Mundt en de kansen op een draw waren verder wel volop aanwezig doch werden onbenut gelaten. Heren 4 is altijd moeilijk tot het verstrekken van informatie te krijgen Het werd tegen SCHC 12 een 1-1 gelijkspel, maar dat is dan ook alles wat wij te weten zijn gekomen. De Veteranen zijn zondag boven hun krachten uitgegroeid bij de 1-1 tegen Woerden maar het gelijkspel na een oorspronkelijke achterstand is wel lekker meegenomen. Dames 2 kwam weer met een zeer bescheiden uitslag op de proppen. De Leusdense keepster heeft zeggen en schrijve maar één bal uit haar hok behoeven te halen en had wat dat be treft net zo goed thuis kunnen blij ven. Almita Meesters scoorde reeds in de eerste minuut, maar liet dat doelpunt pas ver in de tweede helft door een tweede treffer volgen. Dames 3 kon het tegen het sterke Kampong 9 net niet bolwerken en Heren 2 speel de niet alleen een goede wedstrijd in Huizen, maar bleef gedurende het ge hele treffen het spel volledig beheer sen Leusden begon goed door meteen maar de eerste de besfe strafcorner te benutten. Dat deed bij Heren 4 de heer Onstein niet slecht. Ronald Vas- tenburg zorgde nog voor de rust voor 0-2 Kort daarop werd het 1-2 en na de rust zelfs 2-2. Toch heeft Leusden zich daardoor niet in de maling laten ne men en middels 2 doelpunten van Stan ley Douglas kwam het einde met een 4-2 zege voor de oranjehemden. Heren 5 kon nog steeds niet volledig afstand doen van de eretitel van „Blijmaker" en verschafte zondag Laren 9 het ge noegen van de winst. PROGRAMMA A.S. WEEKEINDE Zaterdagmiddag worden vanaf 12.00 uur weer de nodige jeugdwedstrijden gespeeld en zondag om 11, 00 uur Dames 2 - Schaerweyde 6; Dames 3 - SCHC 7; Heren 4 - Soest 3 en om 12.30 uur Heren 5 - Maarn 3. P.C. Nimmerdor werd provinciaal kampioen de bw oed nié had o •y Buuei aal ea begos- nd. Ri- ien ban i vllej corn* 5e ml succes bracü leek laats'* A will bij «i 'VA e LEUSDEN/CENTRUM - Za terdagmiddag organiseerde de Landelijke Rijvereniging en Po nyclub Nimmerdor in Den Treek op voortreffelijke wijze samen gestelde wedstrijden voor pony- ruiters en -amazones. Het weer werkte niet bepaald mee. Het was nogal nevelig en knap koud, maar dat was toch altijd nog beter dan regen en de grote publieke be langstelling was zeker terecht. Er werd door de deelnemende jongelui een uitstekende propa ganda gemaakt voor de ruiter sport. Ook ditmaal hadden de heren H. v. d. Brink en J. G. Kreikamp voor een in de bos rijke omgeving van de Buurtweg prachtig passend parcours ge zorgd. De wedstrijdadministra tie was zoals altijd weer in de vertrouwde handen van de be kende Nimmerdorploeg. De jury was dezelfde als onlangs bij de wedstrijden voor de senioren. Het belangrijkste onderdeel van het programma betrof het provinciale kampioenschap van Utrecht. De Rijnruiters, de Voornruiters en Nimmerdor wa ren de drie candidaten voor de titel Elke vereniging kwam met vier deelnemers aan de start en de resultaten van de drie beste ruiters zouden beslissend zijn voor hun vereniging, maar zo ver is het niet gekomen. Voor Nimmerdor kwam Bridy Reems niet aan de finish, maar het resterende drietal (Katinka Gunn op Robin, Jacqueline Versluis op Pearl en Dorien Spoel op Bento) verzamelde 1111 punten. Het hadden er best wat minder mogen zijn, want zowel bij de Voorn- als bij de Rijnruiters konden zich slechts twee deel nemers klasseren, hetgeen in hield dat Nimmerdor automatisch de Utrechtse kampioen 1976 was geworden. INDIVIDUEEL De individuele resultaten van de deelnemers aan de samenge stelde wedstrijden in de zware categorie (dressuur, cross en springen) waren: 1. Jacqueline Versluis (Nim merdor) op Pearl 380,58 pnt., 2 Maarten Stenfert (Sprengerui- ters) op Caranza 377,83 pnt.; 3. Katinka Gunn (Nimmerdor) met Robin 370,92 pnt., 4. Marja Hoogvliet (J. W. Friso) met Lightning 366,08 pnt 5. Hans Stomphorst (de Klomp) op Cisca 364,92 pnt.; 10. Maurits Herder (Nimmerdor) op Vosje 359,16 pnt De samengestelde wedstrijden licht leverde de navolgende uit slag: 1. Jacqulien Voorthuizen (Valleiruiters) op Leo 356,50 pnt.; 2 Monique Goorkate (Veld- ruiters) op Mirella 354,50 pnt.; 3. Kees Schat (N.O.P.) met Mus schick 335,25 pnt De om 13.00 uur aangevangen terreinrit was in drie klassen verdeeld en de top van de D- groep zag er als volgt uit: 1 Frans Hinfelaar (Waaghals- jes) met Peter in 4,07 minuut; 2. Maja Voskuilen (Gouden Ade laar) op Margan in 4,56 min.; 3. Gerard v. Twillert (G. Ade laar) op Notwin in 5^01 min. In de C-klassen warende beste drie: 1. Lidi van de Mheen (Waaghals jes) met Connie in 4,04 min.; 2. Ingeborg Hems (J. W. Friso) met Quicky in 5,22 min.; 3. Kees Bokkers (De Toekomst) met Ok- kie in 5,24 min. en de gecombi neerde groepen B en A hadden als winnaars. 1. Kees Wolswinkel (Vallei- ruiters) op Sydy in 4,52 min.; 2. Jan van Dijk (Waaghalsjes) met Polly II in 5,30 min.; 3. Willy Traa (de dochter van een onmisbare Nimmerdorsteunpi- laar) van de Waaghalsjes op Wen- II ii dy II in 5,41 min. In a aar 04 n hoek bal ni* benut d3 et meü '71 e rdelitf ai* ut te mi ïsjes 1 er W de bc den te er ve: LEUSDEN/ZUID - Dat je bij voetbal in Leusden toch ook nog kunt lachen bleek vorige week woensdag na het tournooi van de Christelijke scholen op het BB-park. Onder leiding van scheidsrechter W. Bettink (die ook de tournooi- leider was) won eerst Groenhorst overtuigend met 6-0 van de Vallei A. Lier floot Hamersveld-Loysden en na tweemaal 20 minuten had feestvierend Loysden (25 jaar Christelijk onderwijs in Leusden) met 3-1 gewonnen. Om de 3e en 4e prijs bracht arbiter Bettink de Vallei tegen Hamersveld probleemloos naar bet einde en de Vallei was daarbij met 3-1 het sterkste. Als goed gastheer vilde Loysden de finale niet winnen en toen de heer Lier voor het laatst had gefloten was Groenhorst met 3-0 de winnaar. met 1-2 en zonder thee kon worden gerust. Eén van de mummies begon hinder lijk tijd te rekken, doch daar had zij geen schuld aan Door de nattige mist verloor zij heel wat van haar omhul sels, maar gelukkig niet alles! Toen er even later een joekel van een hond op het veld kwam was de Hamburgse scheepskapitein de enige, die het on dier naar de zijlijn durfde te verwij zen. Ondertussen had, zonder dat de scheidsrechter of wij iets hadden ge zien, de verpleegster met al dat haar op d'r benen en beschikkend over schoenen maat 48, de stand op 2-2 gebracht. Diezelfde verpleegster was ook goed voor 3-2 en offerde even later een nieuwe kans op aan de anders helemaal voor spek en bonen mee spelende meneer in een streepjes- pyama en die sloeg wel toe (4-2). Nadat de zwerver aan de overkant eindelijk ook zijn zin had gekregen (4-3) floot scheidsrechter Lier af. Hij nad het, naar hij verklaarde, met moeilijk gehad en in zijn degelijke kledij ook met koud, hetgeen voor de toeschouwers wel het geval was MATCH VAN HET JAAR Na de prijsuitreiking begon tegen I voor tfIeren de -match van het jaar" tussen -Oerkrachten en het oudercomité van 6f late jk°ysden Het leek iets op voetbal en st 1 - velen hebben er een heleboel plezier -PL jaan beleefd. Het gras van Roda's hoofd- den Ve'^' Waar treffen op plaatsvond, 3U *as speciaal voor deze gelegenheid mooi kort gemaaid en de elftallen be- jstoDden, voor zover wij konden nagaan, 8 spelers en die waren feestelijk verkleed. Pater Penaltius was de oecu menische scheidsrechter in een lange ïwarte pij (of heet zo'n ,,jurk" bij wereldheren toog?) en je kon nog lich- PjU ^ijk zien, dat de katholieke overheer- sing uit de vroegere jaren nog niet Jelemaal voorbij was. Pater Penaltius rperifl 10(1 bet hoogste en laatste woord. hetKF Een zeer grote massa publiek was schaaw de wedstrijd afgekomen. Het was mdelijk drukker dan de laatste zon- op vr. bij Roda en de kijkers stonden deb een heel eind binnen de lijnen, echt aftrap was bijna het enige, dat nog *n voetbal deed denken. Verder werd Dus i1 «Ff maar wat aangerommeld en de jm.V< miter deed net of hij blind was. Twee vanaf' wl in verband gewikkelde spelers led? *jj dachten eerst aan gewonden uit de en, n:i ptaande wedstrijden)bleken achter- Ricti j mummies te zijn. Maar zo oud of 1 Gte ul' varen ze niet, of ze zetten met I met - ®mak een schoorsteenveger en een erveDde schooier voor joker. Een half ziekenhuis speelde ook mee of waren die in pyama geklede patiënten zo maar wat vaders of moeders, die zich hadden verslapen? Ook drie verpleegsters kwa men in actie, waarvan één met foeile lijke en dicht behaarde benen. ,,Bah" zou Barend Servet ervan zeggen. De wedstrijd was spannend en een zee rover (of was het een -roofster?) had ook een nieuwe voetbalregel uitgevon den. Zij wierp een ingooi naar zich zelf, omdat zij de enige bereikbare partijgenoot was, die vrijstond en dat mocht van Penaltius, die wel als een gek op zijn fluit blies, toen de wat voortijdig uit Spanje gekomen zwarte Piet, nee pardon.... de schoorsteen veger, de bal in zijn zak stopte Terwijl voor het éne doel volop geprobeerd werd te scoren, waren een flink aantal jongens uit het publiek bij de andere goal aan het oefenen in doelschieten. En toen volgde een on verwachte counter naar het school- meesterdoel. Een bekende Gouden Klomp-figuur stond op de penaltystip te filmen en Jan den Hartog deed echt zijn best om een doelpunt te voorko men, maar hij mist tegenwoordig veel van zijn vroeger zo gevreesde snel heid en 0-1 was het resultaat. Het werd 1-1 door een niet begrepen maar wel hard ,,tikkie terug" en daarna kwam een echte boer op klompen hoogstper soonlijk zorgen voor revanche, zodat LEUSDEN/CENTRUM - Beide teams van FC Opstelten doen het uitstekend in de KNVB-zaalvoetbalcompetities. Zowel FCO 1 als de reserveploeg zijn nog ongeslagen en staan op een zeer comfortabele plaats in de kopgroep van hun klasse. Het eerste team speelde twee wedstrijden. Eerst tegen het tot dan toe eveneens ongeslagen Veluw Boys (dat later met 4-5 van Soester- berg verloor). Ondanks het feit, dat de „architecten" met vijf invallers zeer verzwakt uitkwamen werd toch nog met 3-3 gelijk gespeeld. Merk waardig was, dat de Leusdense doel man Ruud Dekkers bij 5 van de 6 doel punten betrokken was. Hij moest er 3 doorlaten en benutte tweemaal feilloos een penalty. De derde FCO-treffer werd gescoord door Gijs van Beek. De tweede ontmoeting ging tegen Sigma uit Zeist en hoewel FCO in de eerste helft met veel inzet speelde, bleef de score in die periode beperkt tot 4-2 door 3 doelpunten van Charles Krijgsman en 1 van Jack de Smalen. Na de rust was Sigma door het zeer hoge tempo der Opstelters weldra volkomen uitgespeeld en de Leusdense scoringsmachine draaide op volle toe ren. Door nog 4 treffers van Charles Krijgsman. 3 van Jack de Smalen en 1 van Herman Haverkort werd de eind stand 12-3 voor de Leusdense ploeg. Dinsdag 9 november (aanvang 21.15 uur) wordt de big-match Soesterberg - FC Opstelten 1 gespeeld in de sporthal van het KNVB-centrum te Zeist. De t/m 26 oktober bijgewerkte rang lijst in de 4e klasse G luidt: Soesterberg 4 8 (36-11) FC Opstelten 4 7 (39- 7) Strabo 4 6 (25-20) Veluw Bovs. 4 5 (27-10) Slavenburg Z. 4 4 (18-17) Postshotters 3 2 7-29) FC Stetboys 4 2 (10-29) Eikenstein 3 0 9-21) Sigma 4 0 (10-37) FC Opstelten 2 won ook haar derde wedstrijd, zij het dan met een zeer gering verschil en wel met 5-4 tegen Kroosterboys 5 Op donderdag 11 no vember (de elfde van de elfde!) speelt Opstelten 2 tegen De Gagel 2 (21.10 uur in Dijnselburg, Zeist). De kop groep in de reserve 3e klasse Cis t/m 26 oktober BVG 2 3 6 (13- 1) FC Opstelten 2 3 6 (20-15) Kroosterboys 6 2 4 (17-16) In sporthal Strijland te Nijkerk speelt Pon Voorwaarts op vrijdag 5 november tegen de Brink Boys en op vrijdag 12 november tegen Walk Inn Boys. LEUSDEN - De Antilopenploegen speelden afgelopen zaterdag met wis selend resultaat. De Pupillen 1 ploeg had genoeg aan een gelijkspel om kampioen (pupillen spelen 2 competities per seizoen) te worden. Met een behoorlijke suppor- tersschare toog men naar Maarn en behaalde tegen SVMM het verdiende gelijkspel. Het eerste kampioenschap is dit jaar een feit. De asp B-ploeg kan thuis winnen en ook de steeds beter opere rende juniorenploeg kon met de eerste winst huiswaarts keren. De 2 seniorenploegen moesten allebei thuis spelen Het 2e team dat nog geen enkel punt wist te verzamelen, moest ook dit keer weer met een verloren partij genoegen nemen. De 1-6 neder laag was echter wel wat geflatteerd. Antilopen heeft na de 1 uur durende 1-0 voorsprong de kans laten glippen om op een grotere voorsprong te ko men Midlandia echter kreeg de geest na de gelijkmaker en speelden vanaf dat moment zo goed dat Antilopen met meer aan bod kwam. Het eerste team tenslotte, dat door de 2 nederlagen van de afgelopen twee wedstrijden, wat bij koploper HIOS was achteropgeraakt, wilde vanmiddag weer eens punten binnenhalen. Antilopen heeft echter op het ogenblik de vervelende gewoonte om met rust achter te staan. Dit is bij iedere wed strijd van de competitie het geval geweest en zo zou het vanmiddag ook weer gaan. Het eerste kwartier bleef doelpunten- loos DSV opende de score met een afstandsschot. Rob Geutjes wist even later mede door knap aangeven van de jonge talentvolle Nanny ter Maten, de gelijkmaker te scoren D 2e Antilopen-aanval kon niet tot scoren komen en zo moest Antilopen toezien dat DSV voor rust op 1-3 wist te komen Na de thee kwam een geïnspireerd Antilopen het veld in. Voordat de ploeg echter wat terug kon doen vergrootte DSV de voorsprong tot 1-4. Gert Nieuwenhuis zorgde met een van zijn bekende afstandsdreunen voor 2-4. DSV hield echter Antilopen op een af stand door 2-5 te scoren. De Leusde- naren bleven knokken voor iedere bal en kregen langzamerhand in het veld spel meer en meer de overhand. Rob Geutjes scoorde met een straf- worp de 3e Antilopentreffer. Weer wist DSV 3 doelpunten voor te komen. Harrie Brack probeerde het ook eens van afstand en dat betekende 4-6. Antilopen voelde dat een nederlaag met noodzakelijk meer was en deed er nog een schepje bovenop. Zeker toen Gert Nieuwenhuis een straf- worp omzette in een doelpunt rook de ploeg van Heimen van Duinkerken zijn kans. Theo van Duinkerken bracht de gelijk maker op het scorebord door een prach tige actie. DSV wist nog 2 keer tot een voorsprong te komen maar Antilopen had steeds een antwoord klaar Eerst via Rob Geutjes die vanuit een vrije bal goed aangespeeld door Nan ny ter Maten de 6-7 achterstand wist weg te werken. En later nog via Har rie Brack die zijn enige doorloopbal van deze wedstrijd in een doelpunt wist om te zetten en daarna voorkwam dat DSV in de laatste minuut van de wedstrijd met 7-8 zou winnen. Een gelijkspel dat toch wel de verhou ding weergaf van een sportieve wed strijd uitstekend werd geleid door scheidsrechter Versloot. Zaterdag speelt Vinken bij Antilopen. Om 3 uur op het Burg Buiningpark. LEUSDEN - Nu alle teams in de af deling Utrecht van NTTB elkaar een maal ontmoet hebben en deze week de returnwedstrijden beginnen, kunnen we ons misschien wagen aan enige voor zichtige voorspellingen. Het eerste team van onze Leusdense tafeltennis sers sloot de eerste helft af met een overwinning. UTTC 7 moest met 4-6 de twee punten aan Leusden laten. Een bijkomstig geluk was de nederlaag van koploper Barneveld 1 tegen het Nij- kerkse Rega 6 Door dit alles voeren Rega 6 en TTCL 1 de ranglijst in de 3e klasse C aan met 8 punten uit 5 wed strijden In de 3e klasse F heeft TTCL 2 een hopeloos lijkende achterstand op gelopen. AGAVS 2 hield aan hun bezoek aan Leusden 2 punten over na een zeer spannende strijd die pas in het laatste spel beslist werd. Jammer genoeg wist Rega 8, dat met slechts 2 punten nog bin nen handbereik was, een punt te ont futselen aan koploper WVT 2, zodat het tweede team nu 3 punten moet inhalen om de rode lantaarn te kunnen over dragen. De positie van TTCL 3, ingedeeld in de 4e klasse J. is weliswaar iets beter dan die van het 2e team maar het blijft toch oppassen geblazen voor Kees Gijs- bertsen en zijn mannen. Tegen het on geslagen Barna 2 was het deze week erg moeilijk natuurlijk. Rienus ter Hoe ven was de enige die een partij wist te winnen en daarmee redde hij de eer voor Leusden Alleen AGASV 3 staat nog één punt onder TTCL 3 en er zal nog even goed aan getrokken moeten worden de komende weken. UITSLAGEN 2. TTVN 1 USS 5 4. AGASV 2 5 Rega 8 6. TTCL 2 4e klasse J: 1 Barna 2 2. Maarsbergen 1 3 ZTTV 9 4. Insulani 3 5. TTCL 3 6. AGASV 3 5e klasse B: 1. Hoogland 7 2. Insulani 9 3. TTCL 5 4 Rega 11 5. TRS 12 6. AMEV 6 5e klasse D: 1 TRS 10 TTCL 4 3. TVS 3 4. Rega 14 5 UTTC 16 6. Iduna 18 Jeugd le klasse: 1. TTVN a 2. WVT a 3 Maarsbergen a SVE a TTCL a 3e klasse F: 1 WVT 2 5-9 5-7 5-7 5-4 5-3 5-0 5-10 5- 8 5- 6 5- 3 5- 2 5- 1 5-10 5- 8 5- 6 5- 4 5- 2 5- 0 5-9 5-9 5-6 5-3 5-2 5-1 3-6 3-4 3-2 3-2 3-2 Een zeer goede uitgangspositie voor de tweede ronde verschafte zich het vierde team Rega 14 werd deze week het slachtoffer van de kampioensas piraties van dit team Zonder een en kele winstpartij werd de terugreis naar Nijkerk aanvaard. Deze week valt de voorlopige beslissing als de beide koplopers TRS 10 en TTCL 4 elkaar in Leusden ontmoeten. De winnaar van dit duel wordt naar alle waarschijn lijkheid kampioen in de 5e klasse D. TTCL 5 moest het deze week op- Uitslagen zaterdagafdeling. WA '71 1 - Roda 46 1 2-2 Roda 2 - Hierden 3 4-1 WZ '49 3 - Roda 3 2-2 Roda 4 - Scherpenzeel 4 7-0 Roda 5 - Hees 5 3-3 Roda 6 - CJVV 7 1-3 Uitslagen zondagafdeling: FAK 1 - Roda 1 1-1 Veensche B. 2 - Roda 2 1-0 Quick 5 - Roda 3 2-0 Achterveld 3 - Roda 4 0-3 Roda 5 - KVVA 9 7-1 Hoogland 7 - Roda 6 5-1 Roda 7 - KVVA 11 7-0 Programma zaterdag 6 november: Roda 1 - Zwart Wit 1 15.00 NSC 2 - Roda 2 15.00 Roda 3 - Cobu Boys 3 13.00 Roda 4 - Barneveld 4 11.00 Hoevelaken 5 - Roda 5 13 00 SDCP 7 - Roda 6 13.00 Programma zondag 7 november: Roda 1 - Zeist 1 14 30 Roda 2 - Achterveld 2 11.30 Roda 3 - KVVA 6 11.30 Roda 4 - Scherpenzeel 3 11.30 APWC 6 - Roda 5 11.30 Roda 6 - Quick 8 14 30 Soesterberg 7 - Roda 7 14.30 Soest 9 - Roda 8 11.30 JEUGD Uitslagen pupillen: Soest Dl - Roda Dl 1-1 Roda D2 - Soest D2 1-1 IJsselm.v. D3 - Roda D3 3-1 Roda D4 - Amf. Boys D3 6-3 Soest D6 - Roda D5 0-3 WZA D7 - Roda D6 0-2 Roda El - Hoogland El 6-0 Roda E2 - Baarn E2 1-1 WZ '49 E3 - Roda E3 0-3 Roda E4 - Cobu Boys El 0-0 Roda E5 - Soest E6 2-2 Uitslagen junioren: APWC Al - Roda Al 2-1 's Graveland BI - Roda BI 2-2 Roda B3 - Hees BI 1-1 Limvio Cl - Roda Cl 2-3 Roda C2 - APWC C2 1-5 Soest C4 - Roda C3 0-7 Hoogland C3 - Roda C4 2-1 Roda C5 - Baarn C4 3-1 Roda C6 - WZA C6 2-6 Programma pupillen: Roda Dl - WZA Dl 11.00 TOV Dl - Roda D2 v 12.00 Roda D3 - Hoevelaken D2 11.00 APWC D3 - Roda D4 v 12.15 Roda D5 - Baarn D4 12 00 Roda D6 - Spakenburg D4 12.00 Quick E2 - Roda El v 12.15 Hoevelaken E2 - Roda E2 v 11 15 Roda E3 - Amf Boys E4 11.00 Hoevelaken E4 - Roda E4 v 10.15 Soest E7 - Roda E5 v 10.00 Programma junioren: Roda Al - HVC A2 14.15 Roda A2 - Hooglanderveen Al 13.00 Roda BI - Utrecht BI 15.30 Quick B2 - Roda B2 v 14.45 Roda B3 - Quick B4 15.30 Quick Cl - Roda Cl v 13.30 Spakenburg C2 - Roda C2 v 13.00 Roda C3 - Achterveld C2 13 00 Roda C4 - Amf Boys C3 14.15 SEC C3 - Roda C5 v 13.00 Roda C6 is vrij. Afmelden jumoren vrijdagavond tus sen 7 en 8 uur op tel. 44100. LEUSDEN-CENTRUM - De2ekaart avond van de Stichting R. K. Jeugd en Jongerenwerk mocht zich in een zeer grote belangstelling verheugen68 deel nemers beleefden weer een genoeglijke avond met schutjassen en klaverjassen. Het werd een prettige strijd en het ge heel had een vlot en sportief verloop Ook bij de jongeren neemt de belang stelling voor een kaartwedstrijdavond weer toe. De uitslagen van deze avond werden: Schutjassen le pr. S. Schim mel 98 pnt.. 2e pr André Smal 95 pnt., 3e pr Jop Vrijhoef 84 pnt 4e- 5e-6e pr Harrie v.d. Tweel, G. Smal en mevrouw Schimmel 82 pnt., 7e pr. Annette Schothorst 76 pnt 8e en 9e pr. J. Pouw en Jos Vrijhoef 74 pnt.. 10e en lie pr. W. de Ridder en mevr. Vrijhoef-Daatselaar 72 pnt Klaverjassen le pr B. Brandsen 5276 pnt., 2e pr mevrouw Bezeker 5225 pnt 3e pr J Venrooy 5188 pnt., 4e pr Hr. Bolt 5022 pnt., 5e pr me vrouw Bolt 4928 pnt 6e pr. Tinny de Ridder 4863 pnt 7e pr. Hans Hols 4844 pnt De volgende kaartavond wordt ge houden op 18 november nemen tegen Hoogland 7, dat de rang lijst aanvoert Na een zeer spannende strijd moesten de Leusdense spelers toch de eer en de 2 punten aan Hoog land laten Het vijfde team staat op de derde plaats in de 5e klasse B, maar promotie zit er met deze tegen standers waarschijnlijk niet 111. Bij de junioren is de situatie niet alarmerend, maar het blijft oppassen Na vier speelweken is de stand goed te overzien omdat alle ploegen dan drie wedstrijden gespeeld hebben TTVN a gaat ongeslagen aan de lei ding. gevolgd door WVT a dat vierpun ten heeft. De overige teams hebben allemaal twee punten. Rudolf en Bob zullen r nog flink aan moeten trekken, maar handhaving in de eerste klasse is zonder meer mogelijk. Standen: 3e klasse C: 1. Rega 6 5-8 TTCL 1 5-8 3. Barneveld 1 5-7 4 UTTC 7 5-4 5 O 't Net 2 5-3 6. TRS 6 5-0

Leusder Krant | 1976 | | pagina 19